Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-01, 18:09   #3601
Margherita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 314
GG do Margherita
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Bry wieczór
1,5 godzinny wykład z fizy
A potem 1,5 h zasady bhp
Jutro inauguracja dzięki Bogu nie ma zajęć
Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość

Margherita, Ty mieszkasz w akademiku o ile dobrze pamiętam?? Jak Ci tam?? bo ja sie odrobinke boję konfrontacji z osiedlem akademickim
lady ja jestem zadowolona, jeszcze w kolejce do kwaterowania znalazłam 2 dziewczyny co trzeciej szukały i baaaardzo fajne i miłe są A do życia w akademiku przyzwyczajam się. Do łazienki obleganej. Do hałasu o każdej porze dnia i nocy. Do tłumu studentów gdzie popadnie. Ale mi się wydaje, że za jakiś miesiąc już normalnie będzie i nie będzie już mi nic tak bardzo przeszkadzać. Nie bój się bo strach odciąga ludzi, po prostu poznaj ludzi i na pewno będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Monisia, nie może być tak źle

Marg, ja to zawsze i chętnie niech tylko plany się ułożą na dobre i się troche zadomowimy
Nom, ja juz mam to jak Krakowianki wszystkie też będą miały to się umówimy. A może jutro czy w weekend?

Iza ciesz się póki możesz, po dzisiejszym dniu to ja mam dość wykładów
Margherita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:19   #3602
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Jutro mi nie pasuje za bardzo bo mam integracje euro, ale weekend mam wolny
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:19   #3603
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
gratulejszyn
ja będę kończyła o 17.00 w czwartki (co dwa tygodnie) i autobus będę mialą o 17.40, wiec zamierzam ryzykować. Będę ok. 19.30 w domu, więc gra warta swieczki



tez jestem ciekawa, ale czuję się jak studentka akademii teatralnej
ojj tak, humanistka z zacięciem przyrodniczym, nielubiąca się z cyferkami - z wzajemnościa
ooo a wiesz, zdawałam biologię podstawową na maturze, bo po biol-chemie jestem. ;p Tyle, że bez zacięcia przyrodniczego, za to z nietrafionym wyborem profilu w LO. ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo w zasadzie na biologii nauczyłam się ciekawych rzeczy / w tym o pląsawicy huntingtona, więc z satysfakcją powiedziałam siostrze co i jak, gdy trzynastka dowiedziała się, że ją ma B) ok, jestem maniaczka house'a;p/ Nie żałuję więc. może tylko braku mozliwosci zdawania historii, ktora w lo mialam na poziomie nizszym niz najnizszy z mozliwych, na maturze.

Cytat:
Napisane przez 19monisia89 Pokaż wiadomość
aa wróciłam! i zyję
jak zwykle za bardzo przeżywałam. ale już chyba taka jestem

ludzi było straaasznie dużo. na tym samym kierunku co ja, na zaocznych jest 10 grup, kazda po 30 osób boosko
i w grupie mam ok. 10 chłopaków (oby TŻ się nie dowiedział, zazdrośnik jeden ) no i jutro na 16:35 pierwsze wykłady.. muszę wczęsniej pojechać, by w końcu odebrac legitkę i indeks, bo dziś nie chcialo mi się stać w kilometrowej kolejce xD
o 16:35 dopiero ? co piątek tak będziesz mieć ?

dajesz mi nadzieję na to, że studia są ok lub chociaż nie ma się czego bać. ech.

Cytat:
Napisane przez Zuza229 Pokaż wiadomość
Hej Słoneczka Kurcze nie mam neta Dzisiaj instalowalui na moim pietrze ale okazala sie ze ja nie mam jakis sterownikow i mi nie zainstalowali Jezeli zainstaluje je do jutra do 8 to bede miala a jak nie to lipa;/ Jutro mykam do domku... PO 4 dniach w akademiku stwierdzam ze studiowanie jest ciezki Co wieczor impra.. Co do rozpoczecia dzisiejszego to nie dawno wrocilam i jestem zla takze jutro wam opowiem co sie dzialo jak juz bede miala swojego neta.. Kocham WASSS i TESKNIE:roza :
fajnie
dlaczego jesteś złaaaaaa?

