Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-22, 11:02   #4711
nataliak1993
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 56
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Dziewczyny powem tak JA juz mam dosyc szukania podkladu
co kupuje to zawsze cos nie tak... juz nawet nie mam pomyslu jaki sprobowac. moaj skora jest bardzo wrazliwa,czesto alergiczna cos w kierunku tradziku rozowawego _(mieszana)
Tyle kasy poszlo w bloto jak sobie pomysle
jesli chodzi o podklady np LOREAL to jaki byscie polecily ktory nie dusi skory ,nada sie do wrazliwej i bedzie dlugotrwaly ,(srednie krycie)?
a próbowałas może podkładu revlon? dla mnie on jest cudowny miałam loreal infaliblle ale nie polecam
nataliak1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:54   #4712
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez nataliak1993 Pokaż wiadomość
a próbowałas może podkładu revlon? dla mnie on jest cudowny miałam loreal infaliblle ale nie polecam
Revlon nie nadaje się do skóry wrażliwej i naczynkowej. Poza tym nowa wersja wcale nie jest cudowna
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:59   #4713
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez rivana00 Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzo potrzebuje waszej pomocy. Ostatnimi czasy mam ogromny problem z podkladami. mam bardzo sucha szorstka skore na twarz i widoczne pory na polikach w okolicach nosa. po peelingu i wsmarowaniu kremu skora w dotyku jest gladziutka jednak kiedy nakladam podklad on sie jakby wazy jest bardzo widoczny podkresla pory a skora wyglada okropnie jakby papieer scierny a w dotyku gladziutka. jedyny podklad jakkkki daje rade to żelowego Rimmel Match Perfection jakos ladnie sie wtapia. kupilam mehron celebre LT2 i po nalozeniu musze to zmyc bo wygladam jak papier scierny okropnie co robic?
Ja mialam mehron i byl revelacyjny, ale mam skore mieszana, pod podklad dawalam krem ziaja ulga, na podklad comethic microspheres + magnesium stearate i bylo super.

Ale odkad sprobowalam soraya hd kryjący.. jest on moim numerem jeden i nie bede przeplacac. Jestem naprawde w mega szoku (wiem, powtzaram sie), ze tak tani podklad wyglada u mnie rewelacyjnie!!! przeszlam revlon, kett, mehron, loreale burzuje.. a ten.. no cudo. Mąż ciagle sie zachwyca jaka mam ladna. naturalnie wygladjaca buzie bo tak przewaznie widac mi bylo zwazony podklad albo suche skorki.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:08   #4714
nataliak1993
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 56
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ja mam trądzik i używam revlon i jakośnie narzekam choć nie powiem bo dużo pomógł mi krem bambino w walce z trądzikiem
nataliak1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:13   #4715
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez nataliak1993 Pokaż wiadomość
ja mam trądzik i używam revlon i jakośnie narzekam choć nie powiem bo dużo pomógł mi krem bambino w walce z trądzikiem
...
ok,jesteś wyjątkiem,zwłaszcza jeżeli chodzi o krem Bambino .
........
anecka,a jak z kolorystyką tego podkładu,znajdzie sie cos dla osób na poziomie NC15?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-02-22 o 12:17
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:35   #4716
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ok,jesteś wyjątkiem,zwłaszcza jeżeli chodzi o krem Bambino .
........
anecka,a jak z kolorystyką tego podkładu,znajdzie sie cos dla osób na poziomie NC15?
Tutaj moja recenzja o sorai: http://huntingforabetterlife.blogspo...cy-nowosc.html

A co do kolorow to nie znam sie na tych przez was podawanych ja mam naturalny i jest super hiper. Niestety są tylko chyba dwa kolory czyli naturalny i bez. Ja jestem pot ogromnym wrazeniem mego koloru fluidu, poniewaz nie moglam znalezc nic idealnego z innych podkladow gdzie kolorystyka byla baaardzo szeroko rozpieta. a tu masz - dwa kolory i jeden jest IDEALNY

Ja uzywam naturalnego. Z innych jakie mi pasowaly to true match 302, bourjois 123, nr 52. Lumiere Light medium cool + medium cool 50/50.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:39   #4717
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[ uzywam naturalnego. Z innych jakie mi pasowaly to true match 302, bourjois 123, nr 52. Lumiere Light medium cool + medium cool 50/50.[/QUOTE]
....
Ajj,to będą za ciemne dla mnie,ale dla wiekszości kobitek będą w sam raz
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 19:59   #4718
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
megan,moja duszko...a czy ja nie pisałam raczej o serum ? bo kremy mi nie podeszły az tak bardzo jak te sera z pipetką
myslę,ze spokojnie możesz sobie uzywac równolegle i tego do 35r i po 35...toć to nie nasza metryka a potrzeby skóry to regulują
z tego co mnie zachwyciło to będzie jeszcze seria Natura Siberica Absolut,Emulsja naprawcza i krem z wyciągiem z kawioru....miodzio.
A statystycznie to Dziewczyny wolą serie ziół Bajkalskich niz serie Babuszki Agafii,oprócz wspomnianych ser.

