Też tak macie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-22, 21:48   #1
Mariusz198439
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 5

Też tak macie?


Cześć wszystkim chciał bym poruszyć kwestię rozmiaru wielkości penisa oraz tego jak wygląda i jest wygięty ułożony podczas pełnego spoczynku w częściowym wzwodzie i w pełnej erekcji. Jak duża jest u was różnica między rozmiarem penisa w spoczynku a pełnej erekcji. Czy jest to bardzo duża różnica czy wręcz przeciwnie.
Jeśli chodzi o mnie to między spoczynkiem a erekcją jest tak duża różnica wręcz kilkanaście razy jest większy . Jestem ciekawy jak to wygląda u was czy też tak macie ? I co sądzicie o takiej sytuacji jak w moim przypadku pozdrawiam Mariusz 38 lat
Mariusz198439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-23, 19:09   #2
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez Mariusz198439 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim chciał bym poruszyć kwestię rozmiaru wielkości penisa oraz tego jak wygląda i jest wygięty ułożony podczas pełnego spoczynku w częściowym wzwodzie i w pełnej erekcji. Jak duża jest u was różnica między rozmiarem penisa w spoczynku a pełnej erekcji. Czy jest to bardzo duża różnica czy wręcz przeciwnie.
Jeśli chodzi o mnie to między spoczynkiem a erekcją jest tak duża różnica wręcz kilkanaście razy jest większy . Jestem ciekawy jak to wygląda u was czy też tak macie ? I co sądzicie o takiej sytuacji jak w moim przypadku pozdrawiam Mariusz 38 lat
Mariusz to jest forum dla kobiet, myślę, że więcej informacji otrzymasz na męskim forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 16:03   #3
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez Mariusz198439 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim chciał bym poruszyć kwestię rozmiaru wielkości penisa oraz tego jak wygląda i jest wygięty ułożony podczas pełnego spoczynku w częściowym wzwodzie i w pełnej erekcji. Jak duża jest u was różnica między rozmiarem penisa w spoczynku a pełnej erekcji. Czy jest to bardzo duża różnica czy wręcz przeciwnie.
Jeśli chodzi o mnie to między spoczynkiem a erekcją jest tak duża różnica wręcz kilkanaście razy jest większy . Jestem ciekawy jak to wygląda u was czy też tak macie ? I co sądzicie o takiej sytuacji jak w moim przypadku pozdrawiam Mariusz 38 lat
Kilkanaście razy? To Ty chyba chory jesteś xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-28, 13:01   #4
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Też tak macie?

W moim przypadku to 3 cm w spoczynku a 18 cm w wzwodzie. Czytałem że to bardzo rzadka zależność, najczęściej jest to 10 cm w spoczynku a 16 cm w zwodzie, czyli wydłuża się ok 50% podczas wzwodu.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-28, 13:09   #5
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
W moim przypadku to 3 cm w spoczynku a 18 cm w wzwodzie. Czytałem że to bardzo rzadka zależność, najczęściej jest to 10 cm w spoczynku a 16 cm w zwodzie, czyli wydłuża się ok 50% podczas wzwodu.
Absolutnie w to nie wierzę

Sent from my FP4 using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-28, 14:20   #6
Ranita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Też tak macie?

U mojego TZ jest to 2 krotna różnica i kiedyś lekarz stwierdził, że to bardzo duża różnica, rzadko spotykana. I faktycznie jak się poznaliśmy to byłam zaskoczona, że ma takiego niedużego.

Edytowane przez Ranita
Czas edycji: 2023-09-28 o 14:40
Ranita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-03, 23:03   #7
Mariusz198439
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 5
Dot.: Też tak macie?

Trudno w to uwierzyć ale między spoczynkiem a erekcją jest u mnie bardzo duża różnica tak jak pisałem kilkanaście cm

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Wiem że trudno uwierzyć ale tak to wygląda
Mariusz198439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-07, 01:43   #8
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez Ranita Pokaż wiadomość
U mojego TZ jest to 2 krotna różnica i kiedyś lekarz stwierdził, że to bardzo duża różnica, rzadko spotykana. I faktycznie jak się poznaliśmy to byłam zaskoczona, że ma takiego niedużego.
Wydaje mi się, że to też kwestia sytuacji. "Normalnie" między stanem spoczynku a wzwodem, różnica nie jest wielokrotna.
Ale sytuacje jak stres, zimna woda, wychłodzenie itp. mogą sprawić, że w danej sytuacji naczynia się obkurczają i ma raptem kilka cm, gdzie w zwodzie różnica wtedy może zrobić się kilkukrotna.


Ale sam wątek albo trollowy albo ktoś ma problemy z matematyką.
Zakładając, że tak jest, i w spoczynku w wyniku jakichś czynników, czy takiego "modelu", niech ma nawet te 3-4cm, to wzwód kilkanaście razy większy = penis 40cm+ albo i więcej


[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;89679183]Absolutnie w to nie wierzę

Sent from my FP4 using Tapatalk[/QUOTE]
To sprawdź ile partner ma w zwodzie, a potem niech wyjdzie w chłodny wieczór, albo wskoczy do wanny z zimną wodą i ile z tych cm mu po paru minutach "zostanie"
Sytuacyjnie jak najbardziej możliwe, nie jest to jednak "normalne". Ale może w przypadku jakichś zaburzeń krążenia, budowy czy specyfiki naczyń niektóre osoby tak mają na "co dzień".






Może też być kwestia hormonów/przyjmowanych leków. Kto tam ma kolegów chodzących do klubów na pigułach może spytać jak sytuacja wygląda w toalecie :P Sprzęt się obkurcza i trudno zwrócić przyjęte płyny. Napięcie mięśni i zwiększone ciśnienie powoduje, że jego funkcje są zaburzone. Więc jakieś choroby czy przyjmowane leki mogą powodować również taki efekt.

Edytowane przez DrDoom
Czas edycji: 2023-10-07 o 01:55
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-07 02:43:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.