Mandelic Peel40 firmy Natinuel_proszę o opinie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-29, 13:46   #1
serena26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do serena26 Send a message via Skype™ to serena26

Mandelic Peel40 firmy Natinuel_proszę o opinie.


Mandelic Peel40 firmy Natinuel. Proszę o opinie na temat preparatów do peeling migdałowego firmy Natinuel.Chcialabym wykonywac ten peeling sama w domu z zachowaniem wszelkich środków ostrozności. Myslałam o kupieniu całej serii - czyli Clean 10 -Pre Peel-Peeparat przygotowujący do peelingu), Mandelic Peel 40-kwas migdałowy 40%, Neutralize-Neutralizator i Top Gel-żel aktywujący bioprotekcyjny Dna. Mam pytanie czy z któregoś z tych preparatów mozna zrezygnować badz zastapić go innym?czy coś jeszcze jest potrzebne do tego zabiegu?i jeszcze jedno pytanko-gdzie można kupić i czy jest taka wersja wyprodukowana przez producenta- preparaty z tej serii w ampułkach 10ml badz 20ml?z góry dziękuje za odpowiedz.
serena26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:40   #2
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Mandelic Peel40 firmy Natinuel_proszę o opinie.

na allegro jest cały zestaw w zastępczych opakowaniach po 10 ml chyba. na więcej Twoich wątpliwości nie odpowiem, bo się nie znam
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 22:24   #3
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: Mandelic Peel40 firmy Natinuel_proszę o opinie.

Właśnie zastanawiam się nad zakupem całego tego zestawu na allegro, ale obawiam się trochę czy będe umiala to sama wykonać, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Jak będzie wyglądało łuszczenie po taki zabiegu? Będzie bardzo widoczne?? Miałam jakiś miesiąc temu robiony kwas w zakładzie medycyny estetycznej o steżeniu 70% niewiele zauważyłam poprawy, a jedno co mnie wkurzyło to to że cała twarz zachowała sie ok, tylko z nosa zeszła mi skóra, a raczej ją sciągnełam jednym pociągnięciem. Nie wiem czemu się tak stało, ale wydaje mi się że to wina lekarza, chociaż miał neutralizator :/ Daltego mam takie obawy przed tymi kwasami.
Czy ktoś ich stosował??
Proszę o opinie.
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.