BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA! - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-15, 19:35   #421
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

mi w sumie też pomaga .
a z tymi kremami oliwkowymi z ziaji albo bambino to bym uważała, ponieważ są one dość tłuste i mogą zatykać pory.
po brevoxylu na prawdę bardzo się skóra przesusza; przynajmniej u mnie
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 09:00   #422
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

też na początku mi się przetłuszczała, ale wystarczył Physiogel i po problemie.
Natomiast jestem zszokowana (mało powiedziane),bo nigdy nie sądziłam, że to cos pomoże mi a zaskórniki otwarte. Przez 6 lat się męczę z tym swiństwem i osiągnęłam zwycięstwo nie sądziłam że to kiedys powiem ale mam wreszcie gładką cerę wczoraj pierwszy raz wyszłam bez tapety (a B. używam od ok. 2tyg)
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 16:59   #423
agnieszka015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
GG do agnieszka015
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Ja właśnie nie dawno wróciłam do stosowania tej maści.Jesteb bardzo zadowolona..Chociaż początku bywają trudne, ponieważ piecze i strasznie wysusza skóre, w moim przypadku naskórek mi schodził i czułam, że skóra mojej twarzy jest naciągniętą, ale to mija i po 2tyg.jest ekstra, zero krost, pryszczy itd.! Dermatolog mi to polecił, naprawde polecam wszystkim nastolatkom!..A ile Wy go tak używacie? kilka tygodni dopóki skóra będzie ładna cyz używacie go tak na codzień np.już kilka miesięcy?.
agnieszka015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 17:18   #424
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

ja od ok. 2 tyg i co drugi dzień zwykle na noc. Na początku nakładałam cieniutką warstwę, a teraz wale tonę i nic mnie nie szczypie Ale takiej poprawy u siebie to się nie spodziewałam.
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 17:37   #425
elajna888
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 568
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez agnieszka015 Pokaż wiadomość
A ile Wy go tak używacie? kilka tygodni dopóki skóra będzie ładna cyz używacie go tak na codzień np.już kilka miesięcy?.
stosuje już ok. 1,5 roku. Miałam w tym jakąś miesięczną przerwę. Stosuje na codzień, zazwyczaj rano i wieczorem.
__________________
staram się ogarnąć rzeczywistość
elajna888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:04   #426
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

ja stosuje od 2 tyg i, o dziwo, zaskorniki (otwarte) sie zmniejszyly!:O niedlugo chyba znikna łaaa nie myslalam, ze ta masc moze pomoc, naczytalam sie recenzji, postanowilam sprobowac i nie zaluje a to dopiero 14dni! stosuje na noc, czasem i na dniu, gdy dluzej siedze w domu, chociaz Brevoxyl bardzo szybko sie wchlania!:O
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 19:24   #427
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

a czy któraś z Was stosowała go na zaskórniki zamknięte? pomaga ?
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 19:49   #428
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez ToTylkoJaa Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was stosowała go na zaskórniki zamknięte? pomaga ?
mnie trochę się sciągnęły i przez to są mniej widoczne. Zauważyłam że bardziej działa na otwarte
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 08:05   #429
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

a mi po użyciu brevoxylu na nosek, powychodziły małe białe syfki, nie wiem czy to od tego czy może zbieg okoliczności. czy u którejś z Was też wyszło tego więcej? jak myślicie mogę dalej go stosować czy na razie przerwać ?
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 13:30   #430
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

to ja mam trochę innego typu problem , a mianowicie czy możliwe ze jest sie czulonym na brevoxyl? kupiłam go jakies 3 miesiące temu . gdy go nałozyłam bylo okej tylko ze nic nie robil( jakiś czas stosowałam)

potem po jakims czasie stwierdzilam : dam mu szanse. i posmarowałam na noc nim brodę i troszkę policzki. Rano budzę się i co nie mogę patrzeć moje oczy zroibly sie niczym u chinczyka całe opuchnięte tak ze nie mogłam patrzeć! myslałąm ze to zapalenie spojówek czy cos. wiec nie wiązałam tego z brevoxylem . całe szczeście nie bylo zadnego zapalenia spojówek . kupiłam jakieś kropelki do oczu i po czasie przeszło. świetlikiem nie mogłam skarowsac bo ta skóra na powiekach była jakby przesuszona wiec po świetlinku było jeszcze gorzej zaczelo mnie szczypać.
teraz znów wyciagnełam brevoxyl spróbuje jeszcze raaz. i znów ta sama akcja co ostatnio . zamiast powiek jeden gruby fałd opuchlizny aż nie mogę patrzeć..
wydaje mi sie to dziwne po przecież NIE SMAROWAŁAM NIM POWIEK ANI NIGDZIE WOKÓL OCZU. a w ogole zaden kosmetyk mnie nie uczula ..;/ czy ktoś miał podobne przygody ...?
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 09:44   #431
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

