Rozstanie z facetem, część XX - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-27, 22:08   #271
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

[1=da0d8bfe13c8e7b1f0a4503 9ef3ea24cd6d05a3f_5e64359 42e329;29033168]nie wiem czego chciał, pewnie starym zwyczajem zrobić mi burdel w głowie, namieszać i zniknąć. jedyny plus- dowiedziałam się w końcu rzeczy, które chciałam poznac już w marcu, a uniemożliwił mi to. podczas rozmowy zapytałam kiedy przestał mnie kochac, że tak się potoczyły sprawy między nami, a on mi na to, że wcale nie przestał.
co do pisania- sama wiesz jakie to trudne [/QUOTE]

Wiem, wiem i doskonale rozumiem
Nigdy nie przestał? Jasne...
To tak samo jak mój eks mi powiedział, że mnie kocha, po prawie 3 miesiącach od rozstania. A potem znowu zniknął. Im wszystkim tak łatwo przychodzą kłamstwa, żeby dostać to czego chcą, czy co?
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 22:24   #272
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

Ja w górach
Oj Ty to masz dobrze! Nawet nie masz pojęcia jak zazdroszczę Ci, że mieszkasz na południu Polski. Ja najbliżej mam jak już to w okolice Szklarskiej Poręby, Karpacza, a to i tak ok. 300km i w dodatku miejsca oblegane przez turystów, a nie przepadam za tłumem.

[1=da0d8bfe13c8e7b1f0a4503 9ef3ea24cd6d05a3f_5e64359 42e329;29033168]Pamiętam Dearlie. [trzymam kciuki za Ciebie ]
i wiem, że masz rację, ja zdaję sobie z tego sprawę. wiem też, że tych relacji nie da się już odbudowac w żaden normalny sposób. za to nie wiem co ja sobie wyobrażałam, że jestem silna i mam go w dupie?
[/QUOTE]

Moja Droga, nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem Stało się. Bardzo źle, że się stało, ale czasu nie cofniesz. Przynajmniej dowiedziałaś się, że nie wyleczyłaś się w pełni z tego człowieka, dlatego nie powinnaś jeszcze teraz utrzymywac z nim kontaktu, bo do niczego dobrego to nie doprowadzi. A silna to z pewnością jesteś i nam to pięknie udowodnisz poprzez to, że nie będziesz brnęła dalej w tą chorą sytuację. Dobrze?

Dziękuję za trzymanie kciuków. U mnie już co raz lepiej, ale proszę jeszcze trzymac za pełne wyleczenie z eksa, choc nie wiem czy to możliwe.
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 22:31   #273
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Karkonosze są piękne, a Karpacz i Śnieżkę można pominąć
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 22:42   #274
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

A ja się chciałam pochwalić, że właśnie wykupiłam sobie profesjonalną sesję na Groupon, a nawet dwie trafiłam na zniżkę o 70%! czyli zapłaciłam grosze najpierw idę z jedną siostrą, a potem z drugą (bo to dla dwóch osób). Może wreszcie będę mieć jakieś fajne zdjęcia
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 22:44   #275
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Karkonosze są piękne, a Karpacz i Śnieżkę można pominąć
Pewnie masz rację, ale ja niestety nie mam nikogo takiego z kim mogłabym pochodzic po mniej popularnych szlakach. W Karkonoszach zwiedziłam jedynie właśnie takie typowo turystyczne atrakcje. 2 lata temu we wakacje byłam w Bieszczadach... jak ja pokochałam klimat tego regionu! Niestety to prawie 700km do pokonania. Bardzo chciałabym tam jeszcze kiedyś pojechac. Mam wielką nadzieję, że się uda.

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
A ja się chciałam pochwalić, że właśnie wykupiłam sobie profesjonalną sesję na Groupon, a nawet dwie trafiłam na zniżkę o 70%! czyli zapłaciłam grosze najpierw idę z jedną siostrą, a potem z drugą (bo to dla dwóch osób). Może wreszcie będę mieć jakieś fajne zdjęcia
No, no, no... pięknie. Enjoy, a ja Cię nie mam na fb, prawda?
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 22:50   #276
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
No, no, no... pięknie. Enjoy, a ja Cię nie mam na fb, prawda?
Nie masz, ale pewnie zaraz będziesz mieć wysłałam ci pw
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 00:01   #277
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Jaka cisza tutaj dzisiaj. Może w sumie lepsze to niż miałyby się pojawiac kolejne dziewczyny ze złamanymi sercami.

