Spotkania Wielkopolanek :) odc.3 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-11, 08:44   #3001
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

no wlasnie, kto chetny oprocz Camilli, IIGGII i mnie na spotkanie?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 09:19   #3002
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Iza a może Ty bys była chętna na spotkanie w piątek?

EDIT: Nareszcie zaczęli u nas grzać
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem


Edytowane przez Camilla
Czas edycji: 2007-09-11 o 10:41
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 11:56   #3003
Ktosiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 27
Smile Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Hej dziewczyny....
Niestety ja po sobotnim wypadzie na zakupki podziebiona okropnie jestem,ale nie powiem udaly sie.... Bylam tez na gieldzie ,ogolnie szlo cos wybrac...
Gorzej bylo z mezem jak dowiedzial sie ile z corka wydalysmy... hihihi

Wiecie co... musze Wam powiedziec,ze od wczoraj zazcelam uczyc sie angielskiego,chodze na lekcjie indywidualne i mam nadzieje ,ze cos mi z tego wyjdzie...Ucze sie od podstaw ,nigdy nie mailam tego jezyka... Czy wystarczy mi wytrwalosci..ach...poczek amy zobaczymy...

Nie moge przywyknac,ze juz po lecie ,a ja straszny zmarzluch jestem..pale juz w centralnym bo zimnisko straszne....

Wszystkim choruszkom poprawy zdrowia i pozostalym mimo jesieni goracych nastrojow
Ktosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 12:12   #3004
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Ktosia, powodzenia w nauce wytrwałości życzę bo mnie też się przyda

Wczoraj u rodziców trafiłam na ten nowy Big Brother matko i córko co to wogóle jest Jako że posiadam u siebie tylko trzy programy w tv, nie wiedziałam, że lecą takie kwiatki, normalnie żenada jakieś laski prosto z wiejskiej dyskoteki, faceci w podobnym typie, nie umieją się normalnie wypowiadać. Ja przepraszam ale kto to ogląda?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 12:52   #3005
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Ktosiaaa może przyszłabys na spotkanie 14 w piątek?
ja nowego Big Brothera nie gogladam, szkoda mi na to czasu. To juz wole ksiązke sobie poczytać
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 17:52   #3006
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

może ja się pojawię, ale nie mogę obeicać

ps. 14go mam imieniny

wściekła jestem od samego rana dziś, rano znalazłam pismo dot. tego, że źle auto zaparkowałąm pod blokiem i dostanę mandat, później wqrzył mnie gość od konserwacji bram garażowych, który zablokował mi auto (stanął ok 15 cm za mną) i jeszcze miał ubaw, że poprosiłam go o przestawienie i nie mogę wyjechać - wyjechałam mu z pyszczkiem to sie zamknął i odjechał baran...

teraz okazało się, że T. zapomniał złożyc swojego podpisu na zaświadczeniu o dochodach, jest na Kubie, bedzie dopeiro po 20stym w Poznaniu i muszę czekać z całą procedurą odłączenia mnie od kredytu do jego powrotu a miałam mieć już decyzję do jego powrotu !!!!!!!!
dziewczyny mówię Wam - wściekła jestem jak cholera, bo chcę już działać i szuakć własnej chaty i załatwiać kredyt na siebie i nie mogę przez to :/

zamówiłam ok 10 dni temu na strwaberry 2 zapachy na prezent dla mamy i brata, do dziś nie wysłałi, bo niby kompletują zamówienie, pomoc nie odpowiada - muszę czekać po kilka dni na jakąś odp a od 4 dni nie mam żadnego feedbacku
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa help bo mnie trafi !!!!!
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 18:19   #3007
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość

Wczoraj u rodziców trafiłam na ten nowy Big Brother matko i córko co to wogóle jest Jako że posiadam u siebie tylko trzy programy w tv, nie wiedziałam, że lecą takie kwiatki, normalnie żenada jakieś laski prosto z wiejskiej dyskoteki, faceci w podobnym typie, nie umieją się normalnie wypowiadać. Ja przepraszam ale kto to ogląda?
BB można komentować jednym słowem-masakra.

