Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-15, 14:04   #3061
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
u nas też zębów brak, choć od 3 miesięcy każdy nam je przepowiada "ślini się i wszystko wkłada do buzi? Idą zęby!"
To samo ja słyszę 😏 a zębów jak ni ma tak ni ma. I dobrze ! Mogą wyjsc po pół roku bo nie chce za szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 15:13   #3062
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
Tak i z kąpielą i z ubieraniem. Czasami tak jak Paulina pisze ze około 20% z całości przy ubieraniu rękawków lub spiworka jest marudzenie ale to juz jest do ogarnięcia. My tez mu przesunęliśmy kąpiel czyli o 16-17 jedzenie i spanie pozniej zabawa i hop kąpiel. Tu go obserwujemy zeby sie zabardzo nie zmęczył bo wtedy ryk murowany
My z ubieraniem nie mamy żadnych problemów. Dzisiaj kolejne podejście do wanienki, ustawię ją w innym miejscu.

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Czy jest to chociaż jedno dziecko które tak jak moja ale nie ma jeszcze żadnych zębów?
Mój też bezzębny, a za 5 dni pół roku minie Dziąsła swędzą to na pewno, ślinotok, pakowanie wszystkiego do buzi...
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 15:30   #3063
EveryGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 408
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ja czekam na te zęby już ze dwa miesiące bo tyle już się ślini, miała taki epizod, że ze trzy dni płakała bez powodu i wtedy też zmieniły się jej dziąsła, zrobiły się takie jakby szersze i pojawiły się takie zaczerwienienia w kilku punktach i tak już zostało, a zębów ani śladu...
EveryGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 16:22   #3064
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Mieszkowi się przebily trzy przecież na początku roku a dalej nic a nic nie ruszyly. Dla mnie moglyby juz wyjsc wszystkie i by byl święty spokój.

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 17:20   #3065
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Czy jest to chociaż jedno dziecko które tak jak moja ale nie ma jeszcze żadnych zębów?
Moja też jest bezzebna.

Wydaje mi się, że wczorajsze problemy z drzemkami były przez brzuszek. Kupa była przedwczoraj i dzisiaj. Wczoraj cały dzień i nic szły bąki. Trochę też prezyla się przy jedzeniu, ale po spionizowaniu się uspokajala. Nie było dzikich wrzaskow jak przy kolkach. Czy w takiej sytuacji podalybyscie espumisan?
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 17:52   #3066
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ja bym nie podała bo nam nigdy nie pomógł

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 17:57   #3067
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Mi się zdarzyło dać tak z 5 kropelek na ból brzuszka, pomogło.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-15, 18:12   #3068
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Dziewczyny Igorek dostal wysypki ale tylko tam gdzie odbyt. Odparzony nie jest,nie ma czerwonego , tylko to sa takie krosteczki na skorze. Nigdzie wysypki nie ma tylko tam. Pieluch nie zmienialam,kremu tez nie. Co to moze byc? Czym smarowac?
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 18:13   #3069
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ja nie mam pojęcia...
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 18:33   #3070
marta0o01
Rozeznanie
 
Avatar marta0o01
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 625
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Igorek dostal wysypki ale tylko tam gdzie odbyt. Odparzony nie jest,nie ma czerwonego , tylko to sa takie krosteczki na skorze. Nigdzie wysypki nie ma tylko tam. Pieluch nie zmienialam,kremu tez nie. Co to moze byc? Czym smarowac?
To jest od kupy. Smaruj bepanthenem sudocremem czy co tam używacie
marta0o01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 20:26   #3071
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Igorek dostal wysypki ale tylko tam gdzie odbyt. Odparzony nie jest,nie ma czerwonego , tylko to sa takie krosteczki na skorze. Nigdzie wysypki nie ma tylko tam. Pieluch nie zmienialam,kremu tez nie. Co to moze byc? Czym smarowac?

Mój miał kiedyś coś podobnego. Posypałam mąką ziemniaczaną i jak ręką odjął, zniknęło szybko. Na drugi dzień rano śladu nie było.

Z kąpielą u nas bez zmian, dzisiaj znów myłam go na przewijaku, bo wanienka nadal jest złem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-15, 20:35   #3072
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Mój miał kiedyś coś podobnego. Posypałam mąką ziemniaczaną i jak ręką odjął, zniknęło szybko. Na drugi dzień rano śladu nie było.

