wypadanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-16, 08:04   #1
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN

wypadanie włosów


Witam Grażynko

Od kilku miesięcy żyję w paskudnym stresie, który skutecznie pozbawił mnie kilku kilogramów oraz włosów
Wiem, że najlepszym sposobem jest przestać się denerwować i zacząć regularnie się odżywać (aktualnie jem mało i na dodatek niezbyt często), ale to nie jest takie proste.
Zawsze miałam bardzo gęste i grube włosy, z którymi jedynym problemem był ich nadmiar i trudności z układaniem. Po umyciu nie zostawał na grzebieniu nawet jeden włosek a teraz ... wyskakują mi całymi kępkami, choć grzebień mam z baaardzo szeroko rozstawionymi zębiskami i staram sie to robić bardzo delikatnie.
Nie chcę czekać aż dojdę do porozumienia z własnym życiorysem, bo wtedy mogę być już łysa Dlatego poradź mi proszę w jaki sposób (pielęgnacją, kosmetykami, może jakimiś witaminami,albo inna kuracją) mogę zapobiec wypadaniu i poprawić kondycję mojej biednej czuprynki.
Włosy mam grube, wiele lat farbowane na blond, a od miesiąca ciemny brąz z jasnymi pasemkami. Mimo farbowania dość szybko tracą świeżość i się prztłuszczają, myję je trzy razy w tygodniu szamponem przeciwłupieżowym do którego nie wiedzieć czemu mam tendencję (nie używam żadnych pianek, żeli, lakierów, jedynie odżywkę i okazyjnie odrobinę wosku na końcówki). No i od 3 miesięcy raz w tygodniu prostuję je prostownicą.

pozdrawiam
aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-16, 08:04   #2
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
wypadanie włosów

Witam Grażynko

Od kilku miesięcy żyję w paskudnym stresie, który skutecznie pozbawił mnie kilku kilogramów oraz włosów
Wiem, że najlepszym sposobem jest przestać się denerwować i zacząć regularnie się odżywać (aktualnie jem mało i na dodatek niezbyt często), ale to nie jest takie proste.
Zawsze miałam bardzo gęste i grube włosy, z którymi jedynym problemem był ich nadmiar i trudności z układaniem. Po umyciu nie zostawał na grzebieniu nawet jeden włosek a teraz ... wyskakują mi całymi kępkami, choć grzebień mam z baaardzo szeroko rozstawionymi zębiskami i staram sie to robić bardzo delikatnie.
Nie chcę czekać aż dojdę do porozumienia z własnym życiorysem, bo wtedy mogę być już łysa Dlatego poradź mi proszę w jaki sposób (pielęgnacją, kosmetykami, może jakimiś witaminami,albo inna kuracją) mogę zapobiec wypadaniu i poprawić kondycję mojej biednej czuprynki.
Włosy mam grube, wiele lat farbowane na blond, a od miesiąca ciemny brąz z jasnymi pasemkami. Mimo farbowania dość szybko tracą świeżość i się prztłuszczają, myję je trzy razy w tygodniu szamponem przeciwłupieżowym do którego nie wiedzieć czemu mam tendencję (nie używam żadnych pianek, żeli, lakierów, jedynie odżywkę i okazyjnie odrobinę wosku na końcówki). No i od 3 miesięcy raz w tygodniu prostuję je prostownicą.

pozdrawiam
aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-11, 00:03   #3
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: wypadanie włosów

Aneto, wpisz w wyszukiwarkę, Loxon albo Piloxidil (najlepiej to i to ). Kurcze, nie zauważyłam Twojego pytania wcześniej , mam nadzieję, że już jest lepiej. Jeśli nie, to naprawdę polecam (ja osobiście wolę Piloxidil, bo jest tańszy i lepszy w aplikacji). Ratował moje włosy już dwa razy, kiedy wypadały garściami (po 2-3 miesiącach odrastają malutkie włoski, po 1-1,5 miesiąca przestają wypadać włosy). POLECAM, POLECAM, POLECAM. I trzymam kciuki, żeby się życiowo poukładało
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-13, 06:35   #4
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: wypadanie włosów

Pięknie dziękuję za odpowiedź Mgiełko
Mam pytanko "natury technicznej" czy to co polecasz to są jakieś piguły czy smarowacze do włosków ???
Kwestia jest dla mnie dość istotna bo pofarbowałam włosy na ciemny brąz i nie chciałabym, żeby mi spłowiał w tempie ekspresowym

pozdrawiam
aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-13, 13:31   #5
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: wypadanie włosów

Aneto, Piloxidyl to jest płyn, butelka kosztuje około 20 zł. Ma taki specjalny aplikator, który dochodzi do skóry głowy (bardzo wygodne), musisz zmoczyć tylko skórę głowy, nie włosy (bo to pomaga w ukrwieniu cebulek), wysycha w ciągu minuty, nie wpływa na kolor włosów , nie wpływa na przetłuszczanie się włosów, w ogóle na nic nie wpływa , tylko po nim włosy rosną i nie wypadają . Do kupienia w aptece.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-13, 13:36   #6
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: wypadanie włosów

Dzięki Mgiełko
Mam dzisiaj w planach wizytę w aptece, więc na pewno spytam o to cudo.

duży buziak
aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 18:08   #7
rah_digga
Przyczajenie
 
Avatar rah_digga
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: wypadanie włosów

a czy po tym plynie Piloxidil nie jest tak jak po Loxonie bo ja mam Loxon ale boję sie go użyć ponieważ przeczytałam że jak się przestanie go używać to włosy na nowo wypadają
rah_digga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.