Co jest ze mną? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-15, 14:30   #1
miszu94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 39

Co jest ze mną?


Witajcie,

Mimo, że jestem chłopakiem, to chciałem poradzić się kobiet odnośnie mojego problemu.

Z moją dziewczyną jestem trochę ponad 7 miesięcy. Pierwsze 6 miesięcy czułem się super. Może nie było idealnie, może moja partnerka nie była tak zaangażowana jak ja, ale ja nie mogłem się doczekać kolejnego spotkania, cieszyłem się ze wszystkich chwil spędzonych razem, nie mogłem doczekać się kolejnych, wtedy przejmowałem się każdą pierdołą, którą według mnie zrobiłem źle. Wszystko szło powoli, ale czułem, że idzie do przodu. Minęło 6 miesięcy i nagle wszystko bum.
Kiedy ona też już w pełni się zaangażowała, kiedy zauważyłem, że zaczęło jej zależeć, to u mnie się to wszystko tak jakby uspokoiło, nie chcę powiedzieć, że wypaliło, ale pojawiły się pewne wątpliwości...
I kompletnie nie wiem z czego to wynika. Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń wiem, że się stara i że jest dla mnie dobra. Właściwie ciężko znaleźć lepszą A jednak biję się z myślami. Ostatnie dni są dla mnie okropone. Ciężko mi się skupić na obowiązkach. Jednego dnia myślę, że to nie ma sensu, potem zaraz jednak jestem cały w skowronkach, że mam kogoś takiego jak ona.
I takie huśtawki emocji od ok. miesiąca. Przez to wszystko działałem czasami podświadomie nie tak jak powinienem w stosunku do mojej dziewczyny, co było powodem kilku mniejszych i większych nieporozumień.
Teraz pomimo złych emocji staram się zachowywać tak jak powinienem, bo znalazłem swój problem. Ale jak te złe emocje zwalczyć? Umie to ktoś wyjaśnić? W tych lepszych momentach myślę że ją może nawet kocham? Czy mój umysł blokuje jakoś to uczucie? A może podświadomie boję się większego zobowiązania? Czy może to po prostu normalne w trakcie związku że przyszła stagnacja po okresie pierwszej fascynacji? Ktoś miał coś podobnego? Jak ponownie poczuć chęć żeby się zaangażować?
miszu94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 14:50   #2
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Co jest ze mną?

Najwyraźniej to zwyczajnie nie "ta" dziewczyna.
Przeżyłeś chwile fascynacji, zauroczenia, a gdy emocje opadły i patrzysz chłodniejszym okiem, to coś zgrzyta. A skoro zgrzyta, to po co w to brnąć?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 14:56   #3
miszu94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 39
Dot.: Co jest ze mną?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Najwyraźniej to zwyczajnie nie "ta" dziewczyna.
Przeżyłeś chwile fascynacji, zauroczenia, a gdy emocje opadły i patrzysz chłodniejszym okiem, to coś zgrzyta. A skoro zgrzyta, to po co w to brnąć?
Nie da się już jakoś tego rozpalić? Wiem, że ona bardzo chce być ze mną. Jak ją zostawię, to będzie jej bardzo ciężko.
Mieliśmy krótką przerwę niedawno trochę ponad tydzień i przyszedł w końcu moment kiedy zatęskniłem i ona też. I znów te dobre emocje wróciły. Ale tak jakby na 2-3 dni i znów dół. Może jednak z czasem wszystko wróci do normy? Ja się staram by tak było, ale coś mnie od środka blokuje i chcę się tego pozbyć.
miszu94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 15:06   #4
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Co jest ze mną?

Cytat:
Napisane przez miszu94 Pokaż wiadomość
Nie da się już jakoś tego rozpalić? Wiem, że ona bardzo chce być ze mną. Jak ją zostawię, to będzie jej bardzo ciężko.
Mieliśmy krótką przerwę niedawno trochę ponad tydzień i przyszedł w końcu moment kiedy zatęskniłem i ona też. I znów te dobre emocje wróciły. Ale tak jakby na 2-3 dni i znów dół. Może jednak z czasem wszystko wróci do normy? Ja się staram by tak było, ale coś mnie od środka blokuje i chcę się tego pozbyć.
Jak jej nie kochasz to się nie da nic zrobić. A zmuszanie się do związku to najgorsze co możesz jej zrobić, już lepiej zostawić.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 15:10   #5
miszu94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 39
Dot.: Co jest ze mną?

