Prawiczek, a niedziewica - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-12, 11:40   #631
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Nie skreślaj faceta tak... od razu
Wiesz, parę stron wcześniej to co pisał autor było smieszne. Teraz czytając te wywody czuję jedynie zniesmaczenie. Już nie mówiąc o języku, jakim autor operuje...
Zresztą nie masz wrażenia, że cokolwiek się mu nie napisze on wymyśli kolejny wyimaginowany problem?
Ale masz rację... Nie można go skreślać. W końcu to fajny koleś jest
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:45   #632
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez Mojitooo Pokaż wiadomość
Wiesz, parę stron wcześniej to co pisał autor było smieszne. Teraz czytając te wywody czuję jedynie zniesmaczenie. Już nie mówiąc o języku, jakim autor operuje...
Zresztą nie masz wrażenia, że cokolwiek się mu nie napisze on wymyśli kolejny wyimaginowany problem?
Ale masz rację... Nie można go skreślać. W końcu to fajny koleś jest
Sama już nie wiem czy to co pisał było bardziej śmieszne czy tragiczne. Fakt, stwarza sobie niepotrzebnie problemy, ale najgorsze jest to, że nie wiemy czego on od nas oczekuje.
Nie można go skreślać. Jest taki ekstra kul, luzacki ziomek, nieee?
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:45   #633
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Anethka, akurat w moich okularach dobrze sie czuje i nie zamierzam tego zmieniac po to tylko by sie kobietom podobac, bo lubie siebie takiego, a zanim wylecze tradzik to pewnie jeszcze pare lat minie, do tego czasu juz moge byc 25 letnim prawiczkiem
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:49   #634
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez pataszon Pokaż wiadomość
o matko, matko, matko...
ty jesteś niereformowalny!!!!

gadasz jak potłuczony, nie widzisz?
wciąż wynajdujesz coraz to nowe problemy i wymyślasz bzdurne historie jak mogłoby być, zamiast wyjść do ludzi! poznać kogoś! poza dyskotekami, na studiach, w pracy, nie ma fajnych dziewczyn? są na pewno, ale ty wolisz się zastanawiasz która co powie o tobie, etc, etc, ect...
WYNAJDUJESZ PROBLEMY, KTÓRE NIE ISTNIEJĄ W RZECZYWISTOŚCI!
ah przestań, i tak nam zaraz napisze, że te dziewczyny z pracy/na studiach z pewnością mają bujną przeszłość, której on się boi

gdybym miała w ten sam sposób myśleć, to również musiałabym założyć wątek, że większość facetów na pewno chce tylko i wyłącznie zaliczać, mieć dziewczynę na raz i później rzucić i zabawiać się z nową. Ale wiem, że nie każdy taki jest, są przecież różni ludzie, różne charaktery. NIE GENERALIZUJĘ. Ty też się tego w końcu naucz.

(aha, zaraz mi napiszesz, że jednak niedźwiedzice są cudowne i mógłbyś z nimi być, ale z drugiej strony i tak z nimi nie mógłbyś być, bo jednak z powodu swojej 'bujnej' przeszłości cudowne nie są. zdecyduj się )



"akurat w moich okularach dobrze sie czuje i nie zamierzam tego zmieniac po to tylko by sie kobietom podobac"
ahaha, a przecież niedawno pisałeś, że chcesz się zmieniać by kobietom się spodobać, inaczej nie zechcą pryszczatego kolesia z okularami
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2009-06-12 o 11:50
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:52   #635
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Sama już nie wiem czy to co pisał było bardziej śmieszne czy tragiczne. Fakt, stwarza sobie niepotrzebnie problemy, ale najgorsze jest to, że nie wiemy czego on od nas oczekuje.
Nie można go skreślać. Jest taki ekstra kul, luzacki ziomek, nieee?
Umówmy się, że te jego wcześniejsze wywody były tragicznie śmieszne
No właśnie o tym pisałam- on pewnie niczego nie oczekuje. Pisze żeby pisać, bez żadnych głębszych podtekstów, no może by zaprezentować szerszemu kręgowi osób swoją dziwną wizję świata. Chce zaistnieć
Dokładnie-ekstra kul, luzacki maczo
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:55   #636
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ah przestań, i tak nam zaraz napisze, że te dziewczyny z pracy/na studiach z pewnością mają bujną przeszłość, której on się boi

gdybym miała w ten sam sposób myśleć, to również musiałabym założyć wątek, że większość facetów na pewno chce tylko i wyłącznie zaliczać, mieć dziewczynę na raz i później rzucić i zabawiać się z nową. Ale wiem, że nie każdy taki jest, są przecież różni ludzie, różne charaktery. NIE GENERALIZUJĘ. Ty też się tego w końcu naucz.
ależ dziewczyny, od dawna wiemy, że tu nie chodzi o "te dziewczyny"
możemy to powtarzać jeszcze bardzo długo, ale to nie odniesie skutku.

