Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-10, 17:18   #1201
EwUnia_
Raczkowanie
 
Avatar EwUnia_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 92
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez Qllcia
Moja kolezanka ma juz prawie 2 lata i jej rodzice nic nie zobaczyli. Ona ma przekuty jezyk i pepek. Pepka nie zauwazyli juz tyle, a jezyk po 2 tygodniach.
Nie wiem jak oni tego od razu nie zauważyli Moja koleżanka jak sobe prezkuła język to sepleniła więc od razu wszystcy zauważyli
A co do kolczyka w pępku to moja jedna kolezanka nie mila z nim wiekszego problemu tylko ze sie wstydzi go pokazywac bo uwaza ze ma brzydki brzuch i kolczyk do niego nie apasuje a druga zaś ma pecha i jush min. 2 jej sie złamały ... Więc radze wam na nie uważać
3m cie sie dziefczynki
EwUnia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-10, 17:20   #1202
EwUnia_
Raczkowanie
 
Avatar EwUnia_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 92
Dot.: Kolczyk w pępku

a co do opatrunkow to sa niewygodne i sie odklejaja
EwUnia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-10, 19:22   #1203
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

nio wiec juz po wszystkim, teraz sprawozdanie

zawitalismy zTŻem do studia tatuazu, gdzie mily pan pokazal mi do wyboru kolczyki tytanowe przeznaczone do pierwszego przekluwania. wybralismy, po czym usadowilismy sie na sofie i ogladajac katalogi z wzorami tatuazow czekalismy az pan wysterylizuje go w autoklawie (z reszta juz chyba wczesniej byl sterylizowany, bo byl zamkniety w woreczku z testem sterylnosci). gdy kolczyk byl juz wysterlizowany, a narzedzia gotowe zostalam zaproszona do pomieszczenia troche z wygladu szpitalnego, gdzie tatuowano jakiegos goscia (wiec nie tylko ja przezywalam bol )
jak juz wspominalam to studio ma bzika na punkcie sterylnosci (i bardzo dobrze ) dlatego wszystkie narzedzia (lacznie z kleszczami) byly jednorazowego uzytku, sterylnie zapakowane. stalam sobie na bacznosc kiedy pan mi zdezynfekowal brzuch i rysowal pisaczkiem miejsca na dziurki (robil to bardzo dokladnie, bral pod uwage polozenie mojej glowy itp ) zalozyl kleszcze i dostalam polecenie rozluznienia sie. nastapilo wbijanie igly. troche mi sie zakrecilo w glowie, wiec sie polozylam, wtedy to zalozyl mi kolczyka, poogladalam sie w lustrze i nalozyl opatrunek. na koniec dostalam do podpisania testy sterylnosci i uslyszalam czego nie nalezy, a co trzeba robic. kupilismy jeszcze tylko spray do piercingu i do domku. ogolnie najgorsza byla chwila przebijania, potem juz mnie nic nie bolalo po sciagnieciu opatrunku w domu wyglada to jakby juz bylo wygojone - zero zaczerwienien, krwi czy czegos innego. troche boli przy zginaniu sie, ale to normalka (pamietam jak mnie uszy bolaly po przekluwaniu - w porownaniu do tego bolu ten to pikus )

co do sprayu to jest to amerykanski bardzo silny srodek przyspieszajacy gojenie, ktorym nalezy spryskiwac kolczyka (i poruszac zeby weszlo do srodka) 2 razy dziennie. spray ma wszystkie mozliwe wlasciwosci dlatego miejsca przebicia juz nie musze niczym myc (nawet woda) ani smarowac. mam nadziej, ze gojenie bedzie wygadalo tak jak teraz i ze bedzie krotkie

Cytat:
Napisane przez San
Nie rade nosic opartunku,bo skroa strasznie sie podrażnia od niego.
mi kazali sciagnac zaraz po przyjsciu do domu. z reszta bez dostepu tlenu wolniej sie goi.

