Rozstanie z facetem, część XIX - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-11, 16:59   #481
Yuuka
Rozeznanie
 
Avatar Yuuka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 592
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez magdalenabellacoza Pokaż wiadomość

Dziabąg? My z koleżankami lubimy to określenie, bo nam sie kojarzy z sytuacją, gdy na jakimś festynie u nas była zagraniczna gwiazda () i ochrzciła mianem właśnie 'Dziabąga' dzieci pod sceną
Jest urocze!

Właśnie przeczytałam wcześniej, że było Tv W razie co, proszę nagrać program
A mi dziabąg kojarzy się z taką co to wszędzie wejdzie, wszystko dotyka , takie ADHD! A jak coś nabroi to robi oczka jak kotek ze Shreka Ale jest słodka

A co do tv.. Miałam wcześniej sytuację, że posprzeczałam się z jakimś kolesiem (niestety boski był ) miło mi się z nim kłóciło. Poszło o wpieprzenie się w kolejkę do podpisu na liste obecności, no stać mi się nie chciało ( i sikać mi sie chciało ) więc tak troszkę się wepchałam.

Noo już po wszystkim, sala pełna ludzi, konferencja trwa a tutaj ktoś koło mnie się tłucze. Patrzę ten choleryk stoi. Z kamerą. Zaczał mnie kamerować na złość żeby mi zrobić. Na początku unikałam kamery a pózniej też mu zrobiłam na złość robiąc miny

I tak sobie myślę.. A jak kamera nie była wyłączona a ja zrobiłam z siebie wariatkę? Albo lepiej kamera byla włączona? Będą mieli ubaw ^^
Yuuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:03   #482
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nie umiem odnaleźć się w związku, który nie zaczął się od szaleńczego, wzajemnego zakochania.
Z osobą, z którą nie łączą mnie niewidzialne międzywiersze i międzysłowa.
Ale widocznie te ścieżki nie były słuszne, więc próbuję kroczyć nową dalej.
Rozumiem, że Ci trudno. Ja także nie wyobrażałam sobie inaczej początku związku niż bez tych słynnych fajerwerków, ale pewnie dlatego, że po prostu nie znam innej formy. Mimo wszystko trzymam mocno kciuki, żeby Was przepis się sprawdził Jednak jeżeli będziesz w tym wszystkim nieszczęśliwa i będzie Ci ten związek ciążył, to sama wiesz co... co jak co, ale Ciebie na tym wątku pouczac nie trzeba, bo mądra kobieta z Ciebie

Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
a może popcorn, piwko/winko i jakiś dobry film na wieczór ??
albo ciekawa książka ??
ewentualnie wieczorny jogging ??
możliwości jest wiele - wystarczy się zdecydować..
Poza joggingiem przerabiam systematycznie w każdy weekend powyższe opcje. Tyle, że ile można? Mija 4 miesiąc, a ja już tym wszystkim rz*gam. Brakuje mi kogoś obok. Brakuje mi drugiego człowieka do towarzystwa. Kiedyś uważałam się za samotnika, a teraz samotnośc bardzo mi ciąży. I nie chodzi mi, że chciałabym od razu nowego faceta. Wystarczyła by jakaś bratnia dusza. Nie mogę co weekend zwalac się przyjaciółce na głowę, bo ona ma swoje życie, swoje plany, a i tak wiele dla mnie robi w tych ostatnich miesiącach. Eh, no to pomarudziłam sobie trochę.
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:14   #483
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Brakuje mi kogoś obok. Brakuje mi drugiego człowieka do towarzystwa. Kiedyś uważałam się za samotnika, a teraz samotnośc bardzo mi ciąży.
Mam to samo...Wczoraj się przestraszyłam, byłam na fajnej imprezie, z fajnymi ludźmi, wszystko pięknie tylko, że uświadomiłam sobie, że czegoś,kogoś mi brakuje...I zaczynam myśleć, że może jednak jeszcze się zejdziemy