Roxi dziwne,że tak długo czekasz Ja zamawiałam w piątek 31ego, we wtorek wysłali i dziś w Polsce było
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 19:59   #3008
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
BB można komentować jednym słowem-masakra.

Roxi dziwne,że tak długo czekasz Ja zamawiałam w piątek 31ego, we wtorek wysłali i dziś w Polsce było
a dlaczego ja nic nie wiem, że Ty zamawiasz coś z Truskawy

Roxi, nie denerwuj się
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 20:16   #3009
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

nie wiem, dlaczego tak długo ostatnio jak zamawiałam to też w ciągu tygodnia była paczka u mnie w domu, niby kompletowali zamówienie - nie bylo ktoregoś zapachu, teraz jak piszę z prośbą o potwierdzenie statusu zamówienia to nie mam odp żadnej, jak nie odp do czw to zadzwonię na infolinię
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 08:00   #3010
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Zdezertowałam dzisiaj i nie poszłam do pracy . A tak serio mam tak duszący kaszel że dzisiaj rano matka zabroniła mi isc do pracy i wygnała do lekarza. Wizyte mam na 10:50 dopiero, ale do piątku chce wziąśc L4, no co tez mi sie troche odpoczynku nalezy, zwłaszcza, że ostatnio w ogóle sie nie oszczedzałam (tak strasznie nie lubie siedziec na tyłku i nic nie robic ) . Tak wiec pospie sobie dłuzej i wypoczne mam nadzieje. Niestety dzisiaj na salse nie ide, ale cos za cos, musze byc w końcu zdrowa, jesli chce na urlop leciec . Roxi tak na marginesie, to zazdroszcze T. ze jest na Kubie, tak strasznie chciałabym tam kiedys poleciec
Do piatku i do naszego spotkania mysle ze wyzdrowieje, w kazdym razie zrobie wszystko zeby na nie pójsc
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 08:18   #3011
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Kamila, dobrze że nie poszłaś do pracy zdrowie najważniejsze
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 08:43   #3012
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Witajcie. Ja w końcu mam kompa i kontakt z Wami . Ja też chora ale w innym miejscu (problemy z siusianiem).

Co do BB widziałm tylko kawałek i twierdzę że szkoda kasy na takie popierniczone programy, Taniec z Gwiazdami też daremny i naciągany dobrze że to ostatnia edycja .

AniuA i co postanowiłaś zaryzykować i umówić się do Klejewskiego???

Camillko szybkiego powrotu do zdrowia .

Roxi przyjdź koniecznie na spotkanie chociarz tylko po to byśmy mogły Ci życzenia osobiście złożyć no i tę Twoją grzywkę zobaczyć .

Ktosiaaa, Izaluka i inne nowe wizażanki na naszym wątku zapraszamy w piątek 14 września (piątek) o 20:00 spotykamy się pod Bamberką (za ratuszem).
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 09:12   #3013
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

jeszcze nie wybralam ginekologa .

IIGGAA a skad Ci sie wziely te dolegliwosci? obwialo Cie?

to dokad idziemy Dziewczyny? jakies preferencje? a Karola30 przyjdzie?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 10:35   #3014
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Ja bym była za Lawendą. Byłam tam w poniedziałek z kumplem na kawie. A właściwie to zamówiłam szarlotke na gorąco (średnio mi smakowała) i koktail egzotyczny, pyyycha był Najbardziej rozbawiła mnie reakcja kumpla jak tam weszliśmy. Same baby i taki gwar jak na targu. Hehe Ale usiedliśmy przy tym stoliku, przy którym siedziałysmy jak byłysmy po raz pierwszy i mogliśmy swobodnie pogadać . Podobało mu się tam, co mnie cieszyło
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 11:02   #3015
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Camilla i co po wizycie u lekarza?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 11:51   #3016
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

hejka.
no to i ja się dołączę do chorych dostałam swoje pierwsze L4 siedzę w domku i nadrabiam zaległości.
Jedynie na 15idę na jazdy, mam nadzieję, że moje charkanie mi nie przeszkodzi bez pracy mogę się obejść ale nie zrezygnuję tak łatwo z jeżdżenia
Co do spotkania, to jeśli w sobotę nie wcisną zebrania, to może się przyczłapię
masiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 14:17   #3017
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
a dlaczego ja nic nie wiem, że Ty zamawiasz coś z Truskawy
Chciałaś coś? Ja zamawiam ostatnio ciągle-szkoda tylko,że nie dla siebie

