"Dobra pensja" "dobra praca" - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-10, 09:41   #451
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Wcześniej pisałam o zawodach typu lekarz, co jest dość przewidywane. Chciałam dodać, że osoby, które profesjonalnie zajmują się grami komputerowymi, streamerzy, vlogerzy, gracze też mają góry pieniędzy. Tylko trzeba się wybić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 14:30   #452
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Ja bym chciala zarabiac tyle, zeby mnie było stać na ładny dom z ogrodem, gosposie, sprzataczke, dobry samochód, no i przede wszystkim na podróże dookoła świata, bo siedzenie na dupie w jednym mieście jest dołujące.
No i oczywiście żeby mnie było stać na 2-3 dzieci i ich odpowiedni rozwój.

Ktoś się orientuje ile trzeba zarabiac żeby żyć na takim poziomie?
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 15:04   #453
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
no widzisz ja tez tak uwazam,
dziewczyny uwazaja,ze srednia klase jest jak w krajach bogatszych ale dla mnie trzeba by jednak popatrzec na specyfike naszego kraju,

tak czy siak to tylko kwestia definicji i nic nam tutaj nie wnosi do dyskusji bo wniosek jest i tak taki sam- ze wiekszosci polskich rodzin nie stac na to mieszkanie za gotowke
A jak dla mnie wniosek jest taki, że niektorzy ludzie nie znaja pojęć i stąd wiele biednych ludzi łudzi się, że należą do klasy średniej.
Dla prawdziwej klasy średniej kupno mieszkania za gotówkę po 50 roku zycia, bo o takich ludziach była mowa (czyli po jakichś 25-30 latach pracy i to jeszcze mowimy o małżenstwach i wspolnym zakupie) to żaden wyczyn

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Ja bym chciala zarabiac tyle, zeby mnie było stać na ładny dom z ogrodem, gosposie, sprzataczke, dobry samochód, no i przede wszystkim na podróże dookoła świata, bo siedzenie na dupie w jednym mieście jest dołujące.
No i oczywiście żeby mnie było stać na 2-3 dzieci i ich odpowiedni rozwój.

Ktoś się orientuje ile trzeba zarabiac żeby żyć na takim poziomie?
Przecież to wszystko zależy od tego jak się gospodaruje pieniędzmi
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 15:13   #454
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Zależy czy ta gosposia i sprzątaczka to na lewo czy na umowę i czy pelnoetatowo czy nie

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 17:11   #455
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Gosposia a właściwie kucharka to na pełen etat, stała pensja. Ale w sumie to gosposie się sprzątaniem na bierzaco też chyba zajmują?
Jeżeli nie, to sprzataczke wystarczy raz na tydzień zaprosić na generalne sprzątanie, na czarno biorą za to jakies 80 zł za godzinę, więc nie ma tragedii.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
A jak dla mnie wniosek jest taki, że niektorzy ludzie nie znaja pojęć i stąd wiele biednych ludzi łudzi się, że należą do klasy średniej.
Dla prawdziwej klasy średniej kupno mieszkania za gotówkę po 50 roku zycia, bo o takich ludziach była mowa (czyli po jakichś 25-30 latach pracy i to jeszcze mowimy o małżenstwach i wspolnym zakupie) to żaden wyczyn