Marnie się czuję, strasznie tęsknię, ale może to tylko kac. I przypomina mi się jak zawsze razem leniuchowaliśmy w takie dni jak dziś. Beznadzieja
__________________
Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz co Ci się trafi

Forrest Gump
blueone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:32   #484
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez blueone Pokaż wiadomość
I przypomina mi się jak zawsze razem leniuchowaliśmy w takie dni jak dziś. Beznadzieja
Rozryczałam się czytając te słowa, bo automatycznie w mojej głowie powtóciły wspomnienia tych cudownych dni, które my także przeznaczaliśmy na słodkie lenistwo. Cholera, a już tyle dni nie płakałam. Nawet nie pamiętam ostatniego razu. A tu tatam, porażka. Tęsknię za nim, nie będę oszukiwała ani Was, ani siebie.
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:33   #485
Flanelka_
Raczkowanie
 
Avatar Flanelka_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 478
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Znów mam gorszą chwilę, zastanawiam się, czy nie odezwać się do niego, wtedy by wiedział, że nadal zależy mi, zaczął by myśleć o nas... Wiem, że mnie kocha, jestem tego pewna ale miłość to nie wszystko... Co ja mam robić...
Flanelka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:36   #486
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Laski, co tutaj się dzieje?

Wyjdźcie na jakiś spacer!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:36   #487
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Zamelduję się na kolejnej części
Co prawda nie rozstałam się z chłopakiem, ale 2 tyg. temu to on chciał zerwać Daliśmy sobie jednak jeszcze jedną szansę.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 18:42   #488
Flanelka_
Raczkowanie
 
Avatar Flanelka_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 478
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Mam możliwość wyjść dziś na imprezę ale czuję się nie fair wobec niego... Im bardziej nie chcę, tym bardziej tęsknię za nim. Już miałam telefon w ręku, żeby napisaź do niego, co czuję.
Flanelka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:44   #489
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Laski, co tutaj się dzieje?

Wyjdźcie na jakiś spacer!
Ja właśnie wróciłam ze spaceru z psem i powiem szczerze, że już tak coś podczas niego wisiało w powietrzu, ale nie sądziłam, że po powrocie do domu aż tak się rozkleję.
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:48   #490
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Flanelka_ Pokaż wiadomość
Znów mam gorszą chwilę, zastanawiam się, czy nie odezwać się do niego, wtedy by wiedział, że nadal zależy mi, zaczął by myśleć o nas... Wiem, że mnie kocha, jestem tego pewna ale miłość to nie wszystko... Co ja mam robić...
O tym samym myslę i w ten sam sposób

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Laski, co tutaj się dzieje?

Wyjdźcie na jakiś spacer!
W zwiazku z czym faktycznie chyba jednak wylezę z domu zamiast tu dogorywać...ew zlimituje ilość alkoholu dziś
__________________
Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz co Ci się trafi

Forrest Gump
blueone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 19:03   #491
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Cecilia89 Pokaż wiadomość
Zamelduję się na kolejnej części
Co prawda nie rozstałam się z chłopakiem, ale 2 tyg. temu to on chciał zerwać Daliśmy sobie jednak jeszcze jedną szansę.
Ceci, i jak Wam idzie?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 19:04   #492
Nuska87
Raczkowanie
 
Avatar Nuska87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: zakopane
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Tak czytam i czytam, i nie wiem o co chodzi, ale u mnie też od 2-3 dni obniżenie nastroju i chęć płaczliwości (aczkolwiek leki tak mnie zamulają, że nidyrydy).
To przypadkiem nie dlatego, że słoneczko zaszło, się ochłodziło, pogoda już nie taka i nasze endorfinki się pochowały??
Motywacja do pisania pracy magisterkiej niesamowita Chyba znowu wyjście gdzieś jest lepszą opcją aniżeli zamulanie i narzekanie na swój los Ale... impreza na trzeźwo???
Nuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 19:06   #493
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Malla, tak średnio. Mogłoby być lepiej. W przyszłym tygodniu idę do psychologa. Czas w końcu coś zmienić. Muszę przede wszystkim zmienić swoje nastawienie do niektórych ludzi.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 19:08   #494
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 588
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez blueone Pokaż wiadomość
Mam to samo...Wczoraj się przestraszyłam, byłam na fajnej imprezie, z fajnymi ludźmi, wszystko pięknie tylko, że uświadomiłam sobie, że czegoś,kogoś mi brakuje...I zaczynam myśleć, że może jednak jeszcze się zejdziemy

