Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-29, 23:28   #271
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: rozdwajające się paznokcie

napewno skrzyp polny i tego typu witaminy beda pomocne,kiedys uzywalam silica, tez byly dobre, pozdr.
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 23:47   #272
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: rozdwajające się paznokcie

proponuje choc to kosztowny wydatek (ale naprawde WARTO) Nail Tek II,koszt ok 120 zl w salonie kosmetycznym a na allegro w granicach 70-80zl
wpisz w wyszukiwarce forum haslo Nail Tek II i poczytaj co o tej odzywce pisza dziewczyny,sa tez 3recenzje na wizazu w kat.dlonie i paznokcie.
ja przez lata zmagalam sie z WIECZNIE rozdwajajacymi sie pazurkami teraz stosuje nail tek ii i jest o niebo lepiej.
aha cena wysoka ale odzywka ma pojemnosc 15ml(!) i jest nmaprawde wydajna ja uzywam od konca kwietnia i na razie ubylo mi jakas 1/5
naprawde warto
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 08:37   #273
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: rozdwajające się paznokcie

Kilka miesięcy temu moje dotąd zdrowe i mocne parurki zaczęły sie łamać, rozdwajać, na dodatek rozwarstwiać w połowie płytki paznokciowej. Ponieważ używałam tych samych lakierów i odżywek co zwykle(Bourjois,Astor, Sally Hansen, Killys), prac domowych raczej nie wykonywałam - nie wiedziłam co moze być przyczyną.
Farmaceutka poleciła mi BALSAM DO PAZNOKCI HERBA STUDIO ( zawiera wyciąg ze skrzypu, kopru i ostropestu, keratynę, witaminy Ei C, D-panthenol, beta-karoten, oleje: z oliwek i rycynowy).

Poprawę zauważyłam już po kilkakrotnym użyciu.A po 2 tygodniach moje paznokcie były zdrowe i do tej pory nie mam z nimi problemu.

A balsam kosztuje 10-11 zł.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7782
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 13:11   #274
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: rozdwajające się paznokcie

ja cudowałam 10 lat z rozdwajającymi się pazurkami i teraz prawie mi sie to nie zdarza, bo
-aptecznie - zadziałało tylko żelazo, Sorbifer Durules się zdaje preparat nazywa, czy jakoś tak. Ostrożnie brane, bo działa nie tylko na paznokcie, ale były twarde, nie uginały się przy byle czym, no i nie rozwarstwiały
-unikac kontaktu z wodą i chemią - do prac domowych zakladać rekawiczki
-po kąpieli czy myciu łapek kremikowac. - u mnie sprawdził się krem Kamill, ale łachudry wypuścili teraz wersję "new", która ma inny skład. Slowo honoru, że po dwu tygodniach zaczęły mi się paznokcie rozwarstwiac. W małomiasteczkowej drogerii wypatrzyłam pudełko starego, ale jak się skończy to będzie tragedia.
-lakier - to kwestia prób czy i jaki. Potwornie mi niszczy pazurki Inglot wszelaki, ale Sally Hansen teflon tuff albo maximum growth to nawet wolę mieć, bo warstewka dobrze chroni.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 14:01   #275
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: rozdwajające się paznokcie

Na rozdwajajace sie paznokcie: codzienne moczenie paznokci w podgrzanej oliwie z oliwek Paznokcie staja sie o wiele twardsze!!!!!!!!!
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 14:27   #276
marta8
Raczkowanie
 
Avatar marta8
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 192
Dot.: rozdwajające się paznokcie

z włąsnego doświadczenia wiem, że zmienia się to trochęz porami roku. Steraj się unikać wszystkiego co może je niszczyć, tak jak pisały dziewczyny wyżej, pozdrawiam i życzę mocnych paznokci
marta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 16:31   #277
Frona24
Raczkowanie
 
Avatar Frona24
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 77
Thumbs up Dot.: rozdwajające się paznokcie


Dziekuje wam wszystkim za zainteresowanie i porady, sprobuje choć niektóre wykorzystać. Jak cos tylko poskutkuje to zaraz wam powiem.

