O co chodzi tej dziewczynie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-03, 13:41   #31
Bardzo_Szary_Kot
Raczkowanie
 
Avatar Bardzo_Szary_Kot
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 224
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

Znajdę kogoś innego, jeśli nie będzie chciała posuwać naprzód relacji ze mną, wtedy poszukam dziewczyny bardziej zainteresowanej i odpowiadającej mi (znam takie, które są zainteresowane, ale mi nie odpowiadają, też mogę mieć swoje oczekiwania wobec dziewczyn i mam do tego pełne prawo). Jeśli natomiast coś między nami będzie, to nie będę szukał nikogo, bo ta dziewczyna mi odpowiada wewnętrznie i zewnętrznie. Czytaj ze zrozumieniem.
__________________
Waga: 90,8 - 90,7 - 90,6 - 90,5 - 90,4 - 90,3 - 90,2
Bardzo_Szary_Kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 13:45   #32
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

ale ona wyraźnie nie posuwa relacji poza przyjaźń, bo ma faceta.

Po prostu ty się łudzisz i karmisz wyobrażeniami "co by było gdyby..."
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 13:54   #33
Bardzo_Szary_Kot
Raczkowanie
 
Avatar Bardzo_Szary_Kot
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 224
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

Właśnie się okaże, czy ta propozycja nocowania u mnie to taki pretekst do posunięcia relacji (z wymówką, że "ja nie chciałam, ale jakoś tak samo wyszło") czy nie. Tak czy siak muszę sprawdzić, żeby to wiedzieć.
__________________
Waga: 90,8 - 90,7 - 90,6 - 90,5 - 90,4 - 90,3 - 90,2
Bardzo_Szary_Kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 14:47   #34
aminasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 103
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

serio?

na tekst "mogę u Ciebie spać? mam bliżej do pracy" odpowiedziałabym "mam to w dupie", nie daj się wykorzystywać, bo ta laska ewidentnie prowadzi z Tobą jakąś dziwną gierkę, którą nie do końca rozumiem. na Twoim miejscu zaczęłabym ją ignorować, kompletnie.

a to, że chcesz seksu i mówisz o tym otwarcie całkowicie rozumiem. jak to mówią "jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie", może mam mało kobiecy tok myślenia, ale przy tych jej zwierzeniach, które zakładam się - totalnie Cię nie obchodzą, myślałabym jedynie: ok, fajnie, biedactwo, ale... zamknij się i zdejmij ciuchy
aminasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 14:53   #35
Bardzo_Szary_Kot
Raczkowanie
 
Avatar Bardzo_Szary_Kot
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 224
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez aminasz Pokaż wiadomość
serio?
na tekst "mogę u Ciebie spać? mam bliżej do pracy" odpowiedziałabym "mam to w dupie"
Ale skoro mam ochotę na seks z nią, to czemu miałbym mieć w dupie to, że sama chce przyjechać do mnie do mieszkania? Przecież to nielogiczne.

Jeśli na miejscu będę słyszał twarde "nie", to oczywiście dalszych takich wizyt nie będzie, bo wtedy to będzie wykorzystywanie i ja to utnę, ale muszę to najpierw sprawdzić empirycznie, bo przecież nie wiem, co siedzi w jej głowie.
__________________
Waga: 90,8 - 90,7 - 90,6 - 90,5 - 90,4 - 90,3 - 90,2
Bardzo_Szary_Kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 15:06   #36
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

Jesteś przyjaciółką z penisem. Zrób tak jak zamierzasz.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 15:07   #37
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez aminasz Pokaż wiadomość
serio?

na tekst "mogę u Ciebie spać? mam bliżej do pracy" odpowiedziałabym "mam to w dupie", nie daj się wykorzystywać,
Ale jeśli do czegoś między nimi dojdzie to dostanie to, czego chciał. Kto wie, czy dziewczyna szuka skoku w bok czy adoracji. Wyraźnie zaznaczył, że związek fajny, ale seks bez zobowiązań równie fajny.

Szczerze? Adoracji szukałabym u większego frajera, takiego, który się przywiązuje emocjonalnie. A koleś tutaj jest sobie byłym kibolem i to dość bezpośrednim.

