mam ochotę na skok w bok... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-02, 17:33   #1
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384

mam ochotę na skok w bok...


...o perfumy chodzi oczywiscie
Dziewczyny kochane! proszę o pomoc szukam perfum dla siebie, ale juz sama nie wiem co testowac, tyle tego bylo zdarzało mi sie chodzić do perfumerii z listą pozycji do przetestowania, ale ona juz własciwie sie wyczerpała, a nie lubię testować pierwszych lepszych perfum z ładną buteleczka

Ciężki ze mnie przypadek, wiele zapachow mi sie podoba, z roznych, czasem skrajnie roznych kategorii, ale nie na sobie. Niektore perfumy na mnie zwyczajnie pachna niezbyt zachecająco, prawie sie nie rozwijają albo po prostu czuję sie jak przebrana za kogoś innego

Jedynym zapachem, ktory mogę nazwać "moim" to Black for Her by Kenneth Cole, uzywam ich od roku, wlaściwie codziennie, z małymi przerwami na testy. Bardzo mi pasują, ale chyba potrzebuję czegoś jeszcze, ale juz nie wiem w co celowac

tak w skrócie o moim guście:
  • nie lubie zapachow typowo świeżych: ogórasków, cytrynek, zielonych liści. Moje najbardziej znienawidzone perfumy to Be Delicious, autentycznie zbiera mi sie na wiadomo co. Jedyny swieżak, ktory mi sie w miare podoba to I Love love Moschino
  • bedac w perfumerii, zwykle lekceważe buteleczki niebieskie, białe i zielone, robię to intuicyjnie Noa Cacharela to dla mnie zapach totalnie nijaki, prawie go nie czuję, mimo, ze jest obiektywnie niebrzydki
  • najbardziej lubie chyba zapachy wyraznie kwiatowe, wilgotne, ale jednoczesnie z nutą słodyczy.
  • marzy mi sie zapach kobiecy, ale jednoczesnie troche dziewczecy, tajemniczy, smutny, lubię jak zapach zostawia chociaz maly ogonek, ale na mojej skorze niestety zapachy dosc szybko znikaja
  • podobno mam dość dobry węch, wyczuwam skladniki, niestety nie potrafię ich nazwac, bo zwyczajnie nie wiem jak pachną niektore kwiaty na pewno lubię fiołka, jaśmin, nie przepadam za różą. Uwielbiam piżmo, wanilię tez lubię, ale w umiarkowanych ilosciach.
  • zapachy bardzo slodkie, jadalne lubię na innych, tak samo z orientalnymi, bardzo mocnymi perfumami
  • nie znosze zapachow kojarzacych sie z mydlem, dostaje od tego migreny
  • moze wstyd sie przyznac, ale lubie angelowa "trupia nutkę", jednak ja +Angel= totalny niewypal
  • jeszcze pare lat temu mialam inny gust, bardziej podobaly mi sie dziewczece, slodkie, owocowe zapachy: Miss Dior Cherie Diora, Nina Niny Ricci, Cat Deluxe Naomi Cambell, lubilam tez Baby Doll YSL i Promesse Cacharela
  • teraz mam ochote na cos mniej dziewczecego, a bardziej kobiecego, cos dla kobiety-wiecznego dziecka

testowalam sporo zapachow dostepnych w perfumeriach, ale przy tescie calosciowym, po prostu czulam, ze to nie to:


Lubię:
  • Gucci II- jednak przy tescie calosciowym cos jest nie tak, nie czuję, ze jest "moj", chociaz dla mnie to zapach naprawde ładny
  • pour Femme- Lacoste- ładny, kobiecy, ale jak wyzej
  • Lolita Lempicka EDP- czasem potrafie przez pare dni sie zachwycac, a potem mdli mnie na sama mysl o tych perfumach
  • Narciso Rodriguez EDT- z poczatku wielki zachwyt, przy tescie calosciowym czulam, ze jest w 100% moj, później mój entuzjazm minął, zapach zaczal meczyc, draznic, chociaz moj szczur nie mogl sie oderwac od mojego nadgarstka wypsikanego NR- jak chcecie miec powodzenie u gryzoni, polecam NR
  • Lovely- Sarah Jessica Parker-mam za sobą 1 test nadgarstkowy- podoba mi sie bardziej niz NR, ale sama juz nie wiem czy nie skonczy sie tak samo
  • Giordani White gold- Oriflame- bardzo lubie, slicznie sie na mnie rozwijaja i trzymaja dlugo, jednak czuje sie w nich jak nie ja, wole je na swojej mamie chyba
  • Eau des Merveilles i Elixir des Merveilles Hermesa- testowałam je kiedyś nadgarstkowo, wydały mi się wyjątkowo piękne, może powinnam zrobić drugie podejście?
myslalam o Glamourous Daylight Ralpha Laurena po przeczytaniu recenzji Szugarbejb, ale nie widziałam testerów nigdzie

testowalam naprawde sporo popularnych zapachow, juz nawet nie pamiętam wszystkiego:
-Euphoria CK-obiektywnie ladne, ale dla mnie zbyt banalne, wersja Blossom tez nie dla mnie
-J`adore Diora na mnie zwyczajnie smierdza, kwaśnieją i nie mogą ich znieść
-Coco mademoiselle Chanel są obiektywnie niebrzydkie, ale zle sie w nich czuje, Chance w ogóle mi sie nie podobają
-mialam Envy me- Gucciego, ładne, ale zbyt swieże dla mnie, takie "deszczowe"
-Dolce Vita Diora mi sie podoba, ale sama nie wiem czy do mnie pasuje, chyba jest za bardzo sloneczna i optymistyczna

zdecydowanie nie lubie na sobie:

