Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-11, 23:01   #181
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Ja ostatnio używam mało produktów - krem BB z Garniera lub Maybelline + puder Synergen, czasami korektor Synergen. Czaję się na jakiś azjatycki BB, ale nie mogę się zdecydować

Dla mnie najważniejszą zasadą makijażu dla cery trądzikowej jest DOKŁADNY demakijaż! Żel + micel + tonik. W przypadku cięższego makijażu (z użyciem podkładu) nakładam na lekko zwilżoną twarz trochę dobrej oliwki (Hipp lub Babydrem) i wmasowuję, potem jak poprzednio: żel + micel + tonik. Od czasu gdy zwracam na to większą uwagę, wyskakuje mniej paskud. Co nie znaczy, że w ogóle

Nie używam rozświetlaczy i produktów z drobinkami - brzydko uwidaczniają blizny potrądzikowe i szybko mnie po nich wysypuje
__________________
[eucerin][/eucerin]
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 23:10   #182
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez pataszon Pokaż wiadomość
Ja ostatnio używam mało produktów - krem BB z Garniera lub Maybelline + puder Synergen, czasami korektor Synergen. Czaję się na jakiś azjatycki BB, ale nie mogę się zdecydować

Dla mnie najważniejszą zasadą makijażu dla cery trądzikowej jest DOKŁADNY demakijaż! Żel + micel + tonik. W przypadku cięższego makijażu (z użyciem podkładu) nakładam na lekko zwilżoną twarz trochę dobrej oliwki (Hipp lub Babydrem) i wmasowuję, potem jak poprzednio: żel + micel + tonik. Od czasu gdy zwracam na to większą uwagę, wyskakuje mniej paskud. Co nie znaczy, że w ogóle

Nie używam rozświetlaczy i produktów z drobinkami - brzydko uwidaczniają blizny potrądzikowe i szybko mnie po nich wysypuje
polecam Ci krem bb Holika Holika (clearing), jest wspaniały do cery trądzikowej, mieszanej, tłustej, jestem bardzo zadowolona, poleciła mi go koleżanka, ja poleciłam drugiej, która tez kupiła i również zamówiłam mojej siostrze:P
polecam tego sprzedawcę, bezproblemowa transakcja
klik
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 23:57   #183
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Ja też się świecę po niektórych BB, na przykład z jednym z LRP, ale od czego mam puder bambusowy.
Jak on się sprawuje, poza tym że się świecisz? Bo ja użyłam jedną próbkę i choć mam kilka jeszcze to nie mam ochoty próbować. Szczypał, brzydki odcień ma i prawie nic nie robi.

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Jak mija Wam wieczór? Czy pamiętacie, że powoli kończy się nasza akacja z Eucerinem. Zachęcam Was do większej aktywności na forum.
Jeszcze większej?

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
A ja używam BB z Meybelline i jestem zadowolona, tzn. niestety nie kryje bardzo dobrze niedoskonałości, ale ładnie wyrównuje koloryt, stapia się ze skórą, nie tworzy maski i nie świecę się chyba jakoś szczególnie.
Z tych łatwo dostępnych używałam Anew Vitale BB i mi się bardzo spodobał Raczej z matem ciężko, ale w połączeniu z pudrem idealny.

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Na składach sie niestety nie znam i nie mam czasu aby sie dokształcic
wiec dzieki za informacje o essence.
A gdzie kupujesz puder Celia??
W Warszawie w fajnej małej perfumerii

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Cytat:
Napisane przez artosisss Pokaż wiadomość
Używałam z avona ,,idealna cera"był nawet dobry i lekki.
A czy,któraś z was używała pudru stay matte z rmmela?
Kobieto, zlituj się, z "Avonu" lub "Avon"
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 08:44   #184
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez pataszon Pokaż wiadomość
Ja ostatnio używam mało produktów - krem BB z Garniera lub Maybelline + puder Synergen, czasami korektor Synergen. Czaję się na jakiś azjatycki BB, ale nie mogę się zdecydować

