Rozstanie z facetem, cz. XVIII - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 13:30   #4891
howdoi
Zadomowienie
 
Avatar howdoi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 1 014
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blueone Pokaż wiadomość






Ja byłam...



Mam to samo.

I chyba naprawdę nie jestem dojrzała do związku, takiego jakiego rzekomo oczekuję. Oboje nie byliśmy dojrzali. Smutno mi

Dzisiaj jest kiepski dzień...Moja mama zasłabła i wyladowała w szpitalu, nie mogłam sie z nią skontaktować, teraz jeszcze znowu okazało się że musze sie użerać z cholerną Telekomunikacją. Nie mam sił, jeszcze ta pogoda i te durne myśli...Ide spać,musze na jutro zrobić prezentację zaliczeniową i wykończyć magisterkę.
również byłam wredna.... :|
howdoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 13:34   #4892
embika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Skąd się to w Tobie bierze?

Tylko proszę mi się nim nie bawić

Najłatwiej powiedzieć, że się czegoś chce, ale nie umie. A przecież to wszystko nie dzieje się bez przyczyny.

Wiem, że mam problem. Nie wiem jak to zmienic, myslałam że z tym ex bedzie inaczej, ale coraz bardziej się oddalałam, broniłam swojej niezalezności i upodobania do wolności. Nie umiem byc taką słodką kochającą kobietą. Strasznie go lubię, naprawdę był fajnym facetem, żałuję, że to nie wyszło. Nie chciałam żeby to się skończyło, ale nie robiłam nic żeby było lepiej.


Ex ex nie da sie sobą bawic
embika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 13:36   #4893
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Hej dziewczynki

Wróciłam z pracy niedawno i właśnie się zbieram do pisania kolejnych stron pracy..

Ex w nocy mi napisał smsa "Wyjdz przed dom" oczywiście nie odpisałam...

No i koleżanka mnie dobiła bo ja staram sie dobrze o nim nie myśleć ona nic nie wie o rozstaniu i mi powiedziała ze widziała ze w ostatnich tygodniach to jezdził do mnie codziennie i tak go nawet pochwaliła... Ja jej powiedziałam ze albo jezdział do mnie albo pił a ona na to że każdemu może sie zdarzyć. Ona nic nie rozumie. sama ma chłopaka który nie pije i nie wie jak to jest być z człowiekiem który ma z tym problem...
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 13:37   #4894
howdoi
Zadomowienie
 
Avatar howdoi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 1 014
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez embika Pokaż wiadomość
Wiem, że mam problem. Nie wiem jak to zmienic, myslałam że z tym ex bedzie inaczej, ale coraz bardziej się oddalałam, broniłam swojej niezalezności i upodobania do wolności. Nie umiem byc taką słodką kochającą kobietą. Strasznie go lubię, naprawdę był fajnym facetem, żałuję, że to nie wyszło. Nie chciałam żeby to się skończyło, ale nie robiłam nic żeby było lepiej.


Ex ex nie da sie sobą bawic

bardzo go lubiłaś lecz nie darzyłaś większym uczuciem ...?
howdoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 13:44   #4895
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Lece Laski!

Si ja!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 14:09   #4896
embika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez howdoi Pokaż wiadomość
bardzo go lubiłaś lecz nie darzyłaś większym uczuciem ...?
Nie kochałam go. Nie zbliżyłam się do niego aż tak ani nie dałam mu się zbliżyc.

Jakbym mogła cofnąc czas, zrobiłabym wszystko inaczej

ale to już taki płacz nad rozlanym mlekiem...

Niech będzie szczesliwy z ta nową, ze mna by nie był.
nie będę mu teraz macic, że jednak chcę z nim byc.
Najgorzej, ze jest opcja że dośc często będziemy się widywac
embika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 14:50   #4897
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Wróciłam z pracy niedawno i właśnie się zbieram do pisania kolejnych stron pracy..

Ex w nocy mi napisał smsa "Wyjdz przed dom" oczywiście nie odpisałam...

