Prześwity - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-15, 17:24   #1
Krystyan
Przyczajenie
 
Avatar Krystyan
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Exclamation

Prześwity


Zawsze miałem zadkie i cienkie włosy, i jakby jeszcze tego było mało dochodzi wysokie czoło. A więc postanowiłem zapuścić włosy.
Wszystko było w miare ( nie moge powiedzieć że idealnie), dłuższe włosy sie bardziej układały, ale tylko pod warunkiem, że umyje je z rana(co wiąże siie z szybkim przetłuszczaniem).
Kłopoty zaczeły sie po farbowaniu (z jasnego brązu na granatową czerń)
włosy się przeżadziły i strasznie wypadają, widać takie jakby łyse plamy -moze to wina jasnych odrostów (mam dop 16 lat)
ostatnio je podciełem ale to tylko pogorszyło sprawe, nadal są zniszczone .(przyznam sie ze nie tylko przez farbe , ale i przez suszarke i prostownice )
Zaczynam kariere w modelingu i to jest bardzo duża przeszkoda

Błagam o pomoc
Jak wzmocnić włosy?
Jakich Preparatów używać?
Farbować odrosty??
CZy może dekoloryzacja??
Lub jakieś inne rady...
Prosze o konkretne nazwy leków i szmponow...

Zdesperowany Krystian
Krystyan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 17:39   #2
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Prześwity

Cytat:
Napisane przez Krystyan Pokaż wiadomość
Zawsze miałem zadkie i cienkie włosy, i jakby jeszcze tego było mało dochodzi wysokie czoło. A więc postanowiłem zapuścić włosy.
Wszystko było w miare ( nie moge powiedzieć że idealnie), dłuższe włosy sie bardziej układały, ale tylko pod warunkiem, że umyje je z rana(co wiąże siie z szybkim przetłuszczaniem).
Kłopoty zaczeły sie po farbowaniu (z jasnego brązu na granatową czerń)
włosy się przeżadziły i strasznie wypadają, widać takie jakby łyse plamy -moze to wina jasnych odrostów (mam dop 16 lat)
ostatnio je podciełem ale to tylko pogorszyło sprawe, nadal są zniszczone .(przyznam sie ze nie tylko przez farbe , ale i przez suszarke i prostownice )
Zaczynam kariere w modelingu i to jest bardzo duża przeszkoda

Błagam o pomoc
Jak wzmocnić włosy?
Jakich Preparatów używać?
Farbować odrosty??
CZy może dekoloryzacja??
Lub jakieś inne rady...
Prosze o konkretne nazwy leków i szmponow...

Zdesperowany Krystian
Jeli utrata włosów jest tak intensywna, konieczna jest wizyta u dermatologa. Dodatkowo radzę odstawić prostownicę i suszarkę, oraz wszelkiego rodzaju chemikalia.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 17:44   #3
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Prześwity

Uszkodzenie mieszków włosowych w tak młodym wieku, nie wróży niczego dobrego na późniejsze lata. Czasmi włosy już nie odrastają.
Dermatolon na pewno poradzi Ci ścięcie włosów na krótko, oraz przepisze płyny do wcierania w skórę głowy.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 20:28   #4
Krystyan
Przyczajenie
 
Avatar Krystyan
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: Prześwity

czy AŻ tak intensywnie to nie jestem w stanie powiedzieć nie znam sie na tym, dzisiaj z rana jak liczyłem , było ich 21, prostownice suszarke i chemikalia jestem w stanie odstawić , ale nie moge ich ściąć , to by był koniec mojego życia towarzyskiego ,one są (a raczej to co po nich zostało) moim logiem
kokuryu dzięki za chęci , ale ścięcie jest wykluczone
Krystyan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 21:01   #5
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Prześwity