A mi właśnie mój kumpel poprawił humor. Tak sobie gadamy o wszystkim i o niczym, min. o rozstaniach (bo on też aktualnie jest po), ja mu mówię, że póki co nikogo nie szukam, bo nie jestem gotowa na to, a on mi z tekstem: "M. jakbyś zmieniła zdanie to pamiętaj, że ja jestem zainteresowany". Ja już mam takiego jednego kumpla, z którym mam umowę, że jak do 30-stki nikogo nie znajdę to spróbujemy czegoś więcej niż przyjaźni między nami (oczywiście w żartach, żeby nie było), to ten dzisiejszy stwierdził, że przebija go do 29 . Matko, co się z tymi facetami dzieje. Czemu Przystojniak nie składa mi takich propozycji?
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 00:05   #278
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Jaka cisza tutaj dzisiaj. Może w sumie lepsze to niż miałyby się pojawiac kolejne dziewczyny ze złamanymi sercami.

A mi właśnie mój kumpel poprawił humor. Tak sobie gadamy o wszystkim i o niczym, min. o rozstaniach (bo on też aktualnie jest po), ja mu mówię, że póki co nikogo nie szukam, bo nie jestem gotowa na to, a on mi z tekstem: "M. jakbyś zmieniła zdanie to pamiętaj, że ja jestem zainteresowany". Ja już mam takiego jednego kumpla, z którym mam umowę, że jak do 30-stki nikogo nie znajdę to spróbujemy czegoś więcej niż przyjaźni między nami (oczywiście w żartach, żeby nie było), to ten dzisiejszy stwierdził, że przebija go do 29 . Matko, co się z tymi facetami dzieje. Czemu Przystojniak nie składa mi takich propozycji?
Ha ha nieźle! Nie martw się mi żaden nie składa a właśnie, co z Przystojniakiem ??
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 00:14   #279
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Ha ha nieźle! Nie martw się mi żaden nie składa a właśnie, co z Przystojniakiem ??
Lepiej, że żaden niż kumpel, którego całe życie potrzegałaś jako kumpla i w zupełności na tym stopniu znajomości Ci odpowiadał Tak czy siak to wszystko raczej kręciło się wokół żartu (przynajmniej mam taką nadzieję ). Oj Przystojniak znikł z mojego życia zaraz po tym jak dowiedział się, że na niego lecę. Poważnie! Tak to widywałam go niemalże codziennie, a od tamtego czasu minęły dobrze z 3 tygodnie, a widziałam go tylko raz i to jak jechał samochodem. Chyba się chłopak mnie wystraszył i zmienił trasę do sklepu na taką, żeby nie przechodzic obok mojego bloku i gabinetu.
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 00:29   #280
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Lepiej, że żaden niż kumpel, którego całe życie potrzegałaś jako kumpla i w zupełności na tym stopniu znajomości Ci odpowiadał Tak czy siak to wszystko raczej kręciło się wokół żartu (przynajmniej mam taką nadzieję ). Oj Przystojniak znikł z mojego życia zaraz po tym jak dowiedział się, że na niego lecę. Poważnie! Tak to widywałam go niemalże codziennie, a od tamtego czasu minęły dobrze z 3 tygodnie, a widziałam go tylko raz i to jak jechał samochodem. Chyba się chłopak mnie wystraszył i zmienił trasę do sklepu na taką, żeby nie przechodzic obok mojego bloku i gabinetu.


To podobnie jak ja miałam z Ciachem! Od kiedy właśnie zaprosiłam go na wspólne wyjście w weekend, raz tylko powiedział mi cześć, potem unikał mnie jak ognia, schodząc innymi schodami w pracy, żeby przypadkiem koło mnie nie przejść i tak chyba przez tydzień... potem mu przeszło i chodził już normalnie. Ale... jakieś 3 tygodnie temu za namową koleżanek z pracy zaprosiłam go do znajomych na fb. Nie przyjął mnie w sumie ja tam się nie przejęłam, bo już dawno mi fascynacja nim przeszła, za to niezły ubaw miałyśmy z dziewczynami jak zauważyłyśmy, że zaczął znowu chodzić innymi schodami już jest normalnie, no ale jednak, jak zawsze przechodzi koło mnie ze wzrokiem wlepionym w podłogę.
I tak jest taki przystojny, że normalnie bym go chyba zjadła a jego niektóre zdjęcia na fb ale to wszystko poza tym to raczej dla pośmiania się
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 07:28   #281
DarkChic
Raczkowanie
 
Avatar DarkChic
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tam gdzie zaczyna się pieklo
Wiadomości: 152
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX



Mam juz tego dosc...
DarkChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 09:27   #282
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Odezwał się do mnie jeszcze wcześniejszy były. Napisał, że jest szczęśliwy z nową.

