Prawiczek, a niedziewica - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 18:34   #571
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Może po prostu nie kobieta jest Ci pisana i podświadomie przed tym się bronisz...
Też sobie tak pomyślałam, że może on do siebie nie dopuszcza myśli, że jest homoseksualny skoro znajduje tyle powodów, żeby nie mieć dziewczyny.

Edytowane przez cosmetologin
Czas edycji: 2009-06-11 o 18:36
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:36   #572
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Doris1981, dlaczego kobieta ma nie byc mi pisana?
cosmetologin, na razie nie czuje sie gotowy by byc z kobieta. poza tym ostatnio slyszalem/czytalem wypowiedzi kobiet (nie byly skierowane do mnie, ale ogolne), ze nienawidza facetow z zakolami i z takim by nie mogly byc, ze taki w ogole nie moze byc pociagajacy. troche mnie to zasmucilo
A ja kobiety naprawde szanuje i uwazam za cudowne
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:38   #573
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Też sobie tak pomyślałam, że może on do siebie nie dopuszcza myśli, że jest homoseksualny skoro znajduje tyle powodów, żeby nie mieć dziewczyny.
Zwłaszcza, że wciąż porusza kwestię seksu analnego i kwestię 'wsadzania dziewczynie palców do tyłka'
Dziwne, bo jak facet mysli o dziewczynie i jej poprzednich doświadczeniach, to zazwyczaj myśli OGÓLNIE o seksie, a nie rozdrabnia się na macanki, seks, seks oralny, seks analny (zwłaszcza to go chyba boli), 'wsadzanie sobie palców do tyłka' i inne kwestie
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:39   #574
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Też sobie tak pomyślałam, że może on do siebie nie dopuszcza myśli, że jest homoseksualny skoro znajduje tyle powodów, żeby nie mieć dziewczyny.
A co to ktos kto nie ma dziewczyny od razu jest gejem? Smieszne
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:39   #575
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

I oto chodzi, że dla mnie to jest dziwne, że masz 22 lata i nieczujesz się gotowy, żeby być z kobietą .

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
A co to ktos kto nie ma dziewczyny od razu jest gejem? Smieszne
Chodzi o to, że Ty szukasz milion powodów, żeby nie mieć dziewczyny, a nie o to, że nie masz.

Edytowane przez cosmetologin
Czas edycji: 2009-06-11 o 18:42
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:44   #576
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Niekoniecznie musze sie spodobac dziewczynie, ktora mi sie podoba.
A uwazam seks za rzecz piekna, jesli jest z milosci
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:49   #577
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
A co to ktos kto nie ma dziewczyny od razu jest gejem? Smieszne
Nie, dziewczyny po prostu wskazują na pewne tropy w Twoich wywodach - bardzo skupiasz się na seksie analnym etc. - nie dziw się, że możesz być tak odbierany. Dla mnie facet, który zamiast chodzić na randki (a przynajmniej tego próbować), filozofuje na forum o swoim braku doświadczenia, o tym jakie to kobiety są straszne, o seksie analnym, jest też z lekka podejrzany (nie chodzi mi o orientację, ale o jakąś dziwną, straszną wizję świata i ludzi). Zresztą nieważne - zamiast rozmawiać z kobietami, poznawać je (takie jakie są, bez nakręcania się, bez nastawiania na cokolwiek, bez snucia jakichś dziwnych wizji ich przeszłości/przyszłości), tracisz czas na forum i dywagacje o jakichś tam wirtualnych kobietach, które nie lubią u facetów lekkiej łysiny...

