Przedłużanie rzęs - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-19, 15:49   #1141
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

13 to strasznie długie.Ja już przedłużam ponad 3 lata. Zaczęłam od 12 ale doszłyśmy ze stylistką do wniosku ze troche za długie i teraz kleimy 10mm. Z doświadczenia wiem ze takie o wiele lepiej sie trzymaja,nie obciążają i dają naturalny efekt.

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Oj... nie poszłabym nawet z reklamacją do takiej stylistki! Co z tego, że poprawi Ci (miejmy nadzieję) za darmo, jak pewnie jakość usługi będzie porównywalna z poprzednią. Bo skoro "zawsze" wychodzi jej gorzej prawe oko, to i tym razem tak się stanie :/ I będziesz się musiała kolejny raz denerwować... Chyba najlepiej byłoby iść innej stylistki, najlepiej z polecenia, sprawdzonej, aby ściągnęła te pozostałości i zrobiła na nowo ładne rzęski
Popieram isc tylko do sprawdzonej, z polecenia!!
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 18:38   #1142
Pruderia
Przyczajenie
 
Avatar Pruderia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Rzęsy

Witam wszystkich
Jestem tu nowa więc proszę o trochę wyrozumiałości
Mam pytanie odnośnie przedłużanie rzęs. Moje rzęsy są raczej krótkie:/ na wakacje wyjeżdżam do Hiszpanii i wiadomo; plaża, woda, słońce i imprezy, nie chce się malować a myślę że to dobre wyjście z tej sytuacji żeby przedłużyć rzęsy.. Moje pytanie brzmi ile kosztuje taki zabieg (mniej więcej) najlepiej w okolicach Gdyni lub gdańska i czy rzęsy naturalne nie ucierpią na takim zabiegu i czy słona woda nie zaszkodzi, czy nie będą mi szybciej odpadać?
__________________
Jedz mniej, bramy raju są wąskie..

Edytowane przez Pruderia
Czas edycji: 2012-02-19 o 18:46
Pruderia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 18:42   #1143
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Rzęsy

To, że jesteś nowa, nie zwalnia Cię z przeczytania regulaminu i korzystania z wyszukiwarki Radzę skorzystać i znajdziesz masę tematów o przedłużaniu rzęs
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 18:46   #1144
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Rzęsy

w Gdańsku za 350zł już mozna przedłużyć,u mnie jedna babeczka w pracy to robi. musisz się liczyć z tym,że Twoje rzęsy ucierpią,te jej są mocno sfatygowane i sporo ich straciła.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 00:22   #1145
ewelinkaa08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
GG do ewelinkaa08
Dot.: Rzęsy

