Antidral - czy działa? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 19:33   #361
vacations
Raczkowanie
 
Avatar vacations
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Ottawa
Wiadomości: 60
Dot.: antidral nie działa?

Lepiej wieczorem, będzie miał więcej czasu na dokładniejsze wchłonięcie się
vacations jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:18   #362
Karolkax3
Wtajemniczenie
 
Avatar Karolkax3
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 2 679
Dot.: antidral nie działa?

Mi pomaga i jestem bardzo zadowolona
Uzywam go 3 razy w tygodniu i się wgl się poce
Ja zawsze używamgo wieczorem, nie gol przedtem pach bo nie będzie w ogóle działał. ^^
Karolkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 11:33   #363
Smefetka18
Raczkowanie
 
Avatar Smefetka18
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 179
Dot.: antidral nie działa?

To wszystko zależy od organizmu danej osoby, jednym pomaga drugim niekoniecznie :/ Ja go stosowałam zazwyczaj na wieczór, żeby przez noc coś zadziałał. Efektów jakiś rewelacyjnych nie było, może trochę zmniejszył potliwośc, ale nie wyeliminował jej całkowicie.
Jak to w wiekszości perparatów liczy sie systematyczność ich stosowania. Nie spodziewajmy się niewiadomo czego, po dwóch zastosowaniach
Smefetka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 19:54   #364
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 3 881
Dot.: antidral nie działa?

Ja sotsuję na noc. Miałam ogromne problemy z potem. Zimą niezaleznie od tego co miałam na sobie wszystko było mokre. Z antidralem problemy zniknęły. Stosuję od 2 lat, na noc, rano nie zmywam skóry. Obecnie mogę używać co drugi dzień a i tak działa
__________________

jomic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 21:38   #365
anshe
Raczkowanie
 
Avatar anshe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 341
Dot.: antidral nie działa?

dla mnie Atidral to cud
Antidral zadziałał od razu, na początku stosowałam rano....ale jak odbarwiła mi moja najlepsza bluzka, to zmieniłam stosowanie na noc.
W tym momencie wystarczy jak użyję go z raz na miesiąc....nie mam już żadnych problemów z poceniem
anshe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 13:57   #366
sylwka128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 129
Dot.: antidral nie działa?

Stosuję raz 2 na tygodnie (około) na noc... Dla mnie rewelacja
sylwka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 13:00   #367
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: antidral nie działa?

ja stosuję od 4-5 lat na noc. Na początku rewelacja, teraz słabiej, w lato już tak nie chroni jak kiedyś, czuć zapach potu;/ może czas najwyższy zmienić na etiaxil, bo się może skóra przyzwyczaiła...
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 13:07   #368
paulynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 31
Dot.: Antidral- nie działa??

ja zapłaciłam 22zł

wczoraj użyłam po raz pierwszy na noc, szczypało mnie ale nie widzę żadnych efektów
__________________
paulynaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 18:27   #369
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Antidral- nie działa??

ja kupiłam sobie antidral jakiś czas temu, zapłaciłam ok 24 zł.
Właściwie nie mam problemu z nadmierną potliwością, zwykle antyperspiranty mi wystarczają.
Antidral stosuję raz na tydzień i nie pocę się w ogóle, nic mnie ani razu nie zaswędziało, ani razu nie szczypało, zero podrażnień i jestem sucha
z depilacją też nie mam problemu w związku z tym
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 19:26   #370
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Antidral- nie działa??

Cytat:
Napisane przez MonisiaMisia Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi czy u Was antidral "wyżerał" pod pachami kolor ubrań? Ja się posmarowałam tym, ubrałam fioletowy sweterek, wracam do comu i patrze a tu pod pachami sweterek sie zrobił.. jasnoróżowy.. Wyprałam, ale niestety nie pomogło. Czy u Was też tak sie dzieje?
Niestety tak.... dlatego antidrall poszedł w pdstawkę
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 07:56   #371
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Antidral- nie działa??

