Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":) - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-29, 14:21   #1471
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

melduje się
mam chwiklę spokoju bo terrorysta śpi, tz pracuje a ja odpoczywam tzn wypije kawe poczytam co u was i do roboty

a roboty mam ze idzie sie zaj...ać, mieliśmy popekany komin i coraz bardziej śmierdziało dymem i zdecydowaliśmy ze nie czekamy do lata tylko juz wstawiamy rure... całe szczeście ze wyszło teraz p[rzed swiętami bo i tak sie sprzata generalnie ... bo zapieorzyło nam cały dom sadzą od strychu po piwnice, 4 poziomy do generalnego sprzatania juz tydzien sprzatam, poprostu zaległa nam warstwa na pierwszy rzut oka niewidoczna po przejachaniu dłon czarna , wszystkie dywany do prania, podłogi , okna, meble do generalnego szorowania, wszystko co w szafkach, naczynie , ubrania , myscie pranie mozna zawyjować

no ale choc raz bede mniec posprzatane tak jak aaneczka ma na codzień

swoją droga to czas leci - Patryczek juz poł roczku ma
aneczko ty wlaczysz z kurtka a ja z dzinsami, kupiłam mu takjie fajne a on za skarby ich nie ubierze

nika u nas fobia kąpielowa trwa juz prawie rok, tez nic mu sie nie stało tak ni z tego ni o woego kąpiel nie i koniec, teraz niby sie kąpie ale zadnej zabawy w trakcie , nie pozwoli włozyc do wanienki zadnych zabawek i tyle co go umyje juz chce z wody wychodzic, nie mam pomysłu jak go zachecic do dłuzszego ciapkania sie...

lucygaj gabrys tez sie mna wysługuje, mama nakarmi, mama przytrzyma butle z mlekiem,mama poda zabawki, mama pokroi paróweczki.. a jeszcze jakis czas temu noza (takiego dla dzieci) mu z reki nie wyjał, z parowki robił siekanke no ale chyba powoli czas zacz ac uczyc samodzielnosci

aa.. i noicnik to u nas wrog , w dalszym ciągu..

mumi u nas po laktulozie przez 2 tygodnie było ok, kupka co dzien , miekka, a pozniej znów zaczeły sie przerwy 2 dniowe, teraz 3 dnia daje parafine znowu, debridat to na niego nie działą wogole a wręcz wywoływał odruch wymiotny
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 14:28   #1472
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Laseczki kochane Martynie już też pozwalam na chlapanie, bawi się konewkami, mówię jej umyj mamusie bo mama nie umie sama, bierzemy nawet jej ulubieńca konia aby ONA go umyła i za nic w świecie nic nie działa póki co. Zobaczymy jak to będzie dalej no bo wypadałoby się umyć kiedyś hiih...

Lucygaj - może faktycznie coś z tą wodą nie tak było może za ciepła nie mam już pomysłów. Bo żadna kąpiel nie skończyła się płaczem więc na wodę też chyba nie narzekała po prostu przyszedł dzień i ona się nie będzie kąpać.

aaneczka1984 - natchnęłaś mnie na sprzątanie wzięłam się za sprzątanie swoich "kryształów" patrz szklanek i kieliszków hihih... umyłam już pół meblościanki a co mi tam. Mała śpi a przez te piece zawalone te mieszkanie kurzem że się słabo robi. A wiadomo chociaż się sprząta to i tak co tydzień nie latam na stołkach i nie myję wszystkiego co mieści się powyżej mojej ręki więc raz na jakiś czas mogę poskakać a wieczorem będę znowu zdychać że mnie moje kosturki bolą...
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 14:49   #1473
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Aneczko a tobie jak znudzi sie sprzatanie u siebie, to zapraszam do mnie
bo ja nie lubie oj nie lubie... moj kolega mowil ze jak sie zacznie o kurz potykac to posprzata i ja mam mniej wiecej tak samo

LUCY a moze sprobuj ta oliwe nam pomoglo i to lepsze niz jakiekolwiek lekarstwa
__________________