A ja znam kobiety, które uznają tylko długie włosy i takie, które uznają tylko styl sportowy... Normalnych facetów to nie zniechęca - skupiają się po prostu na tych osobach, które mogą być nimi zainteresowane, a odpuszczają sobie takie, w których typie nie są. Na kompleksach daleko nie zajedziesz, a obarczając nimi innych sprawisz, że nie będą chcieli mieć z Tobą za wiele wspólnego. I Ty oczywiście to odczytasz "acha, to przez to, że jestem prawiczkiem", a tak wcale nie będzie - możesz się kobiecie nie podobać z wielu powodów, ale to nie znaczy, że każda tam pomyśli, czy że to jest kwestia czegoś tam. Ty chyba patrzysz na kobiety i od razu włączasz sobie film pt. "nie mam super bryki - ta się ze mną nie umówi", "nie wyglądasz jak Brat Pitt - tamta się ze mną nie umówi". Bardzo przypominasz mi mojego znajomego - on również doszukuje się w kobietach cech i myśli, których większość z nich nie ma i swoje kompleksy przenosi na nie. A potem się dziwi, że prawie nie ma znajomych i ludzie go nie rozumieją.\

A wiesz ile kobiet spotyka zawód miłosny? Ile razy mnie się podobał ktoś, kto mnie nie chciał lepiej poznać, bo kompletnie nie byłam w jego typie? I co? Nie uznałam, że faceci są tacy, czy owacy, tylko cierpliwie szukałam dalej - ale bez parcia na szkło, czy poświęcaniu temu wszystkim myśli. Po prostu żyłam sobie dalej, wyciągałam wnioski - np. jakich facetów unikać, dbałam o siebie - bo chce się ludziom podobać i poznawałam po drodze kolejnych ludzi. A w końcu poznałam tego właściwego - który zresztą miał praktycznie zerowe doświadczenie w seksie, a ja duże.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-06-11 o 18:52
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 18:57   #578
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Doris1981, ja akurat prowadze dosc bujne zycie towarzyskie, mam sporo kolezanek, z ktorymi pije i imprezuje

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Doris1981, no ale pewnie mial jakies tam doswiadczenie i nie byl typem dziwaku typu "mam 25 lat i nigdy nie mialem dziewczyny"
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:01   #579
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Ale nie jest tak latwo znalezc udany zwiazek, a zyjac bez kobiety jeszcze pare lat moge sie stac wyalienowanym nieudacznikiem, ktory nawet nie bedzie mial motywacji do dokonczenia prawa jazdy, znalezenia porzadnej pracy i usamodzielnienia sie
generalnie to już jesteś walienowanym nieudacznikiem. już nie masz motywacji do zdania prawa jazdy.
mówisz o życiu bez kobiety, sam nie wiedząc, co to jest życie. i nie mówię tu o koleżankach i imprrezowaniu. to mi akurat nie imponuje.

a my tu tracimy czas i energię. o.
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:02   #580
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Doris1981, ja akurat prowadze dosc bujne zycie towarzyskie, mam sporo kolezanek, z ktorymi pije i imprezuje

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Doris1981, no ale pewnie mial jakies tam doswiadczenie i nie byl typem dziwaku typu "mam 25 lat i nigdy nie mialem dziewczyny"
Tak się składa, że miał 25 lat i nigdy nie miał dziewczyny. I nie uznałam go za dziwaka - po prostu tak mu się życie ułożyło (uważał, że zawsze będzie sam, bo powiedzmy że przez pewien defekt ciała nie miał brania u dziewcząt). Więc sorry - ale jak się trafi na właściwą osobę, to jej czyjeś dziewictwo, czy jego brak nie będzie w niczym przeszkadzał. Mnie zaimponował tym, że ze mną rozmawiał jak z osobą na swoim poziomie, szanował i swoim poczuciem humoru. I nie uznał mnie za puszczalską, czy niewartą uwagi, bo miałam duże doświadczenie i wielu facetów przed - oboje sobie zaufaliśmy.

