Blizny po laserze. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-25, 16:59   #61
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Blizny po laserze.

Bo te zabiegi do tanich nie należą, a większość dermatologów liczy tylko na zysk i w d** ma jak pacjent na tym wyjdzie nie oszukujmy się.. Tak samo dlaczego tak wielu lekarzy nie chce przepisywać izoteku? Tylko faszerują nieskutecznymi antybiotykami, przepisują nic nie dające maści itp? Czyżby dlatego że izotek jest najskuteczniejszym od 20 lat lekiem na trądzik? Boją się że za szybko wyleczą człowieka i więcej nie zasili ich kieszeni płacąc za wizytę..?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 17:51   #62
wmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 25
Dot.: Blizny po laserze.

zgadzam sie z Visez wszyscy "specjalisci" maja nas w nosie liczy sie tylko kasa a my naiwnie liczymy ze nam pomoga ludzimy sie ze placac bedziemy miec lepszego fachowca, a tu tylko rozczarowanie. Jestem wsciekla na wszystkich pazernych koniowalow, ale coz na szczescie juz wygladam o wiele lepiej niz kilka miesiecy temu, wydajac na dodatkowe srodki drugie tyle co na zabieg, Lucjana19 poczekaj cierpliwie 6 tyg to nie jest taki dlugi czas skora potrzebuje duzo wiecej czsu na regeneracje nawet do kilku miesiecy cos wiem na ten temat, mi mowiono ze po 2 tyg nie ma sladu dzis moge powiedziec ze to byly dyrdymaly dla reklamy bo kto glupi zgodzilby sie czekac pol roku na efekty
wmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 20:19   #63
Lucjana19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
Dot.: Blizny po laserze.

Visez - dlatego, że Izotek wyniszcza organizm, a nie zawsze działa - jestem tego przykładem, po rocznej kuracji, podczas której miałam idealną cerę, trądzik wrócił 2x silniejszy.
Tak czy inaczej, nie odpuszczę kobiecie, mam nadzieję, że znajdę lekarza, który po pierwsze mi pomoże, a po drugie napisze ekspertyzę, wg której będę mogła ją skarżyć i domagać się zadośćuczynienia, ale też nie oszukujmy się - to jest klika jak prawnicy, jeden drugiego nie wkopie tak łatwo...
wmonia - Kilka dziurek miałam od 10 lat, ani 2 lata na zoracu, no-scar, ani kilka innych peelingów NIC nie dało, więc nie widzę powodu, dla którego tych kilkaset dziurek, takich samych jak te po trądziku, miałoby po prostu z czasem zniknąć. jedyne, na co liczę, to zniknięcie plam i stanów zapalnych, ale to jest pestka przy tych dziurach.
Gdy sobie pomyślę, jak ładną cerę miałam przed zabiegiem, a teraz wyglądam jak monstrum, odechciewa mi się żyć
__________________
jestem dziewczynka z mandragory
robak mnie kocha, nie zjada
słońce pod ziemią lśni tak ślubnie
krecie witraże maluje

Edytowane przez Lucjana19
Czas edycji: 2012-03-25 o 20:22
Lucjana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 20:33   #64
wmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 25
Dot.: Blizny po laserze.

Strasznie wspolczuje widze ze sprobowalas duzo preparatow, jest szansa ze jak zmienisz dermatologa to cos poradzi, zadoscuczynienie moze tez dac lepsze samopoczucie ale to dluga droga i kosztowna zycze powodzenia, ja tez chcialam skarzyc kobiete ktora zniszczyla mi skore ale wkoncu odpuscilam bo dla mnie to za drogi biznes by byl wolalam ta kase wlozyc na "naprawe" mojej skory. Mi pomogly jako tako kwasy ktore robilam sama ale po twoim pilingu to nie wiem czy to madry pomysl
wmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 20:45   #65
Lucjana19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
Dot.: Blizny po laserze.

wmonia - ale moja skóra jest tak zniszczona, że ja wiem, że tych blizn nic nie usunie, skoro stare TCA i zorac tylko powiększyły, CAŁE moje policzki, oprócz kilku naprawdę głębokich blizn, które miałam wcześniej, teraz wyglądają dokładnie tak: http://cf.ltkcdn.net/skincare/images...LargePores.jpg a mam niespełna 20 lat. Powiedz mi teraz z ręką na sercu, że to z czasem samo zniknie i lepiej sobie odpuścić...
__________________
jestem dziewczynka z mandragory
robak mnie kocha, nie zjada
słońce pod ziemią lśni tak ślubnie
krecie witraże maluje
Lucjana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 20:47   #66
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Blizny po laserze.