Dziękuję za odpowiedź
Przepraszam, że Ci tak zawracam głowę, po prostu bardzo sobie cenię Twoje rady, to co mi poleciłaś bardzo mi pomogło
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 20:10   #4719
Jullkaa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Jaki niedrogi (do 25zł) podkład dla mnie? Powinien być:
-dobrze kryjący (pryszcze, przebarwienia) ,
-NIE WYSUSZAJĄCY I ŻEBY NIE BYŁO WIDAĆ SUCHYCH SKÓREK, których mam duuuużo,
-nie tworzący efektu maski
-żeby jasne kolory były
-aby utrzymywał się długi efekt.. Po ośmiu godzinach w szkole żeby nadal było okej ..
Jullkaa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 20:27   #4720
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Przepraszam, że Ci tak zawracam głowę, po prostu bardzo sobie cenię Twoje rady, to co mi poleciłaś bardzo mi pomogło
....
ależ bardzo proszę,chetnie dzielę sie tym co uda mi sie odkryc i sprawdzić na sobie i nie tylko
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 22:09   #4721
Cassonade
Raczkowanie
 
Avatar Cassonade
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 187
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny, czy Revlon Colorstay pojawiający się na allegro za 30zł będzie podróbką? Czy może któraś już tak kupowała?
Albo może znacie jakieś tańsze odpowiedniki? Zależy mi na dobrym kryciu i w miarę naturalnym efekcie. I fajnie byłoby gdyby konsystencja była podobna do Revlona.
Cassonade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 22:18   #4722
Jullkaa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Jaki podkład polecacie? który:
-będzie dobrze krył (pryszcze, przebarwienia),
-NIE BĘDZIE PODKREŚLAŁ SUCHYCH SKÓREK, których u mnie dużo,
-jasne kolory żeby rzeczywiście były jasne,
-nie tworzył efektu maski
-żeby był DŁUGOTRWAŁY EFEKT
-nie zapychał ... (szybko mi się tworzą wągry i nie mogę się ich pozbyć)
-cena do 25zł .. chyba, że byłby aż tak fajny to do 35

Proszę, pomóżcie
Jullkaa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 22:36   #4723
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Jullkaa0 Pokaż wiadomość
Jaki podkład polecacie? który:
-będzie dobrze krył (pryszcze, przebarwienia),
-NIE BĘDZIE PODKREŚLAŁ SUCHYCH SKÓREK, których u mnie dużo,
-jasne kolory żeby rzeczywiście były jasne,
-nie tworzył efektu maski
-żeby był DŁUGOTRWAŁY EFEKT
-nie zapychał ... (szybko mi się tworzą wągry i nie mogę się ich pozbyć)
-cena do 25zł .. chyba, że byłby aż tak fajny to do 35

Proszę, pomóżcie
......
takie cuda to tylko w Erze.

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Cassonade Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Revlon Colorstay pojawiający się na allegro za 30zł będzie podróbką? Czy może któraś już tak kupowała?
Albo może znacie jakieś tańsze odpowiedniki? Zależy mi na dobrym kryciu i w miarę naturalnym efekcie. I fajnie byłoby gdyby konsystencja była podobna do Revlona.
...
niekoniecznie podróba,w stanach revlon kosztuje 1/3 ceny z naszych perfumerii...ja kupowałam kilka razy,wszystko jak najbardziej ok....
nie spotkałam się jeszcze z podróbami revlona,to za tania firma na podróby raczej.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-02-22 o 22:37
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 22:46   #4724
Jullkaa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ojej, idealny wiem, że nie będzie ale żeby był zbliżony do tego co napisałam :P Najważniejsze żeby jakoś tam krył, żeby tych skórek suchych tak nie podkreślał i dobrze wyglądał w ogóle na twarzy