Tylko, że mój facet nie szukał dziury w całym i realizował się w życiu nie mając przy sobie kobiety - nie mówił sobie "nie zrobię tego, czy tamtego póki mnie kobieta nie zmobilizuje". Spotkałam go jako człowieka pracującego, kończącego studia, który potrafił mi wieloma rzeczami zaimponować. Owszem, moja "kobieca ręka" się przydała w takich sprawach, jak większe dbanie o ubiór, czy regularne strzyżenie (on to typowy, nieco olewający te sprawy informatyk), ale to są drobiazgi i nie miały wpływu na całokształt.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-06-11 o 19:05
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:08   #581
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Doris, Tez nawet z doswiadczona dziewczyna staram sie rozumiec jak z osoba na swoim poziomie, z szacunkiem i nie jak z kims kto jest z zupelnie innego swiata i jest zupelnie inny ode mnie. Fajnie, ze sa jeszcze takie kobiety jak Ty
pataszon, jestem strasznym beztalenciem jesli chodzi o jazde samochodem i naprawde wyjezdzilem mase godzin i dalej tego poki co do konca "nie czuje". To jest jedna z tych rzeczy, ktora koszmarnie mi wychodzi, a niestety dzisiaj jest jedna z waznych umiejetnosci potrzebnych czlowiekowi w zyciu, zwlascza mezczyznie
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 19:09   #582
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

nie każdy, kto pozostał prawiczkiem do 25 r.ż. jest dziwakiem. dziwakiem stajesz się, kiedy wpadasz w obsesje i zaczynasz wierzyć w coś czego nie ma. kiedy nakręcasz się. skoro dużo imprezujesz i masz koleżanki, czemu nie zdobędziesz się na podryw? przecież te koleżanki moga mieć inne koleżanki, które są warte uwagi. bardzo uogólniasz to, co słyszysz od tych swoich koleżanek na wszystkie kobiety, czym je krzywdzisz moim zdaniem.
i w zasadzie zgadzam sie, że nie jesteś jeszcze gotowy na dziewczynę. tylko, jak tak dalej pójdzie, nie wiem czy w ogóle kiedyś będziesz. zamiast się zastanawiać kto co robił, z kim, kiedy i ile razy, zastanów się dobrze nad sobą...
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:11   #583
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

doris, a myslisz, ze ja sie w zyciu nie realizuje? rozwijam sie, dbam o siebie, studiuje, pracuje, poznaje ludzi, bawie sie, spotykam ze znajomymi, imprezuje z nimi i pije, ale braku milosci w zyciu to nie rekompensuje
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:14   #584
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Doris, Tez nawet z doswiadczona dziewczyna staram sie rozumiec jak z osoba na swoim poziomie, z szacunkiem i nie jak z kims kto jest z zupelnie innego swiata i jest zupelnie inny ode mnie. Fajnie, ze sa jeszcze takie kobiety jak Ty
pataszon, jestem strasznym beztalenciem jesli chodzi o jazde samochodem i naprawde wyjezdzilem mase godzin i dalej tego poki co do konca "nie czuje". To jest jedna z tych rzeczy, ktora koszmarnie mi wychodzi, a niestety dzisiaj jest jedna z waznych umiejetnosci potrzebnych czlowiekowi w zyciu, zwlascza mezczyznie
co prawda to prawda, ale można bez niej żyć. tylko po co uzależniać od posiadania prawa jazdy swoje poczucie własnej wartości? nic zewnętrznego nie doda Ci wartości, im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla ciebie. poczucie własnej wartości buduje się samemu w sobie.

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
doris, a myslisz, ze ja sie w zyciu nie realizuje? rozwijam sie, dbam o siebie, studiuje, pracuje, poznaje ludzi, bawie sie, spotykam ze znajomymi, imprezuje z nimi i pije, ale braku milosci w zyciu to nie rekompensuje
najwidoczniej się nie realizujesz. gdybyś się realizował, to nie siedziałbyś od kilku dni na wizażu i nie biadolił, jaki to jesteś nieszczęśliwy, nie uważasz?
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:14   #585
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

