Norwegia.Jest tu ktoś??? - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-14, 17:50   #2041
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

White_orchide witaj


Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zobacz jeszcze ceny farb w Cubus i drogeriach Vita. Wydaje mi się, że były coś chyba 139 NOK, a i często są promocje to i za 100 NOK się trafi
W Cubus mają kolorówkę w niezłych jak na Norwegię cenach i ostatnio jest akcja na Isadorę i Maybelline -25%

Nie pamiętam, czy w sieci Menu mają też farby czy tylko pielęgnację L'oreal ? W każdym razie ja się tam zaopatruję tylko jak jest 3 w cenie 2 itp...

Ja mam zapas farb Garniera z Polski. Muszę mojego namówić by mnie podkoloryzował przed wyjazdem na święta do Polski

Koło nas jest " eldresenter " to chyba coś takiego w stylu domu spokojnej starości.

Kaledonia ja jestem właśnie w Polsce. Dziś maluję włosy bo takich odrostów dawno nie miałam.
Dzięki wielkie za informacje odnośnie cen i miejsc z kosmetykami.

"Koło nas".. to znaczy? Czyś z Brg? Dzięki za wszelkie infformacje!
pozdrawiam Wszystkie
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 18:57   #2042
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

orchidea - ja z adecco pracuję i jestem zadowolona - to chyba jedna z większych agencji pracy - tymczasowej

u nas zima totalna

też się przymierzam do farbowania bo - znalazłam siwego włosa!!!!! to chyba ze stresu :/

5 dzieci - no nieźle! ja 3 mam w domu i już głośno

poza tym mój szef zaproponował mi że mogę przyjść do pracy z synem! tak to bym musiała mieć przymusowe 2 tygodnie wolnego jak mój tz w pracy siedzi bo nie miałam co z synem zrobić
a tak to jakaś kasa wpadnie, a młody będzie miał towarzystwo
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 20:48   #2043
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Dobrze,ze to same dziewczynki i ponoc arabskie dzieci ,sa hm jakby to napisac ,zeby zaraz nie wywolac burzy, inaczej wychowywane niz nasze,czy norweskie. Ale sama moze sie przekonam i wtedy dam znac,jak sprawdze.

Jejciu niech te mrozy sie juz skoncza bo nie moge. twarz mi dzis cala zesztywniala az mowic nie moglam.

Kasia i jak tam? Rodzisz?
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:15   #2044
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Mukaa. ale się cieszę że masz taką możliwośc. Szef zachował się profesjonalnie. Supeancko.
Dziwne, w ogóle nie złapał mi kolor
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 22:57   #2045
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

o nie nie jeszcze nie rodzę

ZAKAZ


od poniedziałku mogę zacząć ewentualnie
w sumie jeszcze łóżeczka nie odebrałam od koleżanki
wózka ze sklepu

w czarnej ie Jestem

a dni coraz mniej


.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 07:27   #2046
atunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 274
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez mukaa Pokaż wiadomość
orchidea - ja z adecco pracuję i jestem zadowolona - to chyba jedna z większych agencji pracy - tymczasowej
witam

mukaa mam do Ciebie pytanie, czy z Adecco zawarłaś kontrakt w RP czy już w Norwegii?
Jeśli w RP to czy miałaś obowiązkowe (płatne) szkolenie, bodajże w Szaflarach? Oraz, czy Adecco zawiera kontrakty tylko na 3 lub 6 m-cy i szlus, czy raczej przedłuża? A jeśli w Norw, to aplikuje się po norwesku czy angielski styknie?
Napisz proszę cosik więcej

Sorki, że Wam się wtrącam w wątek, który codziennie jest moją lekturą ale temat akurat tego pośrednika bardzo mnie interesuje.
Jak na razie od miesiąca przyswajam sobie słówka szwedzkie, bo tam TŻ miał jechać (właśnie przez Adecco), ale padło na Norw bo w Szwecji pracy niet. Dziękować Bogu, że choć słówka częściowo podobne

Pozdrawiam!
atunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 10:39   #2047
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Muuka no to super, że udało Ci się tak to załatwić. Dla Ciebie kasa, a dla małego dodatkowo nauka języka... bardzo szybko będzie łapał....