Cytat:
Napisane przez Margherita Pokaż wiadomość
Bry wieczór
1,5 godzinny wykład z fizy
A potem 1,5 h zasady bhp
Jutro inauguracja dzięki Bogu nie ma zajęć
lady ja jestem zadowolona, jeszcze w kolejce do kwaterowania znalazłam 2 dziewczyny co trzeciej szukały i baaaardzo fajne i miłe są A do życia w akademiku przyzwyczajam się. Do łazienki obleganej. Do hałasu o każdej porze dnia i nocy. Do tłumu studentów gdzie popadnie. Ale mi się wydaje, że za jakiś miesiąc już normalnie będzie i nie będzie już mi nic tak bardzo przeszkadzać. Nie bój się bo strach odciąga ludzi, po prostu poznaj ludzi i na pewno będzie dobrze

Nom, ja juz mam to jak Krakowianki wszystkie też będą miały to się umówimy. A może jutro czy w weekend?

Iza ciesz się póki możesz, po dzisiejszym dniu to ja mam dość wykładów
Jezzzuuu zajęcia z fizy, masakrraaa. podziwiam.
na pewno się przyzwyczaisz do akademickiej codzienności. Zapewne nawet ją polubisz.

nie strasz mnie proooszę.

[ja też Krakowianka jestem ]
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:27   #3604
Margherita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 314
GG do Margherita
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

No organizacja w tej szkole mnie osłabia Nikt nie wie, czy jutro przed inauguracją są zajęcia, czy nie....
Iza na naszą integracje też szukaj miejsca w planie!
Margherita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:28   #3605
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Robicie krakowską integrację? Nie zapomnijcie o mnie :P Nie wiem czy ladzia się tu teraz udziela ale chyba widzialm ją na wykladzie
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:32   #3606
Margherita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 314
GG do Margherita
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

nicRu no bez Ciebie nie idziem! Poczekamy aż wszystkie napiszą, kiedy mogą. A jak tam agiehasz? (wzięłaś pod uwagę, że ja Cię mogę na ulicy gdzieś rozpoznać a Ty mnie nie?)
Margherita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:41   #3607
kreska90
Raczkowanie
 
Avatar kreska90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 226
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
no właśnie... mi wychodzi, że mam dwa dni wolnego! no dobra, wtorek nie, bo WF, ale tylko on. wtf?!?!?!
a masz angielski/niemiecki/jakiś język? i w ogóle, ile masz wykładów a ile ćwiczeń? i o co chodzi z tymi semestrami: zimowym i letnim?
np jak mam wykłady z psychologii dopiero w semestrze zimowym, to kiedy się zaczynają?

btw, też masz takie opcje w kodzie przedmiotu, na przykład: IIlic lub IIIlic? to chyba znaczy, że dopiero na trzecim roku są zajęcia/ćwiczenia z tych przedmiotów, jak myślisz?
Ja jak na razie mam czwartki wolne, ale najprawdopodobniej wtedy WF będę miała
A co do języków to na pierwszym roku mam jedynie łacinę a od drugigo roku jakiś inny język obcy
Według mnie te oznaczenia IIlic/ IIIlic mowią o roku na którym dane zajęcia się odbywają, ale nie wiem dokładnie
A co u Ciebie z inauguracją? Dzisiaj już mialaś czy na polonistyce jest inaczej niz u mnie?
kreska90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 18:43   #3608
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Hoho, ale nas zaszczyt kopnie jak szefostwo nas zaszczyci obecnością
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:44   #3609
19monisia89
Zakorzenienie
 
Avatar 19monisia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: rf / piaseczno
Wiadomości: 4 823
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Iza, co 2 tyg. bo ja studiuje zaocznie.
i uwaga! przez 2 soboty mam wykłady od 8-21:35 ! zwariuję.

jeszcze nie zaczęłam chodzic na wykłady a juz zmiany jutro nie mam zajęć
__________________
Dla takich chwil warto żyć!

04.01.2014r.





