Przedłużanie rzęs - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-02, 16:22   #1321
bitter_candy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziekuje, lecz to nie reklama a porada
bitter_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 19:39   #1322
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Przedłużanie rzęs

Właśnie jestem świeżo po przedłużeniu - wyszło przepięknie, równiuteńko, bez bałaganu i w świetnej cenie.
Dostałam szczoteczkę do przeczesywania i śmiszną małą do wyłapywania paproszków, a pani przemiła.

Jednak mam wątpliwość... powiedziała, że można oko zmywać wodą/kosmetykami do makijażu bezolejowymi. I wszystko fajnie, ale jak wpadłam do Rossmana, to pół godziny ślęczałam przy półce z płynami, mleczkami itp. i wyszłam z niczym. Wszędzie glycol - czyli nie nadaje się? Tudzież jakiś tam oil, na 3,4 miejscu - rozumiem, że też odpada?
To czym dokładnie mogę to oko zmywać? ;/ Może ktoś rzucić konkretnym produktem?

Mam piankę do demakijażu Lirene i planowałam nią, jak dotąd (tylko delikatnie, wiadomo), ale gdzieś tam w trzeciej linijce gliceryna. Czyli też odpada?

Uch.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 22:35   #1323
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

ja zmywam oczy i okolice płynem do demakijażu Rival de Loop. na obrocie napisane, że nie zawiera tłuszczu, w Rossmanie ok 5zł (przezroczysty płyn z zieloną nakrętką). abuzie wycieram wacikiem, nasączonym w płynie micelarnym. omijam okolicę oczu i jest świetnie
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 21:15   #1324
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Przedłużanie rzęs

moje klientki używają Ziai sopot płynu micelarnego i rzęsy się trzymają, za to po micelu Vichy leciały im jak szalone, po tygodniu nic nie zostawało
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 15:00   #1325
msd16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny, zapisałam się na przedłużanie rzęs, ale teraz zaczynam się martwić. Zakładam je tylko na 2tyg. (wyjazd na wakacje) i potem zdejumuje... Jednak obawiam się, że zniszczą moje naturalne dość długie rzęsy. Jest się czego obawiać?
msd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 17:10   #1326
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez czarny_kruk Pokaż wiadomość
płynem do demakijażu Rival de Loop.
Tez tego używam Teraz nie mam sztucznych, ale przez długi okres miałam i ten płyn świetnie się sprawdzał
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 18:56   #1327
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

przez dwa tygodnie raczej nic się nie stanie

bardzo długie noszenie może trochę obciążać.. poza tym jeśli dobrze jest dobrana grubość i długość to nic nie powinno się stać
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 19:05   #1328
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez czarny_kruk Pokaż wiadomość
ja zmywam oczy i okolice płynem do demakijażu Rival de Loop. na obrocie napisane, że nie zawiera tłuszczu, w Rossmanie ok 5zł (przezroczysty płyn z zieloną nakrętką). abuzie wycieram wacikiem, nasączonym w płynie micelarnym. omijam okolicę oczu i jest świetnie
Od razu pognałam kupić Dzięki serdeczne!

Jeszcze nie sprawdziłam, bo przebywam na urlopie i 'chrzanię mejkap', kiedy nie mam konieczności wyglądania jak człowiek... a do tej pory nie miałam.
Ale wypróbuję co rychlej, nawet zabieram ze sobą na wyjazd, gdzie malować się już z pewnością będę.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 21:21   #1329
msd16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez bombelkowa Pokaż wiadomość
przez dwa tygodnie raczej nic się nie stanie

bardzo długie noszenie może trochę obciążać.. poza tym jeśli dobrze jest dobrana grubość i długość to nic nie powinno się stać
Dziękuje za odpowiedź. Wiesz może mniej-wiecej jakie dlugości rzęsy powinny być dobrane, żeby efekt był w miarę naturalny?

Wydaje mi się też, że tej szczoteczki do przeczesywania rzęs nie dostane od swojej kosmetyczki i w związku z tym, wiecie może gdzie mogę taką dostać?

