Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-08, 23:38   #1741
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny help me! bo juz nie mam sił Revlon wcale dobrze u mnie nie kryje a takie zachwyty były;/ szukam baardzo dobrze kryjącego fluidu ponieważ mam duży trądzik ( duży , a nie kilka krost na krzyż)
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 23:47   #1742
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Aliseja Pokaż wiadomość
Dziewczyny help me! bo juz nie mam sił Revlon wcale dobrze u mnie nie kryje a takie zachwyty były;/ szukam baardzo dobrze kryjącego fluidu ponieważ mam duży trądzik ( duży , a nie kilka krost na krzyż)
Bardzo dobrze kryjącym podkładem jest Vichy Dermablend, ale jest bardzo ciężki, u mnie się nie sprawdził, totalny niewypał, choć kryje bardzo dobrze to moja cera aż tak kryjącego podkładu nie potrzebuje.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 02:02   #1743
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze kryjącym podkładem jest Vichy Dermablend, ale jest bardzo ciężki, u mnie się nie sprawdził, totalny niewypał, choć kryje bardzo dobrze to moja cera aż tak kryjącego podkładu nie potrzebuje.
Ja nawet przy upałach żyję sobie z Revlonem, ale na zaprzyjaźnienie się z Vichy DB nie jestem gotowa, takiej machy na twarzy w życiu nie miałam, nawet przy małej ilości. Poza tym - złazi szybko, nieco zapycha (a ja nie mam do tego tendencji) i ciemnieje. Ble. Polecałabym raczej kamuflaż (Kryolan?) i lekki podkład (Bourjois HM Serum?).

---------- Dopisano o 03:02 ---------- Poprzedni post napisano o 02:59 ----------

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
używałam Nivea i Ziaja z serii Nuno.

Nivea jak dla mnie koszmar, stoi na półce.. strasznie smuży, pomarańczowieje. nie bylam zadowolona. co za tym idzie dlugo nie uzywalam, wiec nie moge stwierdzic pogorszenia sie cery.

Co do Ziaji : bardzo fajny produkt. jestem zadowolona, mam odcien opalony,ktory super sie dopasowuje, nie jest pomaranczowy. Nie pogorszyl skory, a nawet polepszyl (moze to zasluga po prostu przejscia z podkladow na ten wlasnie krem koloryzujacy ) . Jedynie co trzeba napisac, to nie uzyskasz tym matu, a mozliwe ze pod koniec dnia mozesz sie swiecic
Ja z cerą normalną/mieszaną, ale bardziej w kierunku normalnej, czyli bez jakiegoś szczególnego świecenia byłam po Ziai świecąca i iluminująca. Do tego BYŁ pomarańczowy, jak dobrze, że nie wpadłam na pomysł kupienia, tylko wydębiłam odlewkę od znajomej Nie polecam zdecydowanie, puder co godzinę.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 06:32   #1744
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 393
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej dziewczyny!

Gdzie najtaniej dostanę Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin ? Chodzi mi o drogerie. Będę wdzięczna za pomoc

pozdrawiam
__________________
poprowadź mnie po drogach wyobraźni
od 5.12.2oo9 razem
Little brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 09:14   #1745
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Little brown Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Gdzie najtaniej dostanę Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin ? Chodzi mi o drogerie. Będę wdzięczna za pomoc

pozdrawiam
Rozważ kupienie go na Allegro, jest połowę tańszy!
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 10:26   #1746
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Ja nawet przy upałach żyję sobie z Revlonem, ale na zaprzyjaźnienie się z Vichy DB nie jestem gotowa, takiej machy na twarzy w życiu nie miałam, nawet przy małej ilości. Poza tym - złazi szybko, nieco zapycha (a ja nie mam do tego tendencji) i ciemnieje. Ble. Polecałabym raczej kamuflaż (Kryolan?) i lekki podkład (Bourjois HM Serum?).
To fakt, Dermablend okropnie ciemniał i robił machę na twarzy, to była tragedia! Ale dziewczyna pyta o kryjący, więc ten taki jest.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:00   #1747
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Ja z cerą normalną/mieszaną, ale bardziej w kierunku normalnej, czyli bez jakiegoś szczególnego świecenia byłam po Ziai świecąca i iluminująca. Do tego BYŁ pomarańczowy, jak dobrze, że nie wpadłam na pomysł kupienia, tylko wydębiłam odlewkę od znajomej Nie polecam zdecydowanie, puder co godzinę.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Little brown Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Gdzie najtaniej dostanę Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin ? Chodzi mi o drogerie
Rossmann, Douglas, u mnie jest również w niektórych Naturach. Warto kupić na allegro. Spora oszczędność
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 12:07   #1748
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 393
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

