Spotkania Wielkopolanek :) odc.3 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-28, 18:11   #2851
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Iguś moja fryzjerka jest na urlopie - będzie dopero za 2 tyg., ale dziś byłam tez w tym trendy u kogoś innego (Tomek) i bardzo pozytywnie, więc myślę, że możesz spróbować - tylko to daleko od Ciebie ps.ten Tomek obiecał, że dowie się jeszcze o moją niebieską grzywkę, bo wg niego to jednak da się zrobić
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 18:20   #2852
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Dziewczyny zarezerwowalam stolik w lawendzie na piatek na godzine 20:10 . IIGGAA a Karola30 juz sie okreslila?

Babesso udanego odpoczynku .

co do fryzjerow to jest to ciezki orzech do zgryzienia . ja tez mam chrapke na tego Krzyska z victorii. jednak na razie mam za krotkie wlosy, zeby cokolwiek wymyslil ten czlowiek. moge polecic Krystyne Piasecka, jednak terminy do niej tez sa bardzo odlegle. ja nie farbuje wlosow, wiec nie wiem jak to jest u nich z farbowaniem. atmosfera w tym salonie jest srednia. Marcina z la granda nie lubie. bylam u niego ze 2-3 razy i nie podpasowal mi.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 19:11   #2853
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Pan W. od sobotniej randki tez nie odzywa sie za czesto, a właściwie zauważyłam jedno, jak jest zajęty i w pracy to smsa zadnego, jak konczy jestem zalewana lawiną smsów od niego, wiec najwidoczniej taki z niego typ, że w pracy jest skupiony i tyle. Albo nie spogląda na komórkę, albo nie ma jej przy sobie
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 19:21   #2854
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Pan W. od sobotniej randki tez nie odzywa sie za czesto, a właściwie zauważyłam jedno, jak jest zajęty i w pracy to smsa zadnego, jak konczy jestem zalewana lawiną smsów od niego, wiec najwidoczniej taki z niego typ, że w pracy jest skupiony i tyle. Albo nie spogląda na komórkę, albo nie ma jej przy sobie
przynajmniej się odzywa
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 20:14   #2855
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Roxi, a ten Tomek to na Półwiejskiej w Trendy jest? I jak obcina i kolor, dobrze to robi?
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 05:58   #2856
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Hej hej! Witam!

Ja to ciagle jestem w poszukianiu dobrgo fryzjera bo mimo że fryzjerów w Poznaniu jest cała masa to tych na prawdę dobrych jest tyle że na palcach jednej ręki można policzyć ale ja jeszcze na niego nie trafiłam .
Podobno dziewczyny z wizażu polecają p.Krzysztofa z Victoria Center pracował kiedyś w La Grand i mam ochotę go "wypróbować" . Chcę iść w piątek przed spotkaniem więc już dzisiaj musiałabym się zapisać . Chodzenie do fryzjera chyba bardziej mnie stresuje niż wizyta u dentysty (hm... jego też muszę odwiedzić).
La Grand w okolicach Rynku nie polecam.
Byłam tam 4 razy i z każdym obcinali i farbowali mnie coraz gorzej.
Teraz mam fryzjera we Wrocławiu, płacę o połowę mnie bo ok 200 zł a nie 400 zł i jestem baaaardzo zadowolona. A chodziłam w Le Grand do Martyny N.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 07:53   #2857
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez _Roxi Pokaż wiadomość
przynajmniej się odzywa
Wczoraj ok. 20:00 wysłałam mu smsa pt. "jak mu mija dzień itp." do teraz nie doczekałam się odpowiedzi. Nie wiem,może się mylę, ale wydaje mi się, że jeśli facetowi podoba się jakaś dziewczyna (podobno mu sie spodobałam) i chce kontynuować znajomość (ze spotkania wynikało, ze chce się spotkać następnym razem, powiedział to otwarcie) to chyba przybiera postawę aktywną Czy to ja mam się za nim uganiać Nie chce i nie zamierzam . W dodatku wczoraj jeszcze mnie kumpel zdenerwował, więc mam dzisiaj w pracy na gg opis: "Kobiety są jak Media Markt nie dla idiotów" może zrozumie o co mi chodzi.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 08:15   #2858
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Hej, ja to mam pecha do fryzjerów w Trendy też wolne terminy dopiero od 7 września. Chyba sama się ufarbuję i obetnę .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 08:25   #2859
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Kamila, masz rację jeśli mu zależy powinien się chociaż odzywać ale może wysiadła mu komórka, pracował do późna albo cuś

Iga, fryzjerów w Poznaniu jest od groma więc napewno uda Ci się ufarbować do piątku a jeśli nie to bierz nożyczki i do dzieła
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 08:28   #2860
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Camilla to on niech zabiega o Twoje wzgledy, a nie Ty. ponadto moze w pracy nie moze pisac smsow. ja w pracy to nie mialam czasu odebrac telefonow, a o smsach to juz nie bylo mowy.

