Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-19, 13:52   #3991
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Same plusy Duuuużo informacji znajdziesz na Lobby Biuściastych.
ładnie to opisałaś teraz rozumiem
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 18:35   #3992
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Po uswiadomieniu stanikowym oddalam w dobre rece jakies 30 stanikow, piekne Feliny, granatowo-biale, czarno-czerwone, brazowe, czarne ze zlotymi haftami...Prawie plakalam.
W zamian mialam na poczatku homonto( albo chomonto) Panache. A potem odkrylam cuda z Masquerade, Aragony-mam kilka kolorow, Antoinette..Freye, A na koncu effuniaki, choc te ostatnie w wersjach nietestowych mnie mocno zawiodly

Witajcie wieczorkiem, u mnie dzis i jutro na wsi impreza dla mas...wlodarze miasta pija w ratuszu, reszta na stadionie...
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 08:04   #3993
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
W Twoim obecnym stanie uświadamianie nie ma większego sensu, ale jak już skończysz karmienie to czas się za to zabrać Ja wg nieprawidłowych miar noszę 70B, a wg prawidłowych 60DD, czasem 60E. Biust ten sam, bo przecież nagle nie rośnie ze względu na "wzrost" literki w rozmiarze pozornie wielkość misek identyczna, ale jednak różnica jest duża. Kiedy chcę objąć całą pierś miską z nieuświadomionego stanika, to zwyczajnie okazuje się, że miska jest za mała...

Prawidłowy biustonosz obejmuje miseczką CAŁĄ pierś (niektóre dziewczyny nie zdają sobie sprawy z tego, że pierś zaczyna się już pod pachą), jak masz opuszczone ręce to między ręką a krajem miski nie tworzy się fałdka skóry (tzw. buła ), która trafia do biustonosza. Biust jest wypchnięty do przodu zamiast rozlewać się na boki i wypływać z misek. Fiszbiny nie uciskają w pierś = zmniejszasz ryzyko powstania guzków, zwłóknień. I kolejny duży plus: migracja. Ubierając biustonosz należy lekko się pochylić i "wygarnąć" pierś spod pachy do miseczki. Dzięki temu CAŁA pierś ląduje w misce i po pewnym czasie migruje wprzód. Biust staje się pełniejszy, bardziej kształtny, często gęsto okazuje się, że dzięki migracji "urósł" i trzeba zwiększyć rozmiar miski

A no i jeszcze co - w prawidłowym staniku cały ciężar biustu trzyma się na jego obwodzie, a nie na ramiączkach. One są tylko dodatkiem. Nie mają prawa wpijać się w ciało, zostawiać "pręgów". Obwód nie ciśnie, ale leży ciasno przy ciele, równiutko. Podczas podnoszenia rąk do góry nie ma prawa się przesuwać (zwróć kiedyś uwagę na ulicy, ile dziewczyn nosi takie biustonosze, w których z tyłu obwód podjeżdża między łopatki, zamiast leżeć równolegle...).

Same plusy Duuuużo informacji znajdziesz na Lobby Biuściastych.
A gdzie się dowiem w takim razie jaki mam rozmiar :conf used: Noszę 75C, a w Stanach w sklepie Victorii Secret babka mnie wymierzyła i sklasyfikowała jako 34B (nasze 75B), tylko, że jak mierzę nasze 75B to mi się nie mieści
Boszzzze, tyle lat na karku i nie wiedziałam jak profesjonalnie mierzyć cyckonosz

Miłego dnia Dziewczyny
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 08:10   #3994
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

bociek napewno TU
a tak wogóle to dzień dobry
Dziś na śniadanie lody tiramisu
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 09:26   #3995
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Bry

Angelku dopiero teraz zobaczyłam to co napisałaś, od piątku nie wchodziłam na wizaż
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 09:42   #3996
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
pendzel...


Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
vril ja też mierzyłam ten lupo i kupiłam w sklepie, aczkolwiek teraz zaryzykowałam i zamówiłam jeden w sieci i ciekawa jestem co to mi przyjdzie
Mierzylam jeden Lupo (inny) w sklepie i robil mi bulke z przodu, wiec nie chce ryzykowac z ta firma, zanim jej nie poznam dobrze na zywca. Mowisz, ze warto brac ta bardotke, rzeczywiscie taka ladna?
Ja pare dni temu kupilam komplet Esotiq Kassidy 22020 - gladki, z koronka na brzegach - chyba pierwszy, ktory lezy mi tak idealnie, nie czuje w ogole bielizny na sobie, a to najwazniejsze - wczoraj przetestowane na weselu


Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Prawidłowy biustonosz obejmuje miseczką CAŁĄ pierś (niektóre dziewczyny nie zdają sobie sprawy z tego, że pierś zaczyna się już pod pachą), jak masz opuszczone ręce to między ręką a krajem miski nie tworzy się fałdka skóry (tzw. buła ), która trafia do biustonosza. Biust jest wypchnięty do przodu zamiast rozlewać się na boki i wypływać z misek. Fiszbiny nie uciskają w pierś = zmniejszasz ryzyko powstania guzków, zwłóknień. I kolejny duży plus: migracja. Ubierając biustonosz należy lekko się pochylić i "wygarnąć" pierś spod pachy do miseczki. Dzięki temu CAŁA pierś ląduje w misce i po pewnym czasie migruje wprzód. Biust staje się pełniejszy, bardziej kształtny, często gęsto okazuje się, że dzięki migracji "urósł" i trzeba zwiększyć rozmiar miski

A no i jeszcze co - w prawidłowym staniku cały ciężar biustu trzyma się na jego obwodzie, a nie na ramiączkach. One są tylko dodatkiem. Nie mają prawa wpijać się w ciało, zostawiać "pręgów". Obwód nie ciśnie, ale leży ciasno przy ciele, równiutko. Podczas podnoszenia rąk do góry nie ma prawa się przesuwać (zwróć kiedyś uwagę na ulicy, ile dziewczyn nosi takie biustonosze, w których z tyłu obwód podjeżdża między łopatki, zamiast leżeć równolegle...).
Amen
Ja przed uswiadomieniem mialam miske A, zeby nie powiedziec AA, a teraz dumne C

Wrr, leje od wczoraj u mnie, a teraz jeszcze grad. Juz mi jeden bezpiecznik w zasilaczu kompa poszedl sie rypac przez burze.
Niech przestanie lac chociaz na chwile, bo musze sie doczlapac do urny

A tak mineralowo - prochy w dlugodystansowym makijazu rzadza A EDM Dome Blush Brush, to obecnie moj ulubiony pedzel - zdyskawlifikowal czasowo MAC 168

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-06-20 o 09:44
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 10:14   #3997
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kasiek.pe Pokaż wiadomość
Bry

Angelku dopiero teraz zobaczyłam to co napisałaś, od piątku nie wchodziłam na wizaż
następnym razem się zobaczymy ale musimy się wymienić numerami telefonów, tak na przyszłość
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 10:17   #3998
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ang, co kupiłaś w Seph?
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:19   #3999
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Ang, co kupiłaś w Seph?
korektor z burżuja... ten co go Kamila polecała. Jeśli masz na coś potrzebę to mogę zakupić i Violl przekazać... ewentualnie mogę się wybrać do Kraka i osobiście oddać... ale to wiesz... tak bardzo ewentualnie

Kasia właśnie jak coś jeszcze chcesz z sephory to melduj, mogę się wybrać, teraz mam dużo czasu

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2010-06-20 o 11:22
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:23   #4000
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ja też mam zniżkę w Sephorze, więc pewnie się sama wybiorę. Który to korektor z Burżuja?

