Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-28, 20:40   #751
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez tysia_15 Pokaż wiadomość
Dirt, proszę o zmianę tonu wypowiedzi, inaczej będę zmuszona dać Ci ostrzeżenie.


Szugar
Tysiu
nie wytrzymałem i puknąłem punkcikiem...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:09   #752
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Smile Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez dirt Pokaż wiadomość
po co?
taka mała na dole wystarczy.

niepokojące połączenie pomieszczeń nr 5 i 7?
wygląda jak salon w korytarzu. za duża przestrzeń pomiędzy fotelami przy oknach w salonie a ścianką oddzielającą nr 2.
jeśli to na ściance to kominek, to za daleko jest od foteli.
kominek można zamontować na środku pomieszczenia nr 5 w formie słupka lub podwieszany.


Powiększamy łazienkę ponieważ na dole będzie sypialnia i chcemy aby w obydwu łązienkach była wanna i prysznic - żeby można jednocześnie było korzystać z 2 łazienek. Dwie łazienki wydaje mi się ze wystarczą. Na dole pierwotnie łazienka ma około 3 m 2 to jest maleństwo. Garaż będzie w piwnicy. A na paterze edzie biblioteczka i sypialnia dodatkowa.

To nie jest kominek Kominek jest koło schodów.

Planuję wprowadzenie pomiędzy korytarzem a salonem drzwi przesuwnych.

Chciałbym się zapytać, bo ja nie wiem jak się na to patrzy czy skosy w tym projekcie sa w porządku czy jest na tyle łagodnie, ze nie ogranicza za bardzo przestrzeni.
Dzięki za posty.
vilya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 21:08   #753
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

ale mam pecha zawsze jak coś napiszę to potem cisza na forum
vilya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 14:31   #754
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez vilya Pokaż wiadomość
Powiększamy łazienkę ponieważ na dole będzie sypialnia i chcemy aby w obydwu łązienkach była wanna i prysznic - żeby można jednocześnie było korzystać z 2 łazienek. Dwie łazienki wydaje mi się ze wystarczą. Na dole pierwotnie łazienka ma około 3 m 2 to jest maleństwo. Garaż będzie w piwnicy. A na paterze edzie biblioteczka i sypialnia dodatkowa.

To nie jest kominek Kominek jest koło schodów.

Planuję wprowadzenie pomiędzy korytarzem a salonem drzwi przesuwnych.

Chciałbym się zapytać, bo ja nie wiem jak się na to patrzy czy skosy w tym projekcie sa w porządku czy jest na tyle łagodnie, ze nie ogranicza za bardzo przestrzeni.
Dzięki za posty.
Pomysł z drzwiami jest niezły. Jest napisane, że ścianka kolankowa 75 cm, czyli masz tyle i skos. Wydaje mi sie, że jest to dość mało.
Nie wiem czemu sie upierasz, przy tym garażu w piwnicy i samej piwnicy. Brrr... Tam to tylko myszy latają... To taki mały off
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 19:33   #755
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Co myślicie o tym domku ?

http://www.dobredomy.pl/?id_project=63&infopage=4

Po wielu tygodniach poszukiwań taki projekt wybraliśmy z TŻetem, domek jest już w fazie budowy, niezbędnych było kilka poprawek.

Może ktoś buduje/budował coś podobnego ? Ciekawa jestem Waszych opinii
__________________

Edytowane przez purple
Czas edycji: 2008-12-17 o 19:39
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 19:57   #756
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Ja tak tylko wizualnie oceniam: dla mnie dom jest zepsuty przez ten gigantyczny garaż, to bardzo zaburza proporcje. Ale rozumiem, że działki z reguły są małe i trzeba wiele rzeczy na nich upchnąć.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:55   #757
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
Co myślicie o tym domku ?

http://www.dobredomy.pl/?id_project=63&infopage=4

Po wielu tygodniach poszukiwań taki projekt wybraliśmy z TŻetem, domek jest już w fazie budowy, niezbędnych było kilka poprawek.

Może ktoś buduje/budował coś podobnego ? Ciekawa jestem Waszych opinii

Wizualnie - nie moja bajka, wiadomo Dół dość fajny, poprawny, gorzej z górą - niezłe są te skosy, lepiej by było z wyższą ścianą kolankową.