Edytowane przez msd16
Czas edycji: 2012-08-02 o 20:45
msd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 09:02   #1330
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

szczoteczkę kupisz w rossmanie..
wiesz co Ci powiem.. no trudno powiedzieć jak naturalnie bo różne rzęsy są ja przeważnie naturalny efekt uzyskuje z 10 pomieszanych z 9 lub 11 no i w kącikach krótsze oczywiście.. 8 i 6..
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 11:22   #1331
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Przedłużanie rzęs

i do naturalnego efektu lepsze są cieńsze rzęsy, grubości 0,15
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 13:34   #1332
Perelka222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 63
Dot.: Przedłużanie rzęs

.

Edytowane przez Perelka222
Czas edycji: 2013-09-20 o 12:24
Perelka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 18:52   #1333
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez msd16 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź Wiesz może mniej-wiecej jakie dlugości rzęsy powinny być dobrane, żeby efekt był w miarę naturalny?

Wydaje mi się też, że tej szczoteczki do przeczesywania rzęs nie dostane od swojej kosmetyczki i w związku z tym, wiecie może gdzie mogę taką dostać?
O takie rzeczy nie powinnaś pytać dziewczyn na forum.Po pierwsze wybierz dobry salon ( najlepiej jak ktoś ci poleci).Stylistka przed założeniem omówi z Tobą wszystko.Dobierze długość,grubość.Doradzi i odradzi jeśli trzeba będzie.Rzęsy założone na 2 tyg nic a nic nie zrobią Ci złego z naturalnymi.Ja zakładam prawie 4 lata i dopiero po takim czasie można mówic że lekko się osłabiły( ale to i tak baardzo sprawa indywidualna.Staraj się nie oszczędzać na usłudzę bo tania usługa pociąga za sobą kiepskiej jakości produkty.Jeśli nie masz zamiaru uzupełniać je, to tym bardziej wybierz dobrą jakość, będziesz zadowolona i spełnią w 100% Twoje oczekiwania na wakacjach.Powiedz stylistce ze chcesz efekt naturalny a na pewno takie Ci dobierze.Powodzenia
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 00:37   #1334
msd16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dzięki za odpowiedzi! Niestety nie ide do salonu z czyjegoś polecenia. Jest to mi znajomy salon (jestem stałą klientką - często go odwiedzam na różne usługi). Cena też wydaje mi się adekwatna do miasta, w którym mieszkam. Pani która zakładać będzie mi rzęsy też nie jest mi obca, dlatego wydaje mi się że skoro podczas rozmowy tłumaczyła mi, że rzęsy będą faktycznie doklejone 1:1 i podczas zabiegu nie będzie ich liczyć oraz dobierze odpowiednie długości to efektu nie powinna mi popsuć. Jednak wiecie, mimo to dość się obawiam. Naczytałam się na forach również o okropnych efektach, a co bardziej przeraża dziewczyny za takie zabiegi płaciły po 400-500zł.
msd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 14:18   #1335
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez msd16 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi! Niestety nie ide do salonu z czyjegoś polecenia. Jest to mi znajomy salon (jestem stałą klientką - często go odwiedzam na różne usługi). Cena też wydaje mi się adekwatna do miasta, w którym mieszkam. Pani która zakładać będzie mi rzęsy też nie jest mi obca, dlatego wydaje mi się że skoro podczas rozmowy tłumaczyła mi, że rzęsy będą faktycznie doklejone 1:1 i podczas zabiegu nie będzie ich liczyć oraz dobierze odpowiednie długości to efektu nie powinna mi popsuć. Jednak wiecie, mimo to dość się obawiam. Naczytałam się na forach również o okropnych efektach, a co bardziej przeraża dziewczyny za takie zabiegi płaciły po 400-500zł.
Będzie dobrze
jakby coś nie poszło to natychmiast po zabiegu możesz poprosić o ściągnięcie bez uszczerbku własnych.Ale zakładajmy że będziesz zadowolona
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 18:45   #1336
msd16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie rzęs

Jestem po. Sama nie wiem co mam uważać... chyba nie tego się spodziewałam. Rzęsy albo są za długie albo to kwestia przyzwyczajenia... Najdłuższe miałam chyba 12nastki, gdyż Pani stwierdziła, że moje własne rzęsy są też dość długie. Mam dziwne wrażenie, że w miejscu gdy rzęski wyrastają są one dość dziwnie posklejane(?) . Swoje miałam dość długie i gęste... boje się, że niszczą się teraz od tego kleju i rozważam właśnie zdjęcie ich w poniedziałek...