Miracle, Amor amor, Dune, Aliena, Eternity CK, The one, Hallowen, Ange
Ou Démon, Code, Diesel plus plus feminine, wszystkich avonów, Yves Rocher (nie jestem uprzedzona do sredniopolkowcow, niestety oferta perfumeryjna tych
firm zupelnie mi nie odpowiada)

sama juz nie wiem co testowac, w ciemno na pewno nie kupie, strasznie szybko sie nudze, musze krazyc obok jednego zapachu tygodniami, a nawet to nie gwarantuje, ze nie znienawidze go w niedlugim czasie (tak bylo z Miss Dior Cherie, po tygodniu pozbylam sie slicznej flaszeczki )

nie mam strasznego parcia na perfumy absolutnie wyjątkowe, ktorych nikt prawie nie uzywa, chce po prostu czuc sie w nich dobrze

prosze o propozycję, najlepiej zapachow, ktore mozna przetestowac we wroclawskich perfumeriach

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-11-02 o 17:38
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:39   #2
kocham_perfumy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 83
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

A może spróbujesz Narciso Rodrigueza w wersji EDP? Mi też po początkowym zachwycie przestał się podobać NR edt, a teraz właśnie poluję na wodę perfumowaną. Jest słodsza, bardziej wyczuwalna, cieplejsza i szalenie kobieca. Jest też zdecydowanie trwalsza
kocham_perfumy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:44   #3
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Cytat:
Napisane przez kocham_perfumy Pokaż wiadomość
A może spróbujesz Narciso Rodrigueza w wersji EDP? Mi też po początkowym zachwycie przestał się podobać NR edt, a teraz właśnie poluję na wodę perfumowaną. Jest słodsza, bardziej wyczuwalna, cieplejsza i szalenie kobieca. Jest też zdecydowanie trwalsza
testowalam i to nie to niestety mniej piżma, ale za to wiecej konwalii, a ja wlasnie za konwaliami nie bardzo
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:51   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

O, Truskawkowa

Muszę znikać na jakiś czas, ale pomyślę nad Tobą, jutro wieczorem powinnam mieć jakis pomysl na Ciebie, kolacze mi się kilka rzeczy po glowie, ale niedokladnie.

Ale szczerze Ci powiem, że zabilaś mnie tym Kennethem, kojarzylaś mi się zawsze z którymś z Ogródków Nie wiem czemu, ale ... jakoś tak
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2009-11-02 o 17:55
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:53   #5
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

hmmm... ja bym uderzała w Diory: Dune, Addict, cała seria Poisonów i Lalique: Perles, Le Parfum, Amethyst
ewentualnie Versace Bright Crystal, Crystal Noir
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:56   #6
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Szugar, wlasnie cicho liczylam, ze wleziesz do wątku i mi coś napiszesz, ebde cierpliwie czekac

właśnie tez sie dziwie, ze Kenneth u mnie tak długo lezy, w życiu bym nie pomyslala, ze może mi sie podobać tego typu zapach, a jednak...

o Ogródkach nie myslalam, ale chetnie wyprobuję, coż mam do stracenia?

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
hmmm... ja bym uderzała w Diory: Dune, Addict, cała seria Poisonów i Lalique: Perles, Le Parfum, Amethyst
ewentualnie Versace Bright Crystal, Crystal Noir
o Dune pisalam, totalnie nie dla mnie, Addict tez nie

z Poisonow podoba mi sie jedynie Hypnotic, ale on chyba nie pasuje zupelnie do mojej osoby. Zwykly Poison totalnie odpada, Pure calkiem calkiem, ale zle sie z nim czulam, Midnight tez nie, Tendre tak samo

te Versace tez odpadają, sprawdzalam, Bright Crystal tak nieladnie wspolgral z moja skora, ze musialam go jak najszybciej zmyc

Lalique nie testowalam, juz sobie zapisuje, dzieki

mowilam, ze jestem trudnym, marudzącym przypadkiem

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-11-02 o 18:00
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 18:09   #7
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Truskawkowa
Hm, hm, hm... Trupia nutka z Aniołka plus fiołek dają Angel Violette Muglera - mogłyby Ci się spodobać. W ogóle cały kwartet anielskich Ogródków jest niezwykle warty uwagi. Mają w sobie charakterystyczny muglerowski sznyt (zgrzyt gorąca i przeszywającego zimna połączony z jadalnianą słodyczą) oraz naprawdę udane akordy kwiatowe. Nie przepadam za kwiatowymi perfumami (różą w szczególności), ale Różany i Liliowy stoją u mnie na półeczce. Boskie są, pięknie się noszą i są diablo komplementogenne. Mają w sobie nieco smuteczku (Lilia w szczególności), ale i kobieto-dziecka.

