Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-24, 11:19   #4081
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

agatau ja z moimi juz doszlam do mniej wiecej normalnego stanu , jak je umyje , naloze odzywki , wyschna sobie . rozczesze to nie sa spyrzone , wygladaja normalnie , nawet bez clipow , wiadomo z clipami , zuepelnie inna sprawa . ale tu jest wybor : albo idziesz na wojne o zdrowe wlosy albo jedziesz dalej z tym co masz na glowie , ja chce normalne zdrowe wlosy i wiem ze mi sie uda jestem 10 cm do przodu , poza tym uwazam ze nie jest mi dobrze w tym platynowym kolorze , dlatego nie mam nic do stracenia , a ze mam odrost ? no i co , mi nie przeszkadza .
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 11:25   #4082
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Chcialabym zeby moje rosly szybciej
Poki co tez pielegnuje nie jest tragicznie, ale jakbym tak miala bez odzywki i suszarki to byloby sianko
A nie chcesz zafarbowac calosci na ciemny blond, jak odrost? sory ze tak offtopuje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 11:44   #4083
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

nie bo sie farba wymyje , i zostana mi wlosy w innym odcieniu .. juz robilam probe z pasemkami popielaty blond Loreal Excellence i zeszly , zostaly mi zielone refleksy po nich (dobrze ze od spodu i nie widac ) bo tak sie farby w odcieniach ciemnego blondu wymywaja na jasnych blond wlosacch -na zielono-szaro . poza tym kolor nie bedzie taki sam .. naturalny kolor jest trojwymiarowy , mieni sie refkleksami , kolor z farby jest plaski i jednolity , musialabym malowac calosc , lacznie z odrostem zeby nie bylo roznicy a to nie wchodzi w gre . innym wyjsciem jest balejaz calych wlosow (pare pasemek tez na odroscie ) ale nie wiem , nie chce katowac tych rozjasionych wlosow bo sie boje ze sie spala , poza tym mi odrost nie przeszkadza, wiec po co mam kombinowac na sile .
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:00   #4084
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
nie bo sie farba wymyje , i zostana mi wlosy w innym odcieniu .. juz robilam probe z pasemkami popielaty blond Loreal Excellence i zeszly , zostaly mi zielone refleksy po nich (dobrze ze od spodu i nie widac ) bo tak sie farby w odcieniach ciemnego blondu wymywaja na jasnych blond wlosacch -na zielono-szaro . poza tym kolor nie bedzie taki sam .. naturalny kolor jest trojwymiarowy , mieni sie refkleksami , kolor z farby jest plaski i jednolity , musialabym malowac calosc , lacznie z odrostem zeby nie bylo roznicy a to nie wchodzi w gre . innym wyjsciem jest balejaz calych wlosow (pare pasemek tez na odroscie ) ale nie wiem , nie chce katowac tych rozjasionych wlosow bo sie boje ze sie spala , poza tym mi odrost nie przeszkadza, wiec po co mam kombinowac na sile .
Wytrzymała jesteś Ja bym już dawno farbowała, albo czuła się jak flejtuch... Fajnie, że Ci one nie przeszkadzają i że dobrze się z nimi czujesz Z resztą niewiem czemu, ale nie wyglądasz źle z odrostami. Może dlatego, że ładnemu to nawet z odrostami ładnie
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:15   #4085
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

dziekuje madzia za wsparcie ja tez mysle ze nie wygladam zle z odrostami , pamietam za to jak wygladalam jak mialam calusienkie taki jasny blond - jak psychicznie chora , jak jakis kosmita z zarowka na glowie , byly takie ohydne oczobijne , moj chlopak tez mowi ze jest ok z reszta ja nie maluje i koniec , za 2 lata bede miec wlasne zdrowe i dlugie wlosy .
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:23   #4086
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
z reszta ja nie maluje i koniec , za 2 lata bede miec wlasne zdrowe i dlugie wlosy .
I tak trzymać
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 16:31   #4087
tysiuniax33
Raczkowanie
 
Avatar tysiuniax33
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: prosto z serca ;d
Wiadomości: 309
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