Edytowane przez Jullkaa0
Czas edycji: 2013-02-22 o 22:51
Jullkaa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 22:49   #4725
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Jullkaa0 Pokaż wiadomość
Ojej, idealny wiem, że nie będzie ale żeby był zbliżony do tego co napisałam :P
...
jak ma być długotrwały to będzie podkreslał skórki,jak ma być miękki i nawilżający to będzie szybko ścierał się z buzi..nie mówiąc juz o bardzo jasnym kolorze.... ale nawiązując do skórek,podstawą jest pielęgnacja,więc tym sposobem pozbądz sie skórek łatwiej będzie dobrac podkład....nie wspomne o cenie,bo za taką trudno dobrac świetnej jakości< a takiego wymagasz> podkład.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 23:16   #4726
Jullkaa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Pielęgnuję ale trudno jest jednocześnie likwidować trądzik i walczyć z przesuszoną skóra Nie wymagam świetnej jakości .. napisałam już. Po prostu chodzi mi żeby nie był jak moje poprzednie po których okropnie wyglądałam .. Plamy, maska, łuszcząca skóra wyglądała jeszcze gorzej .. A to wygląda przecież okropnie . I chciałam coś znaleźć żeby jakoś wyglądać Na pewno są za tą cenę znajdzie się dobry .
Jullkaa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 09:10   #4727
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Jullkaa0 Pokaż wiadomość
Jaki podkład polecacie? który:
-będzie dobrze krył (pryszcze, przebarwienia),
-NIE BĘDZIE PODKREŚLAŁ SUCHYCH SKÓREK, których u mnie dużo,
-jasne kolory żeby rzeczywiście były jasne,
-nie tworzył efektu maski
-żeby był DŁUGOTRWAŁY EFEKT
-nie zapychał ... (szybko mi się tworzą wągry i nie mogę się ich pozbyć)
-cena do 25zł .. chyba, że byłby aż tak fajny to do 35

Proszę, pomóżcie
Moim zdaniem to nie da się znaleźć podkładu, który Ci dobrze zakryje przebarwienia i pryszcze, a jednocześnie nie stworzy efektu maski, dla mnie to się wyklucza, bo jak podkład ma tak dobrze kryć, to będzie widoczny. Lepiej mieć lżejszy podkład, taki który nie będzie uwidaczniał suchych miejsc, wyrównywał koloryt, a krosty i przebarwienia maskować korektorem, bo od tego on jest a nie podkład
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 03:45   #4728
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
jak ma być długotrwały to będzie podkreslał skórki,jak ma być miękki i nawilżający to będzie szybko ścierał się z buzi..nie mówiąc juz o bardzo jasnym kolorze.... ale nawiązując do skórek,podstawą jest pielęgnacja,więc tym sposobem pozbądz sie skórek łatwiej będzie dobrac podkład....nie wspomne o cenie,bo za taką trudno dobrac świetnej jakości< a takiego wymagasz> podkład.

darko1 chcialam Ci bardzo podzziekowac za polecenie kremu bepanthenoll
Dziewczyny a jaki podklad polecicie dla skory bardzo wrazliwej ?zeby ja nie dusil ? w kierunku krycia sredniego
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 11:01   #4729
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Jullkaa0 Pokaż wiadomość
Jaki podkład polecacie? który:
-będzie dobrze krył (pryszcze, przebarwienia),
-NIE BĘDZIE PODKREŚLAŁ SUCHYCH SKÓREK, których u mnie dużo,
-jasne kolory żeby rzeczywiście były jasne,
-nie tworzył efektu maski
-żeby był DŁUGOTRWAŁY EFEKT
-nie zapychał ... (szybko mi się tworzą wągry i nie mogę się ich pozbyć)
-cena do 25zł .. chyba, że byłby aż tak fajny to do 35

Proszę, pomóżcie
Ja mam skórę tłustą i bardzo problematyczną. Wciąż mam trądzik a poza nim liczne, widoczne przebarwienia i dużo blizn potrądzikowych. W zasadzie przychylam się do tego co zostało już napisane. Długotrwały efekt w połączeniu z idealnym kryciem jest sprzeczny. Im więcej podkładu na twarzy tym jest on bardziej widoczny i trudniej mu się utrzymać cały dzień bez poprawek. Trzeba nabrać wprawy aby położenie wielu warstw na twarzy wyglądało estetycznie. Jasne, że nasz makijaż będzie widoczny, ale chodzi o to aby nie odstraszał lecz wyglądał schludnie.
Ja stosuję punktowo kamuflaż, który jest naprawdę mocno napigmentowany. On radzi sobie z czerwonymi, fioletowymi przebarwieniami. Aby wyrównać koloryt całej cery wklepuję podkład - stosowałam naprawdę różne w zależności od tego jaki efekt chciałam uzyskać. Często wystarczy średniokryjący. Całość utrwalam pudrem transparentnym. Taka kombinacja ukrywa co niepożądane, a w ciągu dnia wystarczy 2 x przypudrować (w przypadku mojej tłustej cery).

