Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem? - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-14, 06:43   #1201
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ja mam model z metalową misą i uzywam go glownie do ciasta na pieczywo, radzi sobie swietnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja też mam z metalową, nawet nie wiem czy są inne.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 06:48   #1202
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
No ja też mam z metalową, nawet nie wiem czy są inne.
Są z plastikową a przynajmniej byly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 06:50   #1203
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
No ja też mam z metalową, nawet nie wiem czy są inne.
U mnie dwie kobiety w pracy "mają Boscha" i chwalą, bo chyba chodzi właśnie o MUM (nie wiem, czy Bosch ma jakieś inne roboty). Z ciekawości podejrzałam: 1000W - jednak za mało? No tak, widzę, że Kenwood chociażby ma 1200. I zgadzam się, że w budżecie do 2 tysięcy pewnie da się znaleźć coś lepszego. I większa moc na pewno nie zaszkodzi.

Ps. Ale widzę, że MUM też niejedno ma imię - jest model z 1400 W. Za prawie 2 tysiące. MUM9B34S27 Optimum. Szkoda, że tak mało miejsca w kuchni.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-12-14 o 06:59
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 08:17   #1204
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
U mnie dwie kobiety w pracy "mają Boscha" i chwalą, bo chyba chodzi właśnie o MUM (nie wiem, czy Bosch ma jakieś inne roboty). Z ciekawości podejrzałam: 1000W - jednak za mało? No tak, widzę, że Kenwood chociażby ma 1200. I zgadzam się, że w budżecie do 2 tysięcy pewnie da się znaleźć coś lepszego. I większa moc na pewno nie zaszkodzi.

Ps. Ale widzę, że MUM też niejedno ma imię - jest model z 1400 W. Za prawie 2 tysiące. MUM9B34S27 Optimum. Szkoda, że tak mało miejsca w kuchni.
Jesli jego waga, tego modelu MUM Optim jest zblizona do tańszych modeli a tylko moc podkrecili, to bym uważała, bo chyba po prostu odfrunie i grzmotnie o ścianę, jak się mu załączy pełną moc.


Nie żeby to był niedobry robot.

Za ceny jakie widzę, czyli nadal poniżej tysiaka za wersję z pełnym wyposażeniem w tarki, kielich, rózgi i misę, to jest bardzo dobry wybór i jakość bardzo korzystna do ceny.


No ale zakup zycia to to nie był po prostu. Choć ja lapnęłam wtedy na promocji robota z rozszerzonym wyposażeniem za chyba coś koło 850 zł, bo w komplecie jeszcze mam maszynke do mielenia i kielich do wyciskania soków z cytrusów. Tych rzeczy nie widze w wyposażeniu obecnych wersji.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 08:27   #1205
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jesli jego waga, tego modelu MUM Optim jest zblizona do tańszych modeli a tylko moc podkrecili, to bym uważała, bo chyba po prostu odfrunie i grzmotnie o ścianę, jak się mu załączy pełną moc.
(...)

Czyli nie tylko moc, ale i waga ważna. W sumie, jak z patelniami - lekkie (poza naleśnikową) nie są dobre.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 08:38   #1206
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Czyli nie tylko moc, ale i waga ważna. W sumie, jak z patelniami - lekkie (poza naleśnikową) nie są dobre.
Moc jest wazna przy blenderze, przy robocie planetarnym mniej. KA ma mniejsza moc niz Mum. Waga ok, jest bardzo ciezki.

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2018-12-14 o 08:40
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 08:40   #1207
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Moc jest wazna przy blenderze, przy robocie planetarnym mniej. KA ma mniejsza moc niz Mum. Waga ok, jest bardzo ciezki.
Ale z tysiąc chyba musi być?
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-14, 08:51   #1208
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Moc jest wazna przy blenderze, przy robocie planetarnym mniej. KA ma mniejsza moc niz Mum. Waga ok, jest bardzo ciezki.
Ale KA ma motor z przodu więc to trochę inaczej się przelicza, więc nic jest porównywalna do innych robotów. Fakt ciężki jest więc u mnie stoi na blacie bo nie wyobrażam sobie to ciągle wyciągać z szafy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ale z tysiąc chyba musi być?
KA ma 300 "tylko" ale tak ja pisałam moc jest porównywalna z innymi robotami przez umiejscowienie silnika no i one są produkowane w usa więc to chyba też ma znaczenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 10:49   #1209
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86245939]Czo to czo to?[/QUOTE]
To je takie cuś

My kupiliśmy jakiś najtańszy "no name" za kilkanaście złotych, ale sprawdził się na medal!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 10:57   #1210
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Znalazlam paragon i karton, wiec faktycznie zareklamuje.