Cytat:
Napisane przez _Roxi Pokaż wiadomość
nie wiem, dlaczego tak długo ostatnio jak zamawiałam to też w ciągu tygodnia była paczka u mnie w domu, niby kompletowali zamówienie - nie bylo ktoregoś zapachu, teraz jak piszę z prośbą o potwierdzenie statusu zamówienia to nie mam odp żadnej, jak nie odp do czw to zadzwonię na infolinię
Ale dziwnie Może spróbuj z innego adresu mailowego napisać U mnie to podziałało
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 14:35   #3018
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Nati, wiesz że nawet jakbym nie chciała to i tak jakiś okaz na pewno wpadł by mi w oko
Nie dla siebie? a to rzeczywiście szkoda
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 14:57   #3019
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Camilla i co po wizycie u lekarza?
Zapalenie gardła i niewielkie szmery w oskrzelach Mam zwolnienie do piątku, chociaż lekarka mi proponowała do połowy przyszłego tygodnia. Niestety nie moge sobie pozwolic na dłuższe zwolnienie. Te 3 dni łącznie w weekendem mysle ze wystarczą . W każdym razie jakbym dalje tak sobie folgowała to mogłabym się nabawić zapalenia płuc Z piątkowego spotkania nie chce zrezygnować
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 23:13   #3020
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

kurować się laski

Nati - wciąż nie mam żadnej odp z truskawy :/

qrde nie wiem co z tym pt, bo dziś niespodziewanie nawiązałam miła znajomośc i facet mnie zaprosił na kawe na 20 w pt albo go przesunę na później albo nie przyjdę, jeszcze nie wiem

jutro się przeprowadzam do nowego biura, obok R. będę teraz pracować nie weim czy to dobrze czy to źle, się okaże, jak powróci z urlopu

buziaki
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 07:46   #3021
Ktosiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 27
Smile Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Czesc dziewczyny...

Ten Big Brother to naprawde jakas maskara...Wczoraj wlaczylam Tv na chwilke i ajjj szkoda w ogole na to czasu....

Camila bardzo chetnie spotkam sie z Wami,ale nastepnym razem...W niedziele sprzedalamn autko i jeszcze nie mam nowego...Moze na 21 byloby juz ,ale to jeszcze nic pewnego. Mam do was jaies 100 km wiec pociag odpada i autobus tez sa z przesiadka i nie pasuje w godzinach wieczornych powrot. Nastepnym razem jestem na bank


Roxi ... Czasem tak bywa,ze wszystko co zle to sie zbiega... Glowa do gory dasz rade... za jakis czas bedziesz sie z tego smiac..wypij jakas pyszna czekolade na goroca ,albo zjedz inne pysznosci i pomysl jak bedzie ,gdzy sie ze wszystkim uporasz..


Teraz zmykam popracowac,ale zerkne jeszcze...

Pozdrowionka
Ktosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 08:05   #3022
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Hej kobiety! To ja, wrak

Nie mam siły bo ciągle pracuje Po weselu tak sobie a moje sukienki to jedna wielka katastrofa bo się porozpruwały Szczegóły podam na spokaniu w piątek bo się zjawię


Buziaki dla Was!

Wracam do pracy
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 09:03   #3023
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Ewa biedactwo jak będziesz miała chwilę to proszę napisz coś więcej tutaj (o sukienkach i weselu) dla tych co się nie zjawią na spotkaniu (czyt. np. dla mnie )
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 09:39   #3024
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Hej kobiety! To ja, wrak

Nie mam siły bo ciągle pracuje Po weselu tak sobie a moje sukienki to jedna wielka katastrofa bo się porozpruwały Szczegóły podam na spokaniu w piątek bo się zjawię


Buziaki dla Was!