W perfumerii nie przetestujesz, bo producent je wycofał. Ale można kupić na All próbkę za 5zł. Nawet przeszperałam czy nie ostała mi się fiolka z Fiołkowym, ale oddałam ją kilka tygodni temu. Mogę dać trochę Różanego i Liliowego

/edit/
Cukrzyca mnie ubiegła
Ale Wy mówicie o Ogródkach Muglera czy Hermesa?
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2009-11-02 o 18:10
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 18:18   #8
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

nie ma co się wstydzić sympatii do "trupiej nutki" Angela - na tym forum już nie takie wariatki się trafiały, hehe (podpisano; wielbicielka kadzideł i innych takich...)
Fajnie, ze podoba Ci się Black fo Her - jeden z moich ulubionych zapachów, jest piękny i niepowtarzalny
testowałaś już tyle, że trudno mi coś polecić... z kwiatowych, to może Fleurs d'Oranger Lutensa, Amarige (no mi on jasminem zalatuje)lub mocno jasminowy A La Nuit Lutensa, Samsara (trochę wanilii), nie zauważyłąm, zebyś wymieniała kwiatowe Champs Elysees i Poeme
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2009-11-02 o 18:20
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 18:23   #9
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Truskawkowawiosno, bazując na tym co o swoich gustach napisałaś, oraz na mojej skromnej jeszcze perfumowej wiedzy, przychyliłabym się do rekomendacji your Angel czyli któregoś z Angelowych Ogródków.
A od siebie dodałabym Le Baiser du Dragon Cartiera, EDT lub ekstrakt.
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 18:31   #10
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Ładny tytuł.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
prosze o propozycję, najlepiej zapachow, ktore mozna przetestowac we wroclawskich perfumeriach
Ja wiem, okropna jestem, ale do głowy przyszły mi najpierw Amouage Ciel, a potem Armani Prive Pierre de Lune.

Dalej dopiero Jaipur Boucheron czy na zimę Feminite du Bois (w wersji klasycznej, w brązowej butelce, nie tej lutensowskiej) albo piękny 24 Faubourg Hermes?

Może tak, jak radzi Cbr - Bright Crystal? Albo Insolence edt?
I zgadzam się, ze Ogródki Mugler mogą być strzałem w dziesiątkę. Szczególnie fiołkowy i liliowy.

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2009-11-02 o 18:32
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 18:36   #11
prowokatorka
Zadomowienie
 
Avatar prowokatorka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
...o perfumy chodzi oczywiscie
Dziewczyny kochane! proszę o pomoc szukam perfum dla siebie, ale juz sama nie wiem co testowac, tyle tego bylo zdarzało mi sie chodzić do perfumerii z listą pozycji do przetestowania, ale ona juz własciwie sie wyczerpała, a nie lubię testować pierwszych lepszych perfum z ładną buteleczka

Ciężki ze mnie przypadek, wiele zapachow mi sie podoba, z roznych, czasem skrajnie roznych kategorii, ale nie na sobie. Niektore perfumy na mnie zwyczajnie pachna niezbyt zachecająco, prawie sie nie rozwijają albo po prostu czuję sie jak przebrana za kogoś innego

Jedynym zapachem, ktory mogę nazwać "moim" to Black for Her by Kenneth Cole, uzywam ich od roku, wlaściwie codziennie, z małymi przerwami na testy. Bardzo mi pasują, ale chyba potrzebuję czegoś jeszcze, ale juz nie wiem w co celowac

tak w skrócie o moim guście:
  • nie lubie zapachow typowo świeżych: ogórasków, cytrynek, zielonych liści. Moje najbardziej znienawidzone perfumy to Be Delicious, autentycznie zbiera mi sie na wiadomo co. Jedyny swieżak, ktory mi sie w miare podoba to I Love love Moschino
  • bedac w perfumerii, zwykle lekceważe buteleczki niebieskie, białe i zielone, robię to intuicyjnie Noa Cacharela to dla mnie zapach totalnie nijaki, prawie go nie czuję, mimo, ze jest obiektywnie niebrzydki
  • najbardziej lubie chyba zapachy wyraznie kwiatowe, wilgotne, ale jednoczesnie z nutą słodyczy.
  • marzy mi sie zapach kobiecy, ale jednoczesnie troche dziewczecy, tajemniczy, smutny, lubię jak zapach zostawia chociaz maly ogonek, ale na mojej skorze niestety zapachy dosc szybko znikaja
  • podobno mam dość dobry węch, wyczuwam skladniki, niestety nie potrafię ich nazwac, bo zwyczajnie nie wiem jak pachną niektore kwiaty na pewno lubię fiołka, jaśmin, nie przepadam za różą. Uwielbiam piżmo, wanilię tez lubię, ale w umiarkowanych ilosciach.
  • zapachy bardzo slodkie, jadalne lubię na innych, tak samo z orientalnymi, bardzo mocnymi perfumami
  • nie znosze zapachow kojarzacych sie z mydlem, dostaje od tego migreny
  • moze wstyd sie przyznac, ale lubie angelowa "trupia nutkę", jednak ja +Angel= totalny niewypal
  • jeszcze pare lat temu mialam inny gust, bardziej podobaly mi sie dziewczece, slodkie, owocowe zapachy: Miss Dior Cherie Diora, Nina Niny Ricci, Cat Deluxe Naomi Cambell, lubilam tez Baby Doll YSL i Promesse Cacharela
  • teraz mam ochote na cos mniej dziewczecego, a bardziej kobiecego, cos dla kobiety-wiecznego dziecka
testowalam sporo zapachow dostepnych w perfumeriach, ale przy tescie calosciowym, po prostu czulam, ze to nie to:

Lubię:
  • Gucci II- jednak przy tescie calosciowym cos jest nie tak, nie czuję, ze jest "moj", chociaz dla mnie to zapach naprawde ładny
  • pour Femme- Lacoste- ładny, kobiecy, ale jak wyzej
  • Lolita Lempicka EDP- czasem potrafie przez pare dni sie zachwycac, a potem mdli mnie na sama mysl o tych perfumach
  • Narciso Rodriguez EDT- z poczatku wielki zachwyt, przy tescie calosciowym czulam, ze jest w 100% moj, później mój entuzjazm minął, zapach zaczal meczyc, draznic, chociaz moj szczur nie mogl sie oderwac od mojego nadgarstka wypsikanego NR- jak chcecie miec powodzenie u gryzoni, polecam NR
  • Lovely- Sarah Jessica Parker-mam za sobą 1 test nadgarstkowy- podoba mi sie bardziej niz NR, ale sama juz nie wiem czy nie skonczy sie tak samo
  • Giordani White gold- Oriflame- bardzo lubie, slicznie sie na mnie rozwijaja i trzymaja dlugo, jednak czuje sie w nich jak nie ja, wole je na swojej mamie chyba
  • Eau des Merveilles i Elixir des Merveilles Hermesa- testowałam je kiedyś nadgarstkowo, wydały mi się wyjątkowo piękne, może powinnam zrobić drugie podejście?
myslalam o Glamourous Daylight Ralpha Laurena po przeczytaniu recenzji Szugarbejb, ale nie widziałam testerów nigdzie

testowalam naprawde sporo popularnych zapachow, juz nawet nie pamiętam wszystkiego:
-Euphoria CK-obiektywnie ladne, ale dla mnie zbyt banalne, wersja Blossom tez nie dla mnie
-J`adore Diora na mnie zwyczajnie smierdza, kwaśnieją i nie mogą ich znieść
-Coco mademoiselle Chanel są obiektywnie niebrzydkie, ale zle sie w nich czuje, Chance w ogóle mi sie nie podobają
-mialam Envy me- Gucciego, ładne, ale zbyt swieże dla mnie, takie "deszczowe"
-Dolce Vita Diora mi sie podoba, ale sama nie wiem czy do mnie pasuje, chyba jest za bardzo sloneczna i optymistyczna

zdecydowanie nie lubie na sobie:
Miracle, Amor amor, Dune, Aliena, Eternity CK, The one, Hallowen, Ange
Ou Démon, Code, Diesel plus plus feminine, wszystkich avonów, Yves Rocher (nie jestem uprzedzona do sredniopolkowcow, niestety oferta perfumeryjna tych
firm zupelnie mi nie odpowiada)

sama juz nie wiem co testowac, w ciemno na pewno nie kupie, strasznie szybko sie nudze, musze krazyc obok jednego zapachu tygodniami, a nawet to nie gwarantuje, ze nie znienawidze go w niedlugim czasie (tak bylo z Miss Dior Cherie, po tygodniu pozbylam sie slicznej flaszeczki )

nie mam strasznego parcia na perfumy absolutnie wyjątkowe, ktorych nikt prawie nie uzywa, chce po prostu czuc sie w nich dobrze

prosze o propozycję, najlepiej zapachow, ktore mozna przetestowac we wroclawskich perfumeriach
Przetestuj Insolence edp i Champs-Elysses edp Guerlain.
__________________
[I][FONT=Garamond][SIZE=1][FONT=Franklin Gothic Medium]


Dafi {*} 22.06.2011 godz 20.
Na zawsze zostaniesz w moim sercu
Jodzi {*} 31.08.2013
Skarbeczku jesteś już w ptasim raju
prowokatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 18:48   #12
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Jako że Twój gust wydaje się byc podobny do mojego, pozwolę sobie wymienic kilka moich ulubieńców

Trussardi, Skin
Jesus del Pozo, Halloween
Divine Sensual, Oriflame
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 18:49   #13
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
  • jak chcecie miec powodzenie u gryzoni, polecam NR
Dobrze wiedzieć

Proponuję Amarige, Poeme, Gold Donny Karan, Violette-Menthe Brosseau, Woman Sonii Rykiel
I koniecznie przetestuj jeszcze raz Eau i Elixir des Merveilles (jeśli chodzi o tego drugiego - służę próbką )
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2009-11-02 o 18:51
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 19:05   #14
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

ale odzew nie spodziewałam sie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Truskawkowa
Hm, hm, hm... Trupia nutka z Aniołka plus fiołek dają Angel Violette Muglera - mogłyby Ci się spodobać. W ogóle cały kwartet anielskich Ogródków jest niezwykle warty uwagi. Mają w sobie charakterystyczny muglerowski sznyt (zgrzyt gorąca i przeszywającego zimna połączony z jadalnianą słodyczą) oraz naprawdę udane akordy kwiatowe. Nie przepadam za kwiatowymi perfumami (różą w szczególności), ale Różany i Liliowy stoją u mnie na półeczce. Boskie są, pięknie się noszą i są diablo komplementogenne. Mają w sobie nieco smuteczku (Lilia w szczególności), ale i kobieto-dziecka.