Lucjana ale o co ty chcesz zaskarżać lekarza? Nie ma na świecie leku przy którym jest 100% pewności że całkowicie wyleczy (z jakiegokolwiek schorzenia). Izotek jakby nie patrzeć jest najskuteczniejszym lekiem od kilkudziesięciu lat i w większości przypadków spisał się. Lepiej zaryzykować wyleczenie niż zajadać latami chwilowo działające antybiotyki które ZAWSZE działają tylko podczas przyjmowania...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 20:50   #67
Lucjana19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
Dot.: Blizny po laserze.

Jak to za co? Za masę głębokich dziur i plamy po TCA...
__________________
jestem dziewczynka z mandragory
robak mnie kocha, nie zjada
słońce pod ziemią lśni tak ślubnie
krecie witraże maluje
Lucjana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 20:57   #68
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Blizny po laserze.

Cytat:
Napisane przez Lucjana19 Pokaż wiadomość
Jak to za co? Za masę głębokich dziur i plamy po TCA...
Aaa.. Myślałam że za to ze po izoteku miałaś nawrót. Źle zrozumiałam.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 21:13   #69
wmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 25
Dot.: Blizny po laserze.

Widzialam fotke i musze powiedziec ze nie jest tak zle jak sobie wyobrazalam ja naprawde po laserze po 6 tyg mialam koszmar kilka razy gorszy od Twojego- choc wiem ze to Cie nie pocieszy bo masz porownanie jaka mialas wczesniej skore, nie dam Ci tez gwarancji ze Tobie wlasnie sie polepszy, wiem jedno ze po tak silnych zabiegach potrzeba czasu okolo pol roku nawet dluzej tak powiedziala mi moja dermatolog i to sie sprawdzilo u mnie. Stres ktory teraz przechodzisz tez Ci nie pomaga wiec postaraj sie skupic na "dbaniu" o siebie, skore, pozytywne nastawienie to podstawa, na zemste jeszcze przydzie czas
wmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 21:22   #70
Lucjana19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
Dot.: Blizny po laserze.

wmonia - dziś znów byłam u mojego "sprawdzonego" dermatologa, tego od Izoteku - mimo wszystko złego słowa nie mogę o niej powiedzieć - obejrzała dokładnie moja twarz, poleciła innego dermatologa estetycznego, ale powiedziała, że źle to rokuje, bo oprócz tego, że twarz się podziurawiła, to całkiem straciła napięcie i elastyczność, poza tym ma strukturę jak skórka pomarańczy. Miałabyś coś przeciwko, gdybym skontaktowała się z Tobą na pw?
__________________
jestem dziewczynka z mandragory
robak mnie kocha, nie zjada
słońce pod ziemią lśni tak ślubnie
krecie witraże maluje
Lucjana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 21:31   #71
wmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 25
Dot.: Blizny po laserze.

nie ma problemu sluze pomoca dzi sjuz nie dam rady ale jutro po 19 jestem na skype wmonia1
wmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 21:09   #72
olena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 9
Dot.: Blizny po laserze.