Wracam do pracy
Evuś, biedactow Ty nasze, opowiedz coś więcej tu, bo mnie w piątek też nie będzie

Jestem chora, a w sobotę wesele Tak mi się nie chce jechać, że szkoda gadać. To jakiś kuzyn Dominika, którego raz w życiu widziałam, generalnie "uwielbiam" takie akcje. Jedyne co mnie cieszy, to sukienka, bo Mama uszyła mi piękną

Poza tym jesteśmy na etapie zmiany opiekunki. W poniedziałek przychodzi nowa, tym razem postawiliśmy na osobę starszą - Pani ma 56 lat, ale mnóstwo energi i wydaje się bardzo sympatyczna. Mam nadzieje, że będzie ok, ale na razie jestem pełna obaw. W końcu to zupenie obca osoba w domu, na dodatek ma się zajmowacć naszym największym skarbem.

Bawcie się dobrze w piątek,buziale dla Was wszystkich
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 09:41   #3025
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

no to jutro beda :

Camilla
Evka
IIGGAA
ja
Roxi?


to w koncu gdzie idziemy, bo stolik trzeba zarezerwowac. to juz jutro nasze spotkanko .

Ewa
jak bedziesz miec jakies fotki ze slubu i weselicha to przynies na spotkanie .

Ktosiaaa no to lapie za slowo z tym nastepnym spotkankiem .

Babesso szkoda, ze Ciebie nie bedzie . to jednak zmieniacie opiekunke. tamtej zachowanie jak widac nie dawalo Ci spokoju. wspolczuje Ci, ze musisz po raz kolejny przechodzic przez te sprawy zwiazane z nianiami .

no i Kobietki kurujcie sie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 09:51   #3026
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Hej Aga Ty też jesteś chora? kuruj się dobrze
Jeśli Ci się uda wklej swoja sukienkę, bo jestem jej bardzo ciekawa (z tego co opowiadałaś musi być super)
Aga, poprzednia opiekunka Kubusia się nie sprawdziła?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 09:55   #3027
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Jejku Eva jak to się sukienki "porozpruwały" To co to za krawcowa je szyła Trza będzie reklamować i powiedzieć coś do słuchu. 3maj się i nie przepracowuj, bo skończysz tak jak ja, chora, wyczerpana na L4

A ja dzisiaj wypisywałam telegram ślubny do kumpeli (przyjaciółki Tomka), która w sobote wychodzi za mąż w Chodzieży. Z jednej strony chciałam na ten ślub pojechać, ale z drugiej strony włączyłam swój egoizm emocjonalny, nie mam ochoty widzieć Tomka z jego nową On i z nią na pewno zostali na wesele zaproszeni. I pomyśleć, że to ja z nim miałam iść, miałam kumpele pomalować do ślubu. Tyle mieliśmy planów związanych z tym ślubem, tyle śmiechu i w ogóle. Ehhh...wspomnienia..i małego dołka załapałam
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 10:10   #3028
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Aga nowa opiekunka? A co z ta młodą? Jak tej nie będziesz dawac torebek to ja chętnie przygarne

Tez ide w sobote na kolejne wesele Jako osoba towarzyszaca kolegi, znać tam będę tylko jego rodzine ale się nie martwie bo ich nastawienie jest podobne do mojego - jak najwcześniej do domu

Będe reklamować te sukienki, w przyszłym tygodniu jade do krawcowej. Nie wiem z czego to wynika ale z mamy i ciotki sukienkami nic się nie działo a bardziej szalały

Zdjęc nie będę jeszcze miec bo brat z bratową pojechali nad morze a w sumie ich aparatem niewiele sie robiło. Pstrykali goście a te od fotografa głownego to nie mam pojęcia kiedy będa, wiem że film dopiero przed Bożym Narodzeniem


Detale z wesela tym, których nie będzie skrobne na PM.

Kamcia kuruj się i nie dołuj
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 10:12   #3029
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Kamcia, jaki dół? zabraniam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 10:36   #3030
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.3

Camilla zaden dol . zrob sobie cieplej herbatki, wskocz pod koc, poczytaj dobra ksiazke i odpocznij, a jutro pogaduchy nas czekaja .

no to w koncu Lawenda ?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.