W perfumerii nie przetestujesz, bo producent je wycofał. Ale można kupić na All próbkę za 5zł. Nawet przeszperałam czy nie ostała mi się fiolka z Fiołkowym, ale oddałam ją kilka tygodni temu. Mogę dać trochę Różanego i Liliowego
kurcze, to moze byc tokiedys nawet o nich myslalam, ale balam sie, ze nie beda do mnie pasowal. jestem zaintrygowana i koniecznie musze przetestowac, to moze byc strzal w 10 dziekuje Ci bardzo za propozycje probkowa, jest mi niezmiernie milo ale nie chce Cie naciagac, zamowie sobie na Allegro a wersja z piwonią w nazwie jest warta uwagi?

Cytat:
Cukrzyca mnie ubiegła
Ale Wy mówicie o Ogródkach Muglera czy Hermesa?
ja pomyslalam o Hermesie

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
nie ma co się wstydzić sympatii do "trupiej nutki" Angela - na tym forum już nie takie wariatki się trafiały, hehe (podpisano; wielbicielka kadzideł i innych takich...)
Fajnie, ze podoba Ci się Black fo Her - jeden z moich ulubionych zapachów, jest piękny i niepowtarzalny
testowałaś już tyle, że trudno mi coś polecić... z kwiatowych, to może Fleurs d'Oranger Lutensa, Amarige (no mi on jasminem zalatuje)lub mocno jasminowy A La Nuit Lutensa, Samsara (trochę wanilii), nie zauważyłąm, zebyś wymieniała kwiatowe Champs Elysees i Poeme
dziekuję za propozycję, juz zapisuje

Poeme testowalam 2 razy, są przepiękne, szczegolnie ostatnia faza, ale kurde, totalnie nie moje czułam się w nich jak mała dziewczynka, ktora pod nieobecność mamy zalozyla jej sukienkę, buty i umalowała się jej szminka

o Champs Elysees dzis wlasnie czytalam na KWC i dodalam sobie do Torebki, wyprobuje obowiazkowo bez problemu dostane je w Sephorze?
Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosno, bazując na tym co o swoich gustach napisałaś, oraz na mojej skromnej jeszcze perfumowej wiedzy, przychyliłabym się do rekomendacji your Angel czyli któregoś z Angelowych Ogródków.
A od siebie dodałabym Le Baiser du Dragon Cartiera, EDT lub ekstrakt.
kiedys myslalam o tym smoczym zapachu, bardzo mnie zaintrygowal, ale stwierdzilam, ze do drobnej blondyneczki o urodzie wiecznego dziecka nie bedzie pasowal totalnie ale z ciekawosci wyprobuje, dzieki

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ładny tytuł.
specjalnie taki dałam, zeby jak najwiecej sie was zlecialo
Cytat:
Ja wiem, okropna jestem, ale do głowy przyszły mi najpierw Amouage Ciel, a potem Armani Prive Pierre de Lune.
tak, jestes okropna, bo wlasnie weszlam na KWC, napalilam sie, a potem doczytalam, ze nie ma ich w Polsce z opisu szalenie ciekawe, a te flaszeczki chociaz powiem szczerze, flakony mi sa obojetne, byleby atomizer dzialal poprawnie i nic sie nie wylewalo

Cytat:
Dalej dopiero Jaipur Boucheron czy na zimę Feminite du Bois (w wersji klasycznej, w brązowej butelce, nie tej lutensowskiej) albo piękny 24 Faubourg Hermes?
o Jaipur tez kiedys czytalam, oczywiscie napalilam sie znowu przez Szugar dopisane

Feminite du Bois- kiedys wlozylam do Torebki, ale mam tam tyle rzeczy, ze pogubic sie mozna

nie przetestuje ich w "normalnych" perfumeriach, prawda?

Cytat:
Może tak, jak radzi Cbr - Bright Crystal? Albo Insolence edt?
I zgadzam się, ze Ogródki Mugler mogą być strzałem w dziesiątkę. Szczególnie fiołkowy i liliowy.
Bright Crystal jak pisalam- nie dla mnie, mimo, ze z opisu wydawalby sie super, moja skora go po prostu nie trawi

Insolence edt znam, bo mam probke. zupelnie nie w moim typie, bo bardzo mocne, jednak podobaja mi sie, niestety moglabym ich uzywac wylacznie od wielkiego dzwonu, bo mecza mnie:-(

Cytat:
Przetestuj Insolence edp i Champs-Elysses edp Guerlain.
czy Insolence EDP rozni sie znaczaco od wersji EDT?

dzieki dziewczyny

edit:
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć
moj Maniek jak gdzies czuje piżmo, to oderwac go nie mozna

Cytat:
Proponuję Amarige, Poeme, Gold Donny Karan, Violette-Menthe Brosseau, Woman Sonii Rykiel
I koniecznie przetestuj jeszcze raz Eau i Elixir des Merveilles (jeśli chodzi o tego drugiego - służę próbką )
dzieki, przetestuje, bardzo milo mi, ze proponujesz probkę, ale jakos mi glupio wyłudze w Sephorze, mam swoje fiolki, nie wykiwają mnie, ze nie ma takiej mozliwosci

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Jako że Twój gust wydaje się byc podobny do mojego, pozwolę sobie wymienic kilka moich ulubieńców

