Panny Młode 2019 cz. 3 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-17, 19:15   #4861
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
I’m lovin it! Serio, tak to naturalne jest, ze aż sie dziwie. Jechałam sama pierwszy raz w życiu w nd, a dziś pojechałam do pracy i wróciłam. Odwiozłam koleżankę, która mnie często odwozi, bo jej samochód sie zepsuł i jeszcze zakupy w aldi zrobiłam. Mam około 18 km do pracy, sa miejsca trudne, bo pracuje w Londynie. Pół h zajęła mi droga rano, bo prawie wcale korków nie było- wyjechałam o 6:20 (na ten drodze samochody sa zawsze). Jedyne to parkowanie tyłem u mnie za domem, tz dwa razy pod rząd mnie instruował przez okno xD

Moja makijażystka zapisy dopiero pod koniec roku otwiera, próbny jest tańszy niż ten prawdziwy. To samo z fryzura, tańsza próbna.
Ja mam problem, zeby pooglądać teledysk 3min, nie ma szans, żebym pooglądała film półgodzinny. To kolejny powodów dla którego nie mam kamerzysty


Sent from my iPhone using Tapatalk
super, że taką frajdę CI sprawia jazda
u mnie też tańsze są próbne na makijaż próbny na pewno nie idę, bo u makjażystki już byłam, teraz idę na wesele się malować i mega robi robotę gorzej ten fryzjer, ani nie wiem gdzie, ani co
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 19:16   #4862
maltra
Rozeznanie
 
Avatar maltra
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 718
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
My jutro też będziemy świętować rok. 20 km to nie tak daleko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My będziemy razem sie stresować

Jesteś w przygotowaniach duzo dalej niż ja ja od tygodnia buty kupuje i dotrzeć po nie nie mogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eM&eM
PM2019

każdy cud zajmuje trochę czasu....
maltra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 19:28   #4863
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Wy tak o tych makijażach i fryzurach, że chyba też muszę się za to poważnie zabrać, tzn. co jestem u fryzjerki to pytam o kalendarz, ale mówi mi, że jeszcze nie ma, muszę z nią poważnie pogadać następnym razem, bo mam wrażenie, że mnie zbywa. Może planuje ciążę, albo jakiś dłuższy wyjazd? Ale wolałabym, żeby mi powiedziała, to będę szukała kogoś innego.

A makijażystkę mam upatrzoną tylko chciałam najpierw załatwić fryzjerkę i do niej dopasować godzinę, nie wiem czy czekać czy lepiej już ją klepnąć, żeby jedno było z głowy.

Wiolka jaka to makijażystka (możesz mi napisać na priv)? Bo jeśli dobrze pamiętam to mieszkamy jakieś 20-30 km od siebie.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 19:29   #4864
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Maltra, mamy jeszcze czas, ogarniemy wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 20:18   #4865
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Myślicie że 200 zł za skrzypce i 150 za śpiew to dobra cena?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 20:23   #4866
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Myślicie że 200 zł za skrzypce i 150 za śpiew to dobra cena?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 20:24   #4867
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Myślicie że 200 zł za skrzypce i 150 za śpiew to dobra cena?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobra cena
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-17, 21:19   #4868
maltra
Rozeznanie
 
Avatar maltra
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 718
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dziewczyny moze ktoras założy juz nowy wątek ? Zostali raptem 100 postów wiec pewnie do konca weekendu sie ogarniemy A nie wiadomo jak szybko moderator zaakceptuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eM&eM
PM2019

każdy cud zajmuje trochę czasu....
maltra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 21:35   #4869
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Z żywych kwiatów chcesz wianek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście Ale tym razem mniejszy, niż ten z cywilnego.
Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Zaraz Was nadrabiam, nie jechałam autobusem, tylko autem, wiec nie miałam czasu poczytać nic dziś. Jutro znów jadę, wiec znów popołudniu dopiero zerknę


Sent from my iPhone using Tapatalk
Woow, super!