Edytowane przez Stokrotka81
Czas edycji: 2011-03-29 o 14:50
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 15:14   #1474
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

to i ja się zamelduję po kilkudniowej nieobecności

od piątku do wczoraj byli u nas moi rodzice, więc czas szybko i wesoło płynął a ja nawet nie włączałam kompa, bo nie było kiedy. teraz też w sumie czekam na korki, więc wpadam na chwilę. U nas ok, młody rządzi na całego. Non stop chciałby jeść. wczoraj zjadł dwa obiady. już mu się zaczynało odbijać z przeżarcia a on nadal chciał jeść. Oczywiście mu odmówiłam, co sprawiło, że beksał strasznie. Ale ze mnie matka zołza

Nika- a może spróbujcie zabawę w bąńki mydlane podczas kąpieli, Kuba aż kwiczy z zadowolenia jak je robimy

Aaneczka- niemożliwe, że Patryś jest już taaaki duży! Zdrówka dla dwuzębnego Szkrabka

Jukol- to super, że sobie fajnie pogadaliście! trzymam kciuki, żeby tak już było zawsze
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 15:30   #1475
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Lucy As U nas przerwy teraz 3-4 dniowe, ale on wstrzymuje i jak już kupa sama mu wychodzi to wtedy robi, wzbrania sie przed tym strasznie, biega po całym domu i jęczy, np. dzisiaj zrobił na dywan bo na nocnik to nie da sie za chiny ludowe posadzić.
Pisałam już wcześniej daję teraz krople probiotyczne bio gaja i po 3 dniu tak jak ty parafinę lub oliwę....lekarz jeszcze powiedział zeby dodawać do czego sie da siemie lniane, nawet te suche ziarenka np. do jogurtu zupy też mnie zastanawia czy nie za długo to trwa, męczymy się już 3 m-ce

Aneczka Czyżby wychodziły u Ciebie cechy mamy z tym sprzątaniem

Zamówiliśmy dzisiaj wycieczkę, lecimy 1.06 do Turcji, już nie mogę sie doczekać

Mam pytanie do dziewczyn które leciały już z dziećmi...czy wózek to dodatkowy bagaż, ile trzeba ew. nadpłacić i gdzie on podróżuje tzn. czy zaraz po wyjściu z samolotu będę mogła Borysa tam usadzić?
powiedzcie jak to wygląda
aha i ile czeka się na paszport?
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 18:02   #1476
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Dziewczyny przestancie
Ze mnie zaden porządniś...to jeden z powodow , przez które nie gadam z mamą już 5 dni
Poprostu jak chłopaki spią, albo sie bawią, to ja musze aie czyms zająć bo zgłupieje..Cały dzien gadac jedynie z osoba poniżej 3 roku życia, albo gugac z półroczniakiem..masakra.. .ja chce do ludzi
No i tesknie za mezusiem moim niedobrym... musze mieć jakieś zajęcie


mumi..prosze mi tu oficjalnie odwołac te słowa..że cechy mamy sie we mnie budzą jak juz wybudujemy swój własny domek to będzie tam normalnie..a nie jak po wizycie sanepidu
A jeszcze teraz po remoncie to nie wolno miec jedzenia Domikowi w rece..jedynie przy stole, tak mama nakazała

a i zazdroszcze wakacji w Turcji..ech tylko pomazyc można

Co do kąpania to Dominis chetnie się kopie..ale mycie głowy..masakra..zawsze jest straszny wrzask

stokrotko..ciesze sie ze Wam sie spacerki udają..mi Dominis ciągle ucieka, a ze mieszkam przy dość ruchliwej drodze to ciezko jest sie wyrwac w 3-ke
a tym ubieraaniem to masakra..jeszcze Domik "śam" chce sie ubierac wiec to trwa troche

Nika..tylko jak już cie wieczorem bolec bedzie to nie mysl "o to przez aneczke, ja jej pokaże" a tak wogole to na Małyszu byłaś?? wow..musiał byc fajny klimat tam
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 06:33   #1477
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez mumi24 Pokaż wiadomość