Przecież to wszystko zależy od tego jak się gospodaruje pieniędzmi
Jestem osobą dosyć oszczędna, zwracam uwagę na to co kupuję, staram się planować wydatki
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 18:47   #456
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja znam akurat przykład mieszkania 50mkw na Białołęce (na której w 2008 roku nic nie było, tylko pola),
Że co? Mieszkałam w tym okresie na Białołęce i było mnóstwo osiedli, sklepów, dzielnica już się wtedy intensywnie rozbudowywała, na pewno nie były tam tylko pola. Chciałabym, żeby tak było, bo nie stałabym wtedy w tak ogromnych korkach
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 18:56   #457
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Że co? Mieszkałam w tym okresie na Białołęce i było mnóstwo osiedli, sklepów, dzielnica już się wtedy intensywnie rozbudowywała, na pewno nie były tam tylko pola. Chciałabym, żeby tak było, bo nie stałabym wtedy w tak ogromnych korkach
Białołęka jest duża, to były obżerza, gdzie dopiero zaczynali wkraczać deweloperzy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-10, 19:00   #458
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Białołęka jest duża, to były obżerza, gdzie dopiero zaczynali wkraczać deweloperzy
A to chyba, że tak Inna sprawa, że nadal są części Białołęki czy Targówka, w których nie kupiłabym mieszkania za żadne pieniądze, bo dojazd ok. 1,5h w jedną stronę do pracy by mnie dobił. Rozwijanie dzielnic - spoko, ale w Warszawie pracę można mieć właściwie wszędzie - centrum, Włochy, Mordor na Mokotowie itp. itd. i kupowanie mieszkania na Białołęce to prawie strzał w stopę, bo daleko jest stamtąd właściwie wszędzie.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 19:00   #459
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
A jak dla mnie wniosek jest taki, że niektorzy ludzie nie znaja pojęć i stąd wiele biednych ludzi łudzi się, że należą do klasy średniej.
Dla prawdziwej klasy średniej kupno mieszkania za gotówkę po 50 roku zycia, bo o takich ludziach była mowa (czyli po jakichś 25-30 latach pracy i to jeszcze mowimy o małżenstwach i wspolnym zakupie) to żaden wyczyn

Przecież to wszystko zależy od tego jak się gospodaruje pieniędzmi
no nie wiem, ja sie szykuje teraz do wziecia kredytu-rata miesieczna to bedzie pomiedzy 2,5-3 k,
dodac oplaty za mieszkanie to juz 4 k,

zakladajac jakas srednia wersje,ze gospodarstwo domowe mialoby 10 k miesiecznie i juz 4 zjada mieszkanie-przy dwojce dzieci pozostale 6 k to 1,5 k na osobe (czyli szalu nie ma, a i pytanie czy wystarczy jak dzieci male i czy wystarczy na zlobek/opeikunke), takze jakbym wydajac 3 k na kredyt miala odkladac jeszcze 3 zeby kiedys dziecku kupic , a przy tym utrzymac ta dwojke dzieci to serio...ciezko by bylo)
Save
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 19:03   #460
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A to chyba, że tak Inna sprawa, że nadal są części Białołęki czy Targówka, w których nie kupiłabym mieszkania za żadne pieniądze, bo dojazd ok. 1,5h w jedną stronę do pracy by mnie dobił. Rozwijanie dzielnic - spoko, ale w Warszawie pracę można mieć właściwie wszędzie - centrum, Włochy, Mordor na Mokotowie itp. itd. i kupowanie mieszkania na Białołęce to prawie strzał w stopę, bo daleko jest stamtąd właściwie wszędzie.
To prawda, ja nawet nie oglądam tam mieszkań, mimo że ceny są super. Znajomemu jako studentowi, w tamtych latach te dojazdy nie przeszkadzały, teraz dopiero zaczyna narzekać
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 19:06   #461
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
To prawda, ja nawet nie oglądam tam mieszkań, mimo że ceny są super. Znajomemu jako studentowi, w tamtych latach te dojazdy nie przeszkadzały, teraz dopiero zaczyna narzekać
Właśnie ja mieszkałam tam jako studentka. Mieszałam na bliskiej Białołęce jako studentka, więc całe szczęście dojazdy miałam najczęściej poza godzinami szczytu, inaczej na pewno nie dałabym tam rady wytrzymać. Obecnie koleżanka mieszka przy pętli Nowodwory, a pracuje przy Domaniewskiej. Dojazd do pracy w godzinach szczytu to ok. 1,5 h w jedną stronę trzema różnymi środkami transportu.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-10, 19:36   #462
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Właśnie ja mieszkałam tam jako studentka. Mieszałam na bliskiej Białołęce jako studentka, więc całe szczęście dojazdy miałam najczęściej poza godzinami szczytu, inaczej na pewno nie dałabym tam rady wytrzymać. Obecnie koleżanka mieszka przy pętli Nowodwory, a pracuje przy Domaniewskiej. Dojazd do pracy w godzinach szczytu to ok. 1,5 h w jedną stronę trzema różnymi środkami transportu.
Też pracuję na Domaniewskiej Dojazdy na Mordor są fatalne, mimo że tramwaj albo autobus jest dosłownie co minutę.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 19:42   #463
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Też pracuję na Domaniewskiej Dojazdy na Mordor są fatalne, mimo że tramwaj albo autobus jest dosłownie co minutę.
Bardzo wielu Warszawiaków tam pracuje, tak samo jak na Włochach. Stąd też szczególnie ryzykownym jest wybieranie skrajnych dzielnic, bo nigdy nie wiadomo, gdzie przyjdzie nam za kilka lat pracować lub też gdzie nasza firma postanowi się przenieść - co się dość często zdarza.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 19:43   #464
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Z rynkiem pracy w Polsce wcale zle teraz nie jest, aktualnie w korporacjach nie ma ludzi całkiem na te entry level pozycje (kolo 2,5 na reke). U mnie w firmie (Kraków) praktycznie każdy zespół czeka w kolejce na zapelnienie takiej pozycji a otwartych rekrutacji ho ho, chetnych malo😉

