Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-05, 07:44   #4951
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Mój sporo ulewał ale teraz coraz mniej więc chyba była to fizjologia. Nie ma już w ogóle chlustania, raz na jakiś czas pójdzie mała kałuża lub strużka.

Z moim dzieckiem to ciężko powiedzieć kiedy uśnie, dziś pierwsza drzemka w 2h po przebudzeniu, ale czasem bywa dopiero po 3,5. A dziś zasnął sam w łóżeczku jak sprzątałam, normalnie nie wiem co się dzieje, bo wczoraj był nieodkładalny totalnie...
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 08:01   #4952
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
My mielismy go wlaczyc w ostateczności, ale Usg wykluczyło refluks, ale chyba wykupię i spróbuję doraźnie, w małej dawce.

Kolejna przeprawa z Chrztem. Z początkowych planów mojej parafii i Chrztu 21 maja nic nie wyszło, bo Chrzestny ma komunię pierwszej chrześnicy w tym terminie. W innym Kościele załatwialiśmy więc 14 maja, rozdaliśmy zaproszenia, musieliśmy tylko donieść zezwolenie z mojej parafii o możliwości Chrztu gdzie indziej. I lipa. Proboszcz nie wyda. Sam wpisał małą na 14 u siebie i tu mamy po sumie przyjść ekstra ochrzcić, a tam odmówić

Macie jeszcze kliny w łóżeczkach? Widzę że mała zsuwa się tam, gdzie ma już bardziej płasko i tam zasypia.

Po jakim czasie od pobudki/wyjęcia z łóžeczka kładziecie/ usypiacie na pierwszą drzemkę?
Jak długo też trwają poszczególne drzemki, bądź łączny ich czas w ciągu dnia.

U nas sen od 20 do 6, zazwyczaj śpi od 19.40-6.30 ale dostając około 5.30 butlę, dziś butlę przespała i już rozbawiła się o 6.
To lepiej faszerowac dziecko lekami + zgaga przy ulewaniu,meczace dziecko niz poprostu zagescic mleko? Niektorych lekarzy nie rozumiem. Moj Igus od 2mies zycia ma zageszczane,przesypia cale noce i jest spokojny,nigdy chory nie byl. A do drugiego mies kiedy nie mial zageszczane to byl istny cyrk... Ciagle placz...pobudki w nocy co godzine...
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 08:11   #4953
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Kolejna przeprawa z Chrztem. Z początkowych planów mojej parafii i Chrztu 21 maja nic nie wyszło, bo Chrzestny ma komunię pierwszej chrześnicy w tym terminie. W innym Kościele załatwialiśmy więc 14 maja, rozdaliśmy zaproszenia, musieliśmy tylko donieść zezwolenie z mojej parafii o możliwości Chrztu gdzie indziej. I lipa. Proboszcz nie wyda. Sam wpisał małą na 14 u siebie i tu mamy po sumie przyjść ekstra ochrzcić, a tam odmówić.
No kur... co za ksiądz. Wiadomo chyba kasa by mu uciekła sprzed nosa i dlatego nie wydał zezwolenia. My teraz idziemy na chrzest do innej parafii niż rodzice należą ale czy mieli jakieś problemy to nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 08:34   #4954
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
To lepiej faszerowac dziecko lekami + zgaga przy ulewaniu,meczace dziecko niz poprostu zagescic mleko? Niektorych lekarzy nie rozumiem. Moj Igus od 2mies zycia ma zageszczane,przesypia cale noce i jest spokojny,nigdy chory nie byl. A do drugiego mies kiedy nie mial zageszczane to byl istny cyrk... Ciagle placz...pobudki w nocy co godzine...
Mysle że to próba znalezienia złotego środka. Kiedyś miała gęstsze mleko i robiła kupy o konsystencji modeliny, zaschniętej plasteliny, męczyła się przy tym bardzo. Płacz i wysiłek był ogromny. Dorosły by się umęczył, a co dopiero dzieciak.
Może stąd próba doraźnie działających na objawy syropu Gastrotuss.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
No kur... co za ksiądz. Wiadomo chyba kasa by mu uciekła sprzed nosa i dlatego nie wydał zezwolenia. My teraz idziemy na chrzest do innej parafii niż rodzice należą ale czy mieli jakieś problemy to nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wlasnie pieniadze... o to tylko chodzi. No nic, już połowę osób, którym daliśmy zaproszenia obdzwoniłam. Teraz trzeba odkręcić tamten Kościół, przeprosić za zamieszanie i zmienić godzinę w restauracji.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 08:42   #4955
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Mysle że to próba znalezienia złotego środka. Kiedyś miała gęstsze mleko i robiła kupy o konsystencji modeliny, zaschniętej plasteliny, męczyła się przy tym bardzo. Płacz i wysiłek był ogromny. Dorosły by się umęczył, a co dopiero dzieciak.
Może stąd próba doraźnie działających na objawy syropu Gastrotuss.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------