I rozumiem, że schody wewnątrz są w tym projekcie jedynie przykładowe, "dostosowane do terenu"?
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 08:57   #758
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Podoba mi się rozmieszczenie pomieszczeń na parterze, powinno być dość wygodne. Tylko te schody wydają się ogromne...
Za to góra już mniej mi się podoba, strasznie duże skosy, no i te balkoniki, wyrzucone pieniądze.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 11:02   #759
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
Ja tak tylko wizualnie oceniam: dla mnie dom jest zepsuty przez ten gigantyczny garaż, to bardzo zaburza proporcje. Ale rozumiem, że działki z reguły są małe i trzeba wiele rzeczy na nich upchnąć.
Przyznam, że ten garaż mnie też nie powala, ale tutaj braliśmy pod uwagę nie estetykę, a bardziej względy praktyczne - żeby zmieściły nam się 2 autka. W rzeczywistości brama będzie ciemna, wiec i wrażenia wizualne trochę lepsze

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Wizualnie - nie moja bajka, wiadomo Dół dość fajny, poprawny, gorzej z górą - niezłe są te skosy, lepiej by było z wyższą ścianą kolankową.

I rozumiem, że schody wewnątrz są w tym projekcie jedynie przykładowe, "dostosowane do terenu"?
Ściana kolankowa jest podniesiona, a schodami nie ma co się sugerować. Będą zupełnie inne, ażurowe, właśnie jestem na etapie poszukiwań

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Podoba mi się rozmieszczenie pomieszczeń na parterze, powinno być dość wygodne. Tylko te schody wydają się ogromne...
Za to góra już mniej mi się podoba, strasznie duże skosy, no i te balkoniki, wyrzucone pieniądze.
Kamyczku - takie balkoniki to było moje marzenie
__________________

Edytowane przez purple
Czas edycji: 2008-12-18 o 11:03
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 11:41   #760
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
Ściana kolankowa jest podniesiona, a schodami nie ma co się sugerować. Będą zupełnie inne, ażurowe, właśnie jestem na etapie poszukiwań
Ażurowe schody może i ładnie wyglądają, ale strasznie się pod nimi brudzi, dosłownie kłęby kurzu, znam z doświadczenia, cały czas na ścierce...

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
Kamyczku - takie balkoniki to było moje marzenie
No jak marzenie, to nie dyskutuję, ale w sumie po co balkonik skoro się ma ogród? Jedno na plus do balkoników mogę powiedzieć, można sobie okno wielkie wstawić w sypialni na poddaszu...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:45   #761
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

a jakby tak schody były w odbiciu lustrzanym, było by więcej miejsca w jadalni, za to niemożna będzie postawić foteli pod schodami na przeciwko gabinetu.
fajny pomysł z szuszarnią nad garażem.
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 15:21   #762
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Ażurowe schody może i ładnie wyglądają, ale strasznie się pod nimi brudzi, dosłownie kłęby kurzu, znam z doświadczenia, cały czas na ścierce...
Masz rację, że się pod nimi brudzi, ale wchodząc do domu pierwsze co będzie się rzucało w oczy to schody, więc chciałabym żeby były jakieś ładne, lekko wyglądające, żeby nie przytłaczały.

Bardzo podobają mi się tego typu jak na 1 i 2 foto - oczywiście na kolorystykę proszę nie zwracać uwagi, bo to zależy od wnętrza



Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
No jak marzenie, to nie dyskutuję, ale w sumie po co balkonik skoro się ma ogród? Jedno na plus do balkoników mogę powiedzieć, można sobie okno wielkie wstawić w sypialni na poddaszu...
Gdyby nie okna balkonowe, to te pokoiki byłyby odrobinę ciemne. Chociaż zgadzam się, że z tych balkonów pewnie korzystać wiele się nie będzie. Po co, skoro będzie ogród Ale to taka słabość była