Mam pytanie do dziewczyn które leciały już z dziećmi...czy wózek to dodatkowy bagaż, ile trzeba ew. nadpłacić i gdzie on podróżuje tzn. czy zaraz po wyjściu z samolotu będę mogła Borysa tam usadzić?
powiedzcie jak to wygląda
aha i ile czeka się na paszport?
Mumi, wózek oddajesz przy wsiadaniu do samolotu. Tylko podczas nadawania bagażu poproś, żeby Ci go oznakowali. Dostaniesz też na płycie lotniska podczas wysiadania z samolotu. Nic nie płacisz.
Na paszport...my czekaliśmy około miesiąca.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 10:03   #1478
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Aneczko - Twoja energia tak mnie dopadła że nawet mnie nic nie bolało na wieczór.
Dziś rano odprowadziłam Martyśkę do przedszkola. I korzystając z wolności zrobiłam porządki w ubraniach u siebie i jaki morał z tego jest "nie mam za bardzo w czym chodzić - ogólny brak porządnych spodni"
Pranie zrobiłam, byłam w końcu ubezpieczyć tą swoją brykę i co się okazało że mam płacić gotówka więc za chwilkę zbieram się i spacerek do banku muszę wykonać, potem znowu to tej kobietki i po małą od razu pójdę po 13.00

A od 1 kwietnia mam domową pracę już pewną będę siedzieć w domku i dzwonić dla dwóch osób.

Mój szef za to milczy i co jakiś czas przysyła esemesy że pamięta o mnie i obiecuje że mi pieniądze wypłaci - dupek!!
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 16:50   #1479
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Czy ktoś tu jeszcze wizażuje?? Czy wszystkich słoneczko na dwór wezwało?? Bo pogoda faktycznie piękna!!
Ja się dziś wnerwiłam na starą babę. Byłam z małą w parku no i najpierw siusiu wołała to poszukałyśmy drzewka i poszło, potem poszła latać a za chwilkę z paniką i lekkim płaczem zaczęła krzyczeć pupa więc już nawet nie szukałam tylko wybrałam pierwsze lepsze drzewo ściągam spodnie i niespodzianka w majtach kupa i to niestety ta z luźnych kupek Nie dość że się troszku wkurzyłam to jeszcze bezczelny babsztyl zaczął bąkać pod nosem że trza było bliżej niej srać że tak tylko u nas może być. To powiedziałam pani że jak jej przeszkadza niech się przesiądzie, a jak bardzo jej nie pasuje to niech się dziś spakuje i wyjeżdża stąd. To ta zaczęła że jestem nie wychowana. To ja jeż że od niej kultura aż bucha z daleka. Mówię kobiecie że to tylko dziecko małe i chyba ma prawo do takich rzeczy co innego jakbym ja dupe wystawiła i jej nasrała. Ta na to że co to dzieci mają teraz prawo do wszystkiego i w ogóle pyszczyła aż się słabo robiło. Ja mała przebrałam i zanim się popakowałam zostawiłam te chusteczki z kupskiem przy drzewku. Z czego Pani znowu sie nie spodobało i pyta mnie czy mam zamiar to zostawić. Już miałam na końcu języka powiedzieć że nie poczekam aż pani mi to zbierze.
Normalnie podniosła mi ciśnienie do 200 chyba... I tak się skończyła u nas wędrówka po parku. Z tej adrenaliny napisałam kulturalnego aczkolwiek konkretnego maila do mojego eks szefa...
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 17:36   #1480
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

hej hej........

Witam z nowego domku........
Niestety nie mam jeszcze za bardzo czasu bo przez
to ze tak szybko chcielismy sie tu wprowadzic zasatlismy domek
"nieco brudny' - sprzatania mam na miesiac

jeszcze Was nie czytalam wiec sorki ale nie odp.