A nie sądzicie że miłość się może jeszcze narodzić?
Może po prostu potrzebujemy trochę pobyć razem i emocje z mojej strony będą jak dawniej.
miszu94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 15:11   #6
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Co jest ze mną?

Ja uważam, że ten związek słabo rokuje, skoro już jakaś przerwa miała miejsce, a ty gorączkowo chcesz coś z siebie wykrzesać. Tego nie da się zrobić na siłę. Albo pasujecie do siebie i związek układa się jak po maśle, albo wchodzą w grę złe emocje, poczucie winy, robienie czegoś wbrew sobie, a to jest przepis na katastrofę.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 15:13   #7
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Co jest ze mną?

Zrobisz co zechcesz, ale szanse są znikome (dla mnie bliskie zera).
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-15, 15:55   #8
miszu94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 39
Dot.: Co jest ze mną?

Jak mieliśmy tą przerwę to też nie było najlepiej ze mną i w końcu zatęskniłem. Ona też. I tak źle, i tak nie dobrze...
miszu94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 16:00   #9
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Co jest ze mną?

Cytat:
Napisane przez miszu94 Pokaż wiadomość
Jak mieliśmy tą przerwę to też nie było najlepiej ze mną i w końcu zatęskniłem. Ona też. I tak źle, i tak nie dobrze...
Przyzwyczaiłes sie i tyle.
Nie ma sensu zmuszac sie do czegos co nie ma przyszłości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 16:04   #10
miszu94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 39
Dot.: Co jest ze mną?

Ale kurczę przecież widzę że to jest super dziewczyna. Nic złego nie mogę o niej powiedzieć.

I tak naprawdę ja chcę i ona chce. Tylko coś mi w głowie cały czas podpowiada że nie. Jak się tego pozbyć?

Szukam pozytywów... Nie wiem co miałbym jej powiedzieć jakbyśmy mieli się rozstać? Nie mam żadnego konkretnego argumentu.

Może dam temu jeszcze czas...
miszu94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 16:08   #11
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Co jest ze mną?

Cytat:
Napisane przez miszu94 Pokaż wiadomość
Ale kurczę przecież widzę że to jest super dziewczyna. Nic złego nie mogę o niej powiedzieć.

I tak naprawdę ja chcę i ona chce. Tylko coś mi w głowie cały czas podpowiada że nie. Jak się tego pozbyć?

Szukam pozytywów... Nie wiem co miałbym jej powiedzieć jakbyśmy mieli się rozstać? Nie mam żadnego konkretnego argumentu.

Może dam temu jeszcze czas...
Nie pozbędziesz się jezu. Jak się kogoś kocha to się nie szuka pozytywów, to nie kupno używanego auta czy lodówki.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-15, 17:28   #12
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Co jest ze mną?

Instynkt ci podpowiada, że nie. Słuchaj go.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 02:41   #13
Hand_of_the_Emperor
Przyczajenie
 
Avatar Hand_of_the_Emperor
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2
Dot.: Co jest ze mną?

Jakie masz doświadczenie w związkach?
Twierdzisz, że straciłeś zapał kiedy ona bardziej się zaangażowała. Dopóki stanowiła wyzwanie, okazywała niedostępność, była dla ciebie pociągająca.

Cytat:
Napisane przez miszu94
Teraz pomimo złych emocji staram się zachowywać tak jak powinienem, bo znalazłem swój problem. Ale jak te złe emocje zwalczyć? Umie to ktoś wyjaśnić?
Najpierw wyjaśnij na czym polegają te złe emocje.

Cytat:
Napisane przez miszu94
W tych lepszych momentach myślę że ją może nawet kocham?
Po pół roku przydałoby się, bo jeśli nie, to niepotrzebnie się męczycie.