O przepraszam bardzo niezauważyłam przepraszam :P
__________________
[B]57...[/B 54..53..52..51..50
tysiuniax33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 16:39   #4088
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

czy moge prosic jakas dziewczyne o pokazanie doczepionych wlosow na ringi ponizej 100 pasemek ??? baardzo mi na tym zalezy chce zobaczyc jak to wyglada <prosi> oczywiscie chodzi o tyl
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 17:42   #4089
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BlueRoses Pokaż wiadomość
czy moge prosic jakas dziewczyne o pokazanie doczepionych wlosow na ringi ponizej 100 pasemek ??? baardzo mi na tym zalezy chce zobaczyc jak to wyglada <prosi> oczywiscie chodzi o tyl
ja miałam na ringi ale niestety nie mam zdjęć ale za to mogę podzielić sie opinia o tej metodzie
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 17:49   #4090
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

chodzi mi jak wygladaja wlosy( do ramion przedluzone na ringi do 100 pasemek do pasa np
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:14   #4091
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BlueRoses Pokaż wiadomość
chodzi mi jak wygladaja wlosy( do ramion przedluzone na ringi do 100 pasemek do pasa np
mam tylko takie, pasemek ok 120
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 20:07   #4092
Ciii
Raczkowanie
 
Avatar Ciii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 259
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

A CO DZIS MÓWILI W TVN STYLE
że ktoś kto przedlużał raz włosy juz sie na to nie decyduje drugi raz...
__________________
... zmienić życie

Ciii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 20:18   #4093
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ciii Pokaż wiadomość
A CO DZIS MÓWILI W TVN STYLE
że ktoś kto przedlużał raz włosy juz sie na to nie decyduje drugi raz...
a wcale że nie ;p ja miałam raz, 2 razy na klipsach i chce znowu ;p

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

a jeszcze takie jedno ważne pytanie, KTÓRA Z WAS MIAŁA DOCZEPIANE WŁOSY PISTOLETEM? NA KERATYNE CZY NA KLEJ? JAKIE SĄ WASZE WRAŻENIA I OPINIE NA TEN TEMAT?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 20:59   #4094
matiadas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

witam dziewczyny
podziele się opiniami co do przedłużania włosów. Najpierw miałam syntetyki na keratynę - około 6 lat temu. Istny szał - normalnie Mandaryna w swych najlepszych latach. Ale efekt maksymalnie 2 tygodnie. Potem tragedia... Ściąganie tego to połowa włosów swoich z głowy.
Potem ringi - około 4 lata... Najpierw pseudo naturalne ( tak naprawdę włosy z allegro za 2 zł za pasemko to jedno wielkie g.....) W tym czasie doszłam do takiej perfekcji,że przedłużałam już koleżankom sama - testując wszystkie chyba włosy z allegro. Ostatnie ringi - słowiany nosiłam 2 lata. Dokładnie rok na ringach i rok na ultradźwięki.
Ringi - jak dobrze zrobione to są ok. Super się trzymają.... Ale dopiero ultradźwięki pomogły mi uwierzyć,że przedłużanie to jest to
W ogóle nie zniszczyły moich włosów, nawet jak coś tam było widać - to nie wyglądało to tak jak w przypadku ringów...Ale urodziłam dziecko... Trudno pamiętać zawsze by mieć związane włosy... Zdecydowałam się dla dobra Maleństwa i swojego na clipy. Cóż... jak tylko synuś podrośnie i moje włosy nadal będą mnie irytować (zawsze miałam rzadziutkie) wrócę do ultradźwięków i włosów słowiańskich.
matiadas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 09:02   #4095
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez meggie83 Pokaż wiadomość
pomijajac fakt,ze to jest paskudne,jak wszystko co sztuczne i doczepiane i nikomu to sie nie podoba,a juz szczegolnie faceta jak widac ringi,w moim miescie duzo lysych utlensow ma ringi,ale brzydko to wyglada.jeszcze nie widzialam lapsiary z ladnie przedluzynymi wlosami,zreszta jak moga byc ladnej jak ich naturalne wlosy sa zniczone,popalone od utleniania i sa lyse prawie.wiadomo,ze przedluzanie tez niszczy i nie mozna tego robic w nieskonczonosc,i co wtedy zostaje?perukahehe.zenade ra takie wlosy,wstyd.
buuhahaha : hahaha::h ahaha::ha haha::hah aha:

