Na jakim etapie zycia jestesmy teraz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-23, 15:08   #1
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054

Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?


Witam Wizazanki

Wiem, ze w przeszlossi co roku byl twrzony taki watek. Przez to, ze nie mam teraz nieograniczonego czasem dostepu do forum nie przegladam nowych wiadomosci i nie wiem, czy podobne temety byly zakladane. Jesli tak prosze polaczyc z ostatnim a jesli nie to otwieram topic: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz.
Pamietam, ze udzielalam sie w watkach z przeszlosci i za kazdym razem zastanawialam sie, co napisze nastepnym razem.
To co zdecydowanie sie zmienilo to poprzednich wypowiedzi to to, ze studia juz ukonczone (2 lata temu) czym uczynilam moja rodzine (i mnie sama) bardzo dumna.
Zakonczonych kilka waznych i mniej znaczycych zwiazkow. Pierwsza praca na umowe i do tego za granica. Zaraz po studiach zdecydowalam wyruszyc, bo byl to najodpowidniejszy moment, kiedy nic mnie juz w kraju nie trzymalo.
Na co dzien posluguje sie angielskim. Od poltora roku mieszkam z Tztem obcokrajowcem I smieje sie, ze nigdy do tej pory nie przyszlo mi sie uczyc “twardego” niemieckiego a teraz to prawie wszystko rozumiem, pogadam. Niechec to niemieckiego tez juz zniknela..
Podrozuje po Europie kilka razy w roku na co wczesniej nie moglam sobie pozwolic. Wszystko jest kompletnie inne niz bym w przeszlosci przypuszczala i nadal zastanawiam sie gdzie bede za rok, gdzie w sensie etapu zycia i miejsca na ziemi. Czy bede szczesliwa? Czasami chcialabym znac przyszlosc, zeby byc pewna ze nie trace teraz niepotrzebnie czasu czy na zwiazek czy na prace. Ale wierze, ze to wszystko tak wlasnie ma byc i za rok bede tam gdzie byc powinnam.

Pozdrawiam
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 15:14   #2
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Ja za rok kończę studia, a potem szczerze mówiąc nie wiem, nie należę do osób które planują z wyprzedzeniem. Są wakacje i w sumie odpoczywam, nie pracuję. Nie mam chłopaka, nie zanosi się żeby to uległo zmianie. Nie mam zmartwień jak narazie. Mogłabym powiedzieć, że etap życia na którym teraz jestem jest w miarę spokojny, ustabilizowany. Wydaje mi się, że na obecną chwilę bardziej żyję życiem innych niż swoim. Ciekawe co napiszę za rok

p.s. fajny wątek
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 15:27   #3
SLAWEK_TM
Zadomowienie
 
Avatar SLAWEK_TM
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z zadu....
Wiadomości: 1 146
GG do SLAWEK_TM
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

wegetuje.........
__________________
Mężczyźni piją z trzech powodów



SLAWEK_TM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 15:32   #4
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

u mnie w zyciu niektore sprawy pozostaly takie same(praca, TZ) a niektore zmienily sie diametralnie - smierc bliskich, duze komplikacje w rodzinie. moge powiedziec ze ten okres mojego zycia jest dosyc nerwowy - i konca nie widac...
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 15:33   #5
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Na etapie nudno-wakacjyjno-jeziorno-plażowo-piwno-imprezowym, ale od sierpnia będę się musiała na tryb sesyjny przestawić
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 15:34   #6
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

jestem w stalym zwiazku, daze do pewnej stabilizacji, ucze sie na dwoch kierunkach, w miedzyczasie pracuje. za mna burzliwa mlodosc [] - dosyc ciezki etap w moim zyciu. teraz jest inaczej i chcialabym, zeby tak juz bylo zawsze. lata moga mijac ale chcialabym, zeby zawsze bylo tak jak teraz.
kiedys nie lubilam ludzie [proces socjalizacji zaczal sie u mnie dos pozno ]. teraz nadrabiam stracone lata. lubie moje zycie.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 16:38   #7
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
u mnie w zyciu niektore sprawy pozostaly takie same(praca, TZ) a niektore zmienily sie diametralnie - smierc bliskich, duze komplikacje w rodzinie. moge powiedziec ze ten okres mojego zycia jest dosyc nerwowy - i konca nie widac...
ale koniec bedzie
dla mnie caly 2005 byl okropny
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 17:09   #8
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Studiuję dziennie, studia średnio mi się podobają W wakacje pracuję i jestem bardzo zadowolona z pracy, miła atmosfera i świetni ludzie mogę choć na te kilka godzin dziennie zapomnieć o dokuczającej mi samotności- nie mam chłopaka, ludźmi z którymi mogę poważnie porozmawiać jest bardzo niewiele.
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 17:30   #9
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

