Ciąża? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-26, 20:05   #1
em_ade
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 10

Ciąża?


Tematów jakich wiele. Drugi miesiąc stosuję antykoncepcję hormonalną, przy pierwszym opakowaniu wystąpiło krwawienie, obyło się bez nudności i innych skutków ubocznych. W następnym miesiącu wszystko się uspokoiło, tabletki brałam o określonej porze, nie stosowałam żadnych leków, które mogłyby osłabić działanie tabletek, no ale od kilku dni, a właściwie dłużej niż tydzień utrzymują mi się lekkie nudności, które nie prowadzą do wymiotów, brzuch mam trochę twardszy. W zeszłym tygodniu omyłkowo wzięłam dwie tabletki jednego dnia, więc moje pytanie to czy nudności mogą być wywołane właśnie tym, a objawy wystąpiły po czasie? Wiem, że na takie 'objawy', które pewnie i tak na nic nie wskazują, tylko na zbliżającą się miesiączkę jest za wcześnie, przecież miesiączka wystąpiła miesiąc temu. Jeśli nie dostanę teraz okresu to czy to oznaka właśnie tego czego większość z nas się boi? Jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o takie rzeczy, więc bardzo proszę was o pomoc
em_ade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 20:24   #2
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Ciąża?

Moim zdaniem mogło mieć na to wpływ wzięcie dwóch tabletek jednego dnia. Trochę namieszałaś tym w organizmie. Jeśli jednak boisz się ciąży, to zrób test. Ja raz na jakiś czas mimo że biorę prawidłowo i bez niespodzianek też mam napady paniki i wtedy biegnę po test.
A Twoje objawy mogą wskazywać na wiele rzeczy, tym bardziej że bierzesz tabletki od niedawna i trochę już namieszałaś. Przede wszystkim się nie denerwuj, to nigdy nie pomaga.
I na przyszłość następnym razem taki wątek powinien się znaleźć w wątku zbiorczym.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.