Niestety z żalem dołączam do Was Mam to samo setki dziurek. Jestem miesiąc po Fraxelu CO2 wykonanym na całej twarzy Wiem, że to za wcześnie, że dziurki jeszcze mają prawo być ale i tak się denerwuję. Lekarz na przyspieszenie gojenia dziurek zalecił mi stosować żel silikonowy dermatix, na razie efektów brak. Po tym fraxelu zrobiły mi się tez dwa przebarwienia. Jedno już samo znikło samoistnie.
Cieszę sie że przeczytałam o tym dermamelanie, chciałam bym go zrobic, tylko nie wiem jak długo trzeba odczekać po zabiegu, żeby znowu nie pogorszyć stanu skóry. Moja twarz jest ciągle bardzo wrażliwa i i utrzymuje się mi niewielkie wprawdzie ale zaczerwienienie. Przed zabiegiem bardzo fajnie na moją skóra działał Locacid, pięknie rozjaśniał i wygładzał tyle, że z efektem ubocznym w postaci zaczrwienienia i łuszczenia, do którego sie jednak przyzwyczaiłam. Teraz niestety nie za bardzo mogę wrócić do tego leku z uwagi na nadwrażliwość skóry.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Dodam jeszcze że znalazłam sposób na to żeby makijaz nie wchodził tak bardzo w dziurki ( ja, po pewnym czasie, gdy make up się trochę uleżał, byłam cała w kropki). Mianowice przed położeniem fluidu wklepuje w twarz satynowy żel Dermiki on tak pięknie zmatawia i trochę jakby wypełnia te dziurki. Metoda nie jest oczywiście idealna ale wygląda się lepiej.
olena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 20:31   #73
Summer8
Raczkowanie
 
Avatar Summer8
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 96
Dot.: Blizny po laserze.

Olena podasz dokładnie nazwe tego żelu?
__________________
Ktoś kiedyś powiedział: Dobre dziewczynki piszą pamiętniki, złe nigdy nie mają czasu. Ja, ja po prostu chce mieć życie, które zapamiętam. Nawet, jeśli nie zapisze tego w żadnym pamiętniku.
Summer8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 22:53   #74
Rosalie_Hale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Blizny po laserze.

hej dziewczyny.
ja również miałam stosowany laser- tylko że na rozstępy. nie mam pojęcia jakiej był firmy, wiem że miałam poziom 17 (rzadko spotykane żeby ktoś wytrzymywał 17). dziś był 4.zabieg. wszystko do tej pory było ok. (tzn. rozstępy nie znikały, może trochę się zwężyły...). wczoraj wykonałam peeling. dziś miałam stosowane 17(wcześniej wytrzymywałam ten poziom z małym bólem, żadnymi skutkami ubocznymi po), tylko że już troszkę bolało, ale wytrzymywałam. kilka razy mocniej zabolało. wracając do domu czułam, że jak nigdy do tej pory "czuję"łydki i wewnętrzną stronę prawego uda. ale w sumie nie wzbudziło to moich podejrzeń: ponoć mogą być po tym nawet bąble, wysypka...dopiero wieczorem zauważyłam na przedniej stronie prawego uda, niedaleko pachwiny czerwoną kropkę... (nie bolało mnie to miejsce wcześniej). jak teraz to przyduszam, to troszkę boli. po krótce(co myślę o tej kropce): to chyba jest wynik tego, że wiązka lasera "popadła" w miejsce, gdzie nie było akurat żelu... i tak się martwię, bo chyba będzie z tego blizna, oby nie ściemniała tylko
miałyście coś takiego?zeszło, ściemniało?
Rosalie_Hale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 17:59   #75
olena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 9
Dot.: Blizny po laserze.

Ta baza naywa się 'Silikonowa baza anti-aging pod makijaż'

Szkoda, że nikt tu już nie zagląda... ja jestem juz ponad dwa miesiące po frakcyjnym CO2 i niestety na razie nie jest lepiej. Moja skóra nie może dojść do siebie. Twarz mi schudła, skóra jest cieńsza , szczególnie w okolicach kącików ust, mikro dziurki po laserze nadal są widoczne... dziwne to bo czasami mam wrażenie, że jest jakby ciutkę lepiej, a za jakiś czas wydaje mi się jakby się znowu pogorszyło, szcególnie gdy naciągnę skórę - cała jest pocętkowana... Nic to będę czekać dlaej na rozwój wydarzeń , mam ogrmną nadzieję, że nie będzie już gorzej,...
olena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:53   #76
wmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 25
Dot.: Blizny po laserze.

