Spotkania Wielkopolanek :) odc.3 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-17, 15:29   #2731
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Moniu a co pysznego robisz dla znajomych?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 15:42   #2732
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Moniu a co pysznego robisz dla znajomych?
Naleśniki z pieczarkami i sosem czosnkowym + sałatka
Nic wyszukanego ale bardzo dobre
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 17:12   #2733
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Aniu, to ja jeszcze Ciebie tak podpytam odnośnie tego dentysty. Pamiętam, że go bardzo chwaliłaś i chciałabym się do niego wybrać. Mogłabyś mi powiedzieć, czy długo czeka się na wizytę u niego, no i za jakimi kosztami muszę się liczyć
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 19:52   #2734
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Babesso co do terminow to tak na pewno ponad tydzien, poltora tygodnia. trzeba zadzwonic do nich i zapytac o pierwszy wolny termin. ja juz mam umowiona swoja i synia wizyte na 30 sierpnia. natomiast co do kosztow to np. plombowanie jest od 120-150 zl (nie pamietam dokladnie). za czyszczenie i piaskowanie zaplacilam 200 zl. kanalowe leczenie jest pod mikroskopem na jednej wizycie i wykonuje je ten lekarz, do ktorego ja chodze. natomiast normalne leczenie kanalowe u innej pani stomatolog (tez w tej klinice) jest tansze, gdyz ona robi to w tradycyjny sposob.

Moniu mniam, mniam .

Ewa i jak w pracy?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 21:07   #2735
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Camilla udanego urlopu !!!

a ja nie pojechałam do Pragi, musiałam oddac auto do naprawy po tej stłuczce i okazało się, ze trzeba jeszcze coś zrobić i jeszcze coś i w ten sposób jak dostałam kosztyrys to zdecydowałam, że mój budżet może tego nie wytrzymać (naprawy i Pragi).

Ale siedzę u rodziców, odpoczęłam, zobaczyłam się z dawno niewidzianymi znajomymi, wyspałam, naładowałam, jutro jadę do Wrocka

i muszę powiedzieć, że pierwszy raz zdarza mi się tęsknić za Poznaniem

buziaki

ps. Monia - mmmmniam
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 00:07   #2736
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Roxana, fajnie że wypoczęłaś chyba tęsknisz ale nie tylko za Poznaniem?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 08:59   #2737
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Ewa a pamietam jak na spotkaniu zachwalalas kurierow . no wlasnie, co takiego wywinal ten facet?
To włąsnie ten sam kurier którego chwaiłiam
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
A co Ci zrobił ten kurier że tak się wściekłaś? Oj, takiej Cię jeszcze nie widziałam
Swoją drogą pewnie już był na dywaniku i i jakiś menedżer u nich na górze musiał zareagować i dzwonił z przeprosinami w sumie dobrze o nich świadczy.
Nie chciałam aby mi instalowali program do wypełniania listów przewozowych. Pomijając fakt, ze u nas administrator sieci by na coś takiego nie pozwolil to dołożyło by mi tym samym pracy bo kazdą zaadresowaną juz przesyłkę którą dostaję do wysyłki musiala bym sama jeszcze raz wklepywac w komputer, wpisywac adres w kilka miejsc i rubryk. Mamy maksymalnie 5 kopert w tygodniu więc nie jest to uciazliwe dla kuriera, poza tym ja moge na taki program sie zgadzac ale nie musze. Zdziwiło mnie, ze facet który mi to przez tel oferuje 15 minut gadał mi tekstami typu "no proooooosze panią", wrecz podejrzane to było, pozniej mi powiedzieli ze oni za taka inastalacje kase dostają
Gdy tego samego dnia kurier przyszedł do mnie juz od progi widzialam tą pogarde w spojrzeniu. Doczepił się, ze nie mam numeru tel na przesyłce którą zawsze przyjmował bez tego numeru. Spytałam dlaczego wczesniej przyjmowal a teraz nie to on wyskoczyl z tekstem ze wczesniej chodzil na ustepstwa bo był miły a teraz juz sie zasady zminily. Myslalam ze padne, wszystko przez ten głupi program. Gadał mi ze on wcale nie musi tracic czasu na wypisywanie kwitów i mam je sama wypisywac itp. a to jest jego obowiązek zeby wypełniac listy przewozowe. Sprzeczalismy sie tak z 15 minut, nie był niegrzeczny czy wulgarny ale bezczelny. Wiedział ze jestem zależna od niego i to wykorzystał. W koncu zadzwonil do firmy ktora obsługuje moją firne i łaskawie na ich odpowiedzialność przyjął tą przesyłkę. Wczesniej nie sprawiało mu to żadnych problemów.
Cieżko mi to wszystko opisać, byłam tak zdenerowana, wsciekła i zdziwiona ze facetowi tak odbiło
Miałam wielką satysfakcje jak i z FedExu mnie dzwonili przeprszać. Nawet chcialam powiedziec zeby kurier mnie osobiscie przeprosil, aby on tez się podle poczuł ale stwierdzilam, ze nie warto.