A ja łapię załamkę byłam z moim poceniem u dermatolog (ogólnie nie tylko z poceniem, ale przy okazji zapytałam). Poleciła mi Aspirię, Antidral i jeszcze jakiś antyperspirant z SVR. Aspiria - klapa totalna, nic nie dała. Teraz 3 dzień używam antidralu a nadal mam problem z mokrymi plalami po ilu dniach zaczął na Was działać? pokładałam w nim ogromne nadzieje a tu klapa
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 08:47   #372
tusienka16111991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
GG do tusienka16111991
Wink Dot.: Antidral- nie działa??

Wiecie co? Ja również chodziłam do dermatologów różnych i poprostu nic nie działało ani Etiaxil lub Perspirex... Też łapałam już doła bo z poceniem moja mama nawet miała od zawsze problem no ale cóż skoro lekarze nie pomogli to sama zaczęłam testować różne antyperspiranty dostępne w aptece... Aż szok ile na to pieniędzy szło ale w końcu trafiłam na Antidral lecz wątpiłam w niego bo nie był za drogi więc wiadomo ale jestem niemal w 7 niebie Nawet moja mama sobie chwali Lecz staram się go stosować co dwa do trzech dni na noc oczywiście i szczypie ale trudno nawet na nieogolonych pachach lecz rano jak go zmywam to przy okazji depiluję pachy aby do następnego zastosowania Antidralu zdążyły ciut odrosnąć i żeby jakiekolwiek podrażnienia zagoiły się... Nie radzę stosować Antidralu na świeżo ogolone pachy bo mi się już zdarzyło i to nie jest ani trochę przyjemne Ogólnie polecam Antidral:rolleye s:
__________________
,,Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska" -Ignacy Józef Kraszewski
tusienka16111991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 18:04   #373
rose_bane
Przyczajenie
 
Avatar rose_bane
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z domku;)
Wiadomości: 1
Dot.: Antidral- nie działa??

jutro obiecuję sobie kupić, bo po prostu to jest aż śmieszne, żebym tak się wstydziła samej siebie. bardzo będzie szczypać?...
rose_bane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 11:12   #374
bigdaddy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: Antidral- nie działa??

hej!

problemy z obfitym poceniem pod pachami miałem od zawsze! po prysznicu ubierałem świeżą koszulkę i za 3 minuty wielkie plamy, a najgorsze było to, że pot przebijał mi również przez grube bluzy, a czasem nawet przez cienki kurtki:/ to samo było z garniturami, nie muszę chyba mówić jak bardzo takie coś utrudnia normalne życie:/ często przed spotkaniem z dziewczyną, przed wejściem do jej mieszkania zmieniałem na klatce koszule, no masakra! dopiero tydzień temu dowiedziałem się, że jest coś takiego jak antidral! poczytałem na necie, postanowiłem spróbować, obawiałem się czy faktycznie zadziała, bo problemy z poceniem miałem wręcz ogromne!!! 4 dni temu kupiłem w aptece. Wieczorem wziąłem prysznic, odczekałem 1h i nasmarowałem się tym lekko pod pachami, poszedłem spać, szczypało mnie przez jakieś 30 minut, ale było to bardzo lekkie szczypanie. Rano wstałem umyłem się, niczym już się nie psikałem pod pachami, do godziny 15 ZERO potu!! ZERO!! byłem w szoku!! później lekko zacząłem się pocić, ale LEKKO! miałem malutkie plamki na koszulce, bluza sucha!! druga noc to samo, tym razem jednak posmarowałem się znacznie więcej, szczypało mnie dłużej i mocniej, ale następny dzień totalny brak potu, 3 noc przejechałem lekko pod pachami, mniej niż w pierwszy dzień, zero potu, 4 noc w ogóle się nie smarowałem i ZERO potu dla mnie to jest SZOK!!!! jeżeli ja mając tak wielką potliwość, już jej nie mam, to nie wiem dlaczego na niektórych nie działa

jeżeli ktoś się poci i dalej zastanawia nad tym, to szczerze polecam!! żałuję tylko, że nie wiedziałem o tym wcześniej! wiele musiałem przez ten pot przejść!!
bigdaddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 17:56   #375
Yasmini88
Raczkowanie
 
Avatar Yasmini88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: mazury :)
Wiadomości: 225
Dot.: Antidral- nie działa??

anitdral is the best
__________________
67 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Yasmini88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 10:21   #376
pyzunia_a89
Raczkowanie
 
Avatar pyzunia_a89
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 35
Dot.: Antidral- nie działa??

