Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 11:47   #1201
ulotnosc
Rozeznanie
 
Avatar ulotnosc
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 704
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

hey dziewczyny. mam pytanie dotyczące metody clip on. chodzi o to że mam juz włosy naturalne (takie ścięte prosto z głowy siostry) i wiem że sa odpowiednie klipsy. ale w tej metodzie włosy są na taśmie i dopiero na klipsach. można jakoś samodzielnie to zrobic??
z góry przepraszam jeśli podobne pytanie już padło, przyznaje że przeczytałam tylko końcówkę wątku.
ulotnosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 12:20   #1202
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ulotnosc Pokaż wiadomość
hey dziewczyny. mam pytanie dotyczące metody clip on. chodzi o to że mam juz włosy naturalne (takie ścięte prosto z głowy siostry) i wiem że sa odpowiednie klipsy. ale w tej metodzie włosy są na taśmie i dopiero na klipsach. można jakoś samodzielnie to zrobic??
z góry przepraszam jeśli podobne pytanie już padło, przyznaje że przeczytałam tylko końcówkę wątku.
było juz tu na wątku.gdzie i jak mozna to zrobić.
nawet jest filmik na you tube.
poszukać.nawet nie tak daleko.gdzieś na kilku ostatnich stronach jest.-przegladarka
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 19:37   #1203
ulotnosc
Rozeznanie
 
Avatar ulotnosc
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 704
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

dzięki TmargoT;] znalazłam taki filmik http://pl.youtube.com/watch?v=PIGsN0...eature=related ale mam pytanie. czy może któraś z was próbowała zrobić taką taśmę sama?? ciekawi mnie jaki jest efekt gdy zrobi to zwykły człowiek a nie jakaś specjalistka
ulotnosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 19:49   #1204
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ulotnosc Pokaż wiadomość
dzięki TmargoT;] znalazłam taki filmik http://pl.youtube.com/watch?v=PIGsN0...eature=related ale mam pytanie. czy może któraś z was próbowała zrobić taką taśmę sama?? ciekawi mnie jaki jest efekt gdy zrobi to zwykły człowiek a nie jakaś specjalistka
to nie jest jeszcze ten filmik.tamten pokazywał jak zrobić z długich bwłsówi wszyc w połowie.
najlepiej podłożyć jakąś tasiemkę.,żeby się nie wysupłały włosy.
chyba nikt nie robił tego sam tu na wątku.tak mi sie wydaje.a u specjalisty to kosztuje.
lepiej przyrobić na łuskę keratynową-tak myslę.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 20:23   #1205
ulotnosc
Rozeznanie
 
Avatar ulotnosc
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 704
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

na łuskę keratynową - czyli jak?? wcześniej gdzieś czytałam że do tego można użyć starej prostownicy żeby rozpuścić keratynę i sprasować z tym włosy, ale to było do pojedynczych pasemek, przy taśmie też tak można?? czy to w ogóle jakoś inaczej się robi??
sorki że tyle, zapewne banalnych, pytań zadaje, ale zależy mi na czasie. chciałam sobie przedłużyć włoski na studniówkę, a z tego co widzę to dość czasochłonne jest...
ulotnosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 20:39   #1206
ulotnosc
Rozeznanie
 
Avatar ulotnosc
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 704
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

http://pl.youtube.com/watch?v=9-UTrG...eature=related a ten sposób?? jak już by się poprzeplatało odpowiednią ilość, to co potem. odciąć nitki a te włoski maja na tych nitkach zostać?? i to się nie porozplata??
ulotnosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 20:59   #1207
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

dla mnie tez jakos to dziwnie wyglada... jakim cudem te wlosy sie trzymaja na tych nitkach??
ja probowalam zrobic sobie tasme z pasemek przygotowanych pod mikroringi.. wyszlo to... tasma jakas taka gruba.. i co przejade reka to pare wloskow zawsze wyjdzie.. cos zle zrobilam, mialam taki plan zeby je potem do jakiejs wstazki przyczepic.. i nosic jako kitke , ale chyba nic z tego nie bedzie i zostanie mi kupic syntetyki... (bo tanie)
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 21:01   #1208
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ulotnosc Pokaż wiadomość
http://pl.youtube.com/watch?v=9-UTrG...eature=related a ten sposób?? jak już by się poprzeplatało odpowiednią ilość, to co potem. odciąć nitki a te włoski maja na tych nitkach zostać?? i to się nie porozplata??
przy tej metodzie to ty za rok nie zdążysz
lepsza metoda maszynowa.
a keratynę to i tak musisz mieć maszynkę do zgrzewania.tą co sie zgrzewa
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:41   #1209
ulotnosc
Rozeznanie
 