hej
mogę się wypowiedzieć na ten temat ponieważ sama jestem stylistką rzęs i sporo o tym wiem, ale nie chodzi tu o reklamę :P
a więc do tematu:
przedłużanie rzęs jest bardzo fajnym wyjściem na lato gdzie jeździ się na wycieczki, chodzi na plaże itp, a woda nie ma wpływu na te rzęsy, nieważne jaka by była tłuszcz im tylko szkodzi :P w zimie też wiele kobiet decyduje się na przedłużenie rzęsek bo np wyjeżdzają na narty, a tam wiadomo tusz się dosłownie rozpływa rzęsy utrzymują się od 6 do 8 tygodni, po 4 tygodniach powinno się je uzupełniać jeśli się chce żeby efekt się utrzymywał
jeśli chodzi o ceny to są bardzo różne, właśnie zależy to od miasta, niestety jestem z drugiego końca Polski dlatego nie wiem jak ceny wahają się w Twojej okolicy, ale u nas to jest około 250-300 zł w salonach, oczywiście jeśli to jest u klientki w domu cena jest niższa (proszę zwracać uwagę na certyfikat stylistki- czy go posiada!).. podałam cenę jeśli chodzi o przedłużanie metodą 1:1 z włosia syntetycznego, jedwabnego.. jest jeszcze metoda 2:1 (dwie rzęsy do jednej naturalnej) czyli włosie norki, ale to już dużo droższa inwestycja bo od 500 do 800 zł a efekt utrzymuje się tyle samo, jedynie poprostu jest bardziej naturalny i w dotyku te rzęsy są jak nasze włosy
ewelinkaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 13:04   #1146
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez avinashi Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki
Właśnie natknęłam się na stary numer Poradnika Domowego i jest tam dość obszerny artykuł o przedłużaniu rzęs. Zaniepokoił mnie jeden fragment : " Dermatolodzy przestrzegają, że często powtarzany zabieg może trwale uszkodzić mieszki włosowe wokół oczu i rzęsy kilkakrotnie obciążane włóknem mogą wypaść razem z uszkodzoną torebką i już nigdy nie odrosnąć. "
Przyznam , że powyższe zdanie nieźle mnie przeraziło, bo przedłużam rzęsy metodą 1:1 już od półtora roku, bez przerwy. Pani wykonująca zabieg twierdzi, iż nie ma różnicy w jakości moich rzęs, ja sama również tego nie zauważam, ale nie jest łatwo mi to stwierdzić gdy na oku zawsze znajdują się również rzęsy doklejone. Dodam, że często prosz ęo doklejenie "13". Może są one za ciężki, może powinnam ograniczyć się do 11 jako do najdłuższych? Przyznam, że ciężko byłoby mi zrezygnować z zabiegu, czuję się w tych rzęskach baaardzo komfortowo
Bardzo proszę o odpowiedzi
skoro półtora roku przedłużasz rzęski i nic im nie jest po co ta "panika"?
Jak chcesz się przekonac poproś swoją stylistkę żeby zdjęła wszystkie rzęsy i sama ocenisz ich stan. Myśle jednak, ze nosząc je półtora roku zabieg jest wykonany prawidłowo, więc noś je na zdrowie
__________________

marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 17:23   #1147
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
13 to strasznie długie.Ja już przedłużam ponad 3 lata. Zaczęłam od 12 ale doszłyśmy ze stylistką do wniosku ze troche za długie i teraz kleimy 10mm. Z doświadczenia wiem ze takie o wiele lepiej sie trzymaja, nie obciążają i dają naturalny efekt.
eee tam. dla kogoś nawet i 10 mm są za długie a dla kogoś 13 są w sam raz... Pozatym to wcale nie długość rzęs sprawia że lepiej się trzymają.
Każda klientka jest INDYWIDUALNA.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 19:46   #1148
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
eee tam. dla kogoś nawet i 10 mm są za długie a dla kogoś 13 są w sam raz... Pozatym to wcale nie długość rzęs sprawia że lepiej się trzymają.
Każda klientka jest INDYWIDUALNA.
Skoro każda klientka jest INDYWIDUALNA to nie kwestionuj tego co piszę( z resztą już nie pierwszy raz).Noszę rzęsy już prawie 4 lata i zapewniam cie ze wiem o czym mówię.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 19:00   #1149
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs

Czesc dziewczyny, mam pytanie do osob, ktore maja do czynienia z rzesami i klejem z firmy magnitica. Co sadzicie o ich produktach? Najbardziej zalezy mi na opini na temat kleju.
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 10:12   #1150
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cześć dziewczyny, odnosnie tematu kłucia rzęs w oko czy wypadania ich zaraz po zabiegu . Po poprawnie wykonanej aplikacji niema prawa nic nas kłuc czy wypadać. Jeśli się tak dzieje jasne jest że zabieg został niepoprawnie wykonany. A na reklamacje niema co czekać tylko iść odrazu i prośić o zwrot kosztów, jeśli same coś usuniemy to zaraz Pani stylistka powie że to nasza wina że ich niema bo powyrywałyśmy same. A podany czas reklamacji zapewne został specjalnie w odległym terminie określony by zniechęcic do tego by chciało nam się tak długo czekać.Zatem najlepiej iść odrazu i poprosić o zwrot kosztów. Bo bałbym się w tym miejscu ponownie wykonywać ten zabieg, jak raz już zle go wykonano.