Witam Was

Ja od chyba ok 3 lat zmagałam się z potem nawet w zime czułam jak mi się paszki kleją (fuuj) ;P Latem zawsze ubierałam bluzki, które mają rękawki nieprzylegające do pach lub na ramiączkach. Nie podnosiłam rąk do góry bo się wstydziłam, miałam ograniczone ruchy . Brałam tabletki Perspiblock oraz kulke pod pache Etiaxil. Oby dwa produkty nic ale to kompletnie nic mi nie pomogły. Aleee jakieś 3 miesiące temu usłyszałam o Antidralu więc kupiłam tą kulkę bez entuzjazmu i o dziwo po 2-3 zastosowaniach zadziałał. Mimo,że było gorąco to pod pachą żadnego śladu plamy, ani kropeleczki najmniejszej . Choć po zastosowaniu antidralu troszku szczypią paszki i tak dziwnie swędzą, ale warto się przemęczyć dla takiego efektu

Polecam
pyzunia_a89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 22:15   #377
wiktoria112233
Raczkowanie
 
Avatar wiktoria112233
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 226
Dot.: Antidral- nie działa??

Nom w zimę jest nieciekawie na mnie antidral działał przy pierwszych użyciach a jak stosowałam dłużej to już tak jakby mniej działał...
wiktoria112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 20:55   #378
smak_soli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Antidral- nie działa??

Cytat:
Napisane przez tombak Pokaż wiadomość
ja z kolei słyszałam, ze najlepiej stosować wieczorem po umyciu i dokładnym wysuszeniu pach, wtedy nie piecze (koleżanka nawet suszarką suszy jeśli odrobine wilgotne), posmarować Antidralem i poczekać aż wyschnie, rano zmyć wodą z mydłem koniecznie - ponoć wtedy działa genialnie

ja stosuję różnie i działa, ale znalazłam ulotkę (gdzieś zapodziałam swoją z pudełka) i tak napisane jest co następuje:
Wskazania: Nadmierna potliwość stóp, dłoni i pach.

Dawkowanie: Po umyciu i dokładnym osuszeniu skóry, unikając tarcia, należy codziennie rano smarować płynem miejsca pocące się. W przypadku mniej intensywnego pocenia się wskazane jest stosowanie preparatu co drugi lub trzeci dzień. W czasie leczenia jak i po jego bezpośrednim zakończeniu nie wolno usuwać owłosienia przez golenie lub depilację. Nie należy stosować na uszkodzony naskórek. W czasie korzystania z preparatu należy po każdorazowym użyciu dokładnie dokręcić nakrętkę. Preparat przechowywać w pozycji pionowej.

Możliwe skutki uboczne: Skórne objawy uczuleniowe. W przypadku pojawienia się pieczenia, świądu lub rumienia okolic leczonych, należy przerwać terapię.
Używam Antidralu od lata, co prawda nieregularnie. Owszem, jest bardzo skuteczny - eliminuje potliwość do zera .
Niestety, za każdym razem skóra tak swędzi, że budzę się z podrapanymi pachami . Przez kolejne dni wcale nie jest lepiej, mimo że smaruję się oliwką lub jakimś łagodzącym kremem - straszny dyskomfort! Swędzi przeokropnie i nie mija z czasem, a skóra jest wówczas bardzo wrażliwa.
Może powinnam spróbować kolejny raz z tą suszarką?
A może po prostu jestem klasycznym przykładem skutków ubocznych tego antyperspirantu i tyle.
smak_soli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 23:01   #379
bigdaddy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: Antidral- nie działa??

jestem po 1,5 miesiąca używania i jest SUPER!

na początku jak używałem każdego dnia to mnie szczypało, później używałem raz na tydzień to mniej, teraz jadę raz na 1,5-2 tyg, po takim czasie pod pachami mam lekko wilgotno, zero plam itp. , wcale nie muszę się smarować, ale wtedy to robię... smaruję się wieczorem, po umyciu pod pachy przykładam tylko ręcznik, nic nie wycieram, przykładam na chwilę i tyle, po jakiś 30 minutach aplikuję sobie antidral i praktycznie zero swędzenia, zaznaczam, że jestem facetem i nie golę się pod pachami, więc może to przez to... mnie nie swędzi
bigdaddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 20:35   #380
WerciaR97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Antidral- nie działa??