kolega powinien zmienić sposób myślenia, nie wygląd itp. a z doświadczenia wiemy, ze ludzie bardzo przywiązują się do swojego sposobu myślenia. nawet, jeśli nie pozwala im żyć normalnie.
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:58   #637
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

kolega po prostu szuka długonogiej bogini, z którą fajnie będzie się pokazać przed kumplami.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 11:58   #638
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Anethka, akurat w moich okularach dobrze sie czuje i nie zamierzam tego zmieniac po to tylko by sie kobietom podobac, bo lubie siebie takiego, a zanim wylecze tradzik to pewnie jeszcze pare lat minie, do tego czasu juz moge byc 25 letnim prawiczkiem
A słyszałeś o zbawiennej w skutkach urynoterapii?

Przepraszam nie mogłam się powstrzymac
Co jest złego/śmiesznego w tym, że 25letni chłopak jest prawiczkiem? Mój dobry znajomy nim jest, ale nigdy ani ja, ani nikt inny z tego powodu nie uważał go za kogoś gorszego.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2009-06-12 o 12:01
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:59   #639
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Tylko nie wiem, czy taka doswiadczona dziewczyna z siebie by nie wychodziła, jakby miała użerać się użerać z takim kimś jak ja, kto życia w związku nie zna i mógłby być męczący :twisted: Mimo wszystko jak ma mnie kochać, to niech już ma nawet 10 partnerów, ale ma być wierną i porządną kobietą
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:00   #640
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Tylko nie wiem, czy taka doswiadczona dziewczyna z siebie by nie wychodziła, jakby miała użerać się użerać z takim kimś jak ja, kto życia w związku nie zna i mógłby być męczący :twisted: Mimo wszystko jak ma mnie kochać, to niech już ma nawet 10 partnerów, ale ma być wierną i porządną kobietą
jeśli ma się z Toba użerać to fakt, lepiej daj jej spokój.
i nie oszukuj się z tymi dziesięcioma partnerami, i tak niedługo wypomniesz jej dziki seks na stole (nawet nie wiedząc, czy kiedykolwiek go przeżyła).
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2009-06-12 o 12:01
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:01   #641
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
kolega po prostu szuka długonogiej bogini, z którą fajnie będzie się pokazać przed kumplami.
Mylisz sie i to bardzo. Lalunie mnie nie kreca, lubie normalne, ladne dziewczyny, a solarium i nadmiar makijazu mnie wrecz obrzydza
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 12:03   #642
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Mylisz sie i to bardzo. Lalunie mnie nie kreca, lubie normalne, ladne dziewczyny, a solarium i nadmiar makijazu mnie wrecz obrzydza
w takim razie nie wiem, skąd obawa o nazbyt wybujałą przeszłość, prostytucję, zdradzanie partnera z każdym możliwym, robienie loda gdzie popadnie (wspominałeś o tym ).
powiesz mi ? ;]
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2009-06-12 o 12:05
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:04   #643
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Tylko nie wiem, czy taka doswiadczona dziewczyna z siebie by nie wychodziła, jakby miała użerać się użerać z takim kimś jak ja, kto życia w związku nie zna i mógłby być męczący :twisted: Mimo wszystko jak ma mnie kochać, to niech już ma nawet 10 partnerów, ale ma być wierną i porządną kobietą
Dziewica czy nie, każda wyszłaby z siebie gdyby musiała słuchać Twoich wywodów i męczyłoby ją przebywanie w Twoim towarzystwie. Choć nie, Ty masz zamiar się ujawnić dopiero po ślubie
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:07   #644
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
A słyszałeś o zbawiennej w skutkach urynoterapii?