Pozdrawiam cieplutko
i jeszcze raz dzieki
Frona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-30, 20:33   #278
RaBiNka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 218
Dot.: rozdwajające się paznokcie

wiesz co ja przez dluzszy czas tez mialam taki problem tyle ze jeszcze na dodatek lamaly sie.Teraz ma dlugie paznokcie prawie codziennie malowane i nic,a to za sprawa tabletek skrzypo vita.Sa naprawde dobre i rezultat widac juz po nie calym miesiacu.Polecam chdzby na probe bo cena nie jest wygurowana.Okolo 17zl za 80 tabletek na 40 dni.dzialaja rownierz na cere i wlosy
RaBiNka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 07:11   #279
daria_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
GG do daria_g
Dot.: rozdwajające się paznokcie

cześć
Mnie ten problem też dotknał. Stosowałam różne specyfiki. Wypróbowałam chyba wszystkich odżywek do paznokci i preparatów witaminowych.
Teraz od ponad 2 lat stosuje glicerynę, kupioną za "psie pieniądze" w aptece.
Teraz mam w koncu długie paznokcie, szybko rosną, są elastyczne i nie łamia się no i oczywiscie zapomniałam o tym, że sie rozdwajały.
Efekty widać juz po 2-3 tygodniach codziennego stosowania. Moja kosmetyczka nie chciała uwierzyć ze to tylko glicerynka na nie tak podziałała.
Pozdrowionka
daria
daria_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 08:01   #280
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez Frona24
Mam problem, ktory pewnie ma i wiele z was. Juz od dluzszego czasu rozdwają mi się paznokcie. Próbowalam juz róznych specyfików i nic nie pomaga. Może brak mi jest jakis witamin. Prosze o pomoc
Witaj.
mialam i w sumie mam (zwlaszcza w przerwach kiedy nie mam tipsow) ten sam problem...
przedewszystkim dobrze dziala wyciag ze skrzypu polnego z witaminami, pozatym dobry papierowy lub szklany pilnik. bron boze nie wycinac skorek tylko zmiekczac i odsuwac patyczkiem (krem avonu polecam)
Mozesz tez moczyc wieczorem w cieplej oliwce z paroma kroplami cytryny albo zastoswac odzywke do paznokci ta:
http://kosmetikon.pl/cgibin/shop?inf...R&sid=690118f2
albo ta:
http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...ee7f0e78e6fa57

obie bardzo ładnie i szybko działaja
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 09:31   #281
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: rozdwajające się paznokcie

Porady dziewczyn sa dobre (witaminki, lakier itd), ale zanim kupisz jakis drogi specyfik wyproboj olej rycynowy. Ja go stosuje codziennie i na rece i nogi. Dziala bardzo dobrze.
Kupisz w aptece za jakies 2zl/buteleczka. Naloz troszke na wacik bo to jest bardzo tluste i jak juz bedziesz miala zasypiac to sobie tym posmaruj. Dobrze tez wplywa na poobgryzane skorki (znikaja)
Pozdrawiam, hey.
PS> to nie ja wymyslilam tylko wiele razy o tym czytalam
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 09:48   #282
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: rozdwajające się paznokcie

Łamliwośc paznokci może mieć bardzo rozne przyczyny. Naczytalam sie różnośći bo juz nie wiem co robić.
W moim przypadku moze byc przyczyną to ze biore leki po operacji tarczycy,hormony, p. dermatolog powiedziala ze dopóki organizm nie wróci do równowagi cięzko znaleźć przyczynę, towarzyszy temu okrutne wypadanie włosów-tak jak bylo po narkozie..
Przyczyną moze byc rózwniez stres i co za tym idzie niedobór magnezu.
Równiez urazy mechaniczne, detergenty,
Osoby które intensywnie uprawiaja sport wraz z potem traca duze ilość mikroelementów - i to tez moze byc przyczyną.

Przed operacją kiedy rozdwajały mi się paznokcie łykałam skrzyp i było ok. Teraz wyłykłam 2 duze opakowania skrzypu, silicę , revalid i .... lipa Obecnie biorę Merz specjal, panokcie nacieram olejkiem rycynowym i nakładam na noc rękawiczkę (jedną bo to głownie paznokcie prawej ręki cierpią)
Na WŁOSY bardzo mi pomaga szampon Dermena lub Klorane i Seboradin w ampułkach- to ostatnie szczególnie!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 00:09   #283
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez daria_g
cześć
Mnie ten problem też dotknał. Stosowałam różne specyfiki. Wypróbowałam chyba wszystkich odżywek do paznokci i preparatów witaminowych.
Teraz od ponad 2 lat stosuje glicerynę, kupioną za "psie pieniądze" w aptece.
Teraz mam w koncu długie paznokcie, szybko rosną, są elastyczne i nie łamia się no i oczywiscie zapomniałam o tym, że sie rozdwajały.
Efekty widać juz po 2-3 tygodniach codziennego stosowania. Moja kosmetyczka nie chciała uwierzyć ze to tylko glicerynka na nie tak podziałała.
Pozdrowionka
daria
Masz na myśli glicerynę w płynie? Jak ją stosowałaś? Moczyłaś w niej paznokcie?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 13:58   #284
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: rozdwajające się paznokcie

