Pędzle Hakuro - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-10, 06:37   #361
Idioteque
Raczkowanie
 
Avatar Idioteque
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 51
Dot.: Pędzle hakuro

Ja kupowałam od nich, ale przez allegro, i za przesyłkę zapłaciłam 6 zł (za 3 pędzle, do 8 szt. były takie same koszty przesyłki, jak za 1 sztukę). Na stronie sklepu w koszyku przed dokonaniem zakupu musisz podać region i kod pocztowy miasta, do którego maja wysłać i obliczają koszt dostawy (polecam allegro, bo na stronie sklepu wyszło mi 10 zł za przesyłkę)

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Ojej, sorry. Chyba coś pokręciłam. Na allegro kupiłam od ladymakeup_pl, a ona chyba nie jest właścicielką ich firmowego sklepu...
Przepraszam jeszcze raz W każdym bądź razie koszty wysyłki obliczy Ci już w koszyku. Pozdrawiam
__________________
Don't be afraid of
Shadows on your path
'Cause they only mean that
Light's still shining in the dark.


Idioteque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 09:30   #362
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Pędzle hakuro

Aaa, rozumiem, dziękuję Idioteque
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 22:36   #363
olusia69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Raszyn / Warszawa
Wiadomości: 202
Potrzebuje pomocy w wyborze pedzli hakuro! dosc wazne!

Hej
proszę was o pomoc ponieważ napaliłam sie na pędzle hakuro ( I NIE PISZCIE O INNYCH FIRMACH BO CHCE TYLKO TE :P )
i wybrałam juz sobie kilka tylko nie wiem czy dobrze
musze do 200zl wybrać sobie prezent i stwierdziłam ze to mi potrzebne, tylko ze 14.12 musze je juz zamówić wiec prosze o pomoc dot. tych czterech punktów:

1) biore H21 do brazera i rozu - chciala bym tez H13- tylko nie wiem cyz mi potrzebny bedzie jesli ten 21 bede brala.

2) podklad: nie umiem języczkowym nakładać pedzlem wiec wybralam flat top- H50s i H50 ? dobrze? a moze wziac h50s i h51? (bo s mi sie baaardzo podoba )

3) puder sypki i w kompakcie - bo takowych uzywam- pedzel h55 ? dobry bedize? czy moze jakis inny (np h54) ? (chce inny do podkladu i pudru jeden kulke duza i jeden flat top)

4) cienie - na pewno wezmę h 78 bo kocham kuleczki ale czy do tego H77 czy H79 ? ktory lepszy? do czego sluza obydwa? jak miedzy nimi wybrac- bo fundusze ogranicza mnie do jednego zapewne



pytanie glowne i najwazniejsze: Do podkladu oprocz h50s wybrac ktory: h51 - ktory jest wiekszy niewiele od h50s,ale za do bardzo gesty czy h50 ktory jest rzadszy - albo inaczej- bardziej rozkloszowany mniej zbity i duuzo wiekszy?
nie moge sie miedzy nimi zdecydowac, obydwa sa ekstra probowalam dawac im punkty- ale tak czy tak wychodzil remis
pomocy!!!

Edytowane przez olusia69
Czas edycji: 2011-12-11 o 22:58
olusia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 18:34   #364
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Potrzebuje pomocy w wyborze pedzli hakuro! dosc wazne!

Już odpisuję Ci na Twoje pytania Swoją drogą pędzle Hakuro bardzo się poprawiły, od zeszłego roku zmieniono kleje i włosie więc teraz są to pędzle naprawdę dobrej jakości

1) H21 do różu super, do konturowania też się nada H 13 do konturowania genialny, jak się uprzesz to róż też nim nałożysz. Ale to już od Ciebie zależy, ja nie lubię używać jednego pędzla do 2 rzeczy bo mam wrażenie że np. nakładając róż po bronzerze on trochę zabronzowi twarz (wiem że wystarczy go wytrzeć o chusteczkę ale to już takie moje zboczenie). Tak więc to od Ciebie zależy czy potrzebujesz, ale jak chcesz jeden do 2 rzeczy to zdecydowanie H21

2) H50s i H51 bo H50 do podkładu się nie nadaje, jest mniej zbity i ma za długie włosie. On jest idealny do pudru ale do podkładu zupełnie odpada.