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 22:06   #4870
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Dziewczyny za rok o tej porze będę juz w nerwach do tego jutro będzie 800 dni razem i 365 dni do ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o matko własnie mi uświadomiłaś ze nasze wesela są za rok a nie za dwa lata jak ten czas pędzi....

Ja ostatnio nie mogę spać przez ślub... a co dopiero pozniej czuję taką presję zeby mieć wszystko idealnie , zaluję prawie kazdej decyzji podjętej z weselem, niestety budżet nie pozwala na kamerzystów czy DJ z wyższej półki ostatnio stwierdziłam ze trochę bieda miec jednego fotografa i jednego kamerzystę ale z jednej strony bede się lepiej czuła ze nie ma ich po dwóch bo nie lubie być osaczona i nie chce ich za dużo widzieć obok mnie ale gdzie jestem na weselu to kazdy ma po dwoch kamerzystów , fotografa lub dwoch fotografów i jeszcze drona i dziwnie się z tym czuje jakoś co wesele to "poprzeczka" jest wyżej postawiona i boje się ze ludzie bedą się nudzić na naszym weselu, porównywać do innych itd. Wiem głupie ale na dzień dzisiejszy spędza mi to sen z powiek

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Myślicie że 200 zł za skrzypce i 150 za śpiew to dobra cena?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też płace 150 zł za śpiew
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 22:14   #4871
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Dziewczyny moze ktoras założy juz nowy wątek ? Zostali raptem 100 postów wiec pewnie do konca weekendu sie ogarniemy A nie wiadomo jak szybko moderator zaakceptuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jutro po pracy założę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-17, 22:22   #4872
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Black kurczę, zszokowałaś mnie trochę słowami "tylko jednego kamerzystę i jednego fotografa" Ja nigdy nawet nie myślałam o tym w taki sposób. Wesela już teraz przypominają szopki, gdy ludzie w jedną noc przepuszczają równowartość połowy mieszkania i większość chce być na siłę oryginalna, ale rywalizacja pod kątem ilości fotografów to już jakaś paranoja. Nie daj się takiemu myśleniu! Jeśli ktoś Ci coś takiego zasugerował, to znaczy ze musi mieć gigantyczne kompleksy

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 22:27   #4873
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Black kurczę, zszokowałaś mnie trochę słowami "tylko jednego kamerzystę i jednego fotografa" Ja nigdy nawet nie myślałam o tym w taki sposób. Wesela już teraz przypominają szopki, gdy ludzie w jedną noc przepuszczają równowartość połowy mieszkania i większość chce być na siłę oryginalna, ale rywalizacja pod kątem ilości fotografów to już jakaś paranoja. Nie daj się takiemu myśleniu! Jeśli ktoś Ci coś takiego zasugerował, to znaczy ze musi mieć gigantyczne kompleksy

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
sama sobie tak zasugerowałam najgorsze ze wiekszość tych co szaleją z atrakcjami (fontanny, barmani , pokazy itd) to organizują za pieniądze rodziców. Nie mam nic do tego ale przez to czuję się troche gorsza ze mnie na takie coś nie stać generalnie za talerzyk mamy dość dużo jak na nasze okolice i dlatego nie mozemy sobie pozwolić na inne rzeczy bo i tak wyjdzie nam z 40- 50 tys za całość wesela bez szaleństw
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 22:31   #4874
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dzięki dziewczyny za miłe słowa aplikacja coś mi się ostatnio wiesza więc dopiero teraz udało mi się przeczytać co pisałyście a tymczasem dobrej nocki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
sama sobie tak zasugerowałam najgorsze ze wiekszość tych co szaleją z atrakcjami (fontanny, barmani , pokazy itd) to organizują za pieniądze rodziców. Nie mam nic do tego ale przez to czuję się troche gorsza ze mnie na takie coś nie stać generalnie za talerzyk mamy dość dużo jak na nasze okolice i dlatego nie mozemy sobie pozwolić na inne rzeczy bo i tak wyjdzie nam z 40- 50 tys za całość wesela bez szaleństw
U nas cenowo bardzo podobnie, a też bez żadnych bajerów. I nigdy nie byłam na takim weselu, żeby ktoś organizował jakieś atrakcje a i tak się świetnie wybawiłam więc nie warto się tym sugerować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 22:44   #4875
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
sama sobie tak zasugerowałam najgorsze ze wiekszość tych co szaleją z atrakcjami (fontanny, barmani , pokazy itd) to organizują za pieniądze rodziców. Nie mam nic do tego ale przez to czuję się troche gorsza ze mnie na takie coś nie stać generalnie za talerzyk mamy dość dużo jak na nasze okolice i dlatego nie mozemy sobie pozwolić na inne rzeczy bo i tak wyjdzie nam z 40- 50 tys za całość wesela bez szaleństw
A ja się z tym nie zgadzam. Nam wesele robią rodzice i mimo że mama kiedy widziała jak bardzo podoba mi się fotograf i kamerzysta za ponad 2 tys drożej niż ostatecznie wzięliśmy upierała się żebym już tak nie przeliczała, a ja i tak wszystko przeliczam żeby było jak najtaniej. Bo po prostu jestem im wdzięczna i szanuje ich pieniądze, nie wyobrażam sobie prosić ich jeszcze o jakieś niewiadomo jakie atrakcje.