Jest to model travel mug, vacuum travel mug.
Wiec chyba nie ta wersja "to go"





A jak Ci sie sciaga i montuje to wszystko?
Kwestia wprawy. Teraz juz spoko , ale nie chce mi się myć gdy robie np surowke tylko dla naszej 3 , i kroje lub trę ręcznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cava a ja miele i łopatka ,i szynke , a nawet bułkę tarta robie . Wiadomo , nie.jest to maszyna jak z rzeźni , ale na domowe gotowanie daje rade.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 11:59   #1211
aliani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 558
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
To je takie cuś

My kupiliśmy jakiś najtańszy "no name" za kilkanaście złotych, ale sprawdził się na medal!

Nazwa trymer mi się w pierwszej chwili skojarzyła z podcinaniem włosów. Ja na to zawsze mówiłam furminator, ale to chyba z kolei jest nazwa własna od którejś firmy. Ale potwierdzam, mam już od kilku lat i wyczesywanie sierści tym a szczotką to niebo a ziemia.
aliani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-14, 12:05   #1212
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem zachwytów tym robotem - Bosch MUM. Mam.
Jest za słaby i za lekki.
Drugi raz na pewno bym nie kupiła, tylko celowała w modele cięższe ( czuli bardziej stabilne) o większej mocy ogólnej.
Ten model nadaje się tylko do ubijania jaj i lekkich ciast ( biszkopt, lekkie drożdżowe ok. Ale już przy cięższych ucieranych czy cięższym cieście chlebowym utyka i lata na dodatek bo jest za lekki i za słaby) , w miarę działają funkcje tarcia ( ale nie jestem do końca zadowolona z wielkości oczek Tadek) , wyciskarka i bardzo dobrze blender.
Ale już np. Maszynka do mięsa to tylko zabawka. Kurczaka przemieli, indyka jeszcz radę, na wieprzowinie już się dławi a wołowiny to w ogóle można zapomnieć, od razu się zatyka.

Bardzo średni.
Główna zaleta jest chyba jego bardzo umiarkowana cena, zwłaszcza jak się wyrwie na promocji. No i jest w miarę nieduży, to też zaleta.
Mam Bosch'a MUM 5 i nie mam problemów z maszynką do mięsa - mielę wszystko co chcę i tylko raz miałam problem z kurczakiem, który zamiast się zmielić, owinął się wokół ślimaka i zablokował.
Robot ogólnie daje radę i jeśli ktoś potrzebuje jednego urządzenia, które spełni wiele funkcji to polecam. Myślę, że są lepsze miksery planetarne na rynku, ale jeśli urządzenie ma spełniać więcej niż jedną funkcję to zawsze będą jakieś kompromisy.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 12:08   #1213
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez aliani Pokaż wiadomość
Nazwa trymer mi się w pierwszej chwili skojarzyła z podcinaniem włosów. Ja na to zawsze mówiłam furminator, ale to chyba z kolei jest nazwa własna od którejś firmy. Ale potwierdzam, mam już od kilku lat i wyczesywanie sierści tym a szczotką to niebo a ziemia.
Furminator to chyba nazwa zastrzeżona jakiejś firmy z USA - wygląda identycznie, tylko cena jakieś 7 razy wyższa
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 12:08   #1214
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez aliani Pokaż wiadomość
Nazwa trymer mi się w pierwszej chwili skojarzyła z podcinaniem włosów. Ja na to zawsze mówiłam furminator, ale to chyba z kolei jest nazwa własna od którejś firmy. Ale potwierdzam, mam już od kilku lat i wyczesywanie sierści tym a szczotką to niebo a ziemia.
Ja trymer zastapilam Ezzy groomem - jak dla mnie najlepsze ustrojstwo do wyczesywania siersciuchow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 12:17   #1215
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
Ja trymer zastapilam Ezzy groomem - jak dla mnie najlepsze ustrojstwo do wyczesywania siersciuchow
Wygląda podobnie, tylko uchwytu nie ma
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 12:19   #1216
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Wygląda podobnie, tylko uchwytu nie ma
W przyblizeniu to taki brzeszczot

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 12:54   #1217
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Dziękuję za porady. Zdecydowałam sie na bosch mum5 w sumie tez zw względu na jefo wielkość, a raczej to ze zajmuje mało miejsca. Tylko nie wiedziałam, ze te akcesoria będą moją zmorą i caly dzien dumam jak je sensownie upchnac w szafkach
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 12:58   #1218
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ale KA ma motor z przodu więc to trochę inaczej się przelicza, więc nic jest porównywalna do innych robotów. Fakt ciężki jest więc u mnie stoi na blacie bo nie wyobrażam sobie to ciągle wyciągać z szafy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