Edytowane przez msd16
Czas edycji: 2012-08-02 o 20:43
msd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 18:10   #1337
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez msd16 Pokaż wiadomość
Jestem po. Sama nie wiem co mam uważać... chyba nie tego się spodziewałam Rzęsy albo są za długie albo to kwestia przyzwyczajenia... Najdłuższe miałam chyba 12nastki, gdyż Pani stwierdziła, że moje własne rzęsy są też dość długie. Mam dziwne wrażenie, że w miejscu gdy rzęski wyrastają są one dość dziwnie posklejane(?) . Swoje miałam dość długie i gęste... boje się, że niszczą się teraz od tego kleju i rozważam właśnie zdjęcie ich w poniedziałek...
ojej.Rzęski nie mogą być posklejane.Musisz wyraznie widzieć klejenie każdej z osobna.12mm to faktycznie dość długie ale na pewno w kącikach dała ci krótsze( 10 mm) przez co efekt powinien być ładny.Poczekaj jeszcze-przyzwyczaisz się.pzdr
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 20:04   #1338
msd16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
ojej.Rzęski nie mogą być posklejane.Musisz wyraznie widzieć klejenie każdej z osobna.12mm to faktycznie dość długie ale na pewno w kącikach dała ci krótsze( 10 mm) przez co efekt powinien być ładny.Poczekaj jeszcze-przyzwyczaisz się.pzdr
Wydaje mi się, że coś jest nie tak Ile rzęsek mniej-wiecej zazwyczaj przypada na oko?Mogłabyś wkleić mi zdjęcie dobrze wykonanego przedłużania (z otwartymi oczami)? Bo widze, że się na tym znasz. Z góry dziękuje

Edytowane przez msd16
Czas edycji: 2012-07-08 o 20:29
msd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 09:58   #1339
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

wklej swoje.. ocenimy
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 11:55   #1340
tyna31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Wiadomości: 189
Dot.: Przedłużanie rzęs

Mam prośbę o ocenę moich rzęs
Zakładałam teraz drugi raz w życiu, u nowej kosmetyczki. Wydaje mi sie że są zrobione lepiej niż za pierwszym razem. Jestem zadowolona z efektu, ale nie wiem czy są dobrze założone pod względem technicznym i czy warto w tym samym miejscu uzupełniać, czy szukać innego salonu.
Możecie spojrzeć na nie fachowym okiem?

Z góry dzięki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_5935.jpg (54,1 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5923.jpg (50,5 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5918.jpg (50,6 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5944.jpg (12,6 KB, 85 załadowań)
tyna31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 07:17   #1341
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez msd16 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że coś jest nie tak Ile rzęsek mniej-wiecej zazwyczaj przypada na oko?Mogłabyś wkleić mi zdjęcie dobrze wykonanego przedłużania (z otwartymi oczami)? Bo widze, że się na tym znasz. Z góry dziękuje
Wklej swoje zdjęcie i powiem Ci jak to wygląda na moje oko.Czy lepiej sciągnąć czy panikujesz:P
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 13:55   #1342
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez tyna31 Pokaż wiadomość
Mam prośbę o ocenę moich rzęs
trudno jest ocenić te zdjęcia, ale mi się podobają. jeżeli nic ci nie przeszkadza, nie uwiera, to uzupełniaj w tym samym miejscu.

