Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-03, 09:43   #1861
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Ja tez sie urodziłam w św. Rodziny i moja siostra chyba tez

Moja siostra rodziła moja siostrzenice na lutyckiej i z tego co pamietam to była zadowolona, no ale to było hmm...prawie 14 lat temu Mogło sie wiele pozmieniac.

Eeeee Sylwia pokazesz pierscionek?

Z wywiadu jaki przeprowadzilam jaksi czas temu wynika iz duzo ludzi rodzi się również na Polnej
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 10:02   #1862
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

proszę o to mój pierścionek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_prod421_0_o.jpg (44,9 KB, 4 załadowań)
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 10:12   #1863
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
proszę o to mój pierścionek

ładniusi
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 10:21   #1864
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Oliwka super Ty chyba juz go kiedys wklejalas ze ci sie bardzo podoba i masz go
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 10:40   #1865
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Evcia ale ja na ślubnym nic nie pokazywałam nawet tam jeszcze nie zaglądałam a pierscionek pokazywałam jaki bym chciała dostac i taki dostałam później wkleje fotke jeszcze raz a jak chcesz to cofnij sie do strony 54 tam gdzie nafi pokazywała obraczki
Aaa...bo myślałam, że jaki już temat zrobiłaś Wszystko jasne Fajny!

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
co tzn?
Taki żart
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 10:46   #1866
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dzien dobry.

o zgrozo, jaki mroz na dworze, a ja nadal chora i w pracy , wiec pogoda mnie dobija. rany, musze jeszcze jakos wrocic do domku . oczy niewyspane, podkrazone z powodu choroby, makijaz nic nie pomogl, od czasu do czasu kaszle, dusi mnie kaszel... chce do domku . dzwonilam wczoraj do bio i nie wiem kiedy mnie przyjmie, gdyz musi wyjechac na dwa dni . jeszcze mam dzisiaj sie z nim zdzwonic.

Babesso jak poczuje sie lepiej to wtedy pomysle o wstapieniu do Ciebie . dziekuje za zaproszenie.

IIGGAA, ja rodzilysmy swoje pociechy w szpitalu sw. rodziny w Poznaniu.

teraz slucham Kate Bush - chociaz tyle dobrego.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 11:16   #1867
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Wiatjcie ja dzisiaj w domu Kuba przeziębienia ciąg dalszy, ja sprzątam, a T pracuje.

Jeśli chodzi o spotkanie to ja od 18-tej czekam na Was w piątek . Jedzonko przygotuję, % możecie przynosić . Też się nie mogę już Was doczekać.

Ja,Evka,Babessa,AniaA,Kar ola30,Taverney, Camilla?
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 11:47   #1868
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Ja się rodziłam w Św. Rodzinie więc wiadomo, że to dla nieprzeciętnych jednostek
ooo, to fakt nieprzeciętna jednostko
Ewa, świetnie to ujęłaś

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Evcia ale ja na ślubnym nic nie pokazywałam nawet tam jeszcze nie zaglądałam
najwyższa pora zapraszam!

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o spotkanie to ja od 18-tej czekam na Was w piątek . Jedzonko przygotuję, % możecie przynosić . Też się nie mogę już Was doczekać.

Ja,Evka,Babessa,AniaA,Kar ola30,Taverney, Camilla?
ok, to przynosimy % i coś nie% do tego.
Ja też nie mogę się już doczekać
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 14:08   #1869
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Taverney pochwal sie jak bylo na masazu .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 14:40   #1870
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej

pomyślności w Nowym Roku dla Was i Waszych Bliskich !

własnie nadrabiam zaleglosci chora jestem i leżę w łożeczku
ja w 2gi dzień Świąt jechałam na wesele do rodzinki w Beskidy, imprezka była super - w remizie, poprawiny też ale troszkę zmarzłam i najpierw ja się przeziębiłam,a potem przeszło na R. mielismy w planach zostać w górach do 2/01, ale wróciliśmy w Nowy Rok, bo R. się zaczął rozkładać straszliwie
fajne święta i Sylwek (w łóżku z winkiem ), zobaczyłam śliczną zimę w górach, fajnie się bawiliśmy, troszkę pozwiedzaliśmy, teraz się kurujemy i w pon do pracy :/ a tak mi się nie chce :/

jeszcze raz wszystkiego dobrego

podczytuję Was, żeby nie stracić wątku ale jakoś rzadko mam czas, żeby coś naskrobać - pracowita końcówka roku była
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 14:52   #1871
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