No i koleżanka mnie dobiła bo ja staram sie dobrze o nim nie myśleć ona nic nie wie o rozstaniu i mi powiedziała ze widziała ze w ostatnich tygodniach to jezdził do mnie codziennie i tak go nawet pochwaliła... Ja jej powiedziałam ze albo jezdział do mnie albo pił a ona na to że każdemu może sie zdarzyć. Ona nic nie rozumie. sama ma chłopaka który nie pije i nie wie jak to jest być z człowiekiem który ma z tym problem...
asiu wiem cos o tym. Ja sama jestem w związku z narkomanem i alkoholikiem, bycie z takim kims jest na prawde ciężkie. A gdy na drodze pojawiają się jeszcze przeszkody, to juz w ogole. Ale dasz rade, wszystkie damy
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 15:15   #4898
Duszek2
Raczkowanie
 
Avatar Duszek2
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 214
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

A ja skonczylam praqwie sesje, i zaczelam tesknic
dobrze, ze mam niedługo ostatni egzam PNJA bo przynajmnie sie trzeba do niego w maire duzo pouczyc...bo tak to bym napisała do niego
Duszek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:18   #4899
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez embika Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja was tu podczytuję i widzę że w wiekszości to faceci są do kitu i to ich wina te rozstania, wasze łzy i cierpienie.

Mój ex nie był palantem, to ja nim chyba byłam Normalnie sie prosiłam żeby znalazł sobie inną Spodziewałm się tego, nie jestem w szoku, tylko mnie to boli, mam jakiś problem ze sobą i nie umiem byc w związku
Ten wątek to tylko jedna strona medalu, pewnie gdyby siedzieli tu nasi ex to w większości wyszłoby na to, że to nasza wina Ale lepiej sobie mówić, że ich - czasami to prawda, a czasami same się wybielamy w swoich oczach. Grunt, żeby zamknąć rozdział, czyja to była wina - już nieważne, trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość i więcej nie popełniać tych samych błędów w kolejnym związku

Dlaczego boisz się zaangażowania?

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Nie chce być "żałosna". Kontaktu z nim nie miałam jako tako od kiedy sie LO skończyło wogóle sie do niego nie odezwałam. Przypomniałam mu tylko o moich rzeczach. Tak i są one wartościowe.
Lily, ja tego kompletnie nie zrozumiem, ja bym do niego poszła po prostu, zadzwoniła do drzwi, kazała natychmiast spakować swoje rzeczy i je zabrała. Skoro chłoptaś tak trzęsie portkami, a Ty chcesz odzyskać swoje rzeczy to pokaż jaja

Nie rozumiem tego, ja wiedziałam, że mój ex będzie mnie zapewniał o miłości na przemian z próbą zranienia mnie w najbardziej chamski sposób, brałam pod uwagę, że może mu odbić. Dlatego środek dnia, ruchliwe miejsce w centrum- a jak by mnie próbował na siłę pocałować to w pysk by publicznie dostał i tyle I tyle, on ma swoje rzeczy, ja swoje.

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
asiu wiem cos o tym. Ja sama jestem w związku z narkomanem i alkoholikiem, bycie z takim kims jest na prawde ciężkie. A gdy na drodze pojawiają się jeszcze przeszkody, to juz w ogole. Ale dasz rade, wszystkie damy
Czyli jednak jesteście razem? Jak się czujesz kochana?
solideja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:23   #4900
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 689
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy myślicie, że można jeszcze kochać na tyle miesięcy od rozstania? Czy to tylko zwykła tęsknota za drugim człowiekiem ? Dzisiaj mam spadek formy. Nie siedzę i nie ryczę, nie mam doła ani nic z tych rzeczy, ale jakoś tak moje myśli uciekają do eksa. Może przez pewien wątek na wizażu, w którym się udzieliłam i jakoś tak wróciły do mnie wspomnienia, nie tylko te złe, ale i te dobre. Wiem jedno, cholernie mi go brakuje. Chciałabym już zupełnie zobojętnić się na tego człowieka. Tylko czy będę potrafiła?
Czas leczy rany, ale niestety ciągłe myślenie o tym nie pomaga. Musisz się czymś zając i zapomnieć. Albo znów się zakochać

