Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-21, 09:19   #1
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980

Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?


Już trzeci raz mam dziwną sytuację.
Robię zakupy (zawsze wtedy gdy mam sporo rzeczy) przychodzi do kasowania i nagle widzę, że kasowane jest coś, czego nie brałam Raz zorientowałam się wyjmując z koszyka, dwa razu kiedy patrzyłam jak kasjerka nabija. Oczywiście tłumaczenie: to było na ladzie to kasuję, pewnie pani sama wrzuciła.
Uwierzyłabym raz, że może przez roztargnienie, ale trzy razy? Tym bardziej, że są to rzeczy, których nawet nie potrzebowałam i nie oglądałam, np. kupowałam krem, płyn do kąpieli itp codziennie rzeczy, a przy kasie wyskakuje mi jakiś tusz do rzęs, gdzie nawet nie interesowałam się kolorówką, a tuszy nie używam.
Kolejny raz - szybkie zakupy na kolację, produkty gotowe, tylko, żeby podgrzać, a na kasie jakieś "pomysły na kurczaka" itd.

Nie chcę tworzyć teorii spiskowych, ale ostatnia sytuacja wydała mi się dziwaczna. Supermarket Kaufland, mimo, że jeszcze przed zapłaceniem zwróciłam uwagę, że tego nie chcę, nie można było ot tak po prostu wycofać, tylko udać się do informacji i tam robić zwroty. W informacji długaśna lista produktów ze zwrotów, na której musiałam się podpisać, wszystkie ten sam powód: "bez zakupu". Cały paragon oczywiście musiałam zostawić.

Spotkałyście się z takimi praktykami, żeby ktoś Wam coś dorzucał do zakupów?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 11:40   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Już trzeci raz mam dziwną sytuację.
Robię zakupy (zawsze wtedy gdy mam sporo rzeczy) przychodzi do kasowania i nagle widzę, że kasowane jest coś, czego nie brałam Raz zorientowałam się wyjmując z koszyka, dwa razu kiedy patrzyłam jak kasjerka nabija. Oczywiście tłumaczenie: to było na ladzie to kasuję, pewnie pani sama wrzuciła.
Uwierzyłabym raz, że może przez roztargnienie, ale trzy razy? Tym bardziej, że są to rzeczy, których nawet nie potrzebowałam i nie oglądałam, np. kupowałam krem, płyn do kąpieli itp codziennie rzeczy, a przy kasie wyskakuje mi jakiś tusz do rzęs, gdzie nawet nie interesowałam się kolorówką, a tuszy nie używam.
Kolejny raz - szybkie zakupy na kolację, produkty gotowe, tylko, żeby podgrzać, a na kasie jakieś "pomysły na kurczaka" itd.

Nie chcę tworzyć teorii spiskowych, ale ostatnia sytuacja wydała mi się dziwaczna. Supermarket Kaufland, mimo, że jeszcze przed zapłaceniem zwróciłam uwagę, że tego nie chcę, nie można było ot tak po prostu wycofać, tylko udać się do informacji i tam robić zwroty. W informacji długaśna lista produktów ze zwrotów, na której musiałam się podpisać, wszystkie ten sam powód: "bez zakupu". Cały paragon oczywiście musiałam zostawić.

Spotkałyście się z takimi praktykami, żeby ktoś Wam coś dorzucał do zakupów?
Ten sam sklep / sieć sklepów? Jeżeli tak, to weszłabym na ich fanpage na fejsie i opisała sytuacje, prosząc o wyjaśnienie czy to jakaś nowa polityka sklepów.

I nie, paragonu nie musiałaś zostawiać. Oni zawsze pytają, czy mogą sobie zostawić paragon (powinni). Nie musisz się zgadzać. Niech sobie robią kserokopię.