Chce seksu, nie jest odpowiedzialny za związek. To dziewczyny interes, żeby nie zdradzać partnera.

Przyjedzie to się dowiesz, czego chce. Nie sądzę, żeby traktowała cię poważnie, ale na jakiś radosny numerek możesz liczyć.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 15:14   #38
aminasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 103
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

nie powiedziałam, że masz nie spróbować :P
według mnie dziewczyna na to liczy, to ciągłe zapewnianie, że do niczego między Wami nie dojdzie jest głupie, gdyby była tego pewna, to by o tym nie mówiła. a po drugie, pakuje Ci się do mieszkania. na noc.

ale jaki to ma sens... nie wiem... to już kwestia moralności, czy chcesz iść do łóżka z dziewczyną, która jest w związku. jeden ma to gdzieś, drugiemu zapali się lampka.
ale stanowczo odradzam bawienia się w coś poważniejszego z taką kobietą, bo na 90% będzie Cię traktować tak, jak obecnego partnera.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

no dobra, przemyślałam "jaki to ma sens" i eureka, już wiem!
niczego nie tracisz, jedynie zyskujesz, obicie Ci twarzy przez jej chłopaka wykluczyliśmy, a więc...
aminasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 16:49   #39
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

gorzej, jak on żyjąc złudzeniem się zakocha a ona potraktuje go jak swojego dotychczasowego partnera - to znaczy zacznie flirtować z nowym znajomym za jego plecami.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 17:16   #40
Bardzo_Szary_Kot
Raczkowanie
 
Avatar Bardzo_Szary_Kot
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 224
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
gorzej, jak on żyjąc złudzeniem się zakocha a ona potraktuje go jak swojego dotychczasowego partnera - to znaczy zacznie flirtować z nowym znajomym za jego plecami.
Wtedy pójdę do innej. Ja też jestem niezłe ziółko. W jakimś teście psychologicznym mi wyszło, że jestem socjopatą
__________________
Waga: 90,8 - 90,7 - 90,6 - 90,5 - 90,4 - 90,3 - 90,2
Bardzo_Szary_Kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 17:49   #41
aminasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 103
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

masz się czym chwalić.
aminasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 17:53   #42
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

Moim zdaniem Twoje postępowanie jest ok
zgodziłabym się na noclegi, jesli by z tego chleba nie było to bym je szybko ucieła
inna sprawa, że nie zamierzałabym się w takiej niewiernej dziewczynie zakochiwać i jednak rozglądałabym się za fajniejszą.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 17:54   #43
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

A nawet jak się z Tobą prześpi ,,tak sobie" to nie przeszkadza Ci, że być może kilka chwil wcześniej jej facet też ją przeleciał? Będziecie się wymieniać? Pytam z ciekawości.
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 17:58   #44
Bardzo_Szary_Kot
Raczkowanie
 
Avatar Bardzo_Szary_Kot
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 224
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

Facet często wyjeżdża za granicę.
__________________
Waga: 90,8 - 90,7 - 90,6 - 90,5 - 90,4 - 90,3 - 90,2
Bardzo_Szary_Kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 18:09   #45
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez Bardzo_Szary_Kot Pokaż wiadomość
Facet często wyjeżdża za granicę.
No tak...tylko, że czasem z niej wraca Skoro są razem i NADAL nie zerwali to widocznie coś ich jeszcze trzyma ze sobą. Może powiedz wprost, że chciałbyś czegoś więcej. Po co owijać w bawełnę i komplikować sobie życie domysłami? W dodatku np. ja nie lubię się dzielić, ale to już indywidualna sprawa i Tobie może nie przeszkadza to, że jako jej kochanek będziesz jednym z dwóch. Nie lepiej być albo na pierwszym miejscu, albo wcale?
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 18:11   #46
Bardzo_Szary_Kot
Raczkowanie
 
Avatar Bardzo_Szary_Kot
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 224
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

Owszem, chciałbym czegoś więcej, już o tym pisałem. Ale nie będę naciskał, tylko dążył do seksu, a potem niech ona sama decyduje. Jeśli nie będzie seksu, to docelowo zostanę kolegą i pogrzebię szanse na ewentualną relację.