Trussardi, Skin
Jesus del Pozo, Halloween
Divine Sensual, Oriflame
o Skin własnie kiedys myslalam, sprobuje
o Halloween pisałam, zle sie w nich czuje, mialam miniaturke, ale sie pozbylam
te Divine Sensual sa w czerwonej buteleczce, prawda? jezeli tak to je testowalam

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-11-02 o 19:14
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 19:12   #15
Tsukichan
Rozeznanie
 
Avatar Tsukichan
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 763
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
...o perfumy chodzi oczywiscie
Dziewczyny kochane! proszę o pomoc szukam perfum dla siebie, ale juz sama nie wiem co testowac, tyle tego bylo zdarzało mi sie chodzić do perfumerii z listą pozycji do przetestowania, ale ona juz własciwie sie wyczerpała, a nie lubię testować pierwszych lepszych perfum z ładną buteleczka

Ciężki ze mnie przypadek, wiele zapachow mi sie podoba, z roznych, czasem skrajnie roznych kategorii, ale nie na sobie. Niektore perfumy na mnie zwyczajnie pachna niezbyt zachecająco, prawie sie nie rozwijają albo po prostu czuję sie jak przebrana za kogoś innego

Jedynym zapachem, ktory mogę nazwać "moim" to Black for Her by Kenneth Cole, uzywam ich od roku, wlaściwie codziennie, z małymi przerwami na testy. Bardzo mi pasują, ale chyba potrzebuję czegoś jeszcze, ale juz nie wiem w co celowac

prosze o propozycję, najlepiej zapachow, ktore mozna przetestowac we wroclawskich perfumeriach

Hmhmhm, tak na pierwszu rzut myśli skojarzył mi się Robert Piguet Visa, nie wiem tylko, czy mozna to gdzieś obwąchać we Wrocławiu.

Poza tym przez głowę mi przeszło Ghost Deep Night, Bvlgari Omnia Amethyste, Princess Marina de Bourbon Reverence lub Eau de Lys, (występowaly niegdyś w Douglasach), DSQUARED² She Wood, Marc Jacobs Daisy (ale czarna butelczyna), Hanami Annayake...
__________________
“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”

Edytowane przez Tsukichan
Czas edycji: 2009-11-02 o 19:13
Tsukichan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 19:17   #16
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Jako fanka kwiatów, pudru i nie-prze-słodzonych kompozycji proponuję: 1. Boudoir (bez, hiacynt, tabaka, kalina, paczula...)
2. Classique J. P. G. (anyż gwieździsty, pomarańcza, mandarynka, likier z gruszy, imbir, irys, wanilia, ylang ylang i inne).
3. Agent Provocateur Maitresse (płatki białego lotosu, ylang-ylang, czysta esencja z kory osmanthusa, jaśmin,aksamitny zamsz, piżmo - warto poczekać do środka rozwinięcia zapachu).

Może też Ci przypadną do nosa



---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Gold Donny Karan,
I koniecznie przetestuj jeszcze raz Eau des Merveilles
Podpisuję się pod tymi propozycjami

Edytowane przez danaida
Czas edycji: 2009-11-02 o 19:24
danaida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 19:22   #17
prowokatorka
Zadomowienie
 
Avatar prowokatorka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Moim skromnym zdaniem różni się.Na mojej skórze Insolence edp jest bardziej gęste ,fiołek tu dominuje,jest jakby kremowy a całość lekko pudrowa,edt jest bardziej w kierunku owocowej nuty z przewagą maliny i różanego pudru.
Rozważałam jeszcze Ange ou Demon le secret ,może byś przetestowała jeszcze to ?
__________________
[I][FONT=Garamond][SIZE=1][FONT=Franklin Gothic Medium]


Dafi {*} 22.06.2011 godz 20.
Na zawsze zostaniesz w moim sercu
Jodzi {*} 31.08.2013
Skarbeczku jesteś już w ptasim raju
prowokatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 19:38   #18
karolinkaa77
Raczkowanie
 
Avatar karolinkaa77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 496
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Jennifer Loper Live
__________________
Every time is a good time for a pie.


She wants to change her world !


karolinkaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 19:40   #19
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a wersja z piwonią w nazwie jest warta uwagi?
Nie wiem jak w porównaniu do reszty ogródków (bo reszty nie znam, podobnie jak i klasyka, aż wstyd się przyznać) ale piwoniowa wersja piękna jest i już
Wszystkie ogródki są do dostania na All pod postacią firmowych atomizerkowych próbek.

Cytat:
Napisane przez danaida Pokaż wiadomość
Jako fanka kwiatów, pudru i nie-prze-słodzonych kompozycji proponuję: 1. Boudoir (bez, hiacynt, tabaka, kalina, paczula...)
W pierwszej chwili też o Buduarze pomyślałam. Albo się spodoba albo nie. To taki rodzaj zapachu.
Nie wiem tylko czy da się go gdzieś powąchać w perfumerii stacjonarnej.
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 19:58   #20
prowokatorka
Zadomowienie
 
Avatar prowokatorka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Cytat:
Napisane przez prowokatorka Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem różni się.Na mojej skórze Insolence edp jest bardziej gęste ,fiołek tu dominuje,jest jakby kremowy a całość lekko pudrowa,edt jest bardziej w kierunku owocowej nuty z przewagą maliny i różanego pudru.
Rozważałam jeszcze Ange ou Demon le secret ,może byś przetestowała jeszcze to ?
Champs-Elysses widziałam w Sephorze w Magnolii park.Stoi na górnej półce obok Shalimara.
__________________
[I][FONT=Garamond][SIZE=1][FONT=Franklin Gothic Medium]