Odnosnie obciążania naturalnych rzęs. Jeśli zabieg jest wykonywany poprawnie tj. rzęsy są doklejane pojedyńczo i odpowiednio dobrane grubościa i długością NIc niepowinno dziać się z naszymi naturalnymi rzęskami. Najczestszą przyczyną zaburzenia odrostu włosów jest skubanie, wyrywanie rzęs oraz ich nadmierne obciążenie.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 11:30   #1151
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Skoro każda klientka jest INDYWIDUALNA to nie kwestionuj tego co piszę( z resztą już nie pierwszy raz).Noszę rzęsy już prawie 4 lata i zapewniam cie ze wiem o czym mówię.
prepraszam że żyję w takim razie.... wydawało mi się że forum istnieje właśnie po to aby każda wypowiedziała się na ten temat.
robię rzęsy kupę lat i też wiem co mówię...
a jak już coś piszesz to pisz że to dla Ciebie 10mm jest najlepsze i wtedy zapewniam że nikt nie będzie tego zdania kwestionować....
a zresztą... każda ma swoją swoją prawdę. Na przyszłość będę uważać żeby nie podważać Twojego jedynego prawidłowego zdania.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 17:25   #1152
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Tak.Najlepiej będzie jak w ogóle nie będziesz komentować moich postów. Ty tu się jawisz jako "stylistka-specjalistka" robiąc sobie reklamę.Ja jako bardzo zadowolona klientka z wieloletnim doświadczeniem w temacie przedłużania rzęs (w związku z tym z niemałym rozeznaniem).Ot różnica.

Edytowane przez Roxanaa
Czas edycji: 2012-02-22 o 17:28
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 21:45   #1153
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs

Czy nikt tu nie slyszal o magnitice??
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 22:11   #1154
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

oj tam dziewczyny, każda ma rację, i lubię czytać wasze posty
tiger21 - złote słowa, zgadzam się tylko że ja np jestem taką nieśmiałą osobą, i miałam sytuację, gdy koleżanka mi przedłużała rzęsy, niby dobra stylistka, z dyplomem, na produktach NL, ale tak mnie uwierało, ciągnęło.. i wstyd mi było powiedzieć, wracałam do domu, brałam pęsety i sama rozdzielałam posklejane rzęsy
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 21:27   #1155
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedłużanie rzęs

nie wiem czy to odpowiedni wątek.. klej DUO zakupiłam do rzęs na pasku. Ostatnio kupiłam kępki rzęs i zastanawiam się czy klej DUO będzie odpowiedni czy muszę kupić jakiś specjalny do kępek?
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 12:06   #1156
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Przedłużanie rzęs

http://www.godealla.pl/zakup-promocj...nie-madame-art



Hej dziewczyny, co sądzicie o tej ofercie? Nie jestem za kupowaniem takich zabiegów na zakupach grupowych, ale akurat do tego salonu planowałam iść nawet bez promocji.
Martwi mnie jednak ,że czas aplikacji rzęs który podają to tylko 1,5h, we wszystkich innych salonach podają 2-3 h i tyle właśnie trwało jak miałam zakładane w zeszłym roku.
Nie podoba mi się też podawana ilość zakładanych rzęs 80-120 to chyba trochę za mało na "dwa oka "

Więc tu dylemat-ich strona wygląda porządnie, a boję się że odwalą mi fuszerkę na rzęsach

Może macie do polecenia jakieś salony z Poznania?
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 18:21   #1157
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
nie wiem czy to odpowiedni wątek.. klej DUO zakupiłam do rzęs na pasku. Ostatnio kupiłam kępki rzęs i zastanawiam się czy klej DUO będzie odpowiedni czy muszę kupić jakiś specjalny do kępek?
ja kleiłam kępki na klej do rzęs na pasku i dobrze się trzymały, nie było żadnych kłopotów ze ściągnięciem, czyli bez wyrywania swoich rzęs

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasztela Pokaż wiadomość
Czy nikt tu nie slyszal o magnitice??
słyszałam same dobre opinie, ale jakoś nie skorzystałam

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
co sądzicie o tej ofercie? .....
Nie podoba mi się też podawana ilość zakładanych rzęs 80-120 to chyba trochę za mało na "dwa oka "
........
Może macie do polecenia jakieś salony z Poznania?
ja ci polecam Edytę, tu masz jej blog: http://www.edytakon.pinger.pl/ nie znam jej osobiście, nie wiem, jakie ma ceny i gdzie przyjmuje, ale w internecie jest dużo dobrego na jej temat i podobają mi się jej prace