mi powieki też puchły, a moje oczy były strasznie czerwone dodatkowo nie mogłam rano od razu otworzyć oczu przez zaschniętą ropę,

teraz używam oxycord'u A i brevoxylu i jest ok.
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 09:46   #432
elajna888
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 568
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
NIE SMAROWAŁAM NIM POWIEK ANI NIGDZIE WOKÓL OCZU.
A może nie umyłaś dokładnie rąk po stosowaniu [potem mogłaś nimi przetrzec oczy]? Co do uczulania to nie mam pojęcia
__________________
staram się ogarnąć rzeczywistość
elajna888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 12:10   #433
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

nie no nic nie robiłam..;/ mam taki ( aż paniczny :P) nawyk nie dotykania twarzy :P
po prostu trzeba odłożyć brevoxyl w kąt.. i nie wierzyć naiwnie ze pomoże..
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 20:47   #434
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Mi się nic takiego nie przytrafiło... Brevoxyl stosuję już dwa miesiące. Nie spodziewałam się takich efektów. Stosuję go rano i wieczorem ( cienką warstwę).
Teraz bardzo rzadko wyskakują mi pryszcze. Głownie wtedy gdy zatkam pory podkładem lub zostawię makijaż na całą noc. Miałam straszny trądzik, a Brevoxyl go wyleczył!! ) Teraz tylko mam straszne przebarwienia na twarzy. Bez makijażu ani rusz ;( nie wiem co robić
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 08:03   #435
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Teraz tylko mam straszne przebarwienia na twarzy. Bez makijażu ani rusz ;( nie wiem co robić[/QUOTE]



mam ten sam problem. niedawno kupiłam żel garnier na ślady po trądziku ale jak na razie niewiele pomaga. któraś z Was używa kosmetyków z tej serii, jakie są u was efekty?
a może znacie coś na przebarwienia z innych kosmetyków albo domowych sposobów. ??

pomóżcie !!
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 17:36   #436
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Cool Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

acne derm? wyszukiwarka
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:27   #437
szamnam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Jeśli mam być szczera nie chcąc zgaszać waszej świeczki nadziei bo to może oddziaływać na każdego inaczej ale mnie osobiście brevoxyl nie pomógł ani troche nie ma żadnych rezultatów a smaruje się tym już dobre 2 miesiące!
Już nie wiem co mam robić moje koleżanki mają takie ładne twarze bez żadnej chrosteczki a ja?
MASAKRA!
Czoło non stop w pryszczach a sporadynie pojawiaja się na brodzie nosie i policzkach!
Jedyne co mi pozostało to chyba płakać!
Ale co najlepsze nie objadam się chipsami i takimi tam starm się jeść dużo warzyw i owoców piję tylko wode i wystwiam kiedy to tylko możliwe buzie na słońce i nic!
A brevoxyl zapisała mi sama pni dermatolog:/
szamnam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:20   #438
lenoczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 27
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Czy ktoras z was uzywala Brevoxylu na zapalenie okoloustne? zanim udalam sie do dermatologa stosowalam go ok. 1 miesiaca i nie mialam prawie sladu po krostkach (a te co byly zrobily sie bledziutkie). na umowiona wizyte poszlam niemal z gladka buzia i dermatolog stwierdzil, ze kuracja b. jest chybiona, zapisal mi , jak zwykle w takim zapaleniu metronidazol. rzucilam wiec b. w kat i uzywalam metronidazol 2 razy dziennie przez miesiac i ...gucio; wcale mi nie pomogl. wysypalo mnie i krostki buly ognistoczerwone od razu po odstawieniu b. i utrzymywaly sie przez caly czas stosowania metronidazolu. teraz na wlasna reke stosuje metro rano a wieczorem b. teraz jest lepiej ale nie tak idealnie jak poprzednio.nie wiem czy dobrze zrobilam i czy mozna stosowac te leki rownoczesnie. niedlugo znow czeka mnie wizyta u lekarza i pewnie znow bede wygladac ok. przegladalam pare watkow i wpisow o brevoxylu i nie natrafilam na info, ze moza go stosowac na zapalenie okoloustne.

