Przedłużanie rzęs - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-19, 19:48   #1051
moniasc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Przedłużanie rzęs

hej a mnie sie wydaje że niewystarczająco odtłuściłaś rzęsy, albo klientka źle je pielęgnuje. Z własnego doświadczenia ci powiem że zawsze myłam przedłużane rzęsy szamponem johnson baby i wszytsko bylo ok, potem kupilam szampon kindi w tesco i moja stylistka pomimo odtluszczenia nie mogła przykleić ani jednej rzęsy...wróciłam do johnsona i jest dobrze aha no i nie polecam kontaktu rzęs z płynem micelarnym którego tak wielu poleca , wystarczy spojrzeć na sklad, sam glycerol .

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

tu możecie obejrzeć moje wypociny http://moniasc.pinger.pl/
moniasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 10:10   #1052
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs

Poczytałam sobie o ten watek i jeśli chodzi o kolezankę która nie trafia sztuczną rzęsą w naturalną to raczej powinnaś sobie odpuścić to zajęcie bo to jednak jest duża odpowiedzialność ( to jednak zabieg na oku). Ja mam już sztuczne rzęsy chyba ze dwa lata na oczach i nigdy podczas aplikacji nie czułam chemicznych zapachów. Aplikacja jest zupełnie bezbolesna (podczas zabiegu często śpię). No i w warunkach domowych trudno chyba jest wykonać to profesjonalnie? Ale wiem że dziewczyny robią w domach, to chyba zależy od klientki, czego oczekuje. sunniva2007, moim zdaniem to albo zmień firmę na której pracujesz albo daj sobie spokój i rób paznokcie skoro to Ci lepiej wychodzi A ile trwał Twój kurs, może nie wystarczająco ćwiczyłaś. Głowa do góry Ja nie jestem stylistka więc nie powinnam Ci może radzić ale nie martw się skoro robisz dobrze pazurki to może powinnaś się na tym skupić
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 08:24   #1053
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
Poczytałam sobie o ten watek i jeśli chodzi o kolezankę która nie trafia sztuczną rzęsą w naturalną to raczej powinnaś sobie odpuścić to zajęcie bo to jednak jest duża odpowiedzialność ( to jednak zabieg na oku). Ja mam już sztuczne rzęsy chyba ze dwa lata na oczach i nigdy podczas aplikacji nie czułam chemicznych zapachów. Aplikacja jest zupełnie bezbolesna (podczas zabiegu często śpię). No i w warunkach domowych trudno chyba jest wykonać to profesjonalnie? Ale wiem że dziewczyny robią w domach, to chyba zależy od klientki, czego oczekuje. sunniva2007, moim zdaniem to albo zmień firmę na której pracujesz albo daj sobie spokój i rób paznokcie skoro to Ci lepiej wychodzi A ile trwał Twój kurs, może nie wystarczająco ćwiczyłaś. Głowa do góry Ja nie jestem stylistka więc nie powinnam Ci może radzić ale nie martw się skoro robisz dobrze pazurki to może powinnaś się na tym skupić
no raczej ty - jako klientka - nie bedziesz czuc zapachow, bo nie nachylasz sie bezposrednio nad klejem. Ja nie wykonuje zabiegow w warunkach domowych -tzn. moj gabinet jest w domu, ale jest to oddzielne pomieszczenie i spelnia wszelkie normy.. Moje problemy wynikaja zapewne z tego, ze w tym temacie brakuje mi praktyki - tak tez bylo przy samych paznokciach..
Ale dziekuje za rady.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez moniasc Pokaż wiadomość
hej a mnie sie wydaje że niewystarczająco odtłuściłaś rzęsy, albo klientka źle je pielęgnuje. Z własnego doświadczenia ci powiem że zawsze myłam przedłużane rzęsy szamponem johnson baby i wszytsko bylo ok, potem kupilam szampon kindi w tesco i moja stylistka pomimo odtluszczenia nie mogła przykleić ani jednej rzęsy...wróciłam do johnsona i jest dobrze aha no i nie polecam kontaktu rzęs z płynem micelarnym którego tak wielu poleca , wystarczy spojrzeć na sklad, sam glycerol .