dziewczyny z tego co wiem to Revlon o który pytam ma bardzo dużą gamę kolorów . Jakie odcienie osobiście poleciłybyście dla osoby która ma oliwkową cerę, szybko się też opalam? Dodam, że na chwilę obecną nie jestem opalona. Mam zielone oczy i ciemne włosy. Dodam, że nie lubię podkładów wpadających w pomarańcz, ani róż. Preferuję raczej beżowe, ale nie za jasne.
Oczywiście pooglądam i przetestuję poszczególne odcienie w drogerii, ale mimo wszystko chciałabym się Was poradzić
__________________
poprowadź mnie po drogach wyobraźni
od 5.12.2oo9 razem
Little brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 23:19   #1749
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Little brown Pokaż wiadomość
dziewczyny z tego co wiem to Revlon o który pytam ma bardzo dużą gamę kolorów . Jakie odcienie osobiście poleciłybyście dla osoby która ma oliwkową cerę, szybko się też opalam? Dodam, że na chwilę obecną nie jestem opalona. Mam zielone oczy i ciemne włosy. Dodam, że nie lubię podkładów wpadających w pomarańcz, ani róż. Preferuję raczej beżowe, ale nie za jasne.
Oczywiście pooglądam i przetestuję poszczególne odcienie w drogerii, ale mimo wszystko chciałabym się Was poradzić
podaj przykłady jakiś podkładów, które Ci pasują to będzie prościej
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:36   #1750
Safu
Raczkowanie
 
Avatar Safu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A czy któraś z Was stosowała podkładów Every Day Minerals intensywnie kryjących do cery tłustej/mieszanej? Bardzo zależy mi na opiniach co do samego podkładu jak i tego jak to jest z tą kolorystyką podkładów podaną na stronie http://kosmetyki-mineralne.com/
__________________

Safu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:44   #1751
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja nie polecam, twarzy jest taka beznadziejna, ze hej. Nie matuje, kryje calkiem, ale ogolnie nie wyglada to naturalnie, wrecz przeciwnie. Mam do wymiany kolor natural beige, fajnie mi spasował, ale trwalosc i wyglad pozostawia wiele do zyczenia.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 21:48   #1752
Safu
Raczkowanie
 
Avatar Safu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

a używałaś może też pudru do niego? Hmm... Kurkie, a ile czasu mniej-więcej się utrzymuje to to Twoim zdaniem?
__________________

Safu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:53   #1753
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

na mojej tłustej cerze utrzymuje sie 3-5 h, potem wyglada nieciekawie, nie polecam. Uzywałam vichy dermablend.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:57   #1754
Safu
Raczkowanie
 
Avatar Safu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

a mi bardzo zależy na wegańskich kosmetykach - vichy się nie wpisuje w żaden sposób
czekam na kolejne opinie
__________________

Safu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 06:44   #1755
Margot230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 254
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mam chyba nietypowe pytanie... chciałam wypróbować revlon colorstay i udałam się do douglasa , tam pani mi świetnie doradziła odcień i dała małą odlewkę bym wypróbowała sobie w domku ... podkład okazał się super ekstra idealny , ale kalkulując wolę sobie na allegro go zamówić i tu moje pytanie : widzę że niektóre podkłady zawierają softflex a niektóre nie i nie wiem jaki jest ten mój z próbki bo mam tylko napisane " revlon oily skin 350 rich tan " więc chciałam się zapytać czy będzie różnica w odcieniu z tym softlexem czy bez
Margot230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 08:54   #1756
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Nie bedzie różnicy w odcieniu. Jestem pewna, że w Douglasie był z softlex.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:27   #1757
Malfinka86
Raczkowanie
 
Avatar Malfinka86
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ZSZ
Wiadomości: 85
GG do Malfinka86 Send a message via Skype™ to Malfinka86
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny a co mi możecie poradzić...
Bo szczerze to ja już nie wiem jaki mam podkład kupić.

Mam cerę naczynkową, wrażliwą i skłonną do alergii. Do tej pory używałam rozświetlającego podkładu AA i bylo wszystko dobrze, ale od pewnego czasu zauważyłam, że po 2-3 godzinach zaczynam się już świecić. Pierwsza myśl - może pod podkład krem nieodpowiedni, więc po przetestowaniu rozmaitych stwierdziłam, że dalej to samo. Próbuję bez kremu - świeci się dalej ;/
Nie bardzo chciałabym ryzykować z matującymi znowu, bo ostatnio cała buzie miałam po nich w plackach ze złuszczonej, przesuszonej skóry

Macie jakies pomysły czy muszę jednak zaryzykować ten matujący?
Malfinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:30   #1758
Margot230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 254
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dzięki Wyczytałam że lepiej brać z tym SoftFlexem i dlatego mam pytanie - sprzedawca na allegro zapytany o ten softflex odpisał mi że ponoć " od roku revlon zmienił szatę graficzną i nie ma umieszczonej tej informacji na butelce " to prawda ?
Margot230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:37   #1759
Nina0007
Raczkowanie
 