Ja ogólnie jestem przyzwyczajona do takich tradycyjnych polskich wesel. Bez udziwnień, dobra muzyka, jedzenie i świetna zabawa. I tak chcę aby wyglądało moje wesele. Maria wyjęła mi to z ust - teraz z wesel robi się szopki i wyścig szczurów, ja będę mieć "lepsze", ale lepsze bo co? Bo miałam 4 operatorów kamery i aparatu zamiast 2? Bo miałam barmanów? Bo miałam fajerwerki? To nie jest wyznacznik lepszego wesela... I Maria ma racje - nie daj sobie wcisnąć takiego myślenia do głowy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 22:54   #4876
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dziękuję Wam dziewczyny macie rację
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 23:26   #4877
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
sama sobie tak zasugerowałam najgorsze ze wiekszość tych co szaleją z atrakcjami (fontanny, barmani , pokazy itd) to organizują za pieniądze rodziców. Nie mam nic do tego ale przez to czuję się troche gorsza ze mnie na takie coś nie stać generalnie za talerzyk mamy dość dużo jak na nasze okolice i dlatego nie mozemy sobie pozwolić na inne rzeczy bo i tak wyjdzie nam z 40- 50 tys za całość wesela bez szaleństw
To, że nie chcesz wydawać na wesele milionów nie znaczy, że będzie gorsze Moim zdaniem przesyt atrakcji jest okropny. Najważniejsze żeby goście dobrze się bawili, a do tego potrzebna jest dobra muzyka, pyszne jedzenie i zimna wódka




Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 04:32   #4878
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
o matko własnie mi uświadomiłaś ze nasze wesela są za rok a nie za dwa lata jak ten czas pędzi....

Ja ostatnio nie mogę spać przez ślub... a co dopiero pozniej czuję taką presję zeby mieć wszystko idealnie , zaluję prawie kazdej decyzji podjętej z weselem, niestety budżet nie pozwala na kamerzystów czy DJ z wyższej półki ostatnio stwierdziłam ze trochę bieda miec jednego fotografa i jednego kamerzystę ale z jednej strony bede się lepiej czuła ze nie ma ich po dwóch bo nie lubie być osaczona i nie chce ich za dużo widzieć obok mnie ale gdzie jestem na weselu to kazdy ma po dwoch kamerzystów , fotografa lub dwoch fotografów i jeszcze drona i dziwnie się z tym czuje jakoś co wesele to "poprzeczka" jest wyżej postawiona i boje się ze ludzie bedą się nudzić na naszym weselu, porównywać do innych itd. Wiem głupie ale na dzień dzisiejszy spędza mi to sen z powiek