Hej dziewczyny rzeczywiscie coraz rzadziej kazda tu zaglada, mysle ze to dlatego ze kazda ma swoje troski i brak czasu na wszystko, no i te problemy ze skora po zabiegach. Mam male pocieszenie dla kazdej - jestem juz rok po zabiegu i musze przyznac ze niedawno odkrylam ze nie mam juz dziurek na twarzy, co prawda pomagalam sobie co jakis czas dermamelanem (cosmelan) i buzia wkoncu wyglada gladko- wiec wracajac do pocieszenia to jednak prawda ze po tak inwazyjnym zabiegu jakim jest fraksel skora potrzebuje naprawde sporo czasu zeby sie zregenerowac. Szkoda tylko ze musimy sie o tym przekonywac na wlasne skorze bo wszedzie jest napisane ze po dwoch tyg skora jest zagojona, wiec nie zamartwiajcie sie wszystko bedzie dobrze, tylko dbajcie teraz o siebie i skore, zwlaszcza ze ida wakacje a slonko niestety dziala tylko dobrze na humor a nie na skore.
wmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 15:49   #77
Annorika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Blizny po laserze.

Ja jestem już 7 miesięcy po zabiegu i niestety nadal mam dziurki po laserze. Wygląda to naprawde źle, zwłaszcza teraz gdy trochę schudłam. Dziurki sie pozapadały pod wpływem mniejszej jędrności i choc mam 24 lata to moja skóra twarzy przypomina skórę starszych kobiet u których widać rozszerzone pory. Gdy ją napnę rękoma dziurki nadal są i po prostu ona już nie wygląda na taką, która może się wygładzić. Nigdy więcej nie zrobie takiego zabiegu, blizny także są takie jakie były przed zabiegiem. Na szczęście ominęłam czoło i tylko ono jest ładne.
Annorika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 20:42   #78
wmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 25
Dot.: Blizny po laserze.

Strasznie Ci wspolczuje, mimo wszystko poczekaj i sprobuj jakos zadbac o nia od wewnatrz moze jakis kolagen w proszku ktory wzmacnia skore od srodka ja zazywalam 2 miesiace i ciagle biore jakes preparaty ziolowe np. H-pantoten optimum-polecam, zawiera kwas pantotenowy ktory wspomaga gojenie.
wmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 22:36   #79
Lucjana19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
Dot.: Blizny po laserze.

Dla równowagi i ku pokrzepieniu po mojej smutnej historii - jestem po 4. zabiegu fraxelem, 5 już za tydzień i obecnie udało mi się usunąć sporą część dziurek po TCA; te, co były wcześniej, wyglądają niestety tylko minimalnie lepiej - ale jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa w boju z laserem. Motto z tego jest takie, że co jednemu szkodzi, drugiego jest w stanie poratować, i na odwrót... Bądźcie dobrej myśli, na wszystko jest jakaś rada.
__________________
jestem dziewczynka z mandragory
robak mnie kocha, nie zjada
słońce pod ziemią lśni tak ślubnie
krecie witraże maluje
Lucjana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 22:18   #80
flo55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 17
Dot.: Blizny po laserze.

Cytat:
Napisane przez wmonia Pokaż wiadomość
Musze wspomniec ze w tejmojej desperacji lapalam sie wszystkiego co tylko mozliwe pieniedzy wydalam drugie tyle co na ten zabieg i napewno pomogly mi kwasy, pewnie osoby ktore to czytaja pomysla ze jestem glupia ale dopiero poprawilo mi sie po DERMAMELANIE i zaluje ze nie zaczelam od niego bo mialabym ladna cere bez lasera ,wiecej pieniedzy w kieszeni i mniej stresu .
hej wmonia, jak dziala ten dermamelan i czy mozna go kupic i zrobic sobie samemu, czy trzeba isc na zabieg?
flo55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 11:44   #81
Patrycjusiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny po laserze.