pataszon, ta jasne, dziewczyny tylko czekaja az zaczne je podrywac, jakby nie mialy lepszych facetow wokol...
doris, fajnie, ze wam sie tak ulozylo, bo po tym co piszesz, to musicie byc wartosciowymi ludzmi
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:16   #586
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Doris, Tez nawet z doswiadczona dziewczyna staram sie rozumiec jak z osoba na swoim poziomie, z szacunkiem i nie jak z kims kto jest z zupelnie innego swiata i jest zupelnie inny ode mnie. Fajnie, ze sa jeszcze takie kobiety jak Ty
pataszon, jestem strasznym beztalenciem jesli chodzi o jazde samochodem i naprawde wyjezdzilem mase godzin i dalej tego poki co do konca "nie czuje". To jest jedna z tych rzeczy, ktora koszmarnie mi wychodzi, a niestety dzisiaj jest jedna z waznych umiejetnosci potrzebnych czlowiekowi w zyciu, zwlascza mezczyznie
Żadna ze mnie wonder-woman - uważam, że takich, jak ja kobiet jest wiele, ale trzeba szukać we właściwych środowiskach (bo sorry - mam kumpla, który szuka typowych klonów Dody po jakichś dyskotekach, a potem wielce oburzony, że "kobiety to lecą tylko na drogie samochody i zakupy" - ale jak mu mówię "czemu nie dasz szansy jakiejś zwyklejszej z wyglądu dziewczynie?" to stwierdza "ale ja lubię właśnie takie" - paradoks) i dawać tym kobietom szansę niezależnie od tego z kim, kiedy, po co i dlaczego. Zacznij patrzeć na kobiety nie jako zbiory jakichś cech i części ciała, tylko na jako fajne osoby - tak samo godne szacunku jak Ty. I - jak słusznie doradza wyżej Pataszon - nie sugeruj się we wszystkim zdaniem koleżanek i ich historiami, bo możesz się zaplątać w głupie stereotypy.

Cytat:
pataszon, ta jasne, dziewczyny tylko czekaja az zaczne je podrywac, jakby nie mialy lepszych facetow wokol...
No właśnie - na takim myśleniu daleko nie zajedziesz. Nigdy i z nikim, choćbyś był Adonisem. Próbować zawsze można - i zawsze można się z nieudanego podrywu wycofać z twarzą. I w końcu się trafia na osobę, której się odpowiada i która wcale nie widzi mnóstwa innych adoratorów wokoło - bo nie widzi lub nie chce widzieć. Zawsze można powiedzieć w drugą stronę - po co Ci jedna kobieta, skoro tyle innych lepszych wokół - a przecież w miłości tak to nie działa, jak się skupia na jednej osobie, to nie myśli się o innych w ten sposób.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-06-11 o 19:20
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:19   #587
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Kolego, Ty masz jakiś problem z poczuciem własnej wartości? Bo wieje tym na kilometr.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:20   #588
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
pataszon, ta jasne, dziewczyny tylko czekaja az zaczne je podrywac, jakby nie mialy lepszych facetow wokol...
doris, fajnie, ze wam sie tak ulozylo, bo po tym co piszesz, to musicie byc wartosciowymi ludzmi
no i widzisz. nie czekają. ale sam jesteś sobie winny. ja też bym nie czekała na kogoś, kto nieustannie biadoli, że się do niczego nie nadaje i nie widzi w sobie niczego wartościoweg. to akurat jest wybitnie niepociągające...

Doris jest bardzo wartościową osobą. jej partner także.
ale ty też jesteś. i dobrze by było, gdybyś żył z tym przekonaniem. to można w sobie wypracować. bez tego nie ruszysz dalej.
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:20   #589
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Doris1981, zgadzam sie, ze warto dawac szanse wszystkim kobietom (ale takie ktore kogos zdradzily, robily lody na imprezach, albo spaly z kims za pieniadze to z gory papa), tylko ze taka bardzo doswiadczona nie zawsze by musiala uszanowac to, ze jestem prawiczkiem, moglaby we mnie widziec ciamajde i niedoswiadczonego, niewinne chlopczyka
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 19:23   #590
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez pataszon Pokaż wiadomość
no i widzisz. nie czekają. ale sam jesteś sobie winny. ja też bym nie czekała na kogoś, kto nieustannie biadoli, że się do niczego nie nadaje i nie widzi w sobie niczego wartościoweg. to akurat jest wybitnie niepociągające...