No wlasnie pieniadze... o to tylko chodzi. No nic, już połowę osób, którym daliśmy zaproszenia obdzwoniłam. Teraz trzeba odkręcić tamten Kościół, przeprosić za zamieszanie i zmienić godzinę w restauracji.
A czym zageszczalas?
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 08:43   #4956
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

bluegirl - co za burak z tego księdza! Jeszcze teraz masz dodatkową robotę z odkręcaniem, masakra jakaś... :/
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 08:43   #4957
EveryGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 408
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
My mielismy go wlaczyc w ostateczności, ale Usg wykluczyło refluks, ale chyba wykupię i spróbuję doraźnie, w małej dawce.

Kolejna przeprawa z Chrztem. Z początkowych planów mojej parafii i Chrztu 21 maja nic nie wyszło, bo Chrzestny ma komunię pierwszej chrześnicy w tym terminie. W innym Kościele załatwialiśmy więc 14 maja, rozdaliśmy zaproszenia, musieliśmy tylko donieść zezwolenie z mojej parafii o możliwości Chrztu gdzie indziej. I lipa. Proboszcz nie wyda. Sam wpisał małą na 14 u siebie i tu mamy po sumie przyjść ekstra ochrzcić, a tam odmówić

Macie jeszcze kliny w łóżeczkach? Widzę że mała zsuwa się tam, gdzie ma już bardziej płasko i tam zasypia.

Po jakim czasie od pobudki/wyjęcia z łóžeczka kładziecie/ usypiacie na pierwszą drzemkę?
Jak długo też trwają poszczególne drzemki, bądź łączny ich czas w ciągu dnia.

U nas sen od 20 do 6, zazwyczaj śpi od 19.40-6.30 ale dostając około 5.30 butlę, dziś butlę przespała i już rozbawiła się o 6.
To już czysta złośliwość ze strony tego księdza. My chrzciliśmy poza parafią i nikt nie robił problemów. To Twoje prawo zdecydować gdzie chrzcisz.

U nas pierwsza drzemka jest z reguły ok 2,15-2,5 h od obudzenia. Zazwyczaj są 3 drzemki - 2 krótkie ok 50 min i jedna dłuższa 1,5h, ale już trzy razy się ostatnio zdarzyły tylko dwie drzemki i wtedy były dłuższe nawet do 2,5h.
EveryGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 08:48   #4958
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
A czym zageszczalas?
Były tylko mleka inne, jakiś Bebilon, a potem O-lac przy nietolerancji i biegunkach, które zalecił lekarz.
Jednak męka dziecka przy kupie krajała serce.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez EveryGirl Pokaż wiadomość
To już czysta złośliwość ze strony tego księdza. My chrzciliśmy poza parafią i nikt nie robił problemów. To Twoje prawo zdecydować gdzie chrzcisz.

U nas pierwsza drzemka jest z reguły ok 2,15-2,5 h od obudzenia. Zazwyczaj są 3 drzemki - 2 krótkie ok 50 min i jedna dłuższa 1,5h, ale już trzy razy się ostatnio zdarzyły tylko dwie drzemki i wtedy były dłuższe nawet do 2,5h.
Bogu parafia obojętna zapewne.

O to dwie były bardzo długie.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 08:48   #4959
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ja jakoś od ponad tyg na noc zageszczam kleikiem ryżowym ale u nas na szczęście wszystko ok. Kupy są i przesypia całe noce. My mamy teraz inny problem, chyba dostanę receptę na mleko alergiczne, byłyśmy u pediatry z krostami, kazała smarować maścią, zeszło po 5 dniach i znów dzisiaj się obudziła w krostach. We wtorek mamy szczepienie to wezmę ta receptę i wykupie. Teraz śpi na drzemkę a jak się obudzi idziemy na spacer i do kumpeli 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 08:50   #4960
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
My mielismy go wlaczyc w ostateczności, ale Usg wykluczyło refluks, ale chyba wykupię i spróbuję doraźnie, w małej dawce.