Edytowane przez 19monisia89
Czas edycji: 2009-10-01 o 18:54
19monisia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:52   #3610
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Margherita Pokaż wiadomość
nicRu no bez Ciebie nie idziem! Poczekamy aż wszystkie napiszą, kiedy mogą. A jak tam agiehasz? (wzięłaś pod uwagę, że ja Cię mogę na ulicy gdzieś rozpoznać a Ty mnie nie?)
A już poznałaś? trochę się czuję jak maniura z moimi bladoróżowymi paznokietkami i pierścionkami na kazdym mozliwym palcu, ale ogólnie było spoko

Jak cos to we wtorki mam 4 godziny okienka, w srody 2 lub 4 w zaleznosci od tygodnia (na 2 nie dam rady do domu wrocic wiec koczuje na agh), w czwartki tez 2 h okienka, kiedy nie mam co robic, w poniedzialki luz, a w piątki mam wczesniejszy weekend czyli dzien gospodarczy, bo brat siedzi na agh do 21 a posprzatac ktos musi a weekendy to inna bajka bo zajec nie ma :P
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 19:28   #3611
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kreska90 Pokaż wiadomość
Ja jak na razie mam czwartki wolne, ale najprawdopodobniej wtedy WF będę miała
A co do języków to na pierwszym roku mam jedynie łacinę a od drugigo roku jakiś inny język obcy
Według mnie te oznaczenia IIlic/ IIIlic mowią o roku na którym dane zajęcia się odbywają, ale nie wiem dokładnie
A co u Ciebie z inauguracją? Dzisiaj już mialaś czy na polonistyce jest inaczej niz u mnie?
mialam dzis taka ogólną UJowską, wszystkie wydziały miały. nawet w kronice pokazywali Ale nie poszłam na nią - nikt znajomy się nie wybierał, więc pomyślałam, że przecież sama nie będę podążać plantami za studentami w togach.
jutro mam pierwszy wykład. wydaje mi się, że taki pokazowy bardziej; inauguracyjny. Martwi mnie sprawa indeksów - kiedy nam je wręczą, nie wiesz?
czyli rozumiem, że nie zapisywałaś się na USOSie na zajęcia oznaczone "II" i "III"? bo ja nie ;-)

U mnie wolne narazie wtorek i piątek. Tyle, że we wtorek mi chyba wcisną WF /o 8:30 czyli pobudka po 5^^/, no i czekam na akceptację zajęć z emisji głosu - nie mam pojęcia, do której grupy trafię, bo nagle mi wyłączyli opcję rejestrowania się do grup i przydzielą mnie automatycznie - dobrze, że już ułożyłam sobie cały plan.

ile masz wykładów?


Cytat:
Napisane przez 19monisia89 Pokaż wiadomość
Iza, co 2 tyg. bo ja studiuje zaocznie.
i uwaga! przez 2 soboty mam wykłady od 8-21:35 ! zwariuję.

jeszcze nie zaczęłam chodzic na wykłady a juz zmiany jutro nie mam zajęć
łaaa, super!

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
A już poznałaś? trochę się czuję jak maniura z moimi bladoróżowymi paznokietkami i pierścionkami na kazdym mozliwym palcu, ale ogólnie było spoko

Jak cos to we wtorki mam 4 godziny okienka, w srody 2 lub 4 w zaleznosci od tygodnia (na 2 nie dam rady do domu wrocic wiec koczuje na agh), w czwartki tez 2 h okienka, kiedy nie mam co robic, w poniedzialki luz, a w piątki mam wczesniejszy weekend czyli dzien gospodarczy, bo brat siedzi na agh do 21 a posprzatac ktos musi a weekendy to inna bajka bo zajec nie ma :P
łaaaaaa jaki fajny koloreeeek. ja też chcę mieć paznokcie nadajace sie do pomalowania. a tu takie okropne obgryzione, fuuuj. a silnej woli, ktora pomoglaby mi zerwac z nalogiem;p , brak.