Przepraszam nie mogłam się powstrzymac
Co jest złego/śmiesznego w tym, że 25letni chłopak jest prawiczkiem? Mój dobry znajomy nim jest, ale nigdy ani ja, ani nikt inny z tego powodu nie uważał go za kogoś gorszego.
Dla niektorych prawiczek w pewnym wieku to juz posmiewisko i obraz "przegranca". Nie sadze by dziewczyna, ktora nie jest dziewica docenila to, ze jestem prawiczkiem, raczej by to juz uznala predzej za wade i cos dziwnego. Co do urynoterapii, na razie sie wstrzymam, nie wiem czy bym sie na to odwazyl

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
w takim razie nie wiem, skąd obawa o nazbyt wybujałą przeszłość, prostytucję, zdradzanie partnera z każdym możliwym, robienie loda gdzie popadnie (wspominałeś o tym ).
powiesz mi ? ;]
Nawet takim zwyklym dziewczynom mogl sie zdardzyc przygodny seks z nowo poznanym facetem, albo pojsc z kims do lozka bez milosci

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Przykladowo nawet dziewczynom niekotrym tutaj obecnym, ktore sa normalnymi, wartosciowymi, wspanialymi kobietami, dla ktorych liczy sie milosc, wiernosc, czulosc itp. pewne "ekscesy" w przeszlosci jednak sie zdarzyly
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:08   #645
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość

Nawet takim zwyklym dziewczynom mogl sie zdardzyc przygodny seks z nowo poznanym facetem, albo pojsc z kims do lozka bez milosci
Zmień płytę, bo się powtarzasz <nuda>.
Masz może coś nowego do powiedzenia/napisania, czy na każdy argument, słowo, zdanie będziesz odpowiadał zawsze tak samo?
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:08   #646
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość

Nawet takim zwyklym dziewczynom mogl sie zdardzyc przygodny seks z nowo poznanym facetem, albo pojsc z kims do lozka bez milosci


więc szukaj dziewicy i nie wmawiaj sobie, że niedźwiedzice są cudowne i mógłbyś z nimi być, bo za każdym razem pojawia się ten sam argument ('nawet normalnym mogło się to zdarzyć, to straszne').
i będziesz miał problem z głowy.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:11   #647
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Mam nadzieje, ze jak sie w jakiejs zakocham i ona we mnie, to jej przeszlosc nie bedzie dla mnie wazna...
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:13   #648
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze jak sie w jakiejs zakocham i ona we mnie, to jej przeszlosc nie bedzie dla mnie wazna...
Amen. I w tym momencie wątek powinien się zakończyć Kolega znalazł odpowiedź na swoje pytanie
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:15   #649
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez Mojitooo Pokaż wiadomość
Amen. I w tym momencie wątek powinien się zakończyć Kolega znalazł odpowiedź na swoje pytanie
ja mimo wszystko pozostaję realistką

i spadam stąd, chyba jestem masochistką, przebywając tak długo na tym wątku
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 12:15   #650
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Dla niektorych prawiczek w pewnym wieku to juz posmiewisko i obraz "przegranca". Nie sadze by dziewczyna, ktora nie jest dziewica docenila to, ze jestem prawiczkiem, raczej by to juz uznala predzej za wade i cos dziwnego. Co do urynoterapii, na razie sie wstrzymam, nie wiem czy bym sie na to odwazyl
Sorry, ale chyba w Twoim [i tylko Twoim] otoczeniu.
To nie sądź już więcej, bo widzę, że wiesz o kobietach więcej niż wszyscy, którzy udzielają się na tym wątku, choć są to w 99% przedstawicielki płci pięknej.
Jeśli chodzi o trądzik to zapraszamy na inne podfora wizaz.pl

Cytat:
Nawet takim zwyklym dziewczynom mogl sie zdardzyc przygodny seks z nowo poznanym facetem, albo pojsc z kims do lozka bez milosci
A nawet jeśli to co z tego? Taka dziewczyna nie ma prawa do miłości? Nie może się już z nikim związać?

Cytat:
Przykladowo nawet dziewczynom niekotrym tutaj obecnym, ktore sa normalnymi, wartosciowymi, wspanialymi kobietami, dla ktorych liczy sie milosc, wiernosc, czulosc itp. pewne "ekscesy" w przeszlosci jednak sie zdarzyly
Zgłoś się do psychologa, mówię poważnie.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2009-06-12 o 12:18
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:24   #651
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

chyba mam już dość.
on jest niereformowalny...

poznaj w końcu jakąś dziewczynę. po prostu. zamiast filozofować. bo jak widać filozofowanie daleko cię nie zaprowadziło.