Edytowane przez czarny_kruk
Czas edycji: 2012-02-26 o 18:22
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 23:53   #1158
karkina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
nie wiem czy to odpowiedni wątek.. klej DUO zakupiłam do rzęs na pasku. Ostatnio kupiłam kępki rzęs i zastanawiam się czy klej DUO będzie odpowiedni czy muszę kupić jakiś specjalny do kępek?
klej duo jak najbardziej nadaje się do kępek, od bardzo dawna go używam i klientki nigdy się nie skarżyły nawet po 'wybuchowym' sylwestrze kępki dobrze przyklejone trzymały doskonale.
karkina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:43   #1159
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam wszystkie rzęsomaniaczki! Juz od dawna zastanawiam sie nad zrobieniem sobie rzęs, ale niestety nie mam nikogo znajomego kto mógłby mi polecić gabinet. Wiem, ze porządny zabieg nie kosztuje mało. Jestem z Mielca i natknęłąm się na strone internetową, na której opisuja zzabieg przedluzania rzęs.
http://www.geisha-kosmetyka.pl/przed...eszczanie-rzes
Czy byłaby ktoraś z Was miła i zajrzała czy to dobrze wygląda? Zabieg kosztuje 250 zł... uzupelnianie od 35 wiec nie mało.. naprawde nie chciałabym tej kasy wyrzucić w błoto.

A moje 2 pytanie, co w takim razie z makijazem? Mam na mysli, cienie, eyeliner.. bo co tu ukrywac lubie sobie cos czasami zmalowac... a ja mam nawyk zmywania wszystkiego jakims żelem do twarzy np. Garnier. Wiem, ze nie mozna uzywac nic na bazie tłuszczów, dobrze pisze?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 05:16   #1160
tola880
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs

Też zastanawiam się nad przedłużeniem 1:1, ale im więcej o min czytam, tym bardziej się boję. Czy mogłybyście polecić jakiś salon, kogoś kto na prawdę się na tym zna na terenie Krakowa? Na stronie Xtreme lashes w zakładne "certyfikowani styliści" widnieje tylko pani Ewa Haber z centrum zdrowia i urody Dermikos, koszt 400zł. Robiła może któraś z was u niej rzęsy? Wiem, że było to takie pytania padły tu setki razy, ale nie mam czasu by przeglądać cały wątek.

A co do uszkodzenia torebek włosowych. Czytałam ostatnio, chyba na stronie xtreme lashes właśnie o tym, że sztuczne rzęsy mogą je uszkodzić i wtedy nasze naturalne już nie odrosną. Tyczyło się to sztucznych rzęs taśmowych i w kępkach. O metodzie 1:1 nie było mowy, bo przecież nie będą sobie robić antyreklamy Jeśli natomiast chodzi o kępki to obawiam się, że jest to prawda. 5 miesięcy temu byłam w salonie założyć kępki, po pięć na każde oko, od zewnętrznego kącika tak mniej więcej do połowy. Z lewego odpadły mi po 4 dniach, natomiast z prawego za nic w świecie nie chciały tego zrobić. Musiałam kupić opakowanie rzęs i przykleić na lewe oko. O dziwo, okazało się to dziecinnie proste, co więcej bardziej podobało mi się gdy sama sobie to zrobiłam, niż gdy zrobiła mi kosmetyczka. Rzęsy z prawego oka zdjęłam dopiero po 1,5 tygodnia, niestety wraz z moimi własnymi... Wyrwałam wtedy około 20 moich naturalnych rzęs. I choć minęło już 5 miesięcy, rzęsy mam nadal mocno przerzedzone w tym miejscu. Nic nie odrosło, a poza kilkoma starymi rzęsami które mi jeszcze zostały, nie widać żadnych rosnących. Dodam jeszcze, że przez cały ten czas przyklejam sobie kępki sama i tylko raz zdarzyło mi się, że kępkę odkleiłam z jedną własną rzęsą.
tola880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 10:31   #1161
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez tola880 Pokaż wiadomość
Też zastanawiam się nad przedłużeniem 1:1, ale im więcej o min czytam, tym bardziej się boję. Czy mogłybyście polecić jakiś salon, kogoś kto na prawdę się na tym zna na terenie Krakowa? Na stronie Xtreme lashes w zakładne "certyfikowani styliści" widnieje tylko pani Ewa Haber z centrum zdrowia i urody Dermikos, koszt 400zł. Robiła może któraś z was u niej rzęsy? Wiem, że było to takie pytania padły tu setki razy, ale nie mam czasu by przeglądać cały wątek.