Cytat:
Ewa, winiacz dobra rzecz (szczególnie taki duży jak przyniosłaś do Agi )
Oj taka mała buteleczka

Cytat:
Napisane przez _Roxi Pokaż wiadomość
i muszę powiedzieć, że pierwszy raz zdarza mi się tęsknić za Poznaniem


Roxana jaki wypadek? Cos przegapiłam?

Znów wczoraj przysiedzialam w pracy po godzinach Znów SAP Przestalam się go bać więc może nie będzie tak zle...

O 15 mykam do Lubina na mecz

Miłego weekendu
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 09:48   #2738
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Roxana jaki wypadek? Cos przegapiłam?
wychodzi na to, ze ja tez cos przeoczylam.

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Znów wczoraj przysiedzialam w pracy po godzinach Znów SAP Przestalam się go bać więc może nie będzie tak zle...

Ewa
jak rozpracujesz tego SAP-a to bedzie koniec zostawania po godzinach .

a mi chyba daja o sobie znac tabletki anty. czuje sie fatalnie. okres mam miec za tydzien, a mnie juz teraz boli strasznie dol brzucha (jak przy okresie), ciagnie mnie w nodze, piersi mnie bola, no i glowa. powiedzcie mi Kochane czy takie objawy zwiazane sa z braniem pigulek. biore 6 opakowanie. w tym miesiacu tam mnie wzielo . no i przez to wczorajsze sprzatanie poszlo w odstawke , zatem dzisiaj musze nadrobic choc wcale dobrze sie nie czuje.

spokojnej soboty .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 10:06   #2739
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Jaki wypadek?

Ania, współczuję

Ewa, baw się dobrze na meczu
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 14:18   #2740
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

rany boskie, ilez my mamy rzeczy w tej sypialni .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 21:09   #2741
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Roxana, fajnie że wypoczęłaś chyba tęsknisz ale nie tylko za Poznaniem?

skąd wiesz ? wczoraj jak powiedziałam R.,że się stęskniłam to aż się ucieszył qrcze więc jeszcze bardziej się stęskniłam :P

Evciu walnęła mnie Pani z mojego osiedla jakieś 1.5 mca temu na skrzyżowaniu bułgarskiej z grunwaldzką - kobita mi wjechała w tył a ja w taksówkarza, który stał przede mną. Wqrzyłam się, bo zrobiła to frajersko, 1 skrzyżowanie przed moją firmą i na dodatek spóćźniłam się ok 2 godz na ważne szkoelnie wtedy
w sumie nie wyglądało na duże uszkodzenia, ale naprawa wyszła ok 3 tys - oczywiście z OC tej Pani, ale powychodziły mi też inne rzeczy, bo to nie jest nowe autko
ale już zrobione i śmiga

poza tym byłam dziś we Wro z rodzicami na zakupach zrobiłam genialne zakupy śliczne szpilki skórzane na jesień z Venezii w przecenie, golfik złoty imrpezowy w Mango, koraliki w H&M , 2 golfy (każdy całe 9 pln)+śliczna kiecka+bluzeczka na ramiączkach pod marynarkę w Mango outlet (w sumie za niecałe 80 pln ) i sukienkę, na któa już polowałam w Poznaniu w orsayu, ale nie było rozmiarów, czarna satynowa elegancka bardzo tylko muszę wymienić zamek, bo wszytskie mają felerne :/

jestem przezadowolona, chociaż strzeliłam bankruta właśnie totalnego :P

jescze potrzebuję wranglery i jakiś fajny płaszcz na sezon jesienno-zimowy

Evcia - własnie wczoraj dzwoniła do mnie qmpela czy nie chcę jecahć na mecz, szkoda, ze mnie nie ma w P. bo chętnie bym się wybrała, daj znać jak będzie jakiś ciekawy mecz to chętnie oglądnę, live to zupełnie inaczej niz w tv

poza tym dziś psż poznan jeździł na golęcinie - zaraz lecę spr wyniki - mam nadzieję, że wygrali i będzie dogrywka