Avatar ulotnosc
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 704
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

coś czuje że jedynym wyjściem dla mnie jest pozostanie przy krótkich włosach;/ bo w tym momencie nie stać mnie na profesjonalne przedłużanie.
ewentualnie pokombinuje coś z ta maszyną... jak wyjdzie mi coś konkretnego to się pochwale
ulotnosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 22:05   #1210
Nice Sprite
Raczkowanie
 
Avatar Nice Sprite
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 322
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Hey Zamierzam kupić włoski na taśmie i zrobić z nich clipy;-) trudno dobrac mi kolor boo mam balejaż, ale coś znalazłam: http://allegro.pl/item513672191_55cm...edluzanie.html z tego co słyszałąm to tak naprawde są syntetyki, ale to mi nie przeszkadza, zamierzałam zamówić syntetyczne, tu pisze, że naturalne, tym lepiej, ale hmm czy to prawda?? Ktoś może kupował od tej pani? Taśma 70 cm powinna mi wystarczyc? bo tak sobie licze i myśle że tak, włosy w najdłuższym miejscu siegaja do zapięcia stanika są pocieniowane, ale dość gęste, zależy mi na tym hmm efekcie wow, że tak powiem
Nice Sprite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 22:13   #1211
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nice Sprite Pokaż wiadomość
Hey Zamierzam kupić włoski na taśmie i zrobić z nich clipy;-) trudno dobrac mi kolor boo mam balejaż, ale coś znalazłam: http://allegro.pl/item513672191_55cm...edluzanie.html z tego co słyszałąm to tak naprawde są syntetyki, ale to mi nie przeszkadza, zamierzałam zamówić syntetyczne, tu pisze, że naturalne, tym lepiej, ale hmm czy to prawda?? Ktoś może kupował od tej pani? Taśma 70 cm powinna mi wystarczyc? bo tak sobie licze i myśle że tak, włosy w najdłuższym miejscu siegaja do zapięcia stanika są pocieniowane, ale dość gęste, zależy mi na tym hmm efekcie wow, że tak powiem
co po pierwsze rzuciło mi się w oczy to cena-120 zł za naturalne europejskie?nigdy
druga sprawa to kolorystyka-takim nazewnictwem posługują się tylko przy sztucznych włosach.przy naturalnych nie ma takich rownych pasemek
poza tym nazwa HUMAN HAIR-nie nie znaczy prawdziwy włos,bo ja kupuję sztuczne włosy z możliwością prostowania i tez pisze HUMAN HAIR-cena podobna.
HUMAN HAIR to jest nazwa firmy.
więc wątpię w to,że kupisz prawdziwe włosy.

ja moge powiedzieć,że na 100% są to sztuczne włosy

jak mnie złoszczą takie kłamstwa -wciskanie ludziom kitu

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-01-03 o 22:14
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 22:17   #1212
Nice Sprite
Raczkowanie
 
Avatar Nice Sprite
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 322
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

No właśnie też wątpie, że za taka cena prawdziwe. Zreszta cały czas planuje syntetyki, jak metoda clip in mi sie spodoba to pomysle nad wiekszym wydatkiem na naturalne Ale jako syntetyczne sprawdzą się przy 6-8 godzinnych noszeniu codziennie?? ile by przetrwały??
Nice Sprite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 22:53   #1213
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Hawwa- powiem tylko tyle (bo to nie w temacie przeciez)- kiedy Twoj PIEKNY biust bedzie Ci wisial po pepek, moj silikonowy przy 50tce nadal bedzie jedrnie sterczal

Przestan wsadzac wszystkich facetow do jednego wora i wyrazac zdanie za nich samych co bardziej wola.. nie wszystko co naturalne jest piekne ktos tu napisal..i ma w zupelnosci racje. Moze wklej swoje zdjecie i sie Toba pozachwycamy?

Ehh...sorry za off topa
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 22:53   #1214
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dziewczyny błagam o pomoc:p liz:

miesiąc temu przedłuzyłam włosy metoda micro ring z sylikonem ,naturalne włosy, jednak zrobiłam to nei w salonie fryzjerskim tylko u takiej dziewczyny z ogloszenia w domu. Niestety mimo uzywania jedwabiu ,odzywek ,rozczesywania ta szczotka z wlosa dzika "moje" włosy non stop się plącza i wiecznie jestem rozczochrana do tego strasznie się łamią przy czesania ,już nie wiem co robic wygladam strasznie powoli sie zastanawiam nad zdjęciem tego ,ale szkoda mi tych wydanych pieniędzy... Może jednak da sie cos z nimi zrobić. Dodam ,że mam bardzo gęste swoje wlosy i miałam doczepiane 130 pasemek ,może dlatego tak sie plączą??
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 12:23   #1215
lilappls20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 19
Wlosy przedluzane na mikroringi POMOCy