spadam stąd.
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:25   #652
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Anethka, jak najbardziej uwazam, ze ma prawo do milosci i na pewno bym jej z tego powodu nie skreslil, zwlaszcza, ze dowiedzialbym sie pewnie o tym juz po jakims czasie zwiazku i wtedy to juz by nie mialo zadnego znaczenia... Skreslac dziewczyne za przeszlosc moglbym przegapic tym samym milosc swojego zycia...
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:27   #653
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Nie zostawiajcie mnie tutaj z nim sam na sam

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Anethka, jak najbardziej uwazam, ze ma prawo do milosci i na pewno bym jej z tego powodu nie skreslil, zwlaszcza, ze dowiedzialbym sie pewnie o tym juz po jakims czasie zwiazku i wtedy to juz by nie mialo zadnego znaczenia... Skreslac dziewczyne za przeszlosc moglbym przegapic tym samym milosc swojego zycia...
Więc po jakiego grzyba ciągle mówisz, że:
Cytat:
Nawet takim zwyklym dziewczynom mogl sie zdardzyc przygodny seks z nowo poznanym facetem, albo pojsc z kims do lozka bez milosci
skoro to nie miałoby dla Ciebie żadnego znaczenia?
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:36   #654
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Dla niektorych prawiczek w pewnym wieku to juz posmiewisko i obraz "przegranca". Nie sadze by dziewczyna, ktora nie jest dziewica docenila to, ze jestem prawiczkiem, raczej by to juz uznala predzej za wade i cos dziwnego. Co do urynoterapii, na razie sie wstrzymam, nie wiem czy bym sie na to odwazyl
(...)
A najbardziej dla Ciebie samego! To Ty ciągle o tym piszesz i myślisz - nie zjawiła się tu żadna dziewczyna, która by napisała "tak, masz rację, jesteś przegrańcem z powodu tego, że jeszcze nie miałeś okazji włożyć penisa do pochwy [lub czegoś innego]".

Człowieku, nie bycie prawiczkiem jest problemem dla normalnych kobiet, ale bycie wrzodem na tyłku, który się wszystkiego boi, wymyśla niestworzone historie o tym, co mu się wydaje, że będzie lub o tym, co przeczytał na jakichś tam forach. Tacy faceci, którzy wiecznie o coś jojczą, filozofują nadmiernie, stękają o trudach życia rzeczywiście nie mają wzięcia. I nieważne, czy noszą okulary korekcyjne, czy słoneczne, czy mają długie włosy, czy zakola, czy mają prawo jazdy, czy jeżdżą na rowerze. Jest typ faceta męczącego i Ty się sam w ten typ wbijasz. Szukasz źródła swoich problemów nie tam, gdzie powinieneś.

Naprawdę, szczerze Ci radzę: popracuj z jakimś dobrych psychologiem nad obrazem siebie jaki masz w głowie, obrazem świata, nad swoim poczuciem wartości. Kolejny raz powtórzę: nie bycie prawiczkiem jest problemem w Twoim przypadku. Ale zamiast nad sobą pracować, rozwiązywać problemy, Ty sobie znalazłeś wygodne wytłumaczenie na wszystko: "jestem prawiczkiem i się boję..." [i tu następuje długa lista tych obaw].

Idąc Twoim tokiem myślenia, wszystkie tu powinnyśmy się zacząć bać, że trafimy nieraz w życiu na np. faceta który lubi kobiety z dużą niedowagą - takie chodzące szkielety, albo że trafimy na kogoś, kto może wyśmiać nasz kolor włosów lub piegi na plecach. Czy z powodu takich irracjonalnych obaw mamy już teraz zacząć się odchudzać lub niektóre z nas powinny przefarbować włosy na jakiś jedyny słuszny kolor, bo na jakimś tam forum napisano, że faceci to wolą włosy blond lub rude? Może ktoś się ze mną nie zaprzyjaźni, bo mam problemy z cerą, albo problemy z katarem siennym? Mam zacząć się bać? Wiesz co - nie, nie boję się takich głupot, bo jeśli ktoś by mnie skreślił z powodu jakiejś pierdoły, czy małego defektu, to bym 5 sekund nie żałowała "utraty" takiej osoby. Hmm, chyba dzisiaj jednak pójdę z koleżankami na miasto, pomimo tego, że ktoś może wyśmiać to w jaki sposób wymawiam głoskę "s", albo mogą mu się nie spodobać moje sandały. Nawet jeśli tak będzie, to moje życie się nie zmieni, nie skończy, najwyżej będzie mi przez minutę przykro.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-06-12 o 12:40
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:36   #655
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Poza tym nie wiem czy prawiczek az tak pasowalby do niedziewicy. To jednak spora roznica, dla mnie taka dziewczyna to jak inna planeta i nie czulbym sie przy niej mezczyzna, a jedynie malym, niedoswiadczonym chlopcem
aż się wypowiem na ten temat
nie od dziś wiadomo, że kobiety różnią się znacząco od mężczyzn w podejściu do seksu i w jego przeżywaniu. Jedną z głównych różnic jest to, że kobieta nie potrafi, w przeciwieństwie do mężczyzny, od razu odczuwać przyjemności z seksu. Musi się tego nauczyć. Czasami potrzebuje na to długich lat.
Czułbyś się prawdziwym mężczyzną gdybyś nie mając doświadczenia z kobietami zastanawiał się o co cho że pieścisz ją już godzinę a ona ino ziewa?
nie sądzę...