Doris jest bardzo wartościową osobą. jej partner także.
ale ty też jesteś. i dobrze by było, gdybyś żył z tym przekonaniem. to można w sobie wypracować. bez tego nie ruszysz dalej.
No nie wiem, nie wiem, bo idąc tropem poprzednich postów autora wątku moja wartość jest mocno zaniżona - uprawiałam nieraz seks bez miłości, z dopiero co poznanymi mężczyznami, w tym seks analny...

I masz rację Pataszon - biadolenie, wieczne narzekanie na coś, szukanie w sobie cech na "nie", jest wyjątkowo mało atrakcyjne i takiego faceta bym nie chciała. Można sobie czasami ponarzekać, ale tutaj chodzi chyba o coś większego i głębszego.

Autorze wątku - przede wszystkim to sobie daj szansę i przestań się nakręcać i biadolić "co by było gdyby". Nikogo jak na razie nie poznałeś, a już wieszczysz co to będzie. Może i Cię kobieta spuści po bandzie tylko z powodu Twojego dziewictwa - tym bardziej nie ma co takiej żałować. Ale bardzo w to wątpię. Nie musisz dawać szansy każdej - niedomytej, za grubej jak na Twoje standardy, czy takiej co nałogowo zdradzała każdego faceta. Masz prawo mieć jakieś swoje standardy, ale nie rób z tego jakichś 10 przykazań, których będziesz się trzymał chociażbyś poznał jakąś fajną dziewczynę, która coś tam będzie miała w przeszłości. Nie rób z seksu głównego kryterium, czy dziewczyna jest, czy nie jest fajna i wartościowa. Bo cicha woda i największa dziewica w mieście też Cię może odrzucić, zdradzić, czy skrzywdzić.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-06-11 o 19:28
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:28   #591
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Doris1981, zgadzam sie, ze warto dawac szanse wszystkim kobietom (ale takie ktore kogos zdradzily, robily lody na imprezach, albo spaly z kims za pieniadze to z gory papa), tylko ze taka bardzo doswiadczona nie zawsze by musiala uszanowac to, ze jestem prawiczkiem, moglaby we mnie widziec ciamajde i niedoswiadczonego, niewinne chlopczyka
ble ble ble, pierdu pierdu.
a skąd ty możesz to wiedzieć?
sam w sobie widzisz ciamajdę i niedoświadczonego chłopczyka... i dzięki temu stajesz się ciamajdą....

wciąż wynajdujesz coraz to nowe wymówki, jak by tu zwalić odpowiedzialność za swoje niepowodzenia za świat zewnętrzny. i wciąż widzisz tylko jedną, najgorszą i najbardziej pesymistyczną stronę medalu.
obudź się wreszcie!

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No nie wiem, nie wiem, bo idąc tropem poprzednich postów autora wątku moja wartość jest mocno zaniżona - uprawiałam nieraz seks bez miłości, z dopiero co poznanymi mężczyznami, w tym seks analny...

I masz rację Pataszon - biadolenie, wieczne narzekanie na coś, szukanie w sobie cech na "nie", jest wyjątkowo mało atrakcyjne i takiego faceta bym nie chciała. Można sobie czasami ponarzekać, ale tutaj chodzi chyba o coś większego i głębszego.
coż, ja tam nie zamierzam zaniżać Twojej wartości Doris z powodu psychicznych problemów naszego rozmówcy
każdy z nas jest wolny. każdy miał przeszłość. ale nasz kolega nie jest w stanie tego zaakceptować. wolałby mieć pełną kontrolę nad czyjąś przeszłością. o zgrozo!
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:30   #592
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

pataszon, tylko dziewczynie trzeba miec czym zaimponowac. nie mam hobby, ktore je by zainteresowalo i ktore jest przydatne spolecznie, studiuje raczej bardziej humanistyczny kierunek, na dzien dzisiejszy nie mam swietnej pracy (bywalo lepiej), caly czas szukam lepszej, panem zlota raczka tez nie jestem, bic sie nie umiem, sprawny fizyczny tez nie jestem zbyt mega, chociaz staram sie prowadzic aktywny tryb zycia, mimo to troche lamaga ze mnie...
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:32   #593
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
pataszon, tylko dziewczynie trzeba miec czym zaimponowac. nie mam hobby, ktore je by zainteresowalo i ktore jest przydatne spolecznie, studiuje raczej bardziej humanistyczny kierunek, na dzien dzisiejszy nie mam swietnej pracy (bywalo lepiej), caly czas szukam lepszej, panem zlota raczka tez nie jestem, bic sie nie umiem, sprawny fizyczny tez nie jestem zbyt mega, chociaz staram sie prowadzic aktywny tryb zycia, mimo to troche lamaga ze mnie...
zaraz skonam