A jeśli będzie chciała z nim zostać, to uszanuję to, seks bez zobowiązań nie będzie mi przeszkadzał.

A co do tego, że wciąż się nie rozstali: sama pewnie dobrze wiesz, że przy długich związach proces rozstania nie jest łatwy i musi potrwac, poczytaj sobie np. wypowiedzi dziewczyn w tym wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=828626

Mogę Ci powiedzieć, jak to wyglądało z jego strony. Sama niedawno byłam w takiej sytuacji.
Zdawałam sobie sprawę, że nie kocham mojego narzeczonego. Byliśmy razem 8 lat, ja w trakcie tego czasu miałam wiele wątpliwości, ale je odrzucałam, bo wydawało mi się, że jesteśmy na siebie "skazani", a w każdym razie sobie przeznaczeni.
Problem zaczął się, gdy spodobał mi się kolega z pracy. Coraz częściej zastanawiałam się nad zerwaniem, w końcu musiałam to zrobić.
Przez kilka miesięcy się do tego zbierałam. Udawałam zakochaną, udawałam przyjemność z seksu, zmuszałam się do wyznań i czułych słówek. Denerwował mnie każdy jego gest, każde słowo. Próbowałam na nowo go pokochać, próbowałam się nie denerwować, ale się nie dało. Czasem nawet go nienawidziłam za to, jaki jest i za to, co się stało z naszym związkiem.
Uwierz, że Twój były dobrze zrobił... To musiało kiedyś nastąpić


No co, nie podobna sytuacja?

O, albo kolejny kwiatek:

Ja myślę, że to nie do końca jest tak.
Sama byłam z moim poprzednim chłopakiem parę lat i to właśnie we mnie coś się wypaliło.
Ale wmawiałam sobie, że wymyślam, że przecież jest mi dobrze, że on mnie kocha..tylko że ja już nie kochałam. Uwierz mi, że ostatnią rzeczą jakiej się wtedy chce, jest krzywdzenie drugiej osoby. Dla mnie to też nie było łatwe, miałam mnóstwo wątpliwości. Żałuję, że tak długo to ciągnęłam zamiast zerwać znacznie szybciej.


Takie jest życie.
__________________
Waga: 90,8 - 90,7 - 90,6 - 90,5 - 90,4 - 90,3 - 90,2

Edytowane przez Bardzo_Szary_Kot
Czas edycji: 2015-09-03 o 18:18
Bardzo_Szary_Kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 22:19   #47
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

Sama rozstałam się z kimś po 5 latach. Z mojej strony się wypaliło i można powiedzieć, że wpadłam od razu w inny związek. Tylko patrząc z Twojego punktu widzenia - czyli osoby, która liczy na coś więcej - jakoś nie widziałoby mi się być kochanką mojego obecnego TŻ. Nigdy nie dojdziesz, co dzieje się u nich w sypialni Ja z moim facetem mieliśmy całkiem podobną relację do waszej. Po dość długim czasie ,,zagrywek" mój TŻ pokazał jaja i postawił sprawę jasno: próbujemy razem związku, albo kończymy tą relację totalnie, bo on nie ma zamiaru włazić na trzeciego. No i voila Da się. Jak jest chemia z kimś innym to wcale nie jest AŻ TAK ciężko zakończyć stary związek i w miarę fair wejść w nowy. Wtedy hulaj dusza - piekła nie ma. Na pocieszenie dodam, że nie żałuję mojej decyzji.

Dla mnie wóz albo przewóz. Jakby jakiś koleś trząsł mi spodniami przed zerwaniem ze swoją laską dla mnie - to romans nie wchodzi w grę, bo brak zdecydowania jest mało pociągający. Ja tam lubię konkrety. Także daję Ci radę z mojego punktu widzenia (od tego jest forum): postaw sprawę jasno.