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

tu możecie obejrzeć moje wypociny http://moniasc.pinger.pl/
a wlasnie jak to jest z tym plynem miceralnym?? Mam kilka kolezanek, ktore konczyly kursy w bardzo dobrych osrodkach, zajmuja sie rzesami juz dosc dlugo, sa w tym naprawde swietne i polecaja swoim klientkom wlasnie te plyny.. Ja bedac na kursie tez dowiedzialam sie, ze dobre sa plyny micerlane, bo przede wszystkim sa delikatne.. wiec przyznam, ze juz troche zglupialam..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 12:55   #1054
oregon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie rzęs

Sanniva2007 na początku też czułam mdłości po aplikacji dodatkowo ból głowy. Po pół roku przeszło, znaczy po pół roku aplikowania . Używałam kleju 4youLashes. Od jakiegoś czasu używam Blink Lash (Secret Lashes) i nie widze różnicy w klejach. Myślę, że maseczka załatwi sprawę
Mam pytanie. Dlaczego zdjęłaś rzęsy ? Po 2 godzinkach coś tam było, trzeba było zostawić

A trafianie rzęsa do rzęsy - trzeba ćwiczyć. Moja Pani szkoleniowiec powiedziała, że na trzeciej czwartej aplikacji będę wiedziała czy potrafię czy nici z tego. I tak też było. Z czasem wyrabia się metodę oddzielania rzęs, operowania pęsetami i skraca czas, ale technika jest najważniejsza. Moje pierwsze aplikacje (po 60 szt na oko) trwały nawet 4-5 godzin. Teraz 60 szt aplikuję w półtorej godzinki. To też oczywiście zależy od szybkości schnięcia kleju. Rok uczyłam się na Maxi Power z 4youlashes. Bardzo przydatna jest poduszeczka silikonowa. Na początku najwięcej czasu mi zajmowało odpowiednie uchwycenie rzęsy suchej. Jak nabyłam poduszeczkę, szło znacznie szybciej


Cytat:
Napisane przez Anuska235 Pokaż wiadomość
Witam jakis czas temu zrobilam sobie kurs przedlazania rzes i wraz z nim kupilam kuferek. I teraz nie wiem co sie dzieje ale niektore rzeski nie chca mi sie wogole przyklejac i odpadaja. A np nastepne sie pieknie kleja. Ale po paru godzinach odpadaja. Czym to jest spowodowane ?????????? Prosze o pomoc. Bo nie wiem czy to ja cos zle robie czy to wina kleju(((((((((((

Mi też się tak zdażało. Albo słabo odtłuszczona rzęsa naturalna (trzeba to zrobić dwa razy, para mikro-szczoteczek na każde oko), albo spróbuj jeszcze raz z nową rzęsą. Nieraz nie przyjmuje kleju i koniec, taką trzeba ominąć i wrócić na koniec, resztki kleju może zwiążą i złapie. Mi się zdarzało, że klientka miała okres i w ogóle się kleić nie chciały. Winą może być też zwietrzały klej. Trzymasz go w lodówce? Tylko u jednej osoby tak się dzieje, czy u wszystkich. Jeżeli u wszystkich to wina kleju, jakiego używasz teraz? Jakiego primera używasz ?

Nie załamuj się i nie rezygnuj, gdzieś tkwi problem i znajdziesz przyczynę

Pozdrawiam
oregon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 16:51   #1055
Anuska235
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs

No jednak klienta była w ciąży. A drugiej odleciało tylko pare,a kleju używam Ultra Bonding z Secret Lashes to jest klej dla początkujących i średniozaawansowanych.A myślisz że mam go trzymac w lodówce to coś pomoże??? A primer Lash Primer to w zestwie miałam.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez oregon Pokaż wiadomość
Sanniva2007 na początku też czułam mdłości po aplikacji dodatkowo ból głowy. Po pół roku przeszło, znaczy po pół roku aplikowania . Używałam kleju 4youLashes. Od jakiegoś czasu używam Blink Lash (Secret Lashes) i nie widze różnicy w klejach. Myślę, że maseczka załatwi sprawę
Mam pytanie. Dlaczego zdjęłaś rzęsy ? Po 2 godzinkach coś tam było, trzeba było zostawić