Avatar Nina0007
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 51
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A co byście poleciły osobie o bardzo jasnej cerze??? Wszystkie dotychczasowe podkłady odcinają się jakoś pomarańczowo na mojej twarzy. Nie chcę "malować twarzy" a jedynie ukryć niedoskonałości Potrzebuję naprawdę najjaśniejszego podkładu... no i fajnie gdyby w miarę dobrze krył...
Nina0007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 13:00   #1760
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Margot230 Pokaż wiadomość
Dzięki Wyczytałam że lepiej brać z tym SoftFlexem i dlatego mam pytanie - sprzedawca na allegro zapytany o ten softflex odpisał mi że ponoć " od roku revlon zmienił szatę graficzną i nie ma umieszczonej tej informacji na butelce " to prawda ?
Właśnie chyba zmienili opakowanie w taki sposób, że dopisali SOftFlex. Wersja bez SoftFlex jest wersją starszą. Nawet na stronie Revlonu masz opakowanie z napisem Makeup with SoftFlex.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:33   #1761
Margot230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 254
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dzieki bardzo za odp jednym słowem sprzedawca coś kręci bo mi napisał zupełnie odwrotnie ... a niby drogeria więc chyba powinni się orientować .. Dzięki
Margot230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 15:23   #1762
Margot230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 254
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Little brown Pokaż wiadomość
dziewczyny z tego co wiem to Revlon o który pytam ma bardzo dużą gamę kolorów . Jakie odcienie osobiście poleciłybyście dla osoby która ma oliwkową cerę, szybko się też opalam? Dodam, że na chwilę obecną nie jestem opalona. Mam zielone oczy i ciemne włosy. Dodam, że nie lubię podkładów wpadających w pomarańcz, ani róż. Preferuję raczej beżowe, ale nie za jasne.
Oczywiście pooglądam i przetestuję poszczególne odcienie w drogerii, ale mimo wszystko chciałabym się Was poradzić
Mam tak samo - ciemne włosy i też się szybko opalam używałam teraz Match Perfection w kolorze 402 Bronze i przymierzam się do Revlonu - pani w Douglasie poradziła mi odcień 350 Rich Tan , dostałam próbkę i jest świetny wygląda bardzo naturalnie u mnie
Margot230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:12   #1763
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja dzisiaj testowałam skin illusion z Clarins i jest prawie identyczny jak Healthy Mix. Fajny na lato, ale wole tansza wersję, czyli HM.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 14:01   #1764
Aspho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 205
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Znacie jakieś palety z dużą ilością podkładów i za w miarę przystępną cenę?
Aspho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 12:13   #1765
magdakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A jaka cena Cie interesuje?
__________________
[ori_bas]532604[/ori_bas]
magdakkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:01   #1766
Aspho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 205
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Zależy od ilości kolorów i wielkości palety ale mniej więcej 150-200zł
Jeśli będzie ich sporo o dobrej firmy to mogę wydać znacznie więcej ;p
__________________
szukam lakierów (bordo, czarny), farb akrylowych i podobrazi

Proszę odpowiadaj u mnie.


Zapraszam do wymiany!

Książki i telefon nokia 2220 slide


Ciucholand

Różności handmade i 3 pendrive'y.

Edytowane przez Aspho
Czas edycji: 2011-06-20 o 15:02
Aspho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:26   #1767
patrycja2494
Rozeznanie
 
Avatar patrycja2494
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 583
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam i o poradę pytam . Mam 17 lat i chciałabym zacząć się malować. Nigdy specjalnie nie zwracałam na to uwagi, nie odczuwałam potrzeby, ale chciałabym od czegoś zacząć. Kompletnie nie podoba mi się u dziewczyn spływająca, pomarańczowa tapeta, którą jednak często zauważam .
Nie mam większych problemów z cerą, mam jasną karnację, troszke piegów głownie w lecie, niebieskie oczy, brązowe włosy. Czasem lekkie zaczerwienienia, wągry czy krostki, ale bez większych problemów. Nawet w lecie jestem blada, z czego niektórzy się śmieją . Czy mogłybyście mi polecić podkład, który nie zrujnuje mojego skromnego portfela?
Nie chcę się malować codziennie, ale czasem chciałabym wyglądać inaczej, ładniej . Dziękuję za wszelkie rady .
__________________
,,Największą chlubą nie jest to,
aby się nie potknąć,
ale to, aby po każdym upadku
dźwignąć się i stanąć na nogi.''
patrycja2494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 17:31   #1768
Aspho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 205
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Jeśli nie masz większych problemów z cerą to raczej wystarczy Ci tylko korektor, a przynajmniej takie jest moje zdanie.
Sama rzadko używam podkładów, nie widzę sensu w codziennym niszczeniu sobie cery
Jeśli zaczerwienienia są bardzo widoczne możesz maskować jakimś lekkim podkładem. Kolor najlepiej wybrać samemu, przejść się do sklepu (np. Rossmann lub Douglas) i wypróbować na ręce, jeśli uważasz, że żaden z kolorów nie jest zbliżony do Twojego odcienia lub masz problem z wyborem zawsze można spytać w takim sklepie o radę.
A spływające tapety to zwykle są spotykane u dziewczyn, które po prostu wybierają za ciemne podkłady i nakładają sobie stanowczo za dużą ilość (też ich nie lubię ).
__________________
szukam lakierów (bordo, czarny), farb akrylowych i podobrazi