Dafi {*} 22.06.2011 godz 20.
Na zawsze zostaniesz w moim sercu
Jodzi {*} 31.08.2013
Skarbeczku jesteś już w ptasim raju
prowokatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 20:00   #21
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

ooo, a mnie jeszcze przyszły do głowy Kenziaki: Amour edt/edp, Amour Le Parfum, Indian Holi, Flower, Flower Oriental i Flower Essentielle

takie puchate, słodko-kwiatowe otulacze z nutką kadzidła



*edit - i jeszcze kubuś puchatek - Flowerbomb
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez cbr
Czas edycji: 2009-11-02 o 21:02
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 20:06   #22
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Polecam Chanel No 5 ale koniecznie w wersji EDT, Nina Ricci - Nina i Versace Woman
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 20:08   #23
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

w sephorze czy douglasie na pewno znajdziesz...
- max mara - le perfum
- chic - carolina herrera
- kelly caleche - hermes
- moon sparkle - escada
- romance - ralph lauren
- innocent rock - thierry mugler
- very valentino (srebrne)

gio armaniego chyba tylko w necie, ale tez warte uwagi...

powodzenia w poszukiwaniach...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 20:16   #24
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

W takim razie - Michael Kors - w takiej butelce jak oprawiona w zamsz książka
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 20:53   #25
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
zdecydowanie nie lubie na sobie:
(...) Yves Rocher (nie jestem uprzedzona do sredniopolkowcow, niestety oferta perfumeryjna tych firm zupelnie mi nie odpowiada)
A szkoda, bo do jednego z Twoich punktów lubienia [zapachy wyraźnie kwiatowe, wilgotne, z nutą słodyczy] tak mi Neblina YR pasowała... ;]

Pozostałe moje typy już zostały wymienione, więc życzę udanych testów.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 21:03   #26
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a wersja z piwonią w nazwie jest warta uwagi?
Na pewno warto przekonać się samemu. Mnie osobiście podoba się najmniej z serii, ale za to na przykład u Kattariny plasuje sie dość wysoko (jeśli dobrze pamiętam i czegoś nie mieszam).

Cytat:
czy Insolence EDP rozni sie znaczaco od wersji EDT?
Raczej tak. Mam obie wersje i w sumie obie sobie chwalę, ale to jednak coś nieco innego. EDT jest "młodsze", żywsze, energiczniejsze i bardziej zaskakujące. EDP otula jak szal, wżera się we wszystkie warstwy ubrania, jest nieco mroczniejsze i bardziej tajemnicze.

Co do Champs Elysees to imho będzie zbyt optymistyczne i damulkowate. Ale gdyby Ci się spodobało to rozglądaj się po Rossmanach, bo można tam je niedrogo kupić. Wzięłam kiedyś dla mamy dużą flachę chyba za poniżej 100zł.
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2009-11-02 o 21:15
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 09:20   #27
asiula1000
Rozeznanie
 
Avatar asiula1000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 610
GG do asiula1000
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
podobno mam dość dobry węch, wyczuwam skladniki, niestety nie potrafię ich nazwac, bo zwyczajnie nie wiem jak pachną niektore kwiaty na pewno lubię fiołka, jaśmin, nie przepadam za różą. Uwielbiam piżmo, wanilię tez lubię, ale w umiarkowanych ilosciach.

marzy mi sie zapach kobiecy, ale jednoczesnie troche dziewczecy, tajemniczy, smutny, lubię jak zapach zostawia chociaz maly ogonek, ale na mojej skorze niestety zapachy dosc szybko znikaja

najbardziej lubie chyba zapachy wyraznie kwiatowe, wilgotne, ale jednoczesnie z nutą słodyczy.
Pomyślałam o kilku zapachach, które bez problemu są w perfumeriach dostępne:
Poeme - wykreślam, bo opisałaś co myślisz
Champs Elysees
Chloe (2008) i Chloe Intense (2009)
Ricci Ricci - Niny Ricci
o! a może jeszcze Organza Givenchy?

Edytowane przez asiula1000
Czas edycji: 2009-11-03 o 09:22
asiula1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 10:37   #28
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

o jeju jaki odzew dziekuje wszystkim
Cytat:
Napisane przez prowokatorka Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem różni się.Na mojej skórze Insolence edp jest bardziej gęste ,fiołek tu dominuje,jest jakby kremowy a całość lekko pudrowa,edt jest bardziej w kierunku owocowej nuty z przewagą maliny i różanego pudru.
Rozważałam jeszcze Ange ou Demon le secret ,może byś przetestowała jeszcze to ?
wpisalam do listy

Cytat:
Napisane przez karolinkaa77 Pokaż wiadomość
Jennifer Loper Live
zapisane

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Nie wiem jak w porównaniu do reszty ogródków (bo reszty nie znam, podobnie jak i klasyka, aż wstyd się przyznać) ale piwoniowa wersja piękna jest i już
Wszystkie ogródki są do dostania na All pod postacią firmowych atomizerkowych próbek.
W pierwszej chwili też o Buduarze pomyślałam. Albo się spodoba albo nie. To taki rodzaj zapachu.
Nie wiem tylko czy da się go gdzieś powąchać w perfumerii stacjonarnej.
no trudno zerknelam na Allegro i jest sporo probek, kupie sobie