Edytowane przez eveliska
Czas edycji: 2013-02-24 o 11:02
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 19:06   #4730
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
Ja mam skórę tłustą i bardzo problematyczną. Wciąż mam trądzik a poza nim liczne, widoczne przebarwienia i dużo blizn potrądzikowych. W zasadzie przychylam się do tego co zostało już napisane. Długotrwały efekt w połączeniu z idealnym kryciem jest sprzeczny. Im więcej podkładu na twarzy tym jest on bardziej widoczny i trudniej mu się utrzymać cały dzień bez poprawek. Trzeba nabrać wprawy aby położenie wielu warstw na twarzy wyglądało estetycznie. Jasne, że nasz makijaż będzie widoczny, ale chodzi o to aby nie odstraszał lecz wyglądał schludnie.
Ja stosuję punktowo kamuflaż, który jest naprawdę mocno napigmentowany. On radzi sobie z czerwonymi, fioletowymi przebarwieniami. Aby wyrównać koloryt całej cery wklepuję podkład - stosowałam naprawdę różne w zależności od tego jaki efekt chciałam uzyskać. Często wystarczy średniokryjący. Całość utrwalam pudrem transparentnym. Taka kombinacja ukrywa co niepożądane, a w ciągu dnia wystarczy 2 x przypudrować (w przypadku mojej tłustej cery).
a jakiej firmy podklad uzywasz? a jakiej kamuflarz?
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 19:22   #4731
tuhla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny pomóżcie mi proszę!
Na co dzień używam ColorStay jestem z niego zadowolona niestety na zdjęciach daje efekt bladej twarzy, gdzieś słyszałam ze podkłady z SPF właśnie tak się zachowują ale nigdzie nie znalazłam na ten temat informacji. Czy tak rzeczywiście jest?
Szukam zatem podkładu:
-dobrze kryjącego
-nieścierającego się
-bez SPF
-do cery tłustej
Najlepszy były podobny do ColorStay tylko bez SPF możecie coś polecić???
tuhla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:11   #4732
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Problem z podkładem

[QUOTE=dark01;39379922][QUOTE=LadyElfiee;39379548]
Cytat:
Napisane przez violkaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość

Jesli to dla Ciebie za drogo to ja moge polecic krem Under Twenty Lekki krem nawilzajacy, kosztuje kilkanascie zlotych, wcale nie jest taki lekki, dobrze nawilza

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------


....
Parafina<''pochodna ''ropy naftowej>Bardzo może szkodzić, to tak jakbyś sobie nałożyła na twarz woreczek foliowy,skóra sie dusi,pod warstwą parafiny rozwijaja się bakterie beztlenowe...dla skóry trądzikowej to zabójstwo... Parafina niby ma nawilżać przez to,że jej nieprzepuszczalna powłoka na skórze nie pozwala odparowywać wodzie z naskórka...jednocześnie totalnie zaburza jej cykl i wymianę gazową...co generalnie prowadzi do odwodnienia i wysuszenia. ...więc te skutki uboczne mogą wyjsc dopiero po jakimś czasie.Słychac o tym,że kosmetyki z parafiną maja być wycofywane...z czasem pewnie tak będzie
A najbardziej o palpitacje serca przyprawia mnie widok jak mamy kupuja swoim maluchom oliwki dla dzieci,zawierające praktycznie tylko parafine...Jonsony,Bambin o.
Własnie,poczytajcie recenzje tych oliwek na KWC...cześć z nich jest bardzo typowych...ktos jej uzywa po kapieli...najpierw zachwyc,cud,miód...a po jakims czasie zaczynaja sie poważne problemy ze skórą,,,przesuszenie,egze ma....
Co do tego kremu ander 20....chyba nie będzie dobry,Koleżance nie tyle jest potrzebne nawilżanie co uzupełnienie naskóra o lipidy,ceramidy...a tego w kremach młodzieżowych nie ma.... Co do Ziajki ,z tego co pamiętam Masło Kakaowe z koenzymem Q10 nowa lekka wersja jest bezpieczna,może by też podpasowała violceeeeeeee.

