Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-29, 16:25   #1441
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez niunia17
Ja także myślałam że jak mam się dowie to mnie zabije. Kolczyk ukrywałam przed nią tylko 8 dni, bo gdy przymierzałam spodnie mama zauważyła kolczyk.
Ale strasznie się dziwiłam, bo mama mało mówiła na ten temat. Tylko jak leże z odsłoniętym brzuchem to mama każe go zasłonić i mówi że nie chce go oglądać.

Może i z Twoją mamą nie będzie tak żle, ale pilnuj się. Postaraj się aby mama zobaczyła pępka zaczerwienionego bo zaraz się przestraszy że coś ci się stało
Już miałam przebity pępek w tajemnicy przed mamą, jednak gdy przymierzałam bluzkę to weszła i zauważyła, kiwnela tylko głową i powuiedziała "O Jezu,,," a potem to już się rpzyzwyczaiła, kazała mi nawet go odkrywać ;P A teraz nie chce żebym go miała bo się nasłuchała o tym że będe miała dziure potem że to brzydko będzie wyglądać itp..:/
__________________
Pozdrawiam
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-29, 16:27   #1442
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez trustmyself
U mnie w rodzince dotąd nikt nie wie o kolczyku ;] Kiedyś już miałam przebity, ale mama zobaczyła i kazała wyciągnąć, no to wyciągnęłam, potem z powrotem włożyłam i ukrywałam, az naderwałam go w czasie spania... I wyciagnęłam

Po roku znowu sobie przebiłam, dokładnie 30.X.2005 i nikomu z rodziny nie pokazywałam :P Mam zamiar to zrobić dopiero w wakacje, o ile to zrobię ;]


Niestety zasób skóry się drastycznie zmniejszył (o połowę). Wynosi teraz około 5 mm. Ale na grubość jest spory, więc mam gwarancję, że się nie przerwie ;]

A wygląda on tak:
masz w opisie tekst refrenu mojej ulubionej piosenki od A.Johnson
__________________
Pozdrawiam
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 09:26   #1443
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez lolcitkaa
masz w opisie tekst refrenu mojej ulubionej piosenki od A.Johnson

Ja też ja uwielbiam, podobnie jak inne jej piosenki ;P
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 11:07   #1444
sabina_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 19
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Witam w ta sobote bendzie 3 tygodnie odkąd przbiłam pępek ... Czy za jakiś tydzień moge juz iść na basen ?/

Dodam że wg mnie on już się zagoił Wiem wydaje się szybko sama się dziwie moja znajoma też ... ( jej przez ok 2 miesiące ropiał pepek)

A mój po niespełna 3 tygodniach wygląda jakby miał rok Wogóle nie boli moge do naciskac przesówać itp Nic a nic nie czuje ... Brak zaczerwienienia ... itp No jedyne co mi pozostało to pod górną kuleczką jakby odciśniecie od niej ... coś typu zabliźnienie ma ok 2-3 mm
sabina_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 15:57   #1445
Garona
Raczkowanie
 
Avatar Garona
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 38
GG do Garona
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Po 3 tygodniach zero śladów? Hmm, aż dziwne!

Ja kolczyk robiłam przed feriami zimowymi. Do tej pory mam lekkie zaczerwienienie pod dolną kuleczką. Ale mimo wszystko ładnie się goi i wygląda całkiem całkiem!

Dziewczyny, może sie pochwalicie swoimi kolczykami, co?
__________________
'Nigdy nie wolno Ci zwątpić w siebie'
Garona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 06:51   #1446
niunia17
Raczkowanie
 
Avatar niunia17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Woj. lubelskie
Wiadomości: 134
Dot.: Kolczyk w pępku :)

[quote=Garona]Po 3 tygodniach zero śladów? Hmm, aż dziwne!

Wczoraj mineły 2 tyg. odkąd przebiłam pępek i pozostało mi maleńkie zaczerwienienie przy górnej kulce. Przez ten okres gojenia pępek ani razu mi nie ropiał i wogóle nic się z nim nie działo.