Dlaczego trafiam tak, że jestem pierwsza poważną dziewczyną faceta? Zdobędzie sobie u mnie doświadczenie, a potem może iść w świat i na łowy tak? Co za samce piep******. :P Ja za nauczyciela nie robię. Ja też mam uczucia.
__________________
dieta mż i ćwiczenia: start 60 kg;/
60kg->59kg->58kg->57kg->56kg->55kg-> 54kg->-53->-52kg... a może 50 kg?

Smutno, samotnie.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 09:44   #283
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
Odezwał się do mnie jeszcze wcześniejszy były. Napisał, że jest szczęśliwy z nową.
Nie wiem, po co oni to robią, niech się cieszą swoim szczęściem zamiast unieszczęśliwiać nim innych.
Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
Dlaczego trafiam tak, że jestem pierwsza poważną dziewczyną faceta? Zdobędzie sobie u mnie doświadczenie, a potem może iść w świat i na łowy tak? Co za samce piep******. :P Ja za nauczyciela nie robię. Ja też mam uczucia.
W pewnym wieku tak niestety wychodzi. Starsze singielki mają łatwiej, bo faceci już co nieco wiedzą, za to są bardziej popaprani
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 10:29   #284
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
W pewnym wieku tak niestety wychodzi. Starsze singielki mają łatwiej, bo faceci już co nieco wiedzą, za to są bardziej popaprani
Faceci z reguły są popaprani. Ale feministycznie zabrzmiało:P No, może są wyjątki... ale chyba na innej planecie:P

A tak na boku, czy da się zmienić login? Już dawno nie mam 17 lat.
__________________
dieta mż i ćwiczenia: start 60 kg;/
60kg->59kg->58kg->57kg->56kg->55kg-> 54kg->-53->-52kg... a może 50 kg?

Smutno, samotnie.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 10:30   #285
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Nie, ale możesz zarejestrować się jako nowy użytkownik i przestać używać tego konta.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 10:32   #286
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

w takim razie dzisiaj wieczorem powrócę pod nową nazwą.
__________________
dieta mż i ćwiczenia: start 60 kg;/
60kg->59kg->58kg->57kg->56kg->55kg-> 54kg->-53->-52kg... a może 50 kg?

Smutno, samotnie.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 13:24   #287
tuliiipanek
Zakorzenienie
 
Avatar tuliiipanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 642
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez DarkChic Pokaż wiadomość


Mam juz tego dosc...
Nie płakaj
__________________
.
tuliiipanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 13:32   #288
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Nie ma płakania, pomaluj paznokcie!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 14:16   #289
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 588
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Moja Droga, nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem Stało się. Bardzo źle, że się stało, ale czasu nie cofniesz. Przynajmniej dowiedziałaś się, że nie wyleczyłaś się w pełni z tego człowieka, dlatego nie powinnaś jeszcze teraz utrzymywac z nim kontaktu, bo do niczego dobrego to nie doprowadzi. A silna to z pewnością jesteś i nam to pięknie udowodnisz poprzez to, że nie będziesz brnęła dalej w tą chorą sytuację. Dobrze?

Dziękuję za trzymanie kciuków. U mnie już co raz lepiej, ale proszę jeszcze trzymac za pełne wyleczenie z eksa, choc nie wiem czy to możliwe.
Dearlie, zamiast wziąc sobie do serca Twoje słowa, napisałam wczoraj do niego. niby zwykły sms, bez żadnych pretensji, nie żadna epopeja jak z czasów rozstania. ale i tak cisza. ja naprawdę musze chyba sięgnąc znowu dna, żeby otworzyc oczy. najgorsze jest to, że teraz wróciłam na kilka tygodni do domu rodziców, więc eks jest kilka ulic dalej, zawsze moge go spotkać, a to wlasnie duża odległość miedzy nami i brak jakiejkolwiek szansy zobaczenia go, pomagał mi się wyleczyć.

