Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-07, 21:21   #1471
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
a mnie dziwi to ze przebicie goi sie wam ok. 6-8 miesiecy
kazdy ma inna predkosc gojenia i radzenia sobie z ranami. np. mi sie szybciej zagoilo, ale jesli komus wda sie zakazenie, szarpnie przez przypadek czy poprostu z natury rany zle sie goja to moze to trwac bardzo dlugo

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
Moja kolezanka po przebiciu zaraz na drugi dzien pojechala nad wode i zupelnie nic jej nie bylo ani ją nie bolało... druga kolezanka zaraz na drugi dzien mogla cwiczyc(bo robila brzuszki codziennie) i opalac sie....
alez to nie ze wzgledu na bol nie mozna sie kapac czy opalac, ale ze wzgledu na to, ze w wodzie z jezior i basenow jest pelno syfu, a okolice ranki musza byc czyste zeby nie doszlo do zakazenia. co do slonca to podobno tez nie najlepej wplywa na swieze ranki. ja tez robilam brzuszki i mnie nie bolalo, ale basen sobie darowalam - z rozsadku...

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
rozumiem ze kazdemu goi sie inaczej ale az 8 miesiecy to juz tego nie rozumiem
rozumiac jedno powinnas zrozumiec i drugie
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 21:30   #1472
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kolczyk w pępku :)

lain- wiem ze tu chodzi o czystosc i higiene, ale to chyba przesada az 8 miesiecy to w zaokragleniu rok, takiego ograniczania sie od wszystkiego Chyba mozna to wyczuc wyciagajac kolczyk i wkladajac czy jest zagojne czy nie... a nie panikowac az tyle miesiecy
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 21:50   #1473
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
Chyba mozna to wyczuc wyciagajac kolczyk i wkladajac czy jest zagojne czy nie... a nie panikowac az tyle miesiecy

ale jesli ktos pisze, ze mu sie tyle goilo to w moim mniemaniu znaczy to, ze bylo widac na gole oko zaczerwienienie, z dziurki saczyla sie ropna wydzielina lub tez bolalo i nie trzeba bylo wyciagac kolczyka zeby sprawdzic czy sie zagoilo z reszta wyciagniecie kolczyka i wsadzenie w niezagojona dziurke moze jeszcze bardziej pogorszyc sytuacje.
poprostu niektorzy maja pecha - bo np. kolczyk migruje z powodu zlego przebicia, zrobi sie ziarnina czy inne paskudztwo, albo organizm 'wypycha' cialo obce. wiele osob z tego co tu widze mialo tez na pierwsy raz zakladana stal chirurgiczna - i to tez moze przedluzyc gojenie, bo zawiera nikiel wiec moze uczulic. ehh roznie to bywa... dobrze, ze ze mna nie bylo tak zle
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 00:07   #1474
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Dziewczyny wiecie może czy dziurka zrasta się po kilku latach noszenia?Ja miałam ok 5 lat i pół roku temu wyjełam bo własnie jak to określiła Lain - wypychało ciało obce i mi się spłyciło bardzo.Bałam się, dlatego wyjełam.No i już nie mogę włożyć kolczyka- w środku się juz zrosło ,ale czy te dziurki się zrosną kiedys?Czy tak zostanie? już?Bo to nieładnie wygląda
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 11:05   #1475
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez silva
Dziewczyny wiecie może czy dziurka zrasta się po kilku latach noszenia?Ja miałam ok 5 lat i pół roku temu wyjełam bo własnie jak to określiła Lain - wypychało ciało obce i mi się spłyciło bardzo.Bałam się, dlatego wyjełam.No i już nie mogę włożyć kolczyka- w środku się juz zrosło ,ale czy te dziurki się zrosną kiedys?Czy tak zostanie? już?Bo to nieładnie wygląda
ja wyjęłam kolczyka, choć miałam krótko przed tym robionego i w środku już mi się zrosło czy coś,ale jak narazie mimo upływu czasu maleńka blizna jest
teraz mam zamiar zrobić to drugi raz, w tym samym miejscu. czy to będzie bardziej bolesne?bo malutki śladzik mam... a i jeszcze jedno- jak go miałam to,gdy brałam palcem po częsci skóry, pod którą była ta niewidoczna częśc kolczyka,to czułam go dobrze pod nią, czy to znaczy,że był za płytko zrobiony? proszę o odpowiedzi,bo miałam zamiar iść do tej samej kosmetyczki,ale teraz mam obawy...
Wiecie o co mi chodzi?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 11:26   #1476
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka
ja wyjęłam kolczyka, choć miałam krótko przed tym robionego i w środku już mi się zrosło czy coś,ale jak narazie mimo upływu czasu maleńka blizna jest
teraz mam zamiar zrobić to drugi raz, w tym samym miejscu. czy to będzie bardziej bolesne?bo malutki śladzik mam... a i jeszcze jedno- jak go miałam to,gdy brałam palcem po częsci skóry, pod którą była ta niewidoczna częśc kolczyka,to czułam go dobrze pod nią, czy to znaczy,że był za płytko zrobiony? proszę o odpowiedzi,bo miałam zamiar iść do tej samej kosmetyczki,ale teraz mam obawy...
Wiecie o co mi chodzi?
Wiem o co Ci chodzi Tez tak miałam płytko przebity i wyczuwałam go właśnie tak jak Ty, więc nie radzę Ci iść do tek samej kosmetyczki.W ogóle wydaje mi się ,że lepiej idść do specjalisty.Są zakłady takie ,robią tam tatuaże i piercing. Ja tez byłam u kosmetyczki i proszę,nie dość tego troche krzywo mi przebiła PS. Słyszałam ,że nie można przebijać w tym samym miejscu Chyba też jeszcze raz przebiję no bo co mam zrobić?
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 11:29   #1477
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez silva
Wiem o co Ci chodzi Tez tak miałam płytko przebity i wyczuwałam go właśnie tak jak Ty, więc nie radzę Ci iść do tek samej kosmetyczki.W ogóle wydaje mi się ,że lepiej idść do specjalisty.Są zakłady takie ,robią tam tatuaże i piercing. Ja tez byłam u kosmetyczki i proszę,nie dość tego troche krzywo mi przebiła PS. Słyszałam ,że nie można przebijać w tym samym miejscu Chyba też jeszcze raz przebiję no bo co mam zrobić?
u mnie w mieście nie ma niestety takiego studia, jednak tą kosmetyczkę wszystkie moje koleżanki sobie chwaliły... sama nie wiem co robić... chciałam mieć kolczyka... a czy odchudzanie (które mam w planach) jakoś "szkodzi" kolczykowi?
PS. przebicie w tym samym miejscu własnie kosmetyczka mi zaproponowała
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 11:35   #1478
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Kolczyk w pępku :)