Zacznij zwracać uwagę na to, co leży przy kasach. Układaj produkty tak, aby od razu widzieć, czy coś się tajemniczo nie zaplątało w Twoje zakupy. Kontroluj sytuację. Zobaczysz, czy gdy masz wszystko dobrze poukładane, odsunięte od brzegu taśmy, to nadal się to powtarza.

Ps. Nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, najwyżej obsługująca mnie na kasie osoba pytała "a to też pani?". Lub też przy braku podziałki chciała kasować na moje konto rzeczy kolejnej osoby, ale wtedy zarówno ja, jak i tak osoba zareagowała "a to już moje / a to już nie moje".

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-01-21 o 12:15
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 11:46   #3
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Nie, nigdy mi się nie zdarzyło.
Ale tez nie kupuję w Kauflandzie (nie ze coś mam do nich, po prostu nie ma w bliskiej okolicy)
Natomiast nigdy tez mi się nie zdarzyło żeby był jakikolwiek problem z wycofaniem produktu nabitego, ale jeszcze przed zapłaceniem. I żeby trzeba było z tym latać do punktu obsługi klienta.
Ani tez żeby sklep zatrzymywał paragon- robią sobie kopię.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 11:48   #4
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło. Raz miałam trochę inną sytuację - byłam na 100% pewna, że wrzuciłam do koszyka banany i pomarańcze, a przy wypakowywaniu na taśmę ich nie było. Myślę co jest grane, nie chciałam już wracać i tamować kolejki, więc zapłaciłam za resztę i przy pakowaniu, przy kasie obok usłyszałam jak jakaś kobieta mówi kasjerce, żeby wycofała te banany i pomarańcze, bo ona tego nie chciała kupić i nie wie skąd się wzięło w koszyku Musiałam stać koło niej biorąc te owoce i wrzucić do jej koszyka zamiast do swojego.

Może z tego się to bierze? Że ktoś Ci omyłkowo wrzucił, myśląc, że wrzuca do swojego koszyka?

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Natomiast nigdy tez mi się nie zdarzyło żeby był jakikolwiek problem z wycofaniem produktu nabitego, ale jeszcze przed zapłaceniem. I żeby trzeba było z tym latać do punktu obsługi klienta.
Ani tez żeby sklep zatrzymywał paragon- robią sobie kopię.
Też uważam, że to dziwne.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 11:57   #5
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Nigdy nie miałam takiej sytuacji, ani problemów ze zwrotem czegokolwiek, ale nieczęsto robię zakupy w Kauflandzie.
Dziwne to, ciężko mi sobie wyobrazić że sklep nakazuje dla kasjerek dorzucanie produktów klientom... Przecież raczej łatwo się zorientować, że czegoś nie braliśmy, zwłaszcza jeśli jak mówisz kupujesz spożywkę i tu nagle tusz.
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 12:14   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Autorko, może chodzi o sposób w jaki układasz rzeczy na taśmie? Jeżeli produkty zahaczają o te, które są wyeksponowane przy kasie, to może niechcący coś zgarniasz? Plus już na etapie wykładania na taśmę, zwracaj uwagę, czy to wszystko tylko Twoje produkty.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 13:01   #7
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Pierwsze słyszę, nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-21, 13:06   #8
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Kilka lat temu w jakiejś młodzieżowej gazecie był artykuł ze sposobami na nudę i było tam miedzy innymi, żeby pokręcić się po sklepie i powrzucać obcym ludziom przypadkowe rzeczy (najlepiej prezerwatywy) i obserwować ich reakcję Może to to.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 13:26   #9
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło. Raz miałam trochę inną sytuację - byłam na 100% pewna, że wrzuciłam do koszyka banany i pomarańcze, a przy wypakowywaniu na taśmę ich nie było. Myślę co jest grane, nie chciałam już wracać i tamować kolejki, więc zapłaciłam za resztę i przy pakowaniu, przy kasie obok usłyszałam jak jakaś kobieta mówi kasjerce, żeby wycofała te banany i pomarańcze, bo ona tego nie chciała kupić i nie wie skąd się wzięło w koszyku Musiałam stać koło niej biorąc te owoce i wrzucić do jej koszyka zamiast do swojego.