Ja pociłam się strrasznie, a teraz używam Antidralu raz na tydzień i mam całkowity spokój. Zero potu, zero stresu. I już nie noszę tylko czarnych bluzek
WerciaR97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:51   #381
Lady Skejt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Antidral- nie działa??

Ja też stosuję Antidral- jestem po trzech aplikacjach ;D
Za pierwszym razem tylko lekko swędziało- po przyjściu do szkoły miałam plamy, już myślałam, że wywaliłam te 27 zł. w błoto :/
Druga próba- zaczęło szczypać jak diabli, musiałam wstać o 1 w nocy i zmyć, bo nie mogłam wytrzymać :O Jednak następnego dnia zauważyłam, że pocę się znacznie mniej. Owszem, pociłam się, ale jak na mnie- mało <oł je>
Dzisiaj jestem po trzeciej aplikacji. Gdy wróciłam o 15.30 ze szkoły, po godzinie wf- pod pachami miałam tylko małą plamę, która "została" na podkoszulce, tj. nie przeciekła na bluzę. Dodam, że za trzecim razem szczypało o wiele mniej niż za drugim.
A u was po której aplikacji zadziałał? Bo nie wiem, czy mam robić sobie nadzieję, że będzie lepiej.... A mam nadzieję, że będzie xD
__________________
I'll sleep when I'm dead
Lady Skejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 11:04   #382
underr
Przyczajenie
 
Avatar underr
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Antidral- nie działa??

ja jeszcze nie używałam Antidral'u, ale czytając wasze opinię w najbliższym czasie sobie kupię jednak mam pytania. Co z depilacją? Tzn jaki czas po niej najlepiej użyć tego preparatu, żeby aż tak strasznie nie piekło? ;-) I czy rano po zmyciu Antidral'u użyć jakiegoś antyperspirantu?
+ mam nadzieję, że Antidral mi pomoże, bo to pocenie się jest męką!

Edytowane przez underr
Czas edycji: 2011-03-12 o 11:08
underr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 08:14   #383
Dziobaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 736
Dot.: Antidral- nie działa??

Ja kupiłam pare dni temu, stosuję normalnie rano, jak wyschnie to zakładam bluzkę, nic mnie nie piecze, nie swędzi, nie boli, pachy mam suche i o to mi chodziło bo z mokrymi plamami pod pachami nie było mi wesoło.
mężowi kupiłam i też zadowolony, a on pocił sie straszliwie pod pachami, wiec polecam jak najbardziej
__________________
Dziobaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 12:13   #384
kasiaaa125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Antidral- nie działa??

ja mam antidral z szarą zakrączką czy tez go mam stosować na noc i rano zmywać? a rano jakąś zwykął rexone...? bo szczerze powiedziawszy stosowałam go codziennie rano i nic to nie dawało
kasiaaa125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 12:21   #385
popsong
Przyczajenie
 
Avatar popsong
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
Dot.: Antidral- nie działa??

O Antidralu dowiedziałam się rok temu i od razu poleciałam do apteki. Byłam bardzo zadowolona. Cały dzień suche pachy! Coś pięknego

Ale ostatnio jakoś na mnie nie działa... Oczywiście nie jest tak straszne zanim zaczęłam go używać. Ale plamy są... : (((

Nie wiem co zrobić. Skorzystać z czegoś innego ?