a jakie to hobby, jeśli wolno spytać?
i co to w ogóle za stek stereotypowych farmazonów?
biadolenie biadolenie. i tyle.

ty naprawdę nie chcesz poznać kobiety. ewidentnie, robisz wszystko, byleby do tego nie doszło.

jestem z moim partnerem od 5 lat. nie ma wspaniałej pracy, bo w zasadzie nie ma pracy. studiuje dziennie humanistyczny kierunek. nie ma prawa jazdy. za to nosi okulary i ma, o zgrozo, wielkie zakola. mięśniakiem też nie jest. hm, ciekawe czemu ja z nim jestem te wszystkie lata co?

Edytowane przez pataszon
Czas edycji: 2009-06-11 o 19:35
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:36   #594
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Doris, jak bylas wolna to mialas do tego prawo, ja Cie nie potepiam i nie pomniejszam Twojej wartosci. Co innego, jakbys w ten sposob zdradzala, bo to juz by byla kurewstwo. Dla mnie kobieta, ktora zdradza to zimna suka bez uczuc. Inna rzecz, ze przygodny seks analny to wieksze ryzyko zarazenia sie czyms, poza tym akurat seks analny czy oralny to bardziej intymne rzeczy i nawet jak ktos nie ma nic do przygodnego seksu, to niech lepiej takie rzeczy zostawi na zwiazek.
A co sadzicie mojej koncepcji, ze partnerzy w zwiazku powinni miec podobne podejscie do seksu? Bo np. Ty Doris masz zupelnie inne ode mnie na to wychodzi
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:39   #595
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Doris, jak bylas wolna to mialas do tego prawo, ja Cie nie potepiam i nie pomniejszam Twojej wartosci. Co innego, jakbys w ten sposob zdradzala, bo to juz by byla kurewstwo. Dla mnie kobieta, ktora zdradza to zimna suka bez uczuc. Inna rzecz, ze przygodny seks analny to wieksze ryzyko zarazenia sie czyms, poza tym akurat seks analny czy oralny to bardziej intymne rzeczy i nawet jak ktos nie ma nic do przygodnego seksu, to niech lepiej takie rzeczy zostawi na zwiazek.
A co sadzicie mojej koncepcji, ze partnerzy w zwiazku powinni miec podobne podejscie do seksu? Bo np. Ty Doris masz zupelnie inne ode mnie na to wychodzi
poza tym, mój drogi rozmówco, wciąż wydajesz sie zapominać, że człowiek żyje, dojrzewa, dorast, rozwija się i zmienia. nie uważasz, że zmieniają się również poglądy związane z seksem? mam przyjaciółkę, która w bardzo młodym wieku zaczęła współżycie. uprawiała seks dla zabawy, rozrywki, po prostu dlatego, że to lubiła. teraz dojrzała. jest w stałym i szczęśliwym związku, ma zdrowe podejście do życia. i jest wierna.

widzisz świat bardzo jednostronnie i jednowymiarowo...
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:40   #596
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
tylko dziewczynie trzeba miec czym zaimponowac. nie mam hobby, ktore je by zainteresowalo i ktore jest przydatne spolecznie, studiuje raczej bardziej humanistyczny kierunek, na dzien dzisiejszy nie mam swietnej pracy (bywalo lepiej), caly czas szukam lepszej, panem zlota raczka tez nie jestem, bic sie nie umiem, sprawny fizyczny tez nie jestem zbyt mega, chociaz staram sie prowadzic aktywny tryb zycia, mimo to troche lamaga ze mnie...
Widzę, że pogrążasz się coraz bardziej