Może z tego się to bierze? Że ktoś Ci omyłkowo wrzucił, myśląc, że wrzuca do swojego koszyka?

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------



Też uważam, że to dziwne.
Tez mi się zdarza. Może to się zdarzyło, ze jakiś roztrzepaniec włożył coś do czyjegoś, zamiast do swojego.
Choć częściej mi się zdarza że mylę wózki i porywam czyjś a potem latam po sklepie i wypatruję kogoś z ogłupiała miną szukającego swojego wózka.

Na taśmie układam sobie towary do pakowania, to od razu bym wykryła jakiegoś cosia obcego.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 13:32   #10
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Raz w Rossmannie przy większych zakupach dziwnym trafem w moim koszyku znalazła się gąbka kąpielowa za blisko 20 zł ... A jako że w R. pakują prosto z koszyka przy większych zakupach nie wyłapałam dodatkowego przedmiotu.
Ale w tym konkretnym sklepie u mnie zawsze jakieś kwiatki wychodzą, zdarzało mi się wracać bo źle wydano mi resztę (spora kwota a byłam chora i dopiero w domu na spokojnie stwierdziłam, że coś mało mam pieniędzy w portfelu), kiedyś puder kupiony online nie został włożony do zamówienia i BOK zwracał mi pieniądze
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 13:53   #11
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Mi się nic takiego nie przydarzyło, ale kiedyś ktoś mi pieczarki z koszyka zaiwanił. Albo to ja je komuś dorzuciłam...
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-21, 14:34   #12
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

ja kiedyś przez przypadek w markecie jakiemuś panu dorzuciłam Milkę ale jak tylko się zorientowałam, to przeprosiłam faceta i przerzuciłam czekoladę do swojego wózka on stał odwrócony plecami więc mógłby się dopiero przy kasie zorientować. Może ktoś dorzucił Ci coś w podobny sposób, tylko wstydził się zwrócić uwagę i zabrać
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 15:31   #13
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Nigdy mi się nie zdarzyło. Zresztą zawsze układam towar na taśmie tak, jak chcę go spakować i wykryłabym nie moją rzecz.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 16:13   #14
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Robie zakupy prawie tylko w Kauflandzie i wycofanie produktu nie w kasie a w pok-u z tego co kojarze jest od zawsze. Widocznie taka polityka marki.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 16:34   #15
glam_star
Żelkożerca
 