Witam wszystkie forumowiczki,

Przedluzylam sobie wlosy okolo 2,5 Tygodnia temu na MIKRORINGI, wlosy podobno slowianskie.. ale

Pasemka zaczynaja sie wysuwac,

wlosy sie bardzo elektryzuja, filcuja i nie moge sie z nimi uporac,

kupilam mase odzywek, gelow, wygladzaczy, ale nic nie pomaga, nawet porostownica nie chce sie z nimi uporac, co chwile czesze je specjalna szczotka z naturalnego wlosia DZIKA przez chwile sa w miare przyklapniete, ale juz za pare minut znow sie filcuja,

zamowilam sobie ringi z silikonem ( podobno sa bardziej trwale) ibede probowala sama dolozyc sobie pare pasemek,

jestem zawiedziona i moje marzenie o dlugich pieknych wlosach pryslo
Prosze o pomoc, za kazda porade bede wdzieczna

Pozdrawiam serdecznie
lilappls20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 13:02   #1216
deangell
Raczkowanie
 
Avatar deangell
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dom Myszków
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to deangell
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

już kilka miesięcy nie byłam na forum, dzisiaj z ciekawości zajrzałam, a tu odrazu problem, ja już swoje mam wystarczająco długie wychodowane przez 13 miesięcy noszenia przedłużanych, wypróbowałam wszystkie możliwe metody i kosmetyki , miałam przeróżne problemy....
Kasiumaju JEDWAB JEST ZABÓJCĄ DLA MARTWYCH WŁOSÓW!!!To po nim się łamią , myj włosy szamponem z proteinami mleka np.FRUITREE HYDRATING firmy ARTEGO i odżywkę Latte firmy KALLOS i najlepiej żeby wysychały naturalnie bez suszarki , bezwzględniie nie smaruj ringów odżywką ponieważ sie ześlizgują. Włoski najlepiej kupować indyjskie klasy AAA, EUROPEJSKIE, albo SŁOWIAŃSKIE w zależności od zasobności portfela.

Pozdrawiam
__________________
deangell
Niebo mnie nieche a, piekło obawia sie że nim zawładnę

Edytowane przez deangell
Czas edycji: 2009-01-04 o 13:10
deangell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 13:04   #1217
laviareno7
Przyczajenie
 
Avatar laviareno7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: Wlosy przedluzane na mikroringi POMOCy

Ostatnio tez myślałam o przedłuzaniu włosów metodą mikroringi,ale to straszne dziadostwo.;/ Moja znajoma zafundowała sobie takie oto włosy i juz po tygodniu zaczeły jej się wysówać pojedyńcze włoski,nadodatek jeden z nich,gdy spała wbił jej sie do głowy i zrobiła jej sie okropna ranka Sciągneła je zaraz po tym zdarzeniu.Zyczę więcej cierpliwości
__________________
Mój Miś ;*;*;*


Jak Istnieć To Tylko Dla Ciebie !!
laviareno7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 13:07   #1218
lilappls20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 19
Dot.: Wlosy przedluzane na mikroringi POMOCy

Cytat:
Napisane przez laviareno7 Pokaż wiadomość
Ostatnio tez myślałam o przedłuzaniu włosów metodą mikroringi,ale to straszne dziadostwo.;/ Moja znajoma zafundowała sobie takie oto włosy i juz po tygodniu zaczeły jej się wysówać pojedyńcze włoski,nadodatek jeden z nich,gdy spała wbił jej sie do głowy i zrobiła jej sie okropna ranka Sciągneła je zaraz po tym zdarzeniu.Zyczę więcej cierpliwości

no wlasnie pasemka sie wysuwaja, tez zastanawialam sie czy by ich nie sciagnac, ale w koncu stwierdzilam,ze dorobie sobie jeszcze pare i zobacze jak sie beda dalej zachowywac.. ehh mam juz dosc tej elektryzacji wlosow i niemozliwosci ich ujarzmienia! pozdrawiam
lilappls20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 13:21   #1219
deangell
Raczkowanie
 
Avatar deangell
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dom Myszków
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to deangell
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Na dzień dzisiejszy mam swoje... Zdjęcia w załaczeniu

Przytyło mi się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FORUM024.jpg (102,0 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FORUM 019.jpg (55,0 KB, 101 załadowań)
__________________
deangell
Niebo mnie nieche a, piekło obawia sie że nim zawładnę

Edytowane przez deangell
Czas edycji: 2009-01-04 o 13:22
deangell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 17:37   #1220
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

czesc Wizażanki.
Przyszedł mi kucyk, ale zupełnie nie mój kolor! Mimo konsultacji okazał sie za jasny.
A najlepsze jest to, że paczka przyszła w piątek a teraz przyniosła mi go sąsiadka, bo debilny listonosz dał jej paczkę i ona chyba zaglądala do środka, bo koperta jest oklejona taśmą!!!
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:15   #1221
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW - pytanie do eksperta?