U mnie dużo zmian.
za miesiąc wychodzę za mąż.
szukam pracy.
poza tym małe turbulencje rodzinne.
Czekam aż to wszystko się trochę uspokoi a będzie dobrze i przede mną nowe wyzwania
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 17:39   #10
kofffaniutka
Zadomowienie
 
Avatar kofffaniutka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 559
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

idę na studia i prawo jazdy
szukam pracy lub stażu

szukam chłopaka
(nie no żart )


boję się
__________________
mój nowy nick: Holly Nieduża


Friends are angels who lift us to our feet when our wings
have trouble remembering how to fly...

kofffaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 17:51   #11
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Chwilowo pełna stabilizacja .
Edukacja skończona (ale nie wiem czy ostatecznie...).
Stały, kilkuletni związek.
Praca na kierowniczym stanowisku w niewielkim polskim oddziale wielkiej zagranicznej firmy ...
Z jakichś takich osiągnięć to chyba tylko to, że na codzień musze mówić po angielsku, chociaż nigdy nie lubiłam tego języka i zawsze broniłam się przed używaniem go .
Poza tym dorobiłam się prawa jazdy i własnego samochodu, a nie spodziewałam się że w ogóle jestem w stanie usiąść za kółkiem i wyjechać na ulice stolycy .

W następnym takim wątku chciałabym napisać, że calkowicie się usamodzielniłam i wyprowadziłam od rodziców .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 17:56   #12
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Ja mam chyba pierwszy raz od bardzo dawna tak ustabilizowane życie Jestem w szczęśliwym związku Na razie mam 3 - miesięczne wakacje, potem powrot na studia. Zaczynam drugi kierunek, więc będę miała pewnie sporo zajęć Nie chcę snuć planow na przyszłość, tylko cieszyć się tym, co mam teraz

Ciekawy wątek
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 18:23   #13
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

studiuje dziennie, teraz będę na 3 roku, jak an razie idzie mi dobrze nauka, podoba mi sie, od marca pracuję na promocjach, teraz przez cale wakacje też, wiec stałam sie jakoś niezależna finansowo, co bardzo mi sie podoba, partnera nie mam i to mi dokucza i to chyba tyle co można powiedzieć o mojej aktualnej sytuacji życiowej
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 19:45   #14
rzatago
Raczkowanie
 
Avatar rzatago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 224
GG do rzatago
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

obecne mam wakacje nale już od września czeka mnie 2 klasa liceum
a tak wiode spokojne życie, obecnie czekam na tż który wraca za 2 tyg
szaleje, bawie się bore z życia jak najwięcej
rzatago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 19:49   #15
marmot
Raczkowanie
 
Avatar marmot
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 34
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Zdałam maturę i mam superdługie wakacje, a w październiku idę na studia - czyli wyprowadzam sie z mojej wioski i wyruszam na podbój Krakowa
__________________

marmot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 20:48   #16
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Od pażdzernika będę na 3 i 2 roku studiów, od przeszło roku jestem w związku z najwspanialszym Mężczyzną na świecie, który jest spełnieniem moich wszystkich marzeń pod tym względem. Myślę, ze po wielu latach zmian i zawirowań natury emocjonlanej przyszedł czas na swego rodzaju stabilność psychiczną i względną dojrzałość. Mam od pewnego czasu bardzo dobry kontakt z rodzicami, z roku na roku coraz lepszy. W moim otoczeniu jest wielu wyjątkowych, zaufanych, mądrych ludzi na których zawsze mogę liczyć. Myślę coraz intensywniej o samodzielności od domu- osobnym mieszkaniu z TŻ, ślubie, dziecku.
Czuję się bardzo szczęsliwą kobietą. Spełnioną, kochaną, docenianą. Przede wszystkim dzięki Niemu.
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 20:50   #17
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