Cytat:
Napisane przez miszu94
Czy mój umysł blokuje jakoś to uczucie? A może podświadomie boję się większego zobowiązania? Czy może to po prostu normalne w trakcie związku że przyszła stagnacja po okresie pierwszej fascynacji?
Możliwe, że masz w umyśle pewne blokady przed otwarciem się przed partnerką, ale musiałbyś powiedzieć coś więcej o sobie, swoich doświadczeniach, traumach, osobowości, podejściu do ludzi.
Do tego przydałoby się wiedzieć więcej o tej dziewczynie i jej zachowaniu w stosunku do ciebie.

Stagnacja jest normalna, podobnie jak znudzenie się obiektem fascynacji. Zwłaszcza, jeśli to nie była miłość, bo dość wcześnie tracisz zapał.

Cytat:
Napisane przez miszu94
Wiem, że ona bardzo chce być ze mną. Jak ją zostawię, to będzie jej bardzo ciężko.
To nie jest powód. Jeśli będziesz to dłużej ciągnął, przysporzysz jej i sobie więcej trudów.

Cytat:
Napisane przez miszu94
I tak naprawdę ja chcę i ona chce. Tylko coś mi w głowie cały czas podpowiada że nie. Jak się tego pozbyć?
Może najpierw zastanów się głęboko co takiego podpowiada ci głowa, zanim stwierdzisz, że trzeba się tego pozbyć?


Cytat:
Napisane przez I am Rock
Instynkt ci podpowiada, że nie. Słuchaj go.
Ten sam instynkt każe ludziom pakować się w związki bez przyszłości. Słuchaj krytycznie.
Hand_of_the_Emperor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 04:45   #14
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co jest ze mną?

Cytat:
Napisane przez miszu94 Pokaż wiadomość
A nie sądzicie że miłość się może jeszcze narodzić?
Może po prostu potrzebujemy trochę pobyć razem i emocje z mojej strony będą jak dawniej.
Moim zdaniem nie. To z reguły przechodzi płynnie.
Nie ma czegoś takiego, że motylki w brzuchu, zakochanie, później męczycie się ze sobą i nic między Wami nie ma, a później ni z gruchy, ni z pietruchy zaczynacie się kochać nawzajem. No nie. To tak nie działa.

Dziewczyny dobrze piszą, że to nie ta.
I trochę za wcześnie na tę stagnację. O niej można mówić po latach, a nie po 5 miesiącach. Po takim czasie to co najwyżej opada pierwsze zauroczenie, hormony przestają buzować. I w Twoim przypadku razem z tym przeszło wszystko. Nic więcej nie było.

Zostaw ją, skoro nic do niej nie czujesz. Zrobisz jej tym większą przysługę niż wypaczając jej psychikę, będąc z nią na siłę.

A jak się rozstać? Po prostu. I nie na tydzień, nie tak trochę, tylko raz i dobrze. Nawet jak na początku będzie ją to bolało, to minie. Zawsze mija.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 06:48   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Co jest ze mną?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie. To z reguły przechodzi płynnie.
Nie ma czegoś takiego, że motylki w brzuchu, zakochanie, później męczycie się ze sobą i nic między Wami nie ma, a później ni z gruchy, ni z pietruchy zaczynacie się kochać nawzajem. No nie. To tak nie działa.

Dziewczyny dobrze piszą, że to nie ta.
I trochę za wcześnie na tę stagnację. O niej można mówić po latach, a nie po 5 miesiącach. Po takim czasie to co najwyżej opada pierwsze zauroczenie, hormony przestają buzować. I w Twoim przypadku razem z tym przeszło wszystko. Nic więcej nie było.

Zostaw ją, skoro nic do niej nie czujesz. Zrobisz jej tym większą przysługę niż wypaczając jej psychikę, będąc z nią na siłę.

A jak się rozstać? Po prostu. I nie na tydzień, nie tak trochę, tylko raz i dobrze. Nawet jak na początku będzie ją to bolało, to minie. Zawsze mija.
Świetne podsumowanie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 09:54   #16
miszu94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 39
Dot.: Co jest ze mną?