Z kąpielą u nas bez zmian, dzisiaj znów myłam go na przewijaku, bo wanienka nadal jest złem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok dzieki sprobuje go jutro obsypac ta maka
co tu dzisiaj taka cisza?
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 20:35   #3073
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Igorek dostal wysypki ale tylko tam gdzie odbyt. Odparzony nie jest,nie ma czerwonego , tylko to sa takie krosteczki na skorze. Nigdzie wysypki nie ma tylko tam. Pieluch nie zmienialam,kremu tez nie. Co to moze byc? Czym smarowac?

Leoś miał cos takiego na jajeczkach, nie miałam pewności czy to odparzenie czy nie, sudocrem słabo pomagał, byłam u lekarza i dostałam maść na receptę, zeszło po trzech aplikacjach.
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 20:36   #3074
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Mój miał kiedyś coś podobnego. Posypałam mąką ziemniaczaną i jak ręką odjął, zniknęło szybko. Na drugi dzień rano śladu nie było.

Z kąpielą u nas bez zmian, dzisiaj znów myłam go na przewijaku, bo wanienka nadal jest złem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A płacze jak już jest w wodzie czy jak zbliżasz się do wanienki?
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 20:39   #3075
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Igorek dostal wysypki ale tylko tam gdzie odbyt. Odparzony nie jest,nie ma czerwonego , tylko to sa takie krosteczki na skorze. Nigdzie wysypki nie ma tylko tam. Pieluch nie zmienialam,kremu tez nie. Co to moze byc? Czym smarowac?
Ja też dzisiaj znalazłam takie krosteczki, przeszło po posmarowaniu tormentalum

pannazwanny - jak Wasza nocka?
U nas dziś znów ciężkie usypianie, o 19 zjadła z dwóch piersi (co się u nas nie zdarza, zawsze je z jednej) zasnęła, wybudziła się po 40 minutach i bujaliśmy na zmianę do 21.20, bo wybudzała się po 5 minutach od odłożenia (oczywiście z płaczem, w przeciwnym wypadku byśmy nie reagowali). U mnie na rękach większa awantura i robiła mi malinki na szyi (), ale się nie ugięłam i nie dostała piersi. Teraz chyba śpi, zobaczymy jak długo..
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 20:44   #3076
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Wontrubka- ja ćwiczę to co mi trener rozpisał z moim, zawsze sie cieszy myśle ze wszysyko można z dzieckiem robić tylko trzeba być kreatywnym i pamiętaj ze dieta to 70% sukcesu a ćwiczenia 30%.

Ana- my nie mamy ani jednego zęba a od 2 miesięcy wszystko wskazuje na to, ze idą.

Konwalia- pewnie dlatego, ze ładna pogoda i wszyscy na spacerach

My dzisiaj byliśmy WSZĘDZIE. Jechałam do kardiologa i nie miałam z kim młodego zostawić i pojechał, ze mną, potem byłam u bratowej na imieninach i na zakupach w biedrze, wszędzie sie za mną ciągnął, ale był grzeczny teraz śpi sobie smacznie, a noc mieliśmy jak zwykle. Byłam w crocodillo i zakupiłam mu juz kilka rzeczy na 80 (teraz nosimy 74) czekam tez na przesyłkę z hm, ale tam brałam różne raz tak raz tak. Gosia mnie natchnęła i będę zamawiać te kaszki, ale niw wiem jeszcze czy z gemini czy z Allegro. A matka wraca do łask, dostałam zaproszenie na sesje zdjęciowa, wiec za 2 tygodnie znowu będę działać w tym kierunku, fajnie wrócić do starych pasji

A turaj wrzucam zdjęcie Zośki i Staśka (Zocha jest starsza 5 dni i trochę szersza... :p)





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 20:52   #3077
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Styska haha dobre zdjęcie
No właśnie ta dieta to problem.. w zasadzie tak do godziny 16 idzie wszystko super, a potem się zaczyna mega ssanie mimo że w pierwszej połowie dnia nie głoduje.. i wtedy prawie zawsze leci jakiś słodycz

Megilla jak espumisan pomagał Wam wcześniej to bym chyba podała.. my też mamy teraz problemy z brzuszkiem przez rozszerzanie diety.. ciągle by robiła kupe przez te wszystkie jabłka i marchewki..