Chcialam sie pochwalic ze udalo nam sie zafasolkowac
W sumie to juz prawie 12 tydz. tylko ze niemowilam nic nikomu wczesniej
Terminy mam dwa... z o.m na 20 pazdziernika a z usg na 14......
8 kwietnia mam kolejne usg..... W sumie to to wazne na którym maja
mi wymiezyc dzidziolka trzymajcie kciuki zeby było wszystko ok...
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 18:59   #1481
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

kellys, gratulacje i trzymamy kciuki!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 19:44   #1482
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Ewelinko, serdeczne gratulacje
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:43   #1483
Lucygaj
Raczkowanie
 
Avatar Lucygaj
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 205
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Nie było mnie jeden dzień, a tu proszę jakie nowości

Kellys GRATUKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Stokrotko no to pięknie że dajesz radę z wychodzeniem na dworek ze swoją parką U nas na placu zabaw ( w końcu mamy tutaj swój nowy plac zabaw) też wszyscy podziwiają moją córcię, że tak trajkocze, no i że taka duża jest

Jukol cieszę się że dogadaliście się z mężem

Lucy upsss to się porobiło

Bratek fajnie miałaś z wizytą rodziców no ale teraz jak już pojechali to odwiedzaj nas częściej, bo jak widzisz frekfencja nam spada

Mumi super Dzień Dziecka zafundujecie Boryskowi

Aneczko oj ... "ścieżka wojenna" z mamą nadal trwa? nie dobrze

Nika fajnie, że jutro zaczynasz nową pracę- powodzenia ! No a pani z parku- bez komentarza A jak Martynkowe kąpiele, lepiej?

Roxi a gdzie wpis do nas, oprócz Kellys-inych gratulacji my też coś chcemy od Ciebie co tam u Norbercika?

Oj dziewczyny co jest? jestem głęboko zmartwiona naszymi wpisami, a raczej ich brakiem...chyba się i ja zbuntuję i przestanę pisać
__________________
Mamusią Natalii Julii jestem od 18.02.2009 od godz.10.23
Lucygaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 21:31   #1484
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Kellysss- gratuluję Kochana!!! Bardzo się cieszę powiem szczerze, że tak przypuszczałam, miałam jakieś takie przeczucie Naprawdę suuuuper!!!

a ja dzisiaj miałam w pracy konsultacje i zebrania z rodzicami, więc wróciłam dopiero po 19 i padam na twarz. Kuba za to siedział z tatusiem i broił na całego jutro się odezwę, bo dzisiaj już brakuje mi sił....
Buziaki
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 05:56   #1485
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

kellysss - GRATULUJĘ!!!
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 09:49   #1486
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Ewelinko kochana tutaj też ci poGRATULUJE słońce spokojnych 28 tygodni a zleci ze sama nie bedziesz wiedziala kiedy i przedewszystkim ZDROWEJ DZIEWUSZKI zycze

masz jakies przeczucia do do płci?? i jak sie czujesz kochana??
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 10:04   #1487
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

dzien doberek !!!

Dziekuje kochane za gratulki...

Cytat:
Napisane przez Stokrotka81 Pokaż wiadomość
Ewelinko kochana tutaj też ci poGRATULUJE słońce spokojnych 28 tygodni a zleci ze sama nie bedziesz wiedziala kiedy i przedewszystkim ZDROWEJ DZIEWUSZKI zycze

masz jakies przeczucia do do płci?? i jak sie czujesz kochana??
Przeczucie mam ze bedzie chłopak (chociaz z Alanem czulam dziewczynke)
Obojetne mi juz teraz... Wiecie ze pragne małej kobietki ale jak nie teraz to za
trzecim razem
Samopoczucie........hmmmm mmmmmmm...... Sennosc mi przechodzi....
Nie wymiotowalam ale mam okropne mulenie od samego poczatku...
Czasami budze sie w nocy z powodu nudnosci
No ogólnie nie za ciekawie z tym jest i troche mnie to meczy i
juz bym chciala zeby przeszło.......No ale ciesze sie tez z tych objawow
bo bynajmniej czuje ze jestem w ciazy

aaa i Alan powiedzial ze chce braciszka

Milego dzionka dziewczynki....Ja ide sprzatac ten balagan.........
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 10:08   #1488
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Ewelinko..gratuluje...:ju pi: i nie przemeczaj sie tym sprzątaniem