Cytat:
Napisane przez Margherita Pokaż wiadomość
No organizacja w tej szkole mnie osłabia Nikt nie wie, czy jutro przed inauguracją są zajęcia, czy nie....
Iza na naszą integracje też szukaj miejsca w planie!
no oczywiście mam sporo miejsca, tak że lajt ;p

co do organizacji: byłam w sekretariacie, bo zgubiłam hasło do usosu i usłyszałam rozmowę jakichś studentek, z których jedna kompletnie nie wiedziała, co się dzieje. Druga na jej pytania, o co chodzi i czemu kolejka przesuwa się tak wolno [doktoranci na cos czekali] odpowiedziała: UJ. Polonistyka. Przyzwyczajaj się.

heh. ;p chyba nie tylko w Twojej szkole organizacja leży i kwiczy.

wiecie co? boję się jura. Założę się, że przed miejscem, w którym będzie ten wykład, zgromadzi się ogromny tłum ludzi - w końcu to wykład dla studentów 1ego roku wszystkich specjalności polonistyki i jeszcze wiedzy o teatrze. Kurczę. mam nadzieję, że ktoś prócz mnie będzie stał jak samotny biały żagiel ( ), nieotoczony grupą znajomych z wydziału, którą ja nie mogę się pochwalić.
mam w planie polować na tych 'samotnych' chyba i jakoś rozkręcić konwersację... jestem nieśmiała, więc będzie mnie to sporo kosztować, no ale...
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming

Edytowane przez iza_wiosenna
Czas edycji: 2009-10-01 o 19:29
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 19:47   #3612
kreska90
Raczkowanie
 
Avatar kreska90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 226
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
mialam dzis taka ogólną UJowską, wszystkie wydziały miały. nawet w kronice pokazywali Ale nie poszłam na nią - nikt znajomy się nie wybierał, więc pomyślałam, że przecież sama nie będę podążać plantami za studentami w togach.
jutro mam pierwszy wykład. wydaje mi się, że taki pokazowy bardziej; inauguracyjny. Martwi mnie sprawa indeksów - kiedy nam je wręczą, nie wiesz?
czyli rozumiem, że nie zapisywałaś się na USOSie na zajęcia oznaczone "II" i "III"? bo ja nie ;-)

U mnie wolne narazie wtorek i piątek. Tyle, że we wtorek mi chyba wcisną WF /o 8:30 czyli pobudka po 5^^/, no i czekam na akceptację zajęć z emisji głosu - nie mam pojęcia, do której grupy trafię, bo nagle mi wyłączyli opcję rejestrowania się do grup i przydzielą mnie automatycznie - dobrze, że już ułożyłam sobie cały plan.

ile masz wykładów?
Ja byłam na inauguracji wydziału historycznego, nie takiej ogólnej Powiedzieli nam, że legitymacje i indeksy sa do odebrania jutro ok. 8.30, ale nie wiem czy u Ciebie, na polonistyce też tak jest

Nie zapisywałam się na te "II" i "III" A co do wykldow to się doliczyłam 6 w tygodniu i 5 konwersatoriów
kreska90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 19:51   #3613
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kreska90 Pokaż wiadomość
Ja byłam na inauguracji wydziału historycznego, nie takiej ogólnej Powiedzieli nam, że legitymacje i indeksy sa do odebrania jutro ok. 8.30, ale nie wiem czy u Ciebie, na polonistyce też tak jest

Nie zapisywałam się na te "II" i "III" A co do wykldow to się doliczyłam 6 w tygodniu i 5 konwersatoriów
no bo ja mam wlasnie tylko jeden wyklad i same cwiczenia. :O

kurczę, u mnie na stronie wydziału jest napisane, że wyklad inauguracyjny jutro o 17. o Boże, mam nadzieje ze nie przegapilam czegos, co było dziś. super, jestem dzieckiem przypału...

a jak było?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 19:55   #3614
kreska90
Raczkowanie
 
Avatar kreska90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 226
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
no bo ja mam wlasnie tylko jeden wyklad i same cwiczenia. :O

kurczę, u mnie na stronie wydziału jest napisane, że wyklad inauguracyjny jutro o 17. o Boże, mam nadzieje ze nie przegapilam czegos, co było dziś. super, jestem dzieckiem przypału...