Cytat:
Napisane przez EwUnia_
a co do opatrunkow to sa niewygodne i sie odklejaja
moj byl wygodny i sie nie odklejal

tak mniej wiecej to teraz wyglada (zdjecie z telefonu, wiec wybaczcie jakosc - troche krzywo mi sie ustawilo, wiec wyglada jakby kolczyk siedzial krzywo)
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-10, 22:20   #1204
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Kolczyk w pępku

a ja pamietam tylko okropny bol spowodowany kleszczami
pamietam jak lezalam na tym lezaku to myslalam sobie ze jak tak mnie bedzie bolalao to wstane iwyciagne od razu jak zdjela te klesczze(a zrobila to od razu bo jak powiedziala nie mam sadelka i pret sie nie schowa do srodka jak bedzie chciala zakrecic kuleczke -wspolczuje troszke tlusciejszym ktorzy przebijajapepuszek jak to boli te kleszcze)poczulam ogromna ulge i juz nic mnie nie bolalo ale jak wstalam to mi sie film urwal i obudzialm sie po 5min na lozeczku podobno zemdlalam:Pale warti bylo teraz jest sliczny

apropos pokazcie pepuszki
moj jest taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize of Resize of CAM_0127.JPG (35,9 KB, 97 załadowań)
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-10, 23:23   #1205
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

a mnie kleszcze w ogole nie bolaly (uzyli plastikowych). tylko przy igle jakos mi sie tak niewyraznie zrobilo na chwile ale jak juz sie polozylam to bylo ok
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 08:48   #1206
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Cytat:
Napisane przez bellissa
To samo dotyczy tytanu- owszem jest on również mało uczulający ale stal chirurgiczna jednak wygrywa pod tym względem.
oj slyszlaam diametralnie inna opinie. do przebijania tylko tytan G23 albo bioplast, bo stal chirurgiczna moze uczulac

Cytat:
Napisane przez miss venflon
dziewczyny-stal chirurgiczna zawiera nikiel-i to jest właśnie przyczyna problemów z gojeniem-kupujcie do przekłuć i przekłuwajcie sie tylko na kolczykach z tytanu chirurgicznego albo ze specjalnego polimeru pfte
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 11:51   #1207
Gadzinka
Przyczajenie
 
Avatar Gadzinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 26
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Moja mama też nie chciała sie zgodzić, ale mam na nią dobry sposób- męczę ją tak długo aż sie nie zgodzi (czasami trwa to miesiącami). Najlepiej codziennie jest się pytać o zgodze i podreślać jak bardzo sie tego chce. Dodam, że mam taką samą skórę jak Ty czyli skłonną do alergii. Najlepszy w tym wypadku byłby tytan. Czytałam nawet, że tytanu powinno używać się zawsze przy przebiciu niezależnie od skóry. Samo przebicie strasznie bolało, ale zrobiłabym to drugi raz bez wahania.
Gadzinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 13:25   #1208
nefretet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Witam, cieszylam sie kolczykiem 12 miesiecy . Skora robila sie coraz ciensza i ciensza az w koncu przerwala sie. Zostal w miejscu laczenia malenki strupek. Mam pytanko czy moja olbrzymia dziurka po kolczyku zrosnie sie i jak dlugo bedzie sie zrastala?
Dzieki za pomoc.
nefretet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 14:35   #1209
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez lolcitkaa
Też mam 15 lat a kolczyka zrobiłam se w wieku 14 lat. Kolczyk podobał mi się ze względu że ładnie by eksponował się na moim płaskim brzuszku Zrobiłam go ... całe wakacje go trzymałam i a potem mi się rpzerwał Robiłam se sama igłą (nie polecam!). A na wiosne idę do kosmetyczki która skończy praktykę co do przekłucia pepku, będzie miała specjalistyczny sprzęt i miejscowe znieczulenie i włożenie naturalnego kolczyka... nie to co inne kosmetyczki które wyrywają kase i PISTOLETAMI przekłuwają ozdoby ciała pomijając uszy! Marzę także o kolczyku w nosku ale zamierzam go sobie zrobić za rok Pozdróffka ;*
odradzam kosmetyczkę bo też istnieje ryzyko że zrobi to za płytko i skóra się zetrze, mojej kolezance stało sie tak dwa razy. najlepszy jest po prostu dobry salon
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 14:39   #1210
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kolczyk w pępku :)

ja zrobilam sobie kolczyka majac lat 18. tez moim rodzicom sie to nie podobalo,ale bardzo chcialam.teraz moj chlopak mnie ciagle namawia,zebym go wyjela,bo jemu sie takie rzeczy zbytnio nie podobaja,ale jak narazie to jeszcze go zostawie
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 14:56   #1211
deepred
Raczkowanie
 