Ja w poniedziałek idę na kawkę do nowej koleżanki norweszki poznałysmy się w przedszkolu otwartym i wymieniłyśmy się tlf.
Mam nadzieję, że znajomość ta przetrwa bo naprawdę w domku zaczyna mi się juz nudzić... Wymyślam to co nowe sposoby umilacza czasu...teraz jestem na etapie fundowania sobie wszelkich możliwych zabiegów kosmetycznych.... no bo co? nie ma klientek...sprzęt i kosmetyki są to chociaż na sobie po praktykuję....
Też zastanawiałam się nad Adecco ale czy oni mogą mi pomóc jeśli chodzi o prace w kosmetyce???
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 11:35   #2048
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Hej Hej
Vanessita, dobrze ze kogos poznalas. Tak jak ci pisalam, rola gospodyni domowej szybko sie nudzi i czlowiek lgnie do ludzi , chce nawiazywac nowe znajomosci,poznawac nowe miejsca.

Powodzonka.

Mukaa cos czuje ,ze ty w tym przedszkolu na dluzej zagrzejesz miejsca, i super.
Szef bedzie mial pracownika na meijscu a ty synka przy sobie, bardzo fajnie to rozwiazal

U nas znowu pruszy snieg. Musze za jakis czas jechac do Oslo kupic prezenty dla rodzinki bo jutro siorka leci do Szczecina. Musimy wstac kolo 4 bo o 5 ma autobus,dobrze ze to niedaleko domu, zreszt ana pewno Tarek ja zawiezie bo i tak spac nie bedzie bo jutro do pracy nie idzie. Za to dzis na 15 i jeszcze smacznie sobie spi.

Ja mam w poniedzialek spotkanie w Navie. Napisali ,ze po pol roku jako wolna na rynku pracy nalezy mi sie jakas oferta , no zobaczymy co mi powiedza. Na pewno tylko tyle ,ze tak dlugo siedze bez pracy i co zamierzam,jak zyje. Ja chce isc na kurs a interesuje mnie tylko jeden ,ktory mi kiedys zaproponowali ,a ze ciezko sie na niego dostac to inna sprawa.

Atunia wiecej odwagi pisz pisz,jak juz wiesz czytajac, czy podczytujac,nie gryziemy . Wiec zapraszam.

Kasia86bgo jak tam samopoczucie?

Jesse tez kiedys mi kolor nie chwycil,bo byl zbyt jasny niz to co mialam na glowie.

mjot pozalatwialas juz wszystko? Do przodu?

white_orchid witam nowa kolezanke.

Kaledonia mi moj eks,eks tez farbowal wlosy i niezle mu to wychodzilo, zdolny facet z niego byl ogolnie. Zreszta na jeden kolor to zadna filozofia. Powodzenia.

Jenta kochana, bede w Ski we wtorek ,ze wzgledu na to spotkanie w Navie. Hm tylko nie wiem jak wyjdzie z tym pilnowaniem dziewczynek,jeszcze sie zgadamy.

Cate ,macham
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 09:13   #2049
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

tak czytałam w pracy wasze posty i teraz nie pamiętam co miałam odpisać, a nie lubię za bardzo z kom pisać

no ale

co do kursów językowych - dla całkowitych początkujących są kursy online z empiku
ja miałam takowy z angielskiego i byłam bardzo zadowolona, gdyby mieli wyższy poziom z norweskiego na pewno bym skorzystała~

póki co próbowałam się zapisać na tradycyjny ale odwołali z powodu braku chętnych :/

teraz zastanawiam się nad kursem z campus online - mają specjalny dla przedszkoli
tyle że tam jest bez konwersacji - a tym najbardziej mi zależy
póki co - zanim dostanę się na tradycyjny kurs to chyba skorzystam