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Masz na prawdę fascynującą pasję, gratuluję. W twoim 'wielkim mieście' nie ma innych rozrywek?
Nie,nie,nie ja myslę, że to jest wiocha zabita dechami z mieszkancami "utlensami".
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 09:57   #4096
moniaa1721
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K-pol/ Wien
Wiadomości: 61
GG do moniaa1721
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość


a jeszcze takie jedno ważne pytanie, KTÓRA Z WAS MIAŁA DOCZEPIANE WŁOSY PISTOLETEM? NA KERATYNE CZY NA KLEJ? JAKIE SĄ WASZE WRAŻENIA I OPINIE NA TEN TEMAT?
pistolet na kreatynę, klej ?? wielka masakra na początku świetnie a po umyciu strasznie sie włosy plątały, przy uzyciu ciepłej wody kreatyna miękła, klej w swoim czasie również juz sie nie trzymał, mi sie wielkie bagno po tym zrobiło i musiałam włosy ścinać;/ nie polecam pistoleta i zadnych klejów:nie :
moniaa1721 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 10:08   #4097
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniaa1721 Pokaż wiadomość
pistolet na kreatynę, klej ?? wielka masakra na początku świetnie a po umyciu strasznie sie włosy plątały, przy uzyciu ciepłej wody kreatyna miękła, klej w swoim czasie również juz sie nie trzymał, mi sie wielkie bagno po tym zrobiło i musiałam włosy ścinać;/ nie polecam pistoleta i zadnych klejów:nie :
a na zgrzewy tez tak jest? w ko0ncu to tez keratyna, z reszta kazde inne laczenie, np. na tulejki tez ma koncowke keratynowa...
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 11:55   #4098
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Dzisiaj przyszły mi te włoski z allegro od Victorii. Która z Was je zamawiała? Pytam się bo wydają mi się jakieś takie sztuczne i wyglądają nienaturalnie... Dodam, że to moje pierwsze włosy. Może mam tylko takie głupie wrażenie? A może faktycznie włosy od tej Pani nie są zbyt fajne?
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 14:32   #4099
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

wklej fotki
ooo rybnik, blisko mnie
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 14:34   #4100
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
, która z was miała doczepiane włosy pistoletem? Na keratyne czy na klej? Jakie są wasze wrażenia i opinie na ten temat?
najgorsze jest to co zostanie z wlosow po zdjeciu keratynowych pasemek.
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 15:00   #4101
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Madziaa90 Pokaż wiadomość
Wytrzymała jesteś Ja bym już dawno farbowała, albo czuła się jak flejtuch... Fajnie, że Ci one nie przeszkadzają i że dobrze się z nimi czujesz Z resztą niewiem czemu, ale nie wyglądasz źle z odrostami. Może dlatego, że ładnemu to nawet z odrostami ładnie
JA TEŻ PODZIWIAM .
nie wiem,czy zdecydowałabym się na tak radykany krok,pewnie zafarbowałabym te jasne na odcień zbliżony do naturalnych.tak,aby kolor bardzo się nie różnił.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 15:50   #4102
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