Edytowane przez BadLife
Czas edycji: 2015-09-03 o 22:25
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 04:15   #48
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: O co chodzi tej dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez Bardzo_Szary_Kot Pokaż wiadomość
Od roku znam pewną dziewczynę (mamy wspólnych znajomych i tak się poznaliśmy), dziewczyna od kilku lat jest w stałym związku (w którym nie wszystko wygląda tak, jak powinno, ale to temat na oddzielne opowiadanie), ja obecnie wolny. Od pewnego czasu coś tam zaczęło między nami iskrzyć. To znaczy podobała mi się wcześniej, ale nic nie robiłem w jej kierunku, bo miała faceta, ale później wszystko jakoś tak "samo wyszło", jakieś 4 miesiące temu na wspólnej imprezie. Były jakieś dwuznaczności, dotyk, flirt. Potem urwał się nasz kontakt na jakieś 2 miesiące (wcześniej nasz kontakt też był mało intensywny, w zasadzie tylko przy okazji wspólnych imprez), ale spotkaliśmy się na piwie (sama zadzwoniła i zaproponowała spotkanie) i od tego czasu wszystko poszło jakoś do przodu, spotkaliśmy się potem parę razy sam na sam, czasem wręcz to ona inicjowała te spotkania. Do niczego nie doszło (w sensie seks, pocałunki itp.), bo nie pozwalała na większą eskalację dotyku z mojej strony, był jakiś subtelniejszy dotyk typu głaskanie po włosach, szyi, ocieranie się nogami itp. Częściej pozwalała, rzadziej odchylała się lub zabierała ręce, tak jakby nie wiedziała sama, czego chce. Był flirt i różne dwuznaczności. Jednocześnie dziewczyna ostatnio często przypomina mi, że "jesteśmy tylko kolegami" (sama, bo ja o jej pogląd na tę relację nie pytałem ani razu), ja się z tym nie kłócę, co najwyżej rzucę jakiś tekst w stylu, że "dla przyzwoitości trzeba się trochę pokolegować"

Trochę to jest chore, wiem o tym, więc próbowałem wygasić tę relację, nie odzywałem się przez 2 tygodnie, to najpierw sama zaczęła mnie zagadywać (SMS-y, fejs), a gdy odpowiadałem chłodno, to w końcu zadzwoniła, że przeprasza mnie, że ona też się przez ten czas nie odzywała i że musimy się spotkać. A potem znów, że "jesteśmy kolegami", potem znów jakiś flirt i dwuznaczności i tak to się toczy.

Ostatnio dziewczę zaproponowało, że... będzie czasem nocować u mnie w mieszkaniu (że niby ona ma daleko do nowej pracy, a do mnie jest blisko). Oczywiście najpierw zastrzeżenie, że "do niczego nie dojdzie, bo jesteśmy kolegami", a potem flirt i jakieś fantazje odnośnie tego jej pomieszkiwania.

A, jest też zazdrosna o inne kobiety, z którymi się widuję, czasem zadaje mi pytania, czy chciałbym mieć dzieci (jej facet się nie kwapi, ona chce) itp.

I teraz pytanie o damski punkt widzenia (chociaż męskim też nie pogardzę), o co tej dziewczynie chodzi?

1. Jestem tylko kolegą i mam sobie nie wyobrażać.
2. Nie wie, jak potoczą się relacje z jej facetem (a może być róznie i ja to wiem), więc trzyma mnie w rezerwie.
3. Chce zdradzić swojego faceta ze mną, tylko szuka dobrej wymówki, że to "jakoś tak wyszło".
4. Waha się, czy zerwać z facetem i wejść w bliższe relacje ze mną, czy nie, sama nie wie, czego chce i ma mętlik w głowie.
5. ??????

O co w tym wszystkim chodzi?
Zwyczajnie przestań się dawać traktować jak kolo ratunkowe. Postaw swoje warunki. Możesz szczerze pogadać, że jesteś zainteresowany związkiem, że jest dla Ciebie atrakcyjna itd. ale tylko wtedy, jeśli zakończy obecny związek. W przeciwnym razie kontakt urywasz i nie życzysz sobie, żeby do Ciebie pisała i dzwonila. Ja jako kobieta lubię zdecydowanych, stanowczych, wyrazistych i uczciwych mężczyzn. A to co Ty teraz ze sobą robisz i dajesz sobie robić, nic tylko się Tobą bawić i ona właśnie to robi
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."

Edytowane przez gingerbre
Czas edycji: 2015-09-04 o 04:20
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-04 05:15:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.