Kolejna przeprawa z Chrztem. Z początkowych planów mojej parafii i Chrztu 21 maja nic nie wyszło, bo Chrzestny ma komunię pierwszej chrześnicy w tym terminie. W innym Kościele załatwialiśmy więc 14 maja, rozdaliśmy zaproszenia, musieliśmy tylko donieść zezwolenie z mojej parafii o możliwości Chrztu gdzie indziej. I lipa. Proboszcz nie wyda. Sam wpisał małą na 14 u siebie i tu mamy po sumie przyjść ekstra ochrzcić, a tam odmówić

Macie jeszcze kliny w łóżeczkach? Widzę że mała zsuwa się tam, gdzie ma już bardziej płasko i tam zasypia.

Po jakim czasie od pobudki/wyjęcia z łóžeczka kładziecie/ usypiacie na pierwszą drzemkę?
Jak długo też trwają poszczególne drzemki, bądź łączny ich czas w ciągu dnia.

U nas sen od 20 do 6, zazwyczaj śpi od 19.40-6.30 ale dostając około 5.30 butlę, dziś butlę przespała i już rozbawiła się o 6.
Zosia wstała przed 8 i właśnie zasnęła na pierwszą drzemkę. Drzemek jest zwykle 4, trwają krótko ok. pół godziny, a nawet krócej. Wczoraj na noc zasnęła po 8, były dwie pobudki o 2.40 i 6.20.

Współczuję cyrków z chrztem, miałam podobnie przy okazji ślubu
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 08:53   #4961
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Ja jakoś od ponad tyg na noc zageszczam kleikiem ryżowym ale u nas na szczęście wszystko ok. Kupy są i przesypia całe noce. My mamy teraz inny problem, chyba dostanę receptę na mleko alergiczne, byłyśmy u pediatry z krostami, kazała smarować maścią, zeszło po 5 dniach i znów dzisiaj się obudziła w krostach. We wtorek mamy szczepienie to wezmę ta receptę i wykupie. Teraz śpi na drzemkę a jak się obudzi idziemy na spacer i do kumpeli 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak Lila się obudzi to też idę na spacer ale raczej w interesach, rossman, ubezpieczenie auta i zakupy:P

Moja po śnie nocnym idzie spać max 2 h po aktywności.

U nas dalej bunt na butelkę śmiejemy się z mężem, że Lila podsłuchała nasze rozmowy o mm i nic nie pije z butli, bo się boi, że dostanie mm a nie cycusia
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 08:55   #4962
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Były tylko mleka inne, jakiś Bebilon, a potem O-lac przy nietolerancji i biegunkach, które zalecił lekarz.
Jednak męka dziecka przy kupie krajała serce.
To mala miala biegunki? Bo juz nie ogarniam,piszesz ze ma trudnosci ze zrobieniem kupki a dawalas jej mleko na biegunki...
Ja kiedys uzywalam Bebilon Ar na ulewanie..cale dwa dni i odstawilam bo dziecko mi plakalo jakby go ze skory obdzierali i wtedy lekarz mi powiedzial ze na refluks takie mleka nie dzialaja w ogole i ze trzeba zageszczac specajlistycznym preparatem...

Bluegirl spoko chcialam tylko pomoc,ale to Ty jestes mama i zrobisz jak uwazasz
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 08:56   #4963
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ewula masz jakiś pomysł na to? Ja próbuję dawać butlę do zabawy ale on ją tylko memła, trzyma w ustach ale nie ssie :/ My co prawda na cycku ale muszę mu przez miesiąc probiotyk rozpuszczany w wodzie podawać.
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 09:13   #4964
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
To mala miala biegunki? Bo juz nie ogarniam,piszesz ze ma trudnosci ze zrobieniem kupki a dawalas jej mleko na biegunki...
Ja kiedys uzywalam Bebilon Ar na ulewanie..cale dwa dni i odstawilam bo dziecko mi plakalo jakby go ze skory obdzierali i wtedy lekarz mi powiedzial ze na refluks takie mleka nie dzialaja w ogole i ze trzeba zageszczac specajlistycznym preparatem...

Bluegirl spoko chcialam tylko pomoc,ale to Ty jestes mama i zrobisz jak uwazasz
Widzisz kwestia lekarza, co lekarz to inne zalecenia. Trudno w tym wyłapać coś, co faktycznie zadziała. Radiolog nie widział refluksu i sugerował mleko Ar.

W temacie lekarzy - kiedyś usłyszałam że naczynia krwionośne odrastają, i nie chodziło tu o matrix, także strzeżmy się bo zarośniemy.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 09:24   #4965
aga919191
Przyczajenie
 
Avatar aga919191
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 25
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

To ja też dodam od siebie coś niedorzecznego: ostatnio mieliśmy gości i jedna kobieta (też mama) zdziwiła się (wręcz obruszyła), że nie dam swojemu synkowi (5,5 miesiąca) do spróbowania kinder czekoladki Naprawdę ludzie mają przeróżne sposoby na rozszerzanie diety dzieciom, jak widać.