3) H54 jest za mały, on może być do bronzera Ja bym wybrała H100, chociaż H55 też się nada

4) H78 - bardzo dobry wybór. Ja polecam i H77 i H79. H77 idealny do docierania ale na czysto, bez cienia. Natomiast H79 dobry do nakładania koloru w załamanie i jednoczesnego rozcierania. Gdybym miała wybrać jeden to zdecydowanie H79 bo nim zrobisz wszystko

No i do podkładu absolutnie nie H50 tylko H51
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 20:29   #365
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Potrzebuje pomocy w wyborze pedzli hakuro! dosc wazne!

poszukaj flmików na youtube, tam jest bardzo dużo dobrych recenzj porównawczych. Ja bym na Twoim miejscu z Hakuro brał flattopy ale z okrągłym zakończeniem a nie płaskim. Z recenzji na YT sie dowiesz czemu tez sie napaliłam na ich pędzle ale chwilowo nei mam kasy

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

h100 nie kupuj, lepiej kupic cos z dluga rączką
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 22:12   #366
olusia69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Raszyn / Warszawa
Wiadomości: 202
Dot.: Potrzebuje pomocy w wyborze pedzli hakuro! dosc wazne!

na yt juz obejrzalam ich miliony XD i kurcze nie moge wlasnie przez to sie zdecydowac...
no dobra wybiore h51 do podkladu.
a h55 do pudru - bo mi sie bardzo on podoba (h100 odpada, bo lubie raczki )

tylko jeszcze jedno pytanko: jesli wezme 51 i 55 to czy h50s mi wogole bedzie potrzebny???

bo w sumie to nie wiem ktory zestaw lepiej:
1) h51, h50 i h55
2) czy h50s, h51 i h55

ktory? nie beda sie bardzo powtarzac do uzywania? w sensie zebym zaraz jednego pedzla gdzies nie posiala bo nie bede go uzywac

bo H13 ih21 i H 79 oraz h78 wezme napewno...
tylko nie moge sie zdecydowac naprawde czy do tego pudrowego h55 dobrac te co wyzej

Edytowane przez olusia69
Czas edycji: 2011-12-12 o 22:20
olusia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 17:02   #367
guziczek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
Dot.: Potrzebuje pomocy w wyborze pedzli hakuro! dosc wazne!

Też się zbieram do zakupu Hakuro i mam dylemat między h78 i h80. Czym one się różnią? i ten kulka, i tamten kulka... wymiar podany mają taki sam i właściwości w sumie też... nie wiem, który wybrać?? pomocy
guziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 19:32   #368
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Pędzle hakuro

Czy model H76 i H78 mozna by uzyc do punktowego nakładania korektora na twarz?

Bo dla mnie model H60 wydaje sie zbyt duzy. Na cienie pod oczami już predzej.
Oglądałam filmiki na youtube i te w/w H76 H78 wydaja mi sie takie uniwersalne.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 13:13   #369
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Pędzle hakuro

mnie z kolei zastanawia różnica między h 76, h 78, h80. między h 76 a h 80 jest wyjaśnione, że h80 jest bardziej spiczasty. a czy różnica między h 76 a h78 to różnica włosia? nie wiem, które mam wziąć...
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 14:01   #370
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Pędzle hakuro

zwracam honor pędzlom - to moje niewłaściwe z nimi postępowanie przyczyniło się do ich "zniszczenia". Po praniu źle z nimi postępowałam
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 20:39   #371
Gon24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 70
Dot.: Pędzle hakuro

Dziewczyny poradźcie- lepszy jest Sephora XL czy hakuro H55?
Gon24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 20:48   #372
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Pędzle hakuro