najbardziej pasuje doświadczona kobieta do prawiczka i doświadczony mężczyzna do dziewicy
młody, niedoświadczony mężczyzna łatwo się pobudza i szybko kończy - tak samo jak doświadczona kobieta
i odwrotnie - doświadczony mężczyzna będzie potrafił wytrzymać dłużej kiedy niedoświadczona dziewczyna będzie się dopiero uczyć przyjmować od niego przyjemność

Wygląda na to że po prostu boisz się przeszłości bo boisz się że będziesz porównywany do poprzednich partnerów, ale uwierz mi że jeśli jesteś kompletnie beznadziejny w Łóżku to nie zadowolisz ani doświadczonej ani dziewicy a z tą drugą będzie Ci nawet trudniej
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:54   #656
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja mimo wszystko pozostaję realistką

i spadam stąd, chyba jestem masochistką, przebywając tak długo na tym wątku
Dokładnie. Byłam tu chwilę. O chwilę za długo
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 13:03   #657
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Dla niektorych prawiczek w pewnym wieku to juz posmiewisko i obraz "przegranca". Nie sadze by dziewczyna, ktora nie jest dziewica docenila to, ze jestem prawiczkiem, raczej by to juz uznala predzej za wade i cos dziwnego.
doceniłaby bo dla prawiczka seks nie stał się jeszcze czymś mechanicznym, jeszcze go obchodzi co myśli kobieta, nie tylko jak najszybciej rozładować napięcie

cieszyłaby się że może uczestniczyć w ważnych dla Ciebie momentach

zresztą co tu dużo pisać...

najwspanialszym kochankiem dla kobiety nie jest facet który już wiele lasek przeleciał tylko facet który umie "okazywać miłość nie tylko ciałem, lecz i sercem, umie sprawić by ukochana osoba odczuła miłość w słowach, spojrzeniach, dotyku, pocałunkach, we wszystkim co robisz, wiedząc przy tym, że nie chodzi tu tylko o ciało, ale i o duszę. bo najpierw się kobieta musi podniecić w sercu i głowie."

(to są słowa Barbary de Angelis, która dobrze wie co mówi)

w tej chwili żadna z nas czytających by się na ciebie nie zdecydowała bo interesuje Ciebie tylko głupi kawałek nic nieznaczącej błony. kawałek naszej powierzchowności do niczego nam nie potrzebny. czyż inne zreczy nie są ważniejsze?
Po co rozgrzebywać przeszłość? (grzebiąc tym samym wszelaką szczęśliwą przyszłość?)
czy jeśli kobieta była z kimś, kochała się z nim myśląc że to będzie ten jedyny a on ją zostawił to już jest jakaś skażona i nie zasługuje na miłość i seks?

zastanów się człowieku co dla Ciebie jest tak naprawdę ważne
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 13:05   #658
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Dobrze, juz przestaje marudzic, w zyciu realnym taki nie jestem, tylko ostatnio mialem pare problemow i mnie troche dol zlapal, a samotnosc jednak bardzo mnie meczy...
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 13:06   #659
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Dobrze, juz przestaje marudzic, w zyciu realnym taki nie jestem, tylko ostatnio mialem pare problemow i mnie troche dol zlapal, a samotnosc jednak bardzo mnie meczy...
Ja Cię rozumiem. Ja tak samo jak nie miałam komu się wyżalić to się tu wyżalałam, bo trzeba wszystko siebie wyrzucić.
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 13:08   #660
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

A ja bym docenil kobiete, ktora swoje przezyla, za to, ze wybrala by mnie i czegos nauczyla
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.