A co do uszkodzenia torebek włosowych. Czytałam ostatnio, chyba na stronie xtreme lashes właśnie o tym, że sztuczne rzęsy mogą je uszkodzić i wtedy nasze naturalne już nie odrosną. Tyczyło się to sztucznych rzęs taśmowych i w kępkach. O metodzie 1:1 nie było mowy, bo przecież nie będą sobie robić antyreklamy Jeśli natomiast chodzi o kępki to obawiam się, że jest to prawda. 5 miesięcy temu byłam w salonie założyć kępki, po pięć na każde oko, od zewnętrznego kącika tak mniej więcej do połowy. Z lewego odpadły mi po 4 dniach, natomiast z prawego za nic w świecie nie chciały tego zrobić. Musiałam kupić opakowanie rzęs i przykleić na lewe oko. O dziwo, okazało się to dziecinnie proste, co więcej bardziej podobało mi się gdy sama sobie to zrobiłam, niż gdy zrobiła mi kosmetyczka. Rzęsy z prawego oka zdjęłam dopiero po 1,5 tygodnia, niestety wraz z moimi własnymi... Wyrwałam wtedy około 20 moich naturalnych rzęs. I choć minęło już 5 miesięcy, rzęsy mam nadal mocno przerzedzone w tym miejscu. Nic nie odrosło, a poza kilkoma starymi rzęsami które mi jeszcze zostały, nie widać żadnych rosnących. Dodam jeszcze, że przez cały ten czas przyklejam sobie kępki sama i tylko raz zdarzyło mi się, że kępkę odkleiłam z jedną własną rzęsą.
Tak tak z kępkami tak własnie jest.Ja przedłuzam prawie 4 lata metoda 1:1 i nadal rosną mi rzesy i jest do czego sie wklejac.Mam nadzieje ze juz tak zostanie
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 00:00   #1162
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Witam wszystkie rzęsomaniaczki! Juz od dawna zastanawiam sie nad zrobieniem sobie rzęs, ale niestety nie mam nikogo znajomego kto mógłby mi polecić gabinet. Wiem, ze porządny zabieg nie kosztuje mało. Jestem z Mielca i natknęłąm się na strone internetową, na której opisuja zzabieg przedluzania rzęs.
http://www.geisha-kosmetyka.pl/przed...eszczanie-rzes
Czy byłaby ktoraś z Was miła i zajrzała czy to dobrze wygląda? Zabieg kosztuje 250 zł... uzupelnianie od 35 wiec nie mało.. naprawde nie chciałabym tej kasy wyrzucić w błoto.

A moje 2 pytanie, co w takim razie z makijazem? Mam na mysli, cienie, eyeliner.. bo co tu ukrywac lubie sobie cos czasami zmalowac... a ja mam nawyk zmywania wszystkiego jakims żelem do twarzy np. Garnier. Wiem, ze nie mozna uzywac nic na bazie tłuszczów, dobrze pisze?
ponawiam pytanie
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 11:13   #1163
Lancoome
Przyczajenie
 
Avatar Lancoome
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja już mam jedno przedłużanie za sobą (dokładnie 4 tyg) i szukam nowej, lepszej i profesjonalniejszej ) stylistki poniewaz z ostatniej nie jestem zadowolona, ierwsza rzęsa wypadła mi już następnego dnia
Znalazłąm kilka ofert, Waszym zdaniem myślicie że się nadają ?

http://allegro.pl/przedluzanie-zages...110490338.html

http://tablica.pl/oferta/przedluzani...zl-IDAB2h.html

http://tablica.pl/oferta/przedluzani...ki-IDEHzr.html

http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...101250104.html
Lancoome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 18:50   #1164
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie
Tak jest.Nie można makijażu zmywać niczym co w swoim składzie ma substancje tłuszczowe.Neutralne płyny,toniki-only.
Kreseczki jak najbardziej możesz sobie zrobić ale podpowiem ci że najlepiej je zetrzeć patyczkiem kosmetycznym.Kudełki z wacika wchodzą między rzęsy i baaaardzo trudno je usunąć.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:01   #1165
Beataboni
Raczkowanie
 
Avatar Beataboni
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 202
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cześć dziewczyny.
Kupiłam klej z Looksus Lashes Ultra Plus - ten sam, który mają w SL.