Hej dziewczyny Mam do Was ważne pytanie... Chodzi o pędzle Hakuro... zamówiłam sobie zestaw 8 pędzli http://allegro.pl/hakuro-zestaw-8-pedzli-do-makijazu-i2010318591.html
oczywiście wcześniej oglądałam zdjęcia, czytałam opinie i oglądałam filmiki na YT o tych pędzlach. Zamówiłam od ladymakeup, która ma dobre opinie i prowadzi stronę poświęconą tym pędzlom. Jednak mam zastrzeżenia co do mojego zestawu... i nie wiem czy jestem przewrażliwiona czy faktycznie coś jest nie tak. Pędzle wydają mi się roztapirzone, tylko 3 wyglądają tak jak powinny (H50S, H60, H70)... Pozostałym odstają lekko wloski po bokach (H85 nie jest idealnie zbity, więc jak mają wyjść idealne kreski eyelinerem?), pędzle kulki są puszyste... a nie zbite... W tym jeden wcale nie jest taki miły dla oka (H77)... Mam mieszane uczucia, napisałam do kobity, czekam na odpowiedź, ale nie wiem czy nie powinnam odesłać tego zestawu. Nie są bardzo rozczochrane, ale na pewno różnią się wyglądem od filmiku np. Miss Heledore... wyglądają jakby już kilka razy były prane i włoski zaczęły odstawać, a na filmiku są ładnie zbite.... Choć tak czytam Wasze posty tutaj i widzę, że nie tylko mnie nie zadowolił zestaw, więc chyba nie jestem przewrażliwiona i prawdopodobnie dokonam zwrotu....
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 18:11   #373
calendargirl288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Gliwice PL/Amsterdam NL
Wiadomości: 22
Dot.: Pędzle hakuro

Nie rozumiem, dlaczego zamawiacie z allegro, skoro ceny są identyczne z tymi ze strony producenta, a zamawiając ze strony producenta ma się pewność, że pędzle pochodzą rzeczywiście od niego, i że nie były używane...
calendargirl288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 08:34   #374
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Pędzle hakuro

Nie wiem dlaczego się dałam podejść. Hakuro pewnie pozbywa się swoich felernych partii za niższą cenę, a oni nam je wciskają... 4 tysiące pozytywów, darmowa wysyłka i się znajdzie zbyt... Nie polecam ladymakeup, kobieta nie zna się na prawach konsumenta, nie dajcie się nabić jej w butelkę. I nigdzie nie kupujcie w zestawach, bo to są felery. Napisałam już z tą sprawą do Hakuro, za pewne nic nie wymodzę i nie mam zamiaru psuć sobie krwi, ale nie popuszczę i napiszę ostrzeżenie gdzie można. Tutaj macie posta ze zdjęciami... https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post31944883
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 08:48   #375
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez calendargirl288 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, dlaczego zamawiacie z allegro, skoro ceny są identyczne z tymi ze strony producenta, a zamawiając ze strony producenta ma się pewność, że pędzle pochodzą rzeczywiście od niego, i że nie były używane...
przecież ta osoba jest dystrybutorem Hakuro, nie sprzedaje podróbek
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:04   #376
calendargirl288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Gliwice PL/Amsterdam NL
Wiadomości: 22
Dot.: Pędzle hakuro

nie wiem czy ta osoba jest rzeczywiście dystrybutorem Hakuro, wiem, że sprzedaje w cenie takiej samej jak jest na stronie producenta, więc nie rozumiem po co ryzykować, jak można zamówić bezpośrednio.