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------



też płace 150 zł za śpiew
Moim zdaniem nie ma co przesadzać. Wiem że ślub jest raz w życiu ale wydawać ponad 50k w jedną noc? My organizujemy wesele sami, szukając usługodawców starałam się wybrać wysoką jakość za mniejsze pieniądze i myślę że mi się to udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 04:55   #4879
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Nam wesele organizują rodzice (czyt. płacą), bo w naszych rodzinach jest taka tradycja (?) - kasa na wesele w ramach prezentu ślubnego. Z tzw. dodatkowych atrakcji mamy oprawę muzyczną ślubu, ale za to płacimy sami i może weźmiemy te balony led (też sami zapłacimy). Czyli u nas - to, co najważniejsze płacą rodzice, nasze widzimisię - my.

Dzień dobry!

ROOOOOOOK!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-18, 05:07   #4880
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Nam wesele organizują rodzice (czyt. płacą), bo w naszych rodzinach jest taka tradycja (?) - kasa na wesele w ramach prezentu ślubnego. Z tzw. dodatkowych atrakcji mamy oprawę muzyczną ślubu, ale za to płacimy sami i może weźmiemy te balony led (też sami zapłacimy). Czyli u nas - to, co najważniejsze płacą rodzice, nasze widzimisię - my.

Dzień dobry!

ROOOOOOOK!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szybko zleci <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 05:20   #4881
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Nam wesele organizują rodzice (czyt. płacą), bo w naszych rodzinach jest taka tradycja (?) - kasa na wesele w ramach prezentu ślubnego. Z tzw. dodatkowych atrakcji mamy oprawę muzyczną ślubu, ale za to płacimy sami i może weźmiemy te balony led (też sami zapłacimy). Czyli u nas - to, co najważniejsze płacą rodzice, nasze widzimisię - my.

Dzień dobry!

ROOOOOOOK!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurczę już się nie mogę doczekać tych naszych wszystkich wesel, relacji, zdjęć.... <3

Dzień dobry dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 05:31   #4882
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dzień dobry

Wczoraj spotkaliśmy się z przyjaciółmi, oni brali ślub w zeszłym roku w sierpniu i tak wczoraj mówie jeszcze chwila i już rok po ślubie, za chwilę ogarnęłam że skoro sierpień to jeszcze chwila i rok do naszego i się zestresowałam
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 05:54   #4883
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Byłam na dywaniku u dyrektora, nie dość że toksyczna atmosfera to jeszcze mi powiedział, że może się nie nadaję... Wiecie co, tu nikt się nie nadaje jeśli ma poukładane w głowie i nie podlizuje się ciągle, nie imprezuje itp. To dłuższa sprawa i historia ale w takim bagnie jeśli się nic nie zmieni nie będę pracować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 06:11   #4884
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Byłam na dywaniku u dyrektora, nie dość że toksyczna atmosfera to jeszcze mi powiedział, że może się nie nadaję... Wiecie co, tu nikt się nie nadaje jeśli ma poukładane w głowie i nie podlizuje się ciągle, nie imprezuje itp. To dłuższa sprawa i historia ale w takim bagnie jeśli się nic nie zmieni nie będę pracować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja Cię doskonale rozumiem... Zanim przyszłam do obecnej firmy to pracowałam w firmie transportowej. O ile ludzie, przynajmniej spora część, bo były wyjątki, była super, o tyle szefostwo i cała struktura firmy to jedno wielkie bagno. Tam nie było struktury, jedna wielka rozpierducha. Zajmowałam się wszystkim co się tylko dało, trochę z tego działu, trochę z tego... Nie wyrabiałam na zakrętach, a szef wymyślał coraz coś nowego i mi podrzucał zadania, które w ogóle powinny trafić w czyjeś inne ręce... Kiedy się w końcu zbuntowałam i przestałam ładnie uśmiechać to zostałam najgorszym pracownikiem roku, zaraz później odeszłam. Ale to był człowiek, który był tylko właścicielem, nie miał bladego pojęcia kto się czym zajmuje, co robi, ile czasu mu to zajmuje, kiedyś jak mojej kadrowej powiedział, że ja mam przecież roboty na 2h w ciągu dnia to myślałam, że wybuchnę... I on decydował o tym ile kto zarabiał... Na dodatek katolik hipokryta, na sali konferencyjnej zawsze Biblia, rozwieszone programy rekolekcji i kiedyś miałam grubą pogadankę o poglądach... A! Integracja między pracownikami to było zło najgorsze.