No i chyba wyszła mi bokiem ta parafina.. Od dwóch dni mam nieznanego pochodzenia krostki i czerwoności na policzkach. Może to przez zbliżający się @, może ze stresu... ale teraz dopiero zaczęłam się bać, że może to kwestia kremu.. Możliwe?:cry :
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:57   #4733
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez tuhla Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie mi proszę!
Na co dzień używam ColorStay jestem z niego zadowolona niestety na zdjęciach daje efekt bladej twarzy, gdzieś słyszałam ze podkłady z SPF właśnie tak się zachowują ale nigdzie nie znalazłam na ten temat informacji. Czy tak rzeczywiście jest?
Szukam zatem podkładu:
-dobrze kryjącego
-nieścierającego się
-bez SPF
-do cery tłustej
Najlepszy były podobny do ColorStay tylko bez SPF możecie coś polecić???

Słyszałam, że dobry (podobny do Revlona Colorstay) jest Piere Rene Skin Balance. Problem jest taki, że mają dosyć ciemną gamę kolorystyczną. Kupiłam go, ale nie testowałam. Oddałam mamie, bo dla mnie odcień "porcelain" (najjaśniejszy) był za ciemny. Czytałam jednak pozytywne opinie na jego temat.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
a jakiej firmy podklad uzywasz? a jakiej kamuflarz?
Kamuflaż Kryolanu, a podkłady w sumie różne testuję. Obecnie mam Rimmela.
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 10:15   #4734
Siganda
Raczkowanie
 
Avatar Siganda
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 239
GG do Siganda
Dot.: Który podkład wybrać?

Witam.
Zamierzam zakupić podkład
Revlon, ColorStay



kolor mam już dobrany - na pewno idealnie pasuje mi odcień 150 Buff bo kiedyś miałam okazję go wypróbować.


Niestety nie wiem jaki powinnam wybrać
Ten do cery tłustej i mieszanej czy suchej i normalnej


Niestety nie mam możliwości wypróbowania na żywo
więc zwracam się z pomocą.


Mam cerę problematyczną i nie chciałabym żeby podkład podkreślał suche skórki czy strupki na twarzy (wiecie o co mi chodzi)


Który więc będzie lepszy?
Siganda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 21:12   #4735
ototlumaczenie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ja uzywam artdeco pudru i fluidu sa extra jestem bardzo zadowolona
ototlumaczenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 21:34   #4736
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny moze ktoras z was stosowala podklad REVLON PHOTO READY ?? moglaby sie podzielic wrazeniami,spostrzezeniam i na jego temat ?do jakiej skory najlepiej nadaje sie,jaki z odcieniami
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 10:04   #4737
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

a czytałaś KWC? bo tak dziewczyny pisały dużo o tym wszystkim, o co pytasz o konsystencji, o tym do jakiej skóry się nadaje itd

osobiście go nie używałam bo się obawiam, że szybko zacznie mi się skóra błyszczeć
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 13:18   #4738
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny, prosze Was, czy mogłybyscie polecic mi jakies podkłady ktorych odcień wpada w zielony? mam taki dziwny kolor skory, że kazdy podkład ktory do tej pory kupowałam odznaczał sie od mojej szyi i reszty ciała

mój kolor skory jest mniej wiecej taki, tylko delikatnie jaśniejszy : http://www34.zippyshare.com/v/26660261/file.html

Edytowane przez zbuntowana20
Czas edycji: 2013-02-27 o 13:21
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 14:17   #4739
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prosze Was, czy mogłybyscie polecic mi jakies podkłady ktorych odcień wpada w zielony? mam taki dziwny kolor skory, że kazdy podkład ktory do tej pory kupowałam odznaczał sie od mojej szyi i reszty ciała

mój kolor skory jest mniej wiecej taki, tylko delikatnie jaśniejszy : http://www34.zippyshare.com/v/26660261/file.html
...
masz oliwkową skórę w takim razie...najbardziej oliwkowe odcienie jakie mi wpadły w ręce to były te z firmy KETT,niestety trzeba kupowac za granicą,pewnie seria profesionalna Maca też cos ma podobnego...bardzo trudno trafić takie odcienie.Możesz poszukac tez w podkładach mineralnych jesli lubisz taką formułe. Poprzeglądaj sobie jeszcze filmiki tej dziewczyny,ona''słynie'' ze swojej oliwkowej cery http://www.youtube.com/user/megilounge/videos?view=0
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-02-27 o 14:38
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 14:58   #4740
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Moja mama ma Sorayę w fioletowej buteleczce i kolor nr 3 ma właśnie taki oliwkowaty odcień.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.