Avatar glam_star
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 471
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Nie raz mi się zdarzyło, że ktoś niechcący zaczął wrzucać swoje zakupy do mojego wózka. Przy wykładaniu na taśmę zawsze sprawdzam czy wszystko jest moje.
glam_star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 17:11   #16
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Nigdy mi się to nie zdarzyło.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 18:11   #17
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Nigdy mi się nie zdarzyło, w Kauflandzie zakupy robię sporadycznie, najczęściej Biedronka>Lidl>Tesco.
Raz miałam w Rossmannie w koszyku nie swoją rzecz, ale to pewnie ktoś przede mną zostawił.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 18:49   #18
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Heh, w sumie to całkiem logicznie wyjaśnienie, że ktoś pomyłkowo mógł mi to wrzucić do koszyka, z tym, że akurat ostatnim razem: a) byłam na zakupach z mężem, który koszyk nosił - więc ciężko się nie zorientować, że to nie ich koszyk, a tym bardziej mąż Dwa - produkty dorzucone to była rzecz, która nie leży przy kasie, nawet koło nich nie przechodziłam w sklepie, bo mnie akurat to nie interesowało. Zakupy następnego klienta były oddzielone podziałką na ladzie.
Tak czy siak, skoro to wyjątkowa sytuacja i nikt sobie nie przypomina czegos podobnego, zacznę zwracać uwagę w tym konkretnym sklepie, może akurat ta jedna placówka ma jakieś dziwne sposoby na wypchnięcie towaru...
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 18:56   #19
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Heh, w sumie to całkiem logicznie wyjaśnienie, że ktoś pomyłkowo mógł mi to wrzucić do koszyka, z tym, że akurat ostatnim razem: a) byłam na zakupach z mężem, który koszyk nosił - więc ciężko się nie zorientować, że to nie ich koszyk, a tym bardziej mąż Dwa - produkty dorzucone to była rzecz, która nie leży przy kasie, nawet koło nich nie przechodziłam w sklepie, bo mnie akurat to nie interesowało. Zakupy następnego klienta były oddzielone podziałką na ladzie.
Tak czy siak, skoro to wyjątkowa sytuacja i nikt sobie nie przypomina czegos podobnego, zacznę zwracać uwagę w tym konkretnym sklepie, może akurat ta jedna placówka ma jakieś dziwne sposoby na wypchnięcie towaru...
Wykładasz zakupy na taśmę i nie widzisz, że coś nie twoje? Lub też kasjerka, niepostrzeżenie, niczym prestidigitator, coś ci podrzuca?
Tylko mnie to dziwi?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-21, 19:22   #20
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Heh, w sumie to całkiem logicznie wyjaśnienie, że ktoś pomyłkowo mógł mi to wrzucić do koszyka, z tym, że akurat ostatnim razem: a) byłam na zakupach z mężem, który koszyk nosił - więc ciężko się nie zorientować, że to nie ich koszyk, a tym bardziej mąż Dwa - produkty dorzucone to była rzecz, która nie leży przy kasie, nawet koło nich nie przechodziłam w sklepie, bo mnie akurat to nie interesowało. Zakupy następnego klienta były oddzielone podziałką na ladzie.
Tak czy siak, skoro to wyjątkowa sytuacja i nikt sobie nie przypomina czegos podobnego, zacznę zwracać uwagę w tym konkretnym sklepie, może akurat ta jedna placówka ma jakieś dziwne sposoby na wypchnięcie towaru...
Serio uważasz ze ktoś z obsługi chodzi za wami i dorzuca wam produkty do koszyka?
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 19:36   #21
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Kiedyś przepuściłam przed siebie w kolejce do kasy starszego pana, bo miał tylko w ręce barszcz ekspresowy Winiary. Podziękował, stanał przede mna i jeszcze sięgnał po batona. Pomyślałam: ocho cwaniak, zaraz sobie całe zskupy tak podobiera. Ale nie, tylko ten baton wyladował dodatkowo na taśmie.
Zapłacił i już ma sobie iść, ale odwraca się do mnie, wręcza mi tego łakocia i dziękuje za uprzejmość.
Z sensacyjnych zdarzeń w sklepie, to tylko tyle mnie spotkało.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 20:44   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6997902 6]Kiedyś przepuściłam przed siebie w kolejce do kasy starszego pana, bo miał tylko w ręce barszcz ekspresowy Winiary. Podziękował, stanał przede mna i jeszcze sięgnał po batona. Pomyślałam: ocho cwaniak, zaraz sobie całe zskupy tak podobiera. Ale nie, tylko ten baton wyladował dodatkowo na taśmie.
Zapłacił i już ma sobie iść, ale odwraca się do mnie, wręcza mi tego łakocia i dziękuje za uprzejmość.
Z sensacyjnych zdarzeń w sklepie, to tylko tyle mnie spotkało.[/QUOTE]