_Roxi to może przyjdziesz do mnie w piątek zapraszam , mamy dwa w jednym spotkanie i moje urodzinki z ostatnią dwójką .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 14:59   #1872
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

łeee Iguśś to ty ostatnie naste obchodzisz
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 15:20   #1873
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
łeee Iguśś to ty ostatnie naste obchodzisz

I tej wersji będziemy się trzymać .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 15:22   #1874
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Iguś dziękuję za zaproszenie ważna rocznica !
na nast. pt wstępnie zapowiedzieli mi się znajomi, którzy chcą mnie odwiedzić w drodze powrotnej do Essen, tyle, że jeszcze mają sie potwierdzić z terminem na 100%, do kiedy mogę dać Ci znać ?
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 16:01   #1875
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Taverney pochwal sie jak bylo na masazu .
Aniu, na masażu ekstra! Godzina relaksu przy lekkim jazzie. Masażystka najpierw zaczęła od głowy i kurcze, trafnie odgadła że mam umysł analityczny i do tego zdolności humanistyczne, mówi że to się wyczuwa przy masażu... nie wiem jak, ale wiedziała nawet na którym boku zazwyczaj śpię podobno to też można wyczuć. No i jak mnie zaczęłam masować, to myślałam, że ze stołu zjadę, ale było fajnie, bo puściły mi napięcia od stresu (podobno powodują niedotlenie mózgu i od tego człowiek jest bardziej roztrzpany, a ja ostatnio osiągam szczyty roztrzepania) i przy okazji dowiedziałam się, że mam dobre mięśnie, ale zastane, więc dobrze byłoby zapisać się na jakiś fitness. Właśnie zbieram opinie, gdzie możnaby się zapisać na pilates?

Roxi Tobie też najlepsze życzenia
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 16:58   #1876
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Aga ja też myślalam czy by nie zapisać sie własnie na basen czy jakiś fitnes ale tutaj nigdzie niema tego co bym chciała a tak do poznania pociagiem to narazie odpusciłam jak mi sie uda zdac prawko wedty cos bede szukać
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 18:13   #1877
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

_Roxi jak będziesz wiedziała że przyjdziesz lub że nie przyjdziesz to napisz i tyle .


Ja i Karolina chcemy iść na aqua-aerobik i sambę ciekawe jak nam pójdzie .

Taverney fajnie że się zrelakosowałaś i "naładowałaś baterię" .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 18:31   #1878
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Aga co to za masaż? Możesz mi podać w piątek kontakt itp? Ciągle szukam idealnego masażysty, w w prawdzie znalazłam jednego super ale%2

Edytowane przez Evka
Czas edycji: 2009-01-03 o 18:39
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 18:41   #1879
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Ja i Karolina chcemy iść na aqua-aerobik i sambę ciekawe jak nam pójdzie .
a widzisz, też o tym myślałam. A macie już jakiś namiar?


Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Aga co to za masaż? Możesz mi podać w piątek kontakt itp? Ciągle szukam idealnego masażysty, w w prawdzie znalazłam jednego super ale tylko w godzinach od 9-12 na co ja nie mogę sobie pozwolić
to był taki masaż głowy, karku i pleców, żeby odstresować i zlikwidować napięcia mięśniowe
podam Ci namiar na ten gabinet
http://neuromasaz.pl/
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 19:49   #1880
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Taverney no to mnie tez podkusilas z tym masazem . a mozesz napisac, ile zaplacilas za taki zabieg i jak dlugo on trwal?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 08:33   #1881
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Oliwka, gratuluję pięknego pierścionka