Edytowane przez lenoczka
Czas edycji: 2009-09-03 o 09:22
lenoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 13:44   #439
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Jedyne co mi pozostało to chyba płakać!
Ale co najlepsze nie objadam się chipsami i takimi tam starm się jeść dużo warzyw i owoców piję tylko wode i wystwiam kiedy to tylko możliwe buzie na słońce i nic!

u mnie jest tak samo zdrowo się odżywiam, oczyszczam dokladnie twarz a i tak mam dużo pryszczy.

ale z tym słońcem to bym raczej uważała ostatnio nawet dermatolog powiedział mi żebym mnie wystawiała buzi na słońce.
bo co prawda wysusza ale tylko na troszkę a później jest dwa razy gorzej.
i zamiast się męczyć z buzią polecam iście do dermatologa. mi nie dawno przepisał zinoryt(około 50zł) , i już po tygodniu widzę poprawę
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 15:38   #440
gociak58
Raczkowanie
 
Avatar gociak58
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sorkwity/Olsztyn
Wiadomości: 406
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Przeczytałam Wasze posty i u większości z Was brevoxyl powodował przesuszenie skóry. Hm... i nie wiem, może ja jestem jakś dziwna czy co, ale stosuje go już jakiś czas i nie mam takich problemów. Dodam, że nie stosuję też dodatkowo żadnych kremów nawilżających (wcześniej nie było o tym mowy), tylko myje twarz żelem oczyszczającym oraz rano i wieczorem używam toniku oczyszczającego wg zaleceń mojego dermatologa. Ciężko było mi się przekonać do odstawienia wszystkich kremów, no ale zaufałam lekarzowi i teraz nie żałuję Natomiast jeżeli chodzi o stosowanie breoxylu, to smaruję nim całą buzię raz dziennie. W wakacje zazwyczaj wieczorami na noc, gdyż brevoksylu nie powinno się nakładać kiedy mamy styczność z promieniamin słonecznymi, natomiast porą zimową nakładam go rano Dodatkowo dermatolog zapisał mi clindacin żel do równoczesnego stosowania z brevoxylem, ale clindacin stosuje się punktowo na krostki, które już są, albo na te, które zamierzają się pojawić I dodam, że ten duet czyni cuda Miałam naprawdę mocny trądzik a teraz mam ładną, czystą buzię i już się nie błyszczy, ani nie jest przesuszona

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

A jeżeli chodzi o przebarwienia to mogę polecić Skinoren Dostępny jest w postaci żelu i kremu, jak kto woli. Fakt dość drogi, bo kosztuje ok. 60zł, ale mojej mamie pomógł bardzo. Miała straszne blizny po trądziku, plamy itp. Po zastosowaniu jednego opakowania blizny stał się dużo jaśniejsze, mniej widoczne. Aby uzyskać porządny efekt należałoby użyć chociaż dwóch opakowań Skinoren dostępny jest bez recepty, zimą można stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem, jednak wiosną i latem juz tylko na wieczór, bo nie jest wskazane stosowanie go w czasie, kiedy mamy styczność z silnym słońcem. Dodatkowo mogę polecić również, ale to już tak ogólnie dla dobrej kondycji skóry, szczególnie trądzikowej - CYNK plusA. Opakowanie zawiera 100 kapsułek, producent- Farmapol (właściwie u innych producentów takiego połączenia nie znalazłam a pytałam w różnych aptekach). Preparat jest również dobry na włosy i paznokcie, zwykły suplement diety a naprawdę widać porządne efekty. Chociaż wiadomo, ze każdy ma inny rodzaj cery i nie każdemu pomoże to, co pomogło innemu. Dlatego uważam, że jeżeli ktoś ma poważny problem z cerą i chce się go pozbyć, to w pierwszej kolejności powinien udać się do dermatologa (sprawdzonego), który sam oceni typ cery, rodzaj trądziku itp. i dobierze odpowiednie leki i środki, bo jak mi kiedyś dermatolog powiedział, dobieranie leków na własną rękę bez konsultacji z lekarzem często powoduje efekt odwrotny do zamierzonego, zresztą sama się już kiedyś o tym przekonałam. I od tamtej pory zawsze umawiam się najpierw na wizytę do specjalisty a dopiero potem kupuje odpowiednie leki. Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

