Koleżanki i koledzy czy warto walczyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-22, 15:59   #1
Unstateble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2

Koleżanki i koledzy czy warto walczyć?


Już wyjaśniam o co właściwie chodzi.
Problem polega na tym że podoba mi się dziewczyna z innej klasy,przymierzam się do niej już spory okres czasu chciałem aby wyszło wszystko dobrze,żebym się nie spalił a że jestem nie śmiały to przygotowanie do tego zajęło mi sporo czasu.Ale widocznie w tym czasie kiedy ja myślałem jak to zrobić wkroczył mi ktoś inny.Nie jestem taki żebym się z takiego powodu bił albo coś bo ja nie mam charakteru wandala i zbója raczej jestem spokojny i sympatyczny.Własnie dlatego chcę prosić o rade żebyście mi doradzili co ja mam robić czy nie wiem walczyć o nią mam na myśli że też starać się teraz coś robić próbować z nią rozmawiać.Generalnie ja nie wiem czy on aby chce ją poderwać ale kiedys mi koleżanka mówiła ze koło niej się właśnie ten typek kręci no to śmiem przypuszczać że chodzi właśnie o to.Kurcze miałem strach co do podejścia do niej a teraz mam dodatkowy problem czuje się podle że byłem takim idiotą i nie zebrałem się na odwagę.A teraz jestem zawiedziony...mam nadzieje że uda się jakoś temu zaradzić.Bardzo proszę was o pomoc Przepraszam że moja wypowiedź jest może trochę niepoukładana ale pisałem to z serca a nie jak wypracowanie z polskiego pisałem to co czuje.
Unstateble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 16:06   #2
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Koleżanki i koledzy czy warto walczyć?

Ale o co chcesz "walczyc'? Pytasz nas, czy warto do dziewuszki zagadac, bo kolezanka Ci powiedziala, ze ktos sie kolo niej kreci? Porozmawiac, odprowadzic po szkole, poniesc tornister (zart) zawsze mozesz.


Dlaczego ludzie nienawidza przecinkow?
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 18:00   #3
Unstateble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Dot.: Koleżanki i koledzy czy warto walczyć?

Właściwie można.Ale mnie to będzie kosztować ogromne ilości stresu krępuje się przy dziewczynach i nie wiem co mówić.Wiem co sobie myślicie o mnie że jestem baba bez jaj ale zrozumcie ja nad tym nie panuje mnie na serio zgina jak chce podejść.
Czym ja się mogę pochwalić?Oceny mam całkiem dobre.
No to co jakieś inne rady?
Unstateble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 22:02   #4
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: Koleżanki i koledzy czy warto walczyć?

Hmm...musisz trochę zejść z tonu. Nie napalaj się od razu na związek. Spróbuj ją najpierw lepiej poznać. Tym samym - nie przejmuj się tym, czy ktoś się koło niej kręci. Skoro tak ciężko Ci na żywo - to napisz do niej na internecie (chyba, że nie korzysta). Tak czy siak. Tylko spokojem i wytrwałością możesz coś osiągnąć. Myślę, że jeśli dziewczyna postanowi dać szansę temu drugiemu - da Ci znać.
Bądź wyluzowany! Jak nie ta to inna. Na pewno jesteś wartościową i osobą. Gdzieś tam czeka na Ciebie druga połowa. Tego się trzymaj.
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-22 23:02:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.