Stokrotko..chłopaki tez są fajni
moi chłopcy juz zazynaja sie razem autkami bawić

Edytowane przez aaneczka1984
Czas edycji: 2011-04-01 o 10:09
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 10:31   #1489
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
Ewelinko..gratuluje...:ju pi: i nie przemeczaj sie tym sprzątaniem

Stokrotko..chłopaki tez są fajni
moi chłopcy juz zazynaja sie razem autkami bawić
Aniu wiem ze chlopaki sa fajni, swojego nie zamienilabym na zadna dziewczynke... ale wiem jak to jest ze kazda matka pragnie córeczki
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 10:33   #1490
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez Stokrotka81 Pokaż wiadomość
Aniu wiem ze chlopaki sa fajni, swojego nie zamienilabym na zadna dziewczynke... ale wiem jak to jest ze kazda matka pragnie córeczki
wiesz, ze i ja pragnełam córy..
może za kilka lat....
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 10:36   #1491
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Ewelka przeooogromne gratulacje duzo zdrowka!

Dzis powinien byc wesoly dzien bo prima aprilis a od rana wszytko mnie wyprowadza z rownowagi normalnie mam dosyc dnia same problemy ...

Teraz jak jest taka pogoda ze Olo do domu by przyszedl tylko sie napic i dalej szalec na dworze
Troszke przekupilam Olusia jak przespi noc w swoim lozku dostanie nagrode i uwierzycie ze prawie cala noc spal u siebie szkoda ze to z nocnikiem nie wychodzi
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 12:39   #1492
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Jukol dala mi do myślenia... Ewelinko mam nadzieje że ta super wiadomość to nie żart bo bedzie lanie
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:24   #1493
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez Stokrotka81 Pokaż wiadomość
Jukol dala mi do myślenia... Ewelinko mam nadzieje że ta super wiadomość to nie żart bo bedzie lanie
hahahah.........To nie zart

Jukol......Fajnie ze mały dal sie przekupic....
Alana tez czeka niedlugo przeprowadzka do
swojego pokoju....Narazie dalam mu spokoj bo
dopiero co zmienilismy dom...ale za miesiac -dwa sprobujemy
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 19:55   #1494
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez Nika.83 Pokaż wiadomość
Byłam z małą w parku ...
Ciekawe ile razy się już mijałyśmy
Też jesteśmy częstymi bywalcami, szczególnie placów zabaw

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
hej hej........

Witam z nowego domku........

Chcialam sie pochwalic ze udalo nam sie zafasolkowac
Ewelinko gratulacje dzidziolka i nowego domu W jakiej dzielnicy? Dalej południe? Czytam z wielkim sentymentem wszystkie posty z Zielonej Wyspy, nawet sobie na Patryka koniczynkę w doniczce zasiałam

My już 9 m-cy czekamy na rodzeństwo dla Pawła i jak na razie lipa.
Jeszcze trochę chyba poczekamy, najpierw muszę infekcję wygonić....

Och ten Dublin...
słone masełko z tościkami, fish&chips z Burdocks'a mniam.
Na samą myśl odkłada mi się kolejne 2 kg

Pozdrawiam wszystkie mamusie i maluszki

A
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 12:36   #1495
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Ciekawe ile razy się już mijałyśmy
Też jesteśmy częstymi bywalcami, szczególnie placów zabaw





A

Hihi...w sumie ciekawe - a może zaplanujemy jakiś wspólny spacerek na zapoznanie się i naszych pociech?? Jak Ty bywasz często dla mnie to też nie problem czy autem czy tramwajem więc jak tylko masz czas i ochotę to pisz
Może Kasia się też skusi??
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 16:40   #1496
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

hej mamusie...