A jeszcze przy temacie rozszerzania: czy na początku dajecie kaszki z butelki? Czy od razu gęste, łyżeczką?
aga919191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 09:25   #4966
KC Karolajna
Zadomowienie
 
Avatar KC Karolajna
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 763
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Jaki przepływ czy coś powinna mieć butelka żeby dać kaszkę? Bo ja nie butelkowa

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
KC Karolajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 09:32   #4967
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez KC Karolajna Pokaż wiadomość
Jaki przepływ czy coś powinna mieć butelka żeby dać kaszkę? Bo ja nie butelkowa

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Widziałam, że są smoczki specjalnie do kaszki.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 09:34   #4968
aga919191
Przyczajenie
 
Avatar aga919191
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 25
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez KC Karolajna Pokaż wiadomość
Jaki przepływ czy coś powinna mieć butelka żeby dać kaszkę? Bo ja nie butelkowa

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
KC Karolajna, są specjalne smoczki do kaszek i gęstych płynów. Zastanawiam się też czy smoczek trójprzepływowy nie dałby rady - gdzieś w internecie czytałam, że mamy używają takiego i sobie chwalą. Ale może one robią te kaszki bardzo rzadkie?
aga919191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 10:02   #4969
marta0o01
Rozeznanie
 
Avatar marta0o01
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 625
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ja daję kaszke łyżeczką. Robię gęstą. Mi tak wygodniej i Maja woli jeść z łyżeczki niż z butelki.

Wczoraj przeżyliśmy chwile grozy 😛 Położyłam Maję do łóżka i za jakiś czas patrzę na nianie czy zasnęła, a tam puste łóżeczko 😱 Biegniemy do jej pokoju, a ona się położyła do góry nogami, na samym końcu łóżeczka, którego nie obejmowała kamera Zawsze zasypiała w takiej samej pozycji, w jakiej ja położyłam i tak samo się budziła dlatego nieźle spanikowalam 😬
marta0o01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 10:07   #4970
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Ewula masz jakiś pomysł na to? Ja próbuję dawać butlę do zabawy ale on ją tylko memła, trzyma w ustach ale nie ssie :/ My co prawda na cycku ale muszę mu przez miesiąc probiotyk rozpuszczany w wodzie podawać.
nie mam! Biorę na przeczekanie. Dziś podam znowu. Moja już ładnie jadła z butelki a tu proszę taki zonk :/
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 10:08   #4971
Roosko
Rozeznanie
 
Avatar Roosko
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 503
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

A co ja mam powiedzieć jak zaraz kończymy pół roku a Mała chusta na prawo i lewo,.jest coraz gorzej i nie pomaga nic. Z butelki nic nie wypije, więc żadne mleka AR nie wchodzą w grę, wielce specjalistyczne preparaty na zageszczanie podaje łyżeczka i tyle co się przy tym nameczymy to tylko ja wiem a i tak nic nie pomagają. Chlusta wszystkim - mlekiem, kaszka, obiadami, nawet w pozycji pionowej. W piątek USG - liczę, że coś się wyjaśni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Roosko
Czas edycji: 2017-04-05 o 10:24
Roosko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 10:17   #4972
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez aga919191 Pokaż wiadomość
To ja też dodam od siebie coś niedorzecznego: ostatnio mieliśmy gości i jedna kobieta (też mama) zdziwiła się (wręcz obruszyła), że nie dam swojemu synkowi (5,5 miesiąca) do spróbowania kinder czekoladki Naprawdę ludzie mają przeróżne sposoby na rozszerzanie diety dzieciom, jak widać.

A jeszcze przy temacie rozszerzania: czy na początku dajecie kaszki z butelki? Czy od razu gęste, łyżeczką?
Ja będę dawać łyżeczką bo nawet butelki nie mam żadnej


Mój starszy syn kaszle strasznie jak gróźlik biedny co chwilę kaszle a osluchowo czysty. Boję się żeby Bartka nie zaraził

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 10:22   #4973
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Ewula masz jakiś pomysł na to? Ja próbuję dawać butlę do zabawy ale on ją tylko memła, trzyma w ustach ale nie ssie :/ My co prawda na cycku ale muszę mu przez miesiąc probiotyk rozpuszczany w wodzie podawać.
Ja teraz daję latopic i rozpuszczam go w odrobinie wody w tym takim plastikowym kieliszku od syropow i z tego podaję do picia normalnie jak z kubka

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 10:30   #4974
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez marta0o01 Pokaż wiadomość
Ja daję kaszke łyżeczką. Robię gęstą. Mi tak wygodniej i Maja woli jeść z łyżeczki niż z butelki.