Klientki "zrobione" 13-17 luty zaczęły się do mnie zgłaszać, że rzęsy się krócej trzymają niż przy poprzednich uzupełnieniach. Klej otworzony 30.12.2011.
Zaproponowałam, że im za darmo uzupełnię i zamówiłam nowy klej.

Napisałam już mail z reklamacją.

Miałyście kiedyś taki problem z tym klejem?

Strasznie się wkurzyłam, bo sporo kasy stracę teraz, ale wolę, by klientka miała komfort.
Beataboni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 08:31   #1166
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Idzie wiosna pora radosna.Czy któraś z was skusi się na kolorowe rzęsy?Ja zastanawiam się tylko nad akcentami w kąciku oka.Przedłużam już tak długo że chyba pora na małą zmianę.Stylistka nie raz już mi wspominała o małym "odświeżeniu" ale ja stawiałam opór.Co wy na to?
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 19:29   #1167
Beataboni
Raczkowanie
 
Avatar Beataboni
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 202
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Idzie wiosna pora radosna.Czy któraś z was skusi się na kolorowe rzęsy?Ja zastanawiam się tylko nad akcentami w kąciku oka.Przedłużam już tak długo że chyba pora na małą zmianę.Stylistka nie raz już mi wspominała o małym "odświeżeniu" ale ja stawiałam opór.Co wy na to?
Mi bardzo się podobają i sobie bym założyła, ale popytu na to niestety nie mam
Beataboni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 21:16   #1168
zaber
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs

a ja chciałam z całego serca polecić usługi Pani Magdy z Warszawy. robie u niej rzęski od pół roku i jestem mega zadowolona. Może zabieg nie trwa najkrócej bo ok 3 godzin ale jest za to mega dokładny. dodatkowym plusem jest to że Pani dojeżdza do klientek co w moim przypadku jest zbawieniem bo mam malutkie dziecko i niestety nie mogę sobie pozwolić za dłuższe samotne wyjście z domu jakby był ktoś zainteresowany to podaje numer 516188489.
Pozdrawiam serdecznie
zaber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 09:07   #1169
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Przedłużanie rzęs

Odnośnie kleju z Looksus Lashes, może opakowanie wygląda tylko podobnie. A w rzeczywistości produkt jest inny. Kiedys pracowałam na tym kleju i nic podobnego się niedziało. Rzęsy trzymały się super. Obecnie mozliwe że coś zmienili i tylko opakowanie jest podobne.

Natomiast rzęski kolorowe polecam na wiosne i lato, bardzo ładnie mienią się w słońcu. Po kilka sztuk w kaciku i rewelacyjny efekt.

Klientki we Wrocławiu chwalą sobie ich wygląd, można zobaczyc zdjęcie na stronce stylizatornia.wroclaw.pl
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 09:47   #1170
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs

Do : fiska

Na zdjęciach wygląda to chyba przyzwoicie, tylko czy te zdjęcia są prawdziwe, czy tylko jako reklama. Najlepiej jeśli ktoś polecił by stylistkę sprawdzoną przez siebie i zobaczyła byś na żywo jak to wyglada. Ale jesli nie masz takiej mozliwości to chyba musisz spróbować.
Odnośnie malowania oka to mogę ci pomóc bo sama nosze rzęsy już bardzo długo. Rzęs nie malujesz bo po to je zakładasz Jeśli chodzi o cienie to czasami urzywam, a kreskę mam permanentną więc mam z głowy, ale np. moja stylistka ma w sprzedaży kosmetyki beztłuszczowe (tusze, kredki i inne preparaty), pewnie każdy salon ma takowe w sprzedaży. Ale cieni używam normalnych i nic się nie dzieje.
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.