Moja siostra tez ma ten problem, byla u dermatologa, ale poprawa byla tylko chwilowa. Teraz kupila taki zolty lakier czy plyn z Oriflame i widac poprawe, ale nie wiadomo jak bedzie kiedy przestanie tego uzywac. Moze jednak warto sprobowac Pozdrawiam
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 06:25   #285
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: rozdwajające się paznokcie

Ja kiedyś brałam Silicę, efekt był ale nie taki świetny.
Teraz kupiłam olejek Killys, któy poleciły mi Wizażanki. Ja na razie widzę że ślicznie pachnie i utwardza paznokcie.
Wcześniej używałam Balsamu do paznokci z Herba Studio i owszem, paznokcie są twarde ale na krótko.

No i właśnie też walczę z takim problemem i będę się stosować do rad
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 12:40   #286
Frona24
Raczkowanie
 
Avatar Frona24
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 77
Smile Dot.: rozdwajające się paznokcie

Witam ponownie, widze, że dalej temat jest aktualny. Ja jak na razie kupilam skrzypo vite i zobaczymy, moze w wolnej chwili spróbuje olejku rycynowego... poza tym postanowilam zaczac urzywac lakieru utrwardzajacego z oriflamu, zobaczymy czy pomoze
Trzymam kciuki za i za Was Moje Drogie .
Frona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 12:57   #287
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: rozdwajające się paznokcie

ile człowiek sie uczy
ja ze swojej strony polacam Killys Witaminowa Bomba, polowałam na odzywkę Barbra bo podobno też dobra, ale nigdzie nie znalazłam

to już mam listę zakupów:
-gliceryna
-Herba studio do paznokci
- muszę kupić Skrzypovite bo krem mam i jest świetny i teraz jak wyłykam do końca Salfazin, ktory u mnie sie nie sprawdził wogóle to kupie Skrzypovitę i moze coś jeszcze ze Skrzypem polnym
-olejek rycynowy mam to będę nacierać

polacam tez przekłowanie kapsułki Capitavitu A+E i nasmarowywanie paznokci przed pójściem spać trochę pracochłonne ale tez daje dobre efekty

nie wiecie czy są jakieś tabletki z czystym Skrzypem polnym bez witamin i innych dodatków?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 21:44   #288
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: rozdwajające się paznokcie

ja tez mialam ten problem a wlasciwie to chyba jeszce ciagle mam. strasznie rozdwajaly mi sie paznokcie i probowalam juz chyba wszystkiego (moczenie w oliwie z oliwek, rozne kremy, odzywki i witaminy)i nic nie pomagalo. az w koncu kupilam odzywke z kreatynado paznokci rozdwajających się z firmy coral(delia cosmetics) i zaczelam lykac codziennie wystematycznie silice i widze poprawe. narazie mam paznokcie ktore wystaja 1mm poza opuszek ale znajac mnie niedlugo mi sie jakis rozdwoi ale zobaczymy mam nadzieje, ze nie wiec moge wam powiedziec, ze ta odzywka (kosztuje 5,50)jhest naprawde swietna. powodzenia w wlce z rozdwajającymi sie pazurkami papa
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 22:20   #289
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: rozdwajające się paznokcie

No dobra, zmieniam zdanie co do balsamu do paznokci Herba Studio. Wcześniej napisałam że daje krótkotrwały efekt, w zasadzie to prawda, ale zaczęłam wcierać go po każdym myciu rąk i paznokcie są supertwarde co u mnie jest rzadkością
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-03, 10:14   #290
daria_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
GG do daria_g
Dot.: rozdwajające się paznokcie

Czesc
Gliceryna w płynie z apteki najzwyklejsza na świecie.Stosowanie bardzo proste: kropla pod każdy paznokiec. Mozna wmasowac ale to nie jest konieczne i mozna pojsc spac. Ja to robie wieczorem żeby dać czas "odżywce".

Edytowane przez daria_g
Czas edycji: 2005-06-03 o 10:18
daria_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 19:35   #291
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: rozdwajające się paznokcie

dziewczyny rewelacyjny jest lakier wzmacniający Sally Hansen z drobinkami diamentów "diamond strenght" ja nigdy nie mogłam zapuścić dłuższych pazurów bo ciągle mi się łamały, ale spróbowałam i rewelacja. nie rozdwajają się , nie łamią no i są długie ! rewelacja . Choć cena dość wysoka..27 albo 30 złotych .
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 15:53   #292
AnuS!a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 52
Dot.: rozdwajające się paznokcie