Chłopie, co się z Tobą dzieje! Ja myślałam, że będzie już lepiej!
__________________


każdy ma swoje zdanie - licz się z tym
każdy ma swój gust - pamiętaj

dziękuję

Patrycja - miło mi
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:41   #597
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

pataszon, chce poznac, ale poki co ostatnio to zostaje to bardziej w sferze nierealnych marzen czasem sie boje, ze nikogo nigdy nie bede mial, ze sie nie przelamie, ale jak doris pisze, ze swojego ukochanego poznala jak mial 25, to moze mam jeszcze czas...
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:45   #598
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Doris, jak bylas wolna to mialas do tego prawo, ja Cie nie potepiam i nie pomniejszam Twojej wartosci. Co innego, jakbys w ten sposob zdradzala, bo to juz by byla kurewstwo. Dla mnie kobieta, ktora zdradza to zimna suka bez uczuc. Inna rzecz, ze przygodny seks analny to wieksze ryzyko zarazenia sie czyms, poza tym akurat seks analny czy oralny to bardziej intymne rzeczy i nawet jak ktos nie ma nic do przygodnego seksu, to niech lepiej takie rzeczy zostawi na zwiazek.
A co sadzicie mojej koncepcji, ze partnerzy w zwiazku powinni miec podobne podejscie do seksu? Bo np. Ty Doris masz zupelnie inne ode mnie na to wychodzi
ja uważam, że partnerzy powinni mieć zbliżone poglądy na życie w ogóle. to, że w twoim otoczeniu jest dużo dziewczyn o innym podejciu, nie oznacz, że nie ma też takich o poglądach zbieżnych z twoimi.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
pataszon, chce poznac, ale poki co ostatnio to zostaje to bardziej w sferze nierealnych marzen czasem sie boje, ze nikogo nigdy nie bede mial, ze sie nie przelamie, ale jak doris pisze, ze swojego ukochanego poznala jak mial 25, to moze mam jeszcze czas...
no właśnie mój drogi ewidentnie nie chcesz. i powie ci to każda, która przeczytała twoje wypowiedzi. mentalność "chciałbym a boję się" szkodzi.
cóż, może i masz czas, a może i nie. tu nie chodzi o czas, a o podejście. przede wszystkim do siebie.
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:47   #599
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
(...)
A co sadzicie mojej koncepcji, ze partnerzy w zwiazku powinni miec podobne podejscie do seksu? Bo np. Ty Doris masz zupelnie inne ode mnie na to wychodzi
Skoro nie uprawiasz seksu, to jakie Ty możesz mieć do niego podejście? - wybacz brutalność, ale tak jest. Mówisz dużo o czymś, co znasz głównie z opowieści innych osób (które mogą być mocno podkoloryzowane), z mediów, z książek. Czysto teoretyczne, a w seksie nie o teorię chodzi, a o praktykę. Naprawdę dobry seks rodzi się najczęściej z czasem - mnie na początku seks się wydawał mocno przereklamowany i ogólnie byłam rozczarowana. Uważam, że udany związek (związek, a nie przyjaźń, czy bycie ze sobą z braku innych pomysłów na życie) = również udany seks. Podobne podejście do pewnych spraw jest potrzebne - to jest oczywiste (i potrzebne w większości kluczowych sfer związku), żeby potem nie było życiowych tragedii pt. "mój facet lubi tylko seks oralny i chce wprowadzić trzecią osobę, a mnie to całkowicie nie odpowiada".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:54   #600
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

pataszon, przemiane jestem w stanie zrozumiec, ale nie wiem czy np bym sie nie bal zdrady. natomiast jakbym wiedzial, ze kobieta zdradzila kogos wczesniej to bym nie chcial z nia byc. to zbyt przerazajace. o ile uwazam, ze seks nie powinien przerazac, to taka krzywda i zlo jaka jest zdrada juz tak

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Doris1981, chodzilo mi o podejscie do przygod, stosunek do seksu bez milosci, przeszlosc seksualna itp
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.