Cytat:
Napisane przez dirt Pokaż wiadomość
a jakby tak schody były w odbiciu lustrzanym, było by więcej miejsca w jadalni, za to niemożna będzie postawić foteli pod schodami na przeciwko gabinetu.
fajny pomysł z szuszarnią nad garażem.
Schody właśnie chcemy tak umiejscowić, żeby w jadalni było możliwie jak najwięcej miejsca, bo tych foteli i tak tam nie będzie


Przy okazji zapytam, może ktoś pomoże - czy wiecie co to jest, to na ścianie po lewej na 3 fotce ? Chodzi mi o to coś co wygląda jak jakiś kamień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg schody1.jpg (40,7 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg schody-2.jpg (39,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sciana.jpg (28,6 KB, 92 załadowań)
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 18:03   #763
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
(...)
Przy okazji zapytam, może ktoś pomoże - czy wiecie co to jest, to na ścianie po lewej na 3 fotce ? Chodzi mi o to coś co wygląda jak jakiś kamień
to może być wszystko, nawet wytłaczana tapeta odpowiednio potraktowana farbą.
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 10:30   #764
dragomira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 129
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

a co myślicie o tym projekcie? chce dobudować na przodzie domu małą kotłownie i garderobe dom jest mały i mam nadzieje że tani w budowie zapomniałam dodać że dom jest dla 3 osobowej rodziny z dużego pokoju na górze zrobimy ciut mniejszy z garderobą i chyba podniesiemy troszke ściane kolankową u góry, co do kuchni to zabudujemy wejście z niej do salonu a z łazienki usuniemy piec c.o. do kotłowni. ogrzewanie będzie podłogowe wodne aby uniknąc grzejników w pomieszczeniach. a może ktoś buduje taki lub podobny domek?

http://www.domek.net.pl/mur_poddasze.php?id=7
__________________

Edytowane przez dragomira
Czas edycji: 2008-12-26 o 10:36
dragomira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 15:18   #765
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez dragomira Pokaż wiadomość
a co myślicie o tym projekcie? chce dobudować na przodzie domu małą kotłownie i garderobe dom jest mały i mam nadzieje że tani w budowie zapomniałam dodać że dom jest dla 3 osobowej rodziny z dużego pokoju na górze zrobimy ciut mniejszy z garderobą i chyba podniesiemy troszke ściane kolankową u góry, co do kuchni to zabudujemy wejście z niej do salonu a z łazienki usuniemy piec c.o. do kotłowni. ogrzewanie będzie podłogowe wodne aby uniknąc grzejników w pomieszczeniach. a może ktoś buduje taki lub podobny domek?

http://www.domek.net.pl/mur_poddasze.php?id=7
dodając jakieś przybudówki z przodu zniszczysz zupełnie zwartą bryłę domu i będzie to wyglądało jak chatka-przybudówko-lepianka.
według mnie piec w łazience na dole zupełnie nie będzie przeszkadzał.
kuchnia - po co zabudowywać wejście z salonu, jak tak będzie wygodniej po niedzielnym obiedzie przemieścić się z rodziną przed kominek do salonu? nie trzeba będzie przechodzić do tego przez hall ze schodami. (zabudować możesz czymś zawsze, jak się okaże, że jednak wolisz zabudowane to przejście)
nie zmieniałabym nic w tym projekcie, jest dobrze zrobiony jak na 3 osobową rodzinę.
co do kosztów budowy - to zależy z czego będziesz to budować i jak wykańczać?
ogrzewanie domu- gazowe czy na opał?
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 18:04   #766
dragomira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 129
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