Mam tylko problem z odkręceniem kulek. Może któraś z Was ma jakiś dobry sposób?
__________________
Gdy przytłacza Cię ciężar dnia dzisiejszego, pamiętaj że jutro też zbudzi się dzień



http://www.suwaczek.pl/cache/db1aab3b25.png

niunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 08:35   #1447
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez niunia17
Mam tylko problem z odkręceniem kulek. Może któraś z Was ma jakiś dobry sposób?
a po co chcesz juz odkrecac kulki?
to ze z zewnatrz wyglada na zagojonego nie znaczy, ze w srodku jest do konca wygojony.

trzymasz dolna kulke mocno zeby kolczyk sie nie ruszal, a gorna odkrecasz (tylko krec w odpowiednia strone). a jak nie pojdzie do idz do studia piercingu im sie na pewno uda.
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 01:26   #1448
niunia17
Raczkowanie
 
Avatar niunia17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Woj. lubelskie
Wiadomości: 134
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez lain
a po co chcesz juz odkrecac kulki?
to ze z zewnatrz wyglada na zagojonego nie znaczy, ze w srodku jest do konca wygojony.

trzymasz dolna kulke mocno zeby kolczyk sie nie ruszal, a gorna odkrecasz (tylko krec w odpowiednia strone). a jak nie pojdzie do idz do studia piercingu im sie na pewno uda.
Chciałam tylko dokładnie wyczyścić górną dziurkę bez wyjmowania kolczyka.
WRESZCIE UDAłO SIę ODKRęCIć KULKę. MIE BYłO TO TAKIE CIężKIE
__________________
Gdy przytłacza Cię ciężar dnia dzisiejszego, pamiętaj że jutro też zbudzi się dzień



http://www.suwaczek.pl/cache/db1aab3b25.png

niunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 08:09   #1449
cedra1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez lolcitkaa
W języku fajniutko wygląda, ale to strasznie boli i słyszałam że się sepleni i jeść nie można i przeszkadza w całowaniu i jedzeniu ... A gdybym do teraz miała kolczyk w nosku to chyba mnie by ze szkoły wywalili ]:->
Sepleni się przez około pierwsze 5 dni Pierwszy tydzień około jesz przez słomkę i jest ok :P Musisz tylko przez pierwszy tydzień spać z głową do góry, nie na dół, bo język, który będzie cięższy przez kolczyk może Ci wpaść do gradła i się możesz udusić . Przeszkadza przy całowaniu i jedzeniu ? No coś Ty. Kilku moich kumpli ma i mówią, że właśnie całowanie z kolczykiem jest zaje****e, co potwierdzają ich dziewczyny, a przy jedzeniu tego nie czują, bo są przyzwyczajeni :P Kolczyki w języku są very wpożo Pozdrawiam
cedra1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 14:59   #1450
a1317
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 8
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Przekłucie jest najmniej bolesnym zabiegiem ze wszystkich możliwych przekluć.
Język goi się od 2 do 3 tygodni. I po tym czasie można jeść, całować się, itd.
a1317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 18:05   #1451
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Unhappy Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

Witam. Mam problem z kolczykiem w pępku, dokładniej z jego zagojeniem Przekułam go na początku października i nadal mi się paprze,opieje, czasem powstaje taka gula wypełniona ropą... Chciałam już dawno przełożyć kolczyka z tytanowej przebitki na jakiś ciekawszy, niestety nie da rady , bo wszystko zaczyna się jeszcze bardziej paprać. Doradźcie mi co mogłabym robić/co używać, żeby przyspieszyć gojenie (używałam tribioticu). A dodam jeszcze, że zawsze miałam problemy z gojeniem ran (uszu, nosek goił mi się prawie rok, aż w końcu wyjęłam kolczyk) Jestem załamana
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 21:22   #1452
chloe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 28
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