mhmm ale co tu jest do podziwiania ??, zdalam sobie sprawe ze rozjasniajac wlosy w ten sposob zostane lysa , wlosy byly brzydkie , zniszczone , spalone , lamaly sie , nigdy nie urosna i na dodatek w takim kolorze nie jest mi ladnie , jest sztuczny i plastikowy , zdecydowalam ze bede zapuszczac odrosty i tego sie trzymam , nie bede farbowac tych rozjasnionych wlosow , powyzej napisalam dlaczego . nie uwazam ze jest to jakis wyczyn , na watku POWROT DO NATURALNYCH WLOSOW sa dziewczyny ktore tak zniszczyly wlosy ze jedynym wyjsciem bylo OGOLNIE SIE NA LYSO , na zapalke (kto nie wierzy niech wejdzie i poczyta sobie tam ) , to jest dopiero powod do podziwu ,opylic sie na zero . ja na szczescie , nie mialam takiej masakry na glowie ze musialam sie posuwac do takich krokow , zastopowalam w odpowiednim momencie , i tyle .. wlosy sobie rosna , czuja sie lepiej a ja jestem zadowolona bo widze ze podjelam wlasciwa decyzje . ja sie sobie podobam w odrostach . tyle .
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 18:52   #4103
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
wklej fotki
ooo rybnik, blisko mnie
W poniedziałek dodam zdjęcia. Już się przyzwyczaiłam do włosów i każdy jest wniebowzięty
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 19:09   #4104
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Madziaa90 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszły mi te włoski z allegro od Victorii. Która z Was je zamawiała? Pytam się bo wydają mi się jakieś takie sztuczne i wyglądają nienaturalnie... Dodam, że to moje pierwsze włosy. Może mam tylko takie głupie wrażenie? A może faktycznie włosy od tej Pani nie są zbyt fajne?
Hej Madzia ja tez mialam takie pierwsze wrazenie , bo nigdy nie mialam clipow i nic doczynienia z takimi wlosami Ja zamawialam proste , ale ja podkrecilam jakos uff Aha chcialam dodac zdjecia dzis , ale bateria mi padla w apracie , a ladowarki nie mam;( Chlopak ma , jak cos za pare dnie wrzuce fotki, chociaz nie umiem Aha i mam do Was pytnie czy nie uwazacie, ze te wlosy od Victorii swieca tez sie na sloncu czy ja tak uwazam tylko?
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 19:41   #4105
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

moj sloneczny blond sie jakos szczegolnie w sloncu sie swiecil .. jestem super zadowolona z nowych wlosow , sa swietne , ale teskni mi sie za falami ktore mialam w clipach od V. na tych naturalnych takiego efektu juz raczej nie osiagne .. a nawet jak osiagne to sie dlugo nie utrzyma
madzia i edytka koniecznie wklejcie fotki w nowych wloskach
patii jak tam Twoje clipy ? nosisz caly czas te sandritkowe czy kupujesz inne ?
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 19:49   #4106
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Hej Madzia ja tez mialam takie pierwsze wrazenie , bo nigdy nie mialam clipow i nic doczynienia z takimi wlosami Ja zamawialam proste , ale ja podkrecilam jakos uff Aha chcialam dodac zdjecia dzis , ale bateria mi padla w apracie , a ladowarki nie mam;( Chlopak ma , jak cos za pare dnie wrzuce fotki, chociaz nie umiem Aha i mam do Was pytnie czy nie uwazacie, ze te wlosy od Victorii swieca tez sie na sloncu czy ja tak uwazam tylko?
Też mi sie świecą, co prawda nie było dzisiaj słoneczka u mnie, ale gdy weszłam do supermarketu to przy tym sztucznym oświetleniu było widać Jaki kolor włosów masz? Ja dodam zdjecia w poniedziałek, bo od jutra mi się szkoła zaczyna i cała sobotę i niedzielę od 8-20 jestem w szkole
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 20:39   #4107
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Tak troszkę z innej beczki, ale związane z tematem
Jaka jest najtańsza metoda przedłużenia włosów?
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 20:49   #4108
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Tak troszkę z innej beczki, ale związane z tematem
Jaka jest najtańsza metoda przedłużenia włosów?
Clipy przynajmniej mi się tak wydaje, lepiej kupić nowe clipy co 2 miesiące niż kilkaset złoty co starcza na ok. pół roku
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 20:55   #4109
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

nieprawda , mozesz sobie np doczepic na ringi albo keratyne sama w domu wlosy syntetyczne i tez malo wydasz , wszystko zalezy od tego czego wlasciwie chcesz , od jakosci i rodzaju wlosow oraz potrzebnego sprzetu . . chociaz metod na stale nie polecam robic w domu z kolezanka ktora sie uczyla z filmikow na YT
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 21:00   #4110
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
nieprawda , mozesz sobie np doczepic na ringi albo keratyne sama w domu wlosy syntetyczne i tez malo wydasz , wszystko zalezy od tego czego wlasciwie chcesz , od jakosci i rodzaju wlosow oraz potrzebnego sprzetu . . chociaz metod na stale nie polecam robic w domu z kolezanka ktora sie uczyla z filmikow na YT
A no to wiadomo, tylko że ja nie wpadłam na to, że można przedłużać w domu, tylko miałam na myśli w salonie
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.