Ale do Krakowa przyjeżdżaj!
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:26   #4001
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Smile Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
następnym razem się zobaczymy ale musimy się wymienić numerami telefonów, tak na przyszłość

wyślę nr telefonu na PW
mam nadzieję że w przyszły piątek uda nam się spotkać - bo później długo, długo nie będę mogła
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 11:26   #4002
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
korektor z burżuja... ten co go Kamila polecała. Jeśli masz na coś potrzebę to mogę zakupić i Violl przekazać... ewentualnie mogę się wybrać do Kraka i osobiście oddać... ale to wiesz... tak bardzo ewentualnie
a ja mogę? i Aljace byś przekazała... byście miały wymianę, mydła dla Kamili i coś co wybierzesz dla siebie (czekam na wiadomość co brać ) w zamian za ten właśnie burżujowy korektor
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:12   #4003
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Witajcie z kawka

juz po glosowaniu jestem-ze tak przerwe cisze wyborcza-Ci ktorzy nie byli-makijaz na buzie i glosowac!

Dzieki jednej wizazance znalazlam swoj roz, odcien, ktory nie podejrzewalabym, ze bedzie mi pasowac. Ladna ma nazwe Tea time EDM. Nie robie sobie nim krzywdy nieumiejetnie go nakladajac pomimo pedzli roznej masci. Chyba pokusze sie o biga
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:28   #4004
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cześć!
Ja też już po głosowaniu! To zdecydowanie nie boli!
Teraz zabieram się przygotowanie obiadku.
Miłej niedzieli.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:39   #4005
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Ja też mam zniżkę w Sephorze, więc pewnie się sama wybiorę. Który to korektor z Burżuja?

Ale do Krakowa przyjeżdżaj!
burżuj TEN

Cytat:
Napisane przez kasiek.pe Pokaż wiadomość

wyślę nr telefonu na PW
mam nadzieję że w przyszły piątek uda nam się spotkać - bo później długo, długo nie będę mogła
ja mam już Twój numer telefonu ja w przyszły piątek nie dam rady...

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;20116324]a ja mogę? i Aljace byś przekazała... byście miały wymianę, mydła dla Kamili i coś co wybierzesz dla siebie (czekam na wiadomość co brać ) w zamian za ten właśnie burżujowy korektor[/QUOTE]

tylko napisz, co chcesz. Ja Ci dam znać wieczorem, ok? Jeszcze się nie zdecydowałam
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:52   #4006
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
tylko napisz, co chcesz. Ja Ci dam znać wieczorem, ok? Jeszcze się nie zdecydowałam
właśnie ten burżujowy korektor poproszę
no i wybieraj sobie, wybieraj
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:58   #4007
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;20119675]właśnie ten burżujowy korektor poproszę
no i wybieraj sobie, wybieraj[/QUOTE]

jaki kolor sobie życzysz?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 14:02   #4008
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

skoro są 3 odcienie... to obstawiam ten średni, nie najjaśniejszy ani nie najciemniejszy
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 14:25   #4009
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Tez juz bylam glosowac, o 13-tej. O dziwo byly kolejki ale szybko poszlo
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 16:49   #4010
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Tez juz bylam glosowac, o 13-tej. O dziwo byly kolejki ale szybko poszlo
ja byłam przed chwila..rotacja duza ale bez kolejek