Marnie się czuję, strasznie tęsknię, ale może to tylko kac. I przypomina mi się jak zawsze razem leniuchowaliśmy w takie dni jak dziś. Beznadzieja
ja dziś też tak mam te miasto bez niego, czy tam bez nas razem, jest do dupy. dobrze, że jutro wyjeżdżam.

Cytat:
Napisane przez Flanelka_ Pokaż wiadomość
Mam możliwość wyjść dziś na imprezę ale czuję się nie fair wobec niego... Im bardziej nie chcę, tym bardziej tęsknię za nim. Już miałam telefon w ręku, żeby napisaź do niego, co czuję.
dlaczego nie fair?
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 19:34   #495
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

a ja chyba dzisiaj wyjdę na imprezę i już powoli zaczyna mi się nastrój imprezowy udzielać zaraz idę pić! szczerze... boję się jak cholera, że go tam zobaczę, a wiem, że jest duże prawdopodobieństwo. Żebym sie tylko nie rozkleiła ale nieeeee nie może mi zepsuć nastroju !

Dziewczyny co się dzieje, że nagle wszystkie się rozklejają? Będzie dobrze!

Taka piosenka mi chodzi po głowie, więc przesyłam
"I wasn't gonna fake it, relationships are overrated, i just wanna shake it..."

http://www.youtube.com/watch?v=VkKn4zLCB5g
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 19:36   #496
Flanelka_
Raczkowanie
 
Avatar Flanelka_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 478
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Nie fair bo... nasza miłość jest silna, czuję sprzeczność, chcę wrócić do niego a tta impreza nie wpłynie na to dobrze. Może to głupie ale mam tak, że jak coś poświęcę to wtedy mam wrażenie, że Bóg w jakiś sposób mi to wynagradza. I na odwrót.
Flanelka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 19:42   #497
Nuska87
Raczkowanie
 
Avatar Nuska87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: zakopane
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Flanelka_ Pokaż wiadomość
Może to głupie ale mam tak, że jak coś poświęcę to wtedy mam wrażenie, że Bóg w jakiś sposób mi to wynagradza. I na odwrót.
Mam to samo. Do tego nadal naiwnie wierzę, że jak będę dobrym człowiekiem, to życie dla mnie będzie dobre, jak komuś pomogę, to ktoś pomoże i mi itd. A póki co na polu osobistym same porażki same choroby mnie się trzymają i świruję Ale jak Ty.. wierzę, że mi to zostanie wynagrodzone.. o ja naiwna ..
Nuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 20:39   #498
emely
Rozeznanie
 
Avatar emely
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Smutne to trochę.

Mi nie jest trudno zaufać, jak tylko jest wokół mnie odpowiednio rozkładana uwaga. A tego obecnie nie otrzymuję.

Wystarczy, że zaśpiewasz Ewelinę Flintę

Jak słyszę coś takiego z ust 19-latki, to mnie śmiech ogarnia, bo każda moja zamężna i dzieciata koleżanka mówiła to samo

Już kiedyś były plany założenia zespołu

To by było jakieś dicho albo techniawka, proponuję mroczny zamek i polowanie w lesie w czerwonych pelerynach z kapturami na uciekających na czworaka eksów. A potem na stos z nimi

"Niby" kocha... Niby. No właśnie. Dobrze wiesz, co by było, gdyby kochał, a nie niby kochał.
Docenisz to później. Szybciej Ci przejdzie niż gdyby codziennie dzwonił i pytał, jak się czujesz.

yyy... Od kiedy nazywanie kogoś "Słoneczkiem" jest tanią ściemą i mydleniem oczu?
Może po prostu jesteś dla nich Słońcem?
To, że jeden Ci zrobił świństwo nie znaczy, że powinnaś tak krzywdząco uogólniać. Pamiętaj, że z poprzednim zrobiłaś z siebie lalkę do bzykania na własne życzenie.
Dużo tracisz takim nastawieniem.