raczej na opała a wejście z kuchni do salonu chce zabudować ponieważ nie bede przeszkadzac osobom oglądającym tv tłukącymi się garami mam złe doświadczenia z otwartą kuchnią więc wejście na pewno zabuduje dzięki za komentarz i czekam na inne
__________________
dragomira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 18:24   #767
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez dragomira Pokaż wiadomość
raczej na opała a wejście z kuchni do salonu chce zabudować ponieważ nie bede przeszkadzac osobom oglądającym tv tłukącymi się garami mam złe doświadczenia z otwartą kuchnią więc wejście na pewno zabuduje dzięki za komentarz i czekam na inne
Generalnie dąży się do otwierania przestrzeni, co jest szczególnie polecane w małym domku jak twój. Według mnie przejście między kuchnią a salonem powinno zostać, zawsze możesz zrobić eleganckie drzwi przesuwne, zasuwane kiedy będziesz myć gary czy tłuc kotlety .
Otwarłabym też klatkę schodową, gdyż jest niedoświetlona. Usunęłabym drzwi między korytarzem a salonem, a pozostawiła jedynie otwór zakończony na półokrągło.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 19:27   #768
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez dragomira Pokaż wiadomość
raczej na opała a wejście z kuchni do salonu chce zabudować ponieważ nie bede przeszkadzac osobom oglądającym tv tłukącymi się garami mam złe doświadczenia z otwartą kuchnią więc wejście na pewno zabuduje dzięki za komentarz i czekam na inne
polecałabym na gaz.
jak masz ogrzewanie na opał - węgiel, drewno lub brykiety z trocin (albo słomy rzepakowej) zimą masz zawsze zimno po powrocie do domu i musisz dopiero rozpalić w piecu i czekać aż się dom nagrzeje. w przypadku grzania gazem możesz ustawić sobie włącznik i czujnik temperatury tak, że kiedy przychodzisz do domu z pracy jest ciepło.
ponadto ogrzewanie na opał jest uciążliwe, węgiel brudzi, dymi, trzeba pilnować temperatury w piecu, opał trzeba przywozić jakoś do domu i gdzieś magazynować, itp...

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
Generalnie dąży się do otwierania przestrzeni, co jest szczególnie polecane w małym domku jak twój. Według mnie przejście między kuchnią a salonem powinno zostać, zawsze możesz zrobić eleganckie drzwi przesuwne, zasuwane kiedy będziesz myć gary czy tłuc kotlety .
Otwarłabym też klatkę schodową, gdyż jest niedoświetlona. Usunęłabym drzwi między korytarzem a salonem, a pozostawiła jedynie otwór zakończony na półokrągło.
ja bym w ogóle wywaliła tą ścianę, jeśli już... no ale w tym momecie trzeba by też zrezygnować ze ścian w kuchni i zamiast narożnika postawić tam słup i dać podciąg, żeby strop miał się na czym trzymać. salon miałby widok na schody (pod schodami można zrobić eleganckie półki na książki albo wino ) i powstałaby zupełnie otwarta kuchnia - a tego autorka postu chce uniknąć...
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 08:53   #769
dragomira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 129
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

a jakie są koszty ogrzewania gazowego? wydaje mi sięże ten interes jest droższy od opałowego, ale moge sie mylić i zadam troszke infantylne pytanie bo nie znam się na tym za bardzo jak to jest z ogrzewaniem wody np. na kąpiel w lecie lub do mycia naczyń przy ogrzewaniu podłogowym wodnym? czy musze nagrzać wtedy cały dom i w tym wode czy jakoś się ustawia przełącznik żeby podłóg nie ogrzewało? i czy przy ogrzewaniu podłogowym wodnym można stosować gaz czy nie bardzo? tylko prosze bądźcie wyrozumiałe :P
__________________
dragomira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 10:44   #770
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Ogrzewanie gazowe jest droższe, ale wygodniejsze.
Do grzania wody w lecie mam w domu bojler na prąd, wtedy nie trzeba grzać całego domu. Do mycia naczyń najlepiej kupić zmywarkę, koszt zakupu dość niewielki, a oszczędzisz wodę, zwłaszcza ciepłą.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 10:57   #771
Carmen24
Raczkowanie
 
Avatar Carmen24
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 75
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