I jeszcze jedno:P Moja Pani dermatolog przepisując mi brevoxyl uprzedziła z góry, że na początku stosowania stan mojej cery może się pogorszyć i trądzik może się nasilić i żebym nie panikowała, bo to często się zdarza i czasem trzeba go przez jakiś czas stosować żeby zobaczyć zmiany no i oczywiście uzbroić się w cierpliwość. U mnie też tak było. Na początku stosowania krostki zaczęły się pojawiać w większych ilościach zamiast ginąć, jednak z czasem się to zmieniło i zauważyłam poprawę U jednych może to nastąpić szybciej a u innych później dlatego warto jest się przemęczyć i trochę poczekać. No chyba, że po półrocznym stosowaniu nadal nic nie widać a jest tylko gorzej, no to wtedy raczej już nie zadziała. No to chyba już wszystko
__________________
Jestem żoną mojego męża



http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j2cgtly5x.png
gociak58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:48   #441
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

dziekujemy Ci, ze podzielilas sie z nami swoimi doswiadczeniami
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 14:08   #442
Marcela89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Osobiście zastanawiałam się właśnie nad zakupem Brevoxylu... no i we wtorek wybrałam się do apteki Pani mgr. zaproponowała mi na moje zaskórniki, krosty ropne Brevoxyl i jeszcze jakieś 2 specyfiki, które miały być wg. mojego życzenia wysuszające i ściągające..No i mimo tego,że był najdroższy( 18,05gr) to jednak za sprawą polecenia go wzięłam.. I smarując się nim od wtorku rano-wieczór mogę już chyba powiedzieć,że jakaś różnica jest.. wągry na nosie dużo mniej są widoczne a normalnie same kropki były , pory zwężone..broda jakby gładsza( bo właśnie ost. tak mnie w okolicy ust i na brodzie wysypało,że wstyd było gdziekolwiek z domu wychodzić, dlatego korektor antybakteryjny z Oriflame non stop szedł w ruch jaki i na noc bądź tez dzień Maść z tlenkiem cynku, (Avena)i jedynie na niedziele maskowałam to makijażem;]) Oprócz Brevoxylu stosowałam i nadal stosuję 2 razy w tyg. maseczkę Oczyszczającą maseczka Pure Nature z glinką i organicznym ekstraktem z łopianu i teraz dodatkowo od tygodnia 2 razy użyłam DAX Cosmetics Perfecta Beauty System Perfecta Beauty No Problem - antybakteryjna maseczka głęboko oczyszczająca oraz Soraya - CARE & CONTROL Antybakteryjna - Antybakteryjna maseczka drożdżowa( bo przypomniało mi się,że kiedyś już ich spontanicznie używałam i były b.dobre), a twarz przed nałożeniem Brevoxylu przemywam( wcześniej już też go używałam) Oczyszczającym żelem normalizującym Balance Oriflame ( i to jakby się wydawało nie jest reklama Oriflame,ale to sprawą tego,że moja siostra jest konsultantką) . No i jak już pisałam o brodzie,że gładsza się zrobiła to po przeczytaniu prawie,że całego wątku wiem już,że te małe strupki, które ciągle drapię i to wysuszenie (chociaż tego się spodziewałam po przeczytaniu ulotki) to wina tego,że po prostu w moim zestawieniu brakuje jakiegoś nawilżacza..I dlatego zaczynam dzisiaj też myśleć o jakimś dobrym kremie nawilżającym chociaż niedrogim:P... I mam nadzieję,że w końcu ten Brevoxyl (żeby nie zapeszyć) pomoże mi wyjść do szkoły bez żadnej tapet,a jedynie z ładną, gładką cerą)
Marcela89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 15:13   #443
szamnam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Zdecydowałam się że bede jeszcze stosować brevoxyl.
Mam nadzieje że może jeszcze zdoła mi pomoc. Tylko dziwie się bo przecież wyszystkim pomaga a mnie nie!Dlaczego? Aaaa no i ja mam takie zaskórniki na czole tzn. talkie male chrostki pod skóom które są widoczne pod switło i z bliska nie wiem co z nimi??
szamnam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 09:01   #444
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