Witam!Kilka lat temu mialam rowniez przebity pępuszek i podobnie jak Ty mialam problem z ropieniem w tym miejscu.O ile pamietam to od razu wyciagnełam przebitke tytanowa i zamienilam na kolczyk złoty (taki zwykly jak do uszu),bo gdzies uslyszalam ze przy zlocie rany sie lepiej goja - ale od razu podkreslam, ze nie wiem na ile bylo w tym prawdy . Poza tym przemywalam codziennie takim preparatem do gojenia ran (nazwy niestaty nie pamietam, bo bylo to juz 6 lat temu), plyn byl w kolorze zoltym i troszke brudzil ubranie- dlatego nakleilam na ranke pepka malutki plasterek. Musisz pamietac, aby systematycznie, nawet kilka razy dziennie przemywac te rane, zawlaszcza ze jest to miejsce narazone na szybka potliwosc (a wiec dzialanie bakterii itd.). W sumie gojenie pepka trwalo sporo czasu- kolo 6 miesiecy...

Jesli dalej bedzie Ci sie babralo, to moze odwiedz lekarza dermatologa - mysle ze wowczas na pewno Ci jakos pomoze! Jednak co lekarz to lekarz!
Pozdrawiam!
chloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 22:06   #1453
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

.....przedewszystkim nie grzeb przy nim
....nie zrywaj strupkow które sie wokól tworzą nie wyciagaj dopóki sie nie zagoi po co wyciągasz skoro masz niezagojony w ten sposób to sie bedzie jeszcze goi....uuuu przemywaj poprostu woda utlenioną wlewaj wode do dziurki (pewnie bedzie bąbelkowac)
jak masz oxycort to mozesz tym smarowac jednak nie dłuzej niz tydzien(wieczorem)
....i pamiętam nie zrywaj strupków!!!!!!!!!!!!!!!!! !
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 22:34   #1454
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

mialam tak samo , a nawet bardziej bo kiedys kolega zazartowac chcial i mnie przez ramie to mi zerwal drugi raz przebilam i ropialo strasznie.. ja zmienilam kolczyk na zwykle malutkie kołeczko srebrne ( moze nie bylo piekne ale raczej ropiejacy kolczyk nie wystawiasz) w domu chodzilam z nim na wierzchu zeby powietrze dochodzilo i przemywalam zwyklym mocno parzonym rumiankiem zmieszanym z szałwia
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 09:55   #1455
chloe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 28
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

Cytat:
Napisane przez silvja
.....przedewszystkim nie grzeb przy nim
....nie zrywaj strupkow które sie wokól tworzą
....i pamiętam nie zrywaj strupków!!!!!!!!!!!!!!!!! !
Zapomnialam dodac, abys oczywiscie pod zadnym pozorem nie zrywala powstajacych strupkow.Po pewnym czasie tez rana moze zaczac cie swedziec, jednak pamietaj aby tewgo nie rozgrzebywac (podobno jak zaczyna swedziec to znaczy ze skora sie goi ).Pzdr!
chloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 10:02   #1456
chloe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 28
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

Cytat:
Napisane przez chloe
...dlatego nakleilam na ranke pepka malutki plasterek. ...
Aha - plasterek nosilam tylko do szkoly (aby np uniknac zakazenia rany podczas wychowania fizycznego) czy do dyskoteki, generalnie w domu chodzilam z odslonietym pepkiem, bo chcialam aby rana miala dostep do powietrza (to o czym pisala moee ). No i oczywiscie nie zaszkodzi przemywac ranki jakimis ziolami, najlepiej sciagacymi, ktore powoduja szybsze gojenie ran.
Zycze wytrwalosci!
chloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 14:31   #1457
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

Dziękuję Wam bardzo za rady Mam nadzieję, że szybciutko mi się zagoi
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 22:04   #1458
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Kolczyk w pępku :)

hehe ja tez chcem

Edytowane przez szoopcia
Czas edycji: 2006-04-06 o 11:14
szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 15:41   #1459
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