I mam jeszcze pytanko. Co na pocące się dłonie ?! Bo to dopiero jest straszne... Ciągle myślę jak to będzie jak będę miała chłopaka.. przecież za rękę go nawet nie będę mogła wziąć.. paranoja...
popsong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 12:27   #386
kasiaaa125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Antidral- nie działa??

nie mam pojęcia jak jest z dłonmi...ja mam ten problem gdy sie bardzooo zestresuje... ale nawet wtedy szybko to mija...


prosze odpowiedzcie na moje pytanie...;(

Edytowane przez kasiaaa125
Czas edycji: 2011-03-27 o 18:04
kasiaaa125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:29   #387
patys705
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Antidral- nie działa??

Cytat:
Napisane przez princeska Pokaż wiadomość
Prosze pomozcie!! Wczoraj kupilam antidral i zastosowalam go na noc i wyobrazcie sobie ze nic... Nic mnie nie pieklo a nastawilam sie na to solidnie. Dzis nie bylo zadnych efektow. Jestem taka zmartwiona bo to byl moj ostatni ratunek. A z tego co czytalam to kazda z Was pieklo...Co mam robic???
Mam problem kupiłam antidral 3 dni temu i narazie nic nie działa!!Nawet mnie nie szczypie!!!

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Błagam pomóżcie czuje sie okropnie to nic nie działa ...
patys705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:48   #388
amorelaa
Raczkowanie
 
Avatar amorelaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 80
Dot.: Antidral- nie działa??

Cytat:
Napisane przez patys705 Pokaż wiadomość
Mam problem kupiłam antidral 3 dni temu i narazie nic nie działa!!Nawet mnie nie szczypie!!!

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Błagam pomóżcie czuje sie okropnie to nic nie działa ...

Hmmm to dziwne, że Cię nawet nie szczypie. ja pamiętam jak pierwszy raz posmarowałam to myślałam, że mi wypali pachę :P
rozumiem, że mimo smarowania nadal się pocisz ?

Może wypróbuj czegoś innego w takim razie
amorelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:24   #389
Dziobaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 736
Dot.: Antidral- nie działa??

Cytat:
Napisane przez kasiaaa125 Pokaż wiadomość
ja mam antidral z szarą zakrączką czy tez go mam stosować na noc i rano zmywać? a rano jakąś zwykął rexone...? bo szczerze powiedziawszy stosowałam go codziennie rano i nic to nie dawało
Nie używasz juz nic więcej, tylko antidral i koniec!!!!!
ja nic nie zmywam, stosuje codziennie rano, przed ubraniem bluzki, czekam aż pacha wyschnie i wtedy ubieram ubranie, suchutkie cały dzień, ostatnio co drugi dzien stosowałam i równiez było sucho pod paszkami

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez underr Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie używałam Antidral'u, ale czytając wasze opinię w najbliższym czasie sobie kupię jednak mam pytania. Co z depilacją? Tzn jaki czas po niej najlepiej użyć tego preparatu, żeby aż tak strasznie nie piekło? ;-) I czy rano po zmyciu Antidral'u użyć jakiegoś antyperspirantu?
+ mam nadzieję, że Antidral mi pomoże, bo to pocenie się jest męką!
trzeba odczekać 12 godzin od golenia, bo straszliwie będzie bolało,piekło i swędziało. normalnie tez ponoć swędzi, choc mnie wogóle
raz tuz po goleniu uzylam antidralu i myslałam ze wyskocze przez okno!!!! Masakra jaki ból!!!

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez patys705 Pokaż wiadomość
Mam problem kupiłam antidral 3 dni temu i narazie nic nie działa!!Nawet mnie nie szczypie!!!

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Błagam pomóżcie czuje sie okropnie to nic nie działa ...
Zadziała, spokojnie!!
__________________

Edytowane przez Dziobaczka
Czas edycji: 2011-04-01 o 16:15
Dziobaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 20:22   #390
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: Antidral- nie działa??

witam
mam do odsprzedania/wymienienia Antidral.
mnie niestety bardzo podrażnił, chyba mam uczulenie na niego
preparat użyłam 2 razy, więc jest jak nowy
__________________



"...Samotność to taka straszna trwoga ... "
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-31 10:26:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.