Dla mnie najważniejszą zasadą makijażu dla cery trądzikowej jest DOKŁADNY demakijaż! Żel + micel + tonik. W przypadku cięższego makijażu (z użyciem podkładu) nakładam na lekko zwilżoną twarz trochę dobrej oliwki (Hipp lub Babydrem) i wmasowuję, potem jak poprzednio: żel + micel + tonik. Od czasu gdy zwracam na to większą uwagę, wyskakuje mniej paskud. Co nie znaczy, że w ogóle

Nie używam rozświetlaczy i produktów z drobinkami - brzydko uwidaczniają blizny potrądzikowe i szybko mnie po nich wysypuje
Również skupiam największą uwagę na demakijaż, twarz myje żelem (nieraz nawet 2 razy) aktualnie Eucerin, a później jeszcze przecieram płynem micelarnym, aby pozbyć się resztek makijażu.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 08:54   #185
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Również skupiam największą uwagę na demakijaż, twarz myje żelem (nieraz nawet 2 razy) aktualnie Eucerin, a później jeszcze przecieram płynem micelarnym, aby pozbyć się resztek makijażu.
Ja twarz najpierw zmywam żelem, też w tej chwili eucerin, potem przecieram dla pewności tonikiem, przy tym odświeżając skórę, i przygotowuję ją na krem. W tej chwili powróciłam do kwasów, więc seria eucerinu się tu bardzo przydała
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 09:07   #186
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja twarz najpierw zmywam żelem, też w tej chwili eucerin, potem przecieram dla pewności tonikiem, przy tym odświeżając skórę, i przygotowuję ją na krem. W tej chwili powróciłam do kwasów, więc seria eucerinu się tu bardzo przydała
Ja używałam tylko kremy z kwasami i to małym stężeniu, ale po wielu pozytywnych opinii na wizażu myśle o peelingu migdałowym.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 09:17   #187
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Ja używałam tylko kremy z kwasami i to małym stężeniu, ale po wielu pozytywnych opinii na wizażu myśle o peelingu migdałowym.
Ja mam azelainowy, stosowałam go w czerwcu i teraz mam na końcówce opakowanie i chcę je zużyć
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 09:23   #188
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Z iwostinu była ostatnio akcja w necie, żeby zamówić sobie próbki, więc ja czekam na swoje ;P
z elo bazy mam próbkę, jedną już kiedyś użyłam, ale była bardzo kiepska.
Oj tam, to tylko plecy. Na twarzy nigdy nie robię testów.

Cytat:
Napisane przez Sabiiina Pokaż wiadomość
a ja od Ciebie bardzo dużo się nauczyłam!
Miło mi
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja mam strasznie suchą cerę i okrutny trądzik, to dopiero pechowe połączenie
Sucha czy odwodniona ?

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Żebyscie wiedziały że jak coś nowego się pojawi na mojej twarzy to pocieszam się tym, że będę miała później zmarszczki niż osoby które mają suchą cerę. I zawsze sobie wmawiam że łatwiej ograniczyć powstawanie sebum niż non stop nawilżać twarz mając suchą cerę ( taka mała sciema żeby podnieść siebie na duchu)

jyyli faktycznie ;-/ ale przecież tak czy siak damy radę!
A ja w ogóle nie przejmuję się starzeniem. Mam 19 lat i koleżanki znalazły u mnie 10 siwych włosów Zmarszczki jak będą to będą, ale chociaż będę mieć swiadomosc, ze mogłyby być szybciej, gdybym nie chroniła skóry przed słońcem. Grunt, to zestarzeć się z godnością
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 09:25   #189
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość

Sucha czy odwodniona ?


A ja w ogóle nie przejmuję się starzeniem. Mam 19 lat i koleżanki znalazły u mnie 10 siwych włosów Zmarszczki jak będą to będą, ale chociaż będę mieć swiadomosc, ze mogłyby być szybciej, gdybym nie chroniła skóry przed słońcem. Grunt, to zestarzeć się z godnością
Dokładnie tak jak mówisz Ewcia. Wyjęłaś mi to z ust .
Ja mam cerę odwodnioną, i wiem to dzięki Tobie odkąd stosuję kremy do takiej cery, widze poprawę
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 09:45   #190
artosisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Jak on się sprawuje, poza tym że się świecisz? Bo ja użyłam jedną próbkę i choć mam kilka jeszcze to nie mam ochoty próbować. Szczypał, brzydki odcień ma i prawie nic nie robi.