A trafianie rzęsa do rzęsy - trzeba ćwiczyć. Moja Pani szkoleniowiec powiedziała, że na trzeciej czwartej aplikacji będę wiedziała czy potrafię czy nici z tego. I tak też było. Z czasem wyrabia się metodę oddzielania rzęs, operowania pęsetami i skraca czas, ale technika jest najważniejsza. Moje pierwsze aplikacje (po 60 szt na oko) trwały nawet 4-5 godzin. Teraz 60 szt aplikuję w półtorej godzinki. To też oczywiście zależy od szybkości schnięcia kleju. Rok uczyłam się na Maxi Power z 4youlashes. Bardzo przydatna jest poduszeczka silikonowa. Na początku najwięcej czasu mi zajmowało odpowiednie uchwycenie rzęsy suchej. Jak nabyłam poduszeczkę, szło znacznie szybciej





Mi też się tak zdażało. Albo słabo odtłuszczona rzęsa naturalna (trzeba to zrobić dwa razy, para mikro-szczoteczek na każde oko), albo spróbuj jeszcze raz z nową rzęsą. Nieraz nie przyjmuje kleju i koniec, taką trzeba ominąć i wrócić na koniec, resztki kleju może zwiążą i złapie. Mi się zdarzało, że klientka miała okres i w ogóle się kleić nie chciały. Winą może być też zwietrzały klej. Trzymasz go w lodówce? Tylko u jednej osoby tak się dzieje, czy u wszystkich. Jeżeli u wszystkich to wina kleju, jakiego używasz teraz? Jakiego primera używasz ?

Nie załamuj się i nie rezygnuj, gdzieś tkwi problem i znajdziesz przyczynę

Pozdrawiam
No mi jako tako idze uchwycenie ten suchej rzeski. Ale denerwuje sie jak one nie chca mi sie przyklejac. Bo boje sie ze po paru godzinach klientka zadzwoni i powie ze jej polecialy rzesy.
Anuska235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 14:52   #1056
oregon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Anuska235 Pokaż wiadomość
.A myślisz że mam go trzymac w lodówce to coś pomoże???

Obowiązkowo w lodówce


Primer dobry, też go używam. Odtłuść dwa albo nawet 3 razy- dokładnie rzęska po rzęsce. Załóż jeszcze kilka razy rzęski i jak wciąż nie będą się kleiły a ręce już sie nie trzęsą to kupuj szybszy klej.
Ja miałam początki z przebojami, ale przez angielską firmę. Mi w ogóle klej nie zasychał, po 10 minutach wciąż sie rzęsy odklejały, spadały, cuda. Nie poddałam się i nie żałuję
oregon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 06:27   #1057
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Przedłużanie rzęs

[QUOTE=Anuska235;31139576]
Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
dziewczyny, wszystkie jesteśmy różne i każda różnie reaguje na ten sam kosmetyk i klej.

mam ten sam klej od ponad roku. jedną klientkę uczulił, część (jakieś 5-10%) ma zaczerwienione oczka kilka godzin po aplikacji (po kropelkach typu Visine znika to bez śladu). reszta idzie se szczęśliwie na kilka tygodni i przychodzi dopiero na dopełnienie. sama sobie nim rzęski zakładałam i nie miałam żadnych komplikacji. 1 uczulona klientka w ciągu roku jakoś nie przekona mnie do zmiany kleju na ten o gorszej przyczepności.

Witam serdecznie a jak robisz sobie sama rzeski ??? I jeszcze mam taką sprawe


Mam pytanie w sprawie aplikacji rzes:

W listopadzie zrobilam kurs przedluzania rzes w Gdyni w Secret Lashes

i robie klientka i teraz jest ta, ze jak zakladam to nie zawsze one chca sie przyklejac do rzes bo jak np

doklejam nastepne rzesy to trzymaja sie pieknie i wszystko wyglada tak jak mnie uczyli na kursie

albo opdaja na nastepny dzien

czym to jest spowodowane tym ze ja cos zle robie czy tym ze mam lipny klej

i teraz jestem zalamana co mam robic co jest nie tak

prosze o pomoc z gory dziekuje Ania

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------


Witam ja tez dopiero co zaczynam robic rzeski. I tez tak mialam z klejem, tylko ze mnie bolala strasznie glowa i to nawet pozniej przez dwa dni.

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------


Dziewczyny myslicie ze da rade zrobic sobie samemu rzeski ????