Proszę odpowiadaj u mnie.


Zapraszam do wymiany!

Książki i telefon nokia 2220 slide


Ciucholand

Różności handmade i 3 pendrive'y.
Aspho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 18:03   #1769
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez patrycja2494 Pokaż wiadomość
Witam i o poradę pytam . Mam 17 lat i chciałabym zacząć się malować. Nigdy specjalnie nie zwracałam na to uwagi, nie odczuwałam potrzeby, ale chciałabym od czegoś zacząć. Kompletnie nie podoba mi się u dziewczyn spływająca, pomarańczowa tapeta, którą jednak często zauważam .
Nie mam większych problemów z cerą, mam jasną karnację, troszke piegów głownie w lecie, niebieskie oczy, brązowe włosy. Czasem lekkie zaczerwienienia, wągry czy krostki, ale bez większych problemów. Nawet w lecie jestem blada, z czego niektórzy się śmieją . Czy mogłybyście mi polecić podkład, który nie zrujnuje mojego skromnego portfela?
Nie chcę się malować codziennie, ale czasem chciałabym wyglądać inaczej, ładniej . Dziękuję za wszelkie rady .
może jakiś krem tonujący? albo przyzwoicie kryjący puder?
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:31   #1770
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez patrycja2494 Pokaż wiadomość
Witam i o poradę pytam . Mam 17 lat i chciałabym zacząć się malować. Nigdy specjalnie nie zwracałam na to uwagi, nie odczuwałam potrzeby, ale chciałabym od czegoś zacząć. Kompletnie nie podoba mi się u dziewczyn spływająca, pomarańczowa tapeta, którą jednak często zauważam .
Nie mam większych problemów z cerą, mam jasną karnację, troszke piegów głownie w lecie, niebieskie oczy, brązowe włosy. Czasem lekkie zaczerwienienia, wągry czy krostki, ale bez większych problemów. Nawet w lecie jestem blada, z czego niektórzy się śmieją . Czy mogłybyście mi polecić podkład, który nie zrujnuje mojego skromnego portfela?
Nie chcę się malować codziennie, ale czasem chciałabym wyglądać inaczej, ładniej . Dziękuję za wszelkie rady .
Jesli masz ladna cere, a tylko czasami zdarzaja Ci sie krostki czy lekkie zaczerwienienia, zainwestuj w dobry korektor. Polecam Max Factor w sztyfcie, cena ok. 35 zl, ale jest szalenie wydajny wiec to wydatek na dluuugi czas. I ma bardzo jasny kolor dla bladzioszki Mozesz sprobowac kremu tonujacego, nawilzy skore i wyrowna jej kolor, jest zupelnie niewidoczny na skorze wiec na pewno nie zafundujesz sobie tapety. Dodaj do tego tusz na rzesy, odrobine rozu w kremie na policzki (swietnie odswiezy blada cere), na usta blyszczyk. Bedzisz wygladac swiezo i naturalnie A przeciez wlasnie o taki efekt chodzi

Cytat:
Napisane przez Aspho Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz większych problemów z cerą to raczej wystarczy Ci tylko korektor, a przynajmniej takie jest moje zdanie.
Sama rzadko używam podkładów, nie widzę sensu w codziennym niszczeniu sobie cery
Jeśli zaczerwienienia są bardzo widoczne możesz maskować jakimś lekkim podkładem. Kolor najlepiej wybrać samemu, przejść się do sklepu (np. Rossmann lub Douglas) i wypróbować na ręce, jeśli uważasz, że żaden z kolorów nie jest zbliżony do Twojego odcienia lub masz problem z wyborem zawsze można spytać w takim sklepie o radę.
A spływające tapety to zwykle są spotykane u dziewczyn, które po prostu wybierają za ciemne podkłady i nakładają sobie stanowczo za dużą ilość (też ich nie lubię ).
Testowanie koloru na rece nie jest dobrym pomyslem
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.