IIGGAA tak myslalam, ze z dnia na dzien nie przyjma Cie. w tych "lepszych" salonach zawsze tak jest.

ide sie zbierac, gdyz musze wyzebrac skierowanie dla synka od panstwowej lekarki rodzinnej. znajac zycie, to szlag mnie trafi . czlowiek placi ten pieprzony zus, a i tak musi sie wyklocic o swoje .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 10:05   #2861
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Ok. rozumiem, że w pracy nie może, albo nie ma czasu, no ale po pracy...? jakoś tak mi się wydaje, że chyba jednak nie jest zainteresowany albo to taka wołowa z niego. Ja uważam, ze to facet powinien zabiegać o względy kobiety, ja się nie będe za nim uganiać
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 12:33   #2862
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Hej kobiety, to ja, pracuś

Wczoraj przyszłam do domu i padłam do łóżka, obudziłam się o 21 Umyłam i poszłam dalej spać Praca odbiera mi siły...Dziś tez taki ukrop, ze znów zapomniałam o śniadaniu i głód mi przypomniał dopiero


Co do smsów to szczerze Wam powiem, że chyba tylko my przywiązujemy do tego taką uwage, większość facetów nie. Dla nich brak odp na smsa to nic nadzwyczajnego, widze to nie tylko po moim chłopie ale i po innych. Zwykle "przyjmują do wiadomości" i tyle. Co nie znaczy, że nie mysla albo chcą zasugerować że mają gdzieś Oczywiście nie twierdzę że W. jest taki ale może to jedna z opcji jego braku odzewu. Radze nie przywiązywać do tego takiej wagi.

Pozdrawiam,ciocia dobra rada
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 13:36   #2863
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Niestety rezygnuję z szukania na siłę fryzjera i poczekam cierpliwie z moimi co raz dłuższymi odrostami na wizytę u p.Krzysztofa . Nałożę chyba czapkę na spotkanie w piątek .
Karola30 też przyjdzie .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:31   #2864
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

cześć pracuś

Iga, łączę się z Tobą w bólu jeśli chodzi o włosy już miesiąc temu chciałam je ufarbować ale mój fryzjer powiedział, że na razie mam poczekać przynajmniej miesiąc z farbowaniem, bo muszą mi włosy odpocząć. Ehh, chyba sobie włosy przeszczepię
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 17:12   #2865
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

no to bedziemy 4 na spotkanku .

Ewa a Ty tam ladnie jedz i nie zapominaj o posilkach .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 18:48   #2866
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Igaa - ten tomek to z trendy na katowickiej

Camilla - ja tez tak zawsze podchodziłam, że to facet powinien się uganiać i tak było jakiś czas temu.... a teraz właśnie widzę , że to ja chyba zaczynam i wqrza mnie to, ale znowu wiedząc, że oni są 'kosmitami'nie chcę przegapić czegoś fajnego aaaaaaaa i jak tu się zrozumieć
idę w ten weekend na balety - muszę jakoś odreagować, tym bardziej, że moj współlokator w ten weekend nigdzie nie wyjeżdża i nie mam ochoty się z nim wściekać tutaj
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 20:04   #2867
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

ja juz ide spac . rany, obym w piatek Wam nie spala na spotkaniu .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 08:26   #2868
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Ja wczoraj miałam męczacy dzien w pracy. Byłam sama w sekretariacie i jeszcze przetarg robiłam Gdybym nie ściemniła, ze ide do lekarza to zamiast o 17:00 wyszłabym pewnie po 18:00 A wszystko przez opieszałośc szefa, to ze on ma czas i chce siedzieć dłużej w pracy, nie oznacza, ze ja tez tak mam. W każdym razie pogalopowałam raźnie do chaty, obiad szybki prysznic, chwila odpoczynku, potem szykowanie się i na salse. na salsie byłam padnieta i zmęczona jak nie wiem co. I tak zresztą nie tańczyłam i chyba po raz pierwszy bawiłam się fatalnie, tak że w połowie chciałam wracac do chaty .
Dzisiaj też mam kiepski dzień. Tydzień mam fatalny, znowu pod górkę, jestem zmęczona. Ja chce na urlop!
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 08:59   #2869
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

ja tez jakos psychicznie siadam.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 08:59   #2870
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Kamila trzymaj się dzielnie
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 09:19   #2871
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Dziewczyny co jest z Wami ?! Proszę mi tu nie stękać, nie marudzić tylko głowa do góry, zjeść pyszne ciacho lub batonika osłodzić sobie życie, pójść gdzies odragować i wracać do formy.

Mi też się wiele rzeczy nie chce i na niektóre nie mam siły ale nie będę marudzić bo to nic nie zmieni, a tylko pogorszy mój stan samopoczucia.