Avatar deepred
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 124
Dot.: Kolczyk w pępku :)

a ja robilam sobie kolczyk sama i tez za plytko wyszlo, ale naszczescie skorka sienie przerwala bo mam ja dosc gruba, tak gruba ze z przekluciem mialam problemy :P zrobilam go kiedy mialam 16 lat, nie pyatlam nawet rodzicow o zdanie ale nie ze wzgledu ze sie balalm, moi rodzice nie maja nic przeciwko temu. Teraz od ponad roku nie nosze kolczyka ( moj mezczyzna tego nie lubi ) a mimo to dziurka nie zarosla i w kazdej chwili moge znow do niego powrocic
deepred jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 18:34   #1212
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez andzya
teraz moj chlopak mnie ciagle namawia,zebym go wyjela,bo jemu sie takie rzeczy zbytnio nie podobaja,ale jak narazie to jeszcze go zostawie
Cytat:
Napisane przez deepred
Teraz od ponad roku nie nosze kolczyka ( moj mezczyzna tego nie lubi )
to moj jest jakis inny, bo uwielbia moj pepek z kolczykiem (sam zasponsorowal )
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 18:47   #1213
deepred
Raczkowanie
 
Avatar deepred
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 124
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez lain
to moj jest jakis inny, bo uwielbia moj pepek z kolczykiem (sam zasponsorowal )

Zauwazylam ze wielu facetow nie lubi kolczykow u dziewczyn tak smao i tatuazy, zdziwilo mnie to bo zawsze myslalam ze to ich pociaga. Ale teraz wydaje mi sie ze tylko u innych dziewczyn, nbo swojej nie pozwalaja zrobic czegos takiego a na kolczyki u innych dziewczyn spogladaja z erotyzmem w oczach ah ci faceci
deepred jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 19:06   #1214
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez deepred
Zauwazylam ze wielu facetow nie lubi kolczykow u dziewczyn tak smao i tatuazy, zdziwilo mnie to bo zawsze myslalam ze to ich pociaga. Ale teraz wydaje mi sie ze tylko u innych dziewczyn, nbo swojej nie pozwalaja zrobic czegos takiego a na kolczyki u innych dziewczyn spogladaja z erotyzmem w oczach ah ci faceci
moj jest chyba z tych co to upodobali sobie kolczyki (chcialby jeszcze zebym sobie zrobila w jezyku, ale mam slabo szkliwo wiec nie chce ryzykowac ). za to tatuazy u kobiet nie cierpi i zawsze krzywo na to patrzy (choc jak mnie kiedys najdzie to sobie zrobie mimo wszystko )
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 19:10   #1215
deepred
Raczkowanie
 
Avatar deepred
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 124
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez lain
moj jest chyba z tych co to upodobali sobie kolczyki (chcialby jeszcze zebym sobie zrobila w jezyku, ale mam slabo szkliwo wiec nie chce ryzykowac ). za to tatuazy u kobiet nie cierpi i zawsze krzywo na to patrzy (choc jak mnie kiedys najdzie to sobie zrobie mimo wszystko )
podziwiam Cie ja nie mam takiej sily przebicia
deepred jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 19:43   #1216
Anna Maria Magdalena
Raczkowanie
 
Avatar Anna Maria Magdalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 143
Smile Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja przabilam moj pepek okolo 4 lata temu, nie mialam zadnych kaplikacji. Nie konsultowalam sie ani z rodzinka ani z moim facetem na ten temat bo uwazam ze to moje cialo i moja decyzja. Jestem bardzo zadowolona jedynie obawiam sie w przyszlosci co zrobie jak bede w ciazy
Anna Maria Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 20:19   #1217
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez paulinka5891
A co do zgody rodziców. Ja byłam niepełnoletnia i żadnej zgody niepotrzebowałam a przekuwałam pepek w profesjonalnym studiu tatuażu i piercingu.
Moja koleżanka też NIEPEŁNOLETNIA przebiła sobie pępek, nie wymagali od niej dowodu ani zgody rodziców...jak się jej mama dowiedziała (prawnik) pozwała studio do sądu...i wygrała a kolczyk koleżanki powędrował do kosza....
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 20:28   #1218
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Kolczyk w pępku :)

....a kolczyk w pepQ mam od września 2004....goił się baaardzo długo, z pół roku, ale warto było Wygląda świetnie i nie rozstałabym sie z nim za nic No chyba, że jak zajde w ciąże, albo bede już stara i pomarszczona (brr)
W nosie tez miałam (sama sobie przebiłam....bolało), ale kiedys w nocy mi zaginał w pościeli, a że miałam "syndrom dnia wczorajszego"... nie zabrałam sie do szukania odrazu, później wyleciało mi z głowy i tak oto skonczyła sie kariera kolczyka w moim nosQ
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 20:31   #1219
ladie
Raczkowanie
 