Dużo mi dała praca tam, bo stałam się silniejsza, pewniejsza siebie i nauczyłam się stawiać w pracy na swoim. Zmiana pracy pozwoliła mi odżyć, choć początkowo bardzo się bałam. Więc balewska moja rada, jak masz tak funkcjonować w tej robocie to zacznij już szukanie nowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 06:30   #4885
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
o matko własnie mi uświadomiłaś ze nasze wesela są za rok a nie za dwa lata jak ten czas pędzi....

Ja ostatnio nie mogę spać przez ślub... a co dopiero pozniej czuję taką presję zeby mieć wszystko idealnie , zaluję prawie kazdej decyzji podjętej z weselem, niestety budżet nie pozwala na kamerzystów czy DJ z wyższej półki ostatnio stwierdziłam ze trochę bieda miec jednego fotografa i jednego kamerzystę ale z jednej strony bede się lepiej czuła ze nie ma ich po dwóch bo nie lubie być osaczona i nie chce ich za dużo widzieć obok mnie ale gdzie jestem na weselu to kazdy ma po dwoch kamerzystów , fotografa lub dwoch fotografów i jeszcze drona i dziwnie się z tym czuje jakoś co wesele to "poprzeczka" jest wyżej postawiona i boje się ze ludzie bedą się nudzić na naszym weselu, porównywać do innych itd. Wiem głupie ale na dzień dzisiejszy spędza mi to sen z powiek

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------



też płace 150 zł za śpiew
My sami płacimy za wesele (bo ostatecznie powinno nam się udać całość odłożyć, ale rodzice i tak się zaoferowali, że dołożą), ale też nie chcemy nie wiadomo czego, żeby nie robić odpustu. Wiadomo, że po targach ślubnych to byśmy wszystko chcieli, ale jakoś rozsądek wygrywa. Ja też mam foto i kamerę po jednej osobie (do tego kamera nie jest jakaś artystyczna) i wiem, że mi to wystarczy. Podobnie nie chce wydać 4-5k na sukienkę na jeden dzień, zrezygnowaliśmy z dekoratorki na rzecz barmana, a budżet i tak ostatecznie wyniesie 40-60k w zależności od liczby gości. Każda z nas robi wesele takie na jakie sama chciałaby pójść i na pewno każde, choć inne od drugiego, będzie wspaniałe. Dlatego nie martw się!
Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Byłam na dywaniku u dyrektora, nie dość że toksyczna atmosfera to jeszcze mi powiedział, że może się nie nadaję... Wiecie co, tu nikt się nie nadaje jeśli ma poukładane w głowie i nie podlizuje się ciągle, nie imprezuje itp. To dłuższa sprawa i historia ale w takim bagnie jeśli się nic nie zmieni nie będę pracować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Balewska, myślałam, że po tych wyjściach pracowniczych jest trochę lepiej. Rozumiem Cię, bo moj Tż też miał taką sytuację w jednej pracy, chciał dobrze, był ambitny a przez to go źle odbierali i w rezultacie zwolnili. Trochę się podłamał po tym, a potem sam stwierdził że jak mial być cały czas szykanowany przez kierownika to lepiej, że wyszło jak wyszło. U Ciebie też będzie dobrze. To chyba Twoja pierwsza poważna praca, więc nie dziwię się, że bardzo to przeżywasz, ale nawet jak będziesz ją musiała zmienić to bedzie z korzyścią dla Ciebie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 07:16   #4886
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

hejka

BlackLucy nie zadręczaj się Jeśli atomosfera na weselu będzie super, fajne towarzystwo, dobre jedzonko, dobra muzyka to nikt nie zwróci uwagi, że nie było jakichś tam "atrakcji", które tak naprawdę nie są potrzebne do super zabawy