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
ooo, a mnie jeszcze przyszły do głowy Kenziaki: Amour edt/edp, Amour Le Parfum, Indian Holi, Flower, Flower Oriental i Flower Essentielle

takie puchate, słodko-kwiatowe otulacze z nutką kadzidła

*edit - i jeszcze kubuś puchatek - Flowerbomb
znam Amour, ale nie pamietam czy EDT czy EDP, wrazenia chyba pozytywne, zrobie drugie podejscie

znam Flower, ale to na pewno nie to, Flowerbomb chyba zbyt przytlaczajacy jak dla mnie, pozostale chetnie wyprobuje, dzieki

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
Polecam Chanel No 5 ale koniecznie w wersji EDT, Nina Ricci - Nina i Versace Woman
Chanel nawet mi do glowy nie przyszly, dawno temu testowalam wersje EDP i bardzo sie zrazilam, jednak skoro mowisz, ze EDT, to moze sprobuje, ale najpierw na blotterku

Nine mialam dosc dlugo, sprzedalam ją na wakacjach, bo byla prawie nieuzywana, wyroslam chyba z niej, mimo, ze kiedys bylam po uszy zakochana, ten zapach jest chyba dla mnie zbyt oczywisty, slodki i przytlaczajacy

Vercace dopisalam, bo nie znam

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
w sephorze czy douglasie na pewno znajdziesz...
- max mara - le perfum
- chic - carolina herrera
- kelly caleche - hermes
- moon sparkle - escada
- romance - ralph lauren
- innocent rock - thierry mugler
- very valentino (srebrne)

gio armaniego chyba tylko w necie, ale tez warte uwagi...

powodzenia w poszukiwaniach...
oooo, ile propozycji znam tylko Ralpha, calkiem mozliwe, ze dam mu drugą szanse, bo cos mnie do tych perfum ciągnie. dzieki

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
W takim razie - Michael Kors - w takiej butelce jak oprawiona w zamsz książka
oooo, interesujaca propozycja, zapisane!

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
A szkoda, bo do jednego z Twoich punktów lubienia [zapachy wyraźnie kwiatowe, wilgotne, z nutą słodyczy] tak mi Neblina YR pasowała... ;]

Pozostałe moje typy już zostały wymienione, więc życzę udanych testów.
nawet nie masz pojecia jak zaluje pamietam jak z 2 lata temu sie naczytalam recenzji a potem bylam strasznie rozczarowana, te perfumy na mojej skorze to zielonosc w czystej postaci, nic poza tym

jeszcze okrutniej sie rozczarowalam Ode au Reve, nawet snilam kiedys o tych perfumach i we snie byly wlasnie idealne. zupelnie inaczej sobie je wyobrazalam niz pisza o nich recenzjentki, dla mnie to męczące mydło, 100% syntetyk na mojej skorze

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Na pewno warto przekonać się samemu. Mnie osobiście podoba się najmniej z serii, ale za to na przykład u Kattariny plasuje sie dość wysoko (jeśli dobrze pamiętam i czegoś nie mieszam).

Raczej tak. Mam obie wersje i w sumie obie sobie chwalę, ale to jednak coś nieco innego. EDT jest "młodsze", żywsze, energiczniejsze i bardziej zaskakujące. EDP otula jak szal, wżera się we wszystkie warstwy ubrania, jest nieco mroczniejsze i bardziej tajemnicze.

Co do Champs Elysees to imho będzie zbyt optymistyczne i damulkowate. Ale gdyby Ci się spodobało to rozglądaj się po Rossmanach, bo można tam je niedrogo kupić. Wzięłam kiedyś dla mamy dużą flachę chyba za poniżej 100zł.
dzieki za rady wyprobuje wszystko, co proponujecie, sama celowalam zupelnie w inne perfumy czytajac recenzje na KWC

Cytat:
Napisane przez asiula1000 Pokaż wiadomość
Pomyślałam o kilku zapachach, które bez problemu są w perfumeriach dostępne:
Poeme - wykreślam, bo opisałaś co myślisz
Champs Elysees
Chloe (2008) i Chloe Intense (2009)
Ricci Ricci - Niny Ricci
o! a może jeszcze Organza Givenchy?
Nina odpada, z powodow, ktore podalam wyzej
Organze znam na sobie, piękny zapach, ale zupelnie nie dla mnie wpisuje na liste pogrubione

spisalam sobie wszystkie propozycje do mojego magicznego notatnika, sporo tego wyszlo ale to bardzo dobrze, jest w czym wybierac
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 10:53   #29
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Truskawkowa, kliknij sobie komplet próbeczek muglerowych Ogródków
Testuj, testuj i na bieżąco zdawaj relacje z testów - będziemy dumać co dalej
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 11:31   #30
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Czytając Twój pierwszy post, pomyślałam tak jak i your Angel o T.Mugler Angel w wariacjach, szczególnie fiołkowy, chociaż i reszta powinna Ci się spodobać.
Może jeszcze My Queen, Samsara EDT - choć nie wiem czemu ona akurat

Jeszcze tak doskonale opisanego gustu zapachowego nie widziałam. za pierwszy post, bardzo szczegółowy i wyczerpujący.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-25 00:33:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.