Buziaki kochane dla Was wszystkich .

Cieszę się na myśl że jutro się spotkamy .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 11:48   #2872
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Ewa a Ty tam ladnie jedz i nie zapominaj o posilkach .
Jem Aniu jem Tylko czasem jest tak, ze zapominam o tym, ze jestem głodna albo chce mi się siku i przypominam sobie w wtedy, gdy juz z głodu padam albo prawie sikam w majtki Nie mam czasu nawet o tym pomyśleć

Dziś ide z kolezanką na miasto się rozluźnić, na Simpsonów do kina, wydam troche pierwszej wypłaty Reszte muszę odłożyć na wesele. Jutro mam też przymiarkę u krawcowej i się bardzo cieszę.

Wszystko fajnie tylko łeb mi pęka i plecy bola, na okres mi się zbiera
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 13:17   #2873
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Evka rozumiem Cie doskonale, bo ja tez tak często mam w pracy, ze nawał obowiązków nie pozwala mi zjeść śniadania czy iść do wc na siusiu .
dziewczyny zazdroszczę spotkania ehh..
Ja póki co mam zajęcie na najbliższe dni, można powiedzieć ze przyjemne, bo planowanie swojego urlopu . Tylko póki co z przyjaciółką muszę oblecieć pare biur podróży i rozeznać się jakie mają ciekawe propozycje na last minute. Z Europy to w rachubę wchodziłaby Hiszpania, a dokładnie chciałabym to Lloret De Mar, tam się żyje intensywnie i baluje intensywnie, a tego mi potrzeba obecnie . Z poza Europy zostaje Egipt (?), Turcja(?) może Tunezja. W każdym razie chce tam gdzie jest ciepło i coś się dzieje, gdzie naładuje akumulatory i wygrzeje sobie
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:09   #2874
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Przypomnijcie mi proszę adres do "Lawendy" .

Jestem umówiona do fryzjera p.Krzysztofa ale dopiero na za dwa tygodnie na 13 września o boshe jak ja dotrwam z moją łepetyną do tego czasu .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:18   #2875
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Kamcia żadne kraje arabskie! Moze atrakcyjne mają oferty ale tubylcy są nie do znieniesienia! W Grecji może się zrobić taniej bo te pożary mieli
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 15:12   #2876
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Kamcia żadne kraje arabskie! Moze atrakcyjne mają oferty ale tubylcy są nie do znieniesienia! W Grecji może się zrobić taniej bo te pożary mieli
Kumpele, z którymi jade były 3 lata z rzędu w karajch arabskich i jakoś nie narzekały na tubylców . Co do Grecji myślałysmy o niej intensywnie, ale ceny bardzo nas odstraszyły. Chcemy na 2 tyg. jechać, a tam 2 tyg. w średnio fajnym hotelu wychodzi nawet do 1000 zł drożej niż np. w Egipcie w hotelu 4 gwiazdkowym z all incluzive (nie wiem czy dobrze napisałam ). Z Europy jak już Hiszpania, może niekoniecznie kontynentalna. Ehhh...marzy mi się z wysp hiszpańskich Ibiza

EDIT: Iga odrostami się nie przejmuj. Mój kolor włosów pozostawia wiele do życzenia, bo na wierzchu włosy rozjasniły mi się od słońca i mam coś w rodzaju pasemek, a pod spodem ciemne. Brzydko to wygląda. Ale do fryzjera pewnie pójde dopiero po urlopie. Zafarbuje chyba w domu, no chyba, że się skusze na jakieś pasemka lub baleyage
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 16:10   #2877
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Kamcia, zazdroszczę urlopu zobaczysz, odpoczniesz sobie, poimprezujesz i po przyjeździe spojrzysz na wszystko świeżym okiem

Iga, jakbyś zobaczyła moje odrosty to chyba byś uciekła
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 20:42   #2878
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

to jak jutro - tradycyjnie 20 pod Bamberką ?
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 07:33   #2879
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Tak Roxi , tradycyjnie pod Bambeką o 20-tej.

Edytowane przez IIGGAA
Czas edycji: 2007-08-31 o 07:34 Powód: dopisek
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 08:36   #2880
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Kawiarnia Lawenda, ul. Wodna 3/4 . no to dzisiaj spotkanko .

Camilla ja tez odradzam Tunezje, Turcje i Egipt. zostance przy tej Hiszpanii .

Ewa i jak film?

a ja mam w planach, ze od wrzesnia zaczne gdzies chodzic cwiczyc, gdyz tabletki anty daja mi do pieca i cellulit mi sie robi niemilosierny . ponadto czuje, ze w biodrach i udach przybralam . no i nastolatka juz nie jestem . od wrzesnia znowu szukanie pracy przede mna, wiec na sama mysl robi mi sie niedobrze. nienawidze tego robic .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.