a jak było?
Całkiem fajnie Ci wszyscy profesorowie, dziekani itp.wydają się całkiem w porządku (na razie )
A sprawdzałaś w planie studiów ile powinnaś mieć tych wykładów i reszty?
kreska90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 19:56   #3615
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kreska90 Pokaż wiadomość
Całkiem fajnie Ci wszyscy profesorowie, dziekani itp.wydają się całkiem w porządku (na razie )
A sprawdzałaś w planie studiów ile powinnaś mieć tych wykładów i reszty?
no właśnie niby powinnam miec jeszcze 2 wykłady, ale nie mogę się na nie zarejestrować. wiec pewnie automatycznie nas przydzielą.
kurczęęęę nie chcę mieć całego tygodnia zawalonego studiami.
a ludzi fajni? poznalas kogos?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 20:00   #3616
kreska90
Raczkowanie
 
Avatar kreska90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 226
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
no właśnie niby powinnam miec jeszcze 2 wykłady, ale nie mogę się na nie zarejestrować. wiec pewnie automatycznie nas przydzielą.
kurczęęęę nie chcę mieć całego tygodnia zawalonego studiami.
a ludzi fajni? poznalas kogos?
Tylko jedną dziewczynę (Izę ), bo ja nieśmiała jestem i nie przychodzi mi łatwo poznawanie nowych ludzi
kreska90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 20:00   #3617
marcia1003
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 13 134
GG do marcia1003
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość



hahahah boski test. rozumiem, że na jego podstawie kwalifikowali Was do grup, tak?
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, od 8-19:35 no ale okienko. pójdziesz sobie z nowymi znajomymi na kawkę. albo wrócisz do domku - daleko mieszkasz?

btw. Dziewczyny, nie wiem w co się ubrać na inauguracyjny wykład.

-
nie, ja jestem w grupie średnio zaawansowanej
do domu mi się nie opłaca bo bym była godzinę

Cytat:
Napisane przez Zuza229 Pokaż wiadomość
Hej Słoneczka Kurcze nie mam neta Dzisiaj instalowalui na moim pietrze ale okazala sie ze ja nie mam jakis sterownikow i mi nie zainstalowali Jezeli zainstaluje je do jutra do 8 to bede miala a jak nie to lipa;/ Jutro mykam do domku... PO 4 dniach w akademiku stwierdzam ze studiowanie jest ciezki Co wieczor impra.. Co do rozpoczecia dzisiejszego to nie dawno wrocilam i jestem zla takze jutro wam opowiem co sie dzialo jak juz bede miala swojego neta.. Kocham WASSS i TESKNIE:roza :
heeej


idę spać.. dobranoc
__________________
Razem
Zaręczeni



marcia1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 20:10   #3618
Margherita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 314
GG do Margherita
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
A już poznałaś? trochę się czuję jak maniura z moimi bladoróżowymi paznokietkami i pierścionkami na kazdym mozliwym palcu, ale ogólnie było spoko

Jak cos to we wtorki mam 4 godziny okienka, w srody 2 lub 4 w zaleznosci od tygodnia (na 2 nie dam rady do domu wrocic wiec koczuje na agh), w czwartki tez 2 h okienka, kiedy nie mam co robic, w poniedzialki luz, a w piątki mam wczesniejszy weekend czyli dzien gospodarczy, bo brat siedzi na agh do 21 a posprzatac ktos musi a weekendy to inna bajka bo zajec nie ma :P
Ale przecież zdjęcie mi wysyłałaś nie pamiętasz?

Dobra ja też ide spać, to papapapa
Margherita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 20:11   #3619
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

hej dziubaski ja jeszcze lenię się w domciu ale mi dobrze, wszyscy mnie kochają
odrabiam zaległości z brzydulki, bo od tygodnia nie oglądałam, ale od poniedziałku będę miała tv w pokoju
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 20:13   #3620
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kreska90 Pokaż wiadomość
Tylko jedną dziewczynę (Izę ), bo ja nieśmiała jestem i nie przychodzi mi łatwo poznawanie nowych ludzi
ja tak samo. może poznam jakąś Kreseczką, skoro Ty Izę poznałaś.
a jutro masz normalne zajęcia już? rozmawialas z Izą o usosie i planie zajec ?

Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość
hej dziubaski ja jeszcze lenię się w domciu ale mi dobrze, wszyscy mnie kochają
odrabiam zaległości z brzydulki, bo od tygodnia nie oglądałam, ale od poniedziałku będę miała tv w pokoju
Tobie to dobrze
tv w pokoju to niezly luksus, zazdraszczam.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 20:24   #3621
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Margherita Pokaż wiadomość
Bry wieczór
1,5 godzinny wykład z fizy
A potem 1,5 h zasady bhp
Jutro inauguracja dzięki Bogu nie ma zajęć
ja mialam jeszcze ćwiczenia z matematyki..

jesteś pewna? niektórzy mówią, że są...

padam....
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 20:37   #3622
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
ja tak samo. może poznam jakąś Kreseczką, skoro Ty Izę poznałaś.
a jutro masz normalne zajęcia już? rozmawialas z Izą o usosie i planie zajec ?



Tobie to dobrze
tv w pokoju to niezly luksus, zazdraszczam.
tak w ramach luksusu mam jeszcze stół bilardowy w pokoju przechodnim. Służy jako miejsce odkładania niepotrzebnych rzeczy jak na razie
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 20:38   #3623
kreska90
Raczkowanie
 
Avatar kreska90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 226
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
ja tak samo. może poznam jakąś Kreseczką, skoro Ty Izę poznałaś.
a jutro masz normalne zajęcia już? rozmawialas z Izą o usosie i planie zajec ?
Zajęcia dopiero od poniedziałku A Ty od kiedy? wiesz już?
Powiem Ci, że jakoś nie przyszło mi na myśl, żeby z nią o tym pogadać
kreska90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 21:28   #3624
Margherita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 314
GG do Margherita
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
ja mialam jeszcze ćwiczenia z matematyki..

jesteś pewna? niektórzy mówią, że są...

padam....
Właśnie wiem teraz No ja nie wiem teraz.... Hej no to jak do 13 zajęcia mam to inauguracja 13.30, ja się nie wyrobię......
Margherita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 21:58   #3625
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

ja mam tylko cwiczenia z PGZ. i jak będzie na nich tak samo jak na dzisiejszej geomorfologii to przecież nie opłaca się przychodzić...

__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 22:10   #3626
anellka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 123
GG do anellka
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Czeeeeeeść!
Jak tam moje Warszawianki? Mijamy się na ulicy czasem może, co?
Ja inaugurację mam dopiero jutro. Trochę się boję ale musi być dobrze. Każdy przez to przechodzi
U mnie wszystko ok. Od tygodnia jestem w Wawie i nie mam co tu robić! Serio Jutro wybieram się ze współlokatorką do jakiejś meksykańskiej restauracji ale to tylko taki wyjątek bo nie stać mnie na takie częste luksusy
Buziaki dla wszystkich studentek
Powodzenia!
__________________
"Po drugiej stronie, na pustej drodze, tańczy mój czas..."
anellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 22:32   #3627
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
hmmmmmmmm
a letni?
No następny


Po inauguracji. Teraz czas spać, jutro szkolenie BHP i można zjechać do domu
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 09:09   #3628
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna


łaaaaaa jaki fajny koloreeeek. ja też chcę mieć paznokcie nadajace sie do pomalowania. a tu takie okropne obgryzione, fuuuj. a silnej woli, ktora pomoglaby mi zerwac z nalogiem;p , brak.
No wlasnie przestalam obgryzac i jak tylko toszkę odrosly to pomalowalam na blady róż. jak bedą dłuższe to bedę mogła szaleć z kolorami


Co do AGH, pytalismy i my mamy zajecia pomimo inauguracji, z tym, ze godzine przed inauguracja i tak jestesmy zwolnieni. Wiec Ci co mowia ze sa pewnie tez pytali się w dziekanacie i wasz kochany dziekanat podaje taka wersje jak nasz

Margherita, wszystko jest możliwe, teraz jestem w fazie wstępnego rozbudzania więc nie eiwem czy wysłyłam, czy nie :P W kazdym razie zdziwiłoby mnie, jakbys byla kolejna osobą, która poznała mnie od razu na ulicy widząc tylko jakies foty
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1

Edytowane przez nicRu
Czas edycji: 2009-10-02 o 10:16
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:11   #3629
Marcelka012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 212
GG do Marcelka012
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

heeej "100dętki" ;D

za mną pierwszy dzień na uczelni..... a dziś dzień rektorski i mam wolne
akurat czwartki w tygodniu A są nieciekawe,chociaż wczoraj wszystkie zajęcia organizacyjne były krótkie właściwie to czy u którejś z Was istnieje podział na tygodnie a i b?