Cytat:
Napisane przez Hand_of_the_Emperor Pokaż wiadomość
Jakie masz doświadczenie w związkach?
Twierdzisz, że straciłeś zapał kiedy ona bardziej się zaangażowała. Dopóki stanowiła wyzwanie, okazywała niedostępność, była dla ciebie pociągająca.
Tak, jakoś to działało. Przejmowałem się bardzo, gdy nie chciała się spotkać, bo coś, doszukiwałem się drugiego dna. Skakałem z radości gdy się zgadzała. Potem jakoś wszystko się unormowało. Ona się przywiązała. Zaczęliśmy się spotkać częściej, intensywniej. Przestałem się doszukiwać drugiego dna, jak pisała, że nie może, to wiedziałem, że nie może, sama proponowała inny dzień. Aż w końcu jakoś to wszystko zaczęło mnie męczyć, zupełnie nie wiem czemu, bo było tak... przyjemnie.

Cytat:
Najpierw wyjaśnij na czym polegają te złe emocje.
Coś mi w głowie mówi, że nie. Że już starczy. Przez to ona też obrywa. Kiedyś potrafiłem zagadać ją bez końca. Teraz czasem ona sama zauważa, że coś jest nie tak.

Cytat:
Po pół roku przydałoby się, bo jeśli nie, to niepotrzebnie się męczycie.

Możliwe, że masz w umyśle pewne blokady przed otwarciem się przed partnerką, ale musiałbyś powiedzieć coś więcej o sobie, swoich doświadczeniach, traumach, osobowości, podejściu do ludzi.
Do tego przydałoby się wiedzieć więcej o tej dziewczynie i jej zachowaniu w stosunku do ciebie.
Dla mnie to jest właściwie pierwszy tak poważny związek. Dlatego może muszę nauczyć się kochać, odczuwać miłość? I teraz mam takie sprzeczne emocje, które raz mówią, że to nie to, a raz, że to jest ta jedyna.
Dla niej jest to chyba drugi tak poważny związek. Wcześniej była skrzywdzona, dlatego z początku była mocno wycofana. Teraz jest inaczej. Jest otwarta, martwi się o mnie, dużo mi mówi. Ale ona chce być szczęśliwa. Widzi, że ja już nie jestem taki jak na początku. Strasznie mnie to boli, że przestało mi tak zależeć. Robię wszystko by to przywrócić.

Cytat:
Stagnacja jest normalna, podobnie jak znudzenie się obiektem fascynacji. Zwłaszcza, jeśli to nie była miłość, bo dość wcześnie tracisz zapał.

To nie jest powód. Jeśli będziesz to dłużej ciągnął, przysporzysz jej i sobie więcej trudów.
Wiem, dlatego dajemy sobie jeszcze trochę czasu. Dziś jest już jakoś inaczej, ale ciągle miotają mną różne myśli. Wiem, że powinienem zrobić wszystko, aby nam się udało. Może są jakieś sposoby, żeby taką stagnację przełamać?


Cytat:
Może najpierw zastanów się głęboko co takiego podpowiada ci głowa, zanim stwierdzisz, że trzeba się tego pozbyć?

Ten sam instynkt każe ludziom pakować się w związki bez przyszłości. Słuchaj krytycznie.
Ja nie uważam, że to jest związek bez przyszłości. Ogólnie póki co nie mieszkamy razem. Może powinniśmy zamieszkać chociaż na krótko żeby zobaczyć jak nam jest razem na co dzień? Może wtedy to wszystko jakoś wybuchnie?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Hand_of_the_Emperor masz zupełnie inne spojrzenie na tą sytuację. I dajesz mi jakąś nadzieję na rozpalenie ponownie tego uczucia.
Czy sądzisz, że coś może blokować we mnie uczucie?
Niedojrzałość, niedoświadczenie?
miszu94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 15:45   #17
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Co jest ze mną?