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Jeszcze jedną mam sprawe jaki jest dobry klej dla początkujących ??? Proszę o pomoc Dziękuje

ja od 2 lat uzywam ten z SL i trzyma sie dobrze
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 13:20   #1058
Anuska235
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez oregon Pokaż wiadomość

Obowiązkowo w lodówce


Primer dobry, też go używam. Odtłuść dwa albo nawet 3 razy- dokładnie rzęska po rzęsce. Załóż jeszcze kilka razy rzęski i jak wciąż nie będą się kleiły a ręce już sie nie trzęsą to kupuj szybszy klej.
Ja miałam początki z przebojami, ale przez angielską firmę. Mi w ogóle klej nie zasychał, po 10 minutach wciąż sie rzęsy odklejały, spadały, cuda. Nie poddałam się i nie żałuję
Dziękuje bardzo za cenne rady. Ja dopiero w tym raczkuje i dlatego tak sie wypytuje. Kto pyta nie bladzi.
Anuska235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 16:47   #1059
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: Przedłużanie rzęs

Czesc , mam nadzieje, ze moge wpasc do Was z pytankiem?
Pracuje na Effective lashes (zapewne niezbyt znana firma), i klej, ktory moge od nich kupic jest wprawdze dobry, ale czas wiązania jest o wiele za dlugi jak na moj gust.
Czy bylybyscie w stanie polecic mi dobry szybkowiążący klej?
Czy mozna zamowic klej od innej firmy nie majac u nich kursu?

Dziekuje za ewentualna pomoc
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 18:51   #1060
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Przedłużanie rzęs

ja powoli rezygnuję z przedłużanych rzęs, miałam ostatni raz uzupełnianie półtora miesiąca temu(2 gi raz), jak na razie nie byłam u kosmetyczki i chyba pozwolę by wszystkie doczepione rzęsy same sobie do końca powypadały...
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 22:58   #1061
oregon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
Czesc , mam nadzieje, ze moge wpasc do Was z pytankiem?
Pracuje na Effective lashes (zapewne niezbyt znana firma), i klej, ktory moge od nich kupic jest wprawdze dobry, ale czas wiązania jest o wiele za dlugi jak na moj gust.
Czy bylybyscie w stanie polecic mi dobry szybkowiążący klej?
Czy mozna zamowic klej od innej firmy nie majac u nich kursu?

Dziekuje za ewentualna pomoc
Z czystym sumieniem polecam 4youlashes Maxi speed i Secret Lashes - Ultra Plus. Nie trzeba mieć ich certyfikatu ani faksować własnego.
oregon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 09:04   #1062
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

klej z Secret Lashes Ultra Plus to to samo, co Looksus Lashes Ultra Plus (robione w jednej fabryce - różni dystrybutorzy, tylko w Looksus Lashes masz 30zł taniej http://allegro.pl/klej-do-rzes-ultra...977210628.html
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 16:27   #1063
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziekuje dziewczyny!
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 17:51   #1064
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Przedłużanie rzęs

nie mam pojęcia jakiego używano kleju podczas mojego przedłużania rzęs, sama i tak nnie planuję praktyki,a ale rozmawiałam z jakaś klientką w salonie Xtreme Lashes jak tam byłam, czułam się jak świeżąk będą c tam drugi raz, wszyscy już mocno poinformowani w temacie, no ale żadna z Pań nie miała uczulenia na klej.
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 14:46   #1065
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Przedłużanie rzęs

Znajoma tez sobie tam robiła i jest bardzo zadowolona, bała się bardzo, ze odezwie się jej alergia, ale na szczęście nic jej nie uczuliło Ja żałuję, że mam tak daleko, bo sama bym sobie zrobiła takie obłędne rzęsy
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:34   #1066
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Przedłużanie rzęs

dziewczyny-juz chyba wiem, w czym tkwil problem.. w pensecie na poczatek kupilam sobie w SL komplet dwoch (cos ok.50 zl) i ta zakrzywiona chyba jest jakas nieudana, bo jak juz uchwycilam rzese syntetyczna to po zamoczeniu w kleju zdarzalo mi sie, ze sie przekrzywila lub wypadla - tak jakby penseta za slabo ja trzymala.. Zakupilam pensete Vetusa, zakrzywiona i normalnie calkiem inny komfort pracy.. Nie musze teraz skupiac sie na poprawnym zlapaniu rzesy...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 21:59   #1067
oregon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
dziewczyny-juz chyba wiem, w czym tkwil problem.. w pensecie na poczatek kupilam sobie w SL komplet dwoch (cos ok.50 zl) i ta zakrzywiona chyba jest jakas nieudana, bo jak juz uchwycilam rzese syntetyczna to po zamoczeniu w kleju zdarzalo mi sie, ze sie przekrzywila lub wypadla - tak jakby penseta za slabo ja trzymala.. Zakupilam pensete Vetusa, zakrzywiona i normalnie calkiem inny komfort pracy.. Nie musze teraz skupiac sie na poprawnym zlapaniu rzesy...
A to też racja pesety trzeba wyczuć i dobrać odpowiednią dla siebie.
Na szkoleniu miałam prostą i x. Za skarby świata mi nie szło tą x.
Dostałam drugą prostą i już było lepiej. Teraz używam lekko zakrzywionej do oddzielania a prostej do przyklejania rzęs. Klej dozuję na kamień nefrytu, nie potrafię korzystać z pierścionków z kieliszeczkami. Każda stylistka musi wyczuć jak jej wygodniej
oregon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 07:26   #1068
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Przedłużanie rzęs