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------



Jeszcze większej?

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------



Z tych łatwo dostępnych używałam Anew Vitale BB i mi się bardzo spodobał Raczej z matem ciężko, ale w połączeniu z pudrem idealny.

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------



W Warszawie w fajnej małej perfumerii

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------



Kobieto, zlituj się, z "Avonu" lub "Avon"
No Avon no!Ale łapiesz za język
artosisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 10:05   #191
Kati1990
Raczkowanie
 
Avatar Kati1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 176
GG do Kati1990
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Kiedyś próbowałam stosować pudry, podkłady mineralne ale nie sprawdziły się u mnie zupełniemoże byście mi dziewczyny coś sprawdzonego poleciły w jakiejś rozsądnej cenie, ja podkładu używam codziennie, ale niewiele, nie lubię te uczucia na twarzy...takiej grubej warstwy, aktualnie stosuje mieszankę Pharmaceris fluid kryjący (troche ciężki jest) z lekkim True Match z Rimmela. Podstawą jest też korektor, od lat stosuje miejscowo dermacol a na jakieś mniejsze ślady po trądziku korektor z Eveline Art scenic, korektor rozświetlający (ale spokojnie nie ma żadnych drobin w sobie)Pudru matującego nie stosuje bo się prawie nie świece

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Swego czasu stosowałam także BB kremy, miałam te koreańskie i te z drogerii, ale jakoś żaden się nie sprawdził;]Najgorszy był BB krem z Yves Rocher...drogi i nic nie krył i czułam jakby oblepiał mi skórę, i wysypało mnie po kremie z Garniera dla cery mieszanej i tłustej
__________________
[eucerin][/eucerin]
Kati1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 10:06   #192
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Kati1990 Pokaż wiadomość
Kiedyś próbowałam stosować pudry, podkłady mineralne ale nie sprawdziły się u mnie zupełniemoże byście mi dziewczyny coś sprawdzonego poleciły w jakiejś rozsądnej cenie, ja podkładu używam codziennie, ale niewiele, nie lubię te uczucia na twarzy...takiej grubej warstwy, aktualnie stosuje mieszankę Pharmaceris fluid kryjący (troche ciężki jest) z lekkim True Match z Rimmela. Podstawą jest też korektor, od lat stosuje miejscowo dermacol a na jakieś mniejsze ślady po trądziku korektor z Eveline Art scenic, korektor rozświetlający (ale spokojnie nie ma żadnych drobin w sobie)Pudru matującego nie stosuje bo się prawie nie świece[COLOR="Silver"]

Swego czasu stosowałam także BB kremy, miałam te koreańskie i te z drogerii, ale jakoś żaden się nie sprawdził;]Najgorszy był BB krem z Yves Rocher...drogi i nic nie krył i czułam jakby oblepiał mi skórę, i wysypało mnie po kremie z Garniera dla cery mieszanej i tłustej
Ale co byś konkretnie chciała?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 10:08   #193
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Oj tam, to tylko plecy. Na twarzy nigdy nie robię testów.



Miło mi


Sucha czy odwodniona ?


A ja w ogóle nie przejmuję się starzeniem. Mam 19 lat i koleżanki znalazły u mnie 10 siwych włosów Zmarszczki jak będą to będą, ale chociaż będę mieć swiadomosc, ze mogłyby być szybciej, gdybym nie chroniła skóry przed słońcem. Grunt, to zestarzeć się z godnością
Na cerze tłustej i mieszanej później pojawiają się zmarszczki to chyba jedyny plus takich cer,
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 10:15   #194
Kati1990
Raczkowanie
 
Avatar Kati1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 176
GG do Kati1990
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez artosisss Pokaż wiadomość
Używałam z avona ,,idealna cera"był nawet dobry i lekki.
A czy,któraś z was używała pudru stay matte z rmmela?
Używałam parę lat temu, jak jeszcze miałam tłustą cerę i nawet do końca nie zużyłam bo za bardzo nie pomagał w maskowaniu świecenia....