Tav, mnie też podkusiłaś z tym masażem bo ostatnio plecy mnie bolą i chyba również muszę się wybrać

Wiecie co, wkurzyłam się wczoraj chciałam sobie kupić jakąś kurtkę na zimę. Moje wymagania były tylko takie żeby nie była bardzo sportowa i nie była cienkim płaszczykiem. W całej Manufakturze w Łodzi nie znalazłam nic wrrr
Dobrze że na pocieszenie kupiłam fajną morską sukienkę Wyprzedaże więc mnie nie powaliły Dziewczyny, a jak jest u Was w centrach handlowych?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 10:12   #1882
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Oliwko- gratulacje

Aniu - biedactwo Ty nasze kuruj się Kochana, a jak wyzdrowiejesz, to zapraszam.

Igunia - mam nadzieję, że Kubusiowi, to przeziębienie nie rozwinie się w nic gorszego i szybciutko powróci do zdrowia.
Ja teraz daję Kubusia do przedszkola po miesięcznej (chorobowej przerwie), najbardziej boję się, że przyniesie mi do domu ospę, a ja nie chorowałam i nie jestem zaszczepiona. Niby w tym trymestrze juz maleństwu nic nie grozi, ale np. moze nie słyszeć po urodzeniu, moze rozwinąć się wodogłowie, no i ja pewnie taką ospę źle przejdę. Boję się na maxa, ale nic już nie mogę zrobić. Najdziwniejsze jest to, że zrobiłam sobie badanie na obecnośc przeciwciał ospy i choć nie chorowałam, to miałam 12, 65 przy normie, gdzie >10 ponoć juz przeciwciała są Obdzwoniłam szpitale zakaźne, żeby się dowiedzieć jakim cudem te przeciwciała mam, no i czy nie jest ich za mało, niby twierdzą, że powinno być ok, ale wydaje mi się, że potraktowali mnie tak na odczepnego. Poza tym jest trochę przypadków, gdzie ludzie przechodzili ospę dwa razy i to też kobiety w ciąży.

Moniś - ja na wyprzedaży kupiłam tylko ubranka dla kubusia i Małej, sobie sweterek w Stefanelu i bluzeczkę, ale bluzeczka była juz z nowej kolekcji. Generalnie nic mnie nie zachwyciło.

Edytowane przez babessa
Czas edycji: 2009-01-04 o 10:13
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 11:16   #1883
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć dziewczyny, moj masaż trwał godzinę. Za pierwszą wizytę się płaci 80 zł, za następne 60.

Jak tam niedziela? Koniec laby i jutro do pracy, a mnie się nie chce...
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 11:35   #1884
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dziękuję ślicznie kochane

a niedziela śpiąco czekamy dziś na znajomych jak wrócą od teściów i może jak zdarzymy wybierzemy się na Madagaskar w kinepolis seanse co godzine do 22 ale tak późno to raczej nie pojedziemy bo D. jutro do pracy a i pewnie koleżanka już będzie śpiąca bo ona w ciąży to ostatnionam na sylwestra zasypiała no właśnie muszę przedzwonić do drugiej koleżanki bo ona ma rodzić a ja w napięciu bo mieli przyjść na sylwestra ale już się źle czuła i mówi że skurcze pomału łapią ją 2 rozmawialismy to w dom siedziała a poród na 8 ciekawe cy dotrzymy czy już po kurcze dookoła wszyscy w ciąży że się udziela innym
w sylwetsra to mnie ciarki przeszły bo tu sąsiadka D. też w ciąży dzień czy 2 przed porodem wracali od lekarza i praktycznie 50 metrów przed domem dzik im z lasku wyskoczył ponać samochód do kasacji i pogotowie zabrało ale co z nimi to nic nie wiadomo tyle że jej mąż kierował.

ehh ide robic dalej testy na to moje nieszczęsne prawko i do egzamjinu się uczyć

Miłego dzionka laseczki
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 11:35   #1885
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

U mnie nudna i powolna niedziela .
Właśnie myślę że jutro złożę choinkę bo cała mi obeschła (w tamty roku też tak było ) mimo że stoi w wodzie.

