Perfumy Angel w douglas- rozcienczone?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-21, 21:10   #1
martek55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Question

Perfumy Angel w douglas- rozcienczone??


Witajcie dziewczyny. Mam problem z perfumami Angel kupionymi w douglas. Konkretnie chodzi mi o buteleczkę tą do napełniania. Otoz wydaje mi się, ze te napełnione ponownie nie są już tak intensywne.... Czy to mogą być jakies rozcieńczone perfumy? Mialyscie już taki problem? ?
martek55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:45   #2
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Perfumy Angel w douglas- rozcienczone??

Oczywiście, że nie ma opcji z jakimś rozcieńczaniem... Angel, jak wszystkie inne perfumy, przeszły reformulację, po której to w większości wody są słabsze, nie tak głebokie itp. i to bym tu obstawiała.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 16:29   #3
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Perfumy Angel w douglas- rozcienczone??

Cytat:
Napisane przez martek55 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny. Mam problem z perfumami Angel kupionymi w douglas. Konkretnie chodzi mi o buteleczkę tą do napełniania. Otoz wydaje mi się, ze te napełnione ponownie nie są już tak intensywne.... Czy to mogą być jakies rozcieńczone perfumy? Mialyscie już taki problem? ?
Mówisz o napełnieniu wprost ze źródełka czy z butelki eco?
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 16:42   #4
martek55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Perfumy Angel w douglas- rozcienczone??

O tych ze źródełka. ??
martek55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 12:52   #5
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Perfumy Angel w douglas- rozcienczone??

Zabijcie mnie, ale o co chodzi z tym źródełkiem? Dawno temu coś się o uszy obiło, ale nigdy nie widziałam takiego czegoś. Że jakaś fontanna, w której zamiast wody leje się Angel i można go nabrać/nalać do rozkręcalnego flakonu? I takie perfumy nie są stare/zwietrzałe? Wiem, że głupio pytam, ale jakoś mnie to od dawna frapuje a nie było okazji żeby spytać...
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 11:23   #6
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Perfumy Angel w douglas- rozcienczone??

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Zabijcie mnie, ale o co chodzi z tym źródełkiem? Dawno temu coś się o uszy obiło, ale nigdy nie widziałam takiego czegoś. Że jakaś fontanna, w której zamiast wody leje się Angel i można go nabrać/nalać do rozkręcalnego flakonu? I takie perfumy nie są stare/zwietrzałe? Wiem, że głupio pytam, ale jakoś mnie to od dawna frapuje a nie było okazji żeby spytać...
To nie fontanna z Angelem (choć mogłyby takie być, chętnie bym obok posiedziała wdychając upojny aromat) tylko chyba mają jakieś większe flaszki, albo coś i napełniają flakony napełnialne, ale to tylko w renomowanych perfumeriach typu D lub S.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 10:14   #7
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Perfumy Angel w douglas- rozcienczone??

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
To nie fontanna z Angelem (choć mogłyby takie być, chętnie bym obok posiedziała wdychając upojny aromat) tylko chyba mają jakieś większe flaszki, albo coś i napełniają flakony napełnialne, ale to tylko w renomowanych perfumeriach typu D lub S.
Dzięki A moje pytanie stąd, że dawno, dawno temu w jakimś babskim piśmie czytałam poetycką relację z zagranicznego (paryskiego chyba) centrum handlowego, w której było "o cudownym, karmelowym aromacie spowijającym całą galerię, dobywającym się z ogromnej perfumerii a ściślej z fontanny wypełnionej Angelem". Autorka opisała jak to ekspedientka nalała jej z tej fontanny perfum do flakonika itd., i od tamtego czasu miałam w głowie taką wizję rajskiego źródła z tęczą i pegazem, no wiadomo za granicom wszelkie cuda
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 11:38   #8
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Perfumy Angel w douglas- rozcienczone??

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Dzięki A moje pytanie stąd, że dawno, dawno temu w jakimś babskim piśmie czytałam poetycką relację z zagranicznego (paryskiego chyba) centrum handlowego, w której było "o cudownym, karmelowym aromacie spowijającym całą galerię, dobywającym się z ogromnej perfumerii a ściślej z fontanny wypełnionej Angelem". Autorka opisała jak to ekspedientka nalała jej z tej fontanny perfum do flakonika itd., i od tamtego czasu miałam w głowie taką wizję rajskiego źródła z tęczą i pegazem, no wiadomo za granicom wszelkie cuda
W Dogulasie są takie jakby maszyny, jak masz rozkręcany flakonik to możesz go tam napełnić, ale nie wiem jak to wychodzi cenowo. Pamiętam że kiedyś sprawdzałam i doszłam do wniosku że i tak bardziej opłaca się kupić online. Można nalać sobie Angela i Aliena.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.