Dobre studio piercing'u - zapytaj tutaj - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 11:19   #61
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Dobre studio piercingu we Wrocławi

wielokrotnie jesli chodzi o wroclaw podawalam studo Sweet daddys Tattoo i ich piercerke Ewunię
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 13:37   #62
owned05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: Dobre studio piercingu we Wrocławi

Heh a gdzie to jest tak wgl ? ; )
Sama nie wiem gdzie można by się profesjonalnie przekłuć we wrocku,
Ale w sumie to i tak sama siebie przekłuwam ; p Wole sama, a zresztą lubie to robić nie ze jestem masochistką ale tylko jak będe mogła to otwieram swój salonik tatuażu i piercingu
owned05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 21:05   #63
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Dobre studio piercingu we Wrocławi

podwale 18, takie wielkie metalowe drzwi, pomalowane bodajże na niebiesko z róznymi kolorwymi rzeczami :P
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 17:16   #64
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Moze mi ktos podac ceny salonu na dlugiej? chodzi o przebicie chrzastki ucha i wargi konkretnie chodzi o snakebites i godz otwarcia bylabym wdzieczna bo nigdzie nie moge znalezc.
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:18   #65
biska_mala
Przyczajenie
 
Avatar biska_mala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

witam mam zamiar robić sobie niedługo industriala i poszukuję kogoś, kto już ma i chciałabym dowiedzieć się gdzie i jak robił oraz ile płacił.
Z tego co się już orientowałam jest to dość drogie. A poza tym podobno są dwa sposoby robienia tego przekłucia...
biska_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 13:13   #66
poznaniankaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
wystarczy obejrzec galerie Titty
Twister żeby stwierdzic że profesjonalni to oni nie są
a Sławek Frączek jest znany w branży tatuatorskiej-był jurorem w konkursach na ostatnim konwencie tatuażu w Krakowie-galerii kolczykowania nie widziałamjeśli chodzi o artline-widze po galeri że stosuja stal i banany do surfeców-nie polecam
kurcze cięzko powiedzieć
szkoda ze Jacek Frączek nie magalerii-ale idź i spytaj się o folio ze zdjęciami
Witam serdecznie uzytkownikow Witam takze Miss Velflonika za ktorym jak zwykle saczy sie zazdrosc, pretensje i uwagi. Tak sie sklada ze akurat znam te Pania- kiedys bylysmy mozna to nazwac znajomymi, mozna bylo z ta Pania porozmawiac zarowno o piercingu jak i o tatuazu , niestety od jakiegos roku mozna ja spotkac na xxx forach z samymi negatywnymi opiniami ( nie wiem o co chodzi ale biore pod uwage zazdrosc!!!) acha a jesli chodzi o nienawisc do studia Art Line to moze byc to spowodowane odrzuceniem jej jako praktykantki w tymze salonie ( wiazala z tym duze nadzieje ). Osobiscie polecam Art Line : miło, sterylnie, fachowo ( z tego co wiem maja certyfikaty na swoje kolczyki dostepne dla klientow). Pania Velflon pozdrawiam i zycze usmiechu
poznaniankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 16:14   #67
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez poznaniankaaa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie uzytkownikow Witam takze Miss Velflonika za ktorym jak zwykle saczy sie zazdrosc, pretensje i uwagi. Tak sie sklada ze akurat znam te Pania- kiedys bylysmy mozna to nazwac znajomymi, mozna bylo z ta Pania porozmawiac zarowno o piercingu jak i o tatuazu , niestety od jakiegos roku mozna ja spotkac na xxx forach z samymi negatywnymi opiniami ( nie wiem o co chodzi ale biore pod uwage zazdrosc!!!) acha a jesli chodzi o nienawisc do studia Art Line to moze byc to spowodowane odrzuceniem jej jako praktykantki w tymze salonie ( wiazala z tym duze nadzieje ). Osobiscie polecam Art Line : miło, sterylnie, fachowo ( z tego co wiem maja certyfikaty na swoje kolczyki dostepne dla klientow). Pania Velflon pozdrawiam i zycze usmiechu
Twoja wypowiedz nie wnosi niczego do dyskusji to czy sie z miss Venflon lubicie czy nie nikogo tu nie interesuje. Ponadto jestes nowym uzytkownikiem wiec smiem twierdzic ze to jakas krypto reklama ukryta w tresci. Ps przegladasz wszystkie fora na ktorych jest Miss? Tutaj ja wiele os lubi bo sluzy pomoca.
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 17:22   #68
Pieczara95
Raczkowanie
 