co do adecco - któraś pytała
więc u nich jest oferta skierowana do przebywających w polsce - i to bardzo atrakcyjna (znam parę osób które skorzystały i bardzo zadowolone były)
obejmuje bodajże 3 miesięczny kurs języka bardzo intensywny (8 godzin dziennie!)
pomagają z formalnościami, znalezieniem lokum itd
więc myślę że warto, trzeba tylko śledzić ich oferty
wiem że w marcu miał zacząć nabór dla nauczycieli przedszkoli

ja korzystam z adecco tu na miejscu
cv może być w języku angielskim
przerowadzają też wywiad na początku - o wykształceniu (tłumaczenia papierów) o hobby ambicjach itd ja miałam też próbkę rozmowy w języku norweskim

pracę z adecco od grudnia i jestem zadowolona póki co - pracę mam cały czas

poza tym mam powód do świętowania! mój syn dostał fodselsnummer!!
szkoda że minął teremin w navie z tym barnetrygd - to muszę zabrać się za to od początku
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 17:27   #2050
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Smile Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

[QUOTE=Jesse;39769861]White_orchide witaj

Dziękuję

Kurcze, a ja słyszałam dość dużo negatywnych opinii o Adecco, więc nawet nie myślałam o nich. W ogóle dużo osób odradza agencje pracy. No ale póki co nie mam żadnej pracy. Najciężej jest się "wbić", bo jak już się uda to wiem, że jest łatwiej. Bo i referencje można zdobyć od norweskiego pracodawcy itd. No ale czas pokaże, czy mi się uda.
Norweskiego i tak mam zamiar się uczyć, choćby dla samej siebie.
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 17:58   #2051
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

ale od kogo słyszałaś te opinie? o kogoś kto rzeczywiście pracował z adecco i się naciął? czy to raczej takie opnie typu kolega koleżanki ciotki? bo ja słyszałąm od osób które bezpośrednio z adecco startowały
i ja też sobie chwalę

co do tego że wiele osób uważa że niedobrze jest pracować przez agencje pracy to zapewne chodzi o to że masz wtedy mniejsze zarobki - część kasy trafia do agencji (jako pośrednika). Jednak pomimo tego uważam, ze zarobki są całkiem niezłe jak na pierwszą pracę tu w Norwegii - no i przede wszysktim ma się jakieś wsparcie, pomoc, jak próbowałam sama znaleźć to od razu sie wszyscy zrażali moim słabym norweskim. Bez pośrednictwa pewnie wieeele miesięcy by minęło zanim bym znalazła pracę.
Noi to praca tymczasowa - może być tak że co tydzień w innym miejscu - ale lepsze to niż nic tak na początek
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 07:08   #2052
atunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 274
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

mukaa
m.in. może stąd: wygugluj sobie -> go work (podlink: opinie) link mi się skapcanił
to nie jedyne baty jakie zbiera adecco

white_orchid
właśnie o to chodzi, żeby się wbić! przeca nikt nam nie każe brać ślubu z pośrednikiem

Edytowane przez atunia
Czas edycji: 2013-03-20 o 07:09
atunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 09:57   #2053
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Właśnie u mnie też jest problem z norweskim, ale mogę się zacząć uczyć. Chyba jak nic się nie uda do końca tego tygodnia to spróbuję w Adecco lub innej agencji. Wiem, że obcinają pensję, ale i tak przypuszczam, że zarobie wtedy więcej niż w Polsce w ciągu tych kilku miesięcy.
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 19:18   #2054
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez atunia Pokaż wiadomość
mukaa
m.in. może stąd: wygugluj sobie -> go work (podlink: opinie) link mi się skapcanił
to nie jedyne baty jakie zbiera adecco

white_orchid
właśnie o to chodzi, żeby się wbić! przeca nikt nam nie każe brać ślubu z pośrednikiem
nie no mnie takie anonimowe opinie nie przekonują - ja właśnie wolę usłyszeć od kogoś kogo osobiście spotkałam
może zależy wszystko od pośrednika? ja jestem bardzo zadowolona z adecco - nawet jak coś pokręcę z listą godzin to mi tam zawsze korektę zrobią
i już podwyżkę pierwszą mam za sobą choć pracuję tam dopiero od grudnia
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 04:42   #2055
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Hej hej

Melduje ze Emilian postanowil juz przyjsc na swiat

20.03.2013 godz 6-57
3340. 49cm

Jescze w szpitu odpoczywamy dochodzimy do siebie
W piatek wypis
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 06:16   #2056
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

wooow gratulacje!!!!!! duży chłopiec
uściski dla was obojga!
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 07:05   #2057
atunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 274
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Gratulacje dla mamusi


Cytat:
Napisane przez mukaa Pokaż wiadomość
nie no mnie takie anonimowe opinie nie przekonują - ja właśnie wolę usłyszeć od kogoś kogo osobiście spotkałam
może zależy wszystko od pośrednika? ja jestem bardzo zadowolona z adecco - nawet jak coś pokręcę z listą godzin to mi tam zawsze korektę zrobią
i już podwyżkę pierwszą mam za sobą choć pracuję tam dopiero od grudnia
fiuu tak szybko podwyżka?

masz rację, że anonimowi nie są zbyt przekonywujący, wynika to także z chęci ochrony miejsc pracy no i nie czarujmy się, przesytu cudzoziemców, zaniżania (na czarno) cen usług
ja tam się zbytnio nie przejmuję takimi opiniami wiadomo, że cukierkowo nie jest, ale jak determinacja jest duża, to nie ma bata żeby człowiek się poddał - szczególnie kobieta

Natomiast miałam relację z pierwszej ręki, tudzież ust, jak to jest cudownie, praca bez problemu, deklaracja pomocy, kilkugodzinne pranie mózgownicy bla bla bla
Zgadnij, co się stało jak zadeklarowałam chęć wyjazdu hy hy - szybki sposób na potwierdzenie znanego porzekadła
Pracy szukać będę jeszcze w RP, jeśli w końcu TŻ określi się czy Rzym czy Krym, to wtedy będę miała co najmniej pół roku na naukę języka

Ten rok jest dla mnie przełomowy - bo tak se postanowiłam!
atunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 08:10   #2058
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Bo zawsze trzeba realnie popatrzeć. Ja już woke przez agencje niż kogoś kto niby załatwia bo tak nacielam się solidnie w uk.. A o tych co mówią że kolorowo to już tu też dyskusja była która można podsumować tak że własny rozum trzeba mieć

Zresztą jaj już mówiłam ja o norwegoi myśleć zaczęłoam bo wiedziałam że potrzebują tu nauczycieli
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 08:47   #2059
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Hej hej

Melduje ze Emilian postanowil juz przyjsc na swiat

20.03.2013 godz 6-57
3340. 49cm

Jescze w szpitu odpoczywamy dochodzimy do siebie
W piatek wypis


gratulacje czekamy na jakies zdjatka maluszka i przy okazji opis jak to tutaj wszystko wygladalo

hej laski
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 09:20   #2060
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Hej hej

Melduje ze Emilian postanowil juz przyjsc na swiat

20.03.2013 godz 6-57
3340. 49cm

Jescze w szpitu odpoczywamy dochodzimy do siebie
W piatek wypis
Gratulacje i wszystkiego dobrego !
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 16:17   #2061
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Kasiu gratulacje. Mam nadzieje ,ze odnajdziesz sie szybko w roli mamuski. MALUSZEK NIECH SIE ZDROWO CHOWA
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 08:43   #2062
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Hej hej - Dziekujemy serdecznie <3

Dzis prawdopodobnie bd wychodzili ... Dowiem sie kolo 11 bo o 10 ma isc do badania - jak na razie opieka dobra - mlody po dniu "odpoczynku" zaczyna wspolpracowac.

Jak sie w domu ogarne go wrzuce foto i opis

Santom przykro mi ze ty nie ponownie
I oczywiscie trzymam by Ci sie udalo


.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 08:49   #2063
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

kasia no niestety... takie moje zezowate szczescie... w niedziele jedziemy do Polski, bede robic badania, bo tutaj oczywiscie nie widza zadnej potrzeby... skazuja mnie na 3 #, zeby dopiero cos moc zaczac robic. chociaz i tak wywalczylam u lekarza skierowanie do kliniki leczenia nieplodnosci, z tym, ze pewnie to przyjdzie za miesiac, a kolejne 2 bede musiala czekac na wizyte, na ktorej sie dowiem, ze 2 # jeszcze o niczym nie swiadcza i mam sie ponownie starac o kolejna ciaze...
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 14:06   #2064
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Kasia wielkie gratulacje!!!! Cieszę się razem z Tobą... Wielka radość wydać na świat takiego maluszka.... będzie ok...

Santom... ja wierzę w Twoje powodzenie. Trzymam kciuki...

U mnie dziewczyny powolutku się coś rusza... Dzisiaj miałam klientkę. Bardzo sympatyczną Polkę...Fajna dziewczyna i bardzo się cieszę, że mogłam popracować choć troszkę... Mam nadzieję, że jeszcze do mnie wróci

A tak to mamy piękne słońce. Troszkę zimno ale w słoneczku już tak wiosennie... A za tydz ruszam na szybkie odwiedzinki do PL.... Już się doczekać nie mogę...
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 14:50   #2065
cate_
Zadomowienie
 
Avatar cate_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Venesitta Ty pewnie się orientujesz. Mam mega suchą skórę a jak przyjeżdżam do PL to jest tragedia. Czym najlepiej potraktować ciało i twarz?? I poleć czym smarować pod oczy zapobiegawczo na zmarszczki??

Kasia gratuluję
__________________
ALEXANDER

MAXIMILIAN
cate_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 16:17   #2066
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

hej ciocie - patrzcie i podziwiajcie



czy nie jestem Piękny


.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3nk.jpg (66,4 KB, 38 załadowań)
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 16:27   #2067
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

jest przesliczny ile ma wloskow i w ogole taka sniada cere przystojniacha
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 17:52   #2068
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

cudowny!!!!!! rozpływam się w ochach i achach

ojjj chciałabym takiego bobaska
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 15:56   #2069
Olga_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 7
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Kasiu, prześliczny ten Twój słodziak niech teraz rośnie w siłe ! Duuuuuużo zdrówka dla Was pozdrawiam
Olga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 17:03   #2070
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Hej hej

Melduje ze Emilian postanowil juz przyjsc na swiat

20.03.2013 godz 6-57
3340. 49cm

Jescze w szpitu odpoczywamy dochodzimy do siebie
W piatek wypis
Gratuluję! I witam na świecie
Cytat:
Napisane przez cate_ Pokaż wiadomość
Venesitta Ty pewnie się orientujesz. Mam mega suchą skórę a jak przyjeżdżam do PL to jest tragedia. Czym najlepiej potraktować ciało i twarz?? I poleć czym smarować pod oczy zapobiegawczo na zmarszczki??
Ja polecam oleje. Swego czasu miałam okropne problemy z suchą skórą- pękała, łuszczyła się, bolała. Gdy zaczęłam przygodę z olejami i własnoręcznie kręconymi kremami wszystko się odmieniło i dużo osób się pyta co robię, że mam taką ładną cerę. Ewentualnie możesz zobaczyć produkty Decubal, firma z Danii, ale z tego co widziałam w sieci to w Norwegii też są.




I jak już się odezwałam (tak, podczytuję was już od tylu miesięcy!) to mam takie pytanie: ile czasu przed wylotem do Norwegii rozpoczęłyście wysyłanie cv? Albo kiedy udałyście się do agencji. Chciałabym w lipcu wyjechać i nie wiem czy już pora aplikować. Zwłaszcza, że mam kilka ofert na oku, jednak nie chciałabym zbyt wcześnie.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 18:57:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.