co do lupo mnie bardzo pasowal(moj slubny to byl) ale z racji tego ze sztywniak napewno nie czulam sie w nim jak bez bielizny ale lezal super ale wiadomo trzeba pomierzyc i co kto lubi.. i co wyszalalas sie na weselu
z Esotiq miałam kiedys jeden model ale nazwy nie pamietam i lezal jak druga skora po prostu, ale trzeba bylo wyrzucic bo z racji tego ze byl jednym z moich ulubionych byl juz mocno sfatygowany
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-06-20 o 16:53
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:58   #4011
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Angel a kiedy będziesz mogla?
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 18:51   #4012
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Nie wiem gdzie zapytać, więc pytam tu, bo na pewno chodzi o minerały
Jakiś czas temu, czytałam post w którymś z wątków mineralnych, o różu.
Dziewczyna pisała, że poszukuje różu w kolorze brzoskwiniowym, na to dostała odpowiedź o konkretnej firmie i konkretnym odcieniu i że na stronie wygląda na ładny delikatny różyk, a w rzeczywistości jest właśnie taki jak opisała ta pierwsza dziewczyna. Zapomniałam zanotować, a zapamiętałam to, bo sama szukam takiego koloru i teraz już nie mogę tego znaleźć.
Czy ktoś jest w stanie mi pomóc może przeczyta tą wiadomość autorka tamtego postu
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 19:17   #4013
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie zapytać, więc pytam tu, bo na pewno chodzi o minerały
Jakiś czas temu, czytałam post w którymś z wątków mineralnych, o różu.
Dziewczyna pisała, że poszukuje różu w kolorze brzoskwiniowym, na to dostała odpowiedź o konkretnej firmie i konkretnym odcieniu i że na stronie wygląda na ładny delikatny różyk, a w rzeczywistości jest właśnie taki jak opisała ta pierwsza dziewczyna. Zapomniałam zanotować, a zapamiętałam to, bo sama szukam takiego koloru i teraz już nie mogę tego znaleźć.
Czy ktoś jest w stanie mi pomóc może przeczyta tą wiadomość autorka tamtego postu
to było na wątku ogólnym "pudry,podkłady mineralne" czy jakoś tak o ile o to Ci chodzi...
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 19:21   #4014
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie zapytać, więc pytam tu, bo na pewno chodzi o minerały
Jakiś czas temu, czytałam post w którymś z wątków mineralnych, o różu.
Dziewczyna pisała, że poszukuje różu w kolorze brzoskwiniowym, na to dostała odpowiedź o konkretnej firmie i konkretnym odcieniu i że na stronie wygląda na ładny delikatny różyk, a w rzeczywistości jest właśnie taki jak opisała ta pierwsza dziewczyna. Zapomniałam zanotować, a zapamiętałam to, bo sama szukam takiego koloru i teraz już nie mogę tego znaleźć.
Czy ktoś jest w stanie mi pomóc może przeczyta tą wiadomość autorka tamtego postu
pewnie nie o mnie chodzi ale ja kiedys zamiesciłam TAKĄ wypowiedz ..a czy spełnił oczekiwania Julianki to nie wiem
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 19:27   #4015
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
pewnie nie o mnie chodzi ale ja kiedys zamiesciłam TAKĄ wypowiedz ..a czy spełnił oczekiwania Julianki to nie wiem
Kocham Cię. To to!
A ja przeszukiwałam ze dwie godziny wszystkie posty z frazą brzoskwi*

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
to było na wątku ogólnym "pudry,podkłady mineralne" czy jakoś tak o ile o to Ci chodzi...
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:37   #4016
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

O nie nie, ja mimo że maniaczka poprawnej pisowni, ortografii itp. to jakoś dziwnie mam drgawki na widok słowa "brązer" wolę bronzer, z angielska
też tak reaguję na słowo brązer choć to poprawna pisownia ale wolę bronzer

dziewczyny, czy łykanie rutinoscorbinu przyśpieszy znikanie siniaków? Wczoraj katowałam mój cellulit takim przyrządem do masażu i dzisiaj całe uda mam w kilkudziesięciu małych okrągłych siniakach
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:41   #4017
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Aga, smaruj się jakimś żelem z heparyną, przyspieszy wchłonięcie siniaków.
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:45   #4018
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Aga, smaruj się jakimś żelem z heparyną, przyspieszy wchłonięcie siniaków.
dzięki Frenko
Znalazłam Helason, Heparizen i Lipohep. Ten pierwszy najtańszy, jutro polecę do apteki.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:45   #4019
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

dziewczyny trafiłam na takie info o jagodach:
http://super-jedzenie.pl/11/goji-berries/

i mam pytanie czy ktoś się może zetknął z tymi jagodami i z innymi opiniami na ich temat, ile z tego to prawda, bo wiadomo że zawsze sie duuużo obiecuje, a efekty
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:50   #4020
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
dziewczyny trafiłam na takie info o jagodach:
http://super-jedzenie.pl/11/goji-berries/

i mam pytanie czy ktoś się może zetknął z tymi jagodami i z innymi opiniami na ich temat, ile z tego to prawda, bo wiadomo że zawsze sie duuużo obiecuje, a efekty
hmmm, podobne mam na działce muszę zapytać mojego tatę o nie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.