witam kolczyk w pepku mam jakies hmmm...3 latka, robilam u kosmetyczki i wszystko jest ok.ladnie i dosc szybo sie zagoil, nie jest zrobiony za plytko ani krzywko. przeijalam tez jezyk i rowniez u kosmetyczki mam go jakies 2 latk ai tez wszystko dobrze. takze z kosmetyczkami mam jak najlepsze wspomnienia naszczescie kolczyk w pepku super rzecz podobnie jak w jezyku takze DO DZIELA powodzenia w dziurkowaniu
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 11:50   #1479
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka
u mnie w mieście nie ma niestety takiego studia, jednak tą kosmetyczkę wszystkie moje koleżanki sobie chwaliły... sama nie wiem co robić... chciałam mieć kolczyka... a czy odchudzanie (które mam w planach) jakoś "szkodzi" kolczykowi?
PS. przebicie w tym samym miejscu własnie kosmetyczka mi zaproponowała
U mnie też nie ma takiego studia niestety.Trzeba gdzieś jechać chyba. Wiecie, to zależy od kosmetyczki wszystko.My po prostu trafiłyśmy na takie No jak chcesz to idź do niej drugi raz.Ja na pewno nie pójdę do tej co mi robiła. Już bym się bała.Sama nie wiem co robić.Skoro mówisz,że dziurka zostaje Szkoda No ja tak słyszałam ,że nie można w tym samym miejscu przebijać ,a co najwyżej obok,bardzo blisko. No ładnie się wkopałam z tym kolczykiem
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 11:59   #1480
patalążek
Raczkowanie
 
Avatar patalążek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 36
GG do patalążek
Wink Dot.: Kolczyk w pępku :)

U nas są niestety tylko dwa salony kosmetyczne gdzie zajmują sie pzrekuwaniem a typowego salonu do piercingu nie ma [zamknęli w tamtym roku] dlatego też przekuwałam u kosmetyczki [i pępek i nos-po 60zł] w pepku wszystko ładnie i szybko się zagoiło za to nos zacząl mi sie paprać :/ i wyjełam kolczyk. Ale zawsze jednak lepiej isć do profesjonalnego salonu jeśli sie w swoim miejście taki posiada
patalążek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 12:15   #1481
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kolczyk w pępku :)

lain- tak w sumie zgadza sie, ale to jest naprawde straszne, współczuje tym osobom którym goi sie az 8 miesiecy ale cóz, jak sie chce to i sie ma
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 16:25   #1482
girl13
Przyczajenie
 
Avatar girl13
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Mi się bardzo podobają przedewszystkim takie kwiatuszki z wiszącymi listeczkami czy cos takiego to extra xD ja tam nie mam kolczyka ale bardzo bym chciała miec!pozdr
girl13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 10:04   #1483
niunia17
Raczkowanie
 
Avatar niunia17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Woj. lubelskie
Wiadomości: 134
Dot.: Kolczyk w pępku :)

U mnie też nie ma takiego studia niestety.Trzeba gdzieś jechać chyba.