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Duszek2 Pokaż wiadomość
A ja skonczylam praqwie sesje, i zaczelam tesknic
dobrze, ze mam niedługo ostatni egzam PNJA bo przynajmnie sie trzeba do niego w maire duzo pouczyc...bo tak to bym napisała do niego

No to masz co robić-nie będziesz myśleć ;D Kwestia czasu

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Ten wątek to tylko jedna strona medalu, pewnie gdyby siedzieli tu nasi ex to w większości wyszłoby na to, że to nasza wina Ale lepiej sobie mówić, że ich - czasami to prawda, a czasami same się wybielamy w swoich oczach. Grunt, żeby zamknąć rozdział, czyja to była wina - już nieważne, trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość i więcej nie popełniać tych samych błędów w kolejnym związku
Pewnie tak by było Że to nasza wina se se je je
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.
zverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:46   #4901
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

solideja ja sama juz nie wiem jak to miedzy nami jest. Nie bylismy, ale sie dowiedzielismy o ciąży to jakos nas to do siebie zbliżyło.
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 17:19   #4902
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 588
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
asiu wiem cos o tym. Ja sama jestem w związku z narkomanem i alkoholikiem, bycie z takim kims jest na prawde ciężkie. A gdy na drodze pojawiają się jeszcze przeszkody, to juz w ogole. Ale dasz rade, wszystkie damy
chyba ktoś tu miał być konsekwentny...

Blueone- i jak się skończyła historia z tą dziewczyną? o ile się skończyła.

Edytowane przez da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329
Czas edycji: 2011-06-07 o 17:23
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 17:21   #4903
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

[1=da0d8bfe13c8e7b1f0a4503 9ef3ea24cd6d05a3f_5e64359 42e329;27359471] chyba ktoś tu miał być konsekwentny...[/QUOTE]

hy,hy. Ta Pani od początku swojej bytności w tym wątku nie ma nic z konsekwencją wspólnego
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 18:10   #4904
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez embika Pokaż wiadomość
broniłam swojej niezalezności i upodobania do wolności. Nie umiem byc taką słodką kochającą kobietą. Strasznie go lubię, naprawdę był fajnym facetem, żałuję, że to nie wyszło. Nie chciałam żeby to się skończyło, ale nie robiłam nic żeby było lepiej.
Po prostu go nie kochałaś, więc nie widzę problemu.
A niezależność i wolność w związku muszą być, bo inaczej szybko się wypali.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 18:53   #4905
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Tylko sobie nie połamcie palców jak sierota Malla!
Postaramy się! Miałam jechać po te rolki dzisiaj i miałam taką super motywację rano, ale jak to w mojej pracy, za dużo czasu na myślenie, no i jak ostatnio codziennie, odechciewa mi się wszystkiego. Przychodzę z pracy, idę do łóżka. I tak w kółko, żadnych chęci do robienia czegokolwiek.

Cytat:
Napisane przez zverka Pokaż wiadomość
Kochana czasem trudniej jest zapomnieć o związku, który trwał 4 miesiące niż o tym co trwał 4 lata :/ Niestety serce nie sługa
No właśnie, niestety...

Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
to chyba rzecz zupełnie normalna u facetów.. potrafią walczyć na początku, a później - łatwo się poddają zupełnie inaczej niż my kobiety.. ja o faceta nigdy nie walczyłam, ale o związek już tak.. z marnym skutkiem [w moim pierwszym związku, bo w drugim nawet nie wiedziałam, że jest coś nie tak], ale przynajmniej próbowałam..
Ja też nigdy nie walczyłam o faceta, o związek może próbowałam, ale mi się nie udało, bo uczucie wygasło z mojej strony (ex ex). Ale mnie boli to, że on najprawdopodobniej spodziewał się tego, może tylko nawet czekał na to, aż powiem, że to koniec. Teraz tak kojarzę fakty i wszystko się staje jasne... On wiedział, że jak mu się zacznie urlop, to wpadnie w taki ciąg imprezowania i dla mnie nie będzie tam miejsca. Jak niecały tydzień wcześniej byłam u niego na noc i kochaliśmy się, później nad ranem powiedział (oczywiście nie musiał mnie do tego namawiać, bo działał na mnie niesamowicie): kochanie, zróbmy to jeszcze raz, bo nie wiem, czy i kiedy później nam się uda... (ja zrozumiałam to tak, że nie zawsze miał wolny dom, więc nie zostawałam u niego często i może o to chodziło...). Albo zdarzyło mu się wspomnieć, że nie wie co zrobi, jak kiedyś zobaczy mnie z jakimś facetem (w sensie już moim chłopakiem). A to jakoś spływało po mnie, a powinno dać do myślenia. Głupia ja

Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
u mnie tylko spodnie marnie skończyły [i mam sexy dziurę na pupie...]


A w ogóle to jestem załamana, bo przytyłam ostatnio zdecydowanie za dużo i nie mogę na siebie parzeć
zajadam smutki a to jest złeeeeeeeeee....
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:03   #4906
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

[1=da0d8bfe13c8e7b1f0a4503 9ef3ea24cd6d05a3f_5e64359 42e329;27359471] chyba ktoś tu miał być konsekwentny...

[/QUOTE]

No miał być

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
hy,hy. Ta Pani od początku swojej bytności w tym wątku nie ma nic z konsekwencją wspólnego
No pewnie, że nie ma.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość

Czyli jednak jesteście razem? Jak się czujesz kochana?
Nie jesteśmy , ciąża nad tylko zbliżyła do siebie i to bardzo. Jest ojcem tego dziecka, nie zostawił mnie, chociaż na tyle okazał się odpowiedzialny, zobaczymy z czasem.

Chociaż chyba mi już hormony buzują, bo wszędzie szukam zaczepki, wszystko mnie dosłownie w✂✂✂✂ia.
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:04   #4907
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez zverka Pokaż wiadomość
Czas leczy rany, ale niestety ciągłe myślenie o tym nie pomaga. Musisz się czymś zając i zapomnieć. Albo znów się zakochać
Staram się bez przerwy coś robic. Na szczęście na brak pracy ostatnio nie narzekam, ale trudno tak 24h wyłączac myśli, które i tak jak bumerang powracają. O nie, zakochiwac się nie zamierzam. Kurde cholernie mi dzisiaj ciężko. A już tyle dobrych dni mam za sobą. I do tego objadam się jak nienormalna słodyczami
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:04   #4908
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Zośka - jak mu przejdzie euforia, to odezwie się uzależnienie, uważaj
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:06   #4909
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Zośka - jak mu przejdzie euforia, to odezwie się uzależnienie, uważaj
Uzależnienie jest cały czas. Nie minie dopóki sam nie postanowi się leczyć. A ja juz z tego wszystkiego zaczynam myśleć, żeby sie pozbyć ciąży... Z każdej strony szykany, głupie dogryzki, spojrzenia litościwe, ja sama nie wiem co robić.
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 19:17   #4910
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Uzależnienie jest cały czas. Nie minie dopóki sam nie postanowi się leczyć. A ja juz z tego wszystkiego zaczynam myśleć, żeby sie pozbyć ciąży... Z każdej strony szykany, głupie dogryzki, spojrzenia litościwe, ja sama nie wiem co robić.
Nie rób tego Zośka, uwierz mi, że to nie jest najlepsze rozwiązanie, zastanów się, czy poradziłabyś sobie z tym później psychicznie? To wcale nie jest takie łatwe, może ciąży się pozbędziesz, ale to co byś zrobiła już na zawsze w twojej głowie zostanie. Ludzie gadają i będą gadać, najlepiej po prostu olać to, nie ich sprawa
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:23   #4911
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Nie rób tego Zośka, uwierz mi, że to nie jest najlepsze rozwiązanie, zastanów się, czy poradziłabyś sobie z tym później psychicznie? To wcale nie jest takie łatwe, może ciąży się pozbędziesz, ale to co byś zrobiła już na zawsze w twojej głowie zostanie. Ludzie gadają i będą gadać, najlepiej po prostu olać to, nie ich sprawa
Nie chce tego robić.. ale mnie to już teraz wszystko przerasta , na samym wstępie. Jeszcze rozmawiam z mama i mam wrazenie , ze ona wszedzie probuje znalezc gdzies problem, a to ksiadz, a to ojciec, a to slub, chlopak, pieniadze, a wyprowadzic mi sie narazie nie pozwala, nosz cholera!
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:36   #4912
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 689
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Właśnie wróciłam z biegania po parku. W którymś momencie normalnie zaczęłam ryczeć. Urwało mi się wszystko :/ Biegłam i płakałam
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.
zverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:45   #4913
Duszek2
Raczkowanie
 