ja też miałam taki problem ale nosiłam krótkie paznokietki i malowałam je odżywką do paznokci rozdwajających sie z Avonu (kosztowała na promocji 13:90 chyba) i mi pomogło! teraz mam twarde i fajne paznokcie ) a noi nie obgryzałam raczej nigdy paznokci tylko skórki dookoła nich i nadal nie moge sie oduczyć ale już sobie obiecałam że nie bede obgryzać i zrobie sobie francuski manikir i bedzie super ) pozdrawiam!
AnuS!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 16:31   #293
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: rozdwajające się paznokcie

ja przetestowalam cala mase odzywek Sally Hansen,niektore w ogole nie dzialaly (w ogole to schodza juz nastepnego dnia),lubilam ta diamentowa. Tylko do czasu bo pozniej juz nie pomagala,po prostu przestala dzialac:-(
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 18:42   #294
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: rozdwajające się paznokcie

u mnie na szczęscie jeszcze działa, cały czas co drugi dzień nakładam ją

na paznokcie.
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 09:02   #295
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: rozdwajające się paznokcie

ja polecam na szybszy wzrost paznokci skrzy polny w tabletkach - 100 tabletek za trochę ponad 20 zł - naprawdę zauwazam, że po nim bardzo szybko rosna paznokcie;
ostatnio natomaist piję napar ze skrzypu 2-4 razy dziennie i tez zauwazyłam efekty ;
poza tym zaopatrzyłam sie w zel przyspieszajacy wzrost paznokci z oriflame, ale nie stosowałam regularnie przez tydzien;
na pewno anlezy zmywac w rekawiczkach i długo nie moczyc paznokci w wodzie - po takich dłuich kapielach moje paznokcie bardzo sie łamią - z boków, zawsze mam z tym problem, niby szybko rosna, a sie rozdwajaja
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 21:32   #296
Annake
Raczkowanie
 
Avatar Annake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 302
Dot.: rozdwajające się paznokcie

Ja używam na moje słabiutkie paznokcie olejku do paznokci z wit.A i E, wyciągiem z nagietka i kiełków pszenicy z firmy Hean. Kosztuje 6 zł. a zdziałał cuda
Miałam koszmarne paznokcie, rozdwojone i na dodatek lamliwe po tipsach,ale używałam tego olejku codziennie przez tydzień, nie stosując dodatkowych, odżywek,a po tygodniu stosowałam olejek 3-4 razy w tygodniu dodatkowo malując paznokcie odżywką z Margaret Astor Po miesiącu takiej kuracji moje paznokcie "doszły do siebie" Najlepiej w tym czasie nie malować paznokci żadnymi lakierami.
Musze powiedziać,że wcześniej stosowałam wszystko od tabletek po jakies zioła,ale nic nie pomagało. Tylko olejek sie sprawdził Gorąco polecam!!
Annake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 22:39   #297
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: rozdwajające się paznokcie

A czy któras z was używała odżywki Alessandro? (przepraszam, jak zrobiłam literówkę w nazwie ale nie jestem pewna jak się to dokładnie pisze)
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 09:09   #298
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez AnuS!a
ja też miałam taki problem ale nosiłam krótkie paznokietki i malowałam je odżywką do paznokci rozdwajających sie z Avonu (kosztowała na promocji 13:90 chyba) i mi pomogło! teraz mam twarde i fajne paznokcie ) a noi nie obgryzałam raczej nigdy paznokci tylko skórki dookoła nich i nadal nie moge sie oduczyć ale już sobie obiecałam że nie bede obgryzać i zrobie sobie francuski manikir i bedzie super ) pozdrawiam!
Też czekam na tę odżywkę z Avonu. A jak się jej używa? Czytałam, że codziennie przez tydzień trzeba smarować nią pazurki. Ale czy przed każdym pomalowaniem trzeba zmyć warstwę odżywki z poprzedniego dnia?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 15:38   #299
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Cool lakier utwardzający do paznokci!!!

Kochane wizażanki pisze do was, bo w was ostatnia deska ratunku, a mianowicie,..mam bardzo słabe paznokcie,zniszczone sztucznymi paznokciami i wogóle okropnie łamliwe,słyszałam o lakierach utwardzających ,bezbarwnych...może wy pomożecie mi ,i dacie jakieś konkretne przykłady tych lakierów...
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 15:46   #300
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: lakier utwardzający do paznokci!!!

Hej! Ja co prawda znam pewien lakier nie jest on utwardzaczem ale jako utwardzacz spisuje sie fenomenlanie tylko dlugo wysycha. Jesto to ados nor 0 albo 1. Sprobuj ja go zawsze nakladam na lakier i wtedy caly tydzien utrzymuje sie wzorek. Pozdrawiam papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 19:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.