Spokojnie, to tylko wyjątkowo drażniący PMS

Jak to jest? No tak to jest
Ale to nie znaczy, że Cię na nowo pokocha i zechce wrócić. Samotność się w nich odzywa i sentymenty. I nic więcej.
Przerabiałam to z każdym byłym.

Też tak myślałam. A ostatecznie kontaktu z eksem już nie mam i żadne nie ma o to żalu.

U mnie zawsze jakaś jedna słit ksywka przeważa. Na Słodziaka jeszcze takiej nie mam.

Czyli g... kupa

Bo taki już jest, nie zmienisz tego i szkoda czasu na rozkminy.

Jak zacząć? Daj sobie szansę. Przestań mu odpisywać lub pisz, by się odczepił.
Do tej pory nie wyśpiewał Ci serenady pod oknami. Nie zależy mu na Tobie, tu naprawdę nie ma się co łudzić.
Masz w sobie dużo siły, ale jeszcze więcej głupiej nadziei.

Ja jeszcze niedawno byłam "kochaniem", a teraz po prostu jestem

Malla musisz zostać moim psychologiem! , już r po PMS- sie to raczej za dużo wolnego czasu wpędza mnie w jakiś obłęd

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Flanelka_ Pokaż wiadomość
Mam możliwość wyjść dziś na imprezę ale czuję się nie fair wobec niego... Im bardziej nie chcę, tym bardziej tęsknię za nim. Już miałam telefon w ręku, żeby napisaź do niego, co czuję.
Pomyśl chociaż raz o sobie i idź na imprezę, może spojrzysz na wszystko inaczej, oderwiesz się chociażby na chwile od tych myśli. Umartwianie się nic Ci nie da- wiem to po sobie , ktoś kiedyś mi powiedział "pomyśl o sobie i rób wszystko aby Tobie było dobrze, inni sobie poradzą" i uwierz mi tak jest...

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Tak czytam i czytam, i nie wiem o co chodzi, ale u mnie też od 2-3 dni obniżenie nastroju i chęć płaczliwości (aczkolwiek leki tak mnie zamulają, że nidyrydy).
To przypadkiem nie dlatego, że słoneczko zaszło, się ochłodziło, pogoda już nie taka i nasze endorfinki się pochowały??
Motywacja do pisania pracy magisterkiej niesamowita Chyba znowu wyjście gdzieś jest lepszą opcją aniżeli zamulanie i narzekanie na swój los Ale... impreza na trzeźwo???
Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia! , aż mam ochotę się upić , która jest ze śląska?

__________________
emely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 20:41   #499
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Odezwałam się do eksa na facebooku tzn. pod wpływem chwili i pewnego zabawnego odkrycia, takiego w tylko naszym temacie ( coś w stylu tego jego środowego mmsa) Zrobiłam to tak automatycznie... zobaczyłam to, nie pomyślałam tylko poczułam szybką chę podzielenia się z nim tym I pewnie kretynkę z siebie zrobiłam Zamiast cholera policzyc do dziesięciu, albo lepiej do dwudziestu, ale nie... jaka ja głupia