Avatar Duszek2
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 214
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez zverka Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z biegania po parku. W którymś momencie normalnie zaczęłam ryczeć. Urwało mi się wszystko :/ Biegłam i płakałam
ej co jest? Taka silna kobieta... bedzie dobrze...
chociaz przyznam , ze mi jest ciezko i zastanawiam sie czy moze za malo mu napisalam, ze moze powinnam wiecej o uczuciu napisac.
Odezwala sie do niego jakis czas temu byla, ze bierze slub ale on mowi , ze po co by mu miala mowic jak juz od roku nie sa razem wiec chyba chce go znowu a ja go puscilam. A co jak pojdzie do niej?
Duszek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:47   #4914
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Czy to normalne że już dobę w ogóle nie śpię, nie jem i tylko płaczę?
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:49   #4915
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez zverka Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z biegania po parku. W którymś momencie normalnie zaczęłam ryczeć. Urwało mi się wszystko :/ Biegłam i płakałam
Czasem dobrze jest popłakać bo sie lżej robi na serduszku

Przeraża mnie to że niedługo i ja zacznę.
Teraz jestem obojętna i zimna jak lód mam pusto w sercu.
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:50   #4916
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 689
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Duszek2 Pokaż wiadomość
ej co jest? Taka silna kobieta... bedzie dobrze...
chociaz przyznam , ze mi jest ciezko i zastanawiam sie czy moze za malo mu napisalam, ze moze powinnam wiecej o uczuciu napisac.
Odezwala sie do niego jakis czas temu byla, ze bierze slub ale on mowi , ze po co by mu miala mowic jak juz od roku nie sa razem wiec chyba chce go znowu a ja go puscilam. A co jak pojdzie do niej?
Duszku wszystko jest w porządku, już działam. Po prostu emocje mnie dopadły i pod wpływem wysiłku fizycznego tak się stało. W pełni normalna rzecz. Nadal jestem silna
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.
zverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:50   #4917
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Czy to normalne że już dobę w ogóle nie śpię, nie jem i tylko płaczę?
Powiedzmy ze w granicy i u 99% kobiet po rozstaniu..

Najgorsze jest to ze kiedys(nie raz nawet szybko) minie i mi apetyt wrocil jak sloniowi a schudlam fajnie podczas czasu powyzszego
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:54   #4918
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez embika Pokaż wiadomość
ale coraz bardziej się oddalałam, broniłam swojej niezalezności i upodobania do wolności. Nie umiem byc taką słodką kochającą kobietą.
Miałam tak samo. On wręcz przeciwnie, a ja nie potrafiłam sie mizdrzyć, myślę że z jednej strony go to raniło, ale z drugiej strony jakos pociągało, bo do tej pory wszystkie dziewczyny za nim latały/ plakały jak głupie. Tylko, że ja tę postawę prezentowałam w sposób patologiczny, nie potrafiłam sie odsłonić, swoje lęki automatycznie broniłam agresją, nawet o nich nie wspominając...

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Grunt, żeby zamknąć rozdział, czyja to była wina - już nieważne, trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość i więcej nie popełniać tych samych błędów w kolejnym związku
Już tylko tyle mi pozostaje. I obym faktycznie wyciągnęła wnioski.