Dla mnie okolice 7-8 na reke to dobra pensja. Życie na spokojnie juz, jakieś wakacje itp.
Jednak zaznaczam, że nie planuje dzieci, co znacząco obniża moje zapotrzebowanie finansowe.
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 19:50   #465
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Z rynkiem pracy w Polsce wcale zle teraz nie jest, aktualnie w korporacjach nie ma ludzi całkiem na te entry level pozycje (kolo 2,5 na reke). U mnie w firmie (Kraków) praktycznie każdy zespół czeka w kolejce na zapelnienie takiej pozycji a otwartych rekrutacji ho ho, chetnych malo😉
To prawda. Nie tylko w Krakowie.
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 19:52   #466
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Też pracuję na Domaniewskiej Dojazdy na Mordor są fatalne, mimo że tramwaj albo autobus jest dosłownie co minutę.
Co to jest Mordor ?
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 19:55   #467
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Co to jest Mordor ?
Część warszawskiej dzielnicy Mokotowa z mnóstwem biurowców.

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2016-12-10 o 19:58
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 20:25   #468
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Gosposia a właściwie kucharka to na pełen etat, stała pensja. Ale w sumie to gosposie się sprzątaniem na bierzaco też chyba zajmują?
Jeżeli nie, to sprzataczke wystarczy raz na tydzień zaprosić na generalne sprzątanie, na czarno biorą za to jakies 80 zł za godzinę, więc nie ma tragedii.


Ze co? Sprzatniecie gruntowne calego domu to jakies 8h. 1 dzien w tygodniu 4 razy w miesiacu da 2,5k. Zakladajac ta sama stawke w skali miesiaca wyszloby 14k.

Co ja czytam?!

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2016-12-10 o 20:26
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 20:37   #469
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;68485286]

Ze co? Sprzatniecie gruntowne calego domu to jakies 8h. 1 dzien w tygodniu 4 razy w miesiacu da 2,5k. Zakladajac ta sama stawke w skali miesiaca wyszloby 14k.

Co ja czytam?![/QUOTE]