Ranyyy tyle postów i artykułów nowych, chyba tego nie nadrobię....ale tak źle się cały tydzień czułam że nie byłam w stanie się skupić nawet na czytaniu forum
__________________
[eucerin][/eucerin]
Kati1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 10:18   #195
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Na cerze tłustej i mieszanej później pojawiają się zmarszczki to chyba jedyny plus takich cer,
No chyba jedyny . Skórę sucha trzeba nawilżać, ale tłustą jeszcze bardziej. Przeszkadza mi to że przetłuszcza mi się twarz, ale taka już jestem. Jeśli nie mam makijażu, to tylko przetłuszcza mi się czoło, a jak mam, to cała twarz. Dlatego jak tylko mam wolne, odmawiam makijażu
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 10:18   #196
Kati1990
Raczkowanie
 
Avatar Kati1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 176
GG do Kati1990
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ale co byś konkretnie chciała?
Może jakiś podkład w pudrze...dla cery która nie jest tłusta, mieszana w stronę normlanej i żeby dobrze krył i był lekkiSzczerze to nie orientuje się za bardzo w kosmetykach mineralnych...
__________________
[eucerin][/eucerin]
Kati1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 10:19   #197
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Kati1990 Pokaż wiadomość
Używałam parę lat temu, jak jeszcze miałam tłustą cerę i nawet do końca nie zużyłam bo za bardzo nie pomagał w maskowaniu świecenia....

Ranyyy tyle postów i artykułów nowych, chyba tego nie nadrobię....ale tak źle się cały tydzień czułam że nie byłam w stanie się skupić nawet na czytaniu forum
Ja niestety też byłam chora i siedziałam w domu, ale miałam pod ręka wizaż więc nie było tak źle, akurat byłam w stanie być tutaj
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 10:44   #198
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
No chyba jedyny . Skórę sucha trzeba nawilżać, ale tłustą jeszcze bardziej. Przeszkadza mi to że przetłuszcza mi się twarz, ale taka już jestem. Jeśli nie mam makijażu, to tylko przetłuszcza mi się czoło, a jak mam, to cała twarz. Dlatego jak tylko mam wolne, odmawiam makijażu
Ja od razu po przyjściu do domu zmywam makijaż, a jak mam dzień wolny to moja cera również odpoczywa.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 10:44   #199
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Sucha czy odwodniona ?
Trudno powiedzieć. Nawilżam ją, zdrowo się odżywiam i piję dużo wody, więc wydaje mi się, że nie powinna być odwodniona, ale może jest
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 10:45   #200
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
No chyba jedyny . Skórę sucha trzeba nawilżać, ale tłustą jeszcze bardziej. Przeszkadza mi to że przetłuszcza mi się twarz, ale taka już jestem. Jeśli nie mam makijażu, to tylko przetłuszcza mi się czoło, a jak mam, to cała twarz. Dlatego jak tylko mam wolne, odmawiam makijażu
Mi też to przekszadza, nie lubię się świecić a jak jeszcze popatrzę po grupie na studiach, to nikt nie ma takiej tłustej buzi jak ja....
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 10:47   #201
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Mi też to przekszadza, nie lubię się świecić a jak jeszcze popatrzę po grupie na studiach, to nikt nie ma takiej tłustej buzi jak ja....
Mam tak samo.. Właśnie najbardziej mi ta tłustośc przeszkadza. Nawet wypryski nie są takie złe, da sięje zakryć. Ale po kilku godzinach wyglądam jakbym się olejem wysmarowała. I ten kto nie ma styczności z wizażem czy kosmetycznym światem pewnie myśli że się pocę czy coś, dla nich to jest dziwne.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 10:53   #202
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Ja od razu po przyjściu do domu zmywam makijaż, a jak mam dzień wolny to moja cera również odpoczywa.
ja tam samo a ostatnio staram się w ogóle nie malować i nawet się wcale jakoś nie świecę ;P
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 10:54   #203
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Mam tak samo.. Właśnie najbardziej mi ta tłustośc przeszkadza. Nawet wypryski nie są takie złe, da sięje zakryć. Ale po kilku godzinach wyglądam jakbym się olejem wysmarowała. I ten kto nie ma styczności z wizażem czy kosmetycznym światem pewnie myśli że się pocę czy coś, dla nich to jest dziwne.
Tak... czoło mi świeci jak latarnia... grzywka połowę wchłonie, ale i tak wynik jest taki, że mam tłusta grzywkę....
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 10:57   #204
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
A ja w ogóle nie przejmuję się starzeniem. Mam 19 lat i koleżanki znalazły u mnie 10 siwych włosów Zmarszczki jak będą to będą, ale chociaż będę mieć swiadomosc, ze mogłyby być szybciej, gdybym nie chroniła skóry przed słońcem. Grunt, to zestarzeć się z godnością
Ja też peirwszego siwego włosa znalazłam mając ok. 19 lat (był biały jak śnieg ) a drugiego kilka lat później, tylko że był do połowy siwy do połowy mój, nie wiem o co kaman
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:02   #205
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ja też peirwszego siwego włosa znalazłam mając ok. 19 lat (był biały jak śnieg ) a drugiego kilka lat później, tylko że był do połowy siwy do połowy mój, nie wiem o co kaman
Ja jestem blondynką i nawet jak coś tam jaśniejszego się pojawi to nie widać za to moja siostra ma ciemne włosy i miała siwe włosy już w gimnazjum (!!) i od tego czasu farbuje włosy najpierw szamponami, a teraz już profesjonalnie u fryzjera
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:04   #206
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ja też peirwszego siwego włosa znalazłam mając ok. 19 lat (był biały jak śnieg ) a drugiego kilka lat później, tylko że był do połowy siwy do połowy mój, nie wiem o co kaman
ja u siebie jeszcze nie znalazłam siwego włosa :P
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:06   #207
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Przy cerze trądzikowej jak najbardziej sprawdzają się minerały. Poza tym puder transparentny dla utrzymania efektu matu. Unikanie rozświetlaczy i produktów z drobinkami.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:06   #208
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Mam tak samo.. Właśnie najbardziej mi ta tłustośc przeszkadza. Nawet wypryski nie są takie złe, da sięje zakryć. Ale po kilku godzinach wyglądam jakbym się olejem wysmarowała. I ten kto nie ma styczności z wizażem czy kosmetycznym światem pewnie myśli że się pocę czy coś, dla nich to jest dziwne.
No to ja się cieszę,że tak nie mam. Pod względem tłustości mam cerę normalną...