Balewska na Twoim miejscu też powoli bym się rozglądała za czymś innym

Wczoraj przeglądałam pinteresta i tak sobie myślę, że ściankę zanami zrobię sama powoli coś tam w głowie powstaje jakieś dekoracje na dworze myślę, też bym dała radę z czyjąś pomocą
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 07:29   #4887
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dzień dobry!
Mieliśmy wczoraj fantastyczną imprezę firmową, ledwo wstałam dziś do roboty

Kira, duuuużo zdrówka

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Wow, bardzo dużo.Ja też mam próbną w takiej cenie jak ostateczną, bo tez w sumie dlaczego miałaby być tańsza? Oczekuję, że makijażystka tak samo postara się na próbnym jak i na właściwym.O kurczę,dużo zdrowia Mam nadzieję że nowe leki pomogą.Mi też się podobają takie podpięte loki, ale jeszcze nie wiem, na co się zdecyduję. Boję się, że loki się nie utrzymają, tak jak na cywilnym Ale wianek na pewno będę miała


Wróciłam już z zajęć i było naprawdę sentymentalnie Powspominaliśmy trochę jak to było na pierwszym roku, dostaliśmy kilka złotych rad na koniec i dużo dużo uśmiechu. Zakończenie żadnego przedmiotu mnie tak nie ruszyło, jak to.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
No wiadomo, też oczekuję, że przy próbnym makijażu i czesaniu się postarają równie bardzo jak przed ślubem - logicznie nie ma żadnego uzasadnienia, dla którego próbny miałby być tańszy. Ale tak jak Agulaaaa pisze, często tak robią - tylko ja na takich nie trafiam

A na ile przed się umawiacie na próbę? Nie mam za bardzo jak połączyć próbnej z innym ślubem i weselem, bo to nas czeka dopiero w lutym, a jak wtedy się okaże, że makijaż do bani, to będę musiała w 2,5 m-ca znaleźć inną makijażystkę z wolnym terminem - pewnie realne, ale za dużo stresu.

Makijażystki, do których napisałam, robią też włosy, zastanawiam się, czy od razu skorzystać i niech jedna machnie wszystko, zwłaszcza że opinie zarówno o makijażu, jak i o upięciach mają spoko

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość

Dziewczyny które chcą wianek, to sam wianek czy z welonem chcecie? bo różne wersje już widziałam
Ja nie chcę welonu na pewno; będzie wianek albo sama ozdoba we włosach.

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość

Zrobiłam dziś w pracy jakieś 340 km... Kręgosłup mi siada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łoooo, to się najeździłaś!

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
I’m lovin it! Serio, tak to naturalne jest, ze aż sie dziwie. Jechałam sama pierwszy raz w życiu w nd, a dziś pojechałam do pracy i wróciłam. Odwiozłam koleżankę, która mnie często odwozi, bo jej samochód sie zepsuł i jeszcze zakupy w aldi zrobiłam. Mam około 18 km do pracy, sa miejsca trudne, bo pracuje w Londynie. Pół h zajęła mi droga rano, bo prawie wcale korków nie było- wyjechałam o 6:20 (na ten drodze samochody sa zawsze). Jedyne to parkowanie tyłem u mnie za domem, tz dwa razy pod rząd mnie instruował przez okno xD

Moja makijażystka zapisy dopiero pod koniec roku otwiera, próbny jest tańszy niż ten prawdziwy. To samo z fryzura, tańsza próbna.
Ja mam problem, zeby pooglądać teledysk 3min, nie ma szans, żebym pooglądała film półgodzinny. To kolejny powodów dla którego nie mam kamerzysty


Sent from my iPhone using Tapatalk
Super, że sprawia Ci to taką przyjemność! Aż miło się czyta

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
o matko własnie mi uświadomiłaś ze nasze wesela są za rok a nie za dwa lata jak ten czas pędzi....