dziewczyny czy możecie wyrazić swoją opinię na temat prac tej Pani ?

http://www.beautypink.pl/index.php?o...-rzs&Itemid=91

chciałabym założyć rzęsy, ale ponieważ się nie znam to nie wiem czy warto z jej oferty skorzystać.

z góry wam dziękuję
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 18:23   #1069
Anuska235
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Witam ja też nosiłam przeszło rok rzęski. I mi nic sie nie zmieniło z moimi rzęsami może troszke na początku były takie dziwne cieńsze. Ale po tygodniu, półtora wrócily do normy

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez oregon Pokaż wiadomość

Obowiązkowo w lodówce


Primer dobry, też go używam. Odtłuść dwa albo nawet 3 razy- dokładnie rzęska po rzęsce. Załóż jeszcze kilka razy rzęski i jak wciąż nie będą się kleiły a ręce już sie nie trzęsą to kupuj szybszy klej.
Ja miałam początki z przebojami, ale przez angielską firmę. Mi w ogóle klej nie zasychał, po 10 minutach wciąż sie rzęsy odklejały, spadały, cuda. Nie poddałam się i nie żałuję
Czesc dziewczyny a jaki klej jest dobry dla początkujących. Bo ten moj klej to jest lipny na maksa. Rozwaliła mi się naketka.

Proszę o pomoc pilne
Pozdrawiam serdecznie.
A te rzęśki granatowe są super.
Anuska235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 20:14   #1070
moniasc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy możecie wyrazić swoją opinię na temat prac tej Pani ?

http://www.beautypink.pl/index.php?o...-rzs&Itemid=91

chciałabym założyć rzęsy, ale ponieważ się nie znam to nie wiem czy warto z jej oferty skorzystać.

z góry wam dziękuję
OMG!!!!!straszne! posklejane nierówne i jeszcze kosztują 300zł! Jesteś z łodzi? przyjedz do mnie do sosnowca i założe ci za 150zł (z przejazdem na to samo ci wyjdzie!) zobacz moje prace www.moniasc.pinger.pl Ja nie mówie że jestem w tym najlepsza na świecie ale od tej pani na pewno po zabiegu rozdzielam rzęsy przez co nei sa sklejone i jak doklejam to nie "jak leci" tylko robie to równo. Jestem w szoku bo zna wiele dziewczyn które robia rzesy super i powinny w takim wypadku brac za usługo 2000zl hehe
moniasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 15:19   #1071
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy możecie wyrazić swoją opinię na temat prac tej Pani ?
mi się nie podobają prace tej pani, rzęsy bardzo rzadkie, po 40sztuk na oko? a powinno być przynajmniej 100 (a zazwyczaj 150 na oko)!. ja mam naturalne jasne i rzadkie rzęsy, ale gdy mam przedłużone - to firanki, może nie do brwi, ale gęste i od razu oko wyraziste, kolor tęczówki magiczny, i wcale rzęsy nie są poniszczone. ja już kilka razy zakładałam rzęsy, nosiłam przez kilka miesięcy, potem przerwa (ze względów finansowych), i znów do nich wracam. polecam ten zabieg!