Cytat:
Napisane przez Krystyan Pokaż wiadomość
czy AŻ tak intensywnie to nie jestem w stanie powiedzieć nie znam sie na tym, dzisiaj z rana jak liczyłem , było ich 21, prostownice suszarke i chemikalia jestem w stanie odstawić , ale nie moge ich ściąć , to by był koniec mojego życia towarzyskiego ,one są (a raczej to co po nich zostało) moim logiem
kokuryu dzięki za chęci , ale ścięcie jest wykluczone
Norma to od 50 do 100 włosów dziennie.
Jeśli zetniesz włosy na krócej, dasz im odpocząć, dzięki czemu będą rosły zdrowsze i będzie ich więcej.
Współczuję życia towarzyskiego opartego na włosach. Za parę lat się przekonasz, że tego typu kontakty towarzyskie są nic nie warte.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 08:30   #6
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Prześwity

Tak jak napisala moja poprzedniczka, do 100 wypadających włosów dziennie to norma - stare wypadają by na ich miejsce mogły wyrosnąć nowe.
Jakie włosy ma Twój tata i dziadkowie? Warto o zaobserwować - jesli oni nie mają problemu z łysieniem to Ty prawdopodobnie też nie będziesz miał. U mężczyzn łysienie androgenowe jest dziedziczne i ma je mniej więcej połowa facetów. Ale Ty raczej jesteś jeszcze za młody żeby tego doświadczać - z literatury i obserwacji znajomych i braci wiem, że to sie przejawia ok. 20-tki....

Osobiście nie uważam żeby prostownica powodowala wypadanie włosów - może niszczyć łodygę włosa ale nie cebulki. A może tapirujesz wlosy?
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 12:23   #7
Cyzia
Raczkowanie
 
Avatar Cyzia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Luboń
Wiadomości: 52
GG do Cyzia
Smile Dot.: Prześwity

narazie daj im spokoj z suszarka; prostownica; farbowaniem; lakierem; zelem i wszystkimi rzeczami ktore moge je niszczyc.... radze stosowac naturalne metody zeby przywrocic im dobry stan a o tym jest bardzo fajny artykul https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=188208
Cyzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 16:06   #8
Krystyan
Przyczajenie
 
Avatar Krystyan
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: Prześwity

no mój tatko i jego ojciec mają włosy do tej pory , moze siwe , ale na całej głowie ale dzadek od strony mamy w wieku 25 lat miał włosy juz tylko po bokach :/
kolejna sprawa - włosów nie tapiruje njak coś to przetrząsam ręką i spryskuje lakierem no to mi wypada yak koło 40 bo po porannym myciu i po wieczornym , a dzisiaj było ich tylko 7 bo spłukałem wlosy zimną wodą i wysuszyłem zimnym powietrzem, ale to nie zmienia faktow ze prześwity są...
zwłaszcza przy "wicherku"

dzięki za rady i spostrzezenia, troche mnie uspokoiłyście
__________________
Please do not feed the models!
Krystyan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 20:30   #9
Mleczna Czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 77
GG do Mleczna Czekolada
Dot.: Prześwity

A dla mnie to jest dziwne, że facet używa takich instrumentów. Rozumiem, że może się martwić, że łysieje i tak dalej. Ale żeby bawić się włosami jak dziewczyna? W sumie to są gusta i guściki. Nie wnikam.
A Tobie Młody, życzę udanej kariery w modelingu i pięknych gęstych zdrowych włosów co by się żadnej prostownicy ani suszarce zniszczyć nie dały
Mleczna Czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 21:40   #10
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Prześwity

U mnie włosy wypadają wiosną i jesienią i mi pomaga lek homeopatyczny thallium dagomed 47 (bez recepty).Może Tobie też pomoże . Pozdrawiam.
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 22:09   #11
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Prześwity

krystian miał problem w maju a mamy listopad mleczna czekolada, dziwie ci sie ze tobie to przeszkadza albo dziwi ze facet uzywa roznych kosmetykow.
mnie przeszkadza jak facet nie uzywa zadnych

moze problem z przeswitami u ciebie krystian wynikal z odrostow? tez jak farbowalam na czarno to sie czulam lysa jak mialam odrosty jasniejsze
ciekawa jestem jak rozwiazales problem, pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.