Ja aby zrobić sobie kolczyk w pępku wyjechałam do większego miasta oddalonego o 70 km. od mojego.

Zrobiłam to w profesjonalnym salonie i jestem bardzo zadowolona. Pępek zgoił mi się bardzo szybko
__________________
Gdy przytłacza Cię ciężar dnia dzisiejszego, pamiętaj że jutro też zbudzi się dzień



http://www.suwaczek.pl/cache/db1aab3b25.png

niunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-12, 14:23   #1484
_kasiuuulka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w pępku :)

A przekuwala moze ktoras z was pepek w salonie Denique? Czy w przypadku osob niepelnoletnich jest tam konieczna zgoda rodzicow?
_kasiuuulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 00:31   #1485
QwiatuszeQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w pępku :)

A ja mam kolczyk w pępku od tygodnia. Miałam założony troszkę, za krótki i przez pierwsze dni mi sie babrał, ale smarowałam tribioticem i zaraz sytuacja się widocznie polepszyła, tylko, ze mi sie ta górna kulka wbija się w pepek troszke , a czekam cały czas na dłuższy kolczyk bo zamówiłam na allegro. Smaruję teraz go maścią nagietkową, bo nie mam stanu zapalnego. Miał też tak ktoś, że mu się kuleczka górna wbijała? Po jakim czasie można wyjąć kolczyk i zdenzyfekowac go, żeby nie podrażnić kanalika w środku? Pozdrawiam
QwiatuszeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 08:14   #1486
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez QwiatuszeQ
Po jakim czasie można wyjąć kolczyk i zdenzyfekowac go, żeby nie podrażnić kanalika w środku? Pozdrawiam
kolczyk mozna wyjac nie wczesniej niz po pol roku (jesli jestes pewna ze sie juz zagoil)
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 09:51   #1487
Ibizza
Raczkowanie
 
Avatar Ibizza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Dziewczyny a znacie jakieś godne polecenia studio w Warszawie? Okolice Bemowa najlepiej?
Ja kiedyś sama sobie przekułam pępęk, jakieś 7 lat temu, potem wyjęłam ten kolczyk i do tej pory zapomnialam o tej dziurce, ale ona wciąż jest i da się przez nią sztyft przełożyć.
Ale własnie wydaje mi sie, że ona jest trochę za płytka i chcialam sie przejść do takiego studia i zapytać czy jest sens kupować do niej kolczyk czy robic od nowa jeżeli to w ogóle ma sens, takie dziurkowanie swojego brzucha. Zreszta same zobaczcie czy nie jest za płytka? Poza tym jest krzywo :/ Lepiej dźgać się obok czy kolczyk zamontować na tej? Jak myslicie?
Czarne kropki to dziurki bo chyhba kiepsko widac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (4,0 KB, 74 załadowań)
Ibizza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 11:03   #1488
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Ibizza
Lepiej dźgać się obok czy kolczyk zamontować na tej? Jak myslicie?
Czarne kropki to dziurki bo chyhba kiepsko widac
Mi się wydaje ,że nie można dźgać w tym samym miejscu, a szkoda bo chyba też muszę sobie znowu przebić i nie chciałabym w innym miejscu
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 11:05   #1489
nikia
Rozeznanie
 
Avatar nikia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 641
GG do nikia
Dot.: Kolczyk w pępku :)

witam wszystkich na forum szczegolnie dziewczyny okolczykowane Ja rowniez mam juz kolczyka. Wczoraj bylam u kostemetyczki i mi przekula. Nie sprawdzil sie stareotyp ze one zle robia.. Wszystko w salonie bylo profesjonalne sterylnie zapakowane. Wszystko czysciutkie i wzbucajace zaufanie klienta. Samo przeklucie nie bolalo jedyne co poczylam to zacisniecie szczypcami, ale nie bolalo mocno. Bylam pod znieczuleniem oczywiscie. Kosmetyczka zalecala mi do pielegnowania wode utleniona, oczywiscie znana masc tribiotyk i uzywanie plastro przez ok2 tygodnie szczegolnie na noc zeby sie nie dostawaly bakterie. Ja kupilam do tego jeszcze sol fizjogoliczna bo slyszalam ze jest bardzo dobra jak bedzie sie cos dzialo to jeszcze napisze mam nadzieje ze nie bede musiala tego robic.. pozdrawiam
nikia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 11:25   #1490
budzynka
Przyczajenie
 