ściskam Was !
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 21:12   #2742
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Aniu - ja nigdy nie miałam żadnych dolegliwości zw. z anty, brałam chyba z 4 lata logest i naprawdę było super, teraz od 2 lat stosuję plastry Evra i nie zamienię ich na nic innego choć trochę odczułam 'przestawienie' się z tabletek na plastry, miałam straszne wahania nastrojów ok 2-3 mce, ale jest ok ,(zamieniłam ze wzgl. na kamienie żółciowe, żeby oszczędzić układ pokarmowy ) myślę, że to bardzo indywidualna sprawa każdej z nas
może poproś lekarza o inne tabletki, skoro te mają na Ciebie taki wpływ i bierzesz je już jakiś czas ?
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 08:09   #2743
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Roxi dzieki za informacje . ale zaszalalas na zakupkach . nieprawdaz, ze kobiecie takie zakupy potrafia zrekompensowac nie jedno .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 09:31   #2744
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Wow Roxi, ale zaszalałaś Ja juz się wypłaty doczekać nie mogę

Cytat:
Napisane przez _Roxi Pokaż wiadomość
Evcia - własnie wczoraj dzwoniła do mnie qmpela czy nie chcę jecahć na mecz, szkoda, ze mnie nie ma w P. bo chętnie bym się wybrała, daj znać jak będzie jakiś ciekawy mecz to chętnie oglądnę, live to zupełnie inaczej niz w tv
Polecam Lubin, w sam raz na taki wyjazd z ciekawości. Wczoraj było super (choć nic nie przebije mojego pierwszego wyjazdu do Lubina gdy przegrywając wygraliśmy 5:4 ) i nie obeszło się bez kilku przygód po drodze.

Dziś regenruję siły

Aniu strasznie Ci tego wszystkiego współczuje, ja niecierpie sprzątać a odkąd pracuje to tylko dokładam towaru w pokoju

dla Was.
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 09:57   #2745
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

pewnie, że genialne są takie zakupy

ale stan mojego konta nie wygląda za dobrze teraz a wypłata za 2 tyg ;P

buziaki
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 10:04   #2746
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Roxana, ale zaszalałaś gratuluję udanych zakupów
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 11:50   #2747
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Thumbs down Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Aniu szukałam w necie informacji o tych herbatach co nam tak smakowały i one w ogóle nie są w sprzedazy detalicznej. Tylko dla klientów posiadających działalność gastronomiczną buuu.

Na allegro kilka aukcji ale wybor żaden. Ja chce jaśminową
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 13:41   #2748
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Ewa a wlasnie mialam poszukac info na temat tych herbat, ale mnie wyprzedzilas . no to jak powiem mamie, ze tych herbat nie mozna dostac w sklepach to nie bedzie pocieszona .

wlasnie teraz leci mi krew z kolana, gdyz sie zacielam . Ewa od razu przypomniala mi sie Twoja opowiastka (na ostatnim spotkanku) o tym jak Ty jechalas na weselicho i krew Ci leciala po nogach . ech, my kobiety...
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 18:06   #2749
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
wlasnie teraz leci mi krew z kolana, gdyz sie zacielam . Ewa od razu przypomniala mi sie Twoja opowiastka (na ostatnim spotkanku) o tym jak Ty jechalas na weselicho i krew Ci leciala po nogach . ech, my kobiety...
Tylko sie nie spoć bo będzie szczypało
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-19, 21:35   #2750
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Tylko sie nie spoć bo będzie szczypało
ha ha, nic nie szczypalo .

bylismy (tz i ja) w kinie na filmie z nicolasem cagem pt. "next". nam sie bardzo podobal .

jutro jade szczepic sie przeciwko ospie. to juz druga dawka. i znowu przez 3-5 dni bedzie mnie reka strasznie bolec .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 07:06   #2751
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

no to dzisiaj chmurzyska nad nami. oj bedzie lac . dla mnie poranki i wieczory to juz pachna jesienia.

Moniu a Ty jeszcze nie spisz skoro masz taka mozliwosc ?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 09:55   #2752
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ha ha, nic nie szczypalo .

bylismy (tz i ja) w kinie na filmie z nicolasem cagem pt. "next". nam sie bardzo podobal .

jutro jade szczepic sie przeciwko ospie. to juz druga dawka. i znowu przez 3-5 dni bedzie mnie reka strasznie bolec .
O, też byłam na tym filmie - bardzo fajny

Aniu, mam do Ciebie kolejne pytanie medyczne, bo poruszyłaś temat szczepień przeciw ospie, a ja właśnie o takowym myślę. Nie przechodziłam tej choroby, a teraz synio może ją łatwo złapać i mnie zarazić, a wiadomo, że u dorosłych jest bardzo niebezpieczna. Powiedz mi gdzie się szczepiłaś, w Twojej przychodni, czy gdzie indziej, bo jak zapytałam mojego lekarza w przychodni, to powiedział, że oni nie szczepią i mam pytać w przychodniach dziecięcych
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 10:24   #2753
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Ja miałam ospe tydzien przed komunią i jeszcze cala w strupach w białej sukience szłam I pamietam, że na początku myslalam, ze to ugryzienia komarów tak mi wyskakują Dzieci to jednak mają głupie pomysly.