Co do Hakuro, to ja bym tylko bardzo chciała, żeby umożliwili odbiór osobisty pędzli, bo z tego, co widać z danych do przelewu, to są w Gliwicach, a ja też będąc z Gliwic chciałabym móc oszczędzić na przesyłce i na czasie oczekiwania ich pędzelki bardzo lubię
calendargirl288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 12:44   #377
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Pędzle hakuro

Muszę się Was poradzić co z tymi pędzlami. Dostałam wiadomość od ladymakeup, że skontaktowała się z producentem i mam je im odesłać. Sama nie wiem czy w to brnąć, bo nie jest powiedziane, że jak im odeślę to dostanę nowe. Mogą powiedzieć, że pędzlom nic nie jest, albo, że ja coś przy nich namodziłam. Tylko pozbędę się pędzli na dłuższy czas. Wiemy jak bywa, więc może się tak zdarzyć, że nie zobaczę już ani pędzli ani pieniędzy. Zastanawiam się, ale jak wyślę to na pewno nie cały zestaw tylko te, które wydają mi się podejrzane...
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 14:30   #378
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Muszę się Was poradzić co z tymi pędzlami. Dostałam wiadomość od ladymakeup, że skontaktowała się z producentem i mam je im odesłać. Sama nie wiem czy w to brnąć, bo nie jest powiedziane, że jak im odeślę to dostanę nowe. Mogą powiedzieć, że pędzlom nic nie jest, albo, że ja coś przy nich namodziłam. Tylko pozbędę się pędzli na dłuższy czas. Wiemy jak bywa, więc może się tak zdarzyć, że nie zobaczę już ani pędzli ani pieniędzy. Zastanawiam się, ale jak wyślę to na pewno nie cały zestaw tylko te, które wydają mi się podejrzane...
oddaj
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 21:19   #379
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Pędzle hakuro

Odeślij wszystkie. Najpierw chcesz, żeby Ci coś z nimi zrobili, a teraz się zastanawiasz czy wysłać. To po co robić tyle szumu? Na pewno Cię nie oszukają. A z pędzlami Hakuro różnie bywa. Zamiast od razu je przetestować jak tylko zrobili pierwsze sztuki to oni je sprzedawali a to były konkretne buble. A teraz je doskonalą i w gruncie rzeczy osoby kupujące te pierwsze sztuki kupowały produkt nie pełnowartościowy. W tym niestety i ja. Ten ich pierwszy zestaw to taki chłam. Normalnie jak jakiś chiński zestawik dlatego jakoś nie wierzę, że te pędzle są tu robione.
__________________
Bloga mam i ja
http://niusia89.blogspot.com
Zapraszam
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 08:49   #380
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Pędzle hakuro

Robię szum, bo się wkurzyłam, a babka nie chciała przyjąć reklamacji, a boję się je odesłać, że albo wrócą te same, albo nic nie wróci, łącznie z kasą. Zestaw był dobrany przez ladymakeup nie przez Hakuro. Powiedzieli, że mogę odesłać tylko te, które uważam za felerne, ale chyba odeślę wszystkie i napiszę do których mam jakieś "ale". Albo wrócą nowe, tylko gorsze haha rozsypią się jak jednej Bloggerce po jakimś czasie wszystkie włosy wyszły, a dbała o pędzle.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 12:25   #381
klaudys_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: Pędzle hakuro

Cześć dziewczyny. Chciałabym kupić pędzel do podkładu. niestety nie mogę się zdecydować pomiędzy H51 i H52. Może my mi pomożecie albo dacie jakieś inne propozycje ? :
klaudys_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 14:01   #382
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Pędzle hakuro

Wena90, pędzle wyglądają rzeczywiście średnio- odeślij je. Nie poinformowano Cię, czy to będzie na zasadzie zwrotu, czy wymiany na nowe?
Ja u ladymakeup kupiłam 3 pędzle i jestem zadowolona, nie mam żadnych zastrzeżeń- szkoda, że zdarzył Ci się nieudany zakup...
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 16:42   #383
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Pędzle hakuro