Wydaje mi się, że to po prostu nie to. Emocje opadły i po tym zauroczeniu, zakochaniu nie nadeszła miłość po prostu. Zresztą sam mówisz, że jak jej zaczęło zależeć to Tobie się odwidziało, może potrzebujesz takiego ciągłego gonienia króliczka? Ale myślę, że gdyby była to ta dziewczyna to właśnie byś się ucieszył, że ona się w pełni zaangażowała i by to uczucie jeszcze bardziej się rozpaliło

Edytowane przez 0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Czas edycji: 2019-01-16 o 15:46
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 19:22   #18
miszu94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 39
Dot.: Co jest ze mną?

Strasznie mnie jednak martwicie. Bo dziewczyna wydaje się idealna i chce stabilizacji. A ja szukam wrażeń...

Tzn nie chce ich szukać ale mózg mi coś złego podpowiada. I wiem że pewnie w przyszłości będę tego żałował. Niestety nie jestem w stanie docenić tego co mam 😔. Pewnie gdybym miał kilka związków więcej za sobą to bym docenił a tak to niestety brak doświadczenia i dojrzałości przemawia... No niby po co się męczyć. Ale jednak póki co staram się przywołać to co mi dawniej sprawiało z nią frajdę, może się uda...



Dla mnie to jest tak cholernie niewytłumaczalne że aż głowa boli...
miszu94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 19:23   #19
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Co jest ze mną?

Cytat:
Napisane przez miszu94 Pokaż wiadomość
Strasznie mnie jednak martwicie. Bo dziewczyna wydaje się idealna i chce stabilizacji. A ja szukam wrażeń...

Tzn nie chce ich szukać ale mózg mi coś złego podpowiada. I wiem że pewnie w przyszłości będę tego żałował. Niestety nie jestem w stanie docenić tego co mam ��. Pewnie gdybym miał kilka związków więcej za sobą to bym docenił a tak to niestety brak doświadczenia i dojrzałości przemawia... No niby po co się męczyć. Ale jednak póki co staram się przywołać to co mi dawniej sprawiało z nią frajdę, może się uda...



Dla mnie to jest tak cholernie niewytłumaczalne że aż głowa boli...
Nie. Po prostu to nie ta dziewczyna. Nie da się pokochać kogoś na siłę. I chyba nie masz zamiaru tkwić w związku z rozsądku i ją ranić?
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-16, 19:28   #20
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Co jest ze mną?

Cytat:
Napisane przez miszu94 Pokaż wiadomość
Strasznie mnie jednak martwicie. Bo dziewczyna wydaje się idealna i chce stabilizacji. A ja szukam wrażeń...

Tzn nie chce ich szukać ale mózg mi coś złego podpowiada. I wiem że pewnie w przyszłości będę tego żałował. Niestety nie jestem w stanie docenić tego co mam 😔. Pewnie gdybym miał kilka związków więcej za sobą to bym docenił a tak to niestety brak doświadczenia i dojrzałości przemawia... No niby po co się męczyć. Ale jednak póki co staram się przywołać to co mi dawniej sprawiało z nią frajdę, może się uda...



Dla mnie to jest tak cholernie niewytłumaczalne że aż głowa boli...
Jezu. Przy odpowiedniej dziewczynie nie miałbyś żadnych wątpliwości i byś nie latał na forum po poradę. To nie jest to co powinno i tyle, bądź facetem i oszczędź jej takich huśtawek, bo tylko ją ranisz.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 21:08   #21
miszu94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 39
Dot.: Co jest ze mną?

Nie chcę jej ranić. Jak długo nikogo nie miałem i byłem sam to nie sądziłem że spotkam kiedyś kogoś takiego i wydawało mi się że jak już sobie kogoś znajdę to będę o nią dbał i będziemy szczęśliwi razem już na zawsze. Nie sądziłem że mi się znudzi i będę kogoś ranił.



Ale tak poza tym - skoro tak nagle ni skąd ni z owąd mi przeszło, to może tak nagle ni skąd ni z owąd wróci to uczucie?
miszu94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 21:13   #22
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Co jest ze mną?