"A ja jestem prosze pana na zakręcie"....
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 20:53   #18
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

hm.
zdałam do klasy maturalnej, wiem co chce robic w zyciu, obieram droge i czekam az bede mogla po niej isc mysle, ze wiem juz o co chodzi w moim zyciu, a przynajmniej tak mi sie wydaje, wiem co zrobic zeby je rozruszac tylko chęci mi brak nie mam chlopaka, i nie chce miec, bo skupiam sie na sobie, to moj cel na najjblizsze 5 lat. stawiam na rozwoj samej siebie
mam nadzieje, ze za rok napisze, ze jestem studentką WWSTiZ w Poznaniu, ze mam tam mieszkanko i czekam na pazdziernik, ze matura z bardzo dobrymi wynikami w kieszeni, prawko i dowód rowniez, ze szukam pracy zeby sie utrzymac w stolicy wielkopolski, i ze jestem cholernie dumna z tego co zrobiłam
bo narazie jestem dumna z swoich planow jesli chodzi o sprawy emocjonalne no to ostatnio czesto czuje sie zagubiona, czuje ze moje miasto to nie miejsce dla mnie, rzadko jestem szczesliwa i zadowolona z zycia a jednak gdzies tam w głebi szukam ucieczki.
w sumie jak na nastolatkę to chyba za duzo mysle o tym co bedzie. o tym co czuje.

Edytowane przez ufcio
Czas edycji: 2007-07-23 o 20:56 Powód: dopisek
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 17:33   #19
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

jestem na zakręcie życiowym. 2,5 miesiaca temu rozstałam się i wyprowadziłam od faceta, który myslałam, ze bedzie miłością mojego życia. Niestety nie wyszło mi, po raz kolejny. Obecnie mieszkam z rodzicami, ale od listopada zaczynam szukac z kumpelami mieszkania. Nie potrafie się po przeszło roku mieszkania osobno przestawic na mieszkanie z rodzicami. Oprócz tego pracuje, od października chciałabym zacząc studia podyplomowe, chodze na kurs salsy i poznaje nowych ludzi. Czasami dokucza mi samotnosć i czuje sie zagubiona, czasami brakuje mi kogos bliskiego (faceta), ale generalnie staram sie czerpać z życia pełnymi garściami i mysleć pozytywnie.. Aha i w lutym zrobiłam prawo jazdy, niestety póki co nie mam samochodu, ale moze w przyszłym roku kupie.
Na wakacje nie wiem gdzie wyjade, marze o Egipcie, albo ogólnie o kazdym ciepłym kraju poza Polską.
To tyle ode mnie. Może za jakis czas coś nowego dopisze.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-25, 18:23   #20
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

rozwijam sie. nadal sie ucze, poznaje i szukam chlopaka , a przy okazji staram sie juz wybierac to, co wedlug mnie jest dobre.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 18:26   #21
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Ja jestem tegoroczną maturzystką Teraz mam najdłuższe wakacje życia i odpoczywam ile się da Nadal chyba nie mogę uwierzyć w to, że mam wakacje, że matura już za mną. Ostatni rok był dla mnie bardzo ciężki (zdawałam historię) i musiałam się uczyć tyle, że w maju już nie mogłam patrzeć na "Repetytorium z historii dla kandydatów na studia...". Ale to już za mną. Maturę zdałam bardzo dobrze. Od października zaczynam studia dzienne na UG. Oczywiście na mojej ukochanej filologii angielskiej Bardzo optymistycznie podchodzę do studiów. Mam nadzieję, że uda mi się to, co planuję, ale cicho... nie powiem, bo nie chcę zapeszyć
Za tydzień wyjeżdżam na zasłużone wakacje - jadę do USA, do cioci, razem z TŻem. Byłam tam dwa lata temu i była to dla mnie świetna terapia. Mam nadzieję, że teraz też naładuję akumulatory.
W zeszłym tygodniu zrobiłam tatuaż, z którego jestem baaaaardzo zadowolona.
Psychicznie czuję się dobrze. Fizycznie może trochę mniej, ale jest dobrze.
Staram się czerpać ze szczęśliwych chwil jak najwięcej, ponieważ odnoszę wrażenie "ciszy przed burzą". Przeczuwam, że studia będą dla mnie okresem podejmowania dość ważnych decyzji. Nie chciałabym nikogo zawieść, a przede wszystkim siebie.
Nie mogę powiedzieć, że jestem teraz w najwspanialszym momencie mojego życia, bo do tego trochę mi jeszcze brakuje. Zobaczymy. Stanie się, co stać się ma.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 18:43   #22
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Chwilowo pełna stabilizacja .
Edukacja skończona (ale nie wiem czy ostatecznie...).
Stały, kilkuletni związek.
Praca na kierowniczym stanowisku w niewielkim polskim oddziale wielkiej zagranicznej firmy ...
Z jakichś takich osiągnięć to chyba tylko to, że na codzień musze mówić po angielsku, chociaż nigdy nie lubiłam tego języka i zawsze broniłam się przed używaniem go .
Poza tym dorobiłam się prawa jazdy i własnego samochodu, a nie spodziewałam się że w ogóle jestem w stanie usiąść za kółkiem i wyjechać na ulice stolycy .