[1=da0d8bfe13c8e7b1f0a4503 9ef3ea24cd6d05a3f_5e64359 42e329;27359471]

Blueone- i jak się skończyła historia z tą dziewczyną? o ile się skończyła.[/QUOTE]

Hmmm wiesz...to było tak, że "rozstaliśmy się" na jakiś miesiąc, on się w tym czasie spotykał z tamtą dziewczyną, nie wiedziałam o tym, wróciliśmy do siebie, on na mnie czekał przez 3 miesiące wakacji, bo miałam wtedy uporządkować swoje sprawy, a jak wróciłam po jakimś czasie dowiedziałam się o tamtej. To nie było nic poważnego, ot chciał sobie podbić ego skutecznie przeze mnie dobijane.

Problem w tym, ze pół roku wcześniej była taka sama sytuacja...i jeszcze pół roku wczesniej...

Ja nie potrafiłam wybaczyć,zapomnieć. Może gdybym po pierwszej tej sytuacji inaczej się zachowywała, gdybym nie była taka zdołowana i sfrustrowana i podchodząca do sprawy z przegranej pozycji...wszystko miało by szansę się ułożyć we właściwym kierunku. Ale już nie ma sensu o tym myśleć, chociaż dręczą mnie ostatnio te myśli potwornie.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A niezależność i wolność w związku muszą być, bo inaczej szybko się wypali.
Ale nie do przesady, nie jako zasłona w lęku przed bliskością...

Cytat:
Napisane przez embika Pokaż wiadomość
Swieża sprawa, chyba zna ja z 2 tyg, zaczął szukac jak zaczęło byc między nami zle, jeszcze z nia nie jest, przyznał się że kogoś poznał, spotyka się i chce byc ok.
Cytat:
Napisane przez howdoi Pokaż wiadomość
fajnie, że zaczął się z nią spotykać już jak między wami było źle. Widać jak mu zależało.
Tak, uniwersalna metoda rozwiązywania problemów w związku, z którymi chłopcy sobie nie radzą...zacząć szukać tratwy ratunkowej.

I chyba tym jestem najbardziej wkurzona. Co to ma być, związek z ograniczoną odpowiedzialnością?! Wiesz kocham Cię, nie mogę bez Ciebie żyć, spróbujmy jeszcze raz, ale jak tylko pojawi się pierwszy problem to ja desantuję

Cytat:
Napisane przez zverka Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z biegania po parku. W którymś momencie normalnie zaczęłam ryczeć. Urwało mi się wszystko :/ Biegłam i płakałam
Zaraz też sie udam na rundkę. Mam nadzieję, że nie skonczy się tak samo. Trzymaj się zverciu

Co Cię tak przytłoczyło?
__________________
Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz co Ci się trafi

Forrest Gump
blueone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 20:01   #4919
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 689
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Czasem dobrze jest popłakać bo sie lżej robi na serduszku

Przeraża mnie to że niedługo i ja zacznę.
Teraz jestem obojętna i zimna jak lód mam pusto w sercu.
Ja mimo łez nadal tak mam Jest ok

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez blueone Pokaż wiadomość

Zaraz też sie udam na rundkę. Mam nadzieję, że nie skonczy się tak samo. Trzymaj się zverciu

Co Cię tak przytłoczyło?
W sumie sesja mnie dobija bo zmęczona jestem. Ta sprawa z ex, nieodzyskane rzeczy i kasa- zero kontaktu wiec jestem zmuszona czekać aż z łaski swojej się odezwie. Trochę też brak znajomych :/ Sporo się nazbierało.
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.
zverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 20:04   #4920
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Duszek2 Pokaż wiadomość
Odezwala sie do niego jakis czas temu byla, ze bierze slub ale on mowi , ze po co by mu miala mowic jak juz od roku nie sa razem wiec chyba chce go znowu a ja go puscilam. A co jak pojdzie do niej?
Przecież ona ślub bierze.
Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Czy to normalne że już dobę w ogóle nie śpię, nie jem i tylko płaczę?
Tak. Ale zadaj to samo pytanie za parę tygodni, to będzie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.