Babessa nie przejmuj się na zapas bo to dla ciebie niepotrzebny stres .

Taverney to link http://www.csc-energia.com.pl/ też jest tam pilates i yoga . Najbliżej dla nas i wygodne godziny szczególnie dla pracującej Karoliny .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 18:51   #1886
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja już w domku i sie zastanawiam jak przeżyję jutro w pracy. Z nosa mam nieustający ciek, wszystko czerwone i obtarte, ryj= jeden wielki pryszcz ( nie przestraszcie się mnie w piątek...) i śpię na stojąco. Do tego jakiś facet radził mi, abym do nosa włożyła papryczkę chili, to pomoże na katar

Aguś nie stresuj się za wczasu

Madagaskar 2 już mam zaliczony i polecam choć nie na seansach na wczesniejszą godzinę bo stada dzieciaków biegających po sali są ponad moje nerwy

Co do wyprzedaży to zupelnie nic mi się nie widzi w sklepach...Kupiłam w Zarze sukienkę na lato i bluzkę dla mamy. Ilość ludzi w przymierzalniach i w kolejkach do kasy działa na mnie jak płachta na byka. Poza tym widok pań za kasą które ze stoickim spokojem obsługują 1 osobe 5 minut też mi ciśnienie podnosi. Tak więc dla zdrowia raczej będę omijać sklepy przez najbliższy miesiąc


PS. A jutro poniedziałek...
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:02   #1887
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja musze się wyżalić,bo się z moim okiem łamię

W listopadzie powieka mi spuchła i tak chodziłam z tym,ktoś mi powiedział,że to jęczmień i mam złotem zrobić-przeszło mi.Po czym przed świętami miałam przekrwione oko, znowu spuchnięte-lekarka dała jakiś antybiotyk,powiedziała,że to zapalenie bakteryjne i przeszło.Odstawiłam krople zgodnie z zaleceniami i dwa dni później znowu mi spuchła powieka jak w listopadzie Wyglądam gorzej niż źle i na dodatek boli. Idę dopiero w środę do lekarza i się wkur*** bo tak w kółko teraz było,że z powieki na gałkę oczną,a z gałki znów na powiekę,a jeszcze mi lekarka powiedziała,że to może na drugie oko przejść
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 10:29   #1888
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Natii4 kurcze nie dobrze bo w sumie zaraz po odstawieniu leków znowu ci powraca, może dłużej powinnaś być na lekach ale w sumie to antybiotyk więc też nie dobrze . Mam nadzieję że lekarz znajdzie rozwiązanie .

My dzisiaj pospaliśmy do 9:30 , a wszystko przez naszego Kubę bo miał wstać wcześniej jak co dzień . T lekko wkurzony bo jest dzisiaj trochę do tyłu z czasem na pracę . A ja zaraz zabieram się za choinkę i na Karolinę czekam bo na kawkę przyjdzie, ma wolne dzisiaj bo jeszcze trochę chora jest.

Evciu nie panikuj .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 10:38   #1889
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Nati - Słonko, nieciekawie to brzmi - mam nadzieję, że lekarz w końcu znajdzie odpowiednie lekarstwo i już to paskudztwo nie powróci. Ściskam cię mocno

A ja już choinkę rozebrałam 30 grudnia Nie lubię długo trzymać choinki i ozdób świątecznych. Poza tym 15 wchodzą pracownicy i robimy totalny remont sypialni - ciekawe ile to potrwa - pewnie najdłużej będziemy czekać za nowymi meblami, byle do końca marca stolarz się wyrobił
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 16:18   #1890
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ewcia, zdrowiej Na pewno nie wyglądasz tak źle jak mówisz Dziewczyny na pewno potwierdzą w piątek

Nati, myślałam że już Ci dawno przeszło to oko a tu dalej masz takie przeboje
Mam nadzieję, że lekarz przepisze Ci w końcu leki po których to choróbsko przejdzie. Trzymaj się kochana

A ja spadam za godzinę na masaż, bo plecy mnie bolą jak starą babcię
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.