a co sądzicie o tym projekcie? my jesteśmy na razie na etapie wyboru projektu i ten nam się spodobał. Nie jest idealny ale w wizualizacjach szczegolnie podoba mi się część kuchenna, jadalnia i pokój stołowy no i antresola.
http://www.wybieramydom.pl/projekty_...50-Oliwka.html
Carmen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 11:10   #772
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Carmen24 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o tym projekcie? my jesteśmy na razie na etapie wyboru projektu i ten nam się spodobał. Nie jest idealny ale w wizualizacjach szczegolnie podoba mi się część kuchenna, jadalnia i pokój stołowy no i antresola.
http://www.wybieramydom.pl/projekty_...50-Oliwka.html
Metrażowo niewielki w odniesieniu do powierzchni dachu; kuchnia mikroskopijna. Bardzo nieekonomiczny. Pięć wejść do budynku to nie za dużo? Ale myślę, że sprzedawca dachówki powinien być baardzo zadowolony .
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 12:20   #773
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
Metrażowo niewielki w odniesieniu do powierzchni dachu; kuchnia mikroskopijna. Bardzo nieekonomiczny. Pięć wejść do budynku to nie za dużo? Ale myślę, że sprzedawca dachówki powinien być baardzo zadowolony .


i strasznie pocięta przestrzeń tego domu orzez te wszystkie ścianki działowe pomieszczeń i korytarzyki.
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 14:26   #774
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Carmen24 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o tym projekcie? my jesteśmy na razie na etapie wyboru projektu i ten nam się spodobał. Nie jest idealny ale w wizualizacjach szczegolnie podoba mi się część kuchenna, jadalnia i pokój stołowy no i antresola.
http://www.wybieramydom.pl/projekty_...50-Oliwka.html

Do domu z garażu wchodzi się przez kotłownię-pralnię i kuchnię ! I jadalnia naprzeciwko wejścia do domu Tego jeszcze nie było
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:04   #775
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

witajcie

dawno tu nie zgladalam.. Potrzebuje Waszej opinii na temat tego projektu bo ciagle nie mozemy sie zdecydowac..Najpierw mial byc Atlas albo Tukan z dobredomy ale znalezlismy ten i wydaje nam sie super. Nie jestem tylko pewna tej antresoli..czy mozna przerobic ja na pokoj?a jesli tak to jak tam wejsc?...

http://www.archipelag.pl/projekty-domow/marysia-ii/

bede wdzieczna za Wasze opinie

pozdrawiam cieplutko
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:25   #776
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

agolek
Na szybko Parter niby ok, górę natomiast bym całkiem przearanżowała (jest takie słowo?) - za dużo niewykorzystanej przestrzeni.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:37   #777
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
agolek
Na szybko Parter niby ok, górę natomiast bym całkiem przearanżowała (jest takie słowo?) - za dużo niewykorzystanej przestrzeni.
dzieki! a mozesz doradzic cos z gora bo ja tez sie nad nie zastanawialam i nie wiam za bardzo jak sie za to zabrac...
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 11:02   #778
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
dzieki! a mozesz doradzic cos z gora bo ja tez sie nad nie zastanawialam i nie wiam za bardzo jak sie za to zabrac...
Może coś takiego?
Myślę, że można zabudować antresolę i zwyczajnie tam zrobić dodatkowy pokój plus garderobę (7)...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zmiana.jpg (34,0 KB, 41 załadowań)
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 12:16   #779
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Może coś takiego?
Myślę, że można zabudować antresolę i zwyczajnie tam zrobić dodatkowy pokój plus garderobę (7)...
super z tym dodatkowym pokojem! dziekuje za podpowiedz. ale jak tam wejsc do niego? bo on chyba na wyzszym poziomie niz reszta pokoi jest prawda? z gory porzepraszam za glupie pytanie ale jakos nie wyobrazam sobie jak to by wygladalo bo antresola to zawsze wyzej jest przeciez wiec do tego pokoju musialabym miec jakas drabinke czy cos
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 12:25   #780
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
super z tym dodatkowym pokojem! dziekuje za podpowiedz. ale jak tam wejsc do niego? bo on chyba na wyzszym poziomie niz reszta pokoi jest prawda? z gory porzepraszam za glupie pytanie ale jakos nie wyobrazam sobie jak to by wygladalo bo antresola to zawsze wyzej jest przeciez wiec do tego pokoju musialabym miec jakas drabinke czy cos
?????
To wszystko na jednym poziomie jest...
Po prostu zabudowujesz pustkę i stawiasz ściany, robisz drzwi i już...
To była pustka nad pokojem dziennym, na piętrze po prostu hol nr 7 był zakończony barierką i widokiem na salon z góry, teraz to się zabuduje i tyle.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-04 11:57:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.