póki co według planu mam poniedziałki i środy wolne,ale tylko co drugi tydzień zawsze to coś

w grupie laboratoryjnej jest nas tylko 4 dziewczyny i reszta facetów no ogólnie to spoko ludzie

a i odebrałam legitke za jedyne 17 zł po którą stałam w kolejce około 40 minut...
__________________

Marcelka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:32   #3630
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Studentki 2009 - bla, bla, bla, czyli spamowania ciąg dalszy - cz. 2

cześć dzióbki rozkozuję się leniwym przedpołudniem w domu, jutro ostatnie większe zakupy i pakowanie brrrrrrrr
Cytat:
Napisane przez Margherita Pokaż wiadomość
lady ja jestem zadowolona, jeszcze w kolejce do kwaterowania znalazłam 2 dziewczyny co trzeciej szukały i baaaardzo fajne i miłe są A do życia w akademiku przyzwyczajam się. Do łazienki obleganej. Do hałasu o każdej porze dnia i nocy. Do tłumu studentów gdzie popadnie. Ale mi się wydaje, że za jakiś miesiąc już normalnie będzie i nie będzie już mi nic tak bardzo przeszkadzać. Nie bój się bo strach odciąga ludzi, po prostu poznaj ludzi i na pewno będzie dobrze
dziękuję Margherita. Cóż, trzeba iść na zywioł, a w tym to ja jestem dobra, choć nieraz siary sobie przez to narobiłamHałas y w nocy mnie nie przreażają, gorsza jest całkowita cisza. Tylko te kolejki do łazienki
Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
ooo a wiesz, zdawałam biologię podstawową na maturze, bo po biol-chemie jestem. ;p Tyle, że bez zacięcia przyrodniczego, za to z nietrafionym wyborem profilu w LO. ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo w zasadzie na biologii nauczyłam się ciekawych rzeczy / w tym o pląsawicy huntingtona, więc z satysfakcją powiedziałam siostrze co i jak, gdy trzynastka dowiedziała się, że ją ma B) ok, jestem maniaczka house'a;p/ Nie żałuję więc. może tylko braku mozliwosci zdawania historii, ktora w lo mialam na poziomie nizszym niz najnizszy z mozliwych, na maturze.
]
ja mialąm swego czasu ogromne fazy na biologię. Zbierałam kiedyś "Świat Wiedzy" do segregatorów i jedyne dzialy, które przeczytalam od deski do deski to Historia świata i Ciało Człowieka ALe jestem po profilu humanistycznym, kocham literature i lubię historię wracając do biloogii - do tej pory lubię sobie poczytać ciekawe artykuły medyczne, ostatnio czytałam o łuszczycy i wadach serca. mama zawyrokowała, ze jestem nienormalna
Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość
hej dziubaski ja jeszcze lenię się w domciu ale mi dobrze, wszyscy mnie kochają
odrabiam zaległości z brzydulki, bo od tygodnia nie oglądałam, ale od poniedziałku będę miała tv w pokoju
Peggy, burżuj z Ciebie

Cytat:
Napisane przez Marcelka012 Pokaż wiadomość
heeej "100dętki" ;D

za mną pierwszy dzień na uczelni..... a dziś dzień rektorski i mam wolne
akurat czwartki w tygodniu A są nieciekawe,chociaż wczoraj wszystkie zajęcia organizacyjne były krótkie właściwie to czy u którejś z Was istnieje podział na tygodnie a i b?

póki co według planu mam poniedziałki i środy wolne,ale tylko co drugi tydzień zawsze to coś

w grupie laboratoryjnej jest nas tylko 4 dziewczyny i reszta facetów no ogólnie to spoko ludzie

a i odebrałam legitke za jedyne 17 zł po którą stałam w kolejce około 40 minut...
u mnie Tzn w tygodniu a mam wykład z socjologii, a w tygodniu b z filozofii. I w jednym z tygodni, nie pamiętam już w którym, mam dodatkowo jakieś ćwiczenia
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.