KA ma 300 "tylko" ale tak ja pisałam moc jest porównywalna z innymi robotami przez umiejscowienie silnika no i one są produkowane w usa więc to chyba też ma znaczenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tez na stale na blacie, ale ma ladny design wiec jest raczej dekoracja. Gdybym miala bardzo mala kuchnie wolalabym nie miec robota niz stale go chowac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 13:06   #1219
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Dziękuję za porady. Zdecydowałam sie na bosch mum5 w sumie tez zw względu na jefo wielkość, a raczej to ze zajmuje mało miejsca. Tylko nie wiedziałam, ze te akcesoria będą moją zmorą i caly dzien dumam jak je sensownie upchnac w szafkach
To fakt. Zajmują trochę miejsca ,i ja mimo że mam dużą kuchnie czasem na nie klne, bo ze względu na dziecko muszą być na gorze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-14, 13:10   #1220
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Dziękuję za porady. Zdecydowałam sie na bosch mum5 w sumie tez zw względu na jefo wielkość, a raczej to ze zajmuje mało miejsca. Tylko nie wiedziałam, ze te akcesoria będą moją zmorą i caly dzien dumam jak je sensownie upchnac w szafkach
O tak, u mnie te akcesoria zajmują całą jedną szafkę
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 13:25   #1221
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
W temacie psów gubiących sierść - trymer! Odkąd porządnie wyczesaliśmy psa, odkurzanie dywanów nie jest już półgodzinną mordęgą (mimo odkurzacza z turboszczotką)
Też mam i jestem w szoku ile sierści wyczesujemy tym z naszych psów. A starsza psica wręcz to uwielbia i sama nadstawia tyłek do drapania
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 14:29   #1222
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
Ja trymer zastapilam Ezzy groomem - jak dla mnie najlepsze ustrojstwo do wyczesywania siersciuchow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ezzy mam, ale moja suczka nie jest zbyt zachwycona jak to idzie w ruch. Co jakiś czas próbujemy i faktycznie dużo kłaków leci, ale pies się wyrywa jak wściekły
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 14:40   #1223
aliani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 558
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86247985]Ezzy mam, ale moja suczka nie jest zbyt zachwycona jak to idzie w ruch. Co jakiś czas próbujemy i faktycznie dużo kłaków leci, ale pies się wyrywa jak wściekły [/QUOTE]


Zainteresowałam się tym teraz przez chwilę, ale widzę, że ma skrajne recenzje. Może to zależy od sierści lub od partii. Jednak zostanę lepiej przy furminatorze
aliani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 14:59   #1224
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86247985]Ezzy mam, ale moja suczka nie jest zbyt zachwycona jak to idzie w ruch. Co jakiś czas próbujemy i faktycznie dużo kłaków leci, ale pies się wyrywa jak wściekły [/QUOTE]A nasz bulik wrecz uwielbia szczegolnie jak go piłuję nad ogonem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 15:36   #1225
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Jeśli chodzi o wyczesywanie sierści, to od zawsze na zawsze króluje u nas furminator dokładnie ten żółto-czarny


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 22:06   #1226
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

To jest dobre tylko do siersci czy dla psow z wlosami (yorkow) tez?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 23:21   #1227
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Też mam i jestem w szoku ile sierści wyczesujemy tym z naszych psów
Nasza Sonia, po pierwszym czesaniu, zmalała objętościowo o 1/3 mniej więcej
Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wyczesywanie sierści, to od zawsze na zawsze króluje u nas furminator dokładnie ten żółto-czarny
My mamy również ten właśnie model
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-15, 08:13   #1228
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
To jest dobre tylko do siersci czy dla psow z wlosami (yorkow) tez?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko dla sierciuchow
yorki i psy z włosami nie mają podszerstka i jeśli byś je potraktowała furminatorem, to byś im po prostu powyrywała te włosy. Lepsza będzie szczotka, ale jaka dokładnie, to już nie wiem


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-15, 10:10   #1229
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Ej to może dlatego moja psica ucieka przez czesaniem? Niby ma sierść, ale jak ją rozgarnąć to nie ma podszerstka tylko gołą skórę. W ogóle ma łysy brzuszek i pod pachami też ma prawie łyse plamki...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-15, 10:49   #1230
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Tylko dla sierciuchow
yorki i psy z włosami nie mają podszerstka i jeśli byś je potraktowała furminatorem, to byś im po prostu powyrywała te włosy. Lepsza będzie szczotka, ale jaka dokładnie, to już nie wiem


Wysłane z iPhone'a
No wlasnie mam problem ze znalezieniem takiej super, na razie mam zwykla druciakowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.