No jednak nie tylko Ty miałaś pecha. Dziewczyny uważajcie na lasery. Ja mam po fraxelu straszne przebarwienia, plamy. Kosmetyczka wykonująca zabieg zrobiła go za mocno, powstały pęcherze. Żeby było zabawniej punktowo powypalała (tak dosłownie) mi gładką zdrową skórę w miejscach gdzie nie było żadnych dziurek do skorygowania - mam wrażenie że mogło to być celowe, złośliwe działanie i teraz w tych miejscach mam brązowe plamiska. To jest skórka nie warta wyprawki. Miałam jeden zabieg i podejrzewam że długo będę się leczyć z przebarwień. Gabinety kosmetyczne są nastawione na zarobek Potem nie ma nawet jak się odwołać bo i tak nic im nie udowodnicie. Zresztą tu nie chodzi o to by dochodzić swoich praw tylko o to jak się wygląda.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Z Dermamelanu jest krem i maska. Wiem że w internecie można kupić krem. Sama używałam i wiem jak skóra po nim reaguje. Nie nakładajcie broń Boże pod oczy (wysusza i uwidacznia zmarszczki) i nie nakładajcie tego dużo. Jeśli nałożycie za dużo skóra może być obrzmiała, wręcz jakby poparzona słońcem. Jest silny, na drugie dzień buzia jest czerwona i wrażliwa. Za jakieś 2 - 3 dni łuszczy się bardzo silnie. Generalnie jest to dobra sprawa pod warunkiem, że posłużycie się nim umiejętnie i delikatnie.Obkurcza pory, niweluje stany zapalne i troszkę jakby odmładza. Poza tym złuszcza, i skóra jest odnowiona. Bardzo dobrze niweluje malasmę (potwierdzam) ale z przebarwieniami innego typu zupełnie sobie nie radzi.
Patrycjusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 12:52   #82
agnesgabi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Dot.: Blizny po laserze.

[QUOTE=oliwia2629;6669433]Mnie też interesuje gdzie miałaś wykonywany ten zabieg.
Ja również przymierzam się do zabiegu laserem- dokładniej- FRAXELEM.[/QW

Witam ja miałam wykonywany zabieg laserem Fotona Dualis Sp na bliznę na brzuchu w klinice Beautymed Dr mirackiego .Faktem jest ,że tego typu zabiegi są wykonywane przez wielu lekarzy i nie zawsze są zadowalające efekty .Tę klinikę poleciła mi znajoma która wykonuje tam różne zabiegi .Opinie jakie znalazłam o tej klinice były bardzo dobre i dlatego też zdecydowałam się na zabieg właśnie tam .Nie żałuję .Lekarz bardzo rzetelnie wykonał mi zabieg i po kilku tego typu zabiegach moja blizna spłyciła się i jest ledwo widoczna .Konsultacja jest tam bezpłatna (więc nie naciągają) i zawsze można się poradzić.Polecam
http://beautymed.com.pl/
agnesgabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 08:51   #83
Lapcunia
Przyczajenie
 
Avatar Lapcunia
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny po laserze.

Olena i Wmonia jestescie już długo po zabiegu laserem i czy możecie napisac czy warto? czy blizny potrądzikowe zniknęły? po jakim czasie? czy są skutki uboczne? ile razy trzeba powtórzyc zabieg?
Do tej pory od 2 lat stosuje mikrodermabrazje z kwasami 50% - widzę rezultaty, ale chciałabym pozbyć sie blizn już w tym sezonie jesieno-zimowym i przymierzam się do lasera Fraxel CO2.
Proszę o rady i opinie!
Lapcunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 13:31   #84
2017_2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny po laserze.

Witajcie dziewczyny. Udało Wam się pozbyć tych dziurek po laserze?
2017_2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 14:35   #85
Martynamk2447
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 10
Dot.: Blizny po laserze.

Mam pytanie, czy zeszły Ci w końcu te dziurki i skóra wróciła do normy kiedyś ? Mam ten sam problem Jestem prawie 6 tygodni po zabiegu laserem frakcyjnym nieablacyjnyn i mam na twarzy pełno małych blizenek, kropek I skóra wygląda dużo gorzej niż przed Chce mi się płakać kiedy patrzę w lustro...

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

I czy w ogóle jest ktoś kto ma podobne problemy po laserze? Przekonałam chyba cały internet i nic za bardzo nie znalazłam O tym.zdby ktoś miał blizny właśnie PO laserze ...
Martynamk2447 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-21 15:35:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.