Edytowane przez Dearlie
Czas edycji: 2011-06-11 o 20:42
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 20:48   #500
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Dearlie, nie jesteś głupia tak naprawdę czujesz się fatalnie nie dlatego, że odezwałaś się do niego, ale dlatego, że zawiodłaś samą siebie... Brzmi kretyńsko, ale musisz być dobra dla siebie teraz, wybaczać sobie... Bo nie każdy potrafi tak rach ciach i koniec.
__________________
ciuchy - wymiana
książki - wymiana
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 21:31   #501
siaaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 033
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Odezwałam się do eksa na facebooku tzn. pod wpływem chwili i pewnego zabawnego odkrycia, takiego w tylko naszym temacie ( coś w stylu tego jego środowego mmsa) Zrobiłam to tak automatycznie... zobaczyłam to, nie pomyślałam tylko poczułam szybką chę podzielenia się z nim tym I pewnie kretynkę z siebie zrobiłam Zamiast cholera policzyc do dziesięciu, albo lepiej do dwudziestu, ale nie... jaka ja głupia
Pokaż mi dziewczynę na tym wątku, która nie zrobiła żadnej głupoty.
Ja np. po dwóch miesiącach od rozstania, kiedy to byłam pogodzona itd, pojechałam do niego po swoje rzeczy mając go całkowicie gdzieś. Wróciłam z wielkim żalem, od nowa rozbita, dałam się strasznie sprowokować. To okropne uczucie, dać się ośmieszyć, poniżyć, ale po to upadamy, żeby się podnieść. Czasem lepiej upaść raz a porządnie, żeby przekonać się jak bardzo boli i następnym razem być ostrożną.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez alka132 Pokaż wiadomość
Dearlie, nie jesteś głupia tak naprawdę czujesz się fatalnie nie dlatego, że odezwałaś się do niego, ale dlatego, że zawiodłaś samą siebie... Brzmi kretyńsko, ale musisz być dobra dla siebie teraz, wybaczać sobie... Bo nie każdy potrafi tak rach ciach i koniec.
Święta racja. Musimy pamiętać, że nie od razu uda nam się osiągnąć wszystko, co sobie zaplanowałyśmy, żeby się czegoś nauczyć potrzeba dużo czasu i pracy nad sobą. I dużo porażek. W dużej mierze to właśnie one sprawiają, że stajemy się silniejsze.
siaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 21:39   #502
Flanelka_
Raczkowanie
 
Avatar Flanelka_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 478
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Zostałam w domu, zrobiłam masę frytek i będę jeść! Ja swojego usunęłam z facebooka, jak sie rozstawaliśmy, wyrzuciłam kosz na śmieci z kuchni na łóżko, zabrałam mu telefon, który wziął na mnie, rozbiłam szklankę o parapet i powiedziałam, że przez niego nie mam ochoty żyć.... Masakra. Wstydzę się teraz swojego zachowania i nie dziwię się, że nie odzywa się. Pewnie dlatego mam takie wyrzuty.
Flanelka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 21:58   #503
niquolle
Rozeznanie
 
Avatar niquolle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 862
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez emely Pokaż wiadomość
która jest ze śląska?

a ja jestem ze Śląska



wypiłam prawie całą butelkę wina i obejrzałam po raz drugi "Vicky Cristina Barcelona"... nie wiem, czy to przez wino, czy przez Xaviera Bardem, ale normalnie marzy mi się .... jakiś romans [chyba jednak to przez to wino]
__________________

Quando c'è il buon motivo la forza viene da sola..

niquolle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 23:28   #504
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 588
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Flanelka_ Pokaż wiadomość
Nie fair bo... nasza miłość jest silna, czuję sprzeczność, chcę wrócić do niego a tta impreza nie wpłynie na to dobrze. Może to głupie ale mam tak, że jak coś poświęcę to wtedy mam wrażenie, że Bóg w jakiś sposób mi to wynagradza. I na odwrót.
o tak, wasza miłość jest bardzo silna. i dlatego miałaś myśli samobójcze? i dlatego facet Cię nawet nie pożegnał przy rozstaniu? i dlatego to Ty zawsze musiałaś się starać, a on rządził i Cię ograniczał? Sorry, ale mam inną definicję silnej miłości.
I pewnie nie poszłaś na imprezę, żeby sie w końcu oderwac od myślenia o nim, tak?

Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
wypiłam prawie całą butelkę wina i obejrzałam po raz drugi "Vicky Cristina Barcelona"
Polecasz?
Film, rzecz jasna, wina nie musisz

Yuuka- jak będzie jakiś filmik z występu, koniecznie podrzuć linka!
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 23:36   #505
Flanelka_
Raczkowanie
 
Avatar Flanelka_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 478
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Masz rację... Nie chcę mieć tych dziwnych chwil i natchnirń do powrotu ale minęły 4 dni. Nikomu nie życzę tego, co teraz czuję. Wszystko przez ten mój upór, zawzięłam się, że naprawię wszystko sama, a wiadomo, że na siłę człowieka nie zmienisz...
Flanelka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 23:44   #506
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 588
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

ale co Ty chcesz sama naprawiac?
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 08:38   #507
Flanelka_
Raczkowanie
 
Avatar Flanelka_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 478
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Naprawić nasze relacje, po raz kolejny spróbować.
Flanelka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 09:16   #508
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Flanelka_ Pokaż wiadomość
Naprawić nasze relacje, po raz kolejny spróbować.
pewien chłopak, który ma bardzo trafne spostrzeżenia powiedział mi raz: jak już coś się raz spie*doli to nie da się tego naprawić. I ja uważam, że w tym jest duuuużo racji. Tak od razu, z dnia na dzień, ba! z miesiąca na miesiąc nie da się. Musi minąć dużo czasu zanim spie*dolone przerodzi się w coś innego.
Przemyśl to ja dzięki temu zdaniu się otrząsnęłam. Później i tak nawywijałam, ale mniejsza o to
__________________
ciuchy - wymiana
książki - wymiana
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 09:37   #509
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 689
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Hej kobitki widzę, że trochę popisałyście na wizażu:P Nadrobię jakoś w tygodniu Byłam wczoraj na imprezie, super się bawiłam. Temat ex się pojawił <pytali się czy się z nim widziałam> ale olewam kwestię Dziś napisałam mu sms odnośnie oddania moich rzeczy, ale na razie cisza:/ Będę dzwonić wieczorem i jeśli nie odbierze to napisze do koleżanki z którą mieszka<chociaż wolałabym nie wciągać w to osób trzecich> . No i muszę się pochwalić ... dostałam 5 z antropologii :P

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Vesper super cytat Kradnę na fejsa ale zmodyfikuję:P
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.
zverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 10:27   #510
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Hej dziewczyny ja po imprezce, Bożeeeeeeeeeee jak się na... upiłam eksa na szczęście nie spotkałam, ale! Powiem wam, że się doskonale bawiłam bez niego! To była super noc, pierwszy raz od naszego rozstania, potrafiłam się TAK dobrze bawić! Nie powiem, że się wyleczyłam, bo nie... ale chyba jestem na dobrej drodze, prawda?

Spotkałam tego nowego-już nie nowego co się z nim spotykałam trochę po eksie i jego znajomych i bawiliśmy się razem. Oczywiście między nami nie doszło do niczego. I parę razy mi eks przez myśl przeszedł i wypatrywałam go ale to było dosłownie parę chwil.

A poza tym to masakra ile a raczej jak szybko ja ostatnio piję, bo wszyscy zaczynają się dziwić, że ja o 1.30 ledwo na nogach stoję, a przecież zawsze zostawałam do końca trzeba się ograniczyć...

Poza tym zgrzeszyłam, bo zamiast iść prosto do domu, to ja jeszcze po take awaya poszłam, a przecież na dietę wróciłam ale dzisiaj rano patrzę, a tam nawet nie zjadłam całego, chyba nieźle ze mną musiało być jak nawet tego nie pamiętałam

zaczynają mi się przypominać pewne sytuacje, o matko

chyba mi trochę niedobrze he he...

Zverka gratulacje
__________________
Good things come to those who wait!

Edytowane przez enjoy89
Czas edycji: 2011-06-12 o 10:29
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.