W następnym takim wątku chciałabym napisać, że calkowicie się usamodzielniłam i wyprowadziłam od rodziców .

Ines1985 dąże do tego co Ty już osiągnełaś, niesądze, że w 2lata to osiągne ale może kiedyś kiedyś

a teraz pracuje w dość dużej firmie w serwisie, odbieram zgłoszenia. Zaczynam od nowa moją edukacje, niestety poprzedni kierunek okazał się niewypałem. Od ponad roku jestem z tym samym chłopakiem. Ogólnie moje życie jest ustabilizowane i dosyć nudne ale w październiku wiele się zmieni, mam nadzieje, że na lepsze nowa szkoła i być może poszukam nowej pracy, bardziej satysfakcjonującej i dającej pole do popisu, choć wątpie troche w moje możliwości
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 18:55   #23
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
Ines1985 dąże do tego co Ty już osiągnełaś, niesądze, że w 2lata to osiągne ale może kiedyś kiedyś
Z tego co widzę, jesteś na dobrej drodze

Życie czasami potrafi zaskakiwać... I czasem bywa tak, że nawet w jeden rok można dokonać dużo zmian w swoim życiu .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 19:13   #24
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
"A ja jestem prosze pana na zakręcie"....
Ja również,jakoś hm nie potrafie/nie umiem sobie zycia ułożyć.Rozwalił mi się 5 letni związek,odeszlam z pracy bo warunki w niej mi nie odpowiadały/wyzysk itp Myśle intensywnie ostatnio o wyjeżdzie z Polski.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 20:17   #25
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Ja również,jakoś hm nie potrafie/nie umiem sobie zycia ułożyć.Rozwalił mi się 5 letni związek,odeszlam z pracy bo warunki w niej mi nie odpowiadały/wyzysk itp Myśle intensywnie ostatnio o wyjeżdzie z Polski.
a za granica wiele moze sie wydarzyc wiele dobrych i zaskakujacych rzeczy...
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 16:53   #26
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Hmm, z jednej strony na etapie jako takiej stabilizacji (ta sama praca od dluzszego czasu <- - ewenement w moim przypadku, studia dawno skonczone, kolejny, osmy juz rok z TZ, od prawie roku mezem), a z drugiej strony jestem tez na etapie intynsywnego rozmyslania o przyszlosci, snucia planow itp. itd.
Czyli norma w moim przypadku .

Ciekawe co bedzie za rok .
Camomile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 17:34   #27
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
a za granica wiele moze sie wydarzyc wiele dobrych i zaskakujacych rzeczy...
Zapewne tak by było/będzie. W sumie,to już mogłabym się spakować,bo pokoj mam zapewniony,prace moge mieć od już/zaraz.Tylko mam obawy jeszcze troche,alee coraz bardziej się przekonuje by wyjechać,bo mam dośc wegetacji.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 17:44   #28
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Studiuję. Skończyłam 1 rok Politologii, od października zaczynam drugi- socjologię.

Mieszkam na stancji- z chłopakiem, z którym jestem od prawie 5 lat.

Nie pracuję, "odpoczywam" przed październikiem.

Jestem szczęśliwa
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 19:50   #29
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Z tego co widzę, jesteś na dobrej drodze

Życie czasami potrafi zaskakiwać... I czasem bywa tak, że nawet w jeden rok można dokonać dużo zmian w swoim życiu .
Dzięki wszystko okaże się w październiku... w tej chwili można powiedzieć, że jestem jeszcze na starcie drogi do życia...szczerze powiedziawszy dobrze mi z tym, ciesze się, że wszystko jeszcze przede mną, przeraża mnie jeszcze dorosłość...
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 20:49   #30
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

ja jestem w jakims nijakim punkcie
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.