Avatar ladie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: Kolczyk w pępku :)

a tak ogółem rzecz biorąc... to opłaca się mieć ten kolczyk ?
ladie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 20:37   #1220
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez ladie
a tak ogółem rzecz biorąc... to opłaca się mieć ten kolczyk ?
mi sie podoba, TŻowi sie podoba, wiec sie oplaca szczegolnie, ze pepek przebijany mialam wczoraj i oprocz radosci z posiadania nie mam z nim zadnych problemow (albo moje cialko szybko go zaakceptowalo, albo specjalnie zakupiony preparat dziala cuda, bo np w uszach mi sie papralo, a tu nic)
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 20:42   #1221
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez deepred
Zauwazylam ze wielu facetow nie lubi kolczykow u dziewczyn tak smao i tatuazy, zdziwilo mnie to bo zawsze myslalam ze to ich pociaga. Ale teraz wydaje mi sie ze tylko u innych dziewczyn, nbo swojej nie pozwalaja zrobic czegos takiego a na kolczyki u innych dziewczyn spogladaja z erotyzmem w oczach ah ci faceci
pewnie tak bo ja właśnie spotykam się zawsze z wyraźnym zainteresowaniem i "erotyzmem w oczach"
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 20:45   #1222
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Mi pępuszek przekuła kumpela, a miałam wtedy bodajże 16 lat. Wszytsko wyszło spontanicznie, bach, ciach i kolczyk był w pępuszku. Troszke bolało ale to pewnie dlatego, że wkuwanie było w warunkach polowych na szczęście wszystko ładnie sie goiło Nigdy nie żałowałam i nie będę żałować, że mam kolczyka w pępuszku. Stał się częścią mnie :P
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 21:05   #1223
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez lain
mi sie podoba, TŻowi sie podoba, wiec sie oplaca szczegolnie, ze pepek przebijany mialam wczoraj i oprocz radosci z posiadania nie mam z nim zadnych problemow (albo moje cialko szybko go zaakceptowalo, albo specjalnie zakupiony preparat dziala cuda, bo np w uszach mi sie papralo, a tu nic)

Przez pierwszy tydzień kolczyk wygląda jakby był od zawsze. Później jest gorzej. Więc niech Cię to nie uśpi i dbaj, aż będziesz na 100% pewna, że się zagoił.
eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 21:12   #1224
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez eifersucht
Przez pierwszy tydzień kolczyk wygląda jakby był od zawsze. Później jest gorzej. Więc niech Cię to nie uśpi i dbaj, aż będziesz na 100% pewna, że się zagoił.
nio slyszalam, ze po tygodniu organizm moze dopiero zalapac ze jest cialo obce. mam nadzieje ze nic sie nie spaprze (spray ktory mam podobno bardzo przyspiesza gojenie, moze przyspieszy na tyle ze nie spotkaja mnie historie z krwia czy ropieniem, bo tego bym bardzo nie chciala)
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 21:22   #1225
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Kolczyk w pępku :)

mi ropiało przez pierwszy miesiąc i straasznie bolało.. no ale każdy przechodzi to inaczej
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 21:23   #1226
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Mi się zadarzyło "krwawić", gdy kolczyk został zbyt mocno poruszony, ropiało mi też trochę, ale przez krótki czas. W każdym razie najważniejsza higiena

A wiecie co zrobiłam? Wyjełam go po 2 tygodniach tak z ciekawości i potem nie mogłam włożyć Jestem genialna Aczkolwiek nie miałam odwrotu i w strasznych bólach i mękach jakoś włożyłam go spowrotem
eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 21:56   #1227
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Kolczyk w pępku

tak wogole to dziwna sprawa jesczez nigdy sie nie spotkalam z tym zeby przekuwali komus pepuszek na stojaco...
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 22:03   #1228
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez marti86
tak wogole to dziwna sprawa jesczez nigdy sie nie spotkalam z tym zeby przekuwali komus pepuszek na stojaco...
tez sie zdziwilam. moze facetowi tak bylo wygodniej (bo np woli wbijac igle pionowi niz poziomo )
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 22:05   #1229
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez eifersucht
W każdym razie najważniejsza higiena
moja higiena ogranicza sie do spryskania sprayem 2 razy dziennie i poruszania w gore i dol zeby plyn wszedl do srodka nawet woda mam nie przemywac.
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 22:48   #1230
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Kolczyk w pępku

najwazniejsze ze przeylas jakosa jak pepeuszek sie sprawuje dzis?
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.