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć. Nawilżam ją, zdrowo się odżywiam i piję dużo wody, więc wydaje mi się, że nie powinna być odwodniona, ale może jest
Sucha skóra jest genetyczna, tudzież wrodzona, idiopatyczna, powstaje także z wiekiem (sucha skóra starcza). Jest także rodzaj suchej skóry odtłuszczonej, ale wynika ona z wrodzonej ekspresji genu dla enzymu 5-alfa-redukazy (enzymu stymulującego pracę gruczołów łojowych). Jeśli Twoja skóra wcześniej była tłusta jest odwodniona.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:09   #209
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
No to ja się cieszę,że tak nie mam. Pod względem tłustości mam cerę normalną...


Sucha skóra jest genetyczna, tudzież wrodzona, idiopatyczna, powstaje także z wiekiem (sucha skóra starcza). Jest także rodzaj suchej skóry odtłuszczonej, ale wynika ona z wrodzonej ekspresji genu dla enzymu 5-alfa-redukazy (enzymu stymulującego pracę gruczołów łojowych). Jeśli Twoja skóra wcześniej była tłusta jest odwodniona.
Chyba reduktazy
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:10   #210
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Mogły to spowodować m.in maści przeciwtrądzikowe, zdarza się, że skutki takich kuracji nie następują od razu,a dopiero po kilku latach. Tak na pocieszenie - sama mam bardzo suchą skórę, tyle, że ja nigdy nie miałam wielkiego problemu ze świeceniem.. Trochę załagodziłam ranki na łokciach, ale nadal jest susz.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Chyba reduktazy
Rzeczywiście, zjadłam literkę. Dziękuję za poprawę
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.