Cytat:
Napisane przez miszu94 Pokaż wiadomość
Nie chcę jej ranić. Jak długo nikogo nie miałem i byłem sam to nie sądziłem że spotkam kiedyś kogoś takiego i wydawało mi się że jak już sobie kogoś znajdę to będę o nią dbał i będziemy szczęśliwi razem już na zawsze. Nie sądziłem że mi się znudzi i będę kogoś ranił.



Ale tak poza tym - skoro tak nagle ni skąd ni z owąd mi przeszło, to może tak nagle ni skąd ni z owąd wróci to uczucie?
Nie wróci. Daj dziewczynie spokój.
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 21:18   #23
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Co jest ze mną?

Cytat:
Napisane przez miszu94 Pokaż wiadomość
Nie chcę jej ranić.
Ale właśnie ją ranisz byciem na siłę! Daj jej szansę na spotkanie faceta na którego zasługuje.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 22:06   #24
kwiatuuszek12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 7
Dot.: Co jest ze mną?

Cytat:
Napisane przez miszu94 Pokaż wiadomość
Nie da się już jakoś tego rozpalić? Wiem, że ona bardzo chce być ze mną. Jak ją zostawię, to będzie jej bardzo ciężko.
Mieliśmy krótką przerwę niedawno trochę ponad tydzień i przyszedł w końcu moment kiedy zatęskniłem i ona też. I znów te dobre emocje wróciły. Ale tak jakby na 2-3 dni i znów dół. Może jednak z czasem wszystko wróci do normy? Ja się staram by tak było, ale coś mnie od środka blokuje i chcę się tego pozbyć.
Cześć,
gwarantuję Ci, że będzie jej ciężej, jeśli będziesz robił jej nadzieję i tkwił z nią w związku bez przyszłości. Jeżeli Wasza relacja znudziła Ci się po pół roku, to wyobrażasz sobie spędzić z tą dziewczyną resztę życia? Jeśli nie, to nie masz co tkwić w tym związku. Do miłości raczej nie da się zmusić i jeśli nic do niej nie czujesz, to po prostu to skończ. Tkwiąc w takiej relacji marnujesz zarówno swój jak i jej czas na znalezienie prawdziwej miłości.
kwiatuuszek12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 01:26   #25
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co jest ze mną?

Cytat:
Napisane przez miszu94 Pokaż wiadomość
Strasznie mnie jednak martwicie. Bo dziewczyna wydaje się idealna i chce stabilizacji. A ja szukam wrażeń...

Tzn nie chce ich szukać ale mózg mi coś złego podpowiada. I wiem że pewnie w przyszłości będę tego żałował. Niestety nie jestem w stanie docenić tego co mam 😔. Pewnie gdybym miał kilka związków więcej za sobą to bym docenił a tak to niestety brak doświadczenia i dojrzałości przemawia... No niby po co się męczyć. Ale jednak póki co staram się przywołać to co mi dawniej sprawiało z nią frajdę, może się uda...



Dla mnie to jest tak cholernie niewytłumaczalne że aż głowa boli...
Na świecie jest pełno "idealnych" kobiet, które pragną stabilizacji. Nie jest jedyną kobietą, którą możesz tak nazwać. Niektórzy znajdują w swoim życiu wielu partnerów, o których w danej chwili myślą, że jest idealny i na zawsze, ale życie to weryfikuje (bądź nie - i zostają razem do końca życia). Twoja kobieta nie jest tą idealną dla Ciebie już teraz, ponieważ jej nie kochasz, fascynacja minęła po niecałym pół roku.

To Twój pierwszy poważniejszy związek, dlatego wydaje Ci się, że już nigdy nie spotkasz takiej dziewczyny. Pewnie. Dokładnie takiej nie. Ale możesz spotkać taką, którą pokochasz, nawet jeśli nie będzie taka idealna.

A Twoja obecna dziewczyna ma szansę spotkać kogoś, kto JĄ pokocha, zamiast tkwić w związku, w którym nie jest kochana.

