Potrzebna Wasza Pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-19, 17:18   #1
monis007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8

Potrzebna Wasza Pomoc


Witam was kochane może mi pomożecie przy doborze koloru bo bym chciała wrócić bardziej do swojego naturalnego kolorku(szczerze mówiąc to taki niby średni blond trochę mysi samej mi trudno określić ) ale nie wiem jakiej farbki by tu użyć żeby wyszedł takie kolorek (żeby nie były zniszczone po farbowaniu bo mam marniutkie włoski wypadają mi i kruszą sie po farbowaniu używam dobrych odżywek i szamponów od miesiąca biorę HUMAVIT i szczerze mówiąc widzę juz pozytywne efekty) teraz ma zrobiony balejaż czekolada i blond doradzie mi bardzo będę wdzięczna.

To takie jakie bym chciała mieć wiec jakiej farbki by tu użyć żeby otrzymać taki efekt.

pomóżcie MI
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 017_heidimueller_nbctca05.jpg (50,7 KB, 21 załadowań)
monis007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:11   #2
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: Potrzebna Wasza Pomoc

moim zdaniem nie uzyskasz takiego efektu farba sklepowa bo widze ze ta laska ma drobniutkie jasne pasmeka prawdopodobnie na swoich naturanych wlosach
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:26   #3
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Potrzebna Wasza Pomoc

Przyłączę się do pytanie, tylko troche je zmodyfikuje. Czy jakbym poszla ze swoimi rozjasnianymi wlosami (platynowy blond) i poprosila taki kolor jak ma ta dziewczyna ze zdjecia (oprocz tych pasemek jasnych) to daloby sie to zrobic? Nie wyszly by zielone?
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 08:05   #4
monis007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Potrzebna Wasza Pomoc

Dziękuje Justynka za odzew. Rok temu malowałam juz włoski bo też mi sie znudził juz ten mój balejaż malowałam wtedy farbką z garniera ciemny blond bo tak mi doradziła pani w sklepie ze taki kolor uzyskam jak się zobaczyłam wtedy w lustrze to myślałam ze padnę ze śmiechu bo wyszedł mi brązowy wiec nosiłam cały czas związane włoski i czekałam aż ta farbka sie zmyje nie powiem bo po kilkunastu myciach dostałam oczekiwany mniej więcej kolor tylko ze przy słoneczku wpadał on w zielony i to mnie najbardziej drażniło no i po mniej więcej pół roku znów wróciłam do balejażu teraz mam taka sytuacje ze wyjeżdżam za granice no i boje sie odrostów jakie będę miała a ze jadę tam do pracy zarabiać kasę no i nie będę latać po fryzjerach rozumiecie mnie. Może ktoś sie jeszcze wypowie i pomoże mi. POZDRAWIAM
monis007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 09:17   #5
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: Potrzebna Wasza Pomoc

Ja po garnierze tez mialam odcienie zieleni i dodam ze tez chcialam uzyskac taki kolor jak na zdjeciu i tez skonczylo sie balejazem, potem poszlam do fryzera i powiedzilam zeby dopasowal mi kolor farby jak najbardzije zblizony do mojego nturalnego i rzucil kilka refleksow i jest ok wloski odrastaja odrost jest bardzo malo widoczny a refleksy maja to do siebie ze nie widac odrostu bo ta sa takie jakby naturane pasmeczka takie jak od slonca sie czasem robia
!!
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 15:26   #6
monis007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Potrzebna Wasza Pomoc

Nikt mi więcej nie pomoże. Proszę o porady
monis007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.