Enjoy, będe chciała zobaczyc te zdjęcia z sesji!
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 14:31   #290
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

[1=da0d8bfe13c8e7b1f0a4503 9ef3ea24cd6d05a3f_5e64359 42e329;29042226] ja naprawdę musze chyba sięgnąc znowu dna, żeby otworzyc oczy. [/QUOTE]

Niestety czasami to najbardziej gorzkie, lecz najlepsze lekarstwo. Teraz wiesz już na 100%, że nie warto. Tylko błagam, wytrwaj i nie oddzywaj się już więcej do niego. Wszystko wskazuje na to, że dla niego nic to nie znaczyło, a zobacz co dzieje się z Tobą. Zrób to dla samej siebie i urwij ten kontakt. Wiem, że to nie będzie łatwe, ale z czasem zobaczysz, że to najlepsze rozwiązanie.

A jeżeli go spotkasz przez przypadek to zaserwuj mu uśmiech numer 5, rzuc krótkie "Cześc" i nie wdawaj się w dyskusje. Facet zabawił się Tobą, więc w sumie nie zasługuje nawet na to, ale co tam... wyjdź z tego z podniesioną głową.
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 14:44   #291
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 588
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Dziękuje Dearlie, tym razem się zastosuje do Twoich rad. muszę.
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 18:11   #292
niquolle
Rozeznanie
 
Avatar niquolle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 862
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez blueone Pokaż wiadomość
ja też się melduję! hej, fajnie Cię widzieć. Jak sprawy z wyjazdem do Włoch?

cześć Kochana
miło, że o mnie pamiętasz no już za niecałe 2 tygodnie lecę.. ale jestem tak podekscytowana, że chodzę od kilku dnia zakręcona na maxa.. bardzo się cieszę i już doczekać nie mogę..

Cytat:
Napisane przez blueone Pokaż wiadomość
Po tym jak większość (albo co najmniej połowę) swojego dorosłego życia spędziłam na lekach przeciwdepresyjnych muszę się tutaj zgodzić...W końcu zrozumiałam, że od bólu i cierpienia nie można uciec, bo to jest ŻYCIE, prawdziwe, czasami wynosi ponad chmury, czasami zrzuca z impetem w dół, ale polega na tym aby smakować wszystkich jego smaków, tych słodkich i tych gorzkich. Stratę i ból trzeba przeżyć do końca, nie ważne ile czasu to zajmie. Dla mnie depresja była sposobem na ucieczkę od tego prawdziwego życia, aż nagle zaczęłam mieć dosyć funkcjonowania emocjonalnie na poziomie zadowolonego warzywa.

Chociaż oczywiście nie przeczę, że leki są wybawieniem dla osób znajdujących się w bardzo poważnych dołkach i stanach.
dokładnie to miałam na myśli..
ale co tu się dziwić, żyjemy w XXI wieku, gdzie człowiek nie lubi podejmować zbytnio wysiłku, chce mieć szybkie i skuteczne efekty "tu i teraz".. boli głowa - tabletka, boli serce - tabletka, rozstanie - tabletka, śmierć bliskiej osoby - tabletka, etc.. jakby tabletka miała załatwić wszystko..

Cytat:
Napisane przez blueone Pokaż wiadomość
U mnie sporo zmian (stąd moja nieobecność). Znalazłam pracę w zawodzie, przeprowadzam się do innego miasta. Jak określili moi znajomi wszystko układa się wg moich wcześniejszych planów. Nie jest oczywiście idealnie, ale jestem zadowolona i chyba z radością patrzę w przyszłość. Jeszcze kilka miesięcy temu bym nie uwierzyła, że mogę tak myśleć...
cieszę się bardzo Kochana..
mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej..
__________________

Quando c'è il buon motivo la forza viene da sola..

niquolle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 19:34   #293
_Exceptional_
Rozeznanie
 
Avatar _Exceptional_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 790
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Dziewczyny wyprowadziłam się kilka dni temu od eksa podczas jego nieobecności. Od tej pory nie daje mi spokoju. Ciągle pisze smsy, dzwoni. Mam po kilkadziesiąt połączeń nieodebranych. Nawet jeśli zmienię numer, to mam jeszcze jeden w abonamencie. Dzwoni na dwa. Przestałam odbierać i odpisywać. Kupił nowy starter i dzwoni z nowego. Zablokowałam go na gg, stworzył nowy numer. Każdy jeden blokuję, a on i tak pisze z nowego. Pisze mi maile, dzwoni do mojej mamy i błaga, żeby ze mną porozmawiała, zaczął zasypywać mnie smsami z bramki. Mało tego nie miał konta na nk i stworzył fikcyjne, nawet tam już nie mam spokoju. Nie wiem co robić, nawet wyłączenie telefonów niewiele daje, bo cały czas pisze i dzwoni, a potem jak włącze telefon, to przychodzi mnóstwo wiadomości i połączeń nieodebranych. Cały czas płacze i błaga, żebym wróciła. Co robić?
__________________


'Jeżeli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego faceta, to ja go nie chcę!'