Avatar budzynka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
GG do budzynka
Unhappy Dot.: Kolczyk w pępku :)

Siemka. Od dluzszego czasu mysle nad kolczykiem w pepku. chciala bym zrobic to dla siebie i dla wlasnej satyswakcji. Po pierwsze nie mam kasy , ale myslalam nad tym zeby isc w wakacje do pracy to bym sobie zarobila na kolczyk i na przekłucie , bo nie chce sobie robic sama. Ale zeby isc do jakiegos studia piercingu lub do kosmetyczki trzeba miec zgode rodzicow (mam 16 lat), a przeciez przed nimi nie bede ukrywala kolczyka w pepku, bo watpie w to zeby sie zgodzili ...
wiec chyba narazie nie bede im o tym wspominac ...
a nizej zdjecie kolczykow ktore mi sie najbardziej podobaja
pbm702x_1_.jpg
__________________
budzynka
budzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 12:10   #1491
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez budzynka
a nizej zdjecie kolczykow ktore mi sie najbardziej podobaja
Załącznik 367765

Bardzo fajne i oryginalne
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 13:41   #1492
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez nikia
i uzywanie plastro przez ok2 tygodnie szczegolnie na noc zeby sie nie dostawaly bakterie.
ja natomiast slyszalam, ze nie nalezy zaklejac plastrem, bo zeby sie goilo potrzebny jest dostep tlenu. z reszta bakterie w nocy? po myciu i w pizamce?? eeee...
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 13:48   #1493
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Ibizza
Poza tym jest krzywo :/ Lepiej dźgać się obok czy kolczyk zamontować na tej? Jak myslicie?
Czarne kropki to dziurki bo chyhba kiepsko widac
nie wiem czy tylko mi sie tak to rzuca w oczy ale wg mnie jest bardzo krzywo. wiec i ze wzgledow zdrowotnych i estetycznych poszlabym na twoim miejscu do salonu i zrobila to prosto (obok starych dziurek)
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 18:55   #1494
olcik
Raczkowanie
 
Avatar olcik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: sthlm
Wiadomości: 65
Question Piercing w Gdańsku i Białymstoku ...

Hej ,
szukam dobrych gabinetów w Gdańsku i w Białymstoku gdzie robią piercing. chciałabym se przekłuć pępek lub nos(jeszcze nie wiem)
jeżeli sie orientujecie w cenach to prosze napiszcie
pozdrawiam ;*
__________________
Milion lat świetlnych od Ciebie...
Stockholm-Nowy Targ
21/09-2007<3
olcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 20:16   #1495
olcik
Raczkowanie
 
Avatar olcik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: sthlm
Wiadomości: 65
Dot.: Piercing w Gdańsku i Białymstoku ...

nikt nie pomoże?
__________________
Milion lat świetlnych od Ciebie...
Stockholm-Nowy Targ
21/09-2007<3
olcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 20:18   #1496
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Piercing w Gdańsku i Białymstoku ...

ja za pepek placilam 100zl, ale to w Kraku
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 20:27   #1497
Justys.100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 439
Dot.: Piercing w Gdańsku i Białymstoku ...

Salon piercingu w Białymstoku jest na (jeżeli się nie myle) ul. św. Rocha (w Rzemieślniku), a co do jakości usług i cen to sie nie wypowiem, bo nic tam nie przekłuwałam:p
Justys.100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 20:57   #1498
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Piercing w Gdańsku i Białymstoku ...

hej! ja polecam studio na ul. Do Studzienki 2, to we Wrzeszczu, tel.7635587 lub e-mail tattoo@tattoo.gdi.pl

przekłuwałam tam pepek 100 zeta za przebicie + kolczyk

szybko i bezproblemowo się zagoiło
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 21:34   #1499
nikia
Rozeznanie
 
Avatar nikia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 641
GG do nikia
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez lain
ja natomiast slyszalam, ze nie nalezy zaklejac plastrem, bo zeby sie goilo potrzebny jest dostep tlenu. z reszta bakterie w nocy? po myciu i w pizamce?? eeee...
no mowila ze wlasnie na pizamce i poscieli najwiecej bakterii jest.z tym ze nie mzona za bardzo nosic to wiem bo musi byc dostep powietrza i o tym tez mowila. A Ty Lain posiadasz kolczyk?
nikia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 21:34   #1500
nikia
Rozeznanie
 
Avatar nikia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 641
GG do nikia
Dot.: Kolczyk w pępku :)

no mowila ze wlasnie na pizamce i poscieli najwiecej bakterii jest.z tym ze nie mzona za bardzo nosic to wiem bo musi byc dostep powietrza i o tym tez mowila. A Ty Lain posiadasz kolczyk?
nikia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.