Edytowane przez czarny_kruk
Czas edycji: 2012-07-10 o 14:05
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 11:31   #1343
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziś mija tydzień od przedłużenia i, póki co, nie widać żadnego ubytku. Zauważyłam może ze 4 rzęsy do tej pory "luzem".
Nie chciałabym się zbytnio nastawiać na +, ale wydaje mi się, że jest nieźle.
To była jedna z najlepszych decyzji wizażowych ever zwłaszcza na lato.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 14:07   #1344
rysa na szkle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 81
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Eliza.A Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może któraś z Was orientuje się gdzie w Warszawe, najlepiej blisko centrum kupię rzęsy Secret Lashes? ....
Ostatnio kupilam na wyprobowanie rzesy tansze niz secret lashes i strasznie ciezko sie je klei, tak, jakby byly sliskie i klej w ogole nie chcial ich lapac. Byly elastyczne, w ladym ksztalcie i w pierwszej chwili bylam zadowolona, ale nie da sie na nich pracowac, wiec wole juz nie eksperymentowac:/
wystarczy przeszukać stronę
http://www.secretlashes.pl/index.php...es/mazowieckie
rysa na szkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 13:10   #1345
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Dziś mija tydzień od przedłużenia i, póki co, nie widać żadnego ubytku. Zauważyłam może ze 4 rzęsy do tej pory "luzem".
Nie chciałabym się zbytnio nastawiać na +, ale wydaje mi się, że jest nieźle.
To była jedna z najlepszych decyzji wizażowych ever zwłaszcza na lato.
Bo jak są dobrze wykonane to lecą baaardzo wolno.Najwieksze ubytki robia się w tym 4 tyg uzupełnieniowym a tak to faktycznie jakies pojedyncze sztuki lecą.Zobaczysz jak to wciąga ja juz sobie życia nie wyobrażam bez moich rzęsek
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 13:42   #1346
kinga 1990
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dla mnie bardzo przydatne okazał się tusz do rzęs ARTDECO DEEP BLACK. Zapewnia głęboką czerń, podkręca i dodaje objętości. Moje rzęsy stały się dzięki niemu dłuższe
kinga 1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 08:32   #1347
rysa na szkle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 81
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Bo jak są dobrze wykonane to lecą baaardzo wolno.Najwieksze ubytki robia się w tym 4 tyg uzupełnieniowym a tak to faktycznie jakies pojedyncze sztuki lecą.Zobaczysz jak to wciąga ja juz sobie życia nie wyobrażam bez moich rzęsek
Tak jest, dobrze wykonana apilkacja pozwala długo cieszyć się pięknymi rzęskami, sama widzialam zdjęcia w necie fuszerki... masakra co niektóre dziewczyny potrafią zrobić z rzęsami ;/ a potem dziwić się, że niektóre boją się zakładać.. ja postawiłam na profesjonalny salon, gdzie stosują metodę secret lashes 1:1 - i to sobie mogę chwalić. i tak jak Ty nie wyobrażam sobie już życia bez rzęsek
rysa na szkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 19:38   #1348
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Przedłużanie rzęs

Czesc .
Dziewczyny, mam do Was pytanie.
Mianowicie, od jakiegos czasu chodzi za mna pomysl ,zeby przedluzyc sobie rzesy metoda 1:1 .
Czy moglybyscie podac mi jakis namiar na salon, w ktorym zrobia to starannie, bezpiecznie, wszystko mi wyjasnia itd.
Miasto Warszawa. Cena moze byc delikatnie wyzsza, wazne, zebym byla zadowolona.

Z gory dziekuje , Dorota.
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 21:56   #1349
emi338
Raczkowanie
 
Avatar emi338
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: tczew/gdańsk
Wiadomości: 117
GG do emi338
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej dziewczyny
Mam rzeski zrobione i nosze je od ok 2 miesiecy, moje kosmetyczka powiedziala ze jakbym miala problem z niesfornymi rzesami , ukladaniem, wywijaniem to moge u niej zamowic płyn do modelowania(?) secret lashes .
Czy ktoras z Was miala z czyms takim stycznosc? czy widac jakies efekty po tym i czy sie opłaca brać czy to tylko naciagactwo?

z gory dziekuje za odpowiedzi
emi338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 12:36   #1350
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Przedłużanie rzęs

emi, nie używałam tego płynu, ale moja znajoma tak i mówi, że to nic nie daje, szkoda kasy. Zwykłe naciagactwo. Tak samo jak te elektryczne szczoteczki do sztucznych rzęs.
Jeśli masz problemy ze sztucznymi to znaczy, że ktoś Ci je źle zakłada - normalnie stylistka układa je podczas aplikacji i jeśli zrobi to dobrze, to nie będzie z nimi kłopotu (chyba, że będziesz tak długo czekać aż zostanie Ci tylko parę sztuk lub bardzo dużo odrosną - ale to logiczna sprawa)
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.