Naprawdę, nie marnuj sobie i jej życia Koniec związku to nie koniec świata.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 02:01   #26
ponton_powietrzny
Raczkowanie
 
Avatar ponton_powietrzny
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 200
Dot.: Co jest ze mną?

Ile razy miałam takie wątpliwości, tyle razy okazywało się, że to jednak nie to. Choćby i facet był ze złota, z rubinowym nadzieniem. Serca nie oszukasz, mózgu też nie, odczuwania chemii też nie. Życie.
__________________
Jest gdzieś we mnie miejsce
o najniższej możliwej energii, bliskiej zeru,
zeru absolutnemu.



But I, I need to be by myself;
I mean: I sing for myself, I bleed for myself, I breathe for myself.




Tego się nie leczy, słowo pękło jak szkło
ponton_powietrzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 11:37   #27
miszu94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 39
Wątpliwości co do rozstania

Cały czas jestem na etapie rozmyślania, czy rozstać się czy nie z moją dziewczyną. Generalnie już we wcześniejszym poście uświadomiliście mnie, że to raczej nie "ta" dziewczyna. Ale jednak jeszcze trochę w to brnąłem, próbowałem, ok zdecydowałem, że muszę to zakończyć.
I teraz kiedy byłem raczej pewny, że to powinno się skończyć, to jej zalety znów zaczyniają przysłaniać mi wady. I znów myślę bardziej pozytywnie o niej. Że jednak nie jest tak źle. I tak w kółko. Jak jestem z nią, to myślę, że to nie to i że chyba nie chcę tego ciągnąć. A teraz znowu w drugą stronę.

Czy to tylko kwestia tęsknoty i przyzwyczajenia kiedy zdaje sobie sprawę, że mi jej zabraknie? I może czas pomoże? A może jednak zbyt lekkomyślnie podchodzę do tej sprawy? Może jeszcze powinienem to przemyśleć?
Chociaż 2 tygodnie myślę i wcześniej mało było pozytywów. Ale rozstanę się z nią i za tydzień pewnie znowu będę miał ochotę napisać. I takie pewne poczucie pustki sprawi, że znów zatęsknię.

Z drugiej strony... Jakbym był przekonany to pewnie nie zakładałbym tego wątku... I wątpliwości nie byłoby w ogóle. Chyba? Czy może jednak potrzeba czasu by się coś zmieniło?
miszu94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 12:18   #28
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Wątpliwości co do rozstania

Moim zdaniem nie powinieneś zakładać drugiego wątku o tym samym, szczególnie że nic się tak naprawdę nie zmieniło.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 12:24   #29
MaKrysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 10
Dot.: Wątpliwości co do rozstania

Witam,
nie jestem za bardzo w temacie, tzn. nie znam sytuacji, wad i zalet Twojej dziewczyny. Ale napiszę Ci tak: mój brat 20 lat temu zakochał się w dziewczynie, na początku wszystko było ok. Po jakimś czasie zaczęła pokazywać "swoje prawdziwe ja". Wahał się podobnie tak jak Ty, czy nadal trwać w tym związku czy odpuścić. Został. Po ślubie wyszło, że jego żona, a moja bratowa jest niezłą zołzą. Skłóciła go z naszą mamą! Mama bardzo to przeżywała. Potem wychodziły też inne niezbyt ciekawe sytuacje. Ale kiedy mój brat po 18 latach małżeństwa i 20 latach związku powiedział "dość" i chciał się rozwieźć, to ona zaczęła go szantażować. Że się zabije, że wyjdzie nocą z domu i nigdy nie wróci, że weźmie leki nasenne i nigdy się nie obudzi. A mój brat ze strachu został z nią. Każdy dzień jest dla niego męczarnią.
Przeczytaj moją wypowiedź i odpowiedz sobie na pytanie, czy wyobrażasz sobie życie ze swoją dziewczyną za 20, 30, 50 lat?
MaKrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 12:35   #30
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Wątpliwości co do rozstania

Ogarnij się. Chcesz z nią zerwać, ale wiesz że za tydzień będziesz do niej pisać - zrobisz jej sieczkę z mózgu.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-16 14:45:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.