Uważaj komu ufasz...



"Jak ma się miękkie serce, trzeba mieć twardą d..."

_Exceptional_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 19:43   #294
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

_Exceptional_ - wiem, że jesteś po tej drugiej stronie, ale tym wątku prawie każda z nas robiła to samo wobec eksa i żaden się nie ugiął. Zachowuj się jak facet, bądź stanowcza.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 19:47   #295
_Exceptional_
Rozeznanie
 
Avatar _Exceptional_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 790
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Staram się, ale ileż można... Moja mama nie może się do mnie nawet dodzwonić, bo on cały czas mi wisi na telefonie.
__________________


'Jeżeli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego faceta, to ja go nie chcę!'


Uważaj komu ufasz...



"Jak ma się miękkie serce, trzeba mieć twardą d..."

_Exceptional_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 19:51   #296
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Wiesz, że przejdzie mu to z czasem. Gorzej jak dopadnie go etap gniewu...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 20:02   #297
_Exceptional_
Rozeznanie
 
Avatar _Exceptional_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 790
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Wiesz, że przejdzie mu to z czasem. Gorzej jak dopadnie go etap gniewu...
Nie wiem jak będzie, pewnie taki etap go dopadnie za jakiś czas, ale napisał mi, że i tak prędzej czy później spotka mnie na ulicy...
__________________


'Jeżeli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego faceta, to ja go nie chcę!'


Uważaj komu ufasz...



"Jak ma się miękkie serce, trzeba mieć twardą d..."

_Exceptional_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 21:15   #298
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Dziewczyny, przeglądałam swoje pierwsze posty na rozstaniowym i dopadłam stronę, od której dziewczyny wypisują, jakimi tekstami raczyli je faceci przy porzucaniu, poczytajcie, pośmiejecie

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=427399&page=149
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 21:19   #299
rozdartyswiat
Wyglądam zza drzewa.
 
Avatar rozdartyswiat
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: K.
Wiadomości: 44
GG do rozdartyswiat
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

u mnie cisza, bo staram sie zapanować nad wszystkim, na razie rozmowy z koleżankami i ze znajomym pomagają, czekam na dalszy rozwój, co z tego będzie..? Nie wiadomo.
Czekanie to chyba najgorsza rzecz, ale trzeba przeczekać burze. Potem przeważnie są ładne chmury i słońce, ale czasem też zniszczenia. Eh.
__________________
Życie to nie kaseta
I nie da wymazać się
Tak dużo, dużo, dużo było podejrzeń
I zbyt ostrych słów
rozdartyswiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 21:58   #300
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Zerwanie kontaktu to najważniejsza ( i najlepsza ) rzecz po rozstaniu. I mówię to ja!
patrz na mnie czy na nieusłuchaną Enjoy
W końcu każdy się zreformuje. Ja mam opory będąc w związku sama pierwsza się odezwać i zadzwonić, bo wydaje mi się to jakoś...upokarzające. Dziwadło ze mnie, wiem.

Cytat:
Napisane przez Yuuka Pokaż wiadomość
Ja też się cieszę, czasami sama w to nie wierzę, że ja - kiedyś dziewczynka która gdy tylko coś się działo wybuchiwała płaczem, zmieniła się w silną psychicznie kobietkę.

Tobie też się uda i trzymam mocno kciuki
To super, że ci się układa, praca w zawodzie i przeprowadzka, aktywna kobieta z Ciebie
Dziękuję. Staram się. No i staram się też stać, mądrą silną kobietą...chociaż walka ze sobą boli straaasznie.

Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
cześć Kochana
miło, że o mnie pamiętasz no już za niecałe 2 tygodnie lecę.. ale jestem tak podekscytowana, że chodzę od kilku dnia zakręcona na maxa.. bardzo się cieszę i już doczekać nie mogę..
Super! Aż się serducho raduje, jak się czyta takie rzeczy w tym wątku.

Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
cieszę się bardzo Kochana..
mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej..
Też mam taka nadzieję.

Malla uwielbiam Twój podpis,aż go chyba ukradnę na fb!
__________________
Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz co Ci się trafi

Forrest Gump
blueone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.