Nie rozumiem , jak ci wyszło w skali miesiąca 14k ???
Poza tym przesadzasz z tym, ze sprzatniecie jakiegoś domu normalnej wielkości zajmuje 8 godzin. Myślę że ze 4 godziny .
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-10, 20:45   #470
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Też mnie dziwi ta stawka. Moja mama kiedyś płaciła za sprzątanie pani - 100 zł za gruntowne sprzątanie, które trwało 4-5h. Tak że tego...
I żeby nie było - to była normalna stawka. Ta pani sama przyznała, że tyle bierze.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2016-12-10 o 20:47
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 20:46   #471
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 20:59   #472
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Też mnie dziwi ta stawka. Moja mama kiedyś płaciła za sprzątanie pani - 100 zł za gruntowne sprzątanie, które trwało 4-5h. Tak że tego...
I żeby nie było - to była normalna stawka. Ta pani sama przyznała, że tyle bierze.
Serio? Ale to chyba też zależy od miasta i lokalizacji, moi rodzice płacili jakiejś babce 80 zł jednorazowo za sprzątanie nieduzego piętrowego mieszkania, które trwało jakieś półtorej godziny. Pamiętam że i tak jakaś wyjątkowo chętna nie była bo do nas był zły dojazd - 2 autobusy kursujące co pół godziny . Dlatego nawet się z nią nie targowali, bo wcześniej kilka kobiet z ogłoszeń odmówiło od razu mówiąc ze nie mają wolnych terminów a droga do nas długa więc się nie opłaca tluc godzinę w korku zeby zarobic 8 dyszek. Takie wlasnie mamy bezrobocie , co nie
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 21:07   #473
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Serio? Ale to chyba też zależy od miasta i lokalizacji, moi rodzice płacili jakiejś babce 80 zł jednorazowo za sprzątanie nieduzego piętrowego mieszkania, które trwało jakieś półtorej godziny. Pamiętam że i tak jakaś wyjątkowo chętna nie była bo do nas był zły dojazd - 2 autobusy kursujące co pół godziny . Dlatego nawet się z nią nie targowali, bo wcześniej kilka kobiet z ogłoszeń odmówiło od razu mówiąc ze nie mają wolnych terminów a droga do nas długa więc się nie opłaca tluc godzinę w korku zeby zarobic 8 dyszek. Takie wlasnie mamy bezrobocie , co nie
Mieszkam w Krakowie i to było jakieś 2-3 lata temu...
I też mowa o niedużym (ok. 70 m kw mieszkaniu), ale sprzątanie było gruntowne - z myciem okien, kafelków w łazience, szafek w kuchni itp.
I naprawdę nie wyglądało na to, żeby to była jakaś zaniżona cena. Ta pani w ten sposób zarabia od lat i sama podała taką stawkę
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 21:13   #474
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Serio? Ale to chyba też zależy od miasta i lokalizacji, moi rodzice płacili jakiejś babce 80 zł jednorazowo za sprzątanie nieduzego piętrowego mieszkania, które trwało jakieś półtorej godziny. Pamiętam że i tak jakaś wyjątkowo chętna nie była bo do nas był zły dojazd - 2 autobusy kursujące co pół godziny . Dlatego nawet się z nią nie targowali, bo wcześniej kilka kobiet z ogłoszeń odmówiło od razu mówiąc ze nie mają wolnych terminów a droga do nas długa więc się nie opłaca tluc godzinę w korku zeby zarobic 8 dyszek. Takie wlasnie mamy bezrobocie , co nie
Ale kto tutaj mówi o bezrobociu? Czy to dziwne, że takie osoby śmią nie zgadzać się na każdą lokalizację? Może ta pani zwyczajnie zamiast przyjeżdżać na 1,5h do Was, woli w tym samym czasie pojechać do jakiegoś domu dużo bliżej. Jak ja udzielałam korepetycji, to też wybrzydzałam i nie brałam każdej lokalizacji - dla mnie dostępność i łatwość znalezienia tego typu usługi "z dojazdem" jak najbardziej w dużym stopniu zależy od lokalizacji miejsca, do którego musimy dojechać. Dojazd do Ciebie jest utrudniony i ciężko Ci kogoś znaleźć - może pomyśl o zwiększeniu ceny, bo "przegrasz" z innymi, którzy mieszkają bliżej/jest do nich dogodniejszy dojazd.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 21:15   #475
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Nom za 80 za godzinę to ja przyjadę i posprzątam
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 11:10   #476
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Nom za 80 za godzinę to ja przyjadę i posprzątam
za taka stawke to ja tez bym sie przekwalifikowala i wziela za sprzatanie
Save
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 11:31   #477
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

80 zł za godzinę to normalna stawka, np. korepetytorzy tyle biorą.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 11:57   #478
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Dla mnie liczy się stosunek nakładu pracy/czasu do zarobków, ale też takich na czysto po opłaceniu składek, ubezpieczenia.
Owszem lekarze specjaliści zarabiają dobrze, ale żeby zrobić specjalizację trzeba czasu i pieniędzy i często dopasować godziny przyjęć do potrzeb pacjentów. Taki budowlaniec może zarabiać dobrze od 20 roku życia, dobry lekarz od 30.
Nie można porównać 5000 osiąganymi w pracy od 8 do 16 ze wszelkimi świadczeniami, urlopami, weekendami z 5000 np. przy dużej dyspozycyjności.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 12:10   #479
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
za taka stawke to ja tez bym sie przekwalifikowala i wziela za sprzatanie
Save
Ja zdecydowanie też.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 12:12   #480
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
80 zł za godzinę to normalna stawka, np. korepetytorzy tyle biorą.
raczej rzadko-jak ja kilka lat temu dawalam korepetycje ( i kumpele ze studiow tez) to stawki byly rzedu 20-30 zl,

80/h to baaaardzo duzo jak za sprzanie
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-25 12:15:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.