Ja ostatnio nie mogę spać przez ślub... a co dopiero pozniej czuję taką presję zeby mieć wszystko idealnie , zaluję prawie kazdej decyzji podjętej z weselem, niestety budżet nie pozwala na kamerzystów czy DJ z wyższej półki ostatnio stwierdziłam ze trochę bieda miec jednego fotografa i jednego kamerzystę ale z jednej strony bede się lepiej czuła ze nie ma ich po dwóch bo nie lubie być osaczona i nie chce ich za dużo widzieć obok mnie ale gdzie jestem na weselu to kazdy ma po dwoch kamerzystów , fotografa lub dwoch fotografów i jeszcze drona i dziwnie się z tym czuje jakoś co wesele to "poprzeczka" jest wyżej postawiona i boje się ze ludzie bedą się nudzić na naszym weselu, porównywać do innych itd. Wiem głupie ale na dzień dzisiejszy spędza mi to sen z powiek

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------



też płace 150 zł za śpiew
Ojeju, BlackLucy, nie dołuj się takim myśleniem, bo tak jak dziewczyny piszą, to nie ma sensu! To ma być Wasz dzień i to Wy jesteście najważniejsi w tym wszystkim, a nie żadne bajery. Absolutnie nie daj sobie wmówić, że Wasze wesele będzie gorsze, jeden fotograf to biednie, muszą być nie wiadomo jakie atrakcje, a bez drona to już w ogóle fataliza.
Tak jak pisze Mariamarysieńka, liczy się dobra muzyka, pyszne jedzenie i żeby alko nie zabrakło ;-) gościom naprawdę wiele więcej nie potrzeba!

A że ktoś pewnie porówna Wasze wesele do innych - no tak, zawsze się trafią tacy ludzie, którym coś się bardziej podobało gdzie indziej, ale takimi duperelami się w ogóle nie przejmuj, nie da się każdemu dogodzić i szkoda na to czasu i nerwów.

My też sami płacimy za wszystko na weselu i też bym wolała, żeby wszystkie koszty były niższe, ale jestem przekonana, że wszystkie nasze wybory są słuszne (obym nie zwątpiła ) i że będzie fajnie - choć też nie przewidujemy żadnych barmanów, fajerwerków, cudów na kiju. I zobaczysz, u Was też będzie najpiękniej bez masy zbędnych dodatków

NIE DAJ SIĘ!

Nie zacytowało mi posta Balewskiej miałam nadzieję, że atmosfera w pracy lepsza ostatnio, przykre to wszystko bardzo. Jeśli nie ma widoków na poprawę, to faktycznie chyba warto się rozejrzeć za czym innym, szkoda nerwów na pracę w bagnie.

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2018-05-18 o 07:30
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 08:24   #4888
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Balewska
Dziewczyny dobrze piszą. Zresztą w niejednej pracy słyszałam podobne słowa. Człowiek się na początku uczy nowych obowiązków, stara się, a na koniec słyszy właśnie takie słowa że może się do czegoś nie nadaje. To jest okropne..ale niestety trafić w dzisiejszych czasach na normalnego i ludzkiego pracodawcę graniczy z cudem (chyba że tylko ja trafiałam w takie miejsca )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 08:34   #4889
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Balewska, przykre to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 09:03   #4890
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Nam wesele organizują rodzice (czyt. płacą), bo w naszych rodzinach jest taka tradycja (?) - kasa na wesele w ramach prezentu ślubnego. Z tzw. dodatkowych atrakcji mamy oprawę muzyczną ślubu, ale za to płacimy sami i może weźmiemy te balony led (też sami zapłacimy). Czyli u nas - to, co najważniejsze płacą rodzice, nasze widzimisię - my.

Dzień dobry!

ROOOOOOOK!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szczerze to przez ten wątek widzę, jak ten czas szybko leci! Zaraz będzie czerwiec a dopiero był sylwester No i właśnie niektórym pozostał już tyyyyyylko rok chociaż jak na razie ja będę jako ostatnia ślubować

Kolejny dzień wolnego, idę za chwilę pobiegać a potem biorę się za sprzątanie domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-19 17:12:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.