Siedze w pracy i słucham dzwięków maszyn bo zapomniałam muzyczki zabrać I do tego jestem w białych spodniach, w sam raz na taką pogode
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 10:32   #2754
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Hej Evuś

Siedzę w pracy i zaraz zrobię sobie 3 kawę, bo inaczej zasnę. Nic mi się nie chce, a zaraz musze smigać przez połowę miasta z wnioskami o wydanie znaków akcyzy.
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 11:40   #2755
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Aguś!

Piję 4 herbate i sobie pazury znow zmasakrowalam na pakowaniu paczek Manikiur mi to na 2 dni wystarcza...

Fajnie masz, że sobie czasem po mieście posmigasz, ja cały czas w zamknieciu siedze.

Ale się momentami tropiki robią
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 11:50   #2756
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Moniu a Ty jeszcze nie spisz skoro masz taka mozliwosc ?
Ja nie lubię długo spać najpóźniej wstaję o 8, chyba że dzień wcześniej mamy jakąś imprezę
Dziewczyny, co Wy dzisiaj takie senne
Ewa, Ty to masz wprawę w robieniu swoich paznokci i na pewno nie zajmuje Ci to więcej niż pół godz. Ja sobie dziś kupiłam paski do frencha i będę malować bo bez pasków strasznie krzywo mi wychodzi
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 12:17   #2757
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Czesc dziewczyny!
Wróciłam dzisiaj w nocy znad morza i piekielnie jestem niewyspana, a robota pilna wymagająca skupienia się.
Pobyt udany, pogoda dopisała, opaliłam sie i wypoczełam, chociaz z chęcią zostałabym dłużej
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 13:29   #2758
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

witaj Camillko .

Ewa a Ty jak zwykle na deszczowa pogode zakladasz biale spodnie . ha, i Szczesciara z Ciebie, bo mozesz sluchac muzyki w pracy . ja takich luksusow nie mialam .

Babesso co do szczepionki przeciwko ospie to u mnie bylo tak. mamy tzw. nasza lekarke, do ktorej chodzimy prywatnie. leczy cala, nasza rodzinke (synka, mnie i tz-a). prawda jest taka, ze zaszczepili mnie w przychodni dzieciecej (tam gdzie ta pani doktor pracuje). oczywiscie nie jest to na moim osiedlu. tak czy siak, jest to platna szczepionka i jesli ja wykupisz to musza Ci zrobic szczepienie. najlepiej idz do dzieciecej przychodni tak jak Ci radzono i zapytaj o takie szczepienie. moja szczepionka nazywa sie VARILRIX. trzeba sie szczepic dwa razy; drugi raz minium 6 tygodni od pierwszego szczepienia. koszt jednej szczepionki i tu uwaga.... 160 zl . drozyzna jak diabli .

co do tego, ze chcesz sie zaszczepic to jestem jak najbardziej za . ja sama nie mialam ospy i moj maly zlapal ja w kwietniu tego roku. wierz mi, ze panikowalismy, gdyz ja jeszcze nie zdazylam sie zaszczepic, a synek juz mial ospe. te ponad 3 tygodnie (do takiego czasu moze ujawnic sie choroba) to byly dla mnie wielka niewiadoma i to, ze nie zachorowalam to byl cud. rzadko jest tak, ze jesli dziecko przyniesie do domu ospe to rodzice nie zachoruja (jesli wczesniej nie chorowali). podobno dorosli przechodza o wiele gorzej ospe niz male dzieci. ten okres (ponad 3-tygodniowy) byl dla mnie koszmarny i strasznie stresujacy . i teraz pytanie, po co sie zaszczepilam skoro synek juz mial ospisko. a to dlatego, ze maly chodzi do przedszkola i zawsze moze cos przyniesc (moze byc nosicielem) lub moge zlapac od innych dzieci.

no to tyle na ten temat, ale sie rozpisalam . teraz musze porozmawiac z moja lekarka na temat szczepionki przeciwko swince .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 16:52   #2759
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Witaj Kamila

No, właśnieAniu dla dorosłych ospa jest bardzo niebezpieczna. Znajomy mojego Taty miał 43 stopnie gorączki i na koniec wylądował w szpitalu. U dorosłych może w efekcie wystąpic nawet zapalenie opon mózgowych, zatem wolę wydac te 300 zł i byc spokojniejsza, choć to całkowicie nie chroni przed zachorowaniem, to jeśli nawet się zachoruje ospa ma znacznie lżejszy przebieg. Zatem w tym tygodniu muszę wybrać się do dziecięcej przychodni, planuję to od dawna, tylko zmobilizować się nie mogę, ale teraz nie ma zmiłuj idę i koniec.
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 17:37   #2760
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cześć Kamilka
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.