Dziewczyny które już rozszerzacie dietę.. zastępujecie już jakiś posiłek mleczny czy narazie nadal próbujcie tylko nowych smaków?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 20:54   #3078
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Wontrubka- może za mało jesz w dzień stad te napady głodu? Kup zdrowe zamienniki. Ja kiedyś piłam colę zero, Ale to nie jest zdrowy pomysł... ja sie tak ratowałam bo nie dawałam rady bez słodyczy
My juz zastępujemy jeden. W sumie rano jemy tez kaszle ale na mm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Wontrubka- może za mało jesz w dzień stad te napady głodu? Kup zdrowe zamienniki. Ja kiedyś piłam colę zero, Ale to nie jest zdrowy pomysł... ja sie tak ratowałam bo nie dawałam rady bez słodyczy
My juz zastępujemy jeden. W sumie rano jemy tez kaszle ale na mm.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 21:08   #3079
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Styska, jak porownalam ceny to na allegro sporo taniej wychodzilo, no chyba że będziesz z innym zamowieniem to łączyć żeby nie płacić za dostawę

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-15, 22:53   #3080
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
A płacze jak już jest w wodzie czy jak zbliżasz się do wanienki?

Ewidentne jest to kwestia wanienki. On się wody nie boi, bo jak idę z nim na przewijak to chlapie wodą, pluskami etc i on się cieszy. Nie mam pojęcia co go ugryzło ... Zmienić wanienkę czy co...

Ja na razie zastępuje jedno mleko posiłkiem. Kupę robi raz, czasem dwa razy na dobę, już taką "normalniejszą", której daleko już do typowej "musztardy". Dolegliwości brzuszkowo jelitowych nie ma. Zupełnie bezproblemowo nam idzie rozszerzanie. Dzisiaj głośne bąki były, przypuszczam że po musie jabłkowo gruszkowym.

Zostało mi jeszcze niespełna pół pudełka mm 1, daje już 2 na zmianę, skończę tę jedynkę i będziemy już całkowicie na dwójce.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2017-03-15 o 22:55
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 04:09   #3081
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Styska haha dobre zdjęcie
No właśnie ta dieta to problem.. w zasadzie tak do godziny 16 idzie wszystko super, a potem się zaczyna mega ssanie mimo że w pierwszej połowie dnia nie głoduje.. i wtedy prawie zawsze leci jakiś słodycz

Megilla jak espumisan pomagał Wam wcześniej to bym chyba podała.. my też mamy teraz problemy z brzuszkiem przez rozszerzanie diety.. ciągle by robiła kupe przez te wszystkie jabłka i marchewki..

Dziewczyny które już rozszerzacie dietę.. zastępujecie już jakiś posiłek mleczny czy narazie nadal próbujcie tylko nowych smaków?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie Ala je wszystko ale z łaską narazie więc o zastąpieniu posiłku jeszcze mogę zapomnieć. Dziś będę dawać ostatni raz warzywo i przechodzę na owoce. Mam jabłko, choć to już jadła, banana jego już próbowała, nektarynke, gruszkę i śliwkę. Jak to zje to będę próbować zastepowac obiad warzywami
Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Ewidentne jest to kwestia wanienki. On się wody nie boi, bo jak idę z nim na przewijak to chlapie wodą, pluskami etc i on się cieszy. Nie mam pojęcia co go ugryzło ... Zmienić wanienkę czy co...

Ja na razie zastępuje jedno mleko posiłkiem. Kupę robi raz, czasem dwa razy na dobę, już taką "normalniejszą", której daleko już do typowej "musztardy". Dolegliwości brzuszkowo jelitowych nie ma. Zupełnie bezproblemowo nam idzie rozszerzanie. Dzisiaj głośne bąki były, przypuszczam że po musie jabłkowo gruszkowym.

Zostało mi jeszcze niespełna pół pudełka mm 1, daje już 2 na zmianę, skończę tę jedynkę i będziemy już całkowicie na dwójce.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może pokazuj mu jak lejesz wodę, zanim go wsadzisz polataj z nim nad wanną, dotknij wody nogami jak w zabawie?
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 04:44   #3082
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Gosia- właśnie widziałam, ze na Allegro jest taniej i tam zamowie, bo nic innego z gemini nie potrzebuje.

U nas dzisiaj, jedna pobudka o 1;00! Ale o 5;30 zaczęliśmy dzień...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:44 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

Gosia- właśnie widziałam, ze na Allegro jest taniej i tam zamowie, bo nic innego z gemini nie potrzebuje.

U nas dzisiaj, jedna pobudka o 1;00! Ale o 5;30 zaczęliśmy dzień...