No niestety, niesmak już pozostanie...
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 10:30   #384
d02cb051fd97e4ca6d55fd002bbbf7d38e103eb4_65692262b137e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez klaudys_a Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Chciałabym kupić pędzel do podkładu. niestety nie mogę się zdecydować pomiędzy H51 i H52. Może my mi pomożecie albo dacie jakieś inne propozycje ? :
Ja mam do podkładu H50s i jestem zadowolona.
d02cb051fd97e4ca6d55fd002bbbf7d38e103eb4_65692262b137e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 11:45   #385
Aunt Jackie
Przyczajenie
 
Avatar Aunt Jackie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez klaudys_a Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Chciałabym kupić pędzel do podkładu. niestety nie mogę się zdecydować pomiędzy H51 i H52. Może my mi pomożecie albo dacie jakieś inne propozycje ? :
Witam, ja używam naprzemiennie H50, H52 i H54. Szczerze mówiąc, po wielu miesiącach stosowania, najlepiej mi się pracuje z pędzlami z zaokrąglonym włosiem, czyli H54 i H52. Pędzel płaski jak H50 nie dociera do niektórych zakamarków, np przy nosie. Jeżeli chodzi o jakość wykonania, to wszystkie są podobne: włosie się nie sypie z żadnego.
Aunt Jackie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 07:42   #386
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Pędzle hakuro

pomyłka
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 18:51   #387
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Pędzle hakuro

Jestem zła..
Po kilku miesiącach mój H51 zaczął linieć na potęgę!
Sypie się z niego po kilkadziesiąt włosków przy każdym użyciu. Jak zaczynam "skubać" palcami, to cały czas coś wyłazi. Piorę go stale tak samo. Szampon do włosów i nic więcej.

Mam też H50s - używam dłużej nawet niż H51, tak samo o niego dbam i z nim nic mi się nie dzieje.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 21:18   #388
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Jestem zła..
Po kilku miesiącach mój H51 zaczął linieć na potęgę!
Sypie się z niego po kilkadziesiąt włosków przy każdym użyciu. Jak zaczynam "skubać" palcami, to cały czas coś wyłazi. Piorę go stale tak samo. Szampon do włosów i nic więcej.

Mam też H50s - używam dłużej nawet niż H51, tak samo o niego dbam i z nim nic mi się nie dzieje.
mam to samo - h77 kupione dwa miesiace temu posypało mi się na potęgę, strasznie wręcz - przy myciu, malowaniu, dezynfekcji - sypie się jak głupi.
Z h80 nie mam takich problemów (ani z pędzlem do podkładu), ale już nie planuję więcej ryzykować hakuro i zamówię kolejne pędzle maestro.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 13:32   #389
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Pędzle hakuro

Ja też już nigdy nie postawię na Hakuro a gdybym wiedziała, że takie są z tymi pędzlami przeboje od razu postawiłabym na Maestro, przynajmniej kasa nie poszła by na marne.
Tutaj macie przykład łysiejącego H21:
http://naklejkamakeup.blogspot.com/2...kleiy-sie.html
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 09:17   #390
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Pędzle hakuro

ej, nie podoba mi się takie podejście. Rozumiem poimformowanie wszystkich o problemie i poradzenie się co zrobić ale teraz robisz firmie hakuro czarny pr. Swoją drogą nie kupilaś mega ekskluzywnych pędzli tylko bądź co bądź taniochę z neta. Błędy w produkcji są wszędzie, niezależnie od ceny, po to jest paragon i gwarancja żeby się upomnieć o swoje i masz wybór czy chcesz dać im szansę drugi raz. Jeżeli masz jakieś pretensje to może do ladymakeup a nie firmy hakuro bo to xo Cię spotkało równie dobrze mogło być spowodowane złym przechowywaniem. Choć ladymakeup też nie chcę oskarżać. Każdemu może się zdarzyć zresztą jakaś wpadka. Sytuacja podobna co z pędzlem edm, jakaś laska skarżąca się, że rozkleił jej się pędzel po paru latach użytkowania i codziennego prania i że ona już nigdy nie kupi tego badziewia.
Btw nie wiem czy firma maestro zaspokoi Twoje wymagania, może lepiej MAC?
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-02-15 o 09:26
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:19:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.