Wczoraj przeżyliśmy chwile grozy 😛 Położyłam Maję do łóżka i za jakiś czas patrzę na nianie czy zasnęła, a tam puste łóżeczko 😱 Biegniemy do jej pokoju, a ona się położyła do góry nogami, na samym końcu łóżeczka, którego nie obejmowała kamera Zawsze zasypiała w takiej samej pozycji, w jakiej ja położyłam i tak samo się budziła dlatego nieźle spanikowalam 😬
Ale Was zrobiła w bambuko


Ewula, Jak Klara nie piła z butli to przy którymś razie jak zostawała z teściowa powiedziałam, że ostatni raz ściągam mleko. Jak nie chce pić to będę siedzieć z nią w domu. I jak wróciłam z baletu to butla byka opórozniona

Blue, co za burak!

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 11:23   #4975
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
nie mam! Biorę na przeczekanie. Dziś podam znowu. Moja już ładnie jadła z butelki a tu proszę taki zonk :/
No,Janka teŻ dwa dni jadła z butli aż miło,a od wczoraj awantura!! Matko,ja w niedzielę wylatuje na dwa dni😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 11:35   #4976
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Bluegirl, jesteście z jednej parafii? Bo u nas jeden ksiądz tez nie chciał wydać, a z męża parafii od razu sie zgodził. Tyle, ze on dopiero teraz zameldował sie w naszym domu, dlatego tak nam sie udało ️ cieszę sie, ze Olgi sen sie poprawił i nie ma juz wstawania o 3 ja staram sie tez pilnować by najpóźniej butle dostał o 5:30-6:00 by nie pomyślał czasem w trakcie karmienia,ze to juz dzien

Konwalia, jak zageszczasz mleko? Każda butle?

Basiaczek, ile kleiku dodajesz?

Kaszkę podaje łyżeczka, trzymamy sie zasady,ze tylko mleczko jest butelce
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 11:56   #4977
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez aga919191 Pokaż wiadomość
To ja też dodam od siebie coś niedorzecznego: ostatnio mieliśmy gości i jedna kobieta (też mama) zdziwiła się (wręcz obruszyła), że nie dam swojemu synkowi (5,5 miesiąca) do spróbowania kinder czekoladki Naprawdę ludzie mają przeróżne sposoby na rozszerzanie diety dzieciom, jak widać.

A jeszcze przy temacie rozszerzania: czy na początku dajecie kaszki z butelki? Czy od razu gęste, łyżeczką?
Lepiej z łyżeczki żeby nie przyzwyczajać do butelki, przy okazji będzie trening jedzenia łyżeczka.




Cytat:
Napisane przez marta0o01 Pokaż wiadomość
Ja daję kaszke łyżeczką. Robię gęstą. Mi tak wygodniej i Maja woli jeść z łyżeczki niż z butelki.

Wczoraj przeżyliśmy chwile grozy 😛 Położyłam Maję do łóżka i za jakiś czas patrzę na nianie czy zasnęła, a tam puste łóżeczko 😱 Biegniemy do jej pokoju, a ona się położyła do góry nogami, na samym końcu łóżeczka, którego nie obejmowała kamera Zawsze zasypiała w takiej samej pozycji, w jakiej ja położyłam i tak samo się budziła dlatego nieźle spanikowalam 😬

O kurde, nieźle, moi to tylko boki zmienia, nie odkrył jeszcze drugiego końca łóżka.




Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
No,Janka teŻ dwa dni jadła z butli aż miło,a od wczoraj awantura!! Matko,ja w niedzielę wylatuje na dwa dni😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Że sama lecisz???

Ja już dziś spacer zaliczyłam, 7 km zrobione, rossman tez odchaczony
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 12:44   #4978
28Justyna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 25
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Basiaczek, a jakie krostki i gdzie miała Twoja Mała, że wiedzieliście, że od mleka? I jak one wyglądały? Przepraszam, że tak wypytuję, ale mam problem ze skórą Malucha...
28Justyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 12:45   #4979
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

A ja zapisałam Klare do żłobka. Jesteśmy na to 300-ktoryms miejscu.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 13:32   #4980
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

U starszaka w szkole panuje szkarlatyna 😱😱😱😱 masakra .... jak nie urok to ....


__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-05 21:55:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.