Tutaj dzisiaj jest Dzien matki
Moj synek mial mi kupic kwiatka ale zapomnial
No ale zyczonka złozyl i buziaka mi dał



Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Ciekawe ile razy się już mijałyśmy
Też jesteśmy częstymi bywalcami, szczególnie placów zabaw



Ewelinko gratulacje dzidziolka i nowego domu W jakiej dzielnicy? Dalej południe? Czytam z wielkim sentymentem wszystkie posty z Zielonej Wyspy, nawet sobie na Patryka koniczynkę w doniczce zasiałam

My już 9 m-cy czekamy na rodzeństwo dla Pawła i jak na razie lipa.
Jeszcze trochę chyba poczekamy, najpierw muszę infekcję wygonić....

Och ten Dublin...
słone masełko z tościkami, fish&chips z Burdocks'a mniam.
Na samą myśl odkłada mi się kolejne 2 kg

Pozdrawiam wszystkie mamusie i maluszki

A
Przesyłam ciązowe zarazki:mag ia:
Mam nadzieje ze uda Wam sie wreszcie zafasolkowac

My dalej mieszkamy na Tallaght.... Jakos nam tutaj dobrze sie mieszka...
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 06:17   #1497
maggie74
Raczkowanie
 
Avatar maggie74
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 176
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

kellysss ogromne gratulacje
maggie74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 10:49   #1498
Lucygaj
Raczkowanie
 
Avatar Lucygaj
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 205
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Nie dokonywałam wpisów od kilku dni i widzę że nasz wątek nadal bez zmian, oj sypiemy się
Nie wiem czy ktoś mnie odczyta jeszcze, ale napiszę po krótce co u nas Korzystamy z ładnej pogody, chodzimy na plac zbaw, zdobywamy nowe znajomości, Natusia ma już w Opolu nowe koleżanki- Izę, Oliwię, Olę i Karolinę Wszystkie dziewczynki są z 2009 roku
W niedzielę odwiedziliśmy po raz pierwszy w naszym nowym miasteczku ZOO, było tak pięknie na dworze, spędziliśmy tam ponad 4 godzinki Już całkiem inaczej Natala reagowała na zwierzęta niż rok temu, teraz każde oczywiście musiała skomentować
No dobrze to tyle ode mnie, czekam na udzielanie się innych dziewczyn
__________________
Mamusią Natalii Julii jestem od 18.02.2009 od godz.10.23
Lucygaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 11:54   #1499
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Lucygaj - niestety pustki u nas i faktycznie sypiemy się. Ja zaglądam ale ogólnie nie ma co pisać. Pogoda od kilki dni piękna My też ciągle gdzieś wędrujemy w niedziele w parku chorzowskim byliśmy do 21.00 znowu rodzice czują że żyją i zacznie się wracanie po nocy z małą hihi...a jeszcze jak zaczną się koncerty achh... miodzio...
Teraz mała od 9-13.30 w przedszkola ja pracuję w domu więc wędrówki dopiero po przedszkolu potem mama dziecko tak wykończy że moja mała zasypia już po 18.00 i śpi do rana.
Wczoraj u nas popadało wręcz lało popołudniu więc od 16.00 w domu siedzieliśmy dziś pogoda też nie specjalna ale cóż nie pada wiec źle nie ma.

Super że już macie nowe koleżanki wiedziałam że szybko WAM to pójdzie

A tak to po staremu nadal czekam na kasę za luty i marzec i na świadectwo pracy.
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 15:55   #1500
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

hej dziewczyny
ja tu codzien zaglądam ale w sumei nie ma co pisać..w ciąży nie jeste, Domik postepów narazie jako takich nie robi..wiec nie ma czym sie chwalic
Siedzimy całe dnie na dworze a jak przyjdzie wieczór, to mamy ataki szału bo młody do domu nie chce
Poza tym dziś w nocy mezus wrócił, wiec spedzamy dzien w 4-kę

Postaram sie czesciej cos pisać..ale pozostałe mamusie tez niech sie biora za klawiature
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.