Dziewczynki szkoda waszych pieniędzy na to badziewie z allegro!! Rzadko można tam dostać prawdziwe ludzkie włosy! A tylko takie są gwarancją nie plątania i długiej żywotności A nie żadne REMY czy Tangle Free. Jak są z głowy i prawidłowo ścięte to zawsze łuska będzie w jednym kierunku. A jak już piszą, że są to włoski najlepszej jakości bo od producenta to mnie krew zalewa!! Jakiego producenta się pytam!!??? To my jesteśmy producentami, a raczej nasze głowy!! Załączam moje zdjęcia w przedłużonych włoskach i dodam, że noszę je od sierpnia 2008 i raz miałam podciągane w listopadzie. Włoski zakładam Racoonem i nie wyczesują się ani nie kruszą. Farbowałam je już kilka razy. Uwaga! ROZJAŚNIAŁAM!! Warto zapłacić za tą jakość!
Dodam, że mam włosy do ramion.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie000.jpg (67,9 KB, 140 załadowań)
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "


Edytowane przez evcia84
Czas edycji: 2009-01-06 o 09:21
evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:55   #1222
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
czesc Wizażanki.
Przyszedł mi kucyk, ale zupełnie nie mój kolor! Mimo konsultacji okazał sie za jasny.
A najlepsze jest to, że paczka przyszła w piątek a teraz przyniosła mi go sąsiadka, bo debilny listonosz dał jej paczkę i ona chyba zaglądala do środka, bo koperta jest oklejona taśmą!!!
a duża jest ta rożnica?
może da sie dofarbować,lub wymienic
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:55   #1223
lovinka
Raczkowanie
 
Avatar lovinka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 67
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

witam.
Ja nosilam wlosy hair talk czyli na tzw kanapke, niedawno po 9 miesiacach je zdjelam.
Fakt faktem ceny to kosmos bo wiem ze od 1600zl, ale mi sie udalo i zalozyli mi je na targach, a podciaganie tasm ktore jest koniecznie tak mniej wiecej co 3 miesiace placilam 200zl a nie 400 zl tak jak w salonie, gdyz jedna z dziwczyn zrobila sobie kurs tejfirmy po targach.
Wloski naprawde super, tasmy sie trzymaja, mimo ze na pocztaku nie chcialo mi sie wierzyc w to ze to sie trzyma.
Sa to wlosy indyjskie. Po zdjeciu stwierzam ze nie zgubilam duzo wlosow, a zdjelam gdyz przez 9 miesiacy moje zdazyly tyle urosnac
Wstawiam foto przed i po zalozeniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HairTalk1_3846.jpg (41,1 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HairTalk1_4238.jpg (53,2 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HairTalk1_3824.jpg (40,1 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HairTalk1_4243.jpg (50,5 KB, 115 załadowań)
lovinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 10:57   #1224
szajbe
Raczkowanie
 
Avatar szajbe
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Co do tych włosów w linkach, to Eda D sprzedaje firmy la trend, miałam i na moje są fajne. Drugie Diamound to Premium one, kupiłam na probe 20 pasemek jasny blond, ciagnely sie po umyciu az bolało od patrzenia, szorstkie poza tym. Te od shonka cos tam to kiedys sprzedawała firme Romantic Angel i były srednie, ostatnio ma włosy firmy beauty hair i są naprawde fajne, nawet po umyciu kawałka taśmy w mydle, bez zadnych odzywek były ładne i miekkie
szajbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 11:28   #1225
wioleczka
Przyczajenie
 
Avatar wioleczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9
Thumbs up Dot.: Wlosy przedluzane na mikroringi POMOCy

Cytat:
Napisane przez lilappls20 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki,

Przedluzylam sobie wlosy okolo 2,5 Tygodnia temu na MIKRORINGI, wlosy podobno slowianskie.. ale