Ja jak przebiłam pępęk to z 2-3 razy dziennie przemywałam go wodą utlenioną poruszając kolczykiem w górę i w dół i smarowałam tribiotikiem - zagoiło mi się bardzo szybko, moje koleżanki zaś przemywały spirytusem salicylowym no i też im się szybko i sprawnie zagoiło ale za to baaaardzo bolało...
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-06, 17:26   #1460
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

Mam kolczyk w pępku od ponad 3 lat, a goił mi się prawie pół roku. Pani w salonie tatuażu powiedziała żebym przemywała przekłucie woda utlenioną, ale to jakoś nie dawało efektu. No nie wiem może byłoby gorzej gdybym tego nie robiła. W końcu zagoił się sam. Co do Tribiotik'u to uważajcie dziewczyny z tym, po pierwsze przekłucie to otwarta rana przynajmniej przez jakiś czas a tribiotik to chyba na otwarte rany tak średnio. Po drugie nie wiem czy kupowałyście pojedyncze saszetki czy całe opakowanie - na saszetkach tego nie ma jest tylko na pudełku - "przedawkowanie" tego specyfiku ( wskazane jest nie używanie dłużej niż 7 dni ) może prowadzić do utraty słuchu. Wiem, że to może przypadek jeden na milion ale warto wiedzieć...nigdy nie wiadomo.
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 17:38   #1461
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

oł dżizajs, aż mnie skręca jak widzę, że polecacie przemywanie pępka woda utlenioną =='

woda utleniona i spirytus salicylowy niszczą nowopowstałe komórki - które chyba chcecie wyhodować z tych nieszczęsnych pępkach? Do tego typu ran, albo sól fizjologiczna (30 gr buteleczka) albo zwykły wywar z rumianku, ale w tym przypadku to pewnie niedużo da. Wylewasz sól bezpośrednio z buteleczki na pępek i BARDZO DELIKATNIE poruszasz w górę i w dół, aby dostała się do ranki. Strupy zdejmujesz patyczkiem do uszu namoczonym w soli fizjologicznej. Dodatkowo zero solarium, kąpieli w miejscach publicznych, kąpieli w wannie (szybki prysznic), maść tribiotic (której, jak widzę już używasz), macania kolca brudnymi łapkami.

Jak dalej nie ma efektów, nie radzę się upierać, już bardzo długo się goi i jesteś narażona ciągle na infekcje :/ Jak nie będziesz mieć szczęścia, pępek może w końcu zacząć gnić.

Jest jeszcze możliwość, że masz uczulenie na tribiotic. Bo na kolce na pewno, ja zresztą też XD

Edytowane przez Yaza
Czas edycji: 2006-04-06 o 18:39
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 18:08   #1462
*AgneS*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 110
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

Heja, z wlasnego doswiadczenia polecam sol fizjologiczna i trzymanie łap z daleka
Rzeczywiscie tribiotiku nie mozna uzywac za długo, to antybiotyk!!Nie zdrapuj strupkow z ropa, ja chwilke zdrapywalam i rzeczywiscie gorzej sie goilo, no i zrezygnuj z dlugich kapieli.
Skoro masz kolczyk tytanowy, to wybor bardzo dobry i mysle ze nie powinnas go wymieniac zwlaszcza teraz. Nawet jak z wierzchu wszystko ok wyglada, to w srodku moze sie goic, dlatego ja z wymiana mojego (chce krotszy pret) czekam jeszcze pare miechow mimo ze wyglada w porzadku.
A co do wody utlenionej - duzo osob ktore zajmuja sie zawodowo piercingiem (nie kosmetyczek) poleca wode, np. mi pan z salonu polecil wlasnie wode utleniona, ewentualnie sol z woda lub sol fizjologiczna. Wybralam sol fizjologiczna i jestem zadowolona.
No i jak tu ktos juz pisal, zawsze mozesz sie wybrac do dermatologa, na pewno pomoze
Trzymaj si cieplutko i zycze szybkiego zagojenia kolca
*AgneS* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 20:27   #1463
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