Kasia- mój tez bal sie wody na i kąpieli na początku i okazało sie, ze kapiemy w zbyt zimnej, on lubi sie kapać w 40-41 stopniach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 05:08   #3083
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

U nas tez pobudka 40 minut temu teraz słucham opowieści syna albo alfabetu zmęczona jestem po taz kolejny, miałam nadzieje ze kimniemy razem a tu Helo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 05:28   #3084
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ja dzisiaj testuje nowa metodę, przedłużam ostatnia drzemkę i od 15 do 16:30 będę na dworze i będę łazić, bo on tylko wtedy śpi, choćby lało, wiało i grzmialo będę łazić! a o 10:00 idziemy na szczepienie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 05:49   #3085
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

U nas pobudka z płaczem o 5:45, bąki, kupa i już nie śpimy. W nocy dwa karmienia plus pół godziny płaczu w międzyczasie. Dzizas, niech on je te dwa razy, nawet i trzy tylko niech mi się nie drze po nocach i śpi do 7...

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 06:10   #3086
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj znalazłam takie krosteczki, przeszło po posmarowaniu tormentalum

pannazwanny - jak Wasza nocka?
U nas dziś znów ciężkie usypianie, o 19 zjadła z dwóch piersi (co się u nas nie zdarza, zawsze je z jednej) zasnęła, wybudziła się po 40 minutach i bujaliśmy na zmianę do 21.20, bo wybudzała się po 5 minutach od odłożenia (oczywiście z płaczem, w przeciwnym wypadku byśmy nie reagowali). U mnie na rękach większa awantura i robiła mi malinki na szyi (), ale się nie ugięłam i nie dostała piersi. Teraz chyba śpi, zobaczymy jak długo..
Matko,u nas milon pięćset pobudek.do 1 budziła się z płaczem normalnie chyba co 20 min. Po wzięciu na ręce zasypia w sekundę. Potem znów 20 min. snu,płacz,ręce i momentalnie zasypia. Itd.itd.

Czy któraś mama karmiaca piersią przymierza się do mm od 6 msc? Jaki macie plan?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png

Edytowane przez marrticzka
Czas edycji: 2017-03-16 o 06:11
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 06:18   #3087
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

U nas noc super. Jest 7:16 Lila dalej śpi a ja jestem wyspana! Dwie pobudki na karmienie w nocy tylko. Mam znowu problem z karmieniem. Lilka je pare minut i potem się wije i wierzga nogami :/ wczoraj na noc zjadła z piersi ale jeszcze trochę potem odciagnelam i zaraz po piersi zjadła jeszcze 90ml:/
Chyba muszę powtórnie zbadać mocz. Ostatni miesięczny przyrost to 400 g.

Marticzka, ja cały czas myśle czy po 6 m nie przejść tylko na mm. Nie podjęłam jeszcze decyzji ostatnio karmienie szło super a teraz znowu cyrki. Niestety planu nie mam żadnego. Chyba trzeba stopniowo ?

My tez nie mamy zębów. Ale cieszę się. Póki kp to nie musza być. Ja i mąż mieliśmy późno zeby. Dopiero koło roku wiec nasza gwiazda pewnie będzie miała podobnie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ewula88
Czas edycji: 2017-03-16 o 06:25
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 06:50   #3088
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Styska, ale posiadowa .super bobasy!

Wontrubka, właśnie nie wiem. Ona jest espumisanowa dziewica

Wczoraj zaczęłam usypiać Klare o 19. Myślałam, że nic z tego nie będzie, bo w pewnym momencie zaczela gadać i pierdziec ustami w cycka zasnęła po 20. Potem pobudka po 12. Trochę ja rozbudzilam, bo myślałam że śpi mocniej. Zapaliłam światło, żeby jej obciac pazurki, a ona oczy jak 5zl. Ale po 20 min. Juz spała z powrotem. Potem znów pobudka ok.4-5 i o 7. Super nocka!
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 06:55   #3089
iwona_1987
Zadomowienie
 
Avatar iwona_1987
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 095
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Slonik u nas wczorajsze wieczorne usypianie wyglądało podobnie... wykąpana o 19, najedzona, zasypiała i się budziła, zasypiała i się budziła i tak w kółko, płakała przy tym... nie wiem co jej było ale wyrodna matka miała ochotę ją za drzwi wystawić zasnęła o 21:50😭 masakra.

No i o 23.15 pierwsza pobudka, później ok. 3 i ok.5. Dospały obie panny do 7 więc jakoś funkcjonuję...
__________________
23.03.2003r.
13.08.2011r.
ZOSIA ur. 7.01.2015r.
HANIA ur. 1.10.2016r.
iwona_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 07:12   #3090
Roosko
Rozeznanie
 
Avatar Roosko
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 503
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Fasolka, trudno mi stwierdzić czy poduszka już przyniosła efekt. Gołym okiem różnicy nie widzę jeszcze, ale zrobię zdjęcia i porównam z tymi ostatnimi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Roosko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-05 21:55:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.