Edytowane przez czarny_kruk
Czas edycji: 2012-01-02 o 15:21
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 16:00   #1072
moniasc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Przedłużanie rzęs

to że są rzadkie to najmniejszy problem. Najważniejsze żeby nie byly posklejane, bo jedna rzęsa ciągnie drugą i ją wyrywa. Uszkodzona cebulka może już nie wykluć nowej rzęski! Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie stylistki, bo może z tego być więcej szkody niż pożytku. Poza tym dziewczyna klei strasznie daleko od powieki. Kąciki są niewykończone...dla mnie to jakaś porażka...
moniasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 22:09   #1073
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Przedłużanie rzęs

moniasc chetnie bym skorzystala z twoich uslug ale niestety odległosc...

dziekuje za opinie, ciesze sie ze sie was poradzilam bo przez chwile bylam gotowa zaufac w ciemno ze wzgledu na znajomosc.

szukam wiec dalej w googlach pan z lodzi... i mam kolejne dwie propozycje...

http://www.studioprimadonna.pl/galer...edluzanie-rzes

http://www.facebook.com/pages/Przedł...71825329537739

czy ktoras waszym zdaniem jest warta tych pieniedzy ?
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 22:30   #1074
moniasc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Przedłużanie rzęs

Zdecydowanie ta pierwsza. Ta z FB klei co 2 i tez skleja rzesy.
moniasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 09:22   #1075
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny, i ja się podłączę pod wątek i poproszę znawczyni o opinię prac tej pani, myślicie że warto jej zaufać?
http://www.pola83gdynia.blogspot.com/

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 10:05   #1076
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
szukam wiec dalej w googlach pan z lodzi... i mam kolejne dwie propozycje...

http://www.studioprimadonna.pl/galer...edluzanie-rzes

http://www.facebook.com/pages/Przedłużanie-Rzęs-Warszawa-Łódź/171825329537739

czy ktoras waszym zdaniem jest warta tych pieniedzy ?
prace pierwszej stylistki są ładne. omijaj "przedłużaczkę rzęs" z drugiego linku, zniszczy ci rzęsy

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, i ja się podłączę pod wątek i poproszę znawczyni o opinię prac tej pani, myślicie że warto jej zaufać?
http://www.pola83gdynia.blogspot.com/

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
śliczne prace
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 10:06   #1077
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny jak moge w domu sama "przyspieszyc" proces odpadania przyklejonych rzes?

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2012-01-03 o 10:09
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 10:25   #1078
moniasc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Przedłużanie rzęs

idz do pani która założyła ci rzęsy. Ona ma remover i ci je sciagnie. A domowe sposoby? hmmm niby przedłużane rzesy nie lubia tłustego, ale jak potrzeba to pewnie nie pomoże
moniasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 12:08   #1079
oregon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość

szukam wiec dalej w googlach pan z lodzi... i mam kolejne dwie propozycje...

http://www.studioprimadonna.pl/galer...edluzanie-rzes

http://www.facebook.com/pages/Przedłużanie-Rzęs-Warszawa-Łódź/171825329537739

czy ktoras waszym zdaniem jest warta tych pieniedzy ?


Tutaj z pierwszego linka bardzo ładnie czysto

Drugi link - po co ktoś wkleja tak niewyraźne zdjęcia? Może to lifting torsu w ofercie?

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, i ja się podłączę pod wątek i poproszę znawczyni o opinię prac tej pani, myślicie że warto jej zaufać?
http://www.pola83gdynia.blogspot.com/

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Bardzo ładne rzęski

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy możecie wyrazić swoją opinię na temat prac tej Pani ?

http://www.beautypink.pl/index.php?o...-rzs&Itemid=91

chciałabym założyć rzęsy, ale ponieważ się nie znam to nie wiem czy warto z jej oferty skorzystać.

z góry wam dziękuję
A tutaj bardzo dobry przykład jak NIE NALEŻY aplikować rzęs. Jak można zrobić coś takiego ??? Z resztą paznokcie również pozostawiają wiele do życzenia. Zdjęcia Certyfikatów? W Salonie na ścianie a nie jako reklama. Wkurza mnie coś takiego, bo takie psełdostylistki psują rynek ...
oregon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 13:25   #1080
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez moniasc Pokaż wiadomość
idz do pani która założyła ci rzęsy. Ona ma remover i ci je sciagnie. A domowe sposoby? hmmm niby przedłużane rzesy nie lubia tłustego, ale jak potrzeba to pewnie nie pomoże
woalalbym juz nie ogladac tej pani ale pewnie nie bede miala wyjscia.
z daleko moje rzesy ladnie wygladaly ale kilka dni temu przyjrzalam sie i zobaczylam jakie sa posklejane!!!
no ale tak jest jak na szybko chcialam zalozyc:/
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.