na te zaskórniki to może spróbuj mydła siarkowego. kosztuje około 4zł kupisz w drogerii. tylko używaj jakiś kremów nawilżających bo może wysuszyć skórę.
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 09:08   #445
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez szamnam Pokaż wiadomość
Jeśli mam być szczera nie chcąc zgaszać waszej świeczki nadziei bo to może oddziaływać na każdego inaczej ale mnie osobiście brevoxyl nie pomógł ani troche nie ma żadnych rezultatów a smaruje się tym już dobre 2 miesiące!
Już nie wiem co mam robić moje koleżanki mają takie ładne twarze bez żadnej chrosteczki a ja?
MASAKRA!
Czoło non stop w pryszczach a sporadynie pojawiaja się na brodzie nosie i policzkach!
Jedyne co mi pozostało to chyba płakać!
Ale co najlepsze nie objadam się chipsami i takimi tam starm się jeść dużo warzyw i owoców piję tylko wode i wystwiam kiedy to tylko możliwe buzie na słońce i nic!
A brevoxyl zapisała mi sama pni dermatolog:/
Brevoxyl pomaga chyba bardziej na zaskórniki, mniejsze krostki, natomiast silniejszego trądziku raczej nie wyleczy... Nie wiem jak to jest u Ciebie, ja miałam swego czasu twarz ciągle w czerwonych kropkach, strupkach i B. bardzo mi pomógł... Może skonsultuj się z innym dermatologiem
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 12:47   #446
satsu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 52
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Szamnam trzeba cierpliwości. Albo dobry dermatolog albo próbuj sama wszystkiego na własną rękę.
Ja byłam strasznie zsypana. Setki dermatologów, lekarstw i nic. Brevoxyl akurat na mnie zadziałał, ale i tak muszę stosować jeszcze inne rzeczy oprócz tego.
satsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 12:47   #447
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

ja już jestem po miesiącu stosowania i żałuję że tego leku nie poznałam wczesniej. Na mojej twarzy zostały już tylko sladowe ilosci zaskórników otwartych (tj. ok. 3 na policzku) i cera wydaje się wygładzona.
Jeszcze trochę pomęczę twarz, a potem zadziałam na przebarwienia. I będę mogła chodzić bez tapety
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 13:26   #448
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez ToTylkoJaa Pokaż wiadomość
Jedyne co mi pozostało to chyba płakać!
Ale co najlepsze nie objadam się chipsami i takimi tam starm się jeść dużo warzyw i owoców piję tylko wode i wystwiam kiedy to tylko możliwe buzie na słońce i nic!

u mnie jest tak samo zdrowo się odżywiam, oczyszczam dokladnie twarz a i tak mam dużo pryszczy.

ale z tym słońcem to bym raczej uważała ostatnio nawet dermatolog powiedział mi żebym mnie wystawiała buzi na słońce.
bo co prawda wysusza ale tylko na troszkę a później jest dwa razy gorzej.
i zamiast się męczyć z buzią polecam iście do dermatologa. mi nie dawno przepisał zinoryt(około 50zł) , i już po tygodniu widzę poprawę

Skoro naprawde zdrowo się odżywiasz, prowadzisz aktywny tryb życia i na dodatek dbasz o skórę twarzy jak mało kto, to najwidoczniej masz poroblemy hormonalne.. Radzę udać się do endokrynologa-ginekologa, zrobić badania hormonalne oraz inne, które lekarz zaleci i zobaczyć jakie będę wyniki.
Ja miałam własnie taką samą sytuacje jak Ty niestety, nic mi nie pomagało i okazało się, że mam zespół androgenny, teraz biorę leki które hamują wydzielanie testosteronu i skóra twarzy znacznie się poprawiła Pozdrawiam.
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 17:39   #449
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

myślałam już o wizycie u tego typu specjalisty
na czym właściwie to badanie polega i co to jest dokładnie zespół androgenny ?
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 19:19   #450
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Kupiłam Brevoxyl i nie sądziłam, że tak się będę nim zachwycać - po dwóch dniach mam o wiele mniej widoczne zaskórniki (które towarzyszą mi od ponad 5 lat).
Jednak jest także ta gorsza strona - wczoraj w nocy gdy nałożyłam go na twarz (małą warstwą) jakby paliło mi twarz! Wytrzymałam to jakoś i po pewnym czasie przestało... Jednak obudziłam się rano i do tej pory mam czerwone pod okiem! I zachwyt minął

Robię przerwę na Brevoxyl co najmniej na 3 dni, oby potem było lepiej...
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-13 15:00:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.