Miłe.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 21:06   #23
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6997902 6]Kiedyś przepuściłam przed siebie w kolejce do kasy starszego pana, bo miał tylko w ręce barszcz ekspresowy Winiary. Podziękował, stanał przede mna i jeszcze sięgnał po batona. Pomyślałam: ocho cwaniak, zaraz sobie całe zskupy tak podobiera. Ale nie, tylko ten baton wyladował dodatkowo na taśmie.
Zapłacił i już ma sobie iść, ale odwraca się do mnie, wręcza mi tego łakocia i dziękuje za uprzejmość.
Z sensacyjnych zdarzeń w sklepie, to tylko tyle mnie spotkało.[/QUOTE]
Ale fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 00:11   #24
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;69965951]Kilka lat temu w jakiejś młodzieżowej gazecie był artykuł ze sposobami na nudę i było tam miedzy innymi, żeby pokręcić się po sklepie i powrzucać obcym ludziom przypadkowe rzeczy (najlepiej prezerwatywy) i obserwować ich reakcję Może to to.[/QUOTE]

Też mi się od razu z tym skojarzyło, że pewnie jakieś szczeniaki się nudza i znalazły sobie zabawę.

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
Robie zakupy prawie tylko w Kauflandzie i wycofanie produktu nie w kasie a w pok-u z tego co kojarze jest od zawsze. Widocznie taka polityka marki.
A co w przypadku jak będzie błąd kasjerki i nabije coś za dużo? Albo jeśli przy płaceniu okaże się, że nie mam przy sobie tyle kasy?
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 00:54   #25
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość

A co w przypadku jak będzie błąd kasjerki i nabije coś za dużo? Albo jeśli przy płaceniu okaże się, że nie mam przy sobie tyle kasy?
tez pok z tego co sie orientuje.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 06:24   #26
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Nie miałam nigdy takiej sytuacji. Dla mnie to dziwne. Jak wykładam rzeczy koszyka to widzialabym czy coś jest nie moje.
A z tym batonem to miła anegdotka. 😊 ja dość często tak puszczam ludzi, którzy mają małe zakupy. Ale takie podziękowanie nie przytrafiło mi się.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 10:26   #27
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
tez pok z tego co sie orientuje.
No dobrze, ale jak rozumiem, ze muszę zapłacić za produkty przy kasie a w pok oddają. A co w przypadku jeśli rachunek na 60 zł a w portfelu tylko 50 zł? Mam wyczarowac?
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 10:39   #28
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

No ale jak można nie zaczaić - wykładając towar z kosza na taśmę - że jest tam coś, czego na pewno się nie brało z półki. No bez jaj, nie umiem sobie tego nawet wyobrazić. Przecież każdą jedną rzecz bierze się do ręki i kładzie na kasowej taśmie więc jak się napatoczy coś, czego się nie chce, to się odkłada na bok w kasie/przy kasie i nie ma opcji żeby zostało to nabite na rachunek. Stara już jestem, zakupy robię od x dekad, ale coś takiego to mnie jeszcze nie spotkało.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 10:47   #29
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6999483 6]No ale jak można nie zaczaić - wykładając towar z kosza na taśmę - że jest tam coś, czego na pewno się nie brało z półki. No bez jaj, nie umiem sobie tego nawet wyobrazić. Przecież każdą jedną rzecz bierze się do ręki i kładzie na kasowej taśmie więc jak się napatoczy coś, czego się nie chce, to się odkłada na bok w kasie/przy kasie i nie ma opcji żeby zostało to nabite na rachunek. Stara już jestem, zakupy robię od x dekad, ale coś takiego to mnie jeszcze nie spotkało.[/QUOTE]
Wyjaśniam:
dwa razy zauważyłam przed kasowaniem (wykładając towar), ostatnim razem wykładał mąż i po prostu myslał, że może ja to chciałam kupić, ale nie zauwazył jak wrzuciłam do koszyka
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 10:52   #30
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Dorzucone rzeczy do koszyka w sklepie - zdarzyło się Wam?

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
No dobrze, ale jak rozumiem, ze muszę zapłacić za produkty przy kasie a w pok oddają. A co w przypadku jeśli rachunek na 60 zł a w portfelu tylko 50 zł? Mam wyczarowac?
nie wiem. nigdy nie mialam takiej sytuacji.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-08 14:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.