mi zagoilo si ewszystko ladnie po 2 miesiacach.przemywalam kilka razy dziennie jakims specyfikiem od kosmetyczki(szkoda ze nazwy nie pamietam) i zawsze do sucha wycieralam, i tak jak pisala Yaza zero solarium, jeziorek basenow itp no i ciuszki dosc luzne zeby sie tam wszystko nie ocieralo caly czas.
bedzie dobrze
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 10:34   #1464
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ale ja nie przebije se języka Chyba że jak bym była jakąś piosenkarką to taaaaaak Miałam se przebić pępek tydzień tmu ale wydałam kase na ciuchy Teraz jak pojade to napewno se przebije!!
__________________
Pozdrawiam
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 13:39   #1465
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Kolczyk w pępku :)

hej dziewczynki ja z małym pytankiem robiłam sobie kolczyk,ale wypadł mi i zarosła mi dziurka w ekspresowym tempie. kosmetyczka powiedziała,że jak mi się zagoi,to moze mi przekłuć w tym samym miejscu. obawiam się,że to trochę bardziej bolesne?? a przyznam,że mimo że mi przy przebiciu psiuknęła czymś tam,to praktycznie nic to nie dało... macie jakieś informacje na ten temat?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 14:28   #1466
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

Z solarki i basenu zrezygnowałam i teraz będę bardziej dbać o pępuszek. Tribiotic też odstawiłam i może spróbuję z solą fizjologiczną Jeszcze raz dziękuję za rady
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 15:09   #1467
silk
Raczkowanie
 
Avatar silk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 48
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

Mi się paprał dobrze ponad pół roku. Nawet zmiana na tytanowy ani maści z antybiotykiem nie pomagały (tzn. pomagały na krótko).
Dopiero założenie złotego kolczyka oraz rezygnacja z innych spodni niż biodrówki pomogła. Jeżeli cokolwiek mnie obciera w tym miejscu zaczyna ropieć:(
silk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 18:52   #1468
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Boleć bardziej nie będzie, ale nie dokonuje się piercingu u kosmetyczek... Jak pójdziesz do studia, założą kolczyk tak szybko, czasem tak zagadają, że człowiek nie zauważa, co się dzieje. A znieczulenia na pępku dają rzadko, to naprawdę nie jest mocno unerwione miejsce, tylko zdenerwowany człowiek odbiera lekkie ukłucie jak niesamowity ból. Musisz być spokojna podczas przekłuwania i przed, to będzie dobrze.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 20:10   #1469
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Yaza
Boleć bardziej nie będzie, ale nie dokonuje się piercingu u kosmetyczek... Jak pójdziesz do studia, założą kolczyk tak szybko, czasem tak zagadają, że człowiek nie zauważa, co się dzieje. A znieczulenia na pępku dają rzadko, to naprawdę nie jest mocno unerwione miejsce, tylko zdenerwowany człowiek odbiera lekkie ukłucie jak niesamowity ból. Musisz być spokojna podczas przekłuwania i przed, to będzie dobrze.
u mnie w mieście nie ma studia piercingu,z tego co się orientuję jest co prawda jakiś facet, który się tym zajmuje i jest słynny na całe miasto,ale robi to w domu, bez kursów, z tym,że "podobno dobrze" boję się zaryzykować [tym bardziej,że jego specjalizacja to oryginalniejsze miejsca i tatuaże]
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 20:45   #1470
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kolczyk w pępku :)

a mnie dziwi to ze przebicie goi sie wam ok. 6-8 miesiecy
Moja kolezanka po przebiciu zaraz na drugi dzien pojechala nad wode i zupelnie nic jej nie bylo ani ją nie bolało... druga kolezanka zaraz na drugi dzien mogla cwiczyc(bo robila brzuszki codziennie) i opalac sie....
rozumiem ze kazdemu goi sie inaczej ale az 8 miesiecy to juz tego nie rozumiem
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.