Pasemka zaczynaja sie wysuwac,

wlosy sie bardzo elektryzuja, filcuja i nie moge sie z nimi uporac,

kupilam mase odzywek, gelow, wygladzaczy, ale nic nie pomaga, nawet porostownica nie chce sie z nimi uporac, co chwile czesze je specjalna szczotka z naturalnego wlosia DZIKA przez chwile sa w miare przyklapniete, ale juz za pare minut znow sie filcuja,

zamowilam sobie ringi z silikonem ( podobno sa bardziej trwale) ibede probowala sama dolozyc sobie pare pasemek,

jestem zawiedziona i moje marzenie o dlugich pieknych wlosach pryslo
Prosze o pomoc, za kazda porade bede wdzieczna

Pozdrawiam serdecznie
Cześć! ja tez od pewnego czasu marzyłam o włosach przedłużanych na micro ringi, ale naczytałam się wielu negatywnych opinii, że są nietrwałe, wiec zrezygnowałam.
Radzę Ci dokupić ringów, poprosić koleżankę o pomoc, uzupełnić pasemka. Nie poddawaj się! radzę też przy rozpuszczonych unikać swetrów, one bardzo elektyzują włosy!

wioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 12:38   #1226
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

WITAM PONOWNIE DROGIE WIZAZANKI!!!!!!!
DAWNO MNIE TU NIE BYLO- BO UDZIELALAM SIE W 2 I 3 WATKU ;P

WRACAJAC DO RZECZY
przedłuzalam sobie wlosy juz od 3 lat . Mialam juz wlosy na:
-ringi z silikonem - pozytywnie
-ringi bez silikonu - negatywnie
-tasme na ringi - pozytywnie

TERAZ POSTANOWILAM SPROBOWAC MATODY
-HAIR TALK
lub jak kto woli TAPE-IN TAPE-OFF
metoda doklejania kilku-centymetrowych pasm wlosów na "silikonowej" dwustronnej taśmie
czuje że to metoda dla mnie

LOVINKA
Orientujesz sie gdzie można takie włoski kupić samemu?
Może masz kontakt z osoba która Tobia zakładała?
Do Gliwic mam troszke za daleko-
jestem z Torunia
napisz cos wiecej o tej metodzie. czy jest mocno wyczuwalna, widoczna itd
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 12:49   #1227
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Przepraszam za wielkie litery i i pogrubiona czcionkę, ale chciałam się wyróżnić w tłumie

jeszcze jedno- LOVINKA- jak sie te włosy zdejmuje? jakims rozpuszczalnikiem????

Czy któraś z Was wie gdzie takie włoski można nabyć?
Na allegro jedna osoba sprzedaje ale podobno totalny badziew i tasma sie odkleja po ok 2 tyg noszenia :/

http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=91

czy to są takie włosy o jakie mi chodzi?
co do tego należy jeszcze dokupić? jakąś taśmę klejącą?

Edytowane przez maurita
Czas edycji: 2009-01-05 o 13:00
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 13:22   #1228
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a duża jest ta rożnica?
może da sie dofarbować,lub wymienic
Słńce kitka jest z syntetyku, więc nie mogę jej fabrować, a różnica była bardzo duża. Dzisiaj się dogadałam ze sprzedawcą na wymianę, paczkę już odesłałam i czekam na czarny kucyk. zobaczymy....
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 14:34   #1229
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
Słńce kitka jest z syntetyku, więc nie mogę jej fabrować, a różnica była bardzo duża. Dzisiaj się dogadałam ze sprzedawcą na wymianę, paczkę już odesłałam i czekam na czarny kucyk. zobaczymy....
ja wiem,że syntetyku nie da sie farbowac.
pytałam,czy twoich sie nie dofarbuje do treski
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 15:40   #1230
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez deangell Pokaż wiadomość
już kilka miesięcy nie byłam na forum, dzisiaj z ciekawości zajrzałam, a tu odrazu problem, ja już swoje mam wystarczająco długie wychodowane przez 13 miesięcy noszenia przedłużanych, wypróbowałam wszystkie możliwe metody i kosmetyki , miałam przeróżne problemy....
Kasiumaju JEDWAB JEST ZABÓJCĄ DLA MARTWYCH WŁOSÓW!!!To po nim się łamią , myj włosy szamponem z proteinami mleka np.FRUITREE HYDRATING firmy ARTEGO i odżywkę Latte firmy KALLOS i najlepiej żeby wysychały naturalnie bez suszarki , bezwzględniie nie smaruj ringów odżywką ponieważ sie ześlizgują. Włoski najlepiej kupować indyjskie klasy AAA, EUROPEJSKIE, albo SŁOWIAŃSKIE w zależności od zasobności portfela.

Pozdrawiam
Dziekuje bardzo za odpowiedź !!! A powiedz mi czy ta odzywka ma byc bez splukiwania ??
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.