Avatar Pieczara95
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 31
GG do Pieczara95
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

witam ;] mam zamiar zrobić sobie kolczyk po prawej stronie dolnej wargi, bodajże labret [?] absolutnie odrzucam robienie zabiegu u kosmetyczki i szukam jakiegos dobrego studia w Poznaniu. myslałam nad Art Line, ale dowiedziałam się, że zabiegi są tam robione dopiero po 18 ;/ a ja mam 14... buuu...
__________________
"Nie, bo tu nie ma nieba
Jest prześwit między wieżowcami
A serce to nie serce
To tylko kawał mięsa
No, a życie... jakie życie?
Poprzerywane linie na dłoniach.
A Bóg? nie ma Boga.
Są tylko krzyże przy drogach" <33
Pieczara95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 17:37   #69
biska_mala
Przyczajenie
 
Avatar biska_mala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

hmm ja rozmawiałam z kuzynką ostatnio i mi serdecznie polecała iść do Łysego (wiecie kto to nie?) jej zrobił kolczyk jak nie miała ukończonych osiemnastu. więc możesz zaryzykować.
biska_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 16:29   #70
medeis27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

polecam przekłuc sie u Anki, ma ogromne doświadczenie i niedawno przeprowadziła sie do Poznania (pół fanatykow piercingu we wrocławiu płacze) kontakt jest na jej stronie www.piercing.ownlog.com, jak rozniez cennik (niedrogo) i zdjęcia wykonanych przez nia przekłuć
medeis27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 17:30   #71
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez poznaniankaaa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie uzytkownikow Witam takze Miss Velflonika za ktorym jak zwykle saczy sie zazdrosc, pretensje i uwagi. Tak sie sklada ze akurat znam te Pania- kiedys bylysmy mozna to nazwac znajomymi, mozna bylo z ta Pania porozmawiac zarowno o piercingu jak i o tatuazu , niestety od jakiegos roku mozna ja spotkac na xxx forach z samymi negatywnymi opiniami ( nie wiem o co chodzi ale biore pod uwage zazdrosc!!!) acha a jesli chodzi o nienawisc do studia Art Line to moze byc to spowodowane odrzuceniem jej jako praktykantki w tymze salonie ( wiazala z tym duze nadzieje ). Osobiscie polecam Art Line : miło, sterylnie, fachowo ( z tego co wiem maja certyfikaty na swoje kolczyki dostepne dla klientow). Pania Velflon pozdrawiam i zycze usmiechu
uroczyście oświadczam,że w całym swoim zyciu nawet w Poznaniu nie byłam-i od lat prowadze swoje studio więc o praktyki gdziekolwiek nie muszę się prosić
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 18:50   #72
ChilliRed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 177
Dot.: Dobre studio piercingu w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
polecam po pierwsze google.

Ale tak czy tak pomogę . Salon Dragoon Tattoo, ul. 3 maja 2 [ chyba 2] naprzeciwko dworca pkp. Sama tam przebijałam pępek. Bardzo porządny salon.

Tryton - nie wiem gdzie sie miesci ale słyszłałam ze tez bdb salon .

DRAGON chciałaś ją zabic czy co?! MASAKRA! Tryton jak juz cos..
__________________
Stąpam po ostrzu miecza.
To nie odwaga.
To równowaga.
ChilliRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 19:07   #73
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Dobre studio piercingu w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez ChilliRed Pokaż wiadomość
DRAGON chciałaś ją zabic czy co?! MASAKRA! Tryton jak juz cos..
Sama tam przebijałam... na szczęście obyło się bez komplikacji... więcej już bym tam nie poszła. Teraz już o tym wiem. Mądry Polak po szkodzie

Swoją drogą, masz jakieś złe wspomnienia czy jak ?
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 01:05   #74
yasmine87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 105
GG do yasmine87
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Różwnież polecam Frączków z ulicy Długiej oboje są świetnymi profesjonalistami. Cenią sę wprawdzie, ale nie zdecydowałabym się na oszczędność jeśli o takie sprawy chodzi, mam do nich pełne zaufanie zarówno w kwestii tatoo jak i pierce. Sama chyba wybiorę się niedługo po jakąś ozdóbkę tym razem kark wpadł mi do głowy - konkretnie 2 surface bary.
__________________
You can live here, but you can't live here...
yasmine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 14:00   #75
Alisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 388
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

http://www.piercingpoznan.pl/ a co sądzicie o tym studio?
Robił sobie ktoś tam kolczyka?
Alisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 22:01   #76
Oldżi
Przyczajenie
 
Avatar Oldżi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Witam, 5 lat temu robiłam kolczyk w brwi w Titty Twisterze i byłam zadowolona, zero jakichkolwiek problemów, ale odstraszała mnie trochę atmosfera tam panująca.

