NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kilka :D - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-28, 21:05   #241
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Podrzucam wątek, bo jakoś nam zdycha powoli Nadal szukam chętnej osoby z Krk, która chciałaby się czasem spotkać w celu pocykania sobie nawzajem zdjęć
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 22:33   #242
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Cytat:
Napisane przez viconia89 Pokaż wiadomość
Hej. Może zna któraś z was adres bloga tej dziewczyny?
http://armaada.blogspot.com/
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 08:07   #243
(:tysia:)
Zadomowienie
 
Avatar (:tysia:)
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 504
GG do (:tysia:)
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Tutaj może nie blog modowy, ale stronka, na którą autorki wrzucają zdjęcia stylowo ubranych ludzi z warszawskich ulic, można się zainspirować
www.catwalkonstreet.com
(:tysia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 15:48   #244
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

zapraszam do mniE!!!
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 16:21   #245
saba4400
Raczkowanie
 
Avatar saba4400
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 161
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

temat zdycha, bo ile osób bloguje a ile osób chce oglądać te blogi...

Przeciętnie to każdy woli sobie kupić JOYA albo Glamour i poczytać w tramwaju/autobusie/pociągu...

Niektóre blogerki mają dużo fanek, bo się same nakrecają ale to i tak jest bez sensu, bo ile wydaję się na zakup nowych nowych kosmetyków- a jak już kupują dużo to zazwyczaj natansze rzeczy z Ross albo Natury. I te recenzję nie mają sensu, bo zdjecia są
podrasowane przez fotoshopa, a chyba każdy używa żel pod prysznic z nivii czy dove wiec chyba wie jak jest...

Jak sie nie ma kasy, to chyba się nie pisze bloga, bo żeby pisać bloga i mieć o czym pisać trzeba, niestety, wydać majątek a zarobki z takiego bloga to śmieszne sumy w stosunku do wydanych pieniędzy.



Moim skromnym zdaniem polskie blogi modowo-urodowe sa do dupy
saba4400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 16:56   #246
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Padłam A co powiesz o moim blogu Z DEFINICJI traktującym o nieposiadaniu kasy? Prowadzenie bloga jest póki co za darmo i tak raczej pozostanie, a argument "Jak sie nie ma kasy, to chyba się nie pisze bloga, bo żeby pisać bloga i mieć o czym pisać trzeba, niestety, wydać majątek" jest absolutnie chybiony - wrzucać ałtfity 100% Zara umie każdy, a najciekawsze blogi to IMHO te, w których widać, że autorka lubi pokombinować z niebanalnymi ubraniami. Nigdy w życiu nie wydałabym złamanego grosza na JOYa, Glamour też chyba jeszcze nigdy nie kupiłam, a blogi - także z tego wątku - przeglądam prawie codziennie. Dla Ciebie są do dupy, dla mnie są ciekawe - Ty nie musisz na nie wchodzić, ja robię to chętnie

Wyjściowo blog jest internetowym pamiętnikiem, który ma prawo posiadać każdy, niezależnie od grubości portfela czy pomysłu na siebie - i to jest w tym najpiękniejsze. Cudowne jest też to, że NIE ma obowiązku wchodzenia na blogi, które nas nie interesują.

No i proszę Cię - Twój blog jest o za dużym swetrze i farbowaniu Castingiem, więc o czym my w ogóle rozmawiamy?

Edytowane przez szarri
Czas edycji: 2012-04-29 o 17:00
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 22:39   #247
ladyan
Rozeznanie
 
Avatar ladyan
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 533
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Zgadzam się z szarri. Dla mnie, abym mogła czytać bloga, autorka musi mieć "lekkie pióro" i poczucie humoru, często z dużą dawką ironii i autoironii.
Szarri to ma. Zaglądam, czasem się uśmiecham, a czasem śmieję. I zaglądać będę
I blog wcale nie musi być blogiem modowym, żeby go podczytywać.
Poczytajcie bloga Pierwszej Żony lub so so (chronologicznie od początku), lub chociażby Elizy na pingerze, a będziecie wiedzieć o czym mówię.
ladyan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 22:56   #248
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Cytat:
Napisane przez ladyan Pokaż wiadomość
Zgadzam się z szarri. Dla mnie, abym mogła czytać bloga, autorka musi mieć "lekkie pióro" i poczucie humoru, często z dużą dawką ironii i autoironii.
Szarri to ma. Zaglądam, czasem się uśmiecham, a czasem śmieję. I zaglądać będę
I blog wcale nie musi być blogiem modowym, żeby go podczytywać.
Poczytajcie bloga Pierwszej Żony lub so so (chronologicznie od początku), lub chociażby Elizy na pingerze, a będziecie wiedzieć o czym mówię.
Oooo, dziękuję
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 23:16   #249
justipe
Raczkowanie
 
Avatar justipe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Oj szarri zdjęcie kawy na twoim blogasku ubawilo mnie jak dawno nicDDD Dzięki i
oby tak dalej
justipe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 23:39   #250
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Cytat:
Napisane przez justipe Pokaż wiadomość
Oj szarri zdjęcie kawy na twoim blogasku ubawilo mnie jak dawno nicDDD Dzięki i
oby tak dalej
Dzisiaj zostałam za nie zjechana w komentarzu
Kłaniam się uniżenie
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 00:22   #251
armaada
Przyczajenie
 
Avatar armaada
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Cytat:
Napisane przez viconia89 Pokaż wiadomość
Hej. Może zna któraś z was adres bloga tej dziewczyny?
tak, ta Pani wygląda jak ja
__________________
specyficzny blog z długim stażem, ave
_________________________
http://www.armaada.blogspot.com
armaada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-02, 10:56   #252
b81178b269e08d95a129c14357e5342d01087ca7_5f61477259828
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 532
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Heh i ja oddam szarri pokłon za słowo prawdy.

Kto chce czytać to niech czyta kto nie, nie ma przymusu.

Nie chodzi o to żeby na blogu zarabiać, chodzi o to żeby mieć z jego prowadzenia frajdę, może troszkę nowych rzeczy się dowiedzieć i spróbować, podzielić się wrażeniami a czasem wejść w interakcję z obcą osobą.

Glamura co prawda kupuję ale mam na to usprawiedliwienie - podglądam sesje zdjęciowe i zastanawiam czy potrafiłabym uzyskać podobny efekt ze swoim sprzętem
b81178b269e08d95a129c14357e5342d01087ca7_5f61477259828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 17:56   #253
Choxa
Przyczajenie
 
Avatar Choxa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

adres bloga - www.mood-book.blogspot.com
imię, miasto - Agnieszka, Mielec
Choxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 14:12   #254
nieesiax22
Raczkowanie
 
Avatar nieesiax22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 167
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Witam was kochane dziewczyny!

http://polkawkryzysie.blogspot.com/

Założyłam nowego bloga którego ideą będzie prezentowanie jak wyglądać modnie i czuć się dobrze we własnym ciele, nie nadwyrężając grubości naszego portfela. Na swoim blogu będę zamieszczała recenzje kosmetyczne, nowinki kosmetyczne, projekt denko, propozycje stylizacji za wg mnie nieduże pieniądze, ponadto będziecie mogli śledzić moje kuchenne rewolucje. Nie zabraknie tez info o wszelkiego rodzaju wyprzedażach, promocjach, rabatach, upustach czy jak kto woli "sejlach" i to zarówno tych które mamy aktualnie na polskim rynku jak i sklepach internetowych oferujących przesyłkę z zagranicy do Polski ( wbrew pozorom zamwiając w ten sposób można wiele oszczędzić, często bywa tak iż sklepy te mają oprócz promocji na sam asortyment, promocje na koszta wysyłki).
Chcę pokazać jak można być modną i seksowną kobietą nie przebierając się od stóp do głów w ciuchy z manekina z wystawy sklepowej.
Mam nadzieje, że blog ten będzie dla was inspiracją. Mam nadzieję, że pozwoli wam otworzyć oczy na to, że nie wszystko co zachodnie, drogie i porządane, jest takie wspaniałe i niezastąpione. Chciałabym wam dziewczyny pokazać jak ważny jest skład kosmetyczny a nie to w jakim opakowaniu jest on zamknięty. Chciałabym wam pokazać, ze moda to coś więcej niż bluzka za niebagatelną kwotę- moda to zabawa, pasja tworzenia, sposób na wyrażenie siebie.
Mogłabym tak długo mówić o moich zamysłach na bloga, aczkolwiek mija się to z celem, gdyż jeśli bedzięcie zainteresowane ową tematyką skorzystacie z oferty mojego bloga.

Koniecznie dajcie znać co o tym myślicie
Oto link http://polkawkryzysie.blogspot.com/
__________________
Miejsce dla każdej z nas
.
nieesiax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 14:25   #255
nieesiax22
Raczkowanie
 
Avatar nieesiax22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 167
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Witam was kochane dziewczyny!

http://polkawkryzysie.blogspot.com/

Założyłam nowego bloga którego ideą będzie prezentowanie jak wyglądać modnie i czuć się dobrze we własnym ciele, nie nadwyrężając grubości naszego portfela. Na swoim blogu będę zamieszczała recenzje kosmetyczne, nowinki kosmetyczne, propozycje stylizacji za wg mnie nieduże pieniądze, ponadto będziecie mogli śledzić moje kuchenne rewolucje. Nie zabraknie tez info o wszelkiego rodzaju wyprzedażach, promocjach, rabatach, upustach czy jak kto woli "sejlach" i to zarówno tych które mamy aktualnie na polskim rynku jak i sklepach internetowych oferujących przesyłkę z zagranicy do Polski ( wbrew pozorom zamwiając w ten sposób można wiele oszczędzić, często bywa tak iż sklepy te mają oprócz promocji na sam asortyment, promocje na koszta wysyłki).
Chcę pokazać jak można być modną i seksowną kobietą nie przebierając się od stóp do głów w ciuchy z manekina z wystawy sklepowej.
Mam nadzieje, że blog ten będzie dla was inspiracją. Mam nadzieję, że pozwoli wam otworzyć oczy na to, że nie wszystko co zachodnie, drogie i porządane, jest takie wspaniałe i niezastąpione. Chciałabym wam dziewczyny pokazać jak ważny jest skład kosmetyczny a nie to w jakim opakowaniu jest on zamknięty. Chciałabym wam pokazać, ze moda to coś więcej niż bluzka za niebagatelną kwotę- moda to zabawa, pasja tworzenia, sposób na wyrażenie siebie.
Mogłabym tak długo mówić o moich zamysłach na bloga, aczkolwiek mija się to z celem, gdyż jeśli bedzięcie zainteresowane ową tematyką skorzystacie z oferty mojego bloga.

Koniecznie dajcie znać co o tym myślicie
Oto link http://polkawkryzysie.blogspot.com/
__________________
Miejsce dla każdej z nas
.
nieesiax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 21:14   #256
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Cytat:
Napisane przez nieesiax22 Pokaż wiadomość
Witam was kochane dziewczyny!

http://polkawkryzysie.blogspot.com/

Założyłam nowego bloga którego ideą będzie prezentowanie jak wyglądać modnie i czuć się dobrze we własnym ciele, nie nadwyrężając grubości naszego portfela.
No cóż, pozdrawiam młodszą koleżankę - http://zaminimalna.blogspot.com

Aczkolwiek u mnie nadal praktyka odbiega nieco od teorii, bo nie lubię dosłowności...
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 08:50   #257
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Polka bardzo fajny!
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 09:59   #258
b81178b269e08d95a129c14357e5342d01087ca7_5f61477259828
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 532
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Zapowiada się niezgorzej, zobaczymy jak będzie z większa ilością postów
b81178b269e08d95a129c14357e5342d01087ca7_5f61477259828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 12:17   #259
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Cytat:
Napisane przez Choxa Pokaż wiadomość
adres bloga - www.mood-book.blogspot.com
imię, miasto - Agnieszka, Mielec
fajnie ze moje rodzinne miasto ma blogerke pozdrawiam
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.

Edytowane przez kennedy
Czas edycji: 2012-05-07 o 17:10
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 10:19   #260
b81178b269e08d95a129c14357e5342d01087ca7_5f61477259828
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 532
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

dziewczyny czy wy też macie problem z obserwowaniem blogów ? Zawsze miałam w górnym pasku "obserwuj" i w ten sposób dodawałam sobie nowe blogi do listy subskrypcji bloggera. Teraz to mi gdzieś zniknęło. Na moim blogu też nigdzie tego nie widzę :/
Zastanawiam się czy to tylko u mnie czy ogólnie
b81178b269e08d95a129c14357e5342d01087ca7_5f61477259828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 14:33   #261
asiskooo
Zadomowienie
 
Avatar asiskooo
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Malopolska
Wiadomości: 1 781
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Przepraszam, ale odpisałam w złym wątku

Edytowane przez asiskooo
Czas edycji: 2012-05-10 o 14:34
asiskooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 17:11   #262
chocarome
Raczkowanie
 
Avatar chocarome
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 332
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

[1=b81178b269e08d95a129c14 357e5342d01087ca7_5f61477 259828;34018102]dziewczyny czy wy też macie problem z obserwowaniem blogów ? Zawsze miałam w górnym pasku "obserwuj" i w ten sposób dodawałam sobie nowe blogi do listy subskrypcji bloggera. Teraz to mi gdzieś zniknęło. Na moim blogu też nigdzie tego nie widzę :/
Zastanawiam się czy to tylko u mnie czy ogólnie[/QUOTE]

Niestety ta opcja zniknęła u wszystkich :< A szkoda, bo była naprawdę praktyczna.

PS. Mam do Was małą prośbę W ramach mojej współpracy z Romwe, Ariel zaproponowała mi zorganizowanie rozdania. Warunek jest niestety taki, że 200 osób musi w nim wziąć udział :<

Do wygrania jest bon o wartości 80$ (ok 240 zł) i stylowe okulary

Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału:

(ciach)

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2012-05-13 o 19:51
chocarome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 22:21   #263
b81178b269e08d95a129c14357e5342d01087ca7_5f61477259828
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 532
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Do bani ... czyli teraz w prosty sposób rozpocząć obserwacje tylko przez sieć znajomych google ... co zresztą odbywa się kijowo ...
Nie rozumiem ani FB ani bloggera dążącego do popsucia dobrze funkcjonujących rzeczy ...
Oczywiście umiem dodać sobie bloga ręcznie ale nie koniecznie każdy będzie wiedział gdzie tego szukać ....
mam nadzieje ze się jeszcze opamiętają ...

PS. Konkurs fajny, niestety z zasadny nie biorę udziału w takich których warunkiem jest "polubianie" na fb
b81178b269e08d95a129c14357e5342d01087ca7_5f61477259828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 15:00   #264
Marciia
Zadomowienie
 
Avatar Marciia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 946
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Cytat:
Napisane przez saba4400 Pokaż wiadomość

Jak sie nie ma kasy, to chyba się nie pisze bloga, bo żeby pisać bloga i mieć o czym pisać trzeba, niestety, wydać majątek a zarobki z takiego bloga to śmieszne sumy w stosunku do wydanych pieniędzy.



Moim skromnym zdaniem polskie blogi modowo-urodowe sa do dupy
A moim zdaniem problem tkwi gdzie indziej... większość blogów jest teraz sponsorowana, wchodzę na bloga i co widzę? tylko romwe, stylowebutki, papilion i inne shopmarkethq com... i jeszcze te durne konkursy... blogerka staje się jedną wielką żywą REKLAMĄ, kogo byłoby teraz stać na zamawianie ubrań po 100$? Sory, ale jak widzę takiego bloga to uciekam czym prędzej... Ja chcę się dowiedzieć jak wygladać modnie w ubraniach za niekoniecznie duże sumy to samo tyczy się kosmetyków.
Marciia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 16:35   #265
lady_rosso
Przyczajenie
 
Avatar lady_rosso
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Witajcie dziewczyny, skoro pozwalacie to także zapraszam na mojego bloga:

rossoline.blogspot.com

Postaram się na bieżąco dodawać posty.
Też nie podobają mi się teraz nowe zmiany na Blogspocie:/
__________________
Blog: http://rossoline.blogspot.com/
lady_rosso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 19:49   #266
pufkablog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Witam wszystkich i zapraszam na mojego nowego bloga: pufka.pl
Na razie jest tam niewiele informacji, ale z biegiem czasu oczywiście będzie wszystkiego przybywać
Jest to blog o modzie, kosmetykach, gwiazdach, fajnych miejscach, ale co z tego będzie to okaże się w praniu Mam zamiar umieszczać już niebawem własne stylizacje. Serdecznie zapraszam na pufka.pl

Edytowane przez pufkablog
Czas edycji: 2012-05-15 o 19:51
pufkablog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 11:40   #267
armaada
Przyczajenie
 
Avatar armaada
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Cytat:
Napisane przez Marciia Pokaż wiadomość
A moim zdaniem problem tkwi gdzie indziej... większość blogów jest teraz sponsorowana, wchodzę na bloga i co widzę? tylko romwe, stylowebutki, papilion i inne shopmarkethq com... i jeszcze te durne konkursy... blogerka staje się jedną wielką żywą REKLAMĄ, kogo byłoby teraz stać na zamawianie ubrań po 100$? Sory, ale jak widzę takiego bloga to uciekam czym prędzej... Ja chcę się dowiedzieć jak wygladać modnie w ubraniach za niekoniecznie duże sumy to samo tyczy się kosmetyków.
ja też na to zwracam uwagę i niestety jest coraz gorzej. Powstało/powstaje/powstanie sporo blogów zakładanych dla kasy, niewiarygodnych, pisanych byle jak, bez kreatywności, nie mających poza ciuchami od firm nic do zaoferowania. Szkoda czasu
__________________
specyficzny blog z długim stażem, ave
_________________________
http://www.armaada.blogspot.com
armaada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 17:46   #268
nieesiax22
Raczkowanie
 
Avatar nieesiax22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 167
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

ufff mi po przerwach technicznych, związanych z grymasami mojego laptopa udało się szczęśliwie powrócic na bloga
http://polkawkryzysie.blogspot.com
__________________
Miejsce dla każdej z nas
.
nieesiax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 18:29   #269
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Treść usunięta

Edytowane przez mm444
Czas edycji: 2012-05-20 o 19:42 Powód: poprawienie adresu
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 11:04   #270
lenkastore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Wszystkie modowe blogerki, które nie chcą wyglądać identycznie zapraszam tutaj:
www.lenka-store.pl

Pozdrawiam ciepło
lenkastore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-05 15:20:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.