W zeszłym tygodniu na Długiej w Poznaniu robiłam Tragusa i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Obsługa bardzo miła, choć pan trochę zakręcony Niemniej wszystko mi pokazał, wytłumaczył i zgadzało się to z wiedzą jaką zdobyłam wcześniej. Ponadto zadbał bym widziała, że wszystko jest sterylne i profesjonalnie robione.
Oldżi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 01:51   #77
klaudi23a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 82
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

w tym roku kończe 18 i chce zrobic sobie tragusa

znajoma robiła sobie kilka kolczyków i tatoo właśnie w Titty Twister (u Łysego xD) i poleca, ale z tego co czytam to nie wszyscy go zachwalają..
poprzeczytaniu tego wątku zastanawiam sie nad długą.. chociaż już sama nie wiem

Oldżi robiłaś sobie w tych dwóch salonach.. które bardziej polecasz? gdzie był większy wybór kolczyków (myślałam o czarnym labrecie)

yy i jeszcze jedno pytanie, jeżeli nieukończyłam jeszcze (ojj 3 miesiące mi brakują) 18 lat to mi mogą zrobić?
__________________
zmiana nicku
z klaudia23 na klaudi23a !

klaudi23a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 18:11   #78
Oldżi
Przyczajenie
 
Avatar Oldżi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

W tity twisterze byłam, jak mówiłam 5 lat temu, niewiele pamiętam... Poza tym ja wtedy chciałam zwykły kolczyk, kuleczki "srebrne", i nie interesowałam się za bardzo czy jest tam wybór innych modeli.

Jeśli zaś chodzi o salon na Długiej, to również wiedziałam jaki chcę kolczyk, nie było problemu z jego dostaniem, choć na razie mam wsadzony inny, na okres paru tygodni - czarny labret właśnie!

Generalnie uważam, że salon na Długiej jest lepszy. Nie śmiem oceniać kompetencji obu panów, ale na Długiej jest sympatyczniej, profesjonalniej, atmosfera mi się podoba. Takie odnoszę wrażenie.

Kolejna sprawa - pełnoletniość. Te 5 lat temu też poszłam na Długą i od progu spytano mnie czy mam już 18 lat. Nie miałam, brakował mi niecały miesiąc, a strasznie się śpieszyło mi do kolczyka, więc poszłam do Łysego, który o dowód nie pytał. Nie sądzę, by na Długiej się coś zmieniło, tym razem mnie nikt nie pytał o dowód, ale pewnie dlatego, że jednak wyglądam na swoje 23 lata Ja Ci radzę - wstrzymaj się te 3 miesiące i idź na Długą
Oldżi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 20:19   #79
klaudi23a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 82
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

jeej właśnie na taką odpowiedź liczyłam
wielkie dzięki

hmm no to chyba wstąpie na długą popytam trochę, a jak nie będą się czepiać wieku to sobie nareszcie zrobie tego tragusa
__________________
zmiana nicku
z klaudia23 na klaudi23a !

klaudi23a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 17:28   #80
Oldżi
Przyczajenie
 
Avatar Oldżi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Właśnie, mądrze napisałaś, że pójdziesz i się popytasz! Trzeba pójść do danego miejsca i zobaczyć czy nam się podoba i odpowiada pod pewnymi względami

Po wizycie u Łysego w mojej głowie zarysował się taki obraz, stereotyp, że każdy piercer jest sam wykolczykowany i może jeszcze wytatuowany. I jak zobaczyłam przemiłego kolesia na Długiej, który wygląda zupełnie "normalnie" to się trochę zdziwiłam Ale to się w sumie odbywało w mojej podświadomości, wiadomo, że stereotypy to głupota Tak czy tak, okazało się, że pan ma kolczyki, tylko niewidoczne
Oldżi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 18:31   #81
gochnaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Oldżi Pokaż wiadomość
Właśnie, mądrze napisałaś, że pójdziesz i się popytasz! Trzeba pójść do danego miejsca i zobaczyć czy nam się podoba i odpowiada pod pewnymi względami
święta racja!

Chcąc zrobić sobie kolczyk w języku postanowiłam odwiedzić kilka miejsc w Poznaniu (choć znajomi polecali studio na Długiej). Na Dąbrowskiego było akurat nieczynne, a na Fredry zostałam potraktowana średnio profesjonalnie. Pan odpowiadał na pytania dość zdawkowo, a gdy spytałam o autoklaw, to wyglądał na zdziwionego, że w ogóle znam takie słowo. Koniec końców wylądowałam na Długiej i nie żałuję. Można usiąść, porozmawiać, pytać o co się chce, rozejrzeć się po studiu. Sam zabieg i późniejsza "opieka" również pozytywnie, w razie jakichkolwiek niejasności można dzwonić i wpadać z wizytą (sama nie raz tak robiłam:P). Wróciłam tam po 2 latach z własnym pomysłem na kolczyk i w trakcie rozmowy Pan Jacek-o ile dobrze pamiętam, powiedział wprost, że to nie najlepszy pomysł i że nie gwarantuje mi, że z miejscem przekucia będzie wszystko ok. Myślę, że świadczy to o ich profesjonalnym podejściu do klienta, a nie wyciąganiu kasy.
Pozdrawiam
gochnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:40   #82
Nabita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

a ja chciaŁam mazgnąć coś wzdŁuż linii kręgosŁupa. ;> i poluję, poluję Jakieś subiektywne opinie?

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Chodzi o tatuaż, nie o piercing
Nabita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 19:23   #83
klaudiaax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

a jakieś dobre studo piercingu w częstochowie ktoś zna?
klaudiaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 11:03   #84
martysia83
Raczkowanie
 
Avatar martysia83
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 124
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

ja sobie przekłuwałam pępek w galeri image w Poznaniu. było to już jakiś czas temu, ale byłam zadowolona. do dziś mam kolczyk, nic mi się nie działo, ładnie mi się wszystko zagoiło. tylko uwaga to wciąga hehe. najpierw przekłułam pępek a chwile później wizięło mnie na nos
__________________
Ułamek sekundy niech nie decyduje o moim patrzeniu na świat !
martysia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 13:57   #85
rockengel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

a ja mam natomiast pytanie co do ceny kolczyka w wardze na Długiej i na Fredry. zna ktoś może?
rockengel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 10:28   #86
Oldżi
Przyczajenie
 
Avatar Oldżi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Nie na 100%, ale wydaje mi się, że na Długiej 120 zł. Kiedyś koleżanka o to przy mnie pytała i po prostu nie dam głowy czy dobrze zapamiętałam. On wtedy mówił, że to jest nieco trudniejsze przekłucie niż np nos lub ucho, dlatego 120zł, a nie 100 (tragus) lub 70 (nos).
Oldżi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 20:14   #87
PoisSson_iVy
Raczkowanie
 
Avatar PoisSson_iVy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 34
Arrow Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej Poznań

Witam,

Mam takie małe pytanie: czy któraś z Was korzystała z usług tego gabinetu?
Podaje link do strony gabinetu:
http://www.laserowaepilacja.pl/

Zainteresowała mnie oferta depilacji laserowej. Studentki otrzymują 50 % zniżki na zabiegi. Jest to bardzo atrakcyjna oferta, tylko że nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat tego gabinetu...

PoisSson_iVy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 16:22   #88
PoisSson_iVy
Raczkowanie
 
Avatar PoisSson_iVy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 34
Dot.: Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej Poznań

Halo halo, podnoszę.
Nikt nie słyszał o tym gabinecie?
PoisSson_iVy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 12:24   #89
rtama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Jaką kosmetyczkę (henna brwi) polecicie w POZNANIU?

Cześć dziewczyny!

Bardzo proszę o pomoc, szukam dobrej kosmetyczki w Poznaniu, która potrafi zrobić piękne brwi henną. Ostatnio byłam w jednym z salonów i wyszłam z dwoma różnymi brwiami! Dlatego proszę o rady

Jeśli znacie też dobre kosmetyczki robiące makijaż permanentny brwi to też poproszę o namiary.

rtama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 10:41   #90
martysia83
Raczkowanie
 
Avatar martysia83
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 124
Dot.: Jaką kosmetyczkę (henna brwi) polecicie w POZNANIU?

To jest dobry salon gdzie kosmetyczka na prawdę wie co robi http://www.galeriaimage.pl/. Na hennie i regulacji brwi byłam tam już kilka razy i zawsze byłam zadowolona.

Poza tym wpisz w wyszukiwarkę wizażu kosmetyczka Poznań. Było już kilka wątków na ten temat więc na pewno znajdziesz tam więcej info.
__________________